Svetové turné Paramahamsa Nithyananda 'Prebudenie 2012' v novembri


Print Friendly, PDF & Email

PRÍĎTE SA VYLIEČIŤ A NAČERPAŤ HLBOKÚ MÚDROSŤ NITHYANANDOVO SVETOVÉ TURNÉ ‚PREBUDENIE 2012‘ V NOVEMBRI

Spolu s transformačnou energiou, vrcholiacou koncom roka 2012, Paramahamsa Nithyananda zahajuje svetové turné zahŕňajúce 4 kontinenty, aby na otvorenej scéne zdieľal tajomstvá využitia ohromných energií priaznivého roka 2012 pre vytváranie materiálneho a spirituálneho naplnenia.

Naša planéta sa pripravuje na obdobie neuveriteľnej zmeny.

Zmeny, ktorá sa mocne odrazia v každej dimenzii našej existencie – osobnej, sociálnej, ekonomickej, environmentálnej, spirituálnej.

Bežne počúvame katastrofické predpovede o roku 2012, ale máloktorí sú si vedomí toho, že 2012 je vlastne čas, kedy sme veľmi blízko ku zaktualizovaniu nášho najvyššieho potenciálu. Počnúc rokom 2012, bude vysoko priaznivé spojenie masívnej fyzickej a duchovnej energie pracovať na pozdvihnutí ľudstva do vyššej hladiny evolúcie vedomia.

Počas tohto novembra bude Jeho Svätosť Paramahamsa Nithyananda cestovať po štyroch kontinentov, na ktorých bude na otvorenej scéne zdieľať tajomstvá využitia týchto vysoko priaznivých energií pre vytvorenie materiálneho a spirituálneho naplnenia. Hlavná téma Prebudenia sveta 2012 má názov „Prejav svoj vnútorný potenciál“ . Očakáva sa, že turné obsiahne významné mestá sveta v rôznych štátoch ako Anglicko, Francúzsko, Španielsko, Mexiko, Nemecko, Kanada, Turecko, Guadeloupe a okrem iných aj Slovensko.

Paramahamsa Nithyanada strávi na Slovensku 2 dni, 8. a 9. novembra.

Slovensku bol ponúknutý večerný program zadarmo, ten sa bude konať 8.novembra, so začiatkom zhruba o 20 hodine. Presný čas a dĺžka konania budú ešte upresnené. 9.novembra bude nasledovať celodenný program so začiatkom o 7 hodine ráno. Celodenný program bude ukončený individuálnym požehnaním pre každého účastníka.

Cena celodenného programu je 60 Eur.

Počas série života-transformujúcich prednášok a iniciácií, ktoré aktivujú transformáciu vedomia v každom jednotlivcovi, Paramahamsa Nithyananda v nás posilní spojenie so zdrojom našho najvyššieho vnútorného potenciálu. Ako výsledok sa prejaví fyzické a emocionálne vyliečenie, obrovské naplnenie a kreativita, viac hodnotných vzťahov, rýchle spĺňanie túžob, rapídne očisťovanie sa od negatívnych návykov a kvantový spirituálny rast.

Interaktívne prednášky, myseľ -telo liečiace techniky a intenzívne energetické iniciácie sú prísľubom, že stretnutie s Paramahamsa Nithyanandom otvorí dvere do úplne nového sveta transformácie.

Pozrite si správy Paramahamsa Nithyanandu o roku 2012*

*videá sú len v angličtine

2012: Truth, not Just Prophecy by Nithyananda (2012: Pravda, nielen veštby, od Nithyanandu)
2012 Transform Now (2012: Pretransformujte sa teraz)

Zbohom vysoký krvný tlak

http://www.youtube.com/watch?v=YdH8UvFvDQ0&feature=plcp

Paramahamsa Nithyananda je svetový učiteľ jógy, duchovného liečenia, prebudenia kundalíny energie a vedy osvietenia. Ako spirituálny vodca na svete najstaršej hinduistickej organizácie**, je Paramahamsa Nithyananda uctievaný miliónmi na celom svete ako výnimočná inkarnácia supervedomia.

Začiatkom tohto roku bol Paramahamsa Nithyananda zaradený významným ezoterickým časopisom „Mind Body Spirit“ medzi 100 najintenzívnejšie spirituálne pôsobiacich osobností sveta.

Paramahamsa Nithyananda je tiež najvyššie hodnotený duchovný učiteľ s viac ako 2000 hodinami voľne prístupných diskurzov s viac ako 14miliónov vzhliadnutí. Je autorom 300 kníh publikovaných v 27 jazykoch.

Paramahamsa Nithyananda,

je duchovný génius s osvieteným náhľadom do všetkého od manažmentu po meditáciu, od vzťahov po náboženstvo či od úspechu až po sannyas (asketický život), Nithyananda svetu prináša obrovské bohatstvo praktickej múdrosti, starovekých meditačných techník a silných nástrojov na trvalú vnútornú transformáciu. Ako neporovnateľný duchovný liečiteľ, ktorý často len jediným dotykom vyliečil tisícky ľudí z chorôb od depresie až po rakovinu, je dnes najsledovanejším duchovným učiteľom na youtube a najpredávanejším spirituálnym autorom s viac ako 200 publikáciami v 26-tich jazykoch.

Videa v slovenčine.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL055BC5D0F8D1B1FC

Prosím dajte nám vedieť váš záujem a pomôžte nám tak s plánovaním tejto výnimočnej udalosti.
Zaregistrujte sa už teraz na stránkach:

http://innerawakening.org/slovakia/nithyananda
www.zdraviemms.mypage.cz
www.zdraviemms.sk

Prírodná liečba osteoartritídy

Od 15.9.bude možnosť prihlásiť sa na svetové turné, resp. liečenie aj telefonicky.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nebude to dalsia forma parazitizmu na nestasti inych?

  Viacej som si oblubila formu vlastneho zlepsovania sa>
  1) Naše iluzorní totožnost – Eckhart Tolle
  2) Krishnamurti – The Biographical Film 5/6
  3) Budha (dabing) cast1 nenasiel som Full_download

  Nelze dojit k poznani bez obeti. Aby clovek vse ziskal, musi nejprve vse stratit.

 2. mikeborecek

  „fyzické a emocionálne vyliečenie, obrovské naplnenie a kreativita, viac hodnotných vzťahov, rýchle spĺňanie túžob, rapídne očisťovanie sa od negatívnych návykov a kvantový spirituálny rast.“

  Suhlasim s Vilmou. Akoze odstranit celzivotnu (resp. niekolko zivotov) karmu za jedno posedenie za 60 eciek bez kejkolvek snahy o sebarealizaciu je podla mna cisty BLUD! Nehovoriac o vsetkych vyhodach spomenutych v mojom citate z clanku.
  Nic proti, ale tiez mi to nejako „smrdi“.

 3. Miseje Jozef

  Paramahamsa Nythyananda rozhodne nepatri do kategorie ludi,ktory by boli zavisli od penazi druhych /dokaze materializovat okrem ineho aj drahe kovy,kamene /.
  Vela programov robil aj nadalej robi nezistne,zdarma.Napr.aj program:
  Nirahara samyama-zivot bez jedla,v sucasnosti prebieha tento 21 dnovy seminar v Indii.Je tu okolo 200 ludi,
  z toho cca 90 sa zucastnuje tohto programu.Je tu aj 6 slovakov.
  P.Nythyananda je bytost ktora ma nezvycajne vysoku uroven vedomia,neuveritelne schopnosti,hlboke poznanie,….tymto vsetkym daleko prekracuje
  roznych jasnovidcov,senzibilov,spiritualnych odbornikov,ci samanov.Jeho hlavna misia spociva v tom,aby pozdvihol bezne ludske vedomie,
  ktore je este u vacsiny ludi skupinove-stadovite.Poslanim Nithyanandu je aj,aby sa zacalo ludstvo viac zaujimat o svoje hlavne zivotne poslanie,
  aby hladalo hlbsi zmysel zivota.Vedie ludi aj k tomu,aby VEDOME,PRAVIDELNE na sebe vnutorne pracovali,aby sa oslobodzovali od svojich nepriaznivych
  podvedomych programov,aby kazdy z nas pochopil ze za vsetko,co sa okolo nas deje moze aj on sam.Aby kazdy zobral plnu zodpovednost nielen
  za svoje skutky,ale aj slova a myslienky.Zivot tohto ucitela,liecitela,majstra,…je velkou sluzbou pre cele ludstvo,pre celu planetu Zem.

  Celodenny program je v podstate KURZ , ktori bude prebieahat od rana do vecernych hodin.Okrem pozehnania bude P.Nithyananda kazdemu zaujemcovi PLNIT ZELANIA.

  Viac o druhoch zelani a o tom,ze sa skutocne aj naplnaju sa docitate o par dni na :

  http://www.zdraviemms.mypage.cz
  Na tejto stranke si mozte pozriet aj niektore videa,ktore priblizuju zivot a cinnost Paramahamsu Nithyanandu.
  J.M.

 4. Miseje Jozef

  AKTUALNE INFORMACIE
  Tu je viac detailov o progame pocas jeho navstevy:
  Vo stvrtok, 8.11. 2012 vecer, zhruba o 19.00 hod bude Paramahamsa Nithyananda ponukat bezplatnu vecernu prednasku spojenu s meditaciou. Tato prednaska je otvorena sirokej verejnosti vsetkych vekovych kategorii. Miesto konania je Hala Arena v Poprade, pri obchodnom dome Max. Pozvite vsetkych z okolia, aby prisli stretnut a zazit prenikavu a liecivu energiu zivej inkarnacie. Je to vynimocna prilezitost po prvy krat na Slovensku!

  V piatok, 9.11. 2012 sa bude opat v hale Arena konat celo-denny program pod nazvom „Prejavte svoj vnutorny potencial“ , alebo Zhmotnite si novu realitu. Tento program je zamerany na najdenie toho hlavneho zivotneho zelania pre vas, ktore vam bude pocas individualnej iniciacie od Majstra splnene a pozehnane jeho existencnou energiou. Pocas tychto programov zazili tisicky ludi zazracne vyliecenia, vynimocne pozehnania a vynimocne prelomy v ich zivotoch vo vsetkych oblastiach.

  Cena programu „Prejavte svoj vnutorny potencial“ je 60 Euro na osobu. V cene programu je celo-denna strava. Program bude zacinat o 6.30 hod rano rannou spravou s Majstrom, a potom ranajkami a samotnym programom, ktory bude prebiehat az do vecernych hodin (cca 20.00 -21.00 hod).

  Zaroven s tymto programom bude prebiehat aj celo-denny program pre deti od 4-14 rokov, pod nazvom „Tabor na vynimocnu pamat“ .
  Cena programu pre deti je 15 Euro , vratane celodennej vegetarianskej stravy. Deti budu rovnako dostavat iniciaciu (pozehnania) od Majstra na konci programu.

  Dalsie informacie na:
  http://www.zdraviemms.mypage.cz

 5. Ludia, to nemyslite vazne, tento podvodnik ktoreho video s hereckou je uz na vsetych p*rno strankach ma byt velky osvietenec:) , cas na prebudenie sa.

 6. ale neodpustím si poznámku, že je to fakt dobrý blud
  aj sa mi zapáčila táto stránka, ale týmto ju začínam ignorovať

 7. Dakujem za zoznamenie 🙂
  Povzbudit ludi, aby do kazdej svojej aktivity zapojili viac pokoja, mentalneho ticha , meditacie, teda omnoho menej zbytocneho myslienkoveho balastu je vyzva, ktora vedie ku spravnym cinom, stastiu a zdraviu. Spojit sa s vlastnym bozstvom znie mnohym ruhavo – Je to vsak spojenie s jedinym Bohom, o ktorom prisiel ucit aj Jezis. Nie spojenie s telom ale s Duchom, srdcom , sucitom / so sebou a s bliznym zaroven /, ktore ukazuje jedinu spravnu cestu, ktoru sme ako deti uz zazili, citili, kazdy z nas. Pritomnost tohoto pozitivneho cloveka je hodna aj poplatku, velka vdaka vsak aj youtube..
  P.s. 1) vsetci, Vilmou spomenuti, ucia to, co aj tento pan . 2) Video, ktore spomina Peter, bolo podvodne.

Pridajte komentár

*