Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Americký úrad zrušil výskum radiácie z mobilov po tom, čo zistil jej zdravotné riziká


Print Friendly, PDF & Email

Americký úrad zrušil výskum radiácie z mobilov po tom, čo zistil jej zdravotné riziká

(Ethan Huff, Natural News) V šokujúcom oznámení americký Národný toxikologický program (NTP) oznámil, že už nebude ďalej vyšetrovať žiadne dôkazy spájajúce žiarenie mobilných telefónov so škodami na zdraví spôsobenými u zvierat alebo ľudí.

Hoci práve tento typ výskumu je dôvodom samotnej existencie NTP, úrad sa rozhodol, že odteraz sa už nikdy nebude pokúšať študovať, či žiarenie z mobilných telefónov poškodzuje ľudí alebo ich domácich miláčikov.

„Neexistuje žiadne vedecké vysvetlenie ani ospravedlnenie pre tento náhly zvrat,“ povedala Devra Davisová, bývalá hlavná poradkyňa námestníka ministra zdravotníctva na americkom Ministerstve zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS).

Podľa NTP je jednoducho príliš ťažké študovať negatívne účinky žiarenia mobilných telefónov, respektíve ako tomu teraz hovoria – vykonávanie štúdií rádiofrekvenčného žiarenia (RFR) je „technicky náročnejšie a vyžaduje si viac zdrojov, ako sa doteraz očakávalo“.

Davisová hovorí, že toto ospravedlnenie neobstojí, inak by NTP mohla tvrdiť to isté o každom inom type výskumu, ktorý vykonáva.

„Všetko, o čom s istotou vieme, že spôsobuje rakovinu u ľudí, ju pri adekvátnom skúmaní vytvorí aj u zvierat,“ dodala Davisová.

(Súvisiace: Je nepopierateľný fakt, že žiarenie mobilných telefónov priamo súvisí s rakovinou.)

NTP nikdy nezverejnil údajne „dokončený“ výskum z roku 2019

Naposledy sa NTP pokúsil o výskum žiarenia mobilných telefónov v roku 2019, keď vyvinul nový nízko-expozičný RFR systém. V procese vývoja tohto systému NTP náhle zastavil všetok výskum.

Dostupný zostal iba dokončený výskum veľmi zastaraných frekvencií 2G a 3G a nič pre modernejšie technológie 4G (LTE) a 5G používané na väčšine smartfónov v dnešnej dobe.

Davisová je z tohto rozhodnutia v nemom úžase, keď vidí, ako kedysi pomáhala vytvoriť odporúčania pre NTP týkajúce sa vývoja testovacích komôr. Keďže plánovanie takýchto štúdií trvá roky, Davisová uviedla, že je to „mimo jej chápania“, prečo NTP náhle prestal vykonávať testovanie.

NTP tvrdí, že jeho práca na malých expozičných systémoch a sprievodnom výskume bola dokončená a že úplné výsledky budú zverejnené na webovej stránke úradu až po tom, keď budú dokončené interné kontroly.

Uplynulo však päť rokov a o výsledkoch z roku 2019 stále nie je nič zverejnené.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V roku 2018 NTP zverejnil výsledky dvojročných toxikologických štúdií, ktoré ukázali „jasný dôkaz“ o spojitosti medzi 2G a 3G žiarením mobilných telefónov a rakovinovými nádormi u samcov potkanov.

Následný výskum v roku 2019 taktiež ukázal poškodenie DNA v mozgu, pečeni a krvných bunkách exponovaných hlodavcov.

Americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) pôvodne požiadal o dohľad nad týmito štúdiami počas ich vykonávania, no odvtedy FDA úplne odmietol všetky zistenia NTP ohľadne expozície žiarenia z mobilných telefónov.

V roku 2019 Federálna komisia pre telekomunikácie (FCC) schválila najnovšie technológie 5G za použitia zastaraných štandardov pre žiarenie z roku 1996, pričom 5G v roku 1996 ani len neexistovalo.

Aby učičíkala verejnosť, FDA v roku 2020 anonymne publikovala nerecenzovaný dokument, o ktorom tvrdí, že používanie technológie 5G preukazuje ako bezpečné.

Organizácia Environmental Health Trust (EHT) zažalovala FCC za túto paródiu, čo viedlo v roku 2021 k rozsudku amerického odvolacieho súdu pre okres Columbia Circuit proti FCC. Zistilo sa, že FCC konala nesprávne a nezákonne, pričom sa spoliehala na zastarané limity vystavenia sa bezdrôtovému žiareniu z roku 1996.

„Súd zistil, že FCC ignorovala dôkazy, že žiarenie v súčasných limitoch môže spôsobiť okrem rakoviny aj ďalšie nepriaznivé zdravotné následky, pričom poznamenal, že FCC tiež nereagovala na pripomienky ohľadne škôd na životnom prostredí spôsobených žiarením,“ vysvetľujú správy.

„Súd nariadil revidované štandardy zohľadňujúc záznamy EHT o rizikách pre deti a životné prostredie.“

Záver

Ak je to len trochu možné, obmedzte svoje vystavenie sa rádiofrekvenčnému a elektromagnetickému žiareniu, aby ste vás a vašu rodinu ochránili pred týmto potenciálne smrteľným žiarením.

Viac podrobností sa dozviete na stránke EMF.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.mall.sk/prislusenstvo-sauny-infrasauny/horavia-hlinikove-vedro-rento-s-uchom-100118171772

  Priemer 23 cm. 2Pí.r
  2 X 3,14 x 11,5 = na gebulu ako blembák stačí.

  Inak drahé ako sviňa – a toto je lacnejšie o 20 eur.

  • Mikrovlny dobre pohlcujú vláknité izolačné materiály s dutinkami – vlnená čiapka, plátený turban…

 2. (irónia)
  Ako možno obmedziť elektromagnetické žiarenie keď:
  – chcem aby mi každý hneď zdvihol telefón
  – šéf mi môže volať aj večer
  – doma chcem čítať Facebook aj na záchode
  – v aute púšťam hudbu aj cez BlueTooth
  – 5G chcem mať aj uprostred lesa

  • Marek Košice

   Možno nerobíš nič z toho, ale spíš blízko elektrickej rozvodne či zásuvky a máš telo plné elektrosmogu… Začni sa uzemňovať… uzemnise.cz

   • Uzemnenie je na žltozelenom vodiči.

    • Marek Košice

     Áno, ale keď sa chceš uzemňovať cez uzemňovací kolík (na ktorý sú napojené žltozelené vodiče), musíš mať práve takýto produkt (kúpiš ich na spomínanej stránke), ktorý má OCHRANNÝ REZISTOR zabudovaný v kábli. Pretože nikdy nemáš 100% istotu, že sa do uzemňovacieho kolíka nedostane elektrický prúd…

     • Marek , čitala som ,že sa
      a dá uzermnovat cez uzemnovací kolík kde sa dá nájst spomínaný kolík aby som sa mohla uzemnit a ako prvý krát som o tom čítata tu na stránke vdaka ti za radu

     • Marek Košice: Ty podvodník!!!!! Ľudia sa neuzemňujú, elektrosmog sa neukladá!

  • Pavel Smutny

   ..ved,.to je ta dilema, podobnu mali aj Ti co sa nechali ockovat,..ci uprednostnis docasnu slobodu,.ci dlhsi zivot bez raka,… Skoro vsetci sme zavisli na internete, mobiloch,..len treba to odtial potial,…aspon sa snazit,….

 3. Pavel Smutný

  Riziká a hrozby5G…
  Predkladám ako poskytovateľ internetových služieb a bývalý pracovník výskumného Ústavu Spojov,..teda odborník na danú problematiku také dosť dôležité upozornenia pre širokú verejnosť.
  Nikto určite nedá malému dieťaťu do rúk povedzme zápalky s tým,.že bež do detskej izby, či von a hraj sa s nimi,..aj keď je na zápalkách napísané Safety Matches,..bezbečnostné zápalky a podobne.
  Ľudia ale deťom, či sami sebe vložia do rúk mobil, tablet, notebook,..s tým, že tu máš a choď sa hrať,..či urob čo Ti v škole,.. nakázali. Tu je ten háčik.
  Mobily, tablety,… pokiaľ sú pripojené na signál mobilných operátorov vyžarujú veľký výkon,..do 2W,…lebo sa musia takrečeno ľudovo dofučať signálom cez niekoľko múrov,..na stá metrov až pár kilometrov na sektorové antény, základňové stanice týchto mobilných operátorov (T-mobile, Orange, 4ka, O2,..), Často ostáva zbytočne zapnuté aj GPS (mobily sa prepájajú až na stá km vzdialené satelity), Bluetooth, Wifi,..
  Aj keď tieto funkcie naplno nebežia, stále si overujú dostupnosť,..sietí,..hlavne keď ste v pohybe. Nenechávajte si stále zapnuté mobilné dáta,..ani aplikácie ako Facebook, bežiace youtube videá,…a podobne,… lebo vtedy tečú veľké dáta na silnom signáli,..aby bol možný kvalitný prenos. Upozorňujem, že všetky mobilné telefóny dostali ministerskú výnimku už pred rokom 2000! Ich parametre, vyžarovací výkon výrazne prekračuje hygienické normy so zvyšujúcou sa rýchlosťou prenosu dát čím ďalej viac!!!
  Čo teda robiť? Ak je možnosť, tak používajte káblové pripojenie (ethernet) z domáceho routra na Váš počítač, notebook,..kde káble majú veľmi nízke vyžarovanie,hlavne ak sú ešte aj tienené kovovou fóliou-FTP nie UTP.. Ak používate smartfón, tablet,..tak sa pripájajte na domáce wifi z routra od telekomu,.. wifi miestnych operátorov, ..ktoré má podstatne nižší výkon do 0,1W,..nakoľko dokáže pokryť tak pár miestností,.. Pokiaľ dlhšie telefonujete,..tak si striedajte uši,..neprikladajte si mobil úplne na hlavu,..Mobily sú určené na krátke hovory do pár minút,.ináč riskujete minimálne časom migrénu, bolenie uší, tinitus, zníženie imunity, rakovinu.. Ak surfujete, používate wifi Skype, Messenger na videohovory,… ak idete cez mobil. operátorov, tak to je nech tiež len na pár minút v kuse,..maximálne pár krát denne. Snažte sa mať zariadenia čím ďalej od hlavy, od tela,..
  Vo Wuhane,. pred vypuknutím pandémie zaviedli 5G siete,..následne klesla imunita obyvateľstva v dôsledku prežiarenia,.. aj technickí Japonci odmietli aplikovanie 5G sietí ako zdravie občanov ohrozujúce technológie,..

  Treba si uvedomiť.,. že aj s džbánom sa chodí dotiaľ po vodu,… dokiaľ ucho neodpadne,..Možno máš 15r,..možno 25r,…..čiže organizmus to ešte ako tak zvláda,…niekto je háklivejší na to ,.niekto na iné, ale po čase sa čosi určite prejaví,.. Treba si uvedomiť, ze veľké firmy s miliardovými ziskami Ti pravdu nepovedia,.ak by to išlo proti ich biznisu,..vlády,..ministerstva,..majú zvyčajne dobre podmastené,..kúpené,…zaplatia si aj akože nezávislý výskum,… Treba ale rozmýšľať a čosi si naštudovať z nezávislých zdrojov a hneď bude jasnejšie,.. Ja som osobne veľa vecí testoval pre TU, operátorov, predajcov… Napríklad hračky na diaľkové ovládanie museli mať pol metrové anténky, aby ešte na 20m si ich mohol ovládať,..aby to spĺňalo hyg. normy,..ale to boli zvyčajne male firmy,…tam sa robili všetky merania prísne a precízne bez pardonu,… Giganti s mob. sieťami to obišli cez ministerské výnimky,…

  Môžem potvrdiť,..že pri cca 0,5h. či hodinovej práci blízko, pár metrov od GSM BTS, sektorových antén som stratil cca na 2 týždne imunitu,..herpes na celu hubu,,…známy mal ešte väčšie problémy,..

  Používatelia smartfónov,..tabletov,..ak idu cez mobil. operátorov a su blízko základňoviek,..sektorových antén,..nie je medzi nimi,..veľa múrov,…tak mobily,..nemusia ísť až tak veľkým výkonom,.ale viac ich ohrozujú na zdraví,..práve tie blízke sektorové antény,..najmä ak bývajú povedzme oproti nim v panelákoch na horných poschodiach,.. Ak bývate kilometer, kilometre od základňoviek,.. či na dolných poschodiach, za veľa múrami,….tak najviac Vás ohrozujú vaše mobily, tablety,..ktoré musia ísť na veľké výkony aby sa signálmi dofučali na antény mobilných operátorov.

  Keď hľadáme paralely medzi prírodou, počítačmi a umelou inteligenciou, tak tu máme prípad chrústov, ktorých napadá druh huby, pričom im tá huba vyžerie vnútrajšok brušnej dutiny, ale pri tom súčasne sa napojí na chrústovu nervovú sústavu tak, že toho chrústa ovláda takým spôsobom, že ten chrúst-zombie behá ďalej a sa snaží infikovať ďalšie chrústy. Čo dokážu čipy vo vakcínach podaných pacientom, či samotné mRNA, ktoré sú programované kvantovými počítačmi, pričom nevieme čo všetko môžu riadiť, meniť?!
  mRNA sa ešte pred kovidočko používali ako doping pre špičkových športovcov. Tí potom boli schopní podávať extrémne výkony, lebo ich svalové vlákna,… boli viac využiteľné. To máte podobne ako keď načipujete motor v aute. Ma vyšší výkon, ale kratšiu životnosť, ako tí športovci.

  Asi najväčšia hrozba ako riadiaci-výkonný prvok umelej inteligencie sú kvantové počítače. Sú 1000…ci viac krát rýchlejšie ako bežné počítače, môžu riadiť databázu v ktorej je komplet celé ľudstvo na Zemi,..Maju dostatočnú kapacitu a rýchlosť na to.. 5G technológie u mobilných operátorov a v mobiloch (skryté vpn internet veci,…cez bluetooth,..) menežujú zber dát z ľudí, a to či už z čipov z mRNA vakcín, či priamo pomocou lítium, hydrogél, grafén šmakotiniek, či nosošparchľovátok,..prípadne aj z spray nasálnych vakcín na kovid, chrípku,..a podobne. mRNA menia genetiku, spôsobujú krvné zrazeniny, miokarditídu, perikarditídu,..ale aj transformujú DNA tak, že iná je aj aura tých ľudí,..či potlačia dušu, duchovno. Z ľudí sa môžu stať len zombíci. Lítium, hydrogél po kryštalizácii v nose, na hypofýze,..vytvoria mikro anténky na ľahši vstup signálu do buniek, mozgu, aby cez 5G ,vpn-ky mohli byť riadené priamo niektoré funkcie mozgu,.. 5G mobilných operátorov má výkon na anténu-sektorku cca až 46W!

  Ja z paneláku vidím asi dohromady do 40-50 takých antén čo sú na strechách, kobkách panelákov,..spolu výkon do 2000W!

  Najhoršie na tom, čo sa týka silného signálu od antén mob. op. sú horné poschodia oproti stojacich panelákov,.. čo na priamo vidia tie antény,…Pokiaľ možno nespať v takých izbách,…
  Samotné mobily- výkon na mobilnej sieti je do 2W,..na wifi okolo 0,1W. Keď sa dá tak mobily používajte s reprákom ďalej od hlavy od tela, na noc vypínať, aj wifi,… Používajte radšej na dlhšie sedenia pc, notebook na lan kábli.
  5G od mobil operátorov,..10x väčšia rýchlosť, šírka pásma ako u 4G a ďalšie nové pásma-frekvencie,…! Aj keď akože špičkový výkon nie je väčší, to je ako keď zapálite namiesto jednej sviečky vedľa seba 10ks!

  Dá sa to v 5G mobiloch v nastaveniach vypnúť. 5G má oproti 4G nie 4000, ale až možných 1000000 konektov na vysielacie zariadenie! To je 250x viac. Načo tak veľa?! Len merače vody, elektriny, tepla, repráky, rolety…s mikrotranscievermi to nebudú. 5G zatiaľ nie je až tak vyťažené ako môže byť čoskoro s väčším nástupom na datové kapacity prenosu náročných aplikácií umelej inteligencie, viac konferenčných hovorov, 4K,UHD,…TV,..

  Ak Vás napadlo, že čo ak 100 či viac nano…čipov, ktoré budú dohliadať, kontrolovať funkcie orgánov vo Vašich telách – budú potom v područí B. Gatesa,… telách,..ste na dobrej stope. On si dal aj patentovať rôzne práva na orgány, …živých ľudí po naočkovaní-načipovaní ľudí jeho šmakotinkami. Mobily použivať na telefonovanie, prezretie správ, kratšie videa,…nie na sťahovanie, preposielanie obrovských súborov, aktualizácií, video konferencie,… s viacerými účastníkmi,…kde je obrovská obojsmerná dátová spotreba. Z chrípočky, kovidíku, ktoré by ste poľahky prekonali za 2,3 dni, sa pod vplyvom vyťaženej siete 5G, chemtrails,..stanú zrazu zabijáci. Jednému chovateľovi hydiny namontovali namiesto 4G, 5G zariadenia, antény… Prestala mu úplne znášať vajcia hydina. Požiadal o stiahnutie 5G a len 4G použitie,..nosnosť sa obnovila časom…?!

  Na základe poznatkov z Exopolitiky vieme, že Reptiliáni, Apexiáni..Šediváci…možno len ich časť, určité druhy pri ich vývoji, po rôznych zásahoch do ich genetiky…prišli o duše, napojenie na Božského ducha,…a sú ovládaní umelou inteligenciou, čiže sú viacmenej biorobotmi. Po mRNA napichávaniach môžu byť ľudské večné duše z tiel vytlačené, zatlačené viac do nevedomia, či na telá sa napoja, dostanú do nich iné entity. Zombíci by potom umreli, ale množstvo nanočipov bude držať funkcie orgánov, napojenie na umelú inteligenciu, kvantový…počítač tak, aby fungovali ako bioroboti. Na základe výpovedí ľudí čo majú spomienky na Atlantské…životy,…ktorých poznám, či aj Edgara Cayceho…vieme, že boli používané tzv. kryštály ktoré liečili, boli zdrojom energie,…ale pozemské vládnuce a mimozemské entity, ktoré zneužili pohostinnosť pozemšťanov vyladili tie kryštály (elektronické…zariadenia) tak, že spôsobovali bolesť, smrť a katastrofálne globálne zmeny. Ak si nedáme pozor, budeme mať strach, budeme lenivý, ľahostajní tak história sa môže zopakovať…
  RNDr.

  https://ehtrust.org/science-on-health-risks-of-cell-towers-5g-exposure-small-cell-densification-and-new-wireless-networks/?fbclid=IwAR3ilaZxSIUzJJHV-BFywtPFXOHFHQpsEMyOPeJH3pGgCANiDT4roiQD2KU

  https://secure.everyaction.com/MtBrFxfy50KZdrE7AQV9UQ2?fbclid=IwAR39ETtfoG0zhGG9AzK8z-VEDO4obndVduOSwh2LNE3_bjhDMSGPs3YvR84

  https://secure.everyaction.com/25oWHHZLA0uez8vhLu4mmA2?fbclid=IwAR0Y0E78pVgk4QW6PzrAq5lcxQh0k4i0YHADHluhN5rDDuTawzkUUce4BLo

  https://ehtrust.org/local-cell-tower-laws-that-protect-communities/?fbclid=IwAR3Z1FAZDvK2HYz_r9yiIjppY7jKmlwTzpqkCuyy0rmjHGDp-f2VQFGB4xE

  • Atlanťané lidi,kteří se nevyznačovali zrovna kvalitními vlastnostmi ,byli vyvážení do vzdálených zemích-koloniích.Třeba to byli ti bájní bílí učitelé.Tam se mísili s jinými primáty a stávali se zpravidla panovníky.Měli určitý mentální náskok.
   A kdopak asi frnknul do Ameriky .Z velké části všelijaká verbež.To samé Austrálie.

   • Atlanťania doplatili na to, že sa príliš snažili prepojiť jemnejší hmotný svet – astrál so svetom hmotným. Využívanie a zneužívanie síl, ktoré v skutočnosti nikdy nemohli mať pod kontrolou im do istej miery prinášalo „víťazstvo“ nad hmotou – fyzičnom a to aj ohľadom používania ich fyzických ale jemnejších fyzických tiel. Vedeli sa vznášať – levitovať – lietať, komunikovať telepaticky, premiestniť ťažké predmety ako by nevážili nič, vedeli dokonca ovládať živly prírody ale pre čím ďalej viac pre svoje nekalé ciele a zámery. Lenže s tými živlami odtiaľ – potiaľ pretože živly niesú ničím iným ako vykonávateľmi Božej vôle na Zemi a v celom Vesmíre a plnia výhradne vôľu Najvyššieho. Takže aj keď Atlantíďanom bolo do určitého času povolené zahrávať sa so živlami a dokonca bol Zhora trpený aj časový úsek v ktorom proti živlom bojovali energetickými zbraňami – proti samým tzv. Bytostným (!) tak už od začiatku rebélie voči Bohu a Jeho Zákonom nemali šancu vyhrať…- už od začiatku kedy sa prestalo v každom dni ich životov počítať s Bohom – už odvtedy boli stratení *zišli s cesty a začali duchovne stagnovať čo sa rovná úpadku. Pôvodne bola Atlantída rajom na Zemi a jej obyvateľstvo kráčalo v duchovnom aj fyzickom vývoji míľovými krokmi. Až neskôr prišlo k pádu keď si vodcovia Atlantídy a následne aj jej bežní obyvatelia mysleli, že si vystačia len s ich geneticky daným a rozvíjaným potenciálom bez nutnosti napojenia na duchovné večné svety a na Zdroj všetkej Sily – na Boha. Po dlhom čase duchovného úpadku vypršal čas Božej zhovievavosťi a po mnohých varovaniach Zhora bolo rozhodnuté aby živly – bytostné sily prírody pôsobiace výlučne vo vôli Boha do oceánu zmietli Atlantídu.
    Posledné veľké (tu si ale niesom úplne istý) varovanie bolo Zhora učinené 49 rokov pred katastrofou. Atlantída – bol úzky veľmi dlhý pás pevniny, kontinent – dnes ju poznáme ako severoatlantický chrbát. Bola obrovská. Neboli to žiadne zbrane, ktoré zničili ten kontinent. Nebolo to nič čím Atlantída vtedy disponovala a nebol to zásah zvonka.. Ja by som povedal, že mnohí z nás majú rôzne sny, záblesky spomienok alebo isté strachy, fóbie v podvedomí a pod. na tie strašné udalosti ale nechápu, že boli účastníkmi toho čo sa vtedy stalo s Atlantídou. Žili sme tam vtedy mnohí…

  • Objektívne

   Myslím, že mobilný klient si riadi vysielací výkon podľa kvality sigbálu. Nepáli furt na 2W.

   • Pavel Smutny

    …jasne,..ked si blizko k mobilným ich sektor,..antenam,..tvoj mobilny klient,..smartphone ide na nizky výkon,..ale vtedy schytas ozarovanie z vysielacich anten,..ja tu mam oproti na strechach, priama viditelnost 3 operatorov, 4ty kustok dalej,..po 10 anten,..kazda cca 46W,.. do 2kW výkonu!,…Ked byvas niekde prizemie, za 4 panelakmi,.tak Ta ozaruje tvoj mobil,..ci pribuznych ,susdedov mobily hlavne,..musia ist na plny vykon aby sa dofucali na vysielace,…

  • Pavel Smutný,

   vďaka za Váš konštruktívny a hodnotný komentár.

   • Pavel Smutný

    Dakujem za pochvalu,..poradim ako viem, co viem,…

    • Nauč sa neďakovať za pochvalu. Jednoducho si to urobil – navrhol – tak, ako si najlepšie vedel. Výsledok potom – ako lovci – oslávime. Boh nie je výkonový manažér – Boh hodnotí úmysel. Takže ešte sa uvidí.

 4. Israismael

  Jeden z najviac nebezpečných ľudí na Slovensku je nový predseda SAS Grohlingh ..Je veľmi ulisny,nebezpečny a zavádza ..Je navonok pokojný ale inak veľmi veľmi nebezpečny človek rétorikou a ulisnostou dostať sa pod kožu ľudí a hlavne takých ktori sú nerozhodnými ľuďmi ..Je stokrát horši ako bol Sulík ..Pozor na tohto človeka !!!

  • Dobre si ho odhadol Israismael, Gröhlingovi akoby narástli krídla, dávno zabudol na to ako s ním obyčajný Matovič manipuloval, s celou SAS aj ostatnou opozíciou. Osobne ma SAS a Grohling nezaujímajú len neviem ako to dopadlo s tým právom veta, Sulík si vyžadoval , aby zostal čestným predsedom s právom veta a mohol vrátiť republikovej rade jej ľubovoľné rozhodnutie na opätovné prerokovanie. Sulík vždy myslí na zadné dvierka a ak neuspeje vo voľbách do EU tak sa vráti na čelo SAS.

  • Budeme si dávat na toho úlisáka pozor ak to stihneme, len aby ich tu nebolo viac takých úlisáných hadon viac o čom nepochybujem °° Dostanú sa ku korytu a budú pri džobe °°°°

  • No barani sú väčšinou zlo na tejto planéte. A potom ryby, blíženci, panny. Ale tí barani to je teda niečo. Ak je ale baran pozitívny tak je svetlou osobnosťou, ktorá jediná má silu prekonať čokoľvek zvonka pretože barani sa až tak nezaujímajú čo si o nich myslia iní.

   • Miroslav Čižmár

    Myslel som, že býci sú najväčšie hovädá.

   • Marek Košice

    Ja som Rak. Tipujem, že raci sú tá najmenšia „škodná“ vrámci brania slobody iným ľuďom (rôznym spôsobom). Sme asi najcitlivejšie znamenie.

    • Raci sú rodinne založení a tiež takí „cuciačikovia“. Problém je keď taký cuciačik nedostal v detstve čo chcel (v zmysle, že nebol ani trocha uspokokeny po stránke vznikajúceho ega) alebo mu dospeláci neukázali jeho hranice. Potom v dospelosti svoje hranice nepozná a sekíruje iných keďže si myslí, že sa ho všetko naokolo osobne týka. Normáli raci sú pre okolie doslova kúpeľmi a balzámom duše pre svoje okolie.

     • Israismael

      Trochu by som sa mohol aj ja vyznať po 30 rokoch poznania astrológie a astrologickych vplyvov na znamenia ,po mnohých skumaniach ascedentov a descedentov, harmonickych trigonov a neharmonickych opozícii ..Áno Raci majú niečo do seba pre okolie ,keď majú harmonické vyžarovanie aj okolie je harmonické jemne a pociťuje dobrú energiu .(sám som Rak) .Voda ako živel raka prenáša,skenuje a vysiela myšlienky až do výšin ,je teda prenasacom myšlienok ..Barani sú ohen ,často ostro komunikujú aj kritizuju ,ovšem sú naozaj aj požehnaním keď majú vyššie vyvinutého ducha ..To však platí u každého človeka jedno či je Rak či Baran ,alebo Býk či Vodnár a pod..Kvalitný alebo nulitny človek je zmeraný Najvyššou hierarchii vždy podľa toho akého má v sebe živého ducha ..Telo nikdy nie je rozhodujúcou zložkou pri konečnom Súde ..K čomu je pestovanie tela keď je len obalom pre Ducha ..Jedine k zdraviu je to prospešné ,aby človek a jeho ľudský duch v tele mohol správne fungovať na tejto Zemi a aby sa tak čo najviac mohol vyvíjať k Poznaniu a k vývoju

     • Izaelko.ot – čo tu stále ty jebo podsúvaš súdy! Vy banda izraelská ste si tu vybudovali nedotknutelnosť vašich zločinov! Tfuj tajbl! Nikto z vás nebude stáť pred súdom židáci! Súdy sú určené pre Gójim! Ku.va kazatel! Badatelrabín!

    • Raci su najcitlivejšie znamenia sú rodinne založení, neznáajú klamárov a sú neštastní zo sklamaia

     • Ty sprostaňa – ty keď sa tu ozveš – je mi z toho nagrc! Moja ex je – bola najväčšia ku.va na planéte – ale ups – dá sa to chápať, že to myslela ako založenie najväčšej rodiny na planéte – matriarchát – ty krava sprostá račia škatulkovacia zverokruhová tupá!

      Ups! Teraz som si uvedomil, že hovoríš o rakoch – nie o račiciach! Ako sa množia?!

     • Israismael

      Ty si nevieš zapchat tu nevymachanu padlu temnú ,,chlebareň“ a budeš tu špiniť každého ? Žena a či chlap , tebe je to jednoducho jedno komu to ,,nandaš .. ty padly špinavý ,,neduch“. Tak by už stačilo .Stačilo už ….Admini treba konať .. ..Dokedy bude tento človek nadávať tu a špiniť každého koho si zmysli ? vám to nevadí že to nie je slušný človek ?

     • Israismael, k tým znameniam ešte toto: áno, máš pravdu, že povaha človeka je len hmota a aj okolnosti ktoré vytvára jeho jemnejšie hmotné prostredie sú len hmota a nie sú smerodajné – nebudú sa v súde skúmať keďže ide len o prejav hmoty. Ale to aké povahové vlastnosti budeš mať v ďalšom živote – čím budeš trpieť alebo naopak je v celku dôležité keďže je to tiež riadené k Tvojmu dobru v zmysle podpory Tvojho duchovného vývoja na Zemi.
      Preto som to napísal o tých znameniach pretože je dobré ak si aj povahové vlastnosti u ľudí človek všíma aby sa mohol lepšie pohybovať medzi nimi – samozrejme s dobrými zámermi. A tiež si pre život vyberá partnera nielen na rovnakej duchovnej úrovni ALE s takými povahovými vlastnosťami, ktoré znesie DLHODOBO. A práve toto podcenili mnohí a to aj duchovne zrelší ľudia. I keď ide len o povahu (hmotu) a nie charakter (ducha) tak predsa len človek nedokáže bez újmy dlhodobo znášať prejavy povahy u partnera, ktoré jednoducho neznesie. A tiež viem, že znalosť pováh znamení zverokruhu a vecí s tým súvisiacich nezaručí , že sa človek bude vedieť v ľuďoch vyznať ale bude sa vedieť lepšie medzi nimi pohybovať v zmysle pochopenia druhého – lepšie rozozná povahu od charakteru s bude sa vedieť lepšie zariadiť.
      Inak zaujímavým znamením sú ryby – tak ako to popisujú horoskopy tak to aj vo väčšine prípadov je. Ľudí, ktorých ja poznám a sú v znamení rýb majú zvláštnosť – majú v sebe niečo v čom akoby vnútorne oscilujú – nijaké znamenie v jednej osobe nedokáže byť tak obetavé a citlivé voči iným a vzápätí dokáže byť necitlivé a chladné v zmysle absolútnej zrady vo všetkom.
      Život mi to o rybách potvrdil. Ale ako píšeš – to zásadné je o človeku a nie o jeho povahe a o konšteláciách a energopoliach – teda o jemnejšej hmote.

     • Ty debil! Nalep si ukrajinskú nálepku a budeš in! Alebo rwandskú – v Rwande! Deliť ľudí podľa zverokruhu! Vy ezoterickí debili! Vy sa vôbec nevidíte! Ja nadávam len debilom ako vy – ale ja spoločnosť systematicky nerozdeľujem! Tak ku.va – ktoré ZNAMENIE – vy idioti – je to najlepšie! Kto je z vás najlepší človek! Máš na to nejakú bumašku – dobytčí pas?! Známku do ucha?!

     • Už SME doma vážení koniec kočkování Je to úbohé…

     • Israismael

      Achnaton ..Všetko si vysvetlil správne ..Pre niekoho sú to bajky a zanadáva si pri tom čítaní ,možno sa aj vyzvracia a pod ….až príde jeden krásny deň a bude mu to niekým omnoho omnohooooo vyšším ako je človek vysvetlené nad čím on zvracal ..Že či predsa len nemohol vnímať tie slová inak ako bajku a či vypustené zbytky jedla zo svojho žalúdka .Ale nájdu sa možno aj nejakí takí ľudia, čo nad tým minimálne pouvažujú ,čo si napísal …Že síce je to nové poznanie ktoré priniesol Duch Pravdy vo svojom novom evanjeliu ako bolo sľúbené Ježišom pred dvoma tisíckami rokov ,ktoré sa ma* **rozširit po celom svete a potom príde koniec* **, a i keď je to nové a maximálne vysvetlujuce každej ľudskej duši a niečo čo nikde nepočuli ,pretože je to nové poznanie na Zemi ani nie 100 rokov a predsa nepovažujú to za zvratky ..Minimálne je to niečo čo ich príťažlivosťou stejnorodeho pritiahlo k tomu vnímaniu toho ešte zatiaľ málo poznaného ale ktoré bude veľmi rýchlo po očiste planéty spoznane ..
      Nič nie je náhoda a ani výber tých farieb v jednotlivých nickoch tu na stránke ,ktoré priraduje admin pre jednotlivé Nicky ..Tak schválne skúsim sa ťa Achnaton spýtať či vieš a verím že áno ,že aké dve farby vyžarovania ľudí (z aury=žiarenie) budú smerodajné pre kontabilitu a či nekontabilitu Parsifalovych vyžadujúcich lucov s človekom tu na Zemi (pri príchode IMANUELA Syna Človeka v oblakoch,čiže pri prichádzajúcom Súde nad ľudstvom).. Sú to dve farby vyžarovania ..Verím že poznáš aké …

  • Gröhling je to slovenske priezvisko?

   • Po 89 Tom to mnohých ľuďom strašilo vo veži – mali takú „hurá – ideme na Západ – do sveta“ náladu. Dávali svojim deckam zahraničné mená ako Sandra, Jessica a ďalšie. Dokonca aj Rocky sa tam našiel.
    Uchylovaki sa k tomu aj bežní ľudia ale čo si pamätám tak často tí bohatší – podnikatelia s baračiskami v štýle „podnikateľské baroko“. Našťastie tento neskutočne ujetý trend – úlet naprostých naivných vymetencov časom prestal ale jak napotvoru ho nahradili tí praví – migranti a tam už s tým nič nenarobíme – proste sa tak volajú. No a k tomu Gröhlingovi – on má u mňa smolu pretože sa objavil v plnej sláve až za kovidfašizmu ako jeden fašistický psychopat nosiaci čierne kožené rukavičky a tuším aj čierny kožený plášť nosil (či nie?). No a keď som si naň nevedel spomenúť – na to jeho priezvisko tak som si musel spomenúť na nápis na pisiári do ktorého som vykonával malú potrebuvv jednej firme 10 rokov. Na tom pisoári bol nápis „Gröhedal“. Dnes už to je myslím len „Grohe“. Jednoducho sa mi ten zmetek navždy spojil s tým pisiárom.
    Keď sme sa s niekým rozprávali a nevedel som si spomenúť na priezvisko toho psychopata tak som si spomenul na ten pisoár a bolo to. On má také zvláštne oči, úplne iné ako primitiv pomstychtivý ľudoop Naď. Už len na základe fyziológie jeho tváre mi bolo hneď jasné, že ide o mimoriadne nebezpečnú osobu, ktorá sa ešte neprejavila navonok ani z 5 percent.

  • ku komentu: Israismael – 25/3/2024 at 7:34

   Israismael, nie som síce Achnaton (pýtal si sa jeho..), ale moje „PUK“ heslo je: fialka.

   • Israismael

    Máš správnu farbu …kontabilita s IMAN ,PRSFL lúčmi ok,vyžarovanie ok ..Žltá a kalná žltá sú OUT -nekontabilne,vylucujuce …

 5. https://cz24.news/vidlak-vse-je-pripraveno/

  Policie přijela šedesát minut po střelbě… Teroristé si zastříleli, rozházeli molotovy a v klidu odjeli.

  Putin měl včera velmi emotivní projev, slíbil obrovskou odvetu. Z těch slov jsem cítil plutonium a nebo alespoň bílý fosfor.

  Tohle je eskalační terorismus. Tohle nebylo za Alláha ani za svobodné Čečensko či Dagestán.

  Tohle je způsob, jak provést v Rusku všeobecnou mobilizaci při které mladí kluci nebudou utíkat do Gruzie, ale sami a nadšeně dojdou do odvodní místnosti, aniž by je někdo musel chytat na ulici.

   • Je to falošná vlajka. Fuk že kým organizovaná. Sú jedna rodina.

    • Rumcajz – mohol si si dať nejaký lepší nik veď takéto každému okaté niky si dávajú provokatéri a trolovia operujúci na mainstreame a zároveň na alternatíve.
     Každopádne si príliš nápadný s tou strohou poznámkou, že „sú jedna rodina“ – nejako si to uponáhľlal ako keby si mal naponáhlo. Najlepšie bude keď sa ľudia začnú zaujímať čo sa v Rusku deje ako by to bol ich štát.
     Potom môžu hodnotiť aj „paušálne“ výroky o ajtivutey všeobjímajúceho Židovstva v Rusku alebo kolaborácii všetkých politických činiteľov v Rusku s neľudskou koncepciou Globálnych parazitov. S určitého pohľadu ste absolútne nemožní, vy trolovia! Lenže vy nechápete aký je to pohľad!

 6. Abyste porozuměli globalistům, musíme pochopit jejich psychopatické náboženství

  https://aktax.cz/abyste-porozumeli-globalistum-musime-pochopit-jejich-psychopaticke-nabozenstvi/

  • Prečitali sme si to v titulkoch Zuzana a ty si mu porozumela ked o tom píšeš ? neebude to také jednoduché pochopit také náboženstvo °°

   • Israismael

    V tomto čase keď vrcholí očistné obdobie na planéte, je pre človeka absolútne dôležité vedieť rozoznávať dve strany a zaradiť sa na jednu z nich ..Je to vcelku jednoduché ak má človek otvorené oči,sluch nemá uzavrete kritické myslenie a hlavne ak má kúsok živého ľudského ducha,ktorý nie je spiaci ,alebo nebodaj už ,,mŕtvy“,čiže nečinný ..Jedna strana je TEMNO a zlo ,druhá strana je SVETLO a dobro..Nemusím snáď písať čo je temno a zlo ,veď to pozná človek sam až do špiku kosti ..Sú v tom samozrejme rôzne špatne vlastnosti človeka ,nesprávne používaná slobodná vôľa ….ale treba vedieť rozoznávať aj vonkajšie vplyvy a svet ,okolie a pod..Dnes a to musím podotknúť zE žiaľ ,sú ľudia na tom tak ,že nevedia rozoznať napr kam zaradiť USA ,kam EU ,kam Rusko a napr aj naše Slovensko..Sú len dve strany na porovnanie : ľavá a pravá …jedna strana je temna a druhá sa dá považovať že speje k svetlu ..Aj keď na zemi nie je takmer nič a nik svetle ,či svetlým…

    • „Sú len dve strany na porovnanie : ľavá a pravá …jedna strana je temna a druhá sa dá považovať že speje k svetlu“
     Ty debil! Mám švagrinú, ktorá si o sebe myslí, že patrí k Svetlonošom! Jebnutá luciferiánka! Nechápe, že luciferiánstvo nás má odpútať od Boha – bezuzdnou slobodou! Boh – Zdroj – pravidlá – celý vesmír je riadený bytosťami, ktoré dodržiavajú pravidlá – to je organizácia Kozmu! Vypisuješ zase ko.otiny – že delíš vesmír na tmu a svetlo – a svetlo je dobro! Idiot! Mučiť sa dá práve svetlom! Svetlom ti odíde macula lutea! Človek potrebuje aj tmu – aby sa mohol poriadne vyspať! Si po.ebaný luciferián! Ty svetlonoš! Zmätený pánbyčkár! Sektár podrbaný!

     • Israismael

      Na a zas nadáva tento nešťastnik Človek nestastny sám zo seba..To fakt nehidno ani reagovať na takého hulvata .. ..Ty sa nikdy nevzdas svojho čudesneho vnútra a neporozumenia iných názorov ,pokiaľ tiež nesedia s tými tvojimi … …ty si fakt na nervy človeče…,,Myslieť „si a byť niekým ,,naozaj “ vo vnútri sú dve absolútne odlišné veci ..ja som písal o takom delení na dve strany a nie o takom, ktoré sa zdá podľa tvojho
      gusta správnym ..Prestaň nadávať ľuďom a robiť z ľudí nejaké stoky ..Takuto právomoc nemá žiaden človek ale iba SPRAVODLIVOST sama ,ktorá príde súdiť svet …Tak sa už ukľudní

     • Israismael

      Nenadávaj ľuďom ty stará páka ..Nebuď na ľudí ako špina špinavá ….Tebe niekto nadáva ? To si si ako mohol dovoliť takéto sprosté hulvatskr správanie ? ..Ty si kto, že si môžeš dovoliť nadávať a kriminalizovat ľudí ? HM? ..Už sa uvedom ty starý cap ..z čoho si nervózny ..Voľby prezidenta nedopadli dobre ,ale preto nemusíš byť nervozny na ľudí ..ty si horší ako Kotleba ,tvoj vzor ty hulvát hulvatsky nevychovany – starý cap ..Hanbí sa ty capard stary .Máš blízko 70 tich rokov ..Azda sa nikdy nenaučiš správania ? Ani keď pôjdeš do hrobu to nebude inak ako je to dnes u teba ?

     • Ty slušnočlovek – pravdočlovek! Liberálny sektár po.ebaný! Luciferiánsky. No – tak už konečne napíš to „tvoje“ kázanie! Môj hrob ty nerozkopeš – žiaden nebude! Ja mám Harabína v pi.i – tak mi nepodsúvaj moje konanie kvoli jeho nezvoleniu – ty idiot! Len si tým dokázal, že si zmrdaný lúhár! Ale tebe to samozrejme nevadí! Luciferiánsky vyd.banec!

     • Maroš je hrdina za klávesnicou, obťažovač, udavač. Nedávajte mu osobné údaje.

     • Israismael

      Rumcajz…On je skrachovaná osobnosť ..nula .Nadáva každému a ani nevie preco ..Proste len preto že mu niekto nesedí slovom ..popritom mu nik nenadáva bez príčiny ,ako to robí on, táto skrachovana ľudská osobnosť ,neduch zvaný Maroš z nebezpečnej sekty rozumarov tohto sveta ..
      Ja a liberál Maroško ? ach ty starý hlupacik Maroško..Ja liberál hej? Ty starý chren ..tak asi ťažko by som tu dnes napísal čosi o Grohlingovy v takom zmysle ako som napísal ,keby som bol liberál ,že? Ty vemeno zborovičkované !!!

     • Ja som starý – ty si mladý – môj problém je, že ja som starý a ty si mladý! Ja som nula – nikto, ale ty si úspešný exploatovaný otrok. Ty vypatlanec!

      „Maroš je hrdina za klávesnicou, obťažovač, udavač. Nedávajte mu osobné údaje.“ – už ste ich dali debili pri sčítaní ľudu! Ja som si ich aspoň čiastočne pozmenil! Osoba, ktorá mi v tom úradne pomohla – zomrela napriek varovaniu – po dvoch dávkach „vakcín“ na trombózu. Či ma heknú – ešte uvidíme. Ste úspešní idioti – a ja na tom nič nezmením. A ani nechcem! Go Hell!

     • Israismael o koze a ty (jak vždy) o voze. Vykladáš si jeho slová inak než je ich pravá podstata.
      Či narobíme.

     • Už SME doma vážení koniec kočkování

     • No ták! …nieje to predsa taká veda – jednoducho ak je niečo prirodzené – je to dobré a keď je niečo neprirodzené tak je to zlé. To zlé by sa dalo nazvať aj falošné alebo aj tak, že je pre účel, ktorý má zo svojej prirodzenosti vo Stvorení plniť neupotrebitelné keďže sa neprejavuje na úrovni svojej podstaty teda prirodzene – neplní svoju úlohu zverenú mu Bohom. To sa týka bytostí, ktoré disponujú slobodnou vôľou pretože iba ony sa vo Stvorení (konkrétne vo vesmíre – hmote) svojvoľne odklonili od svojej prirodzenosti. Avšak toto sa deje len v hmote – vo vesmíre. Nad vesmírom – hmotou sa nič neprirodzené nedeje pretože tam je všetko prirodzené – dokonalé – večné. A aby toho nebolo málo tak by si mohol vedieť, že človek – teda ľudský duch v tomto hmotnom prostredí (vo vesmíre) rieši čisto len svoj vývoj – presnejšie vývoj svojho Ducha a nič iné. Je to len škola! Vesmír nieje pre človeka životný priestor kde má pobývať donekonečna či už vo fyzickom tele alebo ako Duch/vedomie alebo v akejkoľvek podobe či v akejkoľvek kombinácii existencií!
      Človek – ľudský duch sa musí vrátiť nazad do svojho prirodzeného prostredia odkiaľ ako nevedomá duchovná iskra do vesmíru (za pomoci duchovných bytostí) prišiel – musí sa vrátiť do večného nehmotného duchovného sveta a nie trčať v hmote vo vesmíre v nedokonalosti – taká je jeho úloha tu vo vesmíre (aby nadobudol prostredníctvom svojho duchovného vývoja takého duchovného stavu aby bol toho do doby Súdu schopný). Na nemožnosť odísť do duchovného sveta z hmoty – vesmíru a trčať v ňom sú dnes odkázaní tí ktorí „padli“ (anjeli) alebo tí (ľudia), ktorí sa do dôb Božích súdov nestačili duchovne vyvinúť – kľudne ich môžme nazvať zlými, falošnými. V takom stave neprirodzenosti sa naspäť do duchovného sveta nikdy nebudú môcť vrátiť – nedostanú sa tam, je to absolútne nemožné. Pobyt vo vesmíre v hmote – v roli parazitov budú mať vždy len do konca doby trvania vesmíru kedy sa spolu ním v neuveriteľných, nepredstaviteľných, nevýslovných mukách trvajúcich viac ako tisíc pozemských rokov nakoniec rozpadnú ako duchovné osobnosťi a to navždy bez možnosti akéhokoľvek vzkriesenia (večné zatratenie).
      O tom je Boží súd, triedenie na upotrebiťelných a neupotrebitelných pre spoluúčasť na budovaní Božieho diela – Stvorenia. To je to delenie zrná od pliev. Duchovné obrazy Zhora hovoria jasnou rečou a je plnšia ako akákoľvek reč pozemských ľudí vychádzajúca z rozumového zmýšľania, pretože myseľ a logika je produktom ľudského rozumu – mysle – hmoty, ktorý nemá ani páru o tom čo sa deje na úrovni Ducha a v duchovných svetoch odkiaľ prichádza k ľudstvu to pravé poznanie od Boha. Umelci znášali a znášajú tieto duchovné obrazy práve z duchovných svetov a nie z vesmíru/astrálu. A neznášajú ich Zhora pre zábavu ľudí alebo pre oslavu čohokoľvek v ich spoločnosti ALE kvôli duchovnému napredovaniu a vedeniu pretože tam do duchovného sveta sa pre duchovné rady – Pravdy nedá volať nijako inak než svojim vyvinutým duchom.

      Tak to si vravíš profesor, keď toto nevieš?

 7. Japonští vědci: Krevní transfuze od lidí očkovaných proti COVID-19 jsou kontaminované a představují riziko

  https://aktax.cz/krevni-transfuze-od-lidi-ockovanych-proti-covid-19-jsou-kontaminovane-a-predstavuji-riziko/

 8. Už SME doma vážení koniec kočkování

Pridajte komentár

*