V jednote je sila! Keď talianska vláda nedokázala zabrániť otváraniu podnikov, tak to povolila


Print Friendly, PDF & Email

V jednote je sila! Keď talianska vláda nedokázala zabrániť otváraniu podnikov, tak to povolila

Nedávno sme na našej stránke priniesli článok o tom, ako sa v Taliansku 50000 reštaurácií zjednotili a v polovici januára aj napriek zákazu vlády otvorili svoje prevádzky.

Svetom následne preleteli zábery z podnikov naprieč celým Talianskom, ako sa ľudia do nich húfne nahrnuli. Samozrejme, boli aj snahy polície o vyprázdnenie prevádzok, no tie sa zvyčajne končili masovým vypískaním a odchodom policajtov s dlhým nosom.

„Keď ho nedokážeš poraziť, pridaj sa k nemu“

Taliansky ľud ukázal, že si už viac nenechá skákať politikmi po hlave a donekonečna sa vládou terorizovať.

No a čo urobili vláda a úrady?

Keď videli, že otváraniu nedokážu zabrániť, tak aby nevyzerali ako úplní idioti, ktorí nemajú moc a rešpekt vlastných občanov, rozhodli sa po 2 týdňoch napokon otvorenie podnikov oficiálne povoliť. Nič iné im totiž neostávalo, ak si chceli aspoň minimálne zachovať svoju tvár.

Samozrejme, talianska vláda nepriznala prehru otvorene. Vyhlásili, že „pandemická situácia sa zlepšila v 16 z 21 regiónov, ktoré sa z červenej zóny presunuli do žltej, a preto od začiatku februára umožňujú otvoriť reštaurácie“.

Bez prekvapení, túto správu nepriniesli na Slovensku žiadne média hlavného prúdu, veď to by sa Talianmi nebodaj mohli inšpirovať aj iní a tomu je treba za každú cenu zabrániť!

Uvedenú správu prinieslo len zopár zahraničných médií, ako napríklad portál France24.

Naozaj sa pandemická situácia v Taliansku „zlepšila“?

Poďme sa teda pozrieť na vývoj pandémie v Taliansku. Tu je graf vývoja počtu „nových prípadov“ od začiatku pandémie:

Ako je z grafu vidieť, pandémia v Taliansku dosiahla vrchol niekedy v polovici novembra a do konca roka 2020 čísla klesajú.

Na prelome rokov začali čísla stagnovať, potom mierne poskočili, no zhruba od 20. januára doteraz sú viac-menej na rovnakej úrovni.

Z grafu je teda jasné, že od začiatku roka nedošlo k deklarovenému zlepšeniu vo vývoji pandémie, ktorým vláda zdôvodnila povolenie otvoriť podniky. Avšak, ako sme už spomenuli, aby si vláda zachránila tvár a nevyzerali ako úplní tupci bez rešpektu, tak urobili to, čo urobili. Otvorenie reštaurácií zlegalizovali.

Z grafu ale vyplýva ešte jeden dôležitý poznatok. Za ten zhruba mesiac od 16.1.2021 po dnešok, čo sú otvorené reštaurácie, nedošlo ani k nárastu nových denných prípadov.

Alebo inými slovami: Otvorené reštaurácie nemali negatívny vplyv na vývoj pandémie!

Záver

Na tomto príklade je krásne vidieť, kde leží skutočná moc. Nie, neleží v rukách vlády a štátnych orgánov. Leží v rukách bežných ľudí.

Ak by si dostatok ľudí tento fakt uvedomilo, celá súčasná tyrania by do pár dní skolabovala ako domček z karát a ľudia by boli znova slobodní.

Tak ako, vezmeme si svoju slobodu späť alebo ju naďalej necháme v rukách teroristov?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: France24.com, worldometers.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veď celé je to o tom, že oni tomu fyzicky nedokážu zabrániť. Preto potrebujú ľudí izolovať na jednotlivcov. Aj tu si všeobecne ľudia úfajú, že sú „v tom“ sami! To je stupeň debilizácie – neschopnosť uvedomiť si, že nie sme sami, aj keď žijeme na samote. Veď v Austrálii sú najbližšie usadlosti vzdialené až desiatky kilometrov. Všetko je to len v hlave. Ak môj sused je odo mňa 30 kilometrov – nepotrebujem zámok na dverách, nepotrebujem závesy na oknách. Ale stále viem, že mám suseda. Opakujem – skúšajú na nás lobotómiu! Skúšajú na nás väzenie v samotke. Skúšajú na nás exkomunikáciu – že sa pod hrozbou perzekúcie a izolácie radšej do domoviny ani nevracajte! Vražda Lučanského – kto by chcel ísť v dnešných časoch do basy, že. Ako krásne je čučať zavretý doma, že? Zámok sú pokuty – lebo chudoba. Lenže pokuty neplatia na tých, čo nemajú nič. Otázka – ako chcete zavrieť „doma“ bezdomovca? No tak, že mu „poskytnete“ domov – Izoláciu za sprchu a žrádlo. Bezpracne. Lebo bezdomovec aby prežil – musí niečo zháňať 10 hodín denne Odstavená pravá hemisféra – nastupuje ľavá a abstrakt. A ten môže vyústiť – aj do vraždy. A abstrakt u 5 miliónov zúfalcov vyústi do vraždy určite. Nazvime to kultúrne – lynč.

  Globálny prediktor chcú preto zredukovať 6 miliónov ľudí na planéte, pretože ich tá ich periféria moci tvorená z neuvedomelých židovských otrokov – dozorcov, už nedokáže ustrážiť – ani ekonomicky, ani mediálne, ani manipulatívne, ani chemicky. Pri hrubej sile ich väčšina obyvateľov planéty – teda tých, čo si denne – na rozdiel od neuvedomelej periférie moci GP – svoje otroctvo uvedomujú – zmetie z povrchu zemského! Preto naša GENOCÍDA JE PREVENTÍVNY ÚDER PROTI NÁM! Preto to – TEN ZMRD PREMIÉR z Trnavy – DOMOVÝ NEGER Globálneho prediktora – správne volá – atómová bomba! MOR HO!

  • mne by ta basa nevadila. Pokial by tam nehrala TV narkzoa hnoj alebo ta 4,64eurova premiova STV. Tak by som si lahol, zatvoril oci a meditoval.
   Netusim koho chceli vystrasit vrazdou pana Lucanskeho.
   Tato pandemia ma tak neuveritelne oslobodila, ze mi mozu vyliezt akurat tak na moj chlpaty hrb.

   • …dusan, generála Lučanského potrebovali navždy umlčať preto, lebo vedel, kto zavraždil Jana a Martinu…a nielen ich.

    • Ander Kixa

     zaujimo by ma preco tie vedomosti a informacie nezanechal niekomu doveryhodnemu.

     • Sú určite na hlbokom internete. Treba si uvedomiť, že k nemu sa to nejak muselo dostať, takže zdroje to majú a pokiaľ a niekto bavil cez komunikačné prostriedky aj kódovane – niekde to je. Lučanského sa zbavili – aby to nezverejnil preto – aby mohli týmito informáciami vydierať – nie potrestať. To je obchodný artikel. Treba si spomenúť, ako dopadol Čimo, keď zašil archívy ŠTB, aby sa nedostali do rúk Mečiara. „Niekto“ skartoval výpoveď psychopata? No – oficiálne.

      Svedkovia: Mečiar vedome donášal na Dubčeka (+ výňatky z …
      [Prehľadávať doménu dennikn.sk/50496/svedkovia-meciar-vedome-donasal-na-dubceka-vynatky-z-vypovedi/] https://dennikn.sk/50496/svedkovia-meciar-vedome-donasal-na-dubceka-vynatky-z-vypovedi/
      Mečiar mal blízko k Dubčekovi cez svojho kamaráta Vladimíra Krajčiho, Dubčekovho švagra. Eštebácku minulosť Mečiara spomínal vyšetrovateľovi aj Leonard Čimo, ktorého mal vtedajší čerstvý minister vnútra v januári 1990 poslať do Tisovej vily v Trenčíne ako zamestnanca inšpekcie ministerstva vnútra pre utajované spisy spolupracovníkov komunistickej tajnej služby.

  • Maroš, tých 6 miliónov plánovaných na redukciu – je to počet plánovaných obetí v 1. vlne? A postupne prídu ďalšie? Ako to vidíš? Lebo (podľa mojich doterajších informácií) sa potrebujú celkovo zbaviť cca siedmich miliárd ľudí; pol miliardy otrokov by im malo na drinu postačiť, možno.
   …teda ak ten naplánovaný počet obetí ešte neprehodnotia…, všakže?
   Hrajú sa s číslami – č. 6. biblickým jazykom = pozemská neúplnosť, č. 7 = nebeská úplnosť… ??

   “ TOKIO – „Osud olympijských hier v Tokiu závisí od dostupnosti vakcín proti COVID-19 a rýchlosti ich distribúcie do jednotlivých krajín na celom svete.“ Vyhlásil to americký miliardár a filantrop Bill Gates, ktorého nadácia dosiaľ podporila boj proti koronavírusu sumou 1,75 miliardy dolárov. „Najbližšie mesiace rozhodnú o osude OH v Tokiu. Veľmi záleží na tom, ako bude prebiehať distribúcia vakcín a progres očkovania populácie. Myslím si, že ak pôjdu veci ako po masle, bude sa môcť olympiáda uskutočniť v stanovenom termíne. Robíme všetko pre to, aby sa vakcíny dostali čo najskôr k ľuďom, a tí sa čo najskôr mohli vrátiť k bežnému životu,“ poznamenal softvérový mág v rozhovore pre periodikum Kjódó News. “

   Read more: https://sportky.zoznam.sk/c/254593/k-vaznej-situacii-sa-vyjadril-samotny-bill-gates-najblizsie-mesiace-rozhodnu#ixzz6mPmIRLKQ

   No len aby sa mal na tých OH v tom čase ešte kto zúčastniť.

   Oni sú fakt chorí. Veľmi-preveľmi chorí.
   Vážne sa na celom svete nenájde statná hromada, ktorá ich zastaví??

   • Emily – pokiaľ vychádzaš z Georgínskych kameňov – tak „nás“ má zostať „až“ 500 miliónov.

    Olympíjske hry – pravé antické, boli niečo ako studená vojna a marketing zbraní. ZDÔRAZŇUJEM – žiadne „nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa“!
    Vysvetlím. Začnem od konca.
    Pokiaľ v antike bojovník vyslaný na hry skončil druhý – ostatní sa ani nepočítali – keď sa vrátil domov – dokopali ho – umlátili ho na smrť! Prečo! Pretože vyslal súperiacemu mestu /hovorím o období mestských štátov/ signál, že toto mesto nedokáže postaviť kvalitných bojovníkov, a je preto vhodný čas ho napadnúť. Čiže obyvateľstvo sa cítilo byť týmto neschopákom ohrozené!!! Porovnaj s „modrou knižkou“ Naďom! Ku.va!!!

    Ide o to, že pokiaľ proti sebe stály 2 pomerne vyrovnané armády – prijal sa zvyk – aby sa nevyvraždili – že si to medzi sebou rozdajú ich zástupcovia – vybraní bojovníci – výsledok sa bude považovať za výhru prehru celku -o tom to celé je. Čiže – po prehraných OH mestu hrozila krvavá vojna!

    Zaujímavý príbeh – z boxerského zápolenia tej doby – mená už neviem, ale nakoniec proti sebe zostali 2 bojovníci /je to v starej knihe o kulturistike/ a napriek hrozivým úderom – bolo to nerozohdné. Nakoniec sa rozhodcovia dohodli, že každý bojovník bude môcť druhému uštedriť „penaltu“ – súper nesmie uhnúť – o poradí rozhodne žreb. Padla prvá rana – ten druhý to ustál. Ten druhý mu potom uštedril úder – známy z karate ako úder prstami – nukite – prerazil mu hrudný kôš a vytrhol mu srdce! A to bola chyba! Rozhodcovia sa zhodli, že aby mu mohol vytrhnúť srdce – musel ho prudko zovrieť do 5 prstov, čo bolo spolu 6 úderov, takže ho diskvalifikovali. Olympíjske hry v tom roku teda nemali oficiálneho víťaza v tejto kategórii, jeho meno do kameňa nevysekali, avšak domáci ho prijali samozrejme s jasotom! Lebo predstavoval atómovú strelu s 5 hlavicami!

    Súčasné olympíjske hry sú už len špinavý šoubiznis. Pre ostatných blbcov potom športom k trvalej invalidite – môj prípad – lebo som – už zblbnutý – chcel byť dokonalý a predvádzal som sa. V budúcom živote nikdy viac šport, len fyzkultúra a sebaobrana – fyzická príprava, rozvíjanie tela a ducha, obrana seba, blízkych a vlasti. Žiadne snívanie o medailovom a mediálnom úspechu – to je židovská merchant-obchodná značka do ucha plemennému Gójimovi. Plemenná kniha! Byť zdravý a mať fyzické kompetencie, sebadôveru a sebaúctu. Na obdiv okolia srať – byť keď tak, ako vzor pre ostatných z najbližžšieho okolia. O tom je Sokolské hnutie!!! Naštastie – aj keď už komunisti Sokola zrušili – som ešte trénoval aj so starými sokolmi – poznal som chlapíka – 70 r. – ukázal mi ako trhnúť nad hlavu 75kg jednou rukou – oni mali pravidlo, že každá ruka noha musí udvihnúť váhu tela – k čomu sa treba dopracovať cvičením, ale métou nie sú medaily, ale prekonanie seba samého. Seriem už na „šport“, seriem na úspech v ňom – pohyb musí prinášať radosť tomu, kto ho vykonáva. Teda – cvičiť pre seba! Pre radostnú myseľ, pre sebavedomého ducha. Eto vsjo.

    Kalistenika – cvičenia v starovekej Sparte – prevzali Sokoli.
    https://www.mojevideo.sk/video/1fe7c/kalistenika.html
    Chlapček…
    https://www.mojevideo.sk/video/21078/90_stupnove_kliky.html

    „Keď udriete po tvári Európana – on sa rozplače a utečie.
    Keď udriete po tvári Američana – rozplače sa a zažaluje vás na súde.
    Ak ale udriete do tváre Rusa – vedzte, že vaše problémy
    iba začínajú!“ – V. Maškov

    K článku !V jednote je sila“.
    Najprv musí byť jednota ducha, sily a mysle v JEDNO-tlivcovi, A AŽ TAKTO JEDNOTNÍ JEDNOTLIVCI MÔŽU VYTVÁRAŤ KOLEKTÍVNU JEDNOTU!

    • …rozpoltený jednotlivec nie je schopný vytvoriť jednotu ani v sebe samom, no ale vysvetli to schizofrenikom. A je ich, žiaľ, dosť. Raz sa za to bude musieť niekto zodpovedať.

  • 6 Billionov minimum,vyborny clanok

 2. https://www.banned.video/watch?id=602882e7c30f83054f0b26f7
  Special Saturday Broadcast: Governments Admit COVID-19 a Cover for Depopulation Program
  Špeciálne sobotňajšie vysielanie: Vlády pripúšťajú, že COVID-19 je krytie (utajenie, zabezpečenie) pre depopulačný program

 3. https://zemavek.sk/vedec-ktory-posielal-vladne-granty-laboratoriu-vo-wuhane-vedie-medzinarodny-tim-na-presetrenie-povodu-koronavirusu/
  Vedec, ktorý posielal vládne granty laboratóriu vo Wuhane, vedie medzinárodný tím na prešetrenie pôvodu koronavírusu

 4. Prekopírovala som jeden „zaujímavý“ blog:
  Nepotrebujem múdrych a vzdelaných ľudí, potrebujem ľudí aby robili !!
  Povedal Rockefeller !

 5. Simpsonovci zase predvídali budúcnosť:
  https://www.youtube.com/watch?v=_h2lm7G6sls
  Simpsons očkovani

 6. Potomkovia Mengeleho to opäť skúšajú !
  https://www.youtube.com/watch?v=Grziq0vuRL8

 7. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/14/covid-19-vaccine-gene-therapy.aspx
  How COVID-19 ‚Vaccines‘ May Destroy the Lives of Millions
  Ako COVID-19 vakcíny môžu zničiť životy miliónov

 8. Definitiva
  • Dal si sem video Jose Moura o psovi futbalovom fandovi.

   Ten degeš končí asi ako Lajčák – hádže sa o zem!

 9. Ľubomír

  Najlepsie bude, ak sa koordinovane spojime vsetci na celej planete. Vsetky protesty nech sa konaju celosvetovo a nech sa na kazdom proteste v kazdej krajine poukaze otvorene na zlocincov, ktori toto genocidne svinstvo maju na svedomi. Je potrebne otvorene vyzyvat na tribunach na zatknutie a sudenie tychto zlocincov. Namestia musia byt plne a v rovnake dni (nech trvaju tyzdne aj mesiace). Nech sa stopne vyroba aj v automobilkach (ved tie elektroauta aj tak si nebudeme moct dovolit a navyse prave preto presadzuju elektorauta, lebo neockovanym aj tak vypnu elektriku). Bezne problemy, ako je praca, zarabanie penazi, splacanie poziciek musia ist teraz bokom. Musi dojst k uplnemu kolektivnemu prebudeniu.

  Ak budu vsetci zlocinci odsudeni a ich majetky prepadnu v prospech celeho ludstva tak potom tie zdroje, ktorych vysku si ani len predstavit nevieme, pouzijeme na technologie ktore nam realne zlepsia zivotne prostredie ale aj zivot.

 10. Jednoduchá

  …mám dojem, že týmto všetkým tu prispieva 1 a tá istá osoba……………………

 11. víťazstvo bude naše, potom im to vrátiť aj s úrokom. Problém je, že ovciam to ešte nedošlo. Keď im to dôjde , už ich polovica nebude. Ale kto chce kam…

 12. Vedci podali podnet prezidentke, šírenie poplašnej správy, Čekanov kit na určovanie „britskej mutácie“ je nepresný
  Odborníci poukazujú, že dôvodom sprísnenia opatrení bola prítomnosť britskej mutácie. Britskú mutáciu vo vzorkách analyzovali na základe Čekanovych testov. Je to pekný konflikt záujmov, keď štát sa spolieha na súkromnú firmu a politicky inkriminované osoby, aby mali dopad na priebeh pandémie. Je logické, že cieľom
  Čekana a jeho ľudi je očkovať čo najväčši počet populácie (opakovane nepochopiteľné vyjadrenia Čekana – Čekán je vedec, nie lekár) a taktiež testovať, z čoho mu ide kšeft.
  Čekan bol dlho v USA a pracoval na Rockefellerovej Univerzite. Rockefellerov fond financoval štúdiu, ktorú uverejnili Jarčušku a Krajči s klamlivými údajmi v medicínskom časopise.
  Čekan manipulatívne dezinterpretuje získané reálne dáta a tým manipulatívne obchádza nešpecificitu testu.
  Minister zdravotníctva Marek Krajčí (46) má zarobené na poriadny malér. Vo vedeckej štúdii, v ktorej analyzuje efektívnosť prvého kola celoplošného testovania pri znižovaní infekcie na Slovensku, použil dáta zúčastnených ľudí bez ich súhlasu. V publikácii, ktorej spoluautorom je medzi inými aj infektológ Pavol Jarčuška, sa píše aj to, že všetci aktéri plošného antigénového skríningu prišli … Čítať ďalej
  Velebníček Krajčí s Matovičom a spol. nás majú za občanov prvej triedy osobitnej školy. Čas ukáže kde sa pravda káže!!!!!!!

  • Mia – môžeš začať uvádzať zdroje? Ak nie si autorom ty? No lebo…

   • Maroš nájdi si stránku v googli:
    http://www.inenoviny.sk informácie bez cenzúry.

    toto som doplnila ja:Velebníček Krajčí s Matovičom a spol. nás majú za občanov prvej triedy osobitnej školy. Čas ukáže kde sa pravda káže!!!!!!!

    • Pochop, že uvádzanie /verejných informačných/ zdrojov je vec jednak etiky, jednak tlačového zákona atď atď, a pokiaľ je gros informácie zaujímavé – chcem vedieť viac – hoci možno to nie je dôležité pre teba – pre iného áno. Profesionálnosť nie je vecou „živenia sa niečim“ ale vecou prístupu k niečomu – teda aj k informáciám. Príklad tu – ostatné mňa nezaujíma – iného však môže.

     „2. Zahlasujú poslanci za klímu?
     Klimatická kríza – tento pojem konečne budeme počuťaj v slovenskom parlamente. Poslancov totiž čaká na marcovej schôdzi prerokovanie on-line petície na vyhlásenie stavu klimatickej núdze. Tú od jej vzniku pred vyše štyrmi mesiacmi stihlo podpísať už vyše 127-tisíc ľudí.“ – vrátane tej jebnutej Grétky!
     https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/577974-5-sprav-alebo-ako-remisova-vysvetlovala-miliardu-a-budaj-pretlacil-klimu-do-parlamentu/

     Čiže – Budaj pretláča zelený lockdown a tých 127 tisíc ľudí to podpísalo, aby ostatní ľudia potom nemohli kúriť drevom? – alebo aby stopli chemtrails?! No vyber si! Som zvedavý – ako TU dostaneme von medzi Slovákov tie info na SVCS o manipulácii s počasím /V pondelok. 15.2. 19:00 Hovory u klábosnice – 1/2 Poručíme větru dešti! ⛈ Po stopách chemtrails a geoinženýrství v amerických vládních dokumentech/

     Odkedy je ten ŠTB-BA zmrd odborníkom na životné prostredie, pretože ja na rozdiel od neho mám aspoň ročníkovú skúšku zo život. prostredia na hnojarine od známeho prof. Vaculíka a mám ju za „výtečný“. O. i. mám v šuplíku pomaly 18 rokov enviromentálnu príručku pre deti- vrátane cigánskych – v Slovnafte ma s tým poslali do pi.e – chcel som od nich – po dohode na SAV – s odbornou garanciou pracoviska SAV – zasponzorovať blbých 25 tisíc Sk na vydanie – ale oni radšej zasponzorovali Flašíkovmu Donaru 256 billbordov /“Mami – oci – maľujeme prírodu“/ á 6.000 Sk – aby mohli preprať lówe ku.va.

     Takže ten zmrd Budaj je odborníkom na znečistenie, lebo sa ako rezident prevratu 89 zašíval v kotolni, kde sa „nadýchal“ koksu?! To už by bol mŕtvy!

     Pred 3-4 rokmi po mne vyletela blbá slniečkárska chalupárka z Bratislavy – nechtiac som zadymil pri spaľovaní haluzí – aj susedovych – že či neviem, že je zakázané KÚRIŤ?! „Kúriť“?! Kokso! O týždeň spaľoval jej švagor v spoločnom objekte, kde sa striedajú. A takýto debiii podpisujú petície, aby ľudia napr. v Tatrách – kde sa kúri od augusta do mája – aby zdochli od zimy, hoci majú milióny kubíkov kalamitného dreva za chrbtom, ale to musí ísť do Rakúska na kšefty – alebo aby sa nedoplatili elektriny – kvôli 127 tisíc Budajovým debilom! Späť.

     Čiže – aj keď sú v článku hore aj keci Remišovej, kam poslala do prdele miliardu eur – nezaujíma ma to – lebo klima lockdown for first – nie korupčné zdroje – nech sa pozabíjajú. Skrátim – väčšina článkov má linky na súvisiace témy – aj preto TU chcem link! Basta.

     • Mestskí budajdebili si podpíšu vlastný zelený „smog“ lockdown – ako v Tokiu – a budú jazdiť každý druhý deň podľa párnych čísel v párny deň a nepárne čísla v nepárny deň. Ale mesto neposilní a MHD neurobí bezplatnou, ako je to myslím v Toronte – no a keď k tomu pribudne podmienka Covid pas, alebo čip – budú v prdeli – ako sa dostať do roboty. Raz autobusom – raz autom – to bude zábava. Osobne by som mimo zásobovania a taxi osobné autá v Blave zakázal – non stop mestská doprava ako inde – máš auto – tak len mimo mesto, alebo do nemocnice. Bratislava 60-te roky – zlaté časy – 1 embéčka za štvrť hodinu. Môj dedo – riaditeľ dosť veľkej a svätoznámej firmy nikdy nevlastnil auto – na služobku autom – inak peši, MHD. V dôchodku, keď išiel do zahraničia – auto z požičovne – aj za socíku. Môj otec detto. Ja detto. Na vojenskej príprave do nás major cez autodopravu vtĺkal, aby sme si nikdy auto nekupovali z plezíru – peši, bicyklom, hromadnou, vlakom sa dalo dostať kam ste chceli – no – keď to uťali, tak dnes nie, ale prečo to uťali – aby sa zvýšila spotreba PHM a zisky rafinérií! V Bratislave – myslím 1996 štrajky a problémy v MHD naštartovali katastrofálnu dopravnú situáciu. Je to celé choré. Lebo 3-4-členná rodina si potrebuje vyvážať zadok každý zvlášť. Tu na dedinách majú 2 aj 4 autá vo dvore tiež. Ale inak sa nedostanú do roboty. Ale tú „neefektivitu“ hromadnej dopravy niekto najprv cielene spustil! Vyradili linky- ľudia museli kvôli robote kúpiť autá a opäť zvýšená spotreba – zvýšené zisky. Za socíku nafta 0,50 Kčs – dnes 1,20 eura – to je 72 krát drahšia.

 13. Včera som toto video vypočula v angličtine – už je to preložené – oplatí sa vypočuť
  http://www.nwoo.org/2021/02/14/novy-normal-video/

 14. Pred plošným testovanim počet mŕtvych 219 za 8 mesiacov, po testovani za 3 mesiace 5502 mŕtvych. Môže za to Matovičová zbraň,ktorá začala zabíjať. Kto nariadil a tvrdohlavo trval na testovaní ten je zodpovedný včetne jeho poslušných mopslíkov.
  Testy vykonávali aj nezdravotníci, pričom ide o medicínsky výkon. Mnohým ľuďom sa po testovani spustila krv z nosa, na čo poukazovalo množstvo ľudí a podávajú aj hromadnú žalobu.
  Testy sú nedobrovoľne, pod nátlakom. Ak nemáte modrý certifikát, máte problém ísť do práce a pohybovať sa.
  Zastavte tento nezmysel špárania v nose, nič to nerieši, je to nedôstojné a ponižujúce. Už stačilo Matovičovej svojvôle. A vy ostatní koaliční partneri ak sa nespamätáte , tak ste spoluvinníci tejto jeho chorej hry na našu trpezlivosť.
  Koaličníci dajte zelenú referendu, aby ste videli či Vás národ chce, ak si to myslíte nemáte sa čoho báť.

  • Mia – tvoje slová?! Link doboha! Ja nie som povinný chodiť na tvoje zdroje doboha! To máš od pápeža?!

   „Koaličníci dajte zelenú referendu, aby ste videli či Vás národ chce, ak si to myslíte nemáte sa čoho báť.“ – to sa máme hrať Pellegríniho „Georg Michael“ buzerantskú „flaškovú“?! – chcem ich do riti!

   MIA!!! Už si konečne uvedom, že nie je dôležité len to, čo kto hovorí, ale hlavne to – KTO TO HOVORÍ!! Ja nie som blbá SMS-ková generácia, ktorej môžeš podsunúť akúkoľvek beztvarú informáciu! To tu trolluješ – skúšaš čo tu prejde a potom tu chceš podsúvať pi.oviny bohvie odkiaľ?! Už ma fakt serieš!

   • Od dneška si zo zdrojov sama prečítam čo budem chcieť, čo ma zaujme a nemusím to dávať tu. Takže k vôli Tebe sa tu odmlčím a ďakujem ostatným diskutérom za ich príspevky!

    • Som rád ty hviezda, že kvôli mne! Pretože sem dávaš blogy Pellegriniho PR trollov – ešte nám tu chýba smerácky PR troll Blaha! Nezabudni podpísať to ich referendum! Títo boľševici vedeli najmenej 5 rokov dopredu, čo sa tu bude diať! A budú pokračovať v tom, čo robí ten trnavský zmrd teraz. Tak som rád, že im tu konečne prestávaš robiť promo! Popis „situácie“ zvládnem aj ja – len tu neviem sľúbiť to, čo sem vnášaš – že tu za niekoho vyriešim problémy. Astroturfing si choď robiť tam, kde ti to zožerú!

     Pripomínam:
     „Mia
     11/02/2021 at 10:57

     Katastrofa menom Slovensko
     MUDr. Jozef Kubík10 februára, 2021/ dôležité odseky článku považujem tu dať/
     Áno, situácia na Slovensku je úplná katastrofa. Katastrofa menom Slovensko. Podotýkam, že nie som nijako politicky angažovaný“ – ???

     Reakcia:
     Odpovedať

     “ mary
     11/02/2021 at 16:28

     Ďakujem vám za otvorený názor, o to vzácnejší, že ste sám lekár, pneumológ. Všetko je úpna právda, škoda, že o tom sa dozvie len ten, kto CHCE vedieť aká je skutočná realita . Velmi si želám, aby tento dnešný marazmus sa skončil čo najskôr…….pritom veľa ľudí idú na test, pretože sa chcú presvedčiť, že sú naozaj zdraví, …. a všetko je naopak!“
     ———————————————————————————-
     Takže – pán doktor – ak je ako osoba v zmysle astroturfingu /= PR trolling na objednávku/ pravý – „nie je politicky angažovaný“ v spolitizovanom zdravotníctve, a zdravie ako záujem chránený zákonom – nie je podľa neho POLITIKUM – áno?!
     A tá tvoja NAHRÁVAČKA mary – ďakuje pánovi doktorovi nie na originál stránke jeho blogu – kde by si mohol pozrieť jej názor-reakciu, ale ako debil, ktorý si myslí, že my sme tu debili – ďakuje pánovi neangažovanému doktorovi tu na stránke Badatela a logicky pod tvojím komentárom! Áno?!

     A tohoto „nepolitického kritického lekára“, staršieho pána /nastupoval podľa jeho vyjadrenia v roku 1963/, takže už pomaly 80 – okrem iných denníkov, ktoré kopírujú jeho jedinú tému o chaose,

     ho uverejnili – len tak v Sorosovských Aktuality.sk! Len tak! Lebo oni len tak podporujú „opozičné“ názory na situáciu! Áno?!

     MUDr. Jozef Kubík, primár pľúcneho oddelenia v Nemocnici …
     [Prehľadávať doménu aktuality24.sk/2020/10/mudr-jozef-kubik-primar-plucneho-oddelenia-v-nemocnici-bojnice/] https://aktuality24.sk/2020/10/mudr-jozef-kubik-primar-plucneho-oddelenia-v-nemocnici-bojnice/
     MUDr. Jozef Kubík, primár pľúcneho oddelenia v Nemocnici Bojnice 9 min read. 4 mesiace ago aktuality24 . JE TU ÚPLNÝ CHAOS! Táto pandémia ukázala jasnú tvár a stav nášho zdravotníctva, ktoré bolo voľakedy jedno z najlepších vo svete.
     Takže budeme voliť takéhot dobrého deduška! Čím starší – tým dôveryhodnejší, tým väčší dosah na cnelú starú generáciu! „Ach! Tento je ten pravý! Ach! Keď nám bl tak dobre – on to vybaví, aby tak bolo znovu!

     A po voľbách 80-ročný doktor Kubík zrazu ochraptie, a namiesto neho nasunú svojho človeka! A to všetko zadarminko. To, kam nasunie Kubík člena svojej rodiny je už nepodstatné – že.

     A toto ti mám zožrať – áno?! No tak si „Mia“ choď trollvať astroturfing niekde do piešťanských listov! Pokiaľ som tu ja – budem to čistiť od takých, ako si ty a spol. Najbližšieho pol roka to tu neskúšajte!

     • Poprosíme diskutovať, ale neútočiť na seba. Ďakujeme!

     • Opravujem sa v jednom – v komentári som spomenul iného MUDr. Jozefa Kubíka, ktorý by mal mať odhadom 80 rokov, a preto som prejudikoval určitý postup s figúrkami vo voľbách, keď verejne akceptované osoby – volavky – získajú hlasy a potom potichu ustúpia /za protihodnotu/ pretláčaným nominantom, ktorí majú konkrétne úlohy – spomeniem Vladimír Bajan 1998 – skončli cca 6.-ty za posledným zvoleným podľa preferencie hlasov, teda SDKU /zbrucha/ 46 kresiel, Bajan 52.druhý a dostal sa do parlamentu – a to voliča nasiera.

      Teda – autor článku je iný – mladý lekár – jeho článok nemá zdrojovú štábnu kultúru – chýba aj jeho podpis pod článkom, alebo autorizácia v prípade interwiev – teda meno redaktora. Hovorím to preto, pretože Aktuality.sk – kam sa už nedostanem a ani nechcem majú určité producentské centrum – dielňu článkov na objednávku, ktoré distribujú na rôzne weby. Keď niečo napíše lekár – je pod tým podpísaný vždy. Tu mi chýba podpis. Za 4 mesiace žiaden komentár.

      https://aktuality24.sk/2020/10/mudr-jozef-kubik-primar-plucneho-oddelenia-v-nemocnici-bojnice/

      MUDr. Jozef Kubík, primár pľúcneho… – Nekŕmte nás …
      [Prehľadávať doménu m.facebook.com/story.php?story_fbid=3379540755475181&id=603263376436280] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3379540755475181&id=603263376436280
      JE TU ÚPLNÝ CHAOS! Táto pandémia ukázala jasnú tvár a stav nášho zdravotníctva, ktoré bolo voľakedy jedno z najlepších vo svete. „Pandémia, núdzový stav a krízové riadenie zdravotníctva a štátu. Po včerajšom dni som sa definitívne rozhodol napísať na FB tento príspevok.

      Keďže ma Facebook nepustí – odhadujem, že ide o status, a teraz neviem kde pôvodne – či na Facebooku Nekŕmte nás odpadom, či na jeho FB profile.

      IT rezort obvinili, že v jeho mene chodí „vybavovač“ do …
      [Prehľadávať doménu zive.aktuality.sk/clanok/150732/it-rezort-obvinili-ze-v-jeho-mene-chodi-vybavovac-do-firiem-stat-to-odmieta-nesedi-ani-tvrdenie-anonyma/] https://zive.aktuality.sk/clanok/150732/it-rezort-obvinili-ze-v-jeho-mene-chodi-vybavovac-do-firiem-stat-to-odmieta-nesedi-ani-tvrdenie-anonyma/
      Pozor na statusy Nekŕmte nás odpadom. Nie je to prvýkrát, čo facebooková stránka Nekŕmte nás odpadom už v minulosti zverejnila informácie, ktoré sa následne ukázali ako nepravdivé alebo poplašné. Známy je hoax o delfínoch, ktoré sa vraj vrátili do Benátok. Video v skutočnosti pochádzalo zo Sicílie.

      Topky.sk
      „Stránka Nekŕmte nás odpadom zverejnila vo štvrtok bolestivé slová, ktoré majú smerovať od nemenovaného slovenského lekára. „Dnes nám zomrel kolega. Mal 40 rokov a bol úplne zdravý, kým nedostal veľkú nálož koronavírusu SARS-CoV-2. My nemôžeme odísť do bezpečnej bubliny, my naďalej ostávame pri našich pacientoch, ktorí potrebujú pomoc,“ uviedol na úvod.“

      Takže čomu a komu veriť? Zadajte si do vyhľadávača
      Zomrel 40-ročný lekár na veľkú nálož koronavírusu SARS-CoV-2
      – a nenájdete okrem Topiek nič!

 15. Len a len peniaze.
  https://www.hlavnespravy.sk/ide-o-strach-z-ivermectinu-alebo-jarcuskov-biznis-s-inym-liekom-patolog-palkovic-o-tom-ako-antibiotika-mozu-zabit-covid-pacientov/2438064
  Ide o strach z Ivermectinu alebo Jarčuškov biznis s iným liekom? Patológ Palkovič o tom, ako antibiotiká môžu zabiť COVID pacientov

  Na ministerských tlačovkách počúvame, že ide o ošiaľ z Ivermektínu a eufória je prehnaná. MUDr. Juraj Mesík si myslí, že je tu strach z Ivermektínu, lebo lekári ešte nemajú s ním skúsenosť. Ibaže by to nebolo len o tom

 16. Len pre zaujímavosť – keďže som lúskal nejaké zariadenia pre seniorov a preskočil jedno – už si nepamätám ktoré, ale pri otvorení ich stránky tam bol zavesený oznam približného znenia, že „z dôvodu výskytu britskej mutácie koronavíru – až do odvolania nebudú preberať listové ani balíkové zásielky pre klientov“ – takže ani vitamíny, ani blahoželanie, ani pozdrav – a hlavne – žiadne infromácie – mama, otec – nenechajte sa očkovať – môže vás to zabiť!

  Porovnajte si cenníky služieb jednej „neziskovky“, ktorá „nepodniká“ v oblasti sociálnych služieb, a zistíte, že aj keby ste mali eštebácky dôchodok – buď na to nemáte, alebo vám nezostane ani na jabĺčko! A teraz otázka – ak je tam rodič uprataný, aby potomok mohol živiť rodinu, a pravdepodobne prispieva na pobyt – „neuľaví“ sa „vám“, keď vám po vakcíne exne mama – otec?! Ku.va! Presne takto je to postavené – „budte radi, že starí už nezaťažujú váš rodinný rozpočet“, lebo „my“ nie sme radi, keď im musíme vyplácať dôchodky a štátne príspevky!

  https://domovseniorovpetrzalka.sk/index.php/uzitocne-informacie/cennik
  699€ , 960€, 741€ , 1002€, 705€ , 966€.

  A čo je zaujímavé položky služieb, ako upratovanie, pranie, žehlenie, údržba bielizne a šatstva = 0€, sociálna rehabilitácia = 0€

  Ubytovanie s rozhodnutím o odkázanosti 300€
  Ubytovanie bez rozhodnutia 561€
  Strava je bez rozdielu – Stravovanie 8,30/deň 249€

  A tomu sa hovorí neziskovka – z roku 2012 si pamätám, lebo som vybavoval miest pre kamarátovu mamu po mŕtvici – 360 eur za všetko, a to bola vtedy najvyššia cena vôbec! Čiže otázka – ak nula pranie a rehabilitácie – to im má prať rodina a chodiť cvičiť s nimi? Za 8,30 eura mám 2 kilá mäsa denne doboha! Prenajatá garzóńka v Blave – 500 eur! O čom to celé je, ak nie o peniazoch?! Nebolo by lepšie doživotie v base?! Nie je lepšie na záver života konečne zobrať nejakých dvoch zmrdov so sebou?

 17. Prepac ale naozaj by si mala uvadzat zdroje.je to serioznejsie. Inak si kazdy kto to precita pomysli svoje. Neurazaj sa .ani tvrdohlavost a zatatost sem nepatri. Inak sa cela tato stranka stane dalsim hoaxom alebo vymyvanim mozgov

 18. Jednoduchá

  …presne tak Vlado……

 19. Mia Prepac ale naozaj by si mala uvadzat zdroje.je to serioznejsie. Inak si kazdy kto to precita pomysli svoje. Neurazaj sa .ani tvrdohlavost a zatatost sem nepatri. Inak sa cela tato stranka stane dalsim hoaxom alebo vymyvanim mozgov

 20. Maros pozri sa na koniec komentarov Forum.

  • Jani – myslíš tento?

   Milan
   30/05/2017 at 4:12

   Pocuvajte Sen yelp ma vlastne vitaminy ktore uz nabral pocas zivota ziadne lieky alebo ine preparaty van nepomozu …pokial papate lieciky yak telo si na ne zvykne a nebude si vytvarat obranne latky…ludia zobudte sa..he to predsa ..vas zivot a vase zdravie…jedzte vsetko na co mate chut…lieky vas zdeformuju..a este pritazia…badminton Telugu…vsetko he to Len.. biznys farmateologickych technologii….samozrejme ze zalezi od genetiky jedinca…a este taka mala rada na zaver
   ———————————————
   Nekonzistentné – neviem kto je Sen jelp i iné – čomu som „nevyrozumel“ – ak dieťa po narodením má všetko potrebné, tak ho matka môže pokojne odložiť pod buk – však dorastie samé. To je nejaký pránizmus krížený s niečim. Isto, tiež jem na čo mám chuť ak mám na to peniaze alebo to viem zohnať. Ale to by potom neexistovala potrava ako liek, a to už nie je vecou chuti. Navyše – chuť na niečo determinujú práve dominantné baktérie v črevom mikrobióme. Preto sú niektoré zvieratá potravní špecialisti, lebo sú závislí akurát na tom, čoho majú dostatok po celý rok. Koala napr.

   Mať tak broskyne celý rok.

   • Faktom je, že jedine človek a morské prasa – a to extrémne – sú závislé na potrebe Vitamínu C – inak celá fauna na Zemi si ho dokáže vyprodukovať sama. Teda

    1/ Dotyčný nemá absolútnu pravdu – pokiaľ nie je reptilián!

    2/ Morčatá – ich DNA, sú teda kľúčom ku tomu, prečo človek nemá schopnosť si vytvárať vitamín C!!! Navyše – sú to laboratórne zvieratá! Tak na čo ešte čakáme?!

    Moja téza – už som sa vyjadril kedysi dávno na Tadeco, že človek bol geneticky upravený práve takto preto, aby bol fyzicky prinútený starať sa Zem ako ZÁHRADNÍK!!! Teda -nie závislý na alkohole, ale závislý na Céčku! Takže zabudnite na opustenie tejto slnečnej sústavy, pokiaľ nebudete mať v DNA gén vyrábajúci Vitamín Céééééé!!!

    Namiesto nejakého koronavýtrusu by si maii genetici prehrať cez zuby genóm morčaťa a králika a porovnať ich ako dve výplatné pásky robošov na stavbe! Lebo vit. C je dôležitý /jeho nedostatok/ aj pri vzniku rakoviny!
    Jeho DNA nedostatok je základ našej závislosti a chemického väzenia.
    Takže v budúcom živote idem na to – ak ma dovtedy niekto nepredbehne.

    Morčatá – rady a triky ako pre začínajúcich, tak pre …
    [Prehľadávať doménu http://www.zoohit.sk/magazin/male-zvierata/druhy-malych-zvierat/morcata%5D https://www.zoohit.sk/magazin/male-zvierata/druhy-malych-zvierat/morcata
    Morča je odkázané na prísun vitamínu C, ktorý si podobne ako človek nedokáže vyrobiť samo, a preto mu ho človek musí zabezpečiť. Čím by som svoje morča určite kŕmiť nemal? V žiadnom prípade nepoužívajte fazuľu, je pre nich jedovatá, kapusta, pretože nadúva, ovocie a zeleninu ošetrenú postrekom ani zvyšky jedla.

    Michal David – Céčka, sbírá céčka (O2 … – YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=GS6zzjsHg0Y

Pridajte komentár

*