Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Napriek šokujúcej správe o nepriaznivých účinkoch vakcíny od Pfizeru, očkovanie pokračuje


Print Friendly, PDF & Email

Napriek šokujúcej správe o nepriaznivých účinkoch vakcíny od Pfizeru, očkovanie pokračuje

Potenciálne závažné vedľajšie účinky vakcín na ochorenie COVID-19 môžu pocítiť milióny ľudí na celom svete.

Britský spravodajský a mediálny web The Guardian píše [1]: „Ľudia, ktorí mali v minulosti významné alergické reakcie, by nemali dostávať vakcínu na Covid, povedal liekový regulátor po tom, čo v stredu pocítili nežiaduce príznaky dvaja pracovníci Národnej zdravotnej služby (NHS).“

Na to prišli až teraz, po začatí očkovania?

Denník The Guardian sa zmieňuje o vakcíne spoločností Pfizer a BioNTech, ktoré bola minulý mesiac schválená v USA, Veľkej Británii i Európskej únii.

To, že dvaja ľudia pociťujú závažné nepriaznivé účinky, nemusí znieť dôležito, najmä keď mali alergické reakcie už predtým.

Avšak nasledovný citát v článku na tomto webe zdvíha obrovský varovný prst:

 „V rade od MHRA (Regulačnej agentúry Spojeného kráľovstva pre lieky a výrobky starostlivosti o zdravie) sa uvádza:

´Žiadna osoba, ktorá mala v minulosti závažnú alergickú reakciu na vakcínu, liek alebo potravinu (napríklad predošlú históriu anafylaktoidnej reakcie alebo osoby, ktorým sa odporúča nosiť pri sebe adrenalínový autoinjektor), by nemala dostať vakcínu spoločností Pfizer/BioNTech.

Pri všetkých očkovaniach by po celý čas mali byť k dispozícii zariadenia na resuscitáciu. Očkovanie by sa malo vykonávať len v zariadeniach, kde sú k dispozícii prostriedky na resuscitáciu´.“

Alergie má veľké množstvo ľudí

V prvom rade, existuje veľmi veľký počet ľudí, ktorí v minulosti mali alergické reakcie na nejakú vakcínu, liek alebo potravinu. Títo ľudia by automaticky nemali dostať vakcínu.

Koľko ľudí z bežnej populácie však o tomto obmedzení vie?

Po druhé, pri tom, ako najvyššou možnou rýchlosťou prebieha operácia zaočkovania stoviek miliónov ľudí, kto skutočne verí tomu, že mnohé miesta, kde sa bude očkovať, budú mať naporúdzi potrebné vybavenie pre resuscitáciu? Číre šialenstvo!

Následne, na dôvažok tohto všetkého, bombastické vyhlásenie denníka Denver Post [2]:

„Dokumenty zverejnené oboma spoločnosťami Pfizer a BioNTech na výrobu vakcín ukázali, že ľudia, ktorí mali v minulosti silné alergické reakcie, boli z klinických testov vakcíny vylúčení a lekárom bolo odporučené zamerať sa na také reakcie pri účastníkoch testovania, u ktorých sa predtým silné alergie neobjavili.“

Povedané inak, klinické testy už neboli nestranné, pretože vylúčili ľudí s predošlými alergickými reakciami. Vakcíny tak vyzerala bezpečnejšie. Nikto by preto nezistil, že alergické reakcie na vakcínu sú VEĽKÝM nebezpečenstvom.

TERAZ, akoby medzi rečou, sa dozvedáme: „A, mimochodom, ak majú ľudia alergie, nemali by sa vakcínou očkovať.“

Prečo regulátori jednoducho nepriznajú: „Táto vakcína je vyslovená katastrofa, ale nesmieme to prezradiť.“

Písal som už o skrytých nebezpečenstvách novej experimentálnej technológie RNA, použitej pri tejto vakcíne na COVID. Svetová populácia je obrovská skupina pokusných morčiat.

Predošlé snahy o zavedenie technológie RNA zlyhali z dôvodu objavenia sa závažných autoimunitných reakcií [3]. Telo v podstate napáda samo seba.

Ktorý rozumný človek by sa postavil do radu na toto očkovanie?

Musíte si položiť otázku, prečo niektoré zdravotné strediská, napríklad americkom v Pittsburghu či Chicagu, nenariaďujú povinné očkovanie novou vakcínou na COVID svojim vlastným zdravotníckym pracovníkom? [4] [5]

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vydali vyhlásenie typu „počkajme a uvidíme“. Vedia, že s vakcínou sa spájajú veľké riziká a že klinické testy neboli ani zďaleka presvedčivé.

Podľa WebMD [6] „trpí každý rok alergiami viac ako 50 miliónov Američanov.“ – čiže každý šiesty človek.

V celých USA 200 000 ľudí ročne prichádza na pohotovosť s alergiami na potraviny. Alergie na potraviny má 4-5% populácie. Kto môže s istotou povedať, koľko ľudí zažije po vakcíne na COVID, napríklad, životunebezpečný anafylaktický šok?

A keď ide o lieky, vezmite do úvahy len jeden druh alergickej reakcie – na penicilín alebo antibiotiká.

Je objavenie sa vyrážok dosť vážne na to, aby bolo dôvodom na okamžité oslobodenie od vakcíny na COVID? Mala by byť dýchavičnosť štandardná? To nikto nevie.

Nakoniec, ako som na týchto stránkach už niekoľkokrát uviedol, klinické testy 3 hlavných vakcín na COVID (spoločností Pfizer, Moderna a AstraZeneca) boli navrhnuté tak, aby predchádzali len „miernemu prípadu COVID-19“. To znamená kašľu, alebo zimnici a horúčke. [7]

A čo vážne prípady ochorenia? Hospitalizácia? Smrť? Tieto na radare klinických testov neboli.

Kašeľ či zimnica a horúčka sa liečia prirodzene samé. Nie je potrebná vakcína. Takže znova, ktorý rozumný človek by sa postavil do radu na očkovanie na COVID?

Ktorý rozumný človek by si predstavoval, že oslavné ódy médií na spustenie očkovania, či bezuzdný štekot Trumpa, sú niečím viac, než typickým predajom a švindľom a podvodným predajným trikom? [8]

Záver

My, samozrejme, o informáciách v tomto článku vedieť nemáme, hoci sú ľahko dostupné vo voľne prístupnej literatúre a v mainstreamových médiách. Sociálne siete ANALÝZU VÝZNAMU TEJTO INFORMÁCIE cenzurujú.

Tomu sa hovorí stopa. Hovorí sa tomu medicínska tyrania.

Diktatúra chce, aby ste sa proti COVID-u dali zaočkovať. A to je ďalšia stopa.

Zdroje

[1] https://www.theguardian.com/world/2020/dec/09/pfizer-covid-vaccine-nhs-extreme-allergy-sufferers-regulators-reaction

[2] https://www.denverpost.com/2020/12/09/pfizer-covid-vaccine-allergic-reactions/

[3] https://blog.nomorefakenews.com/2020/01/26/vaccine-for-the-china-virus-the-planet-is-the-guinea-pig-for-a-vast-experiment/

[4] https://chicago.suntimes.com/2020/12/8/22163964/covid-19-vaccines-pfizer-moderna-coronavirus-health-care-hospital

[5] https://www.bizjournals.com/pittsburgh/news/2020/12/04/health-systems-wont-make-vaccine-mandatory-staff.html

[6] https://www.webmd.com/allergies/allergy-statistics

[7] https://blog.nomorefakenews.com/2020/09/24/covid-vaccine-clinical-trials-doomed-to-fail-fatal-design-flaw/

[8] http://blog.nomorefakenews.com/2020/12/09/trump-glorifies-new-covid-vaccine-what-else-did-you-expect/

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Prebraté z webu: nomorefakenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší dôležitý článok. A napriek tomuto teraz napr. nabehol tento článok:
  https://www.naturalnews.com/2021-01-07-fauci-forced-coronavirus-vaccination-on-the-table.html#
  Fauci says forced coronavirus vaccination “on the table” as requirement for travel, education
  Fauci hovorí nútená koronavírus vakcinácia „je na stole“ ako požiadavka pre cestovanie a vzdelanie.

 2. Dr. Wakefield o vakcíne Pfizer (slovenský dabing) https://www.infowars.cz/post/dr-wakefield-o-vakc%C3%ADn%C4%9B-pfizeru

 3. Redakcia, prosím Vás, ako rozumieť otázke nachádzajúcej sa tesne pred / nad podnadpisom ZÁVER? Citujem:
  „Ktorý rozumný človek by si predstavoval, že oslavné ódy médií na spustenie očkovania, či bezuzdný štekot Trumpa, sú niečím viac, než typickým predajom a švindľom a podvodným predajným trikom?“
  Rezonuje mi tretia veta súvetia „či bezuzdný štekot Trumpa“; uvedené vyjadrenie sa o vodcovi takého svetového kalibru, ako je Trump, vnímam dosť dehonestujúco. Tiež nerozumiem, prečo je obľúbenec amerického ľudu akokoľvek spojený s „typickým predajom a švindľom a podvodným predajným trikom“.

  Mysleli ste to určite dobre, len forma citovanej výpovede v spojení s týmto Človekom mi vyznieva trochu pritvrdo a skreslene.

  • Ide o preložený článok z angličtiny, tak sa vyjadril jeho autor, nie my. Trump je síce mnohými ľuďmi rešpektovaný líder, no v otázke vakcín je momentálne ich zástanca, zrejme preto tá kritika.

   • Zrejme došlo k omylu – Biden je ich zástanca a Emily správne naráža na asociovanie negatív s konkrétnou osobou a vy opäť preberáte články bez redakčnej korekcie-poznámky – no veď si nechajte hodiť do webu granát – však ho hodil niekto iný, nie vy!

    Stále platí, že robiť sa raz hlúpym je 100 krát výhodnejšie ako robiť sa raz múdrym. Tieto výhody sú zavádzané bossmi sveta ako únikové možnosti pre vierolomných. Osobne si myslím, že začína vojna ľudstva proti psychopatom, avšak je tu jeden zvláštny fenomén, že napriek tomu, že dosť pravdy je vonku – ľudia na ňu stále civia ako teľa na nové vráta.

    • Myslím si, vnímam to tak, že od pravdy nás môže deliť len pár slov a ich formulácia, preto redakcia – buďte v tomto dôslední minimálne aspoň ako sú dôslední výrobcovia lží. O tom je Popoluška a jej triediace holuby.

   • Trump je zástanca vakcín? Veď na vašej stránke sa nachádza článok „Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny“

 4. Ja som na naturalnews.com čítala, že Trump bol zástancom očkovania. To je pravda, že mnohí Američania ho volili za prezidenta a vieme aj že došlo k obrovským machináciam pri voľbách ale bohužiaľ Trump bol za očkovanie.
  Dnes na rádio Slovensko bolo, že začalo nejaké jednanie proti portálu Bádateľ, čo šíri hoaxy. Lenže ako vidíme, portál Bádateľ si nikdy nič nevymýšľa, len nám preloží články. Na internete je príbalový leták firmy Pfizer pre túto očkovaciu látku v angličtine určenej lekárom, mnohí sme to aj prečítali.
  Teraz je mi úplne zle keď počujem v rádiu, že idú očkovať dôchodcov. Na príbalovom letáku firmy Pfizer je napr. uvedené, že alergika, človeka chorého na srdce neslobodno očkovať. A teraz na Slovensku ideme očkovať starých ľudí – veď kto je chorý na srdce, zväčša starí ľudia. Je mi z toho zle. Voľakedy starí ľudia mali hodnotu, sme si ich vážili.

  • Ľubomír

   Myslim, ze podstatna vacsina rozumne zmyslajucich ludi si vazi starych ludi, nakoniec kazdy zostarne. V tomto sme si este rovni. Problem je vo psychopatickych vlastizradcoch, ktori si nevazia nikoho.

   • A keď zostarnú zdebilizované generácie? Vzťah medzi mladými a starými je proces odovzdávania – zatiaľ prevažuje proces odovzdávania majetku – o „vedomosti a vzťahy sa stará štát“, a vo vlastnej rodine mám jednotlivcov, ktorí zapaľujú za sebou aj tie materiálne mosty. Tiež dôsledok psychopatického materialistického vlastníckeho nihilizmu – keď si to nemôžem zobrať so sebou do hrobu – nech to nemá nikto. V pozadí je choré vlastnenie človeka a jeho života a vzťahu. Ten tzv. generačný konflikt nepoznajú tzv. primitívne duchovné národy – majú iný hodnotový systém. Takže o čom je dnes starý zmaterializovaný človek?

    • Ktorý vydiera, trestá, rozdeľuje, ponižuje tým, čo po ňom zostane či nezostane? Prečo by si mal systém vážiť tých zbytočných starých, keď si ich neváži – a často nemá prečo – ich vlastná rodina? To „prečo“ nemyslím práve to materiálne.

    • Asi hovoríte na základe vlastných skúseností, či už vo svojej rodine, alebo v blízkom okolí. Ja takéto skúsenosti nemám. Práve naopak. Moja mama dávala a dala /do poslednej chvíle svojho života/ svojej rodine aj to posledné čo mala, „odtrhala si od úst“, len aby mohla dať zo svojho biedneho dôchodku nám, deťom, aby sme my mali to čo potrebujeme. Takže v tomto s Vami vôbec nesúhlasím. Určite si treba Vážiť starých ľudí /v prevážnej väčšine si to zaslúžia/ lebo prežili oveľa ťažší život ako my. Česť ich pamiatke!

  • Presne a stojíme za portálom Bádateľ!

  • Jean … problém je v tom, že dôchodcovia sú tak vystrašení, že oni sa CHCÚ dať očkovať..a s tým nič neurobíš.
   Minule bola v tv nejaká reportáž z domova dôchodcov a našli sa len dvaja, ktorí sa NEchceli dať zaočkovať.

   • Ano, tomu verím, ale sú to ludia, ktorí nemajú prístup k informáciám a nevedia o aké riziko tu pre nich ide, lebo im to nikto nevysvetlí /resp. nechce /, ved načo držať pri živote ľudí, o ktorých sa treba už len starať, lebo svoje si už pre túto spoločnosť odpracovali , vychovali novú generáciu a tým sú pre túto spoločnosť viac nepotrební ! Proste genocída, pod rúškom ochrany ludí. FUJ!!! A je mi z toho zle. Svet speje do záhuby!!!

  • Jean, viete odoslať link, z ktorého je evidentné, že Trump je zástancom očkovania anorganickými látkami? Lebo ja tomu nemôžem uveriť. Však preto teraz „prehral“ voľby (hoci ich na celej čiare vyhral), lebo hneď po znovuzvolení mal naplánované vyhodiť z Bieleho domu Anthonyho Fauciho aj s jeho cividvakcínami.

 5. Toto je úplne neuveriteľné aká tyrania vládne – dnešný článok z naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2021-01-08-cuomo-threatens-fines-on-hospitals-if-vaccines-arent-used-in-seven-days.html#
  Cuomo goes for broke, threatens $100,000 fines on NY hospitals that don’t use all their vaccines in seven days
  Cuomo chce krach (zničiť), vyhráža sa pokutou USD 100 000 New Yorským nemocniciam ktoré nevyužitú všetky svoje vakcíny behom siedmych dní.
  Andrew Cuomo je New Yorský guvernér.
  Tento článok by sa mohol preložiť.

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/07/florida-covid-hospitalization-rates-are-similar-to-2018-flu-season.aspx
  Florida COVID Hospitalization Rates Are Similar to 2018 Flu Season
  Hospitalizácie na COVID na Floride sú v podobnom množstve ako pri chrípke v roku 2018.

 7. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/07/any-death-60-days-after-a-positive-pcr-test-is-listed-as-covid-death.aspx
  Any Death 60 Days After a Positive PCR Test Is Listed as COVID Death
  Každé úmrtie 60 dní po pozitívnom teste na PCR je zaevidované ako COVID úmrtie.

  • Pani Jean, prepáčte moju nevedomosť, ale ako mám preposlať zaujímavé články sem, do komentárov? Mám ich poslať na e-mail badatela, alebo ako? Dakujem

   • Milá pani Alžbetka, tiež ste asi dôchodkyňa. Treba prekopírovať:
    1. vysvietiť ctrl+a
    2. ctrl+c týmto kopírujeme
    3. ctrl+v týmto to prenesieme sem napr. na túto web stránku
    Alebo poproste niekoho mladšieho, ktorý Vás navštívi aby Vám to ukázal.
    A hlavne: nevzdávať

 8. https://www.naturalblaze.com/2021/01/big-tech-and-big-pharma-merge-oracle-takes-over-vaccine-data-world.html
  Big Tech And Big Pharma Merge: Oracle Takes Over Vaccine Data World
  Technologické spoločnosti a Farmaceutický priemysel sa zlučujú: Oracle preberá dáta ohľadne vakcinácie celého sveta.
  Aj tento článok by bolo dobre preložiť (pravda týmto nechcem rozkazovať).

 9. https://zemavek.sk/dalsi-lekar-umrel-po-ockovani/
  Ďalší lekár umrel po očkovaní
  Tento 56 ročný lekár zomrel kvôli vakcíne od Pfizeru.

 10. Ivermectin – antiparazitikum za pár EUR sa javí aj podľa …
  [Prehľadávať doménu http://www.inenoviny.sk/ivermectin-antiparazitikum-za-par-eur-sa-javi-aj-podla-studii-a-skusenosti-lekarov-ako-najucinnejsi-liek-na-covid-19/%5D http://www.inenoviny.sk/ivermectin-antiparazitikum-za-par-eur-sa-javi-aj-podla-studii-a-skusenosti-lekarov-ako-najucinnejsi-liek-na-covid-19/
  Ivermectin – antiparazitikum za pár EUR sa javí aj podľa štúdií a skúsenosti lekárov ako najúčinnejší liek na COVID-19 jj 3 týždne ago koronavírus – liečba 2 komentáre 361 Views Našiel sa účinny liek na COVID-19.

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  Ak chcete viac vedieť aj z inej strany vypočujte si dnesné vysielanie Dopoludnie a Adrianom na rádiu infovojna. Super, super, super – otvorí Vám oči. Kto sa zúčastnili celonárodného testovania, môžete žiadať za to peniaze, lebo ste boli použití na výskum. Uverejnené v anglickej tlači v materiáloch v spoluautorstve ministra zdravotníctva SR Krajčiho. Počúvajte, nech nezomriete s prepáčením sprostí.
  https://www.youtube.com/watch?v=L7pcBL3Mnck
  Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 7.1.2021

  • Jean… 8.1. o 13.30h píšeš „vypočujte si dnesné vysielanie“ a dolu dáš, že zo 7.1. 🙂
   Tak ja teraz neviem, kedy Ty máš DNES 😀

 12. https://www.hlavnespravy.sk/minimalne-od-15-oktobra-su-pacienti-na-slovensku-celkom-vedome-lieceni-neucinnym-liekom-tvrdi-mesik/2400108
  Minimálne od 15. októbra sú pacienti na Slovensku celkom vedome „liečení“ neúčinným liekom, tvrdí Mesík

 13. Toto som prekopírovala z nwoo.org:
  Pfizer mrzačí lidi. Dvaatřicetiletá lékařka v Mexiku ochrnula po vakcíně. Ze začátku si mladá lékařka na nic nestěžovala.

 14. https://www.arfa.cz/jejda-jirina-bohdalova-dostala-za-kampan-na-kontroverzni-ockovani-covid-19-castku-500-tisic-korun-a-kseft-ji-dohodil-prymula-napsal-blesk-pak-prispevek-stahli-volala-rozzurena-bohdalova-do-redak/#.X_hrLNhKgt8
  Jejda! Jiřina Bohdalová dostala za kampaň na kontroverzní očkování proti Covid-19 částku 500 tisíc korun a kšeft jí dohodil Prymula, napsal Blesk. Pak příspěvek stáhli… Volala rozzuřená Bohdalová do redakce?

  • Jiřina Bohdalová, nejobsazovanější herečka všech dob. Jak věří autoři kampaně na kontroverzní vakcíny: Má vliv na důchodce. Cílem je vakcinovat do prázdnin tři miliony občanů ČR.

   • Účast herečky na kampani na kontroverzní vakcinaci potvrdila reklamní agentura i samotná herečka. Ta má za úkol přesvědčit masmédii vystresované důchodce, aby se nechali očkovat nedostatečně vyzkoušenou vakcínou, jejíž vedlejší účinky jsou zahalen hodně hustou mlhou…

   • Milá Jean, neviem, či ste postrehli – Jiřina Bohdalová bola (nie tak dávno) pozvaná do poroty súťaže ČS má talent…no a zreteľne mala problém s koncentráciou. Nič výnimočné, veď má už krásny, úctyhodný vek!
    Táto po dlhé-dlhé desaťročia uznávaná, vynikajúca česká herečka je v súčasnosti (podobne ako väčšina jej ešte žijúcich rovesníkov) žiaľ, viac-menej už mimo reálneho diania…to musel zaevidovať hádam každý divák.
    …a práve mi niečo začína dochádzať…
    …tipujem, že aj vám ostatným.

 15. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8564-velke-fiasko-plosne-vakcinace-ve-francii.htm
  Velké fiasko plošné vakcinace ve Francii
  Ministr zdravotnictví Olivier Véran tvrdí, že „vakcína zásadně neovlivní vývoj epidemie“. Pokud však vakcína nic nezmění, na co je potřeba? Aby přinesla zisk jejím výrobcům a prodejcům?
  Prezident Emmanuel Macron nedávno prohlásil, že k vakcíně od Pfizeru přistupuje s velkou opatrností a přiznal, že ve vládě o této vakcíně „nevěděli všechno“.

  • Vazena a mila proc stale opakovat neco co je jasne. ZHN , manipulace lzi, podvody, spinave $+EU billiony… yd atd…
   Nektere Akcie se rozlitli diky COVID az 10 000% to znamena z 1 EU mate zisk pro ty dobte informovane z Gatese, Sorose na 100EU a kdyz se nechate vakcinovat atk to muze byt daleko vice. Ja jen z moralnich duvodu jsem odmitl byt v techto investicich,
   Nechci mit zisky z utrpeni bliznich take Vas Bratja Slovaci kde jsem pracoval a zil pres 7.5 roku… Od 1962, Sirava, … Komarno kde jsme vyhodili jako vojaci hraze Vahu
   u Kamenicne aby se zamezilo zatopeni Budapeste a pak tam zustal az do 1967, jezdil na VUT B7H v Kosiciach… a premenil sve pracovniky z madarsky mluvici na cesky a poslovansteni jejich deti… ano slo to, vse podlozeno dobrym chovanim a platy s premiema.
   Davali jsmer do pracovnich skupin dohromady Slovaky Vychodnary, Madary a obcas teke nejakeho Roma a slo vse!!!

 16. KDO NEZNA MINULOST OPAKUJE JESTE HORSI FORMY CHYB… TRUMP EJ STALE CENZUROVAN A MANIPULOVAN… ON DAVAL NEJVETSI PROGRESS V USA A ZHN CORONA -19 VCAS NAVCASOVANA PSYCHO-MANIAKY Z PEKEL … KDYZ NEZNATE USA, ANGLICKY A P-OD TAK PROSIM NEPOUCUJTE. ON ZACAL SE SE STAVBOU ZDI, NEPOUSTENI BEZDOKUMENTOVANYCH TERRORISTU, ON ZACAL DAVAT NASI EKONOMIKU A DASLSI OPET DO CHODU A CELIL NASTUPU ZLA A 3. SVETOVE KTERA JOE BIDEN A SPOL MUZE ZACIT … NECHAPETE JOE ODSOUHLASIN MIN 8 NAPADENI TAKE PRES OSN OD JUGOSLAVIE, LYBIE SYRIE UKRFAJINY …. STACI? My jsem pro pokrok ne pro Luciferuveffekty smrti a zaniku eu civilizace ale atke vas – vykynozeni.
  K nadchazejicimu zlanku.
  Je take znamo, ze Slovane zijici v 3. Risi a Madarsku byvali „experimentalne strerilizovani“ hlavne ti v Pracovnich taborech. Vceytne Slovaku zijicich v Ceskych zemich… Jak si pamatuji a dobre take vim…
  Kristalova Nooc na Capiytol Hill bvyla organizovana jako provokace s vmisenim skupin ANTIFA, ti vandalizovali a kdo zacall strilet, Ochranky Liberalnich pod-vodniku???

  Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty. Přisadili si i bývalý francouzský „američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze.

  Dáma, byvala spolupravcovnice s CCCP ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Rusini, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti v klidu a poradku.

  Navzdory tolik omílanému odsunu zde stale žijí i Němci, ne byvali fasiste a nackove. Dovolím si paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušnici jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel. Jsou vini ztrat alespon 60 milionu zivotu, zniceni prosperujiciho CSR, 1. republiky kdy Slovensko a Podkarpadska Rus zacali cestou pokroku z byvaleho Madarskeho a Osmanskeho podruci …
  Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili, vrazdili ženy a děti.
  Rakušáci se dnes tváří, že oni nic, oni muzikanti, a byli pry take téměř Hitlerovou obětí. Když ho vítali při anšlusu záplavou květin a jásotem, toho svého milovaného rodáka z Braunau, to nebyli oni?
  Rakouská státní příslušnost mnohých velitelů koncentračních táborů také není pravdou? Když jsem viděl dokumentární film z pohřbu válečného zločince Otto Skorzenyho v Madridu a Vídni, kde v roce 1975(!) Rakušané hajlovali, měl jsem snad vlčí mlhu?

  Pokud utekl vězeň z koncentračního tábora v Mauthausenu, byli sezváni ctihodní měšťané a sedláci z okolí na hon. Ano, na hon! Tak se tomu říkalo. Ozbrojeni kulovnicemi a brokovnicemi dědové a pradědové dnešních kazatelů dobrých mravů štvali krajinou naše předky. Rakušané byli elitou, Češi, a Slovane národy určeni k lovu a vyhlazení.
  Velmi doporučuji návštěvu Mauthausenského lágru s vyhlídkou na Alpy, respektive toho mála, co z něj zbylo. Uvidíte pece, v nichž pro pobavení rakouských dozorců byli upalováni vězni zaživa. Křik a nářek nešťastníků nazývali bodří wurstoví tatíci „andělské zpívaní“.
  Možná tak zpíval i Karel Hašler, než ho umučili. Při vchodu do krematoria si všimněte nenápadné železné tyče nad vchodem a na ní připevněného ocelového lanka. Na lanku byly věšeny malé děti. S pověstným rakouským pivním humorem se zařízení nazývalo „Houpačka“.
  Uděláte-li si malou procházku pod lágr, do kamenolomu, spatříte další hrůznou kulisu špílců našich veselých sousedů. Strážní nutili skákat vězně z kolmé čtyřicetimetrové skalní stěny do vody malého jezírka na dně kamenolomu. Kdo váhal, toho zastřelili. Kdo skočil, byl „parašutista“. Mrtvý parašutista. Oh, k popukání! Večer, po skončení práce v lomu, každý vězeň musel vystoupat 186 strmých schodů k lágru s těžkým kamenem neseným v zátylku. Podalpští synci vymysleli hru „domino“. Prvního, který vyšel až nahoru, pažbou pušky praštili do obličeje. Ten upadl nazad a dominovým efektem popadalo dalších několik set lidí, přičemž nesměli dvacetikilový kámen pustit z rukou. Na to, kolik tato hra bude stát životů, uzavírali dozorci sázky.
  Joj, to byly veselé časy na ty se asi nezapomina! A propó… Pokud máte zájem vidět místa, kde ubili, umučili nebo upálili Rakušané někoho z vaší rodiny, musíte zaplatit! Ano, v Mauthausenu vás zkasírují jako u kolotoče a ještě vám, vy xenofobové a rasisti, zahrozí ministr Kurze ukazovákem a sníženými příděly peněz z EU, vlastnelepe z lupu vykradeneho a rozbiteho CSR!!!

  Máslo jiz zasmradle na temeni své hlavy pozapomněla i sladká Francie. Ta se nerozpakovala do německých koncentračních táborů dodávat Židy a nezprisobnele ve velkém. Když počet nežidovských běženců z jiných zemí, včetně Česka, dosáhl počtu 60 000 lidí(! ), Francie v roce 1941 vyhlásila uprchlickou krizi a další lidé do země vpuštěni nebyli. Přitom – každý z válečných migrantů ve Francii musel prokázat, že má prostředky na živobytí. Pokud neměl, byl deportován do domovské země, tj. – většinou do Říše.
  Tím pádem do koncentráku, na šibenici, nebo rovnou před popravčí četu. Někteří čeští vojáci vzpomínali, jak na ně tupí Francouzi a Francouzky na ulici plivali a nadávali jim, že nebýt Československa, nebyla by jejich země zatažena do války. A jestli se chcete hodně zasmát, doporučuji ke čtivu válečné dějiny pařížského hotelu Ritz, kde se tvořila budoucnost poválečné Evropy. Pochopíte, pak snad odkud a proč se fašistická EU vzala.
  Slava Rude Armade jeste my Slovane a Zide a jsme prezili, prozatim ale na jak dlouho?

  Dovolím si paní Merkelové (snad ne ditetem pod z nejakym tim Nazi bastardem …)
  a ostatním kazatelům morálky připomenout, že žádný z mých předků nikdy nevyvoloal zadny valecnby konflikt, nikoho nemučil, neoloupil, ani si nepřivlastnil cizí zemi nebo majetek. Nikdo kvuli nam nebyl bombardovan, okraden, znarodnen donucen k emigracim… Jestliže má paní Merkelová post coitum výčitky svědomí a zve si domů hosty, je to její věc.
  RADEJI VSAK MADAM MARKELOVA, ZBALTE SE A ODJEDTE NAVZDY DO ZEME TECH VASICH HOSTU, DO AFRIKY, A JINAM TAM SE SNAZTE ZALOZIT RODINU – STASTNOU PRICMOUHLOU, AT NAM JDETE PRIKLADEM O KTERY ALE MY NEMAME ZAJEM… “ A NEZAPOMENTE NA VAKCINACE PFIZER, MODENA,,, A DALSI AT NAHODOU VAS NEZASTIHNE NECO VELICE NEPEKNEHO.. COVID 19 AZ 22!!! … CO JSTE KDY UDELALA PROSPESNEHO PRO EU A JEJI ROZVOJ? ) JAK REKL VLADIMIR VLADIMIROVIC, ANGELKO, MY JSEM JIZ U VAS BYLI 2X,,, ZA NAPOLEONA A V 1945, NEPROVOKUJTE A NECHTEJTE SI TO ZOPAKOVAT… !
  Avšak nemůže si PRECE pozvat problematické přátele, TERRORISTY a potom je ubytovat a nechat živit u sousedů. Já nikoho nezval a nikomu nic nesliboval. Osočování od těch, kdo mají na hlavě žluklého ZASMRADLEHO másla pro několik dalších generací, mi VELICE vadí a je VYSOCE urážlivé. Paní Merkelová a páni Holland a Kurze by se za svoje výroky měli omluvit a prosit za odpuštění.
  NEMELI BYCHOM TAKE DOSTAT RADNE KOMPENZACE ZA RAF & USAF KOBERCOVE VYBOMBARDOVANI JAK DOSTALO SVYCARSKO? PRAHA, BRNO, ZLIN, …. CHEMICKE A NAFTOVE PODNIKY, SKODA, A VSE JIZ NESMYSLNE NA KONCI VALKY JEN NA ODSTRANENI POVALECNE KONKURENCE? (velkym pismem dodatky a doplneni, omlouvam se autorovy… ale nutno doplnit o dalsi doplnky tohoto EU svinstva dnes …)

  Prof. PhDr. Pavel Linhart, DrSc

 17. Tak a zacina za par hodin zapad slunce – Sabes rozsvidte si svice a modleme se za mir a preziti!!!
  Budoucnost velkeho, sjednoceneho Slovanstva …

 18. PROSIM V YMAZTRE ME JMENO JEN OMYLEM TAM NASKOCILO… DEKUJEM JSYTE OHROMNI , SVETYLKO JASNE V DNESNIM TEMNEM SVETE!!!

 19. No kto by sa postavil do radu na očkovanie ? No predsa blbci,a viete kolko ich je ? Dokonca to vyhlasujú a tešia sa na to.Nezdá sa vám to ? Hladíte na to s vyvalenými očami ako ja ? Bohužial je to pravda.

Pridajte komentár

*