Milá škola, prosím nezabíjaj moje dieťa! Ďakujem


Print Friendly, PDF & Email

Milá škola, prosím nezabíjaj moje dieťa! Ďakujem

(Lawyers of Light) – Vo Veľkej Británii nedávno schválili, podobne ako u nás, očkovanie detí od 12 rokov proti ochoreniu Covid-19. Tam má toto očkovanie prebiehať priamo na školách, pričom súhlas k nemu môžu udeliť samotné deti, aj proti vôli svojich rodičov.

U nás sa očkovanie detí zatiaľ vykonáva len so súhlasom rodičov. Zatiaľ. Posledné udalosti z Národnej rady totiž naznačujú, že britský model očkovania detí priamo v škole bez súhlasu rodičov hrozí aj nám.

Na Slovensku sa už dokonca uskutočnilo očkovanie priamo na jednej strednej škole v banskobystrickom kraji. Zatiaľ so súhlasom rodičom.

Skupina poslancov však nedávno predložila novelu zákona, ktorá má umožniť zamestnávanie zdravotníckych pracovníkov priamo na škole. Novela taktiež rozširuje možnosť udelenia súhlasu s poskytnutím zdravotnej starostlivosti z výlučne rodičov aj na zástupcov školy.

No a odtiaľ je už k očkovaniu detí na školách bez súhlasu rodičov len maličký krôčik, nakoľko novela je písaná veľmi vágne. Vágnosť je s najväčšou pravdepodobnosťou zámerná, aby sa vzťahovala na rôzne zdravotné úkony, vrátane očkovania.

Rodičia vo Veľkej Británii zaslali nedávno školám list, v ktorom prosia, aby im nezabíjali deti.

Áno, nezabíjali, nakoľko následkom očkovania môže byť aj smrť – či už akútny anafylaktický šok alebo iné neskoršie reakcie na vakcínu, ako sú napríklad momentálne narastajúce zápaly srdcového svalu u zaočkovaných mladistvých.

Podobný list može byť preto čoskoro aktuálny aj u nás. Môžno by rodičia mali pouvažovať nad jeho zaslaním tunajším školám.

List škole, sťahujúci súhlas na očkovanie detí proti covidu

Vážený pán/pani,

Píšem Vám, aby som výslovne zakázal/a očkovanie môjho dieťaťa/detí proti ochoreniu COVID-19 pre prípad, že vláda zavedie povinnosť tak urobiť.

Keby sa vláda, očkujúci, respektíve škola snažila bez súhlasu rodiča využiť „Gillickov test kompetencie“, potom si dovolím prehlásiť nasledovné:

1. K 18. máju, bohužiaľ, zomrelo na COVID 33 detí vo veku 10 až 19 rokov. (*1) Lenže, k 13. máju 2021 bolo nahlásených 374 úmrtí po vakcíne Pfizer, 786 po vakcíne Oxford/AstraZeneca (AZ) a 4 po vakcíne Moderna. (*2)

Nemožno teda tvrdiť, že prínosy vakcín proti ochoreniu COVID u detí prevyšujú riziká.

Samozrejme, po obavách súvisiacich s fatálnou zrážanlivosťou krvi, boli klinické testy, týkajúce sa účinnosti vakcíny AZ u detí zastavené. (*3)

2. Účastníci III. fázy klinického hodnotenia budú monitorovaní ešte 2 roky. (*4) III. fáza ako taká ešte nie je ukončená, a tak nie sú známe dlhodobé vedľajšie účinky.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Gillickov test kompetencie si vyžaduje, aby bolo dieťa poučené o možných rizikách a o dôsledkoch, vyplývajúcich z „liečby“. (*5)

O potenciálnych vedľajších účinkoch preto nie je možné poučiť žiadnu nekvalifikovanú osobu, nieto ešte dieťa. A tak Gillickovmu testu nie je možné vyhovieť.

3. Vzhľadom na fakt, že dlhodobé vedľajšie účinky sú neznáme, je treba deti poučiť ohľadom potenciálnych dlhodobých vedľajších účinkov, ako sú zosilnenie závislé od protilátok (ADE) (*6) a zosilnenie ochorenia súvisiace s vakcínou (VAED). (*7)

Tieto zložité, vakcínou vyvolané stavy nie sú ľahko pochopiteľné, najmä nie pre deti.

4. Vedľajšie účinky očkovania detí nie sú bez precedensu. V roku 2009 bolo proti prasacej chrípke zaočkovaných 6 miliónov [zväčša] detí, z ktorých mnohé utrpeli poškodenie mozgu.

V dôsledku toho bolo vláde nariadené zaplatiť ako odškodnenie 60 miliónov libier. (*8)

Tento zoznam nie je vyčerpávajúci, verím však, že chápete moje obavy ohľadom etických problémov, týkajúcich sa súhlasu a možných neznámych vedľajších účinkov.

Obávam sa, že týmito vakcínami budú deti zabité, respektíve vážne poškodené a že prínos nevyvažuje potenciálnu škodu.

Mali by sme mať na pamäti, že výrobcom vakcín bola zaručená imunita pred právnou zodpovednosťou za akékoľvek poškodenie spôsobené ich vakcínami. (*9) Akákoľvek právna zodpovednosť by teda mohla dopadnúť na vládu, očkujúceho alebo školu.

Potvrďte, prosím, prijatie tohto listu podpísaním a vrátením priloženej kópie.

So srdečným pozdravom,

Meno a priezvisko

Záver

Nemyslíme si, že niečo také ako očkovanie detí bez súhlasu rodičov je u nás možné. To by si totiž vyžadovalo existenciu riaditeľa školy udeľujúceho súhlas a očkujúceho zdravotníka so samovražednými sklonmi.

Iste, môže sa nájsť taký riaditeľ alebo taký zdravotník, ale aby sa našli obaja súčasne na jednom mieste, je vysoko nepravdepodobné.

Aj tak je však potrebné byť v strehu, lebo ani mŕtvy riaditeľ či zdravotník vám už vaše dieťa nevrátia. Preto, ľudia, bdite!

Liečba osteoporózy

Zdroj: Lawyers of Light, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=V7xXWtvmOug
  M. Kotleba: Vyhrážky min. obrany Naďa v súvislosti s videom o projekte MOVIR – trafená hus zagágala!

  • Modrá knižka Naď je tu na to, aby MOVIR=Pandora zlikvidovala morálnu bojaschopnosť slovenskej armády! Už len vlastnou skúsenosťou, čo táto PANDORA sviňa dokáže urobiť s vojakmi! Už len to ich sparalyzuje! TOTO JE VLASTIZRADA!

   • Ale! Naša armáda má stále možnosť zalepiť to žuvačkami a alobalom! Rus do toho rovno jebne neutrónovú bombu!

    • 0 Alleged Secret Weapons Of The US Military – Listverse
     [Prehľadávať doménu listverse.com] https://listverse.com › 2018 › 01 › 30 › 10-alleged-secret-weapons-of-the-us-military
     DARPA, then a freshly-minted branch of the Department of Defense, subsequently founded an initiative called Project Pandora and began researching the effects of ELF microwave radiation on primate subjects. Though the results were inconclusive, project leader Richard Cesaro remained convinced until Pandora’s disbanding in 1969 that ELF …

     • Oprava – sorry zle som okopčil – nie 0 ale 10…
      A ste v obraze – je tam 10 videí.
      https://listverse.com/2018/01/30/10-alleged-secret-weapons-of-the-us-military/

     • Video k aplikácii PANDORA je pod č.8
      Ospravedlňujem sa za nepreložený článok. Jedno PC mám zahltené a niečo mi odkrajuje zo zvyšnej pamäti – he „alkohol“, a druhé mi zamŕza kvôli zmrdanému spy Firefoxu, takže už práca s dvomi oknami je problém – toto som získal na 4. pokus a vypnutie a zapnutie PC, tak sa zdržte…

      8 Low-Frequency Microwave Mind Control

      The apparent sonic attacks on the US embassy in Cuba rekindled decades-old fears about a different kind of secret weapon. In 1965, at the height of the Cold War, the Pentagon discovered that the Soviets were blasting the US embassy in Moscow with extremely low-frequency (ELF) microwave radiation.

      While far too weak to cook anything, it was determined that the so-called Soviet Signal carried the possibility of affecting the health or altering the behavior of the embassy staff. Instead of doing anything to stop it, the Pentagon decided to study the potential effects of the signal and attempt to mimic them back home.

      DARPA, then a freshly-minted branch of the Department of Defense, subsequently founded an initiative called Project Pandora and began researching the effects of ELF microwave radiation on primate subjects. Though the results were inconclusive, project leader Richard Cesaro remained convinced until Pandora’s disbanding in 1969 that ELF radiation posed a serious threat to the national security of the United States.

      The Pentagon never figured out what the Soviets were up to at the American embassy and opted to solve the situation by wrapping the embassy in a building’s equivalent of a tinfoil hat: An aluminum screen was erected to surround the perimeter of the complex.

      Though DARPA may have closed the case on ELF radiation in 1969, studies have since indicated that low-frequency microwave and radio waves may indeed have a deleterious effect on the human body. It’s even been demonstrated that the signals emitted and received from cell phones have an effect on the functioning of the mind that frequently shows itself in the disruption of natural sleep cycles.

      Today’s world is absolutely saturated by invisible signals that keep us connected and informed. But how much do we truly know about this all-pervasive radiation and how it might be affecting our health and even our thoughts?[3]
      https://listverse.com/2018/01/30/10-alleged-secret-weapons-of-the-us-military/

   • PANDORA = MOVIR = NORBERT!!!

    Tajné akce StB: Akce Norbert — iVysílání — Česká televize
    [Prehľadávať doménu ceskatelevize.cz] https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani › 10209991308-tajne-akce-stb › 409235100221035-akce-norbert › titulky
    Tajné akce StB – Akce Norbert. 00:00:24 Dnes už nikoho nepřekvapiví, že vládnoucí komunistická strana 00:00:28 a jí řízená StB občany špehovala, odposlouchávala, 00:00:32 zakazovala jim cestovat, cenzurovala informace 00:00:35 a omezovala jejich svobodu.; 00:00:38 Málokdo ale ví, že agenti StB měli v rámci tajné akce Norbert
    Akce „NORBERT“ – co se pod tímto názvem skrývá
    [Prehľadávať doménu home.tiscali.cz] home.tiscali.cz › rosta.kosta › 2005 › NORBERT.htm
    Akce „NORBERT“ – co se pod tímto názvem skrývá ?. Ministerstvem vnitra byla v průběhu roku 1977 vydána tajná směrnice . o vydávání a zajišťování politických odpůrců režimu v případě vyhlášení mimořádných bezpečnostních opatření a jejich následném transportu do vězení či koncentračních táborů.

    Akce NORBERT – YouTube
    [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=BiZ1ZIKCShk
    Instruktážní film StB z roku 1985Tento film zveřejňuji především pro ty, kteří již zapoměli a říkají, že za komančů bylo líp a pro ty, kteří tenkrát ještě ne…

    AKCE NORBERT Co je akce „Norbert“? Další opera čně bezpeč …
    [Prehľadávať doménu policie.cz] http://www.policie.cz › soubor › securitas-imperii-2-pdf.aspx
    1990 vypovídal nejen o dělbě kompetencí u akce „Norbert“, ale i o její „historii“. Vznik kladl (podle archivu OO FMV) do roku 1958, kdy Hlavní správa StB vypracovala návrh směrnic pro dobu branné pohotovosti státu.30) Akci schválila Vojenská komise obrany (dále jen VKO) ÚV KSČ svým usnesením ze dne 9. ledna 1964.

    Akce Norbert – Archiv bezpečnostních složek
    [Prehľadávať doménu abscr.cz] https://www.abscr.cz › archivalie › akce-norbert
    Akce Norbert. Krátce po 17. listopadu 1989 ještě nebylo vůbec jisté, zda režim proti stupňujícím se protestům nakonec nepoužije sílu. V takovém případy by byly uvedeny v život plány k zajištění speciálních bezpečnostních akcí, jako byly „Vlna“, „ Zásah“ nebo právě akce „Norbert“.
    ————————————————
    VIDEO: Kotleba a Mazurek hovoria, že Hegerova vláda chystá moderné koncentračné tábory. Minister obrany Naď chce na nich podať trestné oznámenie
    https://www.infovojna.sk/article/video-kotleba-a-mazurek-hovoria-ze-hegerova-vlada-chysta-moderne-koncentracne-tabory-minister-obrany-nad-chce-na-nich-podat-trestne-oznamenie
    ———————————————————
    „Estrogénovi“ buchne tento papiňák-PANDORA koncentrák do ksichtu!
    Je zaujímavé – ako v zmysle hierarchie celého pozadia – taktne o MOVIR mlčí rektor „tuke“ Kmeť!
    A opäť tu „niekto nevie“ klásť správne otázky správnym ľuďom! Ani Kotleba, ani Mazurek! O novinároch už vôbec nemusím hovoriť.

    • „Prvá aktivácia systémov elektronického boja s ultra dlhým dosahom zanechala všetky sily NATO v európskom priestore bez komunikácie. „Zasiahnuté“ boli vojenské a strategické zariadenia Severoatlantickej aliancie vrátane námorných a leteckých základní. V súčasnosti je 3000km dosah systému elektronického boja Murmansk-BN najväčší na svete. Nespôsobuje žiadne významné škody na elektronických systémoch, ale potláča samotný signál, čím pripravuje nepriateľa o koordináciu a komunikáciu, ktorá sa stáva kritickou v modernej vojne.

     Dôležitou súčasťou komplexu Murmansk-BN je schopnosť prerušiť výmenu informácií medzi satelitmi a stíhačkami F-35. Vďaka tomu je ich použitie na bojisku prakticky zbytočné. Podľa portálu Sohu bolo nasadenie systému elektronického boja Murmansk-BN v Kaliningradskej oblasti pre NATO šokom a uštedrilo reputačnú ranu obranným schopnostiam USA.“
     https://www.armadnymagazin.sk/2021/10/10/prve-pouzitie-ruskeho-systemu-elektronickeho-boja-murmansk-bn-vyplo-komunikaciu-nato-v-europe/
     ——————————————-
     Poznámka – dosah rušičky je 3 tisíc kilometrov.
     Rusi môžu mať na háku aj celú PANDORA – myslím vo vzťahu k vojenským silám. Avšak aj v Rusku fungujú globalisti, ktorí sú súčasťou plánu NWO.

     • Skoda len ze sa v 89 akce norbert nespustila a dnes by sme nemali kapitalisticku plandemiu s kapitalistickym ockovanim. A za komancov bolo lip uz len preto , ze dokazali zaistit mier v europe na 100 %

    • Bodláku – diki – som na Linuxe.
     Vyskúšaj toto
     https://www.bleachbit.org/download

     Pozor na jednu vec – pri nastavení čistenia „Systém – Uvoľniť miesto na disku“ – toto je chybný preklad a znamená „Prepísať miesto na disku“ – inak ti žožerie celý priestor až nespustíš OS a musíš preinštalovať. Keby náhodou – treba ihneť natvrdo vypnúť PC a zachrániť diskový priestor. Čiže toto okienko zásadne nenastavené! toto je funkcia na premazanie HDD aby sa nedal otvoriť – skartovanie.

     Myslím, že ten útok prichádza práve cez tento skript – denne mažem archívy, aby som sa dostal na 400-500 MB a na druhý deň mám ledva 50 MB a potrebujem minimálne 1.1 GB – inak OS nefunguje správne.

     No a na druhom PC kopec priestoru, ale nový spy Firefox s chromiovým jadrom – jeho priorita je najprv zaháčkovať a prefilcovať disk a až potom fungovať ako prehliadač – a na starom procesore a 32 bit zbernici to hneď zamrzne. Toto píšem už 2. krát. Firefox 44 a ešte do Firefox 56 to šlapalo, teraz je to katastrofa pokiaľ nemáš 8-hlavový procesor, ktorý vynesie data a na prevádzke to ani nespoznáš. Výhoda starej šunky je, že hneď zistíš, že sa ti niekto hrabe v počítači – „skript je zaneprázdnený“ – kutraním.

 2. „Milá škola, prosím nezabíjaj moje dieťa! Ďakujem“ – už viac submisívnejší slniečkársky programovací headline ste nemali k dispozícii?!

  To teraz prosíte toho fašistu v okovanej čižme?!

  Redakcia – ani sa nepokúšajte mi vysvetľovať ako to myslíte!

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesky-obcan-vzal-pod-mikroskop-vakcinu-moderna-a-nestacil-se-divit/
  Český občan vzal pod mikroskop vakcínu Moderna a nestačil se divit

 4. https://zemavek.sk/vakciny-proti-covid-19-a-norimbersky-kodex-zlociny-proti-ludskosti-a-genocida/
  „Vakcíny“ proti COVID-19 a Norimberský kódex. Zločiny proti ľudskosti a genocída

  • „Pokyny“ WHO na zriadenie celosvetového systému digitálnych informácií na vydávanie takzvaných „digitálnych certifikátov pre Covid-19“ sú štedro financované nadáciami Rockefeller a Bill a Melinda Gates.

   Vakcína mRNA nie je projektom medzivládneho orgánu OSN (WHO) v mene členských štátov OSN: Ide o súkromnú iniciatívu miliardárskych elít, ktoré financujú a presadzujú projekt vakcín na celom svete.

   • holistický prístup

    Jean,

    čie že sú to „projekty“ – tzv. „OSN“, „WHO“, … v podstate VŠETKY tie s tzv. „medzinárodným“ statusom (a všetky ich „národné“ – čítaj štátne POBOČKY = premena národného na „štátne“ = megalúpež!!!! – privlastnenie si do osobného vlastníctva „demokrata“ = majjiteľa OTROKOV (démos = slobodný ľud vlastniaci OTROKOV = OTROKÁR!!!; všetok ľud = OCHLOS), okradnutie a zotročenie VŠETKÝCH národov) – majú jedného majiteľa, projektanta, … ešte tak označiž a pomenovať ich majiteľa – ich OTROKÁRA – ich PÁNA – JEZUITU – všetci sa klaňajú ich HOVORCOVI = „pápežovi“, …, … až po … takže …

    To snáď ani pravda nie je … MILÝ VRAH!!!!! … ne-ZABÍJAJ naše deti = vyložené OBRAZNE: ZABÍJAJ NAŠE DETI!!!! = Ďakujem, že ZABÍJAŠ naše DETI!!!! – toto presne propagujete … toto propaguje aj to „slávne „DESATORO“ …

 5. https://www.youtube.com/watch?v=mf8JeXdT6Bk
  Máme právo na odpor. Ľudské práva nemôže obmedzovať vyhláška – Lukáš Machala

 6. Datový vědec z Německa a student ekonomie z Izraele spojili své síly, aby našli skutečný počet obětí pandemie covidu-19. Výsledek, ke kterému dvojice s dalšími odborníky došla, několikanásobně převyšuje oficiální čísla.

  Výsledkem se stala sada dat, která tvoří základ odhadů úmrtnosti na covid-19 u uznávaných listů, jako je The Economist nebo Financial Times. Podle těch je oficiálně vedený počet úmrtí (4,8 milionu) nepravdivý a reálné číslo se pohybuje v mnohem vyšších patrech. The Economist například uvádí, že skutečný počet úmrtí je 16 milionů.
  Podle výsledků týmu tak existuje 95% šance, že skutečný počet koronavirových úmrtí ve světě leží v rozmezí 9,9 a 18,7 milionu. Jde navíc o tvrzení, které za přiměřené považuje i Simonsenová.
  Některé země, kterým v průběhu pandemie patřily varovné titulky světových médií, navíc ve skutečnosti nebyly těmi opravdu nejhůře zasaženými. Správně by takové hodnocení mělo získat Mexiko, Bolívie, ale i některé země ve východní Evropě. Nejhůře postižené Peru zaznamenalo dokonce 150% nárůst úmrtí.
  https://www.seznamzpravy.cz

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-10-bolsonaro-vaccination-passport-population-control.html
  Brazil’s Bolsonaro unchained: ‘If you accept this vaccination passport’ it will lead to ‘population control’
  Brazílsky Bolsonaro nespútaný: „Ak prijmete tento očkovací pas“, povedie to ku „kontrole populácie“

 8. INDIA: Orgány indického štátu Uttarpradéš úspešne otestovali antiparazitárny liek ivermektín v rámci vlastného experimentu po rýchlom náraste prípadov korony na jar 2020. Od 20. augusta bol oficiálne schválený na liečbu covid pacientov a odvtedy sa používa aj preventívne

  Len nedávno viacero novín uviedlo, že vo viac ako 60 okresoch Uttarpradéš neboli hlásené žiadne ďalšie prípady ochorenia COVID-19. Uttarpradéš je vďaka svojej stratégii prakticky bez ochorenia COVID-19. Ale nielen to, miera zotavenia u covid pacientov je 98 percent. Tento trend potvrdila aj vláda. Hlásených bolo len niekoľko pozitívnych prípadov.

  https://cz24.news/indicka-provincia-statu-uttarprades-je-bez-korony-umoznilo-to-vyuzitie-bezpecneho-ivermektinu/

 9. Pandémia koronavírusu v minulom roku zvýšila záťaž na depresívne a úzkostné poruchy vo viac ako 200 krajinách. Tvrdí to nová štúdia, podľa ktorej vplyv Covid-19 zvýšil počet ľudí s depresiou takmer o tretinu. O téme informuje portál RT.

  Záťaž na duševné zdravie sa zvyšuje
  Zatiaľ čo „duševné poruchy boli hlavnými príčinami globálnej záťaže súvisiacej so zdravím“ ešte pred pandémiou, šírenie obávaného vírusu a následné reštriktívne opatrenia na boj s touto chorobou značne túto záťaž zvýšili. Naznačuje to štúdia publikovaná v lekárskom časopise The Lancet.

  Podľa vedcov sa k počtu ľudí trpiacich problémami duševného zdravia pridalo ďalších 53,2 milióna prípadov. To je nárast o 27,6% závažných depresívnych porúch. K tomu môžeme ešte pripočítať 76,2 milióna prípadov úzkostných porúch.

  Na meranie vplyvu pandémie na akúkoľvek danú oblasť tím analyzoval denné miery infekcie SARS-CoV-2, obmedzenia ľudskej mobility a dennú mieru úmrtnosti.

  https://cz24.news/hroza-ktoru-sposobili-planovaci-pandemie-globalisti-a-pharma-mafia-globalna-studia-odborneho-magazinu-the-lancet-covid-restrikcie-dohnali-dalsich-50-milionov-ludi-na-psychiatriu/

 10. https://www.hlavnespravy.sk/kontroverzny-projekt-monitorovania-osob-movir-co-to-je-a-ako-ma-fungovat-je-mozne-ze-bude-ludi-paralyzovat-technicka-univerzita-zatial-mlci/2709786
  Kontroverzný projekt monitorovania osôb MOVIR. Čo to je a ako má fungovať? Je možné, že bude ľudí paralyzovať? Technická univerzita zatiaľ mlčí

  Na webovej stránke Leteckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach (TUKE) sa objavila krátka správa o novom projekte, ktorý dostal názov MOVIR. Ide v ňom o monitorovanie ľudí za účelom ochrany verejného zdravia pred šírením nákazlivej choroby. Projekt však už na prvý pohľad vyvoláva množstvo otáznikov

 11. Ander Kixa

  Miký vrah, prosím nezabíjaj.
  Milý zlodej, prosím nekradni.
  Milý podvodník, prosím neojebávaj

 12. Za deti je vždy zodpovedný rodič.Toť vsjo.

  • A „Základnou úlohou rodičov je vyhnať svoje deti z domu!“ ???
   Pritiahnuté za vlasy? Nie! Normálna diverzifikácia svojich génov! = deti treba naučiť postarať sa o seba samé. A nech zasievajú svoje gény „do sveta“.

   Dnes mamahotel umožňuje svojmu synovi v 40-tke onanovať na pornostránkach v svojej detskej izbičke plnej plagátov celebrít a snívať o úspechu, pričom základný úspech spočíva – naje.ať si s nejakou láskou deti a vypadnúť a starať sa. „Istoty“ materiálneho zabezpečenia sú len a len motorom vlastnej exploatácie vedúce k zániku rodu. Kedysi zemepán „selil“ svoj rod so zdravými dievčatami a o dediča sa staral často za cenu degenerácie – kvôli majetku. Chudoba nikdy nebránila mať deti! Naopak – blahobyt a médiami nastavený „blahobyt“ /mentálny/ botoxových a pokerovaných celebrít so zlatými reťazami na krku – nedosiahnuteľný – bráni „racionálnym“ mať deti. No a dnes je „racionálne“ napchať do detí svinstvo a mať s nimi pokoj od štátu. Sociálne inžinierstvo.

   • Marek Košice

    „…..pričom základný úspech spočíva – naje.ať si s nejakou láskou deti a vypadnúť a starať sa.“ ….. Fakt? Potom sú zvieratá v prírode inteligenčný a duchovný STROP. Rovnako aj ľudia, ktorí neuznávajú existenciu duše. Môj dedko je taký …. zabezpečený dostatočne, pracovitý dostatočne, deťom kúpil v hotovosti byty (ešte keď boli lacnejšie), ale je ANTIduchovný, a neexistuje podľa neho duša. Zároveň nebol na dovolenke dobrých 30 rokov, na masáži nebol NIKDY, ani vo welness ako takom…. A na umývanie riadu používa vodu ZOHRIEVANÚ V ČAJNÍKU……..Lebo by ho jeblo, keby zaplatil za vodu viac než by sa mu páčilo…… To, že si mesačne odkladá 200€ z dôchodku na tom nič nemení – On si DO SMRTI bude vodu na umývanie riadu zohrievať v čajníku. Je mi z neho ZLE……..je to môj odstrašujúci príklad……… Neduchovný otrok, pyšný (vkuse rozpráva o tom, ako mal pod sebou 100 ľudí v dobe keď pracoval), a dopraje si H*VNO………. Hlavne, že je to TRUHLÍK, ktorý všetko vie…. 😀

 13. https://cz24.news/poslanec-taraba-vyzyva-globalistickeho-vojnoveho-stvaca-nada-aby-bez-zahmlievania-odpovedal-kto-bude-teda-internacny-koncentracny-tabor-movir-potrebovat-pre-koho-je-realne-urceny/
  POSLANEC TARABA VYZÝVA GLOBALISTICKÉHO VOJNOVÉHO ŠTVÁČA NAĎA ABY BEZ ZAHMLIEVANIA ODPOVEDAL. KTO BUDE TEDA INTERNAČNÝ KONCENTRAČNÝ TÁBOR MOVIR POTREBOVAŤ? PRE KOHO JE REÁLNE URČENÝ?

 14. https://cz24.news/videa-kotleba-a-mazurek-sa-vyjadrili-k-modernym-koncentracnym-taborom-ktore-chysta-heger-matovicova-vlada-videa-sk-3-a-12min/
  VIDEÁ: KOTLEBA A MAZUREK SA VYJADRILI K MODERNÝM KONCENTRAČNÝM TÁBOROM KTORÉ CHYSTÁ HEGER-MATOVIČOVA VLÁDA (VIDEÁ SK, 3 a 12min)

 15. https://cz24.news/lubos-blaha-stigmatizacia-a-ociernovanie-zdravych-nezaockovanych-prinasa-viac-skody-ako-uzitku/
  Ľuboš Blaha: STIGMATIZÁCIA A OČIERŇOVANIE ZDRAVÝCH NEZAOČKOVANÝCH PRINÁŠA VIAC ŠKODY AKO ÚŽITKU

  A zisky amerických farmakofiriem budú rásť, srdce-nesrdce.

  V slovenských farmokomédiách je kompletné ticho o prelomovej štúdii, postavenej na výskume v 68 krajinách sveta, ktorá preukázala, že žiaden automatický vzťah medzi očkovaním a nákazou neexistuje.

  Pfizer prikázal a tak sa u nás očkujú aj deti. A samozrejme, už sa chystá aj tretia dávka. Posilňovacia. Pamätáte, tvrdili, že bude stačiť jedna. Potom z toho boli dve, teraz tri, do Vianoc to bude aj tridsať.

 16. V južnom Rusku po teroristickom útoku sedel v každej triede jeden otec so samopalom.

 17. Svet je Augiášov chliev. Treba ho vyčistiť a nie je to ľahké.

  • Marek Košice

   Veru, nie je to ľahké… Hlavne, keď jeho stvoriteľom je samotný Satan.
   (Dobrotivý Boh stvoril „len“ dušu, a vypadnutie z Raja = spadnutie do hmoty stvorenej Satanom)

 18. …milá jean, áno, aj ja ho mám ten časopis, je tam veľa ,,vecí“ napísaných…všetci rodičia by si mali dobre uvedomiť, čo dovolia ,,urobiť svojim deťom“….

 19. NOVÉ ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE O SLOVENSKOM FAŠISTICKOM KONCENTRAČNOM TÁBORE MOVIR – KTO JE KTO A ČO JE ČO
  https://cz24.news/movir/

 20. …je to úplný zásah do slobody jednotlivca, je to až neuveriteľné, čo táto vláda ,,kuje“…

Pridajte komentár

*