Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Severná Kórea ponúkla Rusku 100 000 svojich vojakov do bojov na Ukrajine


Print Friendly, PDF & Email

Severná Kórea ponúkla Rusku 100 000 svojich vojakov do bojov na Ukrajine

(Great Game India) Na posilnenie ruských síl bojujúcich proti Ukrajine by mohlo byť vyslaných 100 000 severokórejských vojakov.

Ak by Pchjongjang dokázal presununúť svoje taktické jednotky na Donbas, severokórejská ekonomika, ktorá je momentálne v ťažkostiach, by výmenou dostala obilie a energiu.

Ponuka, aká sa neodmieta?

Podľa ruských zdrojov, môžu jednotky Vladimíra Putina bojujúce proti Ukrajine získať až 100 000 severokórejských vojakov ako posily, uvádza The Daily Telegraph.

Igor Korotčenko, plukovník v zálohe a uznávaný moskovský odborník na obranu, v štátnej televízii uviedol:

„Nemali by sme sa hanbiť prijať ruku, ktorú nám podal Kim Čong-un.“

Podľa tlačovej agentúry Regnum dala Severná Kórea prostredníctvom „diplomatických kanálov“ najavo, že okrem poskytovania pracovníkov na obnovu vojnových škôd je pripravená poskytnúť aj značnú bojovú silu.

Boli by pridelení k Doneckej ľudovej republike a Luhanskej ľudovej republike, dvom proruským separatistickým štátom, ktoré Kim nedávno uznal za suverénne národy.

„Naša krajina je pripravená presunúť na Donbas až 100 000 svojich vojakov,“ uvádza sa v správe tlačovej agentúry.

„Pchjongjang je schopný presunúť svoje taktické jednotky na Donbas.“

Severokórejská ekonomika, ktorá má v súčasnosti problémy, by výmenou dostala obilie a energiu.

Vyjadrenia ruského experta na obranu

Korotčenko, krorý tohto času pracuje ako šéfredaktor ruského časopisu Národná obrana, skočil na toto tvrdenie a na kanáli Rossija 1 uviedol:

„Sú správy, že 100 000 severokórejských dobrovoľníkov je pripravených prísť a zúčastniť sa konfliktu.“

Bola mu položená otázka, či naozaj ide o dobrovoľníkov, keďže v Severnej Kórei sa očakáva úplná poslušnosť. Odpovedal, že Severokórejčania sú „odolní a nenároční“ a že „najdôležitejšie je, že sú motivovaní“.

Poslucháčom ďalej povedal:

„Nemali by sme sa hanbiť prijať ruku, ktorú nám podal Kim Jung-un.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ak sa severokórejskí dobrovoľníci so svojimi delostreleckými systémami, raketovými systémami veľkého kalibru s viacerými odpaľovacími systémami vyrobenými v Severnej Kórei a bohatými skúsenosťami s bojom proti batériám chcú zúčastniť konfliktu, dajme zelenú ich dobrovoľníckym impulzom.“

Ďalej uviedol:

„Ak Severná Kórea vyjadrí želanie splniť si svoju medzinárodnú povinnosť bojovať proti ukrajinskému fašizmu, mali by sme im to dovoliť.“

Podpísať príslušné dohody by bolo suverénnym právom Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky.“

Zároveň povedal, že Rusko by sa malo prestať podieľať na globálnych sankciách proti Kimovej vláde.

Návrh Severokórejčanov prichádza v čase, keď sa Rusko horúčkovito snaží posilniť svojich frontových vojakov verbovaním aj väzňov výmenou za zrušenie ich trestov.

Muži vo veku 50 a 60 rokov sú tiež zaraďovaní do armády s prísľubom odmeny, ktorá prevyšuje to, čo mnohí zarábajú doma.

Korotčenko je známy svojou zanietenou podporou Putina

V poslednom čase vyzval Putina, aby počas prípadnej rozlúčkovej návštevy Borisa Johnsona zaútočil na Kyjev raketou Kalibr s nápisom „Hasta la vista baby!“ – nie s cieľom „zavraždiť“ odchádzajúceho premiéra Veľkej Británie, ale skôr ako demonštráciu sily.

Nedávno dodal, že Rusi by sa nemali „hanbiť“ za svoju túžbu zvrhnúť Ukrajinu ako nezávislú krajinu. Povedal, že takýto cieľ je „absolútne zdravý“.

„Bolo tu povedané, že Rusko sa snaží vymazať Ukrajinu z geopolitickej mapy sveta,“ uviedol. „Nie je to celkom tak. Vymazávame protiruský projekt z geopolitickej mapy sveta…“

Ďalej polemizuje, že Ukrajina „v podstate nikdy neexistovala“ ako úplne nezávislý národ:

„Je to umelá ‚formácia‘, ktorá sa zrodila vďaka národnej politike vedenej po roku 1917 boľševikmi. Teraz sa však stala odrazovým mostíkom pre útok proti Rusku.

Jej politická elita nemá právo na existenciu z hľadiska národných záujmov Ruska.

Západ nebude schopný ovplyvniť rozhodnosť vedenia našej krajiny a nášho ľudu zabezpečiť, aby takáto hrozba z územia teraz nazývaného Ukrajina viac neexistovala.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: greatgameindia.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Choré! Rusko vedie na Ukrajine konceptuálnu vojnu proti fašizmu a technologickú vojnu, pred ktorej použitím sa zdráha! Severná Kórea ponúka Rusku kanónefuter! Aby sa postavila ako spoluvíťaz vo vojne mocností, ktorú Ruko už vyhralo – a aby sa dostala na roveň Ruska. Ale veď to môžu Kimčongovia rovno poslať na Ukrajinu pár atómových bombičiek! A čo tak Kimčovia – začať sa srať do konfliktu Číny proti Tchajwanu?

  Toto je komplot proti Rusku s cielom eskalovať vojnu na Ukrajine! Marxistický komplot!

 2. Proč ne , západ dodává Ukrajině zbraně zadarmo , Rusové by Korejcům alespoň zaplatili !

  • Západ jim dává prý na průměrný j/ůrok 62%.

   • Kimovci sú marxisti vyštudovaní NA ZÁPADE! Severná Kórea je sociálny experiment o prežití marxistickej dynastie – marxistickej monarchie NWO! Je to dávny sen židov – infiltrovať šľachtu – najprv svojimi kurvami dcérami, teraz ideológiou. Čo sa nepodarilo – všetko zničili rozvratom a revolúciami!

    V pozadí tohto komplotu o „pomoci“ Rusku sú takí, ako „vlastenec“ Grudinin a bývalá nomenklatúra komunistov ZSSR a Ruska.

 3. Israismael

  Toto povedal spevák Sting na koncerte v Poľsku 30.juna tohto roku :
  Krátky preklad v češtine :

  Každá tyranie je založena na lži.

  Čím větší tyranie, tím větší lež.

  Tyran lže své zemi, lže světu a především lže sám sobě.

  Za nesouhlas s tyranem hrozí vězení, mučení a smrt.

  A přesto… právě to musíme udělat. My všichni.

  Musíme podstoupit to riziko a bránit své právo říkat pravdu.

  • Sting je na ich strane, že pár viet povedal na koncerte nedajte sa tým zmiasť

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,sting je hádankár a zabávač a hudobníkom netreba nikdy nič veriť,celý preklad je nepresný a dvojzmyselný,,,,aj biblia predladmi stratila presnosti,,,,ešte dobre že nežije freddy m.,lebo aj ten by všetko odsudzoval a už by mal kúpený celý balatón a polovicu pešti,,,,

    • Ivan Herda

     Presne ,komediant nemôže byť etalon v závažných spoločensko-životných problémoch,šašo je na to, aby bol šašo a je to !

   • „Ste optimistom, pokiaľ ide o návrat živej hudby? Variant Delta má komplikované veci.
    Sme v režime čakania a čakania. Každý by sa mal cítiť bezpečne – publikum, umelec, ľudia pracujúci na predstavení. Dúfam, že vakcíny naozaj začnú nabiehať, kým sa začne naša show. Som veľmi za vakcíny.“
    https://www.latimes.com/entertainment-arts/music/story/2021-08-25/sting-fall-preview-my-songs-las-vegas

    • šašo a komediant Zelenský v jednej osobe to vyrieši …je už čas aby tento samozvaný
     klaun opustili scénu a išiel do zabudnutia

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,no výborne-že sting,veď je to postavička západu a obdivovateľ slobodomurárstva,,,,sting nikdy nepracoval,nikdy nešetril,nikdy nestrádal,nikdy nebojoval a ak to nerobil doteraz,tak s tým ráta,že aj s jeho podporou to takto vydrží až dokonca,,,,nikdy som do stinga nestrčil ani korunu či eurokorunu,,,,manipulácia s davom v nažhavenom stave nepríčetnosti,,,,polovica fanúšikov na koncerte bola buď ožratá,alebo sfetovaná,alebo po nočnej či poopici,,,,tak ako je tomu aj na futbale hokeji a iných manipulátorských projektoch pre prostý ľud,,,,

   • Israismael

    Človek nemôže prehodiť výhybku?..celý život musí byť len zlosynom???alebo ak precitnes pod návalom udalosti nemôžeš byť iným človekom ,znova sa ,,narodiť“??..koľko zlosynov precitlo a vrátilo sa k svetlu,pokiaľ teda neboli úplnými satanasmi …veď život nie je len jedna cesta aj keď jednu cestu máme nájsť na konci ľudského života ..tá cesta je úzka ,nikdy nie široká ..pozri na zločinca vedľa Ježiša ,v poslednú sekundu precitol na kríži a aj keď bol zločinec takmer do poslednej chvíle ,predsa na poslednú chvíľu precitol a uveril ..to bola cesta úzka vedúca do Raja a dá sa nájsť aj v poslednej chvíli …druhý zločinec však reptal vedľa Ježiša na kríži ,celý život bol taký ,a až do posledného výduchu ostal ..to bola cesta široká u neho a viedla do zatratenia ..
    To sú dva príklady z biblie a nie sú náhodné ,tak sa aj stalo ..preto nezatracujme žiadneho človeka ,nikdy nie …

   • Ivan Herda

    Prečo nepoužívaš „s“ ?

 4. Nuž, niečo tu nesedí. Ak má Rusko vojensky situáciu na Ukrajine pod kontrolou, potom sa natíska otázka, načo sú mu posily z KĽDR? Posilní kórejská pomoc vojenskú prestíž Ruska v porovnaní s USA? Alebo má snáď Zelenskyj pravdu ohľadne ruských strát? Je jasné, že Rusko nemôže v tomto konflikte zlyhať, ináč mu Západ „vylezie na hlavu“.

  • Je to diskreditácia Ruska! Debili! Keby Slovensko potrebovalo 100 tisíc vojakov, tak nepoviem! Koľko má kurva ruská armáda vojakov pri všeobecnej odvodovej povinnosti pri 140 miliónoch obyvateľov?! Toto zožerú len úplní debili, a ja sa už nečudujem, čo všetko debili zožerú! Rusku od samého začiatku pomáha 10 tisíc Kadyrovovych Čečencov – pretože si potrebujú vybaviť účty s arabskými hrdlorezmi na Ukrajine, predtým pôsobiacimi na Kaukaze! Ale to je o inom!

   Redakcia – odkiaľ ste túto chazarskú sračku vôbec vydolovali?!
   https://greatgameindia.com/

   • Debil si ty a ani sa ináč ako debil sa správať nevieš. Preto sa aj v diskusiách dostávaš neustále do konfliktov.

    • „Alebo má snáď Zelenskyj pravdu ohľadne ruských strát? “ – možno ja som debil, ale ty si rozvratné prasa! Šňupni si – na koks asi ešte nemáš – daj si šumáka! Česká posila trollov na slovenskej alternatíve – buzerant Guda sa dal dohromady s buzerantom Jandom – možno si spolu zahráte v žlto-modrom pornofilme o stratenej Okrajine..

     • Z 240 tisícovej ruskej armády po takýchto „správach“ nemôže zostať nič nažive – a čo je najhoršie – Rusi si so sebou zabudli zobrať atómové bombičky – a „bielym labutiam“ – strategickým nadzvukovým bombardérom SU 160 – zarezali krky hneď po tom, čo Ukrajinci po rozpade ZSSR podrezali krky všetkým týmto bombardérom – spolu 22 – na radosť zmrdom z NATO – kupujúcim ruský letecký šrot! Áno – Rusi sú vojenskí idioti a zrejme im znovu velí mäsiar Velkej vlasteneckej vojny – Žukov! Kurva!

      Ukrajinci zlikvidovali 1800 ruských tankov – to neuvidíš ani vo videohre ty idiot!
      https://www.ibtimes.com › ukraine-army-has-now-killed-43000-russian-soldiers-destroyed-1800-tanks-report-3601075
      Ukraine Army Has Now Killed 43,000 Russian Soldiers, Destroyed 1,800 …
      Ukraine Army Has Now Killed 43,000 Russian Soldiers, Destroyed 1,800 Tanks: Report. By Dane Enerio. 08/12/22 AT 1:15 AM. A Ukrainian soldier jumps of a destroyed Russian tank on the outskirts of …

      O tomto ešte nevie ani Araňa Puškárová! Kimčong sa to musel nejako tajne dozvedieť cez spravodajcov Markízy!
      https://www.cnn.com › europe › live-news › russia-ukraine-war-news-08-09-22 › h_ef5a215d90aabbb5ff3c36449a99c513
      Up to 80,000 Russian casualties in Ukraine, Pentagon official says
      Up to 80,000 Russian casualties in Ukraine, Pentagon official says. Between 70,000 and 80,000 Russians have been killed or wounded during the war in Ukraine, Colin Kahl, Defense Department …

  • Rusko stále nemobilizovalo. Ukrajina mobilizovala a to tak, že po uliciach, plážach a nočných baroch odchytávajú mužov. Ak by zmobilizovalo aj Rusko, do mesiaca je po vojne a celá Ukrajina (ak nie celá Európa) obsadená.

   Podľa nás to Rusi hrajú na čas. Asi čakajú na zimu. Potom môžu držať za gule tak Ukrajinu, ako aj Európu. Nezabúdajte, že ak by Rusko chcelo vojnu rýchlo ukončiť, tak zopár raketami odstaví elektrárne, vodárne, plynovody, rafinérie, železničné uzly a mosty a do 2 týždňov je na celej Ukrajine humanitárna kríza a do 3 týždňov by vyhladovaná a zdecimovaná Ukrajina bezpodmienečne kapitulovala.

   • Israismael

    Mohli by zrušiť celú Ukrajinu aj inak a veľmi rýchlo ,stalo by to však vela životov, aj civilistov, a vyvolalo by to hroznú reakciu západu ,Ameriky a asi aj celého sveta ..Jeden Sarmat a bolo by po všetkom lenže s tým sa kalkulovať nedá a ja to radšej ani v myšlienkach nechcem ,,vidieť“ ..Putin to vie a aj keď ide proti Rusku celá Európa a Amerika predsa musí dodržať určitú hranicu použitia zbraní aby nedošlo k tragickému koncu Európy a možno aj sveta…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,kto šetrí má zatri,,,,mobilizácia je prezrádzanie št.tajomstva,neni potreba-obetné baránky sa postupne ochotne hlásia,,,,veď putinovičputin vyhlasoval,že háji záujmy rusov a ruska-ak by povolal do zbroje vš.mužíčkov-kto by potom ostal v rusku ako ľud??-snáď nie ženštiny a dévušky či bábuškymáňušky,,,,táto vojna je ekonomická-nepriateľ v útoku stráda míňa a ohovára a oponent v obrane skromne a v istote obchádza lány a polia,,,,vojáčku-šetri si náboje pre skutočnú vojnu a nestrieľaj kým to ešte nezačalo,,,,

   • Tak s týmto sa stotožňujem 👍 taká je skutočnosť.

   • Uplne presne,celá ostatná diskusia sú plané kecy.

  • Jarda z Vysočiny

   Rusko to nepřijme,ale je to hezká nabídka.Severní Korea by se zbavila 100 000
   hladových krků,protože hned,jak by přijeli na frontu,by všichni okamžitě zdrhli.
   Proto jsou dnes motivovaní a válečně nadržení.
   A k té diktatuře – kolik myslíte,že je u nás lidí,kteří by současný stav země klidně
   vyměnili za stabilní sociální situaci a jistotu i za cenu,že by nemohli snadno
   vycestovat někam k moři??Stejně by mohli-i za socialismu lidi jezdili na Západ.
   Znal jsem jich dost,kteří si vystáli frontu na výjezdní doložku.Jenom přitom
   nenadávali na režim nahlas.

   • Severokórejskí vojaci by nemuseli zdrhnúť hneď po príchode na frontu. Majú totiž doma rodiny a tie by mohli byť prenasledované. Navyše sú v takom mentálnom nastavení, źe by ich to ani len nenapadlo. Možno pár by zdrhlo, ale to by boli skôr výnimky.

 5. Teraz na temu Great reset. Odporucam vsetkym si precitat tento clanok
  https://cz24.news/global-research-vzestup-a-pad-selmy-konfrontace-s-globalismem-jednoho-svetoveho-radu-owo/ a
  pozriet si aj sprievodne videa k nemu. Sirte to dalej…

  • Olinka oni to uz vyhrali,na 99%,sami boli sokovani,ako lahko im to islo,hlavne po „cviceniCovid“ absolutna poslusnost,cau

   • Nemyslím si, že máš pravdu. Ani náhodou. To môže tvrdiť len pasívny alebo komfortný lenivec alebo ich sluha. ;o)

 6. Jaké polemizovanie, neviem čo Putin váha,…za ukrofašistov bojujú žoldáci s celého sveta, tak nechápem čo váhajú,100 tisíc ľudí je riadna sila a tým pádom by poriadne šľapli fasistom na krk!!!

  • ???
   Už si videl 100 tisíc cudzích vojakov na svojom území? Ako žerú a serú? Ako kvákajú nejakou hatlaninou? Kto tomu má veliť? Aká bude logistika? Aký bude dorozumievací jazyk? Aká bude politická príprava? Kto to nakoniec celé zaplatí? Panebože! A to nehovorím, čo ďalej na medzinárodnej úrovni – opäť zámienka na WW3!

   V Rusku sa stáva chlap najprv vojakom – až potom civilná profesia. No – až bude Rusov len 15 miliónov, až budú Poliaci, Nemci, Banderovci opäť pred Moskvou – ani potom Rusi nič také potrebovať nebudú.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,choď za zelenáčom do kyjeva,lebo on chce niekoľko miliónovú armádu,,,,a o tom sa už pred letom zmieňoval,,,,na svete nieje krajina,ktorá by sa odvážila napadnúť sev,koreu.

 7. Poradce Světového ekonomického fóra Harari: „Většinu populace nepotřebujeme“
  https://www.informacnavojna.tk/article/poradce-svetoveho-ekonomickeho-fora-harari-vetsinu-populace-nepotrebujeme

  VIDEO: Ruský velvyslanec v OSN varoval před jadernou katastrofou v Evropě v důsledku pokračujícího ostřelování Záporožské jaderné elektrárny ukrajinskou armádou! Dělostřelecké granáty dopadly do skladu vyhořelého jaderného paliva!
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-rusky-velvyslanec-v-osn-varoval-pred-jadernou-katastrofou-v-evrope-v-dsledku-pokracujiciho-ostrelovani-zaporozske-jaderne-elektrarny-ukrajinskou-armadou-delostrelecke-granaty-dopadly-do-skladu-vyhoreleho-jaderneho-paliva

  O cielenom búraní všetkého čo funguje! Zaujímavé pripomenutie gestapáckych taktík pre dnešnú dobu.
  Namiesto zákona – presadzovanie chucpe drzosťou moci.
  2022-08-12 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-08-12-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 8. Letným mesiacom sa hovorí uhorková sezóna. Je útlm v senzáciách, bombastických správach, fantastických odhaleniach. Preto je treba si nejaké vyrobiť a ešte viac zdiskreditovať to krvilačné Rusko. Asi takto sa dá okomentovať tento článok.

 9. kvakcína je sloboda

  toto nie je vojna, ale špeciálna vojenská operácia na okrajine – vyčistiť krajinu od parazitov!!!
  žena tiež, keď sa doma háda s mužom, že prepil výplatu, tak si to s ním vybaví sama a nebude k tomu volať na pomoc susedov – iba že by ju ohrozoval na živote!!!
  a v tejto operácii má Rusko navrch a keby chcelo, tak má prostriedky(zbraňové systémy), aby okrajinu zrovnalo so zemou a nielen okrajinu!!
  čo taký Poseidon, Satan…?! a amerika by prestala existovať

 10. Historicky možno pochopiť ponuku Kórejcov – veď Rusi (vtedy ešte ZSSR) im pomohli.
  (Vďačnosť ešte existuje a v hre sú zrejme aj iné faktory). Prijatím ponuky by sa táto, povedzme, operácia rozrástla možno až do svetového konfliktu, čo RF celkom určite nechce.

 11. KOVIDBARÓN!

  ,,,,západna defka antimatrioška nato-ška ako sfetovaná loutka chaoticky pobehujúca po planéte zrejme ešte nevidela celý glóbus,alebo aspoň tú vykostenú oválnu tapetu plochej planéty,kde neni iba usa eu čína a rusko,ale aj afrika ďaleký a blízky východ a zbytok ázie a latinos,,,,vojna bude gradovať a západ ako chybujúci protivník s ktorým sa je treba vysporiadať postupným vypúšťaním vzduchu z balóna,,,,krajiny ako s.korea,vietnam,irák,irán,egypt,líbia,čína,india atd atd a snáď aj turecko či japan? sa už nevedia dočkať kedy si to rozdajú so žuvačkovými postavičkami z usa a spol.,lebo je tu aj mnoho nevybavených starých hriechov,,,,neviem kde berie západ tú drzosť zadlžovať všetkých obyvateľov svojích krajín proti ich vôli,alebo aspoň vôli značnej časti,,,,to kam sa chcú takýto zradcovia schovať,keď mars je neobývateľný,do pekla idú iba neživí a satelity nájdu každého na hociktorom kúsku zeme,kde si už tieto postavičky stihli vybudovať pevnosti pre seba a svojích oddaných spojencov a ich rodiny,,,,do max dvoch rokov tu máme prvé osloboditeľské jednotky a bude tu fakt dusno,,,,ja neviem kde ste rozum podeli,ale politici defakto iba plnia vôľu svojích úplatkárskych konzumošov voličov,,,,na slovensku po oslobodení bude žiť tak odhadom max cca jedna desatina momentálneho stavu,lebo niečo padne ešte kovidu a potom deportácie prozápadných obdivovateľov na povinné práce a súdne procesy,,,,lebo kto sa v systéme nepreukáže ako čistý a vieryhodný pre fungovanie v novom očistenom svete -ide mimo,,,,a to sa týka aj všetkých robošov ktorí pracujú pre západné spoločnosti a firmy-všetko je v centrálnom systéme,,,,a nikto tomu neunikne,,,,fakt nikto,konfiškovanie majetkov a úspor atd atd,,,,a budete mať holé ríte a kostnatokožnaté telíčka s vytrčiacimi žilkami,,,,západ namiesto toho aby zaujal a udržiaval pozíciu a polohu obráncu ochráncu a zahrať mŕveho chrobáka-sa roztopašne predvádza,ako keby to mal byť posledný tanec,,,,a to západ ešte nevidel nasratých mimozemšťanov a zvieracích mutantov,,,,

 12. Rusko má nepriateľov doma. Preto nebojujú roboty miesto ľudí, preto chýbajú drony a inteligentné rakety, preto Rusko môže prehrať len tým že domáci zradcovia podpíšu kapituláciu! Putin to hrá na čas. Vyhrá generál chlad a hlad.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,táto vojna-resp.útok na útočníka je stará záležitosť a putin to nemá iba zo svijej hlavy-putin je iba mediálne podpísaná osoba pod tento akt,,,,v skutočnosti je to starý plán a má tak 150-200rokov,napoleón tiahol na rusko,lebo rusko by inak za nejaký čas tiahlo na západ a ničilo,,,,rusko chce anti rímsku ríšu-chce ruskú ríšu a čistejšiu ríšu,kde kto sa bude plaviť po mori a vstúpi na hociktorom konci európy či ázie-tak vsupil na územie ruskoázijskej ríše,,,,za putinom je toľko mocností a toľko zlata a zbraní sveta,že postavička ako si ty-to hádam ani nedokáže pochopiť,,,,toto je vojna svetov a nie iba vojna s nato a ukrajinským fašizmom,,,,tu na tomto svete je toľko hajzlov,že ak sa začne viacej dariť a doma ti nabehne ruský vysielací program v tv vo všetkých jazykoch eu,tak ti to možno dojde o koľko informácií ťa mediátori s bankovými účtami obrali,,,,svet je nehorázne zadĺžený a to hlavne usa a eu,,,,aj ty si eu! Ja niesom eu-Ja som chudobný slobodný a nesmrteľný!

   • „napoleón tiahol na rusko,lebo“ vtedajší prozápadní Romanovci potrebovali potlačiť odpor Východnej Tartárie voči jej /Ruska/ ovládnutiu Západom! V tomto kontexte sa javí „proruská“ taktika „rozvláčenia napoleóncov po ruskej zemi“ – ako taktika rýchleho ústupu pred „bleskovou vojnou“ – ako rýchla logistická operácia umožňujúca vpád nepriateľa hlboko do územia! Toto už sa za stalina nepodarilo – Rusi kládli odpor od samého začiatku!
    Napoleón to našťastie časovo zbabral, ale fakticky inak ani nemohol, pretože ak by začal s útokom skoro na jar – skončil by hneď v bažinách. Koniec mája 1812 im potom nestačil na ruskú zimu!

    „Těsně před vypuknutím konfliktu, který nechtěla zahájit jako první ani jedna strana, se Napoleon odebral k hlavní armádě, stejně jako ruský car Alexandr. Zůstávala poslední otázka. Kdo zahájí útok jako první?
    Francouzská vojska překračují Němen dne 24. června 1812

    Tuto otázku nakonec vyřešil Napoleon. Právě jeho jádro armády se totiž dne 23. května začalo připravovat k vpádu do Ruska přes řeku Němen. Napoleon si ten den podrobně prohlédl terén a vydal rozkaz sapérům, aby začali stavět mosty, které budou vést k městu Kovno na ruské hranici. Kolem půlnoci byly dokončeny první mosty a útok tak mohl začít. Ve tři ráno, dne 24. června 1812 překročily 13. a 17. lehký pěší pluk z Davoutova sboru jako první řeku a zahájily tak Napoleonovo tažení do Ruska (ovšem jen v centrálním směru, pruský generál York překročil u Macdonaldova uskupení Němen už ráno 23. června). Po Davoutově sboru se začal přesouvat i sbor maršála Oudinota a po něm sbor maršála Neye. Francouzská vojska nakonec překročila Němen na celé délce fronty kompletně až do 3. července, kdy se kníže Schwarzenberg s Rakušany vylodil u Drogyczyna. Vypadalo to, že proti takové mase vojska nemají Rusové šanci, ale opak byl pravdou. Barclay de Tolly okamžitě začal provádět svůj plán a ruská vojska se stáhla ještě předtím, než první Francouzi obsadili Kovno. Napoleon udeřil silně, ale nenašel nepřítele, přičemž ani zdaleka netušil, kde se Rusové nacházejí. “
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Napoleonovo_rusk%C3%A9_ta%C5%BEen%C3%AD

    Treba si uvedomiť zopár skutočností:
    1/ Romanovci nemohli otvorene priznať, že sú na strane „pokrvnej“ Anglie. Pre nás, či Rusov, je fuk, či Anglia, či Francia – je to rovnaký Západ.
    2/ Zámienky a skryté ciele vojny historici pravdivo neopisujú, resp. vždy to bolo inak. Dnes prebieha rozklad Ruska zvnútra tak isto, ako za Alexandra. A vtedy francúzske fanfarónstvo patrilo k dvornej etikete, dnes k nej patrí USA fanfarónstvo. To – o čo sa hralo vždy, bolo ovládnutie ruskej časti Hodvábnej cesty – teda aj Východnej Tartárie – Východnej Sibíri. O to išlo aj počas WW1 a boľševickej revolúcie! Mikuláš II. už zradil Západ, a jeho anglický bratranec pásol po jeho zlate, ktorým chcel M II. vybudovať Hodvábnu cestu cez Východnú Sibír – Západ chce Rusko a Indiu od tohto projektu odrezať už niekoľko storočí! A odrezať ho môže jedine tak, že ho porazí vojensky – alebo zradou zvnútra. Našťastie – aj pokrvní bratranci sa stávajú úhlavnými rivalmi, keď ide o moc nad tak obrovským územím a jeho zdrojmy, takže plány tých „nad týmt“o niekedy nevychádzajú. Fico nemôže byť „Ficom“ inde ako na Slovensku, Putin nemôže byť PUTINOM inde ako v Rusku. Aj Lenin zradil svetovú revolúciu až keď uchopil moc v Rusku. A keby sa tiež nejakému podpindusníkovi podarilo uchopiť takú moc v Rusku, ako má Putin teraz – pravdepodobne by sa rovnako stal ruským „vlastencom“, lebo platí – „Radšej prvý tu, ako druhý v Ríme!“ – G.I.Caesar počas vyhnanstva na Sardínii.

    Tsar Nicholas II and King George V Date Unknown
    /Sax-Coburg-Gotha (Windsor) genes are strong af./
    https://www.reddit.com/r/Colorization/comments/dhiy5f/tsar_nicholas_ii_and_king_george_v_date_unknown/

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,a ty si bol pri tom a poznáš skutočnú pravdu,lebo pokiaľ ja viem,tak všetko tu čo písal pisár za odmenu-je zmanipulované,ty určite niesi vojak a ani nikto z tvojej rodiny nebol vojak či teraz by mal byť,,,,tvore dôkazy sú iba skazy,ale ja ti verím,,,,

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,a ešte jedna vec-dejiny národov a kultúr netvorí vláda či monarcha danej doby,ale je to odkaz a pokračovanie započatého,,,,tak ako aj ty-množíš sa ako tvoji otroci predkovia,lebo máte strach z osamelosti a samoty,,,,toto presne má na krku každý kňaz-celý život čelia hrozbe osamelosti a preto je neustále iba kôli nim potreba zlučovania,v kostoloch niesú veriacio kôli sebe,ale kôli ich lokálnemu kňazovi-ak akt spolupatričnosti a obetavosti a pritom kostol patrí kňazovi a jeho obetavým sluhom,,,,ešte,že je tam to vínko a kuchyňka,,,,napoleón konal na podnet diabla v zmysle starých zmlúv,,,,a toto robili aj romanovovci a stalin a hitler a rímania a všetci opičiaci v zlete odetí,,,,ta si v montérkach odetý a na chrbte máš nápis-ja som robot.

 13. Mimo téma: Amazon kupuje iRobota = což znamená, že Jeff Bezos má nyní k dispozici mapu celého vašeho domova.. „Lidé chtějí, aby domácí automatizace fungovala lépe.“ Podíly společnosti Amazon vytvářejí téměř úplný obraz o každém detailu života jejích zákazníků. Pokud jste (byli) zákazníky Amazonu, kteří prostě milují jednoduchost a pohodlí, pak byste měli vědět, jaký rozsah má slídění Amazonu do vašeho osobního života = Amazon například nyní vlastní společnost Ring, která se zabývá špehováním pomocí zvonků, natáčením lidí a sledováním aktivit v objektu a jeho okolí. Amazon vlastní také několik dalších společností, které mu umožňují přístup k vašim zdravotním záznamům, nákupním zvyklostem a dalším informacím..
  https://www.westernjournal.com/latest-amazon-acquisition-means-bezos-may-map-homes-interior-especially-one-laying-around/

  Erica Joy, technologická ředitelka DCCC, řekla na Twitteru o tom, jak velký přístup má nyní Amazon do života svých zákazníků:
  Mapa domácností (astro / irobot / roomba)
  Lékařské záznamy (onemedical)
  Aktivita v domácí síti (eero)
  Hlasové vzorky (alexa)
  Video domácností (ring / blink home / astro)
  Nákupní zvyklosti (whole foods)
  Pohyb vozidel (echo auto)
  + další informace, které se sem nevejdou“
  Mezi „další věci, které se sem nevejdou“, patří i nové obchody Amazon Fresh, které jsou orwellovskou noční můrou s tisíci kamerami na stropě, které sledují každý váš pohyb při nakupování.
  U pokladny Amazon Fresh musí člověk, který u vstupního turniketu naskenoval svůj čárový kód Amazonu „znamení šelmy“, pouze projít jiným turniketem, aniž by musel projít frontou na pokladnu. Amazon později vystaví účet na kreditní kartu – samozřejmě před zasláním položkového dokladu, aby si zákazníci nemohli svůj nákup ověřit – a nákup se uloží do skryté databáze Amazonu.

  A poslední společností, která byla začleněna do impéria Amazonu, je iRobot, který prodává vysavače Roomba, jež mapují lidské domovy a v tichosti odesílají data zpět do mateřské společnosti.
  Nyní, když Amazon má přístup ke zmíněným datům, budou znát ještě více osobních údajů o životech „zákazníků“ – mimochodem stejného typu, kterému zřejmě nevadí, že se v jejich obytných prostorách plíží neustále naslouchající „chytrá“ zařízení..
  Zrovna nedávno společnost iRobot představila nový „softwarový operační systém“ pro své robotické domácí spotřebiče, které „poskytují jejím domácím robotům hlubší porozumění vaší domácnosti a vašim zvykům“, jak uvádí technologický zpravodajský web The Verge.

  „Vysavačová společnost má detailní znalosti o našich půdorysech a, což je zásadní, o tom, jak se mění,“ napsala pro Verge recenzentka chytrých domácností Jennifer Pattison Tuohy.
  „Ví, kde je vaše kuchyň, které jsou pokoje vašich dětí, kde je vaše pohovka (a jak je nová), a jestli jste nedávno změnili pokoj pro hosty na dětský pokoj.“

  Tuohy dále označil údaje, které zařízení iRobot získávají, za „digitální zlato“ pro toho, kdo k nim má přístup – v tomto případě pro Amazon. Nejzřejmějším účelem těchto dat je prodávat lidem další zbytečné věci, které narušují soukromí. Druhým účelem je sondovat soukromí lidí.

  Pokud vám záleží na soukromí nebo dokonce na svobodě, vyhnete se Amazonu a mnoha jeho zastřešujícím společnostem jako moru, kterým jsou.

 14. ..ˇvďaka za zauj.informácie…

 15. mariankosmac

  Je otázne čo sú kórejci za vojakov. Aziati toho v histórii moc nenabojovali – teda v zmysle že sa moc neosvedčili ako kvalitní bojovníci. A ktovie koľkí z nich budú na krátko ostrihané ženy, u nich to nie je poznať, či je to chlap alebo baba. Ale ak nechlastajú trebárs budú dobrí.

 16. Odjakživa platilo, že v boji už vojak bojuje za svoje prežitie – a za svojho kamaráta – ideológia a „za vlasť“ až potom, a títo kapustožrúti – než začnú bojovať za seba a kamaráta – majú akože začať bojovať za čo? Keď BlackWaters vyplácajú 2 tisíc dolárov na deň? Ak je toto pravda – čo nie je, pretože nepoznám žiadnu odozvu Rusov – ani Číňanov, ani Pentagonu – tak je to fejk, nanajvýš póza toho skurvenca Kima, ktorý vydiera Západ, aby mu „akože mali dôvod“ posielať peniaze na potraviny – „lebo inak bombička“, aby táto zmrdaná 3-generačná marxistická všetkého schopná „dynastia“ – prežila kórejský model NWO čo najdlhšie! Veď Kimovci sú jednoznační generační psychopati a úchyláci! Odbočím!

  Tzv. kastu „Sovereign“ NWO treba hľadať práve v Kimovom režime – Kimovci počas hladomoru doslova vytiahli z davu ľudí, ktorým pridelili potraviny a luxus a ktorí sa tak stali ich velebiteľmi! Tak si to premietnite do dnešnej plánovanej hladomorni, ako tí, ktorí sa dostanú k žrádlu, energii a luxusu – budú podporovať svoj status a status quo NWO! Lebo presne toto sa stane! „Ó – ako nám bolo za komančov dobre! Ó – zlatí komunisti!“ DEBILI! Úplatní za misu šošovice! „Sovereign“ – očipovaní „suveréni“.

  • Prečo by nie,blbcov na Slovensku je evidovaných 51%ma zo zvyšku je polovica hnilá zdvihnúť riť a vyhnať fašistov z vlády.O čom to je ? Slovenský národ vyhynie a v podstate to bude správne,lebo blbci nevedia normálne žiť.

 17. šašo a komediant Zelenský v jednej osobe to vyrieši …je už čas aby tento samozvaný
  klaun opustili scénu a išiel do zabudnutia

Pridajte komentár

*