U plne zaočkovaných proti covidu sa začína prejavovať nové ochorenie „wexaský syndróm“


Print Friendly, PDF & Email

U plne zaočkovaných proti covidu sa začína prejavovať nové ochorenie „wexaský syndróm“

(Ethan Huff, Natural News) Ľuďom, ktorým boli injekčne podané „vakcíny“ proti Covidu-19, je čoraz častejšie diagnostikovaný nový typ ochorenia, ktoré nazývajú „wexaský syndróm“ (anglicky WEXAS syndrome).

Ide o autoimunitné zápalové ochorenie, ktoré bolo prvýkrát objavené v roku 2020 v čase, keď bola spustená masová očkovacia kampaň.

Wexaský syndróm (skratka pre vakuoly, enzým E1, viazaný na X chromozóm, autozápalový, somatický syndróm) je spôsobený mutáciami v bunkách vrodenej imunity, ako aj somatickou mutáciou génu UBA1, ktorý sa nachádza na chromozóme X.

Väčšina zápalových ochorení je mimochodom spôsobená dysfunkciou, ktorá vzniká v bunkách adaptívnej imunity.

„Somatické mutácie sa nedajú dediť, čo znamená, že jednotlivci túto mutáciu získajú neskôr v živote,“ vysvetľuje portál The Epoch Times o tejto chorobe.

„Mutácia ovplyvňuje kmeňové bunky v kostnej dreni. Bunky dozrievajú na špecializované imunitné bunky, ktoré cirkulujú v krvnom obehu. Imunitné bunky nesúce mutáciu UBA1 sú vysoko zápalové a akonáhle sa ich nahromadí dostatočný počet, u pacientov sa začnú objavovať symptómy ochorenia.“

(Súvisiace: Dávajte si pozor na Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), ktorá chce kontrolovať a vládnuť nad svetom pod zámienkou ochrany pred covidom a inými „hrozbami“.)

Autoimunitný zápal spôsobený covidovými vakcínami

Ešte v apríli francúzski vedci informovali o prípade 76-ročného muža, ktorému takmer okamžite po tom, čo bol zaočkovaný proti covidu mRNA vakcínou od spoločnosti Pfizer, diagnostikovali wexaský syndróm.

Medzi jeho príznaky patrili jemné hrčky pod kožou, vyrážky a fialové škvrny na končatinách.

Kožné problémy sú bežne hlásené u pacientov s wexaským syndrómom a tento muž nebol výnimkou. Neskôr mu odborníci určili, že má mutáciu UBA1, ktorá je súčasťou choroby.

„Zriedkavý výskyt wexaského syndrómu a krátky čas troch dní medzi očkovaním a nástupom príznakov silne naznačovali úlohu vakcíny ako spúšťača ochorenia,“ napísali autori štúdie z Drôme Nord Hospitals.

U ďalšieho pacienta, 72 ročného muža, sa objavili podobné príznaky a k tomu aj horúčka, únava, kašeľ a hlboká žilová trombóza. Pôvodne mu nesprávne diagnostikovali „dlhý covid“, no neskôr sa preukázala rovnaká mutácia génu UBA1 ako u prvého pacienta.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Podľa mojich skúseností je nepravdepodobné, že by wexaský syndróm mohol byť spustený infekciou alebo očkovaním proti Covidu-19,“ komentovala doktorka Sinisa Savicová, imunologička a docentka na univerzite v Leedse.

„Vieme, že ako ľudia starnú, vyvíjajú sa v kostnej dreni rôzne druhy mutácií… Preto sa vexaský syndróm vo veľkej miere vyskytuje u staršej populácie.“

Typicky sa wexaský syndróm vyskytuje u mužov starších ako 50 rokov. Infekcie aj očkovanie môžu spustiť, urýchliť alebo zhoršiť príznaky u ľudí, ktorí sú už na ceste k jeho rozvoju.

„Čokoľvek, čo spustí imunitnú odpoveď, môže spôsobiť dočasné zhoršenie symptómov,“ dodala doktorka Savicová. „Nemyslím si, že o tom existuje nejaká pochybnosť.“

U špecializovaných imunitných buniek sa zistilo, že iba vrodené imunitné bunky môžu vykazovať mutáciu UBA1. Adaptívne imunitné bunky tvoria to, čo je známe ako „tretia“ alebo posledná línia obrany proti chorobe, pričom sa nezistilo, že by tieto bunky niesli mutáciu UBA1.

Dr. Savicová verí, že adaptívne imunitné bunky, vrátane T a B buniek, pravdepodobne nedokážu prežiť dostatočne dlho na to, aby sa stali špecializovanými, ak u nich náhodou vznikne mutácia génu UBA1.

Špecializácia buniek vrodenej imunity sa naopak zdá byť menej ovplyvnená mutáciou UBA1.

Infekcie aj očkovania spúšťajú reakcie v imunitnom systéme, ktoré by mali vytvárať imunitnú pamäť. Tento proces sa však nevyskytuje u ľudí s autoimunitnými zápalovými stavmi – v skutočnosti môže imunitná reakcia spôsobiť nerovnováhu, ktorá zhorší stav pacienta.

„To je prípad akéhokoľvek autoimunitného alebo zápalového stavu, pretože imunitný systém sa snaží kontrolovať sám seba, ale ak vás potom napadne niečo iné, môže byť úroveň kontroly znížená,“ povedala Dr. Savicová.

Ďalšie súvisiace novinky ohľadne následkov covidových vakcín nájdete na stránke VaccineInjuryNews.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Všetko so všetkým súvisí a Kniha pravdy o tom všetkom hovorí. A tu je bonus, pre plytkých vyznavačov gnózy a pod. sračiek!
  https://cz24.news/byvaly-slobodomurar-slobodomurarstvo-je-satanizmus-v-prestrojeni/

  • Slobodomurari su Strazcami. Ovladaju skolstvo,policu, vlady po svete, zurnalistiku, zabavny priemysel, zdravotnictvo, hospodarstvo, cirkev atd atd. ( nezabudajme ze ich Pani vlastnia tlaciaren, ktora tlaci peniaze.) Slobodomurary su tzv Gay Mafia. Niesu to ziadny osvietenci maximalne Grandmasters z ich lodz(ZLI)i. Su to straznici, ktori maju za ucelom dohliadat, abysa nahodou vysoko nevysplhali skutocni osvieteny(DOBRI) ludis, ktori by fakt napravili cely system a otvorili ludom oci.

  • Marek Košice

   XXL : O gnóze vieš h*vno. Vyhovuje ti SLEPO VERIŤ vo všemohúceho a dobrotivého Otecka „tam nad nami“. SI DETINSKÝ NEBORÁK……. Nevidíš ABSOLÚTNE ŽIADEN prejav všemohúcnosti a dobrotivosti Boha, ale budeš písať o tom, že gnóza je sr*čka… Sr*čková je TVOJA SLEPÁ VIERA.

   • Chod do prdele so svou zvratenou gnozou, ty slobodomurarsky zakomplexovanu satanov pes !!! Uz ta tu mame davno precitaneho!!!
    Pre ostatnych toto:
    https://sk.news-front.su/2024/01/19/forum-v-davose-uz-straca-na-sile/ !

   • zapredana SR

    Vieš čo teraz hovorí aj sám satan. Mojou výhrou je, že ľudia prestali veriť v moju existenciu. A presne takýchto jednoduchých oni potrebujú aby mohli pokračovať v kontrole. Najlepší sú však taký, ktorý v BOHa neveria a veria v satana. To je ako keby ste verili o existencii vlka z červenej čiapočky, ale v existenciu červenej čiapočky neveríte. Veriť zlu, že prinesie do vášho života šťastie je brutálne primitívne. To je ako veriť, že vakcina proti kovidu vás zachráni. Nie privedie vás k satanovi, lebo už ste prišli o unikátnu dna šrovbovicu a božský syndróm imunity. Toto vám priniesol presne tento satan ktorého obhajujete. A už ste jeho.

    • Marek Kosice

     Olga : Co mas „na mne“ precitane? Tvoja „inteligencia“ ti umoznuje len bezhlavo verit tomu, ze tento zvratwny svet (zvrateny AJ BEZ ZASAHU CLOVEKA) stvoril „Dobrotivy Boh“. Suchaj nohami.

     zapredana SR : tupelo, ved ty vies o gnoze H*VNO. Gnoza OPOVRHUJE Satanom (rovnako ako aj ja, ak si si to z nepochopitelnych dovodov doteraz za tie DLHEEE mesiace co tu chodim, nevsimol). Akurat zaroven NEVELEBI ako tupa ovca to, co ako tupa ovca velebis ty. Ty „neznaboh“.

     • Zalez do diery, zvrhlý marxista, milovník slobodomurárov. Myslíš si, že sme včerajší? Aj pre teba sa už v pekle varý voda, hoci naň neveríš, ver mi ! Pokiaľ neotočíš v poslednej chvíly !:o)))

    • Marek Košice

     XXL : človek, ktorý na 100% verí v Peklo PRE DUŠU (už samo o sebe je to absolútny nonsens), ktorý na 100% zároveň verí v to, že Boh trestá AŽ PO SMRTI TELA (čo by bol ten totálne NAJHORŠÍ spôsob trestania (samozrejme BEZ SVEDKOV 😀 😀 :D) nezamädzujúci ľudskej hyene pokračovať v trestnej činnosti), A K TOMU NEOVLÁDA ANI ZÁKLADY GRAMATIKY (varý, chvíly) ma tu ide moralizovať a „smerovať“ k „Pravde“? Satan sa z teba musí smiať a tešiť zároveň, si jeho poslušný služobník, ANI SI TO NEUVEDOMUJEŠ, nešťastník jeden….

     • Ty egoistický, zvrátený úchylák už choď do pi*i!!! Nie sme tu na teba zvedaví.

     • Marek Košice

      Vladimír : Aha, takže JA som egoistický, pretože nechcem na tento svet priviesť dieťa (dieťa = duša uväznená v maličkom tele)??? NIE JE EGOISTICKÝ TEN, ktor silou mocou chce ukojiť svoj „rodičovský pud“, a priviesť dieťa do tohto satanistického sveta??? Ty truľo tupé…. 🙂
      A úchylák preto, lebo neskratujem svoju sexuálnu & duchovnú energiu orgazmami, ktoré vôbec nevedú (ako „súčasť“ ejakulácie) k oplodňovaniu??? Veď práve moje konanie je ANTIúchylné…

      LENŽE TY SI „PREVRÁTENÝ“, TY SI PRAVDE OTOČENÝ CHRBTOM. Si doslova poľutovaniahodný, Vladko.

     • Mareček, máš choré telo aj duchovno. Tvoje choroby tu poznajú už úplne všetci. Choď sa liečiť, si pacient ujdený z psychiatrickej liečebne. Tebe už nepomôže nič Hanbí sa za teba aj tvoja rodina. Konečne sa pozri do zrkadla ako vyzeráš. Si totálny úbožiak. Bezcharakterný chrapúň.

 2. Covid – genocida hlupakov a mentalne slabsich jedincov. Elitari si maju z coho vyberat 8miliard otrokov… Akurat nas neockovanych budu potlacat vojnamy, ( obcianskymi vojnami) vtedy vybiju dalsie mnozstvo az pokial zbytok ( osvietenych) pred nimi neklakne na kolena a Bude budovat ich novy technologicky system.

 3. No – je to úloha pre tých, ktorí sú týmto zmrdom nablízku. Ja ťažko budem cestovať napr. kvôli Lajnovej do Bruselu – vymaľovať jej mozgami, keď mám problém cestovať do Bratislavy.

  Ale vieme to vybaviť – keď budeme vedieť a chcieť – na okultnej úrovni.

  • Na diaľku sa dá ovládať každý človek, ale len ten, kto to vie. Tri krát som to len skúšal, či to funguje. Ja viem, že sa to nesmie robiť, ale som to len vyskúšal. Poprve som to robol vo vlaku. Sedel dom v kupé sám, pristúpili dvsja chlapi, mohli mať tak asi 40 rokov. Jedného som silou vôle na diaľku uspal. Asi za 5 minút som mu zase silou vôle do neho natlačil slnečnú energiu s tým že sa prebudí a bude úplne svieži a odpočinutý. A prebudil sa a kamrátovi hovorí, ako si zacvíľu dobre oddýchol. Druhý krát som čakal v aute manželku pred nemocnicou. Silou vôle som sa zadíval na jedmného stojacého pána, aby prišiel k môjmu autu, otočil sa a odišiel . Aj toto funhovalo. Nezneužívam to a ani to nikdy nebudem. Len som to skúšal, či to funguje. A vždy som potom tomu človeku dodal veľa energie z kozmu. Viac som to neskúšal a ani nebudem.

 4. Dnes som mal divný sen… robil som v nejakej kovovýrobe v hale s pojazdnými žeriavmi a zároveň na akomsi sústruhu. Môj majster a šéf – neviem čo to mali znamenať – môj šéf Henry Kissinger mi dal úlohu niečo s tými žeriavmi premiestniť a potom sústružiť. Vôbec vsa mi nedarilo a mnohé som pokazil. Blížil sa fajront a divné bolo, že som musel ešte ostať po fajronte asi 10 – 20 minút s Henrym, ktorý robil nejakú manuálnu prácu – niečo ručne v pokľaku ukladal na paletu a ja som len stál nad ním a hovoril si, že je to divné, lebo veď predsa zomrel…, Henry makal jak žeravý pretože všetci odišli domov a nemal kto prácu dokončiť. Firma bola úplne prázdna – nikde ani noha. Potom som sa vyskytol v maskáčoch v nejakej budove u nejakej vojenskej jednotky kde mi nejaký vojak nakladal vysmážané jedlo a potom mi riekol, že musí ísť lebo má nejaké jednanie. Potom som sa ocitol v činžiaku na byte kde som kedysi býval a bol som na balkóne a hromžil päsťou lebo na oblohe lietalo veľa lietadiel, ktoré robili veľký hluk. Nejaký pilot pristál na zem, vysadol z lietadla a vyšplhal sa po balkónoch ku mne a drzo vstúpil dnu. Prehrabal celý byt, aj hrnce v kredenci ho zaujímali,…potom som mu začal nadávať, že čo to má znamenať. Išiel potom zasa po balkónoch dole ale ešte predtým než opustil môj balkón tak som mu povedal, že to bolo naposledy a na budúce sa nebudem na nič ohliadať a nedopadne dobre, že ho kľudne aj zabijem ak bude neodbytný.
  ..A tak som zvedavý čo nastane v našom štáte keď RF vytlačí benderovské jednotky z okrajiny na západ – do východnej Európy…… že či budú utekať hlavne do ich „milovaného“ Poľska… myslím, že nie – tam pre nich nebude bezpečno.
  ..

 5. NASA vesmírne fejky a satelity na balónoch – treba strpieť 15 minútový úvod – potom je to super!
  LEVEL WITH ME. 2023 / BUĎ KE MNĚ UPŘÍMNÝ — Celý dokument se čtenými titulky
  https://odysee.com/@lesapan5:a/Ve%C5%99ejn%C3%A1-videa-%E2%80%93-nechejte-chv%C3%ADli-str%C3%A1nku-na%C4%8D%C3%ADst-%E2%80%93-TV-%C5%A0ALINGRAD-(1):2

 6. No ono sa mi snívali ešte dva sny pred tým čo som hore popísal – a to, že banderovcov, ktorí utekali z okrajiny pred Rusmi sa ujala vláda na Slovensku a dala im isté právomoci – vyhovela im keď žiadali aby mohli držať pohotovosť – tvorili akési bezpečnostné hliadky v mestách a na území SR. Zároveň bolo obyvateľstvo povolané pomáhať budovať akési zamínované polia – nejaké línie za líniou proti ruskej armáde, ktorú banderovi a NATO očakávali, že vstúpi na územie SR urobiť poriadok nielen s nimi -benderovcami ale zároveň aj poriadok s tunajšou vládou, ktorá ich vo všetkom zradila. Rusi mali prísť pretože ich Slovensko ako najservilnejsi poskok Západu dosť štvalo. Niektorí obyvatelia zo Slovenska utekali ako len mohli – trebárs aj na korbách nákladiakov s pieskom v ktorom sa zahrabali. Bol to dosť veľký chaos. Nebolo to stráviteľné ani pre banderovské okrajinské jednotky a ani NATO nemalo jasno ako sa vlastne vlastne na Slovensku vyvíja/vyvinie situácia. V tom sne to bolo tak že sme boli napadnutí/ obsadení jednotkami NATO a okrajincani ale zároveň nám médiá a vláda tvrdili, že nás natovci prišli zachrániť spolu s okrajinskymi jednotkami pred Rusmi – takže nám klamali.
  Ten Kissinger, ja a prázdna hala – myslím, že tento rok bude nejaký veľký výkyv čo sa týka zamestnanosti kvôli politickej situácii alebo príde nejaká kríza.

  • Bolo pre Maroš – zlé premostenie..

  • Pri nedostatku 200.000 zamestnancov pre Slovensko /350.000 pracuje pre anglosasov vonku z dôvodu nezamestnanosti tu, alebo z dôvodu nízkych miezd tu/, hoci evidovaných nezamestnaných tu je cca 160 tisíc /o neevidovaných nezamestnaných sa nehovorí/
   https://slovak.statistics.sk/wps/portal/ext/products/informationmessages/inf_sprava_detail/ed7c8297-e8b3-4347-89c9-837a9578b408/!ut/p/z1/tVJfT8IwHPwsPuyx6w_a2c63QnQDgSg6gb6YbRQ25_64lSF-ejvji4mgPtikaZvcXe96xRIvsSzCNt2GOi2L8NmcV_L88ZaN-GDQEwCDCYHR-Ppu5g-v-l7g4MVXAJ_NL2F0L268-Zj2gDpYnuY_YIllXOhKJ3hVRk2YoCZDabFBYaYtMJuyzo2btlCoqeqwPVjQNkpnZlVrFvO-y5DiEUGUUIa4G7uIExa6DuMRBd7JV3G6xqtfoRc_5e3iwJEhwPDlB2ToCZ-yCQCfeA6MhB_M3VtCQJBPwAmNlfHAjnroMbxoU7XHQdG9zDO–2NEH_D4p1ZM7enTy4sUppuy0OpV4-V_lGPu6dfT4XRrEoQ66aRLvPwV1WRIo9zex7kNNuMMCGOc9ql77hDSCYsiItwI12qjalXbu9p850TrqrmwwIL1Ls66uS3tuMwt-I6SlI0J_hWJqzzIOTmgbDO9JFRGB_I2UQtx9g7Hb1d9/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

   chce Fico zaviesť 4-dňový pracovný čas – čo nemá logiku napr. v zdravotníctve, kde personál naopak musí viac pracovať, aby vykryl nedostatok personálu – Fico chce nabrať imigrantov, namiesto toho, aby motivoval našich ľudí k návratu na Slovensko! Ale to je rozvrat pracovného zmieru! Ale čo môžeš čakať od socanského zmrda! Ktorého marxistickou úlohou je vždy rozvrat!

   V německé televizi ZDF odvysílali pravdu o politicích a obětování dětí Molochovi. Tento dokument o sektách a luciferské sektě Bohemiangrowe, zůstal celý pořad jenom na Klar TV
   https://odysee.com/@lesapan5:a/10000000_1110696043685618_1958541965065654772_n:b

   • Moja Rodina skoncila v Anglicku, pretoze rodicia stratili pracu ( 2008-2009 ) ked Rusko zamklo kohutiky plynu Ukraine. Rodicia pracovali v sklarstve (slovinsko- fabrika skrachovala) Po navrate si nedokazali najst pracu na uplnom vychode Slovenska. Banka predala nas 4 izbovy byt, vyplatila nie celu hypoteku, nejake dlhy a 5 clenna rodina skoncila na ulici.( Banka predala nas byt za mizernu podcenu nejakemu podnikatelovi) Otec v depresiach zacal chlastat a stratil chut do zivota. Mama vzala deti a odcestovala do Anglicka, KDE nam pomohla jej znama. Ja 19 rocny 3 mesiace Bez volneho dna, v 2 pracach 1. Praca 60 hodin tyzdenne,,,2. Praca 16 hodin tyzdenne ( pocas vykendov) . Nejako sme splatili tie dlhy… Vyzerali sme Jake Zombici. Aspon som SA naucil nerobit dlhy a nebrat NIC na splatky.

    • Ja to poznám keď je tej práce až moc – 20 rokov nazad dom tiež pracoval v UK a 2 až 3 posledné mesiace v roku sa vždy pracovalo od rána 6:00 do 21:00 večera !!!!!!! V piatok bola „krátka“-“ len“ 12 hodín.
     Našťastie som bol v čistej hale v čistom prostredí ale aj tak… Keď som išiel na Vianoce domov (na 3 mesiace a potom nazad) tak keď som sedel v autobuse alebo v lietadle tak som si pripadal ako keby ma pustili z nejakého väzenia. Ale na byt/dom zarobené bolo a nemusel som brať úver. Štátu/Stavebku som nechal 29.000sk ktoré som dostával za 6 rokov šetrenia ako prémie lebo som už nechcel od nich úver ale som si vybral len to čo som si nasporil. Ani halier mi nedali naviac…ani ten halier iba to čo som tam sám vložil…

   • Ten 4 dňový pracovný týždeň podľa mňa by urobil rozvrat a prenastavenie (hah, ale aké??!) nielen v zdravotníctve ale všade. Akože to by nebolo len tak…ja to vidím tak, že by to bol priamo vyvolaný a riadený krach všetkého čo funguje a následnú možnosť celú spoločnosť a vzťahy v nej poskladať odznova podľa vôle tých čo to chcú u nás zaviesť. No a potom tie mzdy keď v odľahlých lokalitách robotníci majú normálne ledva 600€ v čistom a môžu ako rodina prežiť len keď spoja mzdy dokopy.
    4 dni v mesiaci bez mzdy to pre nich nie je malá strata. Ono sa barskde píše a v tv vysiela, že robotník zarobí 1000€ – 1500€ ale veľká časť ľudí v robotníckych pozíciách nemajú ani 750€ v čistom. A pozície brigádnikov a pomocníkov vo výrobe 650 v hrubom. Keď som nedávno pozeral na ponuky práce tak som sa pýtal či nežijeme náhodou v roku 1999 keď niekto nemá 500€ v čistom. Ono sa to zdá, že je to blbosť, že kde som to vzal ale je to tak.

    • Achnaton, aj keby zostali platy rovnaké, ako pri päťdňovom pracovnom týždni, aj tak by prijatím takejto novely zákona vzniklo problémov viac než dosť. Ono je to celkovo nedomyslené. Ten 4-dňový pracovný týždeň – ak sa podarí ho zaviesť – bude slúžiť pre koľko percent národa? Pre potravinové reťazce fungujúce sedem dní v týždni isto nie, pre zamestnancov nemocníc vrátane kuchárov aj upratovačiek detto, ani pre pekárov, policajtov… A materské školy s deťmi rodičov pracujúcich v spomenutých aj ďalších inštitúciách sa v prípade uzákonenia takejto novely zákona ako zariadia? Myslím, že celkovo by takáto novela spôsobila viac chaosu, než osohu – čo môže poslúžiť budúcej opozícii na ostrú kritiku. V tejto trme-vrme, keď sa poriadne nevie ani odkiaľ skôr začať, púšťať sa ešte aj do niečoho takéhoto neobvyklého a prínosom ťažko predvídateľného – no neviem.

     • Neviem o to ako má čo fungovať skoro nič ale aj tak mu je jasné, že keď sú v štáte diverzanti s piata kolóna tak všetky problémy s tým späté (ako sama píšeš) by boli len voda na ich mlyn.. Nesnažili by sa pomôcť tlmiť nárazy takou zmenou ale naopak – vyťažiť z toho čo najviac bez ohľadu na to čo to ľuďom s štátu prinesie.

     • VK z Aeronetu to trefne rozoberá, aj v súvislosti s digitalizáciou – ako cielené vyrábanie tzv. nezamestnateľných zdebilizovaných ľudí! V záverečnej časti relácie.
      2024-01-19 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
      https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-19-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
      ———————
      Pozorujte okolie a zistíte, ako vtáčiky pracujú celý deň!
      Slováci sú preto Slováci, pretože sú 1/ mimoriadne tvoriví, 2/ mimoriadne pracovití!
      Tak si teraz predstavte, že z vás-nás ten vyjebanec Fico urobí národ povaľačov a „remeselne“ neschopných degešov! Toto urobili aj z Cigáňov – ktorým zabránili kočovať – a dennodenne sa o seba starať – a „vyvážať“ svoje schopnosti – prácu s drevom /kolári/, prácu so železom – kováči /osvedčili sa aj ako sklári, šperkári/, vývoz umenia – spev, tanec, zdobenie – duchovné prepojenie – veštenie – toto im zobrali židáci!
      A hlavne – zobrali im atribút slobody – doslova vývoz slobody!

      Egyptskí zreci na 2 generácie uzamkli židov na púšti a kŕmili ich nejakou manou – kašou. Nesmeli, nemali na čom pracovať, a tak im úplne odpálil pravú mozgovú hemisféru a kognitívne funkcie. Vytvorili z nich agresívnych, fantazíjne rozvinutých parazitov, ktorých potom začali používať ako svoju psychopatickú perifriu moci. /V.Zaznobin/

      No a teraz si to dajte do súvislosti, že my Slováci, ako západní Slovania, sme vo vnútri ako jedni /voči nepriateľom/ z najbrutálnejších – a zároveň najtvorivejších a najpracovitejších národov, ktorých úlohou je strážiť slovanský svet pred tým anglosaským. Bude schopný „Ficov“ zdegenerovaný „slovenský“ národ povaľačov niečo ustrážiť?!

      Osobne si myslím, že tvorivý a pracovitý Slovák si nájde priestor pre prácu, a keď mu v tomto niekto bude brániť – povalí tento systém. Ja ako tvorivý človek som mal vždy najhoršie obdobie, keď som bol bez práce – totálne frustrovaný! Nehovorím o „bez zamestnania“, pretože človek môže byť bez práce aj v zamestnaní. Citujem jednu z mojich – posledných – jebnutých šéfok – „Pán Y – vy tú prácu moc žeriete!“

      To nemá nič so sebaotročením! To je potreba niečo TVORIŤ!

     • Marek Košice

      Maroš, o.k., ale väčšina zamestnaní netvorí NIČ, len vysoký zisk pre firmu, kde človek otročí.
      Tvoriť môžeš stavbu, umenie (hudba, tanec, spev, socha, obraz), tvoriť pomocou remesla, dotvárať svoje telo, svoju osobnosť….tvoriť nejaký systém (v materiálnom či duchovnom svete)….a tým to asi končí…

   • Ten 4-dňový pracovný čas je úplná debilina. Miesto 40-hodín za 5 dní, 40 hodín za 4 dni. Aký to má význam? Vidno že Ficko je Švábová bábka.

 7. mariankosnac

  Všimol som si že v rádiu hrajú v slučke tie isté pesničky dokola už asi dva dni. Možno šetria, lebo tam nikto nič nehovorí zjavne tam nieje žiadny z tých trápnych moderátorov ani nehlásia správy. Je tam len debilne naprogramovaný automat ktorý hrá dokola hudbu. Jedná sa o radio Best FM 88.0.

  Toto mi pripadá ako nejaký pokus o vymývanie mozgov, podobne ako nacisti človeka priviazali na posteľ a nechali mu kvapkať vodu na čelo až sa dotyčný z toho zbláznil, dnes vám budú v telke púšťať stále dokola tie isté filmy a reklamy a v rádiu tie isté pesničky.

  • Marek Košice

   Akurát na rozdiel od mučiarne máš možnosť rádio a telku VYPNÚŤ, a radšej si napríklad zacvičiť, alebo ísť do prírody, či sa poriadne vyspať (ak máš spánkový deficit).

   • To máš pravdu ale zober si, že je mnoho prevádzok – maličkých aj väčších kde ľuďom v práci hrá rádio, ktoré tam prieniesol nejaký „dobrák“. A pretože v práci je menší či väčší hluk tak to rádio musí ten hluk prekrikovať – aby ho bolo počuť. Tiež je na takom radiu väčšinou naladená nejaká stanica kde „dobre hrajú“ a každú hodinu sú správy a neustále sa opakujú tie isté skladby. Samozrejme taký väčšinou britský a „slovenský“ pro – britský odpad treba umiestniť do nejakých hitparád aby sa vedelo, že to je to to najlepšie a preto to všetci chceme počúvať stále dokola. Vymastémuu bukalovi to je jedno – jemu sa to páči a povie, že „aspoň sa nenudí“. Ďalšia kategória pošahancov, ktorým to nevadí sú otravovia – veľmi komunikatívni jedinci, ktorý ani nevedia čo v tom rádiu vlastne hrá ale bez neho by to bola nuda – hluk rádia im robí príjemné pracovné prostredie – je to pre nich také pozadie, ktoré im dáva pocit bezpečia ale je na pracovisku niekedy ticho tak sú stratení – cítia sa ohrození, nedokážu pokračovať v práci a potrebujú hneď komunikovať s komunikovať – presnejšie zamestnávať niekoho svojimi blbosťami a ťahať od iných energiu. Ďalšia kategória sú „šedé myšky“, vždy tichučke, veľmi pracovité, do nijakých sporov sa nemiešajúce, spory nevytvárajúce jednoduché stvorenia.Sú väčšinou zadlžené s deťmi na krku, často rozvedené. Sú to väčšinou ženy. Od nich nijako žiadny kolega z práce nevypáči kto alebo čo im vadí. A niekedy je to najlepšie zaujať taký postoj, hlavne v kolektívoch kde nikto nikomu neverí. Sú ešte aj iné kategórie, ktorým hulájkajuce rádio v práci vadí keďže ho musia nasilu počúvať 7,5 či 8 hodín lebo nieje kam utiecť. Často šéf ak sa mu na problém hluku rádia dostane od niekoho na stôl nemá chuť a ani kompetencie riešiť – väčšinou keď si nevie rady pustí do „éteru“ medzi ľudí, že keď sa hádajú a nevedia sa dohodnúť tak tam žiadne rádio nebude a hotovo. Ale čo som zažil tak nikdy tak neučinil – nemal odvahu a ani nemal jasno ako to má riešiť a čo je vlastne správne urobiť alebo nie – kašlal na to…..teda na ľudí. Nuž s pošahanými magormi je ťažké žiť alebo pracovať či bývať v jednej bytovke.
    Každého nebaví počúvať 5x za deň stále dokola tie isté „skladby“. A to nieje len o jednom dni… trvá týždne až mesiace keď nejakú skladbu prestanú točiť – hrať dokola a nahradia ju inou. Rádio síce vypnúť ide ale aj tak by som tých všetkých moderátorov zo „skvelých“ prozápadných dezinformačných rádií obhajujúcich britsko – okrajinský fašizmus a do zblbnutia hrajúcich tie odporné hudobné vymýačky vytiahol von na ulicu a …nie nezabíjal, nemučil, nevyzliekal do naha ale kopal do zadku tak zľahka a stále a stále a hnal ich na Západ…nech si idú do toho ich Londýna..
    ———————————————————–
    Raz vo veľkom obchodnom dome niečo ako Kaufland som zažil scénu..- šiel som už k pokladni a bola tam dlhá rada tak som mal čas si pozrieť celú tú scénku. Jedna predavačka (nebola u pokladní a ani medzi regálmi ale v najväčšom otvorenom priestore obchodného centra) úplne stratila nervy, zastavila sa a začala na celé hrdlo kričať : “ to je na zváženie, celý deň dokola počúvať tie blbé pesničky, blbé reklamy a všetky tie hovadiny,!!! Veď to je na zbláznenie, tu sa nedá pracovať, to je úplný cvokhaus! Seriem Vám na to, ste všetci cvoci, nenormálni keď vám to nevadí!“. Potom šlahla s nejakým tovarom o zem a ráznym krokom v nervoch išla kamsi preč.
    Vadilo jej celý deň počúvať tie isté magoriny z tých reprakov čo boli na stope v tom obchodnom centre. Nedivím sa jej – nie každý by bol tomu odolný.

    • Marek Košice

     Keď som mal 19, tak som po škole chvíľu brigádoval vo vtedajšom Baumaxe. Tam to tak bolo, hrali tam „základné melódie“, možno 20 dokopy, nonstop…. Ale aspoň bez správ a bez tupých textov či pesničiek, ktoré znejú totálne ako napísané pre ženy, ale spievajú ich muži s pricviknutými vajčiskami…

     • Tak to si trafil presne lebo tie anglosaské skladby niekedy sú úplne ujeté a často ani nieje poznať či to spieva muž alebo žena. Tí muži tam zrovna pišťia jak nejakí kastráti….a čím jemnejšie a tenšie pišťia tým viac ich naše médiá chvália a doporučujú.
      Ako tých „spevákov“ neodsudzujem – to sú len obete ale tých našich propagandistov ktorí nič iné len tie britské nestráviteľné hekania a bezduché hrabania do strún blahorečia a púšťajú to stále dokola – tak tých áno.

   • Oprava textu.

    …nikomu neverí. Sú však aj kategórie ľudí, ktorým hulájkajuce rádio v práci vadí keďže ho musia nasilu počúvať 7,5 či 8 hodín lebo nieje kam utiecť….

    • U nás v práci sice rádio nehuláká,ale muzika a zprávu furt dokola.Doma rádio s hudbou nepustím.Kvůli spolupracovníkům musím držet hubu.

     • Na Kube počas Kastrovej revolúcie robotníkom, napr. baličom cigár – vždy niekto prednášal základy vzdelania, samozrejme aj ako ideologický mix. Človek obvykle keď pracuje, tak pracuje v tranze, a to je predhypnotický stav, keď sa mu dá dodať niečo do hlavy.

 8. Upútavka na indický film Brahmastra.
  Brahmastra: část 1 – Shiva (indický film inspirovaný prastarými Védami)
  https://odysee.com/@poznani:8/BRAHM%C4%80STRA—THE-VISION-(HINDI)-CZ-titl:6

  Tu je celý film. Je vo formáte mkv, takže niekto môže mať problém s jeho prezeraním – treba najprv stiahnuť. Západní neoliberáli ho označujú ako „Toxic Male“ – pretože na rozdiel od maskulínového Jasona Stathama – „Kuriér“, prezentuje aj mužskú dušu. Úžasný mysteriózny film – ozajstné indické dielo!

  The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

  Brahmastra Part One – Shiva (2022) Hindi
  https://odysee.com/@FilmWala:c/Brahmastra-PartOne-Shiva-(2022)-Hindi:9

 9. Výborné zhrnutie!
  COVIDOVÁ SEKTA – telefonát s členem sekty
  https://odysee.com/@no1:f/covidov-sekta-telefont-s-lenem-sekty:3
  —————–
  V dokumente je MUDr.Bukovský vo veľmi narcistickej foto „gay model“ póze! Ale keď si niekto myslí, že je pekný…

 10. poznám ľudí, z vlastného presvedčenia sa dali zaočkovať, verili, že to je správne čo majú urobiť, sú zdravý ako buk, všetko je len o viere a nič viac.

  • Trafili placebové šarže. Môžu byť radi. Urobiť takú majestátnu blbosť a vyviaznuť v zdraví je sakramentské šťastie.

  • Placebové šarže boli presne nato. Aby zasiali pochybnosti. Oni nemohli otráviť všetkých čo si to nechali pichnúť, bolo by to príliš okaté.

 11. Fico chce zaviesť 4 dňový pracovný týždeň a zároveň chce na Slovensku 100 tisíc „zahraničných pracovníkov“, čiže predpokladám, že moslimov, ktorí sa určite len tak pohrnú do fabrík za pás,na farmy atď…Vedel som, že jeho účasť na WEF neveští pre nás nič dobré…Pokryteckí „vlasteneckí“politici nás čoskoro začnú pomaly islamizovať.

  • mariankosnac

   Záleží či chce mužov alebo ženy. Ak mužov, tak to budú z moslimských krajín. Ak ženy, tak ficovi budú asi stačiť ukrajinky.

  • jozef-ja len doplnim,ze asi za posledne dva roky v blizkom meste rastu ako z huby panske kadernictva a la arabia.ale to musite vidiet-luxusne ta vybava.nevidim tam ziadnych domacich alebo ojedinele.a preco za kazdym rohom.to je zaciatok?a priprava na kalifat?dalej uprava odevov ,zelenina atd,

 12. ..veru dobre sa mi tento človek počúva..

  JÁN ŠAFIN – VZOSTUP, ROZKVET A PÁD CHAZARSKÉHO KAGANÁTU a ich väzby s Rusmi.
  TVOTV• Dĺžka 21 minút.

  https://m.youtube.com/watch?v=LQj-A54RVb8&pp=ygUKSmFuIMWgYWZpbg%3D%3D

 13. Vědec dr. Willie Soon v rozhovoru s Tucker Carlsonem mluví o lžích kolem klimatické agendy, plynu CO2 a globálním oteplování.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-willie-soon-co2-je-plyn-zivota-nezpusobuje-zmeny-klimatu-a-globalni-oteplovani/

  • Objektívne

   Len CO2, klimatická zmena je reálna čo ani nepopiera a hovorí, že na 90% sú si istý, že za to môže Slnko.

   • No slnko by som z toho neobviňovala dokonca na 90 % to je nezmysel °°

    • Objektívne

     To by potom znamenalo, že Dr. Willie Soon je podvodník a určite si to vymyslel, že?

    • mariankosnac

     Slnko je sviňa a na 90% nám ešte narobí problémy. Ale to slniečkoví ľudia neradi počujú. Ale môžem sa tiež mýliť.

    • A vieme ako funguje Slnko? Poznáme 11-ročný a 88-ročný cyklus jeho aktivity, ale nemôže mať aj dlhšie cykly? Čo sa stane keď trafíme maximum všetkých cyklov? Oficiálna veda tvrdí že v jadre Slnka je teplota x-desiatok miliónov stupňov. Ale začínajú sa množiť vedci, ktorí tvrdia, že je tam teplota -273,16 stupňov a že fúzia je možná len za studena. To druhé je logickejšie, pretože laicky povedané teplo potrebuje priestor. Tepelná vibrácia potrebuje priestor a ten proste pri tak veľkom tlaku nemá. Takže je to tlakom vynútený chlad. Oficiálna veda pozná iba časť rovnice plynu – pri vzrastajúcom tlaku vzrastá teplota. Ale nevie, že existuje kritický tlak, kedy naopak teplota začína znova klesať. Ďalej – Slnko sa zväčšuje, tak ako každé kozmické teleso s aktívnym fúznym jadrom, vrátane našej Zeme, ktorá v súčasnosti rastie o 6cm v priemere ročne. Skutočný dôvod prečo dnes nežijú dinosaury. Planéta je pre ich telá príliš veľká – veľká planéta = veľká gravitácia. Veľkým živočíchom by sa na súši polámala kostra a preto prežili už len v oceáne. Tesla to vedel už pred 100 rokmi: „Condensation of the primary substance is going on continuously, this being in a measure proved, for I have established by experiments which admit of no doubt that the sun and other celestial bodies steadily increase in mass and energy and ultimately must explode, reverting to the primary substance. Nikola Tesla, 18 August 1935“

     Takže vieme ako funguje Slnko? A vieme vôbec ako funguje Zem?

     • Objektívne

      Nemôžeme vedieť ako funguje Zem, keď nevieme čo je v strede zeme a otestovať sa nám to tak skoro nepodarí. Najbližšie k tomu čo sa tam nachádza sa dostal Nassim Haramein, i keď existuje teória, ktorá to popisuje ešte presnejšie a hovorí, že v strede zeme je to isté čo je v strede hviezdy a tiež aj v strede atómu.

     • Objektívne: A čo prof.Konstantin Meyl – Jadro Zeme (ale aj Slnka) je neutrínový reaktor s teplotou absolútnej nuly, skladajúci sa z neutrónov a vodíka. Táto zmes má približne hmotnosť železa.

     • Objektívne

      Zbraslav:

      Podľa teórie multidimenzionálnej reality je v strede každého atómu/častice modulačný bod cez ktorý prúdia informácie z centrálnej dimenzie (Boh – najvyšší stvoriteľ) do našej dimenzie tam aj späť. Týmto môže Boh zažívať skúsenosť. Hovorí sa, že Boh sa pozerá na svet našimi očami. Táto teória vysvetluje mnohé javy, ktoré nie sú žiadnou inou teóriu vysvetliteľné. Okrem mnohých fyzikálnych javov aj tie parapsychologické (telepatia, prútkarenie, paraoptika, psychometria, jasnovidectvo, fotografickú myseľ…atď.). Inak povedané vysvetluje ako to funguje.

    • Inak, otepľujú sa aj ostatné planéty slnečnej sústavy. Ale toto sa samozrejme tutle. Nejde to zvaliť na CO2 :).

 14. Európa teda onedlho pekne dopadne,zo západu samý moslim a z východu Chazari a medzi nimi zopár Slovanov…Vyplastikovaný mongoloid Putin bude spolu so špinavým židákom a masovým vrahom Zelenským naťahovať vojnu na Ukrajine čo najdlhšie, veď treba vyvraždiť čo najviac Slovanov a pripraviť ju pre budúcich „majiteľov“.To je ten pravý dôvod… Takže ďalšie mobilizácie, ofenzívy atď…Samozrejme, že na svoje si prídu hlavne nadnárodné židokartely,ako Black Rock,Vanguard, či Monsanto pri „obnove“Chazaro-Ukrajiny.

 15. No slnko by som z toho neobviňovala dokonca na 90 % to je nezmysel °°

 16. svatoslav butora

  Žiadna klimatická zmena alias katastrofa alias globálne otepľovanie sa nekoná a nebude sa konať, pretože aj Zem aj jej ekosystémy a atmosféra a pochopiteľne aj Slnko a celá Slnečná sústava boli našim Stvoriteľom a našimi Stvoriteľmi Stvorená Dobre. Keď niekomu dochádzajú argumenty, tak hodia alebo na CO2 alebo na Slnko alebo na nejaký mediálny konsensus, atď. Zemi hrozia nebezpečenstvá zo strany enormného nahromadenia sa polovzdelaných tupcov v riadiacich funkciách OSN a WHO a WEF a tz,EU a iných klonoch po svetovláde lačniacich entitách nazi-IV.Anglosaskej Ríše.

  • Sakriš, niečo sa ale deje, ja by som povedal, že máme lokálne ochladzovanie (aspoň na Slovensku) ….tento rok jaksi nemôžem vykúrit barák! Rovnaké palivo, rovnaké technológie, rovnaká snaha a drina a aj tak to nestačí na tepelnú pohodu! Posledné roky to pociťujem akoby akási studená až zmrznutá vlhkosť sa dostáva všade. Takže ak to takto bude pokračovať tak za pár rokov tu v zime bude ešte väčšia a nepríjemnejšia zima.

  • Objektívne

   Tipujem, že sa nepozeráš často na oblohu, inak by si zbadal, že Slnko mierne zmenilo farbu. Už nie je také žlté ako v minulosti, je viac do biela. Spektrum žiarenia sa posunulo viac do UV oblasti, inak povedané UV žiarenie zo slnka je silnejšie.

  • mariankosnac

   Globálne otepľovanie môže byť súčasť plánu Stvoriteľa. Napokon, v dávnejšej minulosti tu bývalo aj teplejšie.

  • A čo je to Dobre? Aby duchovný vývoj šiel smerom nahor, ľudia občas potrebujú kopanec do riti. Preto bolo umožnené zlu usadiť sa na Zemi – stádo potrebuje dravcov, aby bolo fit. Zlu boli dané dve podmienky. Musí oznámiť svoje úmysly dopredu a musí rešpektovať slobodnú vôľu. A zlo podmienky plní. Za mrzký groš (ktorý si vyrobia z ničoho tým že ho napíšu na obrazovku PC) si najímajú ľudí, ktorí potom porušujú slobodu vôle za nich, čím karmu berú na seba. Karmu nemá ani Šváb, ktorý napíše smernicu (na pokyn zhora samozrejme), ani policajný prezident, ani veliteľ zásahu ktorý vydá rozkaz, ale má ju ten policajt ktorý vás zastrelí zato že nenosíte rúško, alebo násilne zaočkuje. Každý jeden v reťazci mohol odmietnuť pokyn/rozkaz, ale neurobil to, lebo groš, bez ktorého si život nevie predstaviť. Groš ktorý má ten hore nekonečné množstvo, lebo si ho vpíše na obrazovku koľko chce. Vezmite im obrazovku a bude Dobre…

  • Druhá možnosť je, že ono je to Dobre. Všetko je tak ako má byť. Ak sa na Zemi nahromadí kritické množstvo idiotov, bude zlá doba. Ale zlá doba produkuje výnimočných jedincov a výnimoční jedinci produkujú zlatý vek. Ale zlatý vek produkuje pohodlie. A pohodlie produkuje idiotov. Je to samoregulačný mechanizmus, ktorý tak ako všetko vo Ves-Mire sa hýbe v cykloch…

Pridajte komentár

*