Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Francúzska polícia hrozí vzburou proti zradcovi Macronovi: „Pracujeme pre ľudí, nie pre WEF“


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Polícia vo Francúzsku hrozí povstaním a odmietnutím poslušnosti prezidentovi Emmanuelovi Macronovi, služobníkovi Svetového ekonomického fóra (WEF).

Zaprisahala sa, že bude solidárna s miliónmi občanov, aby odolali Macronovi a jeho globalistickým kumpánom za zradu národa a ohrozenie bezpečnosti ľudí v ich vlastnej krajine.

Dva najväčšie policajné odbory vo Francúzsku minulý piatok požiadali, aby Macronov režim bezodkladne „obnovil poriadok“ a nekapituloval pred výtržníkmi, inak bude čelit hroziacej „občianskej vojne“ vo Francúzsku a odporu verejnosti i polície.

„Čo je veľa, to je veľa. Už stačilo,“ vyhlásila Národná aliancia Polície a bezpečnostných zložiek UNSA.

„Tvárou v tvár týmto divokým hordám už nestačí žiadať o pokoj, musíte ho nanútiť!“ uviedli odbory s tým, že v tejto chvíli je potrebný len jediný politický signál – aby sa v republike obnovil poriadok.

„Naši kolegovia, rovnako ako väčšina občanov, už nemôžu znášať diktát týchto násilných menšín. Teraz nie je čas na akciu odborov, ale na boj proti týmto pôvodcom násilností v uliciach. Podriadiť sa, kapitulovať a potešiť ich zložením zbraní nie je vzhľadom na vážnosť situácie riešením.“

Stránka Infowars.com uvádza:

Polícia musí prejaviť solidaritu, čo najrýchlejšie potlačiť nepokoje a obnoviť vládu zákona, požadovali odbory a varovali vládu, že očakáva od policajtov „konkrétne opatrenia na právnu ochranu“.

Liečba osteoporózy

„Polícia dnes bojuje, pretože sme vo vojne. Zajtra môžeme byť my povstalcami a vláda si to musí uvedomiť,“ uviedli na záver odbory.

Toto de facto ultimátum Macronovi prichádza po niekoľkých nociach čoraz násilnejších nepokojov po celej krajine, ktoré vyvolala utorňajšia smrť 17-ročného Nahela M. počas dopravnej kontroly na parížskom predmestí Nanterre.

Dôstojník, ktorý smrteľne zastrelil francúzsko-alžírskeho tínedžera, bol obvinený z vraždy a uväznený, pričom jeho právnik trvá na tom, že išlo o pokus upokojiť výtržníkov.

Vo Francúzsku boli zatknuté stovky osôb, pričom väčšina zo zadržaných sú mladiství.

Francúzska vláda rozmiestnila po celej krajine viac ako 45 000 policajtov a žandárov, vrátane 5 000 v Paríži a jeho okolí. Sú medzi nimi elitné protiteroristické a taktické jednotky, podporované obrnenými vozidlami.

Výtržníci spôsobili takmer 4 000 požiarov, zničili viac ako 2 000 áut a poškodili takmer 500 budov, povedal Macron na mimoriadnom zasadnutí francúzskeho kabinetu v piatok popoludní po tom, čo prerušil cestu na summit lídrov EÚ v Bruseli.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Odkaz pre
  Jozef
  01/07/2023 at 12:31

  Deja Vu [CZ dabing, 2006, akčný] Vzpominky {LEHI} Denzel Washington
  https://prehrajto.cz/deja-vu-cz-dabing-2006-akcny-vzpominky-lehi-denzel-washington/5934307eb62dd

 2. Občanská válka. O to přesně o to jim jde. Rozděl a panuj. Jeden můj obchodní partner z Francie mě říkal Vy Češi se musíte naučit stávkovat jinak ničeho nedosáhnete. Až po letech mě došlo, že měl pravdu. Budu spokojený až uvidím Makrona a další poskoky Sionistů se houpat.

 3. Z takýchto multi-kulti „scénok“ mám obavy od prvého vyhlásenia Merkel baby v r. 2015 – „Wir schaffen Sie“ – Vítame Vás!
  A to mali ešte šťastie, že to prežili..

  https://t.me/genIvanSevcik/2207

  P.S.1- Nech si ich v tej Západnej diere nechajú, ale nech nenútia ostatné východné štáty ich prijať. Ódor – ako Sorošov človek, samozrejme v Bruseli natvrdo odhlasoval -ZA – migračný pakt. Proti boli len Maďari a Poliaci, takže zatiaľ im to unisono – neprešlo. Očakávam od Lajnovej zrušenie veta-rozhodovania.

  P.S:2- V niektorom zdroji som našla, že sa momentálne potichu (t.j. bez médií) nachádza v SR 8 600 tmavších migrujúcich (teda okrem – Ukrajincov).

 4. Zaujimave policajtom nevadi, ked vrazdia obcanov ale vadia im protesty.

  • Možno im to vadí. Určite nezastrelili len tohto chlapca… ale nikdy za to nehorelo celé Francúzsko. A nazabíjali a nevykrádali občanov ktorí s tým majú pramálo spoločného. Čo si chcel vlastne povedať? Že protesty nevadia vláde ale vadia polícii?

 5. 🎲 Francúzsko dnes: Čo hovoria na situáciu v týchto chvíľach zodpovední vrcholoví politici a polícia? Polícia si zvolila boj proti svojim občanom, keď protestovali proti migrácii. Teraz už bojujú aj proti migrantom. Kto by tam mal teda ľutovať horiacich policajtov? Veď bili spoluobčanov, tých istých, ktorí ich platili, aby oni mohli vraj splácať svoje hypotéky. Veď stále si len chránia svoje? Predtým hypotéky, teraz to ale už budú aj ich životy. A politici? Použijú policajtov a zasa pôjdu proti komukoľvek, veď majú hypotéky. Zlyhali vtedy, zlyhajú navždy, lebo toto už neprestane. Migrantov bude iba pribúdať a iba pribúdať. A násilie sa bude iba stupňovať. Politikom treba naložiť, pretože to sú oni, ktorí to stále vyvolávajú. Oni sú zodpovední, konkrétni skorumpovaní politici, ktorí vedome vystavujú ľudí nebezpečenstvu násilia. A seba chránia ako? No políciou? A Vy? Vy ste na rade. Už tomu rozumiete? 🌿

 6. Pokiaľ nebude hroziť vzburou aj francúzska armáda, Macron sa bude snažiť hrať načas a lavírovať. No go zón neustále pribúda a ich obyvatelia sa dožadujú práva šaría. Na druhej strane sa pôvodným Francúzom vnucuje LGBTIQ+ ideológia, ktorú moslimská komunita striktne odmieta. Táto dvojkoľajnosť je pre úpadkovú západnú spoločnosť (civilizáciu) čoraz viac zjavná.

 7. Mimo téma. Neodzkoušeno, ALE od Mozilla ode dneška existuje už i pro ČR/SK jejich řešení VPN, stojí to min. za zmínku. Virtuální privátní síť od tvůrců Firefoxu. VÍCE TADY: https://www.mozilla.org/cs/products/vpn/?utm_medium=email&utm_source=vpnwaitlist&utm_campaign=vpn-2023

  • neprekvapí ma, ak bude obsahovať aj backdoor pre tajné služby, aby ťa dohľadali….

   • Preto nechcem žiadne VPN, pretože vedie priamo k tvojmu-mojmu bankovému kontu – a nejdú platiť ani zloženkou – a to by si si potom môhol dať rovno terč na chrbát!

    Detto – podpora problémových webov – zaplatením peňazí sa identifikujete! „Vďaka vám sme nezávislí!“

    Detto vstupy do rôznych rádiových diskusií – telefónne číslo plus hlasová stopa. Jedného dňa príde deň, keď sa odmlčíme vôbec.

    Ak existuje šifrovanie – existuje k nemu aj kód. A existuje aj topenie mačiatok vo vreci.

 8. +

  Obchodník s dětmi” přistižen při pokusu o únos 11měsíčního dítěte z okrajiny, aby ho “prodal k transplantaci orgánů” poté, co “zaplatil jeho matce 1000 dolarů”

  dailymail.co.uk/news/article-12242035/Evil-child-trader-caught-trying-child-Ukraine-sell-organ-transplants.html

  = 43letý muž byl tento týden přistižen při pokusu propašovat z okrajiny 11měsíční dítě, které chtěl předat obchodníkům s dětmi, aby je “prodali” na transplantaci orgánů. Muž byl v době, kdy byl dopaden při pokusu o přechod ukrajinsko-slovenské hranice. Úřady ho zatkly a dítě zachránily, nicméně !předtím se jednalo o tři další děti, které muž úspěšně prodal za hotovost!

  A Amerika je jedinou zemí, která použila jaderné zbraně. Na to nezapomínejte..

  • A kedy zacne takto rozmyslat aj nasa policia, prokuratura a sudy? Ja, viem, chcem privela a naraz…🤣 Od politikov a novinarov, vacsiny lekarov uz nic dobre po poslednych rokoch ocakavat nemozno! Čaptava a spol si nasadili skoro vsade svojich pudlikovych poskokovych debilov, takze stat ide aj preto dolu vodou, co je hl zametom WEF, aby potom prisli progresivni „spasitelia“ s digitalnou digtaturou!

   • Až vtedy, keď sa ich to bude osobne dotýkať, ich detí, žien, ich peňaženiek. Až potom sa otočia proti panstvu. Inak nikdy. Neurobia to pre Vás, alebo Nás, ale len keď nebudú mať ani oni. Keď nebudú mať na výber…tak ako aj väčšina obyvateľstva. A to bude kedy ???

    Keď nebudú mať peniaze, alebo nebudú mať žiadnu hodnotu peniaze.

    A to bude kedy ???

    Korporácie majú papierikov momentálne na mraky. Kúpia si kohokoľvek a čokoľvek. A keď si nekúpia, tak nechajú odstrániť. Takže !!!
    Musí klaknúť systém. Ale v chaose, ako správne naznačil p. Staněk im nebudú veci fungovať, ako by chceli. A to ešte troška Matička Zem Naša Milovaná porádeček porobí…

    Ej veru možností všakovakých…čo sa tu v matrixe naokolo deje.

    Márnosť šedivá bude rošošo…

    • Samozrejme česť poctivým výnimkám či už je to policajt, lekár, pekár, mäsiar, chovateľ. prosto Človeku vedomému, čo žije ako Človek !!!

     Ale koľko ich je ?

     Je ich dosť na zmenu ? Odpoveď si dajte sami…

 9. hľadač pravdy

  Krátke video k téme (7min, 31s, český dabing) => ,,Paul J. Watson: Pravda o Francii”:

  https://rumble.com/v2xu6ik-paul-j.-watson-pravda-o-francii-cz-dabing.html
  ——————————————————————————————————–
  ,,Jak známo, za časů francouzské revoluce prohlásil zákonodárný sbor roku 1793
  Boha za sesazeného, na jeho místo dosadil Francouzům božstvo rozumu a jako jeho symbol usadili na oltáři herečku pochybné pověsti, kde jí prokazovali božské
  pocty. Tehdy zůstal odpad od Boha ještě omezen na Francii, tedy jen na část světa.
  Satanův úmysl přimět k úplnému odpadu od Boha se tenkrát nezdařil.
  Lidstvo zjevně ještě nebylo pro Antikrista zralé. Musí předem přijít naprostá zkáza mravů, celé lidstvo musí vypovědět Bohu poslušnost a musí začít všeobecná vzpoura proti Bohu. Pak nastane den, kdy za Boha nebude prohlášena herečka, ale sám Antikrist!”

  Franz Spirago, pravoverný katolík, profesor teológie, v r.1931

  Tzv. ,,francúzska revolúcia” bola, ako je už verejne známe slobodomurárska revolúcia! Slobodomurárstvo je Satanova vzdorocirkev a slobodomurári sú Satanovi vojaci, ktorí od svojho vzniku po celom svete organizujú revolúcie a vojny!!
  =========================================================
  ,,Roku 1717 se v Londýně ustavila první zednářská velkolóže světa. Po zhruba
  150 letech již byly zednářské lóže rozšířeny téměř do všech zemí a dnes už jistě
  nechybí v žádném státě. Od svého samého počátku mezinárodní zednářstvo nikdy
  ani na chvíli neustalo ve svých pletichách a podvratné činnosti proti katolické
  Církvi a katolíkům stejně, jako proti národním státům vůbec, a svou činnost stále
  stupňuje. K tomu účelu se již velice záhy spolčilo s nespočetnými staršími i novějšími tajnými společnostmi. Aby mohlo v širší míře provádět svou činnost na veřejnosti, založilo zednářstvo nepřehlednou řadu krycích a podpůrných organizací.
  A protože je Satan opicí Boha, vytvořil si zednářstvo jako svou „vzdorocírkev”.

  Připomeňme si, že už zednář Lessing ve svém druhém „Rozhovoru pro zednáře”
  nazval zednářskou organizaci „tajnou církví” (viz výše!). Dokonce i pozorovatele
  mimo zednářstvo, jako je např. F. A. Six – který s katolickou Církví v žádném případě nesympatizuje –, uhodila do očí paralela a zároveň naprostá protikladnost mezi katolickou Církví a zednářstvem. Podle něho „zednářstvo od prvních dnů své
  existence vrhlo veškerou sílu své propagandy i tezí proti dogmatům katolicismu
  a snažilo se coby jakási proticírkev otřást mocí papežského stolce. V 18. a 19. století nevyšel ani jediný spis nebo manifest zednářstva, který by nebyl prodchnut touto tendencí” (Six 1942, str. 125).
  Jacques Mitterand, bývalý velmistr Velkého Orientu Francie, toto zjištění před několika lety bezvýhradně a nepokrytě potvrdil. S odvoláním na svého lóžového bratra z minulého století, který r. 1848 formuloval princip: „Republika tkví svými kořeny v zednářstvu a zednářstvo je skrytou republikou”, vyložil Mitterand citovaný axiom takto: „Neznamená to sloužit jen právu na sebeurčení, jak je námi vytvořenou zásadou; znamená to také sloužit republice, a to v našem západním světě znamená vzepřít se proti silám reakce, které jsou ztělesněny
  římskokatolickou Církví. Nespokojíme se být v našich svatyních skrytou republikou
  – my jsme současně i vzdorocírkví…” (cit podle Stimpfle 1988, str. 332).

  Jako vzdorocírkev vykazuje lóže mnoho známek, které jsou naprosto protikladné
  vlastnostem Církve Kristovy. Katolická Církev je „městem, ležícím na hoře” (Mt 5,
  14). Vystupuje veřejně, otevřeně předkládá vytčené cíle, vykonává své bohoslužby
  ve veřejně přístupných budovách, a s naprostou otevřeností se snaží získávat lidi
  pro sebe, resp. pro Krista a jeho říši. Tím následuje příkladu svého zakladatele Ježíše Krista, který před soudem židovského velekněze Annáše vyznal: „Já jsem mluvil k světu veřejně. Vždy jsem učil v synagogách a v chrámu, kde se shromaž-ďují všichni židé, a nic jsem neříkal skrytě” (Jan 18, 20).

  Zednářstvo – nazývané také „Satanovou synagogou” – pracuje naproti tomu zásadně vskrytu. „Neboť každý,” říká Kristus v témže evangeliu, „kdo dělá něco špatného, nenávidí světlo a nepřichází k světlu, aby jeho skutky nevyšly najevo” (Jan 3, 20). – Zednářstvo nechává o své organizaci proniknout na veřejnost právě jen tolik, kolik je nezbytné. Veřejnost se nikdy nedozvěděla (odhlédnemeli už od několika pečlivě prokalkulovaných výjimek!), kdo jsou jeho členové a jaké má pravé cíle.
  Symbolika a rituály zednářstva, značným dílem okultní a satanistické povahy, jsou
  z největší části udržovány v tajnosti. Noví členové jsou rovněž získáváni zásadně
  potají a stejně tak vskrytu jsou uváděni do lóží. Téměř vše, co profánní (nezednářská) veřejnost o zednářstvu zprostředkovaně ví, bylo vyzrazeno buď z chytré vypočítavosti nebo to pod tlakem nepředvídatelných okolností prozradili odpadlí zasvěcenci, příp. postupně vybreptali ješitní a tlachaví „bratři”. Zbývající muselo být pracně vyvozeno mimo lóže stojícími badateli z nejrůznějších příznaků a lopotně sestavováno do neúplné mozaiky.

  Kristova Církev je podle svého božského poslání zásadně otevřena všem. Nic si
  nepřeje toužebněji, než aby všichni lidé bez výjimky přijali pravou víru a žili v ní,
  aby tak mohli být zachráněni, tj. spaseni. Oproti tomu Satan chce všechny uvrhnout do věčné záhuby. Když však něco, co všichni vědí, již není tajemstvím, může jeho tajná společnost zahrnovat v zásadě jen velmi malou část lidstva. Jde pak ovšem o „elitu”, která má za úlohu nepozorovaně strhnout celé zbývající lidstvo do ďáblova začarovaného kruhu. Protože také Satan vznáší univerzální nároky, musí být a tudíž i je jeho tajná vzdorocírkev rovněž internacionální a univerzální jako pravá Církev Kristova.”

  Johannes Rothkranz, pravoverný katolík, magister teológie, v r.1991
  ——————————————————————————————————–
  ,,Moc protikřesťanského židozednářstva již stojí těsně před dosažením svého zenitu. V současnosti má v ruce téměř všechno – to je kvintesence následujících, absolutně seriózních „odhalení“. Lze na to reagovat různě. Mnozí budou rezignovaně vzdychat: „Nemůžeme tak jako tak nic dělat; všechno je ztracené.“ To by však byla odpověď malé víry, nebo dokonce nevíry.

  Antikrist a jeho tři a půlletá světovláda z „milosti“ Satana sice musí přijít; nicméně ne z toho důvodu, že Trojjediný Bůh by to sám od sebe takto chtěl, nýbrž jen proto, že proti svému Stvořiteli a Spasiteli z ďábelské pýchy a černého nevděku rebelující lidstvo to tak bezpodmínečně chce, čímž vyvolává Jeho spravedlivý hněv.

  Moc protikřesťanských sil konce času je proto sice plně zasloužený Boží trest za staleté hnutí odpadu stále větší části křesťanstva od Bohočlověka Ježíše Krista a Jeho pravé Církve. Nicméně bez poznání a přijetí nekonečně velkého, Trojjediného Boha, se žádné stvoření nemůže ani pohnout nebo pojmout myšlenku. Bůh zůstává absolutním pánem světových dějin. A my, Jeho věřící děti, jsme schopni svou důvěřivou, naléhavou a ustavičnou prosbou a obětí ještě zabránit mnohému zlu, jež by se jinak muselo dostavit.

  Co se nakonec podrobně s námi samými i s celým lidstvem stane, bude nepochybně přímý výsledek těch modliteb a obětí, které my buď přineseme, nebo opomeneme.
  Ale ještě něco nekonečně důležitého může dělat každý, kdo čte tyto řádky bez ohledu na to, kde momentálně chce stát – osobně se obrátit. V tom mu nic na světě nemůže zabránit, pokud to jen upřímně a vážně chce. Nadpřirozená pomoc Boha (= milost) se nabízí každému. Zůstává jenom na něm, vděčně se jí chopit. Od toho jej nemůže odvrátit protikřesťanský islám, protikřesťanský talmudismus, protikřesťanské zednářstvo, ba ani celé peklo. Zůstaneli pak vytrvalý, zajistí si tím přinejmenším svou osobní spásu na věčnosti.”

  Johannes Rothkranz, pravoverný katolík, magister teológie, v rokoch 2015-2016
  ——————————————————————————————————–
  Niekoľko najvyšších slobodomurárov vo Francúzsku:

  * Jean Monnet (1888-1979), bol politik, diplomat, ekonóm, v rokoch 1952-1955 predseda Európskeho spoločenstva uhlia a ocele (ESUO). Monnet je považovaný za jedného zo zakladateľov Európskych spoločenstiev (ESUO, ESAE, EHS=>ES) a teda aj Európskej únie a rád sa nechával nazývať a oslavovať ako ,,otec zjednotenej Európy”. Jean Monnet bol štvornásobný nadnárodný slobodomurár, najprv bol členom pra-lóže ,,THOMAS PAINE”, neskôr bol zasvätený aj v pra-lóžach: ,,EDMUND BURKE”; „PAN-EUROPA“ a ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”.

  * Georges Pompidou (1911-1974), 19. prezident Francúzska (1969-1974), bývalý premiér, nadnárodný slobodomurár, bol člen pra-lóže „THREE EYES“.

  * Valéry Giscard d’Estaing (1926-2020), 20. prezident Francúzska (1974-1981), nadnárodný slobodomurár, bol člen pra-lóže: ,,THREE EYES”.

  * Francois Mitterrand (1916-1996), 21. prezident Francúzska (1981-1995), trojnásobný nadnárodný slobodomurár, bol člen pra-lóží: ,,MONTESQUIEU”; ,,FRATERNITÉ VERTE” a ,,FERDINAND LASSALLE”.

  * Jacques Chirac (1932-2019), 22. prezident Francúzska (1995-2007), bývalý predseda vlády, nadnárodný slobodomurár, bol člen pra-lóže ,,ATLANTIS-ALETHEIA” a zakladajúci člen pra-lóže ,,WHITE EAGLE”.

  * Nicolas Sarkozy (*1955), 23. prezident Francúzska (2007-2012), predseda bývalej strany Union pour un mouvement populaire, zakladateľ strany Les Républicains, päťnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE”; ,,GEBURAH”; ,,ATLANTIS-ALETHEIA”; ,,PAN-EUROPA” a „HATHOR PENTALPHA“.

  * Francois Hollande (*1954), 24. prezident Francúzska (2012-2017), politik, poslanec Európskeho parlamentu, dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,FRATERNITÉ VERTE” a ,,FERDINAND LASSALLE”.

  * Emmanuel Macron (*1977), 25. prezident Francúzska (2017-?), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,ATLANTIS-ALETHEIA“ a ,,FRATERNITÉ VERTE”.

  Zdroj:

  Prvotný zdroj informácií a najvyšších nadnárodných slobodomurároch je Giole Magaldi, veľmajster talianskej lóže ,,Grande Oriente Democratico” a zároveň člen najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”, ktorý je OFICIÁLNYM autorom knihy:
  Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges (prvé vydanie je z novembra r.2014). Neoficiálnym spoluautorom uvedenej knihy je napríklad aj Zbigniew Brzezinski.

  Niekoľko najvyšších slobodomurárov obrazom, ako ich uviedol Magaldi, medzi nimi napríklad aj Francois Hollande, 24. prezident Francúzska:
  https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg

 10. Citujem: „Čo je veľa, to je veľa. Už stačilo,“ vyhlásila Národná aliancia Polície a bezpečnostných zložiek UNSA.

  „Tvárou v tvár týmto divokým hordám už nestačí žiadať o pokoj, musíte ho nanútiť!“ uviedli odbory s tým, že v tejto chvíli je potrebný len jediný politický signál – aby sa v republike obnovil poriadok.

  „Naši kolegovia, rovnako ako väčšina občanov, už nemôžu znášať diktát týchto násilných menšín. Teraz nie je čas na akciu odborov, ale na boj proti týmto pôvodcom násilností v uliciach. Podriadiť sa, kapitulovať a potešiť ich zložením zbraní nie je vzhľadom na vážnosť situácie riešením.“
  Tento systém nechápe a nikdy nebude, pretože je zločinecký, že toto je reakcia a nie akcia. Idiotom nevysvetlíš…
  Aj toto je reakcia, ale v opačnom garde:
  https://www.biosferaklub.info/kam-sa-podeli-vynalezy-ktore-mali-radikalne-zmenit-zivot-ludi-pozitivnym-smerom/
  No nie sú úsmevní títo kapitalisticko-globalisticki sráči, veď je to tak úbohé a nízke z pohľadu Boha.
  Z pohľadu jednoduchého človeka je to zrada, podvod, klamstvo a…. hnoj, močiar, spodina pod úrovňou jednoduchého človeka. Rozdiel je iba v spoločenskom postavení a množstve peňazí. Úbohý, no mocný materializmus.

  • Ešte zaujímavý odkaz pre všetkých diskutujúcich.
   https://www.biosferaklub.info/alkoholom-k-spatnej-faze-vyvoja-mozgu/
   Naznačuje, že čím idiotickejší príspevok, tým hladší máte povrch mozgu. Evidentne to mnohým vôbec neprekáža, čo je príznak, dôsledok a momentálny stav hladkého mozgu. Výzva: Pracujme na mozgových závitoch !!

   • Nuz deju sa veci, ked sa uz modli aj ELÁN !
    https://www.hlavnydennik.sk/2023/07/04/toto-je-posledna-sanca-na-zachranu-slovenska-jozo-raz-vyslovil-desive-proroctvo
    A mozete tu podaktori vypisovat debiliny o viere, Bohu a krestanstve… ak ste este stale nevyrastli z plienok, nedochadza vam… a cas sa krati !

    • Prečo toľko negativizmu? Veď ak nie si veriaci, ja nič proti tebe nemám, dosaď si do rovnice miesto Boha, Vesmír alebo Niečo a uchop túto myšlienku. Rozvíjaj ju a naplň ju. Dokáž niečo ako Jožo hovorí: „Ak niekto chce zmeniť tento svet, nech začne najprv od seba“. Ja s tým súhlasím a ty asi tiež, tak potom sa zhodujeme, nemyslíš? No a ja som veriaci- vidíš, máme niečo spoločné.
     P.S. Viera v Boha nie je o kresťanstve, ak si schopný cítiť niečo, čo nie je tvoje rozhodnutie, ale iný pohľad a je to niečo viac ako si schopný vymyslieť /uvedomenie si/, tak potom veríš rovnako ako ja.

     • Typickým prejavom viery sú svedkovia jahodoví. Viera zakazuje skúmať veci, dogmy a aspekty správania sú vynucované.

     • Práve si si odpovedal na svoj ďalší komentár, o Jehovistoch tu nie je vôbec reč.. Už vôbec ich nepovažujem ako prejav viery, ktorú popisujem.
      Viera má mnoho podôb, ale uvedomenie si je jej súčasťou- slepá viera je trochu iný svet.

     • Poznám definície:
      1) Viera je od slova veriť.
      2) Veda je od slova vedieť (preskúmať).
      Veriť nezmyslom ktoré sa dajú preskúmať je prejavom…. čoho?

     • „Veriť nezmyslom ktoré sa dajú preskúmať je prejavom…. čoho?“
      Najskôr hlúposti alebo neschopnosti sa dopracovať k informáciám, ale to je dvojsečná zbraň, pretože : Čo sú relevantné informácie?

     • Dôkaz je niečo, čo dokáže rozoznať pravdu od nepravdy.
      Informácia je niečo čo je pre nás podstatné.
      Preto treba filtrovať informácie a písať „k veci“. 🙂

     • Súhlasím, avšak dôkaz je tiež relatívny. Teraz platí a pár rokov je to zase inak, myslím napr. vedecké dôkazy. Skutočná pravda je v Bohu, ten ju pozná a aj súvislosti. Uhol pohľadu a okolnosti dokážu meniť pravdu, ak si videl Chatrč, aj to je uhol pohľadu. Svetská pravda je práve o informáciách a dôkazoch, no božia má svoje princípy pre nás nepochopitelné, preto aj najväčší svätec na zemi, nemusí byť prvý medzi vzkriesenými.

     • Dôkaz možno spochybniť. Cesta k pravde je ťažká. Ľudia sú znechutení z podvodníkov ktorí sa tvária ako vedci. Základom rozumnej komunikácie sú definované pojmy. Definuj slovo Boh.

     • Boh je práve to, čo sa nedá definovať, každý v tom slove hľadá niečo iné. Ak chceme hovoriť na základe rozumovej komunikácie, tak sa nemôžeme baviť o Bohu ale svetských veciach. Ak sa chceme baviť o 4D, 5D, 6D a viac, tak sa bavme o Bohu. Scifi a dohady…

     • „Veriť nezmyslom ktoré sa dajú preskúmať je prejavom…. čoho?“

      Je prejavom konzumnej spoločnosti!
      A to sa využilo v slepej viere v „autority“ – ktoré treba nasledovať aj v súčasnom covid terore! V podstate je to stále koncept viery v spasiteľa! A to je židovina – vyrobíme problém – a poskytneme jeho riešenie! Sprostá zdebiliovaná konzumná spoločnosť riadená princípom mesianizmu!

      Zjednodušene – tu stále niekto verí v to, že to „Sató“ /Kaufland/ zariadi! Akože spoločnosť je tak vyspelá, že tu funguje všetko automaticky a navyše správnym spôsobom. A vrcholom je potom viera, že nikto nechce zabiť 6 mld ľudí, lebo „prečo by to robili“!

      Diskutovať o viere a vedomostiach v debilizovanej konzumnej spoločnosti je idiotizmus sám o sebe!

     • „Diskutovať o viere a vedomostiach v debilizovanej konzumnej spoločnosti je idiotizmus sám o sebe!“
      Prečo teda sa vyjadruješ? Si idiot , alebo máš ten iný pocit…Ako ja.

     • Čo je to 4D, 5D, 6D?

     • Ďalšie rozmery vnímania…

     • Čo sú to rozmery vnímania?

     • Teraz už mám pocit, že máš trochu hladkú mozgovú kôru. Dĺžka , výška, šírka, sú 3 rozmery ktoré vnímaš v realite, podobne vôňu alebo hmatový vnem , ďalším rozmerom by mohol byť pocit/ pre niekoho riadiš sa srdcom/, ďalšími môžu byť vnímanie dobra a zla /schopnosť ich rozlíšiť/, ďalším rozmerom môže byť schopnosť vidieť minulosť a budúcnosť a môžem pokračovať ďalej…

     • Spravil som si psychotest, a vyšlo mi že som génius 🙂
      http://www.psychotest.sk/index.php?test=ste_vobec_normalny

      Súhlasím že hmota je trojrozmerná, XYZ geometria. Zmyslov je viac.

     • JoFa – „Prečo teda sa vyjadruješ? Si idiot , alebo máš ten iný pocit…Ako ja.“ – no – prešiel som si určitým obdobím. A existuje zotrvačnosť.

      Ja tu niečo korigujem – to je pravda. Ale už som pochopil to rozdelenie spoločnosti – ktorí chcú vedieť a ktorí nechcú! Veď za 4 roky kovidu prešli testom inteligencie – jednou strednou, alebo jednou vysokou školou! Ja som si svoju osvetársku robotu urobil, ale už robím na seba – hoci ešte vychytávam blchy. Tu ide o nezastavitelné načasovanie – o týchto veciach sa už nebudeme môcť baviť ďalších 200 rokov – tu sa veci vyriešia v priebehu 10 rokov! Ale pokiaľ to tu nezhasne – ešte plkám – „vysielam“. Ja bojujem – v nádeji – do konca! No lebo existuje PROZRETEĽNOSŤ! „Divoká karta“!

      Už som sa tu vyjadril – kto chcel patriť Satanovi – už mu patrí, kto chcel patriť Bohu – už mu patrí. Nazvime to „dojížďák“!

     • Pekne si to Maroš napísal, „Už som sa tu vyjadril – kto chcel patriť Satanovi – už mu patrí, kto chcel patriť Bohu – už mu patrí. Nazvime to „dojížďák“!
      Áno, tí čo sa neprebudili doteraz, už škoda námahy, toto by mali pochopiť aj alternatívne médiá a zbytočne nestrácať čas, teraz už treba riešiť nový stav: Vidiaci a nevidiaci. Zo slepého urobil vidiaceho len Kristus a teda média to nedokážu, teraz sa treba starať o tie ovce, ktoré majú svojho pastiera…

    • Gratulujem ti ! Začni šíriť svoje vedomosti génia.

     • opravujem:

      Vyhodnotenie: Dosiahli ste: 40 bodov

      Môžete si gratulovať, lebo podľa výsledkov testu ste úplne normálny a úplne v poriadku. Kúpte si nanukovú tortu alebo fľašu vína a poriadne tento úspech oslávte. Vaša psychická rovnováha je natoľko pevná, že Vás nerozhádžu televízne správy ani zlá známka na vysvedčení. Vedomý si svojej prednosti si môžete dovoliť otvorene prezentovať svoje názory pred väčšiou skupinou ľudí.

      Tento test si už od 1.6.2002 urobilo 460613 ľudí.

     • Never všetkému čo sa píše, skús sa pozrieť do zrkadla a hľadať odpoveď, je to ťažšie, ale dôležité je, že tam aspoň niečo uvidíš.

     • Vladimír

      „názor“ ty si srandista, originálny psychotest obsahuje 700 otázok. Ako som v ňom dopadol nenapíšem, lebo samochvála smrdí. Tento kratučký mi nahodil 47 bodov. Sranda musí byť, aj keby nás nechceli všetkých pobiť.

   • JoFa: Prejavom hladkého mozgu je aj písanie množstva textu so žiadnou informáciou. 😀

    • Súhlasím, na ktorý môj príspevok sa odvolávaš? Argumentácia je dôležitá, aby to pochopil aj hladký mozog.

     • Dopĺňam tvoj príspevok „čím idiotickejší príspevok, tým hladší máte povrch mozgu“. Nejde o tvoje príspevky.

     • Prispievatelia, ktorí píšu dlhé texty si musia uvedomiť, že ak nie sú naozaj prevratné alebo veľmi prínosné, tak sú len balastom, to že niekto napíše kilo textu bez konkrétnej pointy, mu možno dáva pocit dôležitosti, no to je asi tak všetko, mám radšej a to asi väčšina dnešnej populácie krátke a výstižné texty, rozdiel je iba v tom, že to medzi riadkami si je nutné uvedomiť a to v tejto spoločnosti textovej komunikácie je problém. Táto doba nás totiž prestavuje na komunikáciu len faktov, bez možnosti práve čítania medzi riadkami, takto komunikovať dokáže len veľmi malá časť spoločnosti, čo je veľký problém v spoločenskom myslení.

     • Súhlasím. Väčšina ľudí dlhé príspevky nečíta, pretože má iné na práci.
      Človek niečo vie a potrebuje vedieť niečo ďalšie. A to medzi tým mu treba napísať. Ďalšia vec je že sú ľudia zahltení (fasabok) a príliš nevnímajú.

     • Mýliš sa, “ Človek niečo vie a to medzitým mu treba napísať.“- to je totalita!!!
      Človek niečo vie a k tomu medzi tým, ho treba nechať prísť -pochopiť, musí na to prísť sám-slobodne. To je božie….

     • Jasne, ak niečo chce, môžeme mu to povedať.

     • Toto myslíš? Jak získávat přátelé a působit na lidi – Dale Carnegie
      https://www.youtube.com/watch?v=QPTGLoKyunY

     • Samozrejme, my môžeme a musíme slúžiť ako zdroj informácii, či už na úrovni rodiča, učiteľa, zamestnávateľa, priateľa alebo partnera- zdroj informácií je nevyčerpateľný.

     • Ľudskú spoločnosť vnímam ako viacjadrový procesor. Každý zistí, spracuje a posunie nejakú informáciu.

     • No ja nie, ja ľudskú spoločnosť vnímam ako masu individuálnych názorov a postojov, osobitostí. Ak táto spoločnosť nájde systém ako ich vypočuť a nájsť ten nejlepší pre riešenia problémov- bude dokonalá!
      My sa nemáme odlišovať kerkami, ale myslením, v tom je naša osobitosť a jedinečnosť, „Na každom názore záleží“- to je to správne heslo pre našu spoločnosť!!!

     • „My sa máme odlišovať myslením.“
      Porozmýšľam o tom.

 11. Skvelá pieseň od Jaromíra Nohavicu – nadčasová a presná…

  Minulost – Tak mně tu máš

  …dobehne každého z nás

  https://www.youtube.com/watch?v=6hxrf-Ujrv8

 12. Sursum Corda!

  „Nerobme si ilúzie a nič si nenahovárajme: Každý deň, ktorý im Boh povolí, využívajú členovia satanskej hierarchie s mravčou usilovnosťou k postupu vo svojich bezbožných a ľuďmi opovrhujúcich plánoch. Naproti tomu my musíme každý deň, ktorý Boh daruje nám, využiť nemenej horlivo k našim prípravám na to, čo príde.

  Podľa Kristovho príkazu taká príprava pozostáva z dvoch vecí: „Bdejte a modlite sa!“ (Mt 26, 41). Bdieť, to dnes predovšetkým znamená vyhýbať sa čo možno najviac uspávajúcemu vplyvu bezbožných masmédií, stojacich úplne v službách satanskej hierarchie. Namiesto hltania všetkých možných „informácií“ a „komentárov“ musíme sami pozorovať, sami myslieť a sami musíme posudzovať veci z hľadiska neporušenej katolíckej viery a vo svetle proroctva Písma svätého.

  Bdieť, to tiež znamená zúčastňovať sa svätej omše (Tridentskej sv. omše), prijímať sviatosti (platné sviatosti) a počúvať kázanie všade tam, kde omšu ešte celebrujú nekompromisne pravoverní biskupi a kňazi, kde podávajú sviatosti a hlásajú katolícku vieru!

  Nie je napokon nijako ťažké zistiť, kde sa tak deje: Pravidelne je to na miestach, kam cirkevné (novus ordo) aj mimocirkevné médiá chrlia najviac jedu a žlče. Bdieť znamená tiež čítať a študovať dobré katolícke knihy (od pravoverných katolíkov), aj tých niekoľko málo skutočne katolíckych časopisov, ktoré sa snažia čitateľov naozaj informovať.

  A konečne bdieť, to tiež znamená vzchopiť sa a byť pripravený na Antikristov príchod, na čas prenasledovania, na mučeníctvo!

  A to znovu znamená modliť sa, bez prestania sa modliť za dar viery, za odvahu a vytrvalosť, za pevnosť viery v nebesia, za rozmnoženie Božej lásky. Znamená to modliť sa za dar vedieť rozlišovať medzi duchmi, modliť sa za záchranu a spásu tých duší, ktoré sa zachrániť a spasiť chcú.“ autor: Johannes Rothkranz

 13. Nacistickym kurvam sa vsetko zacina vymykat, takze idu rychlejsie spustit aj dalsie plandemie! Masy sa prebudzaju… hoci zase nie az natolko, nakolko by sme si to priali my.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/tedros-gates-i-fauci-tvrdi-ze-nas-ceka-vlna-pandemii-video/
  Otazka znie, kolko ofci by im naletelo teraz po tom vsetkom covid spackanom divadielku (nedostali do ludi 6 davok ako nakoniec naplanovali), hoci by vypustili tento krat nieco co bude skutocne zabijat. Ti so znizenou imunitou to budu mat zlozitejsie!

  • Šarže mali 3 farby (už neviem aké), ktoré spôsobovali:
   – placebo
   – malé problémy
   – smrtiace, 5 % dávok
   Stačí pichať viac z poslednej šarže.

  • Poslušně hlásím, že vím minimálně o pěti, kteří si pro mňamku půdou znovu….na druhou stranu znám dost lidí, kteří již na další nepůjdou, protože zjistili, že naletěli anebo mají zdravotní problémy!

   • Myslíš že sú tak blbí, alebo klamú okolie aby im ublížili?

    • nie su blbí to je môj nazor oni len klamú okolie aby im neubližilí °°°°

    • Nemyslím ze su tak blbí °°°° iba klamú okolie

    • nejsou blbí, pouze věří bílým plášťům, politikům a debilizátoru (televizi)….
     oni jsou ti zodpovědní, dezolát se vyhýbá očkování a testy na COVIDa,… také vynechává pokud to jde.

   • Mslím že ta jejich arogantnost a jistota s jakou ohlašují plánované pandemie naznačuje že se už nebudou nikoho ptát jestli chce nebo ne .Pandemickou smlouvou si to spolu s WHO ošetřili. Chyba lidí že se neumí sjednotit za společný cíl a vyčkávají na spasitele.

 14. Jednoduchá

  …vďaka za infor.,,,,posielam veľa lásky celému svetu, bez zla, hnevu, nenávisti, závisti, žiarlivosti, zákernosti….odpúšťam všetkým, kt.mi ublížili a prosím o odpustenie všetkých, kt. som ublížila ja….žime v láske, pokoji a mieri, nech sa nám všetkým darí…..

 15. Jednoduchá

  …OK názor…nie sme si povinní všetci vážiť všetkých, oveľa dôležitejšie je TOLEROVAŤ sa….

Pridajte komentár

*