Špeciálny bod na prste: Okamžite zníži krvný tlak a odstráni každú bolesť


Print Friendly, PDF & Email

trik na bolesť

Vždy, keď sa necítite dobre, zatlačte tento bod minimálne na jednu minútu. Okamžite vám to zníži krvný tlak, vráti vedomie a zastaví závrate.

Uvedená metóda sa používa v armádnej medicíne, kde liečba poranení je iná ako štandardná v civile.

Všetko sa musí urobiť veľmi rýchlo. Bolesť sa zastavuje rýchlo, aj zotavenie je rýchle, aby sa vojaci mohli rýchlo znovu postaviť na nohy a pokračovať v boji.

Tento trik mi ukázal jeden môj známy, ktorý je penzionovaným armádnym dôstojníkom.

Trik pre rýchle potlačenie akejkoľvek bolesti

Bod sa nachádza na brušku prostredníka oboch rúk, ako to znázorňuje úvodný obrázok.

Na jeho zatlačenie použite napríklad nie príliš ostré pero, obyčajný kľúč alebo iný podobný predmet. Tlačte po dobu minimálne jednej minúty, počas ktorej zažijete naozaj skľučujúcu bolesť!

Avšak, keď je po minúte, je zároveň aj po bolesti v prste a tiež po akejkoľvek inej bolesti v tele.

Funguje to ako blokátor bolesti, keď jedna prudká bolesť (v prste) aktivuje v mozgu vyplavovanie endorfínov, ktoré následne utlmia naše vnímanie bolesti v celom tele.

Záver

Samozrejme, tento článok nie je rada na liečenie chronického vysokého krvného tlaku či iného ochorenia z dlhodobého hľadiska.

Ide len o prvú pomoc ako sa v akútnych prípadoch zbaviť bolesti, keď nemáte momentálne pri sebe žiadne iné lieky alebo ak náhodou nezafungujú.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: A Special Spot on the Finger: It Immediately Lowers Blood Pressure and Eliminates Every Pain!

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. O.k.

 2. Dobrý deň, prosím o radu, ako si môžem vytlačiť v celom znení článok, ktorý ma zaujal? Už dlho sa o to márne pokúšam. Ďakujem

 3. Tytiana says .Rada …na klavesnici stlac lavy CTRL klaveses drz ho a nasledne klaves PRINT SCREEN obe drz naraz .a jeto nasledne sa ta opita kde to ma ulozit.alebo to v zapeti vytlacis

 4. Dobrý den, kvituji takový článek, nicméně obávám se, že fotky ruky není to pravé ořechové, určitě by nebylo od věci spíše v detailu prst s tím bodem, pokud možno vyznačeným. Díky.

 5. mam problem taky ze presne v tom bode na tom prste ma to obcas tak brutalne zaboli na 5 az 20 sekund , viete mi poradit v com to je
  dakujem

 6. zmajkovič ladislav

  kopírovanie: alebo takto
  stlač Ctrl a drž
  na myši tlač na ľavé tlačítko a drž
  kurzorom si zafarby čo potrebuješ
  všetko pusti ak je vyfarbené
  stlač Ctrl a C
  otvor si dokument
  stlač Ctrl a V
  a je to !!!

 7. No nevím, já to zkusil a vůbec mi to nic nedělalo..

Pridajte komentár

*