Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Ukrajinský front je na pokraji kolapsu, medzi vojakmi sa šíri porazenecká nálada


Print Friendly, PDF & Email

Ukrajinský front je na pokraji kolapsu, medzi vojakmi sa šíri porazenecká nálada

(Cassie B., Natural News) Niektorí analytici sa domnievajú, že ukrajinské frontové línie sú na pokraji kolapsu, keďže pribúdajú dôkazy poukazujúce na plošné zrútenie pozdĺž celého frontu.

Jedna uniknutá správa naznačuje, že nebolo možné stiahnuť dve tretiny konkrétnej vojenskej jednotky z bojiska, aby sa obnovila jej bojová pripravenosť, pretože tretina, ktorá by tam zostala, nedokázala udržať pozície. Zároveň náborové snahy ukrajinskej armády o verbovanie posíl postupujú veľmi pomaly.

Iné správy naznačujú, že morálka a psychologické podmienky niektorých jednotiek na frontových líniách sú hrozné. Ukrajine tak zostávajú jednotky, ktoré sú v kritickom stave a nie sú schopné riadne bojovať, čo zvyšuje šance, že celá frontová línia môže čoskoro padnúť.

Geopolitický analytik Pepe Escobar napísal:

„Perfektná búrka, v ktorej sa naraz stretli zmenšujúce sa financovanie, dodávky zbraní a západná „podpora“ prináša pre Kyjev temnú perspektívu.

Zároveň viaceré ukrajinské katastrofy na bojisku sú také zrejmé, že o nich dokonca informujú aj západné mainstreamové médiá, podľa ktorých Ukrajina doteraz „stále vyhrávala“. To, čoho sme svedkami, nie je „patová situácia“ ani „zamrznutý konflikt“.“

Tento týždeň ruské sily oznámili, že spôsobili ťažké straty ukrajinským jednotkám, ktoré prekročili rieku Dneper na východnom brehu. Zatiaľ čo ruské sily tam boli spočiatku v menšine, priviedli posily a sľúbili, že ukrajinským jednotkám spôsobia „peklo“.

Rusko údajne teraz útočí na ukrajinské oddiely, ktoré sa snažia brániť pozície na východnom brehu, najmä pri dedine Krynky.

Guvernér Ruskom ovládaného Chersonského regiónu, Vladimír Saldo, oznámil, že v Krynkách ruská armáda teraz ničí nepriateľa v masívnom rozsahu.

Dodal, že miera nepripravenosti na strane Ukrajiny je šokujúca, pričom ďalej poznamenal, že ruské sily boli „prekvapené tým, ako veľmi si ukrajinské velenie neváži životy svojho personálu a posiela ho na smrť v desiatkach až stovkách“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Tvrdí tiež, že ukrajinské sily sú zablokované v Krynkách, kde ich čaká „ohnivé peklo“. Podľa neho teraz na nich lietajú bomby, rakety, munícia z ťažkých plameňometných systémov, delostrelecké granáty a bezpilotné lietadlá. Len za posledné dva alebo tri dni dosiahli celkové straty nepriateľa asi sto militantov.

Vojaci v prvej línii trpia depresiami, post-traumatickým stresovým syndrómom a odlúčením od rodín

Expertka na Ukrajinu a vedúca členka washingtonského think tanku Atlantic Council Melinda Haringová nedávno pre portál Business Insider povedala, že situácia si na vojakoch v prvej línii vyberá vysokú daň.

Po nedávnej ceste do Záporožia uviedla, že morálka ukrajinských vojakov je nízka. Zatiaľ čo vojaci spočiatku vyzerali „oceľoví a odhodlaní“, po krátkom rozhovore s nimi odhalili svoju frustráciu.

Jednou z najväčších ťažkostí je, že väčšina z nich nemohla vidieť svoje rodiny, pretože majú len 30 dní voľna ročne a nemôžu si vziať viac ako 10 dní dovolenky naraz. Mnohí od februára 2022 takmer nevideli svoje rodiny.

Medzitým mnohí z nich cítia, že zvyšok krajiny neprejavuje príliš veľkú podporu tým, ktorí nasadzujú svoje životy v prvých líniách pre spoločné dobro krajiny.

Melinda Haringová povedala, že také sú bežné pocity ukrajinských vojakov. Existuje veľa príbehov o rozvodoch, odlúčení od rodiny a tiež depresiách. A veľa post-traumatického stresového syndrómu.

Ďalej uviedla, že mnohí vojaci v prvej línii cítia, že spojenci Ukrajiny chcú, aby bojovali spôsobom, ktorý by oni sami od vlastných vojakov nečakali.

„Keď som sa rozprávala s vojakmi v prvej línii, celkovo boli odhodlaní, ale zároveň hovorili, že nemôžu bojovať bez letectva. ‚Nemôžete to od nás chcieť. Nemôžete od nás chcieť, aby sme bojovali spôsobom, akým by ste nebojovali vy sami,‘ hovorili. Veľmi túžia po leteckej podpore.“

V bojoch na Ukrajine doteraz padli státisíce ukrajinských vojakov a ešte väčší počet bol zranených.

Stop Candida

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Ukrajina padne ,či to bude o mesiac ,či o polroka ..ale padne ..
  Mimo tému je tu niečo z ČR :
  Smutné ,smutné ..do plaču
  Stalo sa to pred 2dnami v ČR v poslaneckej snemovne čo povedala ta pani vo videu
  https://www.infovojna.bz/article/video-na-vedeckom-seminari-o-fatalnych-nasledkoch-anticovidovych-vakcin-prehovorila-s-placom-dochodkyna-ktora-sa-nechala-presvedcit-vladou-a-zlocincami-oznacovanych-za-odbornikov-a-dala-sa-zaockovat

  • Miroslav Čižmár

   Aj Berlín padne, či to bude o mesiac, alebo dva. Otázne je, či dokáže Rusko nastoliť mier, lebo donekonečna sa bojovať nedá.

   • Jedine, ak by Rusko spravilo z celej Európy to, čo kedysi v NDR. Potom by bol nastolený mier. Inak sa Európa o 50 alebo 100 rokov opäť pokúsi dobyť Rusko.

    • Marek Košice

     Redakcia : Aby nejaké „dobývanie Ruska“ o 50 alebo 100 rokov bolo možné, bude musieť prebehnúť ak nie „Potopa“, tak odobratie technológií „niekym,niečim“….Neviem si ani len predstaviť aké zbrane (a technolóigie CELKOVO) budú o 50-100 rokov.

     • Miroslav Čižmár

      Kamene a palice.

     • Objektívne

      Správny postreh, bude to odobratie technológií. V poslednej vojne sa bude bojovať o niečo, čo každý bude chcieť vlastniť. Je to opísané ako vojna medzi Gog a Magog a ostatními aktérmi, pričom krajina Magog sa prekladá ako „krajina Gog“, čo znamená krajiny, v ktorých sa usadili potomkovia Goga. To je južné Rusko, Kazachstan, Uzbekistan, Tadžikistan, Kirgistan, Turkménsko, pohorie Kaukaz a na západ pozdĺž brehov Čierneho mora až po Dunaj. No a akáže to je vec o ktorú budú všetci viesť neľutostnú vojnu?

     • ako povedal MC

    • Podla planov Globalistov,Rusko zaberie celu Europu a Cina USA,doslova bez boja. Teraz ocakavame full blown WW3,akonahle IsraHell,alebo USA napadne Iran. Neskorsie budu nabozenske vojny a nakoniec bude 100% implementany Novy Svetovy Zidovsky plan .Satan,ako Boh. Rusko zacina pestovat Chrobac,Hmyz,podla planov WEF,atd,tiez 100% s WHO).Madari to uz podpisali a Slovensko ma ten Digitalny Valet vo vladnom Programe. Taraba sa to snazi :zbagatelizovat“,aj Huliak je za,( nedavny Mazuek prejav)

   • V.V. Pjakin odpovídá na otázky speciálně pro ČESKÉ a SLOVENSKÉ publikum! (3.díl)

    Pár minút o Slovensku ako o štáte a tiež o novej vláde – o tom aké má možnosti riadiť procesy na Slovensku….

    V pořadu zazněly otázky:

    Na Slovensku proběhly před měsícem volby, na základě kterých byla odstavena proamerická vláda. Mohl byste okomentovat, jak tato skutečnost ovlivní středoevropský prostor, samozřejmě včetně České republiky, a to i v kontextu právě proběhnuvších voleb v Polsku?
    Před třemi lety jste se vyjadřoval k lichtenštejnské žalobě na ČR u Evropského soudu týkající se majetku zkonfiskovaného na základě Benešových dekretů. Odpověděl jste v tom smyslu, že tato věc souvisí mj. s projektem budování subjektu Intermária, resp. s obnovováním R-U a zmínil jste souvislost se zbouráním Koněvova památníku.
    Od té doby se u nás do čela státu dostala silně proamerická vláda i p-rezident. Ten se chce nyní dohodnout s rodem Lichtenštejnů na mimosoudním vyrovnání. V podstatě jde o prolomení Benešových dekretů.
    Jaké důsledky pro ČR a zejména její občany, příp. pro celý středoevropský prostor bude mít, jestliže k dohodě dojde? Je tato inciciativa stále zaštiťována GP nebo se jedná o pokus US st. elit získat či udržet Prahu pod svým vlivem?
    Válka na BV vyvolá (a už vyvolala) velký pohyb obyvatelstva. Předpokládáme, že se tento pohyb dotkne i Střední Evropy a jmenovitě ČR, kterou B. Netanjahu před několika lety v rozhovoru s prezidentem M. Zemanem označil ze největšího přítele Izraele v Evropě. Naše vláda je silně proizraelská a v Praze izraelští investoři postavili plno bytů, které jsou dosud prázdné, nejspíš připravené pro izraelské „elity“. Rovněž očekáváme příliv uprchlíků ze západní Evropy v souvislosti s formováním Evropského islámského chalífátu, které je na spadnutí. Co v tomto směru máme očekávat a jakým způsobem se lze takovému tlaku, pokud vznikne (a on už vzniká min. na 4.prioritě velice silně) bránit?
    S V.V.Pjakinem hovořil Jan Buzek – http://www.zakazanevzdelani.cz.

     • Pán Jox si môže podať ruku s pánom Veličkom, ktorého by som sa mohol tiež ja spýtať prečo robí to čo robí a prečo vnútorný prediktor SSSR zdegeneroval tak akosi urýchlene a stal sa tlupou benderovcov. Prečo je to tak? Ten tým zdegeneroval naraz sám od seba alebo niekomu už dlhodobo líze niečo? Asi to druhé.
      Je ešte vyššia úroveň chápania Života než je cez dielo ksb – ten hodený posledný záchranný pás „rozumárom“ aby sa reverznou cestou – prácou rozumu vrátili na cestu Ducha (a až potom začali chápať dielo Boha – Stvoriteľa a jeho zmysel) a zároveň čo najviac predĺžili bezkrizovosť v nezastavitelných časoch, ktoré prichádzajú. Je tak účinne aby tak predĺžili čas na hmotnej Zemi pre svoje dozrievanie a zároveň dozrievanie ľudských duchov – ľudí pred Božím súdom, ktorý už prebieha a bude ukončený Veľkou očistou planéty Zem.
      Je smutné, že jednoduché veci sú pre dnešných ľudí doslova uzamknuté a na pochopenie potrebujú nesmierne namáhavú prácu rozumu, štúdium, skúmanie okolností a procesov než po rokoch prídu na to kto bol imitator a kto hovoril Pravdu. To všetko by nemuselo byť ak by sa ľudia vedeli pohybovať nielen rozumom ale duchom. A tak je V V.Pjakin – jeho zámer a zmysel jeho úsilia rozumárom nedostupný…ale najhoršie je, že veľmi ľahko dokážu zneistiť druhých.
      Čo by som si prial ak by sa nemožné mohlo stať možným?
      Prial by som si aby žil Generálmajor Konstantin Pavlovič Petrov, ktorý je pre mňa absolútnou neprekonateľnou špičkou vo vysvetľovaní ksb a vôbec čohokoľvek s čím sa v živote stretávame.
      Jeho práce, videá, prednášky – to čo po nich zostane v človeku – ak má človek otvorené okrem rozumu aj srdce – to sa z človeka už nikdy nevyplaví.

  • Zdravím Israismaeli. Povím Vám taky o sobě. Od začátku mi bylo jasné,že vakcinace a covid je velký podvod.Taky jsem odmítal nosit roušky od začátku a měl jsem problémy s městskou policií.Bratr se nechal vakcinovat, pak začal padat na zem a nakonec skončil na invalidním vozíku.Když jsem se dozvěděl,že má senát ČR schvalovat zákon o povinném očkování zahájil jsem protestní hladovku a napsal email senátorovi za svůj obvod,že už 8 dnů nic nejím na protest a jestliže senát schválí povinné očko,tak dvanáctý den přestanu i pít a raději zemřu s čistou duší,než se nechat opíchat vakcinačními jedy nadnárodních společností a zradit vše,pro co jsem doposud žil. Ten zákon nakonec senátem neprošel,neschválili to. Až potom jsem zase začal po troše jíst. Já osobně považuju všechny politické strany v ČR za zločinecké organizace,zejména po té covidvakcinaci.Protože kazit lidem DNA,která je výtvorem vyšších,božských sil a zároveň brát svobodu a ničit lidskou duši a ducha samého zároveň je ten nejhorší zločin,je to jakobych upsal svou duši peklu,samotnému satanu,tak jsem to i napsal panu senátorovi.To,co se děje už začíná být neudržitelné a jenom se divím,jak mnoha lidem je vše šumafuk,pokud mají ještě jídlo a plná panděra . Ale svítá od východu a je zcela jasné,že ukrajina přestane existovat a že bude zase osvobozena ruskem,vždyť ti chlapci dnes opět bojují i za nás.

   • Tam s tou okrajinou je ešte problém v tom, že aj keď USA odtiaľ utečú do pasce s tučnou návnadou na Východ tak Globalisti budú chcieť udržať v čele okrajiny kádry, ktoré zabezpečia, že tam nebude zničená banderovská liaheň. Budú chcieť sformovať také vlády aké dosadili po smrti Stalina – teda kádry naoko neutrálne či akože pronárodné ale v skutočnosti majú držať nad benderovcami ochrannú ruku – rovnako ako to bolo v ZSSR po smrti Stalina až do 89 teho a aj po 89tom.

   • Israismael

    Pán JAR, vy ste bojoval proti tomu svinstvu ,dokonca aj verejne bojoval ..To vás cti ,že ste nepodľahol tomu bludu satana..Nepodľahol ste ,bojoval ste ..
    Mnoho ľudí už vie ,že to čo sa deje od roku 2020 nie je žiadna náhoda ..Keďže sme teraz v tzv čase suženia -veľkého suženia ,tak mnohé veci boli pripravené ako skúška ľudstvu,Boh ju pripustil aby sa prebrali mnohí ľudia..Ktorí sa majú prebrať sa nakoniec preberú ,ktorí nie tak prepadnú temnotam a rozkladu .A teda aj pandémia bola taká skúška či človek prepadne strachu ,či sa dá vakcinovat a či radšej aj hladom zomrie ako sa dať napichat covid vax a potom mať problém a často až smrteľný ..Áno všetky vlády sú zločinné,lebo boli informované že tie vakcíny sú nebezpečné a predsa ich dali cez veľkú mediálnu propagáciu do obehu ..oklamali tým a ošaleli ľudí (takmer všetky vlády ak nie úplne všetky boli nadotovane judasovymi peniazmi,aby to presadili ) ..Však vieme ake boli reklamy :že daj si vakcínu ,zachrániš si život alebo naša prezidentka hovorila :vakcína je sloboda …alebo sám pápež hovoril :vakcínu nám zaslah sám Boh(ruhanie pápeža ,lebo pravý Stvoriteľ BoH nikdy nič nemôže dať nedokonalé ,iba ak satan ) ,a pod..Všetko je to falošné ,všetko zločinné ….Pripravované to bolo dlhodobo ,ako aj vojny tiež ,ktoré prebiehajú ..a ešte prídu ďalšie skúšky …
    Je tu na Zemi totiž boj Temna proti Svetlu ..Konečne triedenie ľudí na dve skupiny ,má to byť hotové do roku 2030,ale sa to údajne zrýchlilo ,a aj globalisti sa ponáhľajú ,totiž ,niečo sa má udiať už do roku 2025/26..Ľudia sa teda už dlhšie triedia na dve skupiny : v prvej obrovskej skupine = všetci ľudia na strane toho bludara ,klamára,ktorý ich strhol do klamu ,bludu ,do temných kalných vôd,lebo boli slaboduchi ,nepozorní a bolo im všetko jedno ,nespoznali blud temnôt a nespoznaju nikdy Svetlo Božie ..A na druhej strane ľudia ktorí sa nedali oklamat , spozorovali nebezpečie svojim cítením z ducha a nepodľahli rozumu ,ktorý radil prvej skupine ľudí a bude radiť až do konca Veľkej očisty …A títo ľudia ,ktorí sa nedali oklamať ,ktorí vyvinuli cit cez ducha majú šancu uspieť v božom súde ,ktorý prichádza …To nie je moje vyčíňanie z rozumu, že tak píšem ani vycucanie si z prsta že takto píšem,sú to informácie z vyšších sfér ,ku ktorým sa môže dostať aj obyčajný človek keď je pokorný a dlhodobo hľadá ..Sú tu totiž ľudia ,ktorí radi urobia z človeka bezducheho a blbca ..

    • Objektívne

     Tak skoro to nebude. Celé to riadi najvyšší stvoriteľ a jeho slová zapísané v tejto veci v knihe kníh hovoria, že niečo veľké sa udeje až potom čo bude postavený Nový chrám. Bolo zapísané len to, to čo Boh hovoril, nevymýšlali si to, nie je to predstava, videnie ani sen ľudí, ktorí tie slová len zapísali.

     • Israismael

      ..3 Nech vás nikto nezvedie nijakým spôsobom. Veď najprv musí nastať odpadnutie od Boha a zjaví sa človek neprávosti, syn zatratenia, 4 ktorý sa protiví a povyšuje nad všetko, čo nesie Božie meno alebo je predmetom úcty, a to tak, že sa posadí do Božieho chrámu a bude sa vydávať za Boha,,,
      Čo to znamená tento odsek z tesalonickych ?
      1.odpadnutie od Boha je už dávno ,už dávno ľudia nevedia ani len vysloviť pre hanbu slovo Boh a keď tak len v nadavakach…Aj slepá viera je odpadnutie …nielen ateisti k tomu patria …Nejdem písať o tých čo sa učia z tradícií a zo slepej viery bez skúmania svojim vlastným ľudským duchom..To všetko je odpadnutie,nepoznanie Boha Stvoriteľa ….
      2.Bozi chrám je ľudské telo …pretože v ňom v pozemskom tele sídli Božia darovaná iskra,čiže ľudský duch so slobodnou vôľou …či sa nepodarilo temnu a tým zatratenym ľuďom (človeku neprávosti ) presadiť vyše 4 miliardam ľuďom génove vakcíny ktoré pošahali DNA človeka ?…nuž čo vy na to ?..ešte aj zmluvu urobil s mnohými (štátmi ).. a či sa WEF KLAUSA SCHWABA neprihlásilo ze sú organizácia Boha ,že oni sú Boh?..nuž čo vy na to?…/čakáte tretí chram v Jeruzaleme ,asi nebude..cakate antikrista ? On je tu už dávno ..len v týchto dobách zodvihol veľmi silno svoju hlavu ,čo značí že vnimatelne aj pre ľudstvo vládne všetkému na Zemi ..my sme skutocne blizko konca ..

     • Israismael

      Čiže diabol Antikrist ,človek neprávosti (myslené to ako časť ľudstva =lichvarov a bláznov a depopulatorov)aj keď ho očakávate ako nejakú osobu ,tak ono to je globálna organizácia ..a táto globálna širšia organizácia WEF , ale aj WHo aj OSN je proti ľuďom a je vedená samotným lucifukom ..Tak to je to obrazne posadenie sa rovno do chrámu (ľudského tela , do buniek a DNA cez vakcínu )

     • Objektívne

      Nový zákon nie je písmo Božie. Napísali ho rimania, ktorí vraždili všetkých, ktorí sa nepodrobili konverzii kresťanstva. Arrius Piso je hlavným autorom a tvorcom kresťanstva, rukopisy, ktoré použil ako jeho základ, boli výsledkom rímskeho úsilia o vytvorenie nového náboženstva, ktoré bolo zavedené za vlády Tiberia.

     • Israismael

      Však ty si citoval slovo biblie .. ohľadne posadenia sa antikrista do chrámu ..ja som opísal len tú časť ktorú si spomenul..,,a sadne si do chrámu ako Boh,, a urobí zmluvu s mnohými … …ja viem že nový zákon je písaný ľudskou rukou a mnohé bolo aj nepresne interpretované čím došlo k nesprávnym pojmom …Je na tejto zemi kniha ktorá to už všetko opravila po Tom ako to ktosi z Najvyššieho priniesol ľudstvu úplne Slovo bez na psov nepravdy a bez podpbwnstiev ktorým ľudia nerozumeli …málokto to dielo hľadá , a ani toho ktorý bol prisľúbený, že keď príde uvedie Vás ľudstvo poslednej generácie do všetkej Pravdy napriek tomu že ho sľúbil Ježiš na konci veku ,v ktorom sme a v ktorom sa nachádzame ..

     • Objektívne

      Tieto skoré dátumy slúžia len na to, aby ľudia mali nádej, že už čoskoro, nanajvýš za rok budú oslobodení od satanistov. Bohužiaľ tento konečný dátum sa stále posúva. Je to ako s oslíkom, ktorému pred ňufák zavesia mrkvu a jemu nedôjde, že sa tak skoro nedočká toho, aby ju mohol zožrať.

  • A teba kto zas oklamal? Kde beres to odhodlanie tvrdit, ze Ukraina padne,ha?

 2. mariankosmac

  A nejakí ukrajinskí muži sú aj na slovensku ale snáď ich nebude vela. Takže nejakí Zelenskému zdrhli a vlastne sa im vôbec nedivím. Neviem či to znamená príslušnosť k nejakej jednotke ale niektorí majú vytetovaného pavúka. Nakupujú bytové doplnky tak asi sa tu zabydlujú.

  • Dnes som bola v jednej nadnárodnej korporácii ako klient a venoval sa mi mladý muž – hovoriaci po slovensky, ktorý mal tiež na ľavej ruke od zápästia až takmer po lokeť z hornej strany vytetovaného veľkého čierneho pavúka (aj s pavučinou) a sama pre seba – som sa pýtala, o čom konkrétne táto tetovačka – je, či to má obsahový význam, alebo čistá – recesia..
   Odpoveď neviem, opýtať live, som si – netrúfla..

  • No ja poznám niektorých mužov a ženy z okrajiny, ktorí na Slovensku pracujú cca od 2020 jak v robotníckych pozíciách tak aj ako kancelárske myši a priamo od jedného som sa dozvedel, že niektorí z nich pracovali v armáde a majú vojenské hodnosti. Keď som sondoval ako berú krvavý majdan na okrajine v roku 2014 tak som videl, že sú totálne zmanipulovaní a veria, že s tým USA nemajú nič spoločné a že ľudia spontánne vyšli do ulíc… skákať. Ono nepýtal som sa na to hneď ale až tak za nejaký čas čo vsom bol s nimi v styku aby som ich lepšie poznal a nevyplatil ich – aby sa neuzavreli.
   Odvtedy však u nás v meste a v regióne okrajincov veľmi pribudlo a ťažko povedať koľkí majú nejaké skúsenosti z armády a pod.
   Nie všetci šli bojovať za amerického pánčka, keďže je ich u nás požehnane… myslím hlavne mužov. Inak hneď na pohľad cca z 90 percent poznám, že je niekto okrajinec alebo že nie je náš. Oni sa aj inak – tak nekonvenčne obliekajú a aj chôdzu a hlavne keď sú dvaja alebo celá rodina – väčšinou poznám, že sú tí ľudia z okrajiny….a keď spustia tak sa mi to len potvrdí.
   A ešte jedno – aj keď sa to možno nezdá tak nebezpečné – je tu dosť mladých liberálov (cca do 40r) ktorí sú tak zmanipulovaní že nielen že nenávidia V V.Putina a Rusko ale úplne všetko normálne v tejto spoločnosti a všetko nenormálne im pripadá že nie že je to normálne – o tom žiadna diskusia (!) ale že to tak má byť.
   Takých slovenských benderovcov je tu tiež požehnane ktorí – ak by mali zaručenú beztrestnosť ako tí na okrajine by mi urobili dieru do hlavy za to keď poviem že drogy sú svinstvo alebo že im ich denníky n klamú o Rusku. Tých mladých liberálnych fašistických typov z ktorých by sa v prípade presunutia benderovského režimu z okrajiny k nám dobrovoľne sformovali kárne jednotky a pod je toľko, že by tomu nikto neveril. Posledné tri roky som mal možnosť uvidieť túto organizovanú liberálnu fašistickúhydru zvnútra – či už v práci alebo v bežnom živote a vidím, že ich vychovávajú aj priamo vo veľkých podnikoch.

 3. Dávam aktuálne k redakčnému článku – odkaz na pieseň kapely (mojej mladosti):

  Status quo – In the army now,

  i z dôvodu, že pre žido-satanistické záujmy muselo položiť tisíce a tisíce ľudí svoje životy a stále denno-denne zbytočne umierajú mladí ľudia – vojaci – Slovania na oboch stranách.
  Koľko mladých ľudí, civilistov a detí ešte bude musieť zomrieť na UA, v Gaze.., aby bola Globálna Elita – spokojná?!

  https://www.youtube.com/watch?v=EIxsPBbZ_b8

  P.S: Myslím (ale nie som si istá), že túto pieseň naspievala kapela k vojne – USA vs. Vietnam.

  • Kto živí elitu ? Odkiaľ zobrali peniaze ? Odkiaľ majú politický paraziti výplaty ? Niečo vytvorili vlastnými rukami ? Odkiaľ má rezidetka taký fasa príjem ? Kto živý parazitov, čo nič nerobia ? Kto vyrába zbrane ? Kto živí média ? Kto platí re-KLAMY ? Kto núti ľudí pozerať bludy v TV ? Vzdelávajú sa ľudia, niekto im to zakazuje ?

   AK by to ľudia pochopili, tak za mesiac je po parazitoch, zbrojení, vojnách…. AK…

   Len tak hypoteticky, utopisticky : Obyvateľstvo sa rozhodne, že prestane piecť chleba, jedlo, vyrábať, produkovať, respektíve barter na základe hodnoty…nebudú mať čo jesť ani Tí, čo majú Chrániť a Pomáhať. Buď si začnú sami piecť, alebo začnú pod hrozbou strachu vymáhať, alebo pochopia, že by ten systém mali akosi inak ochraňovať, lebo ich vlastne živí, tak ako aj ostatných parazitov…

   Jednoducho povedané, nedaj parazitom žrať a parazit buď skape, alebo bude musieť evolvovať. Či už dobrovoľne, alebo v konfliktoch. A keby aj náhodou. Koľko to asi vydrží ? 50, 100 rokov ?

   Je to ale vôbec možné, akože na planéte zem, kontinente, štáte, okrese, paneláku ? Pri cca 7 miliardách zúčastnených ?

   https://www.youtube.com/watch?v=QkttuCQizRQ

   A keď toto nedocvakne väčšine, čo nejakú tú chvíľu trvá (10, 100 miliárd rokov, 100 000 inkarnácií ?), lebo výučba beží, tak sa to tu pekne bude točiť do kolečka dokola, a kto chce vystúpi z kola von….a ide do vyššieho ročníka školy…

   https://www.youtube.com/watch?v=uAXtO5dMqEI

   Preto sú aj peniaze vynikajúci sluha a nástroj k výučbe, ale zlý pán, tak ako oheň.

   • Áno seneca, o tom to je. No zatiaľ je nás málo, čo prestali kŕmiť parazita. Tí bezduchí, konzumní konformisti budú musieť dostať riadne „po papuli“, aby aspoň trochu precitli.

    • V pohode Juraj, voľajako to dopadne, je to každého osobná cesta. Už 6 rokov neprispievam do systému (iba povinné výpalné – zdravotné), nakoľko mi „sociálna vláda“ po 22. rokov práce v zdravotníctve a poškodených 3 platničkách uznala veľké kulové. Ešte aj revízny lekár mi povedal, že by mi to dal, keď videl, že som nemal ani jeden deň PN, ale že sociálne cítiaci politici pomenili tabuľky. Oproti parazitom, čo nič nerobili. Ale nič nieje náhoda. Sú to skúšky života.

     Nejaká jednoduchá krajina by sa hodila, špekulujeme viacerí, že by sme sa odsťahovali, kdesik do tramtárie zapadákova, len zvažujeme kde. K šťastiu veľa človek nepotrebuje, keď sú už veci jasné…v podstate aj tu na SK, akurát tie peniaze. V najhoršom prípade človek akurát tak vynesú dopredu nohami…

     Škola života a výučba beží aj pre mňa, človek mieni-pán Boh mení.

     Je to úžasne vymyslené.

     Tak nech sa nám darí a uvidíme.

 4. + Dodám, mimo téma, ale z ČR, že už teď má ten fialový bu*zík z lidí srandu, jelikož se plánuje u stovky firem na pondělí štrajch (stávka), to samé školy či školky..tak už předem řekl, že to nic nezmění. Já bych věděl, co by to změnilo: V TO PONDĚLÍ MUSÍME DO ULIC VŠICHNI, DO ULIC!!!

 5. Britské muzeum zpětně prohlásilo Římského císaře za „transgendera“

  https://aktax.cz/britske-muzeum-zpetne-prohlasilo-rimskeho-cisare-za-transgendera/

 6. Evropští zákonodárci odhlasovali zrušení práva veta členských států v rámci nejnovějšího uchvácení moci v EU

  https://aktax.cz/evropsti-zakonodarci-odhlasovali-zruseni-prava-veta-clenskych-statu-v-ramci-nejnovejsiho-uchvaceni-moci-v-eu/

  • Presne o tomto bol môj príspevok asi pred 2-týždňami. Pred týmto varoval Sulík na svojej tlačovke, vraj pre bežných ľudí nezaujímavé ale dôsledky budú iné. Napr. právo veta aj ohľadom verejného zdravia a mnoho iného, bolo to už napísané, aj Sulík to vymenoval.
   Za zmluvu z WHO na budúci rok bude zrejme už hlasovať Brusel za všetky štáty v Únii. Ak sa mýlim opravte ma.
   Možno to bude začiatok konca celej EU.
   https://cz24.news/sialenstvo-odhlasovane-eu-sa-ma-zmenit-na-vojensku-federaciu-bez-prava-veta-burcuje-europoslanec-uhrik-video-sk-6-min/

   • Doplním v skratke:

    „To čo sa schválilo, sú čisté šialenosti!
    Europarlament v stredu – 22.11.2023 (pozn.: i ten dátum je – okultný) odhlasoval návrh na zásadnú reformu EÚ. Tá sa má zmeniť na vojenskú federáciu bez práva veta pre jednotlivé štáty“.

    P.S. 1 – Lepšie je 1 x počuť, ako 3 krát čítať. Uhrík ako „priamy svedok zločinu EU-kriminálnej faši-bandy“, to zhrnul pre každého Slováka – pomerne jasne, vrátane zhodnotenia hlasovania ostatných EÚ-poslancov za SMER + Oľajno + PS. Samozrejme, že PS-kári to bez problému – „odfajkli“.

    Pozn: Ja osobne to vnímam ako ďalší dôležitý krok k zániku EÚ. (Padla Rímska ríša, padlo R-Uh, padlo RVHP..)

    Odkaz: 5:39 min.
    https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/695853028942465/?ref=embed_video

    P.S: 2 – Včera – 22.11.2023 bol editovaný apel na stránke HS (viď odkaz nižšie), aby i ostatné alternatívne weby, nepoužívali terminus-technikus „Slovensko“ ako – Matovičovo hnutie, ale naďalej aplikovali v písomnej i hovorovej reči – názov napr. Olano, ev. Matovičovo hnutie, pretože nie každý Slovák sa dokáže stotožniť s touto jeho perfídnou krádežou, pričom on – ako sociopat, sa v médiách chvastá, že veď – on je teraz predseda slovenska.

    https://www.hlavnespravy.sk/vyzva-vsetkym-mediam/3324580

 7. Bidenův šéf škol Pentagonu zatčen při akci zaměřené na obchodování s lidmi

  https://aktax.cz/bidenuv-sef-skol-pentagonu-zatcen-pri-akci-zamerene-na-obchodovani-s-lidmi/

 8. Zeby sa uz pripravovali dalsie hry po covide opat v Čine za podpory farmamaf mopslikov?
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/prymula-varuje-pred-zahadnym-virem-v-cine/

  • Ja Prymulu varujem predo mnou! A nie som záhadný!

   Bábky sa už stávajú bábkohercami?! A všade bubák? A všade detinské tupé osadenstvo – lebo to tak ide?! Už som vám tu hovoril, načo všetko slúži krížový šrobovák!

   • Spomínam si načo krížový šroubovak sa používa no zabudla som možeš mi to zopakovat _? Ďakujem ti za ten opakovací text °°°°°°

    • Spomenieš si, keď ho budeš potrebovať. Keďže si zabudla – môžeš spomínať. Na Cajle trafíš?

     • Ak sa nemýlim Cajla mi pripomína Pezinok tam som ešte nebola no rada by som tam strávila čas pri poskytovaní služieb pacientom postihnutím neprijemnou diagnozou na chútky alkoholické som odborníčka pri odúčaní na slopanie a už viac chuť naň nedostanú v tom garantujem rodine postihnutého °°°°°°1°1°11°1

 9. Podľa našich mainstreamových médií Ukrajina víťazí a zvíťazí, prípadne sa hovorí o zamrznutom konflikte. Neustále to isté na RTVS, TA3, RTVS24 a zrejme aj na Markíze či JoJ. Informovnosť /propaganda o ŠVO na Ukrajine sa napriek výsledku parlamentných volieb nezmenila.

 10. Prečo médiá mlčali o tom čo sa ide v EP odsúhlasiť? Ani na tej Sulíkovej tlačovke nebol schopný ani jeden novinár sa na to spýtať. Nevedia alebo musia mlčať? A prečo naši europoslanci za Slovensko neurobili v niektorom z médií diskusiu o tom čo sa bude odsúhlasovať? Za čo berú poslanci EP vysoké platy, keď neinformjú priamo svojich voličov aké zmeny sa chystajú? Počúvame samé žvásty o škandáloch v politike, ale to čo sa bude dotýkať nás všetkých o tom nikde nič. Tiež ak je pravda čo hovoril Uhrík že SMER a OLANO nehlasovali urobili chybu, hlasovať mali proti aj keď by to neprehlasovali.
  Matovič povedal že tu bude vládnuť naveky, nateraz mu to nevyšlo, ale on s tým slovenskom si pritiahne o 4 roky (pokiaľ nebudú predčasné) nových voličov, ktorí už nebudú vedieť čo zač bolo to OLANO. Po celom slovensku si bude lepiť plagáty, robiť foto, pri rôznych pamiatkach, často navštevovaných miestach a keď si dáme do vyhľadávača niečo o Slovensku, vyškerí sa na nás Matovič pred budúcimi voľbami……no, možno preháňam.

  • EP nič záväzné neodsúhlasil. Je to len jeho predstava, ako by sa mala EÚ zmeniť. Zmeny musia vždy odsúhlasiť všetky členské štáty.

   • Ak je to len návrh a predstava, potom tých 100 strán mali dať na prejednanie do národných parlamentov a náš parlament by mal vyjadriť súhlas alebo nie.
    Možno sa tak stane, uvidíme.

  • Israismael

   Postreh ! Naši novínari takéto veci povazuju za hoax ..to je tá bieda novinárov ,že všetko čo je tajné ,skryté ,čo teda dlho nemôže vyjsť na pravdu ,ale postupne to predsa len pomaly vychádza na svetlo sveta, tak oni takéto veci povazuju za hoax a nevedia skladať informácie (napr o VAKCINACH ,ale aj o úmysle WHO a pod).Ale áno ,je ešte aj druhá možnosť….. že vedia čo sa má diať ,poznajú finty vládcov ,aj ich umysli ,ale úmyselne zatajujú informácie a balamutia ľudí v prospech vlády,korporácií,politických mimovládok a pod .V Tom sú už ale zapojené určite balíky penazi ,podplácanie a pod ,pretože to robia v móde niečo za niečo ..

   • Israismael, presne ako píšeš.
    Nové- v Číne že prepukol nový vírus spôsobujúci zápal pľúc, hlavne u detí v školách, vraj sa plnia nemocnice. Dúfam že sa to peklo nebude opakovať.

Pridajte komentár

*