Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Trump vydal vyhlásenie k možnému opätovnému zavedeniu covidových obmedzení: „Neuposlúchneme!“


Print Friendly, PDF & Email

Trump vydal vyhlásenie k možnému opätovnému zavedeniu covidových obmedzení: „Neuposlúchneme!“

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Bývalý americký prezident Donald Trump vydal vzdorovité video, v ktorom vyhlásil, že sa vehementne stavia proti pokusom o obnovenie reštrikcií súvisiacich s covidom, vrátane lockdownov, povinných rúšok a vakcín.

V reakcii na rastúce snahy o obnovenie covidových obmedzení Trump vyhlásil, že tentoraz „Neuposlúchneme!“

Video si môžete si pozrieť tu:

Stránka TGP uvádza:

Trumpove komentáre prichádzajú uprostred zvýšených obáv z nových variantov Covid-19 v snahe zmanipulovať nadchádzajúce prezidentské voľby v roku 2024.

Vo videu zverejnenom na vlastnej sociálnej sieti Truth Social Trump tvrdí, že „progresivistickí šialenci“ opäť používajú taktiku zastrašovania s novými variantami covidu, aby pripravili pôdu pre obnovu obmedzení.

Ďalej povedal, že skutočným motívom tohto ich konania je ovplyvniť nadchádzajúce voľby v roku 2024 prostredníctvom pokusu o „reštartovanie covidovej hystérie“.

Tu je uvedený prepis videa:

Progresivistickí šialenci sa veľmi usilovne snažia opäť zaviesť lockdowny a covidové obmedzenia prostredníctvom náhlych obáv z nových variantov, ktoré vraj prichádzajú.

Páni, viete čo ešte príde? Voľby. Chcú reštartovať covidovú hystériu, aby mohli ospravedlniť ďalšie lockdowny, väčšiu cenzúru, viac nelegálnych volebných schránok, viac poštových hlasovacích lístkov a bilióny dolárov na výplatách svojim politickým spojencom vo voľbách v roku 2024. Znie to povedome?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Toto sú zlí ľudia. Toto sú chorí ľudia, s ktorými teraz máme do činenia. Každý covidový tyran, ktorý nám chce zobrať slobodu, vypočuj si tieto slová:

„Neuposlúchneme! Preto na to ani len nepomysli! Naše školy nezatvoríme. Nebudeme akceptovať vaše lockdowny. Nebudeme dodržiavať vaše príkazy na nosenie rúšok a nebudeme tolerovať vaše príkazy na očkovanie.“

Zmanipulovali voľby v roku 2020 a teraz sa pokúšajú urobiť to isté znova. Chcú zmanipulovať najdôležitejšie voľby v histórii našej krajiny – voľby v roku 2024 – aj keby to malo znamenať priviesť späť covid. Ale zlyhajú, pretože to nedovolíme.

Keď sa vrátim do Bieleho domu, využijem všetky dostupné nástroje na zníženie federálneho financovania akejkoľvek školy, univerzity, leteckej spoločnosti alebo systému verejnej dopravy, ktoré zavedú povinné rúška alebo povinné očkovanie.

Čo sa deje v USA a čoskoro možno aj u nás?

Trumpove komentáre prichádzajú po tom, čo stránka Infowars oznámila, že Bidenov režim sa pripravuje na obnovenie úplných lockdownov pre Covid-19, počnúc povinnými rúškami pre TSA (zamestnancov bezpečnosti v doprave) a zamestnancov letísk, údajne už v polovici septembra.

Vysoký predstaviteľ TSA oslovil stránku Infowars a podrobne informoval o stretnutí, na ktorom boli manažéri TSA informovaní o nových smerniciach a vyhláškach, ktoré by znovu zaviedli nosenie rúšok.

Tieto vyhlášky obnovia povinnosť nosiť rúška pre zamestnancov TSA a letísk od polovice septembra.

Podľa predstaviteľa TSA budú ďalšie podrobnosti o tom, ako budú opatrenia eskalovať, poskytnuté v nasledujúcom týždni. Predstaviteľ TSA ďalej dodal, že do polovice októbra bude nosenie rúšok povinné pre pilotov, letový personál, cestujúcich a všetkých ostatných ľudí na letiskách.

Po tomto prezradení predstaviteľa TSA spoločnosť Infowars oslovila ďalší dôveryhodný zdroj z pohraničnej stráže, ktorý je tiež na manažérskej pozícii. Tento zdroj rovnako potvrdil smernice a uviedol, že podobné opatrenia sa plánujú aj pre pracovníkov pohraničnej stráže.

„Povedali im, že to nie je otázka „či“, ale „kedy“ sa oficiálne čísla covidu vrátia a do polovice októbra očakávajú obnovenie nariadenia povinných rúšok, ktoré Bidenova administratíva predtým len neochotne ukončila po masívnom tlaku verejnosti,“ informoval portál Infowars.

Vo svojej show Alex Jones varoval, že do decembra bude implementovaný návrat k úplnému covidovému lockdownu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Vo videu použivý veľmi divný obrazový filter…… Keby to bolo „DeepFake“, ani by som sa nedivil.
  Môže byť, nemusí. Tak 50:50 …

 2. Film – s rúškami aj bez
  Infiesto 2023-CZ Dabing FILMY OD M.T.
  https://prehrajto.cz/infiesto-2023-cz-dabing-filmy-od-m-t/63e11d902175d

 3. a ti trapni zbabeli pitomci co to u nás mastí k zániku a mají tu drzost neutect a stále žrat veřejné penize,jen s otevřenými držkami čekají,co jim nařídí,až jak to tam dopadne.Bezpohlavni ubozaci,kam se podíváš,proto převrat zatím v nedohlednu

 4. Covid nebola žiadna pandémia, ale plánovaná operácia na zavedenie Veľkého resetu. To všetci vieme.
  Ale málokto si uvedomuje, že vojna na ukrajine covid neukončila, iba dočasne prerušila. Po skončení vojny, k čomu dôjde zrejme už čoskoro, sa všetko obnoví a bude pokračovať tam, kde to skončilo. Vrátane povinného očkovania, ktoré dostanete vy všetci, buď násilím, alebo ujdete do hôr a budete bojovať v partizánskom boji. Desím sa toho.

  • Pár zbitých násilných očkovateľov by kampaň povinného násilného očkovania rýchlo ukončilo.

  • Tých ktorých ovláda strach a nemajú silnú vieru dostanú ! Osobne si však myslím, že sa zamerajú najmä na už očkovaných a deti, mládež ! Úmrtia na predchádzajúce očkovanie narastajú a priveľa ľudí spí, preto tak zrýchľujú procesy, chudáci… Nuž a tí ľudia, ktorým doteraz nedošlo a neveria tomu, čo sa deje možno len súcítiť. ich sluhov to však neobíde, hoci tak alibisticky kombinujú, ide najmä o ozbrojené zložky, zdravotný personál či mediálne hviezdy… Pán Boh je milosrdný, ale aj spravodlivý !

   • Marek Košice

    „Pán Boh je milosrdný, ale aj spravodlivý !“ … Nesvojprávny XXL toto tvrdí aj v prípade, že za pár dekád bolo ukradnutých a „zobchodovaných“ prinajmenšom milión detí, ktoré boli ukradnuté za účelom rôznych zverstiev.
    Milosrdný a spravodlivý Boh sa zjavne prejavuje tým, že NEDRŽÍ ochrannú ruku ani nad tými najmenšími, pričom takmer rovnako intenzívne (ak nie náhodou ešte intenzívnejšie) utrpenie tak spôsobí aj ich rodičom, ktorí sa z toho nikdy nebudú musieť „dostať“.
    AMEN!

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    (a teraz ma vo svojej SLEPOTE považujte za nejakého sociopata…. LEN PRETO, pretože mi tak vadí slepota niektorých nesvojprávnych ľudí, ktorí budú SVOJHO DOBROTIVÉHO TAKTA ŠMOLKA obhajovať do konca života, a pritom obhajujú UMELÚ INTELIGENCIU BEZ CITU!!! NONSENS…..)

    • Na psychopata a zvrhlíka ako si ty nestojí absolútne reagovať. Patríš na zatvorené oddelenie psychiatrickej kliniky a nie medzi zdravých ľudí. Huba ti stále melie len prázdne nezmysly, fakty a dôkazy žiadne. Choď si už liečiť svoje komplexi inam a nespraď tu konečne !

     • Marek Košice

      Ak nechceš aby som reagoval na tvoje sr*čky, tak ma o to požiadaj celou vetou a priamo, a ja to budem rešpektovať.
      Psychopat by to, čo som navrhol ja, NIKDY nenavrhol.
      Zvrhlík dodržujúci orgazmový celibát a zároveň považujúci „sex bez riešenia partnerského vzťahu“ za nezmysel, NEEXISTUJE.

      Takže platí to, čo som o tebe napísal, XXL. Si nesvojprávny & korunovaný hlupák. To je odkaz pre tvoj bioprocesor, ktorý má tento fakt na svedomí.
      Nezabudni si ho večer vyh***** a potom sa pomodliť, pretože to je určite „harmonické“ kombo, smilniť a potom sa pomodliť, alebo naopak. A konať tak denne alebo takmer denne. A ty mňa označuješ za zvrhlíka. Úsmevné a do plaču zároveň.

     • Ale no tak!
      Pravda je taká, že v biblii je nasiaty „kúkoľ“ do „pšenice“. A v biblii sa píše aj to, že „človek-nepriateľ to urobil“. Cieľom tohto nepriateľa bolo zmútiť Pravdu so Lžou, podľa princípu „Rozdeľ, a panuj.“ Preto tu máme kvantum náboženstiev, aby sa medzi sebou hašterili, najlepšie – vzájomne sa medzi sebou vyvraždili. O tomto je biblia. O tomto je boh sionu. O tomto je žido-sionský kristus.
      No v zlátanej biblii je aj štipka Pravdy. Ono je to tak, že mimozemského, láskavého Stvoriteľa Otca splietli dohromady s pozemským samovyvoleným a čipovacím / vraždiacim bohom SIONU. A za prínos Pravdy na túto preklamanú Zem – Pravého, mimozemského Ježiša zavraždili aj s Jeho Pravdou – a tá je dodnes pribitá na kríži. Presne ju nevieme, lebo ju samovyvolení mocní pred nami skryli.
      V mene usmrteného Ježiša sem prišiel žido-sion-kristus, „obrátil čistú, živú vodu“ na „víno“ – a opil ním ľudstvo. Žiaľ, je to tak dodnes.
      Stvoriteľ Otec je Láska. Pravý mimozemský Ježiš takisto. Títo dvaja nesúdia, ale liečia. A vyliečia aj naše choré mozgy.
      „Boh sionu“ je Pozemšťan a „je vrahom odpočiatku“ – takto ho definuje samotná biblia. No a židosionský kristus mal iba matku, zatiaľ čo Pravý Ježiš matku mať nemohol, lebo sa nenarodil, ale bol „odpočiatku“.
      „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem“ – to sú slová pozeského boha sionu. V tomto jednom neklamal. Zatiaľ to robí – uvidíme, dokedy ho to bude baviť. Dúfajme, že aj Pravda tu už čoskoro konečne zažiari, lebo Lži a nenávisti tu už bolo (a stále je) nadostač.

    • Marek Košice

     Emily : Dôležitejšie než vŕtať sa v tom čo ako (možno) bolo-nebolo je pôsobiť na svoj život, v súčasnosti.
     Ide ti o Pravdu (s veľkým „P“), ale asi budeš mať problém odpovedať na otázku, či sa oddávaš orgazmovaniu, alebo nie. Nepýtam sa to (podľa predstavy niektorých zvrátencov z tohto fóra) z dôvodu aby som si to predstavoval, ale z dôvodu aby som vedel, či chybuješ alebo nechybuješ v tak zásadnej veci. To totiž nie je vecou názoru, ale vecou energetických a duchovných pravidiel v živote človeka, ktoré sú dané Stvoriteľom a sú ľahko overiteľné u každého človeka (a teda to absolútne netreba spájať s nejakou vierou).

     • Ja, Marek, nie som a ani sa nemienim stať členkou žiadnej cirkvi, lebo neverím, že existuje cirkev, ktorá mi tú skutočnú Pravdu povie. Šlo mi len o to, aby ste sa tu zbytočne nenapádali kvôli náboženským nezrovnalostiam, ktoré sa niekedy veľmi ťažko dokazujú a nič neriešia. Pravda raz vypláva na povrch úplne celá, a nebude to už dlho trvať.

      Čo sa týka Tvojej energeticko-erotickej otázky – že sa takto kumuluje energia, to je nepopierateľný fakt. Ja nemám prečo neveriť ti, Marek. A tiež si myslím, že bez vyskúšania a dôsledného overenia si tejto „techniky“ by si verejne o tom tu nepísal, lebo načo.
      Skrátka – sú veci, ktoré len tak nevymyslíš. A každá skúsenosť či dobrá rada sa vždy cení.

     • Marek Košice

      Emily : Ďakujem za rozumnú odpoveď. Len v jednej veci sa mýliš – o ničom náboženskom nepíšem. Tiež nepatrím do žiadnej náboženskej skupiny ani nič podobné. Ani patriť nebudem. Pretože keby som niekde začal patriť, stratil by som do určitej miery slobodu. A k tomu by som tam mal ešte nejakého „pastora“ či niečo podobné. To by som nezniesol. Všetko „duchovné“ kde je nejaká hierarchia je chybné už od základu.

     • – viem, Marek, že ty sa od náboženstva dištancuješ, len nábožensky založení ľudia, ktorí nikdy nevzali do rúk bibliu, ti / nám nerozumejú a objektívny názor ktoréhokoľvek z nás, inak mysliacich, ich uráža, resp. zraňuje – a presne tento aspekt by sme mali začať brať – viacerí – do úvahy…

      Tvoja posledná, stručná, výstižná veta hovorí za všetko: dúfajme, že aspoň niektorým – zatiaľ spiacim – pootvorí oči.

    • V USA,VYSE 800 TISIC DETI ZMYZNE ROCNE A VACSINA ODIDE,K TOMU „VECNEMU A SPRAVODLIVEMU“,OUCH

  • NIE SI DALEKO OD PRAVDY,8 BOOSTER,BUDE NAZIVE UZ TENTO MESIAC(VLASTNE JE NA ZIVE UZ DAVNO)lUDIA SA MUSIA ROZHODNUT,MEDZI TVRDYM ZIVOTOM A HROZNOU SMRTOU

  • No ani náhodou. Já sa nepodriadim systému. Tomu skurvenemu systému. To radšej tento skurveny život ukončím. Sú to buzeranti.!

 5. Nuž nech sa páči, nacistickí psychopatickí sadisti rozbiehajú kolotoč zase: https://www.cas.sk/clanok/2838419/vakcina-proti-najnovsiemu-variantu-covid-19-je-schvalena-caka-nas-ockovacia-kampan/ presne ako písali o Gaťesovi antimainstreamaci: https://www.badatel.net/bill-gates-ludia-ktori-odmietnu-mrna-cunami-budu-vyluceni-zo-spolocnosti/ !
  Takže podľa mňa sa pichnúť dajú v prvom rade už len DEBILY, dementí alebo nemysliace ofce ! Zabudol som na svedkov covidových, a to aj v rámci kresťankých cirkví ! Uvidíme, akú ďalšiu rozprávku má pripravenú Franta z Vatikánu !

  • Zdá sa, že takmer všetci náboženskí vodcovia vakcínu svojim ovečkám – jemne povedané – odporúčali. (Pokiaľ viem, jedine adventistickí rozhodnutie ponechali na dobrovoľnosti veriacich, ale či všetci… o tomto informáciu nemám.)

  • fRANTA,SA STAL UZ MASOVYM VRAHOM V aRGENTINE,TAKZE???????

 6. Trump, čo hnal davy k očkovaniu?

  • Neobhajujeme ho, ale možno tomu veril a časom vytriezvel. Je lepšie si vinu priznať ako nie.

   • Marek Košice

    Neveril. Je to len ďalší sk*rvený populista, nič viac, milá Redakcia. 🙂 Akurát zašiel do populistického extrému, čo sa často nevidí.

   • REDAKCIA,ON SA VYSMIEVAL Z VACCINE,PREDTYM,KED NEBOL PRI MOCI. oN PODPISAL TIEZ EXECUTIVE ORDER: MODERNIZATION OF INFLUENZA VACCINES, ACCEPTOVAL OPERATION WARP SPEED, A DOTERAL TVRDI ZE VACCINES ARE BIGGEST MIRACLE OF OUR TIMES, ATD, ATD, ATD.

   • Trump nedokázal odstaviť v dostatočnom rozsahu USA/sionneokonov od parazitovaniana na zdrojoch planéty – tak ako mali v pláne jeho páni – Globalisti.
    On je postava Globalistov, …. do akej miery je naklonený/pracuje pre ľudstvo a do akej miery pre Globalistov neviem ale viem, že on sa z ničoho spamätávať nemusel, on všetkých vošingtonských degenerátov prevyšuje o dve hlavy.
    Je mu sú otázky kovidfašizmu v celom rozsahu jasnejšie ako tým, ktorým to Globalisti nahúkali do hláv a ktorí spustili – tú kovidagendu. Priorita Globalistov – nedopustiť jadrový konflikt ktorý by zmietol z povrchu Zemského aj ich samých – teda samotných Globalistov.
    A preto bol Trump inštalovaný do úradu prezidenta – aby pomohol preformátovať USA – čomu sa sionneokoni bránia.
    Ale plán Globalistov zostáva – celosvetové nwo bez hegemona – bez USA.

    • Veď preto nemohol Trump vyhrať voľby, hoci ich vyhral na celej čiare (získal viac ako štyri pätiny hlasov voličov).
     Nič mu nebolo platné, že volebné lístky mal predvídavo opatrené vodoznakom. Ani odhalená skutočnosť, že pri on-line hlasovaní nemecký systém Dominion preklápal Trumpove hlasy na Bidena. Nepomohli ani nainštalované kamery: Trump vyhrať voľby jednoducho nesmel… A Bidenovu „schopnosť“ vládnuť s nemým úžasom zaznamenávame hádam všetci.

  • Máte dobrú pamäť Jozef.

   Že by jeden z najinformovanejších nevedel ? Vie také veci, čo sa nám ani nesnívajú ! Keď sa ale viete pozrieť inak, tak viete. Bravúrne hrané divadlo a hra, aby sa mohlo diať, to čo sa deje a bude diať. Tak či onak, bude to čo treba na vývoj a pochopenie…

   Tak ako všade na svete. Lusknutím prsta sú zrazu pred voľbami všetci chápajúci, že nebolo všetko OK. Budú všetci sociálnejší, nebodaj prestanú pachrať, predajú haciendy a vily, prestúpia do škodoviek a budeme si všetci rovní…

   Lebo kovid nás scelil, doviedol k jednote, súdržnosti, poznaniu, skromnosti, múdrosti. Agenti zbrojárskej lobby, farmaceutickej a iných mecenášov zrazu prehliadli a sú z nich národné slovenské sociálne sily.

   Kto to roky drancoval, cucal, s mega „podnikateľmi“ hral ? Všetci kto z toho kolotoča nevystúpili dobrovoľne sa pekne viezli a užívali si !!! A hrali hru podľa notičiek za papieriky. Ak by ľudia vedeli niektoré skutočnosti, tak by im dupkom vlasy vstali a ani by tomu neverili, čo sa aj v našom parlamente, respektíve v zákulisí deje… a ani sa to všetko nedostane na povrch, lebo by sa navzájom všetci sami usvedčili, že o tom všetci vedeli a v podstate hrali len divadlo za skvelý honorár.

   Najzábavnejšie je na tom to, že hra je tak perfektne vymyslená, že je to vlastne presne ako si každý zaslúži a potrebuje…

   Ako zaseješ, tak budeš žať.
   Ako si ustelieš, tak budeš spať…alebo zažívať nočné mory, alebo že by ďalšie reality, v matrixe. Že by to čo druhému, ako by si sám sebe ?

   No nechajme sa prekvapiť. Veď možno uvidíme a zažijeme. Každý verí alebo vie na základe svojho poznania. Ktoré bolo pred 1000, 100, 50, 10 zakaždým iné…

   Dnes deti veria, že mlieko sa vyrába, čo je vlastne asi už aj realita, lebo kravky vlastne ohrozujú život na zemeguli a eko systém. Civilizácia, ktorá sa dostala až sem už má len jeden krôčik od svojho zániku…nebude prvá a možno ešte ani posledná na planéte 0- zem v danej zobrazenej realite. Dobrá výučba tu beží…

 7. Svým výzkumem našli kolem 100 unikátních omikronových podtypů, které se v přírodě ve skutečnosti nemohly vyskytovat. Tyto mutace jsou jasným vodítkem pro rozšířenou teorii, že tyto viry Covid byly vytvořeny v laboratořích a odtud se šířily.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/nova-studie-zda-se-ze-vsechny-varianty-covidu-pochazeji-z-laboratore/

  • Marek Košice

   Ďalšie zahmlievanie skutočnosti, keďže vírus je v skutočnosti exozóm vznikujúci len a jedine v tele človeka/živočícha (možno aj rastliny) ako následok určitého typu detoxu od určitého typu znečistenia (toxín, žiarenie, atď).

 8. hľadač pravdy

  => slobodomurár a sionista Donald Trump zobrazený na striebornej minci
  ,,Temple Coin”:
  https://www.israel365news.com/321845/sanhedrin-temple-movement-issue-silver-half-shekel-images-trump-cyrus/
  ===========================================================
  Na uvedenej minci je uvedené aj meno ,,Balfour”, kto to bol?

  => Arthur Balfour (1848-1930), bol bývalý minister zahraničia, v rokoch 1902-1905 premiér Spojeného kráľovstva, nadnárodný slobodomurár, zakladajúci člen pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.
  Balfour ako minister zahraničných vecí Spojeného kráľovstva sa podpísal v r.1917 pod tzv. Balfourovu deklaráciu, ktorá bola odoslaná Lionelu Walteru Rothschildovi – predsedovi britskej sionistickej organizácie.

  Vysvetlenie uvedeného v krátkom videu (12min,1s), slovenský dabing a slovenské titulky – ,,Nový svetový poriadok Tretí chrám Antikrist”:
  https://www.youtube.com/watch?v=CwGn9ieopaU

  V tomto videu so slovenským dabingom je aj krátky výňatok z Trumpovho prejavu, kto chce si ho môže pozrieť aj v originálnom znení….
  ,,Trump recognizes Jerusalem as Israel’s capital in historic move”:
  https://abcnews.go.com/Politics/trump-expected-declare-jerusalem-capital-israel/story?id=51600561

  Totožný Trumpov prejav aj s možnosťou zapnutia napr. českých titulkov….
  ,,FULL SPEECH: President Trump declares Jerusalem as capital of Israel (11 minutes)”:
  https://www.youtube.com/watch?v=K-XE2pvc_7o

  a ešte jedno video v angličtine s možnosťou zapnutia českých titulkov….
  ,,Jared Kushner speaks at the opening cermony of the US embassy in Jerusalem”:
  https://www.youtube.com/watch?v=Qyff5m1Egr0

  • hľadač pravdy

   Ešte pár ,,čriepkov do mozaiky” k uvedenému….

   => Lionel Walter (Walter) Rothschild (1868-1937), bol starší syn ,,Nattyho” – prvého lorda Rothschilda:
   https://family.rothschildarchive.org/people/102-lionel-walter-walter-rothschild-1868-1937

   => Lord Nathaniel Mayer (Natty) de Rothschild (1840-1915)
   https://family.rothschildarchive.org/people/61-nathaniel-mayer-natty-de-rothschild-1840-1915
   bol zakladajúci člen nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.
   ——————————————————————————————————–
   ,,Početné ďalšie pramene zmieňujú barona Rothschilda z Viedne ako Hitlerovho starého otca, ako napr. spisovateľ a psychoanalytik Walter Langer, ktorý vo svojej knihe „The Secret Wartime Report – The Mind of Adolf Hitler“ (Tajný vojnový protokol. Myseľ Adolfa Hitlera, New York 1972) zmieňuje viacero pozoruhodných skutočností, ktoré uvedenú tézu potvrdzujú. Langer sa pri tom opiera o dôveryhodnú správu americkej Office of Strategic Service (OSS). Podľa nej rakúsky minister Dollfuß r.1934 prikázal tajnej polícii preskúmať Hitlerov pôvod. Polícia zistila, že Hitlerova babička, Maria Anna Schicklgruberová, pracovala ako slúžka v rodine barona Rothschilda.

   V r.1837 otehotnela. Potom, čo to Rothschildovci zistili, poslali ju porodiť do nemocnice v jej rodnom meste Strones. Po anexii Rakúska Hitlerom 13. marca 1938 malo byť v spisoch meno zmenené na „Frankenberger“! Pretože však neexistovali žiadne informácie o mužovi menom Frankenberger, bolo pátranie neskôr zastavené.

   V meste Strones potom Anna Schicklgruberová porodila syna, ktorému dala meno Alois. Odmietla však úradom uviesť meno otca. V rokoch 1837 až 1851 potom mala od Rothschildovcov dostávať alimenty. Okrem toho tiež mala mať po dlhé roky písomný styk s Rothschildovcami.
   Maria Anna Schicklgruberová sa neskôr vydala za mlynára menom Johann Georg
   Hiedler. O niekoľko rokov neskôr sa matka a nevlastný otec rozhodli nechat zmeniť
   Aloisove priezvisko na „Hiedler“. Zjavne písomnou chybou farára sa tak 6.6.1876
   poprvýkrát objavuje meno „Hitler“.”

   Zdroj:
   Robin de Ruiter, Třináct satanských pokrevních dynastií, II. díl – Konec svobody národů se blíží, PRO FIDE CATHOLICA, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2009, český preklad Jaroslav Voříšek 2011, str.77.

   Toto sa mohlo udiať pravdepodobne v niektorom z tu uvedených domov Rothschildovcov v Rakúsku:
   https://family.rothschildarchive.org/estates/

   Možno práve tu (?):
   https://family.rothschildarchive.org/estates/61-gostling-an-der-ybbs

   • Hladac pravdy, k tej minci … Cyrus zakladatel Perzskej rise, predstavitel jedneho z najstarsich nabozenstiev Zoroastrizmu
    https://www.unitedlife.sk/viete-ktore-monoteisticke-nabozenstvo-bolo-prve/
    Zaujimave, prave dnes sa teme Zoroastrizmu zacal otvorene venovat aj Igor Panarin, ktoreho sledujem pravidelne a je teda dost zaujimavy svojimi odhaleniami a nazormi.

    • hľadač pravdy

     Dana,
     aspoň krátka reakcia k uvedenému…. , a pôjdem od konca….
     =====================================================
     => Igor Panarin – POLITOLÓG!
     toto meno som len okrajovo v minulosti niekde zachytil, ale doteraz som tejto osobe nevenoval žiadnu pozornosť. Pozrel som si zbežne jeho ,,životopis” a povedal by som, že je úplná strata času ho sledovať. Panarin je zjavne len ďalší v rade manipulátorov POLITOLÓGOV! (!)

     Trefne a výstižne to odznelo napríklad v tomto videu – ,,Medzinárodní zločinci sa sami usvedčujú. (Riaditeľ Sberbank zabudol, že je v priamom prenose)“: https://www.youtube.com/watch?v=Q4nW0XYs7lc

     z ktorého citujem:

     ,,Ako by ste chceli riadiť? Každé masové riadenie počíta s prvkom manipulácie. Ako chcete žiť a riadiť takú spoločnosť, kde by mali všetci rovnaký prístup k informáciám, všetci by mali možnosť rozhodovať sa priamo na základe informácií, ktoré neboli upravené prostredníctvom ŠTÁTOM VYŠKOLENÝCH ANALYTIKOV, POLITOLÓGOV (!) a tej ohromnej valcujúcej mašinérie hromadných zdeľovacích prostriedkov, údajne nezávislých.“
     ———————————————————————————————-
     => Zoroastrizmus,
     tiež som doposiaľ viac po tomto nepátral. Spomínam si, že to bolo spomenuté vo videodokumente, na ktorý som tu už aspoň dvakrát odkazoval, napr. tu:
     https://www.badatel.net/kazdorocny-genovy-ritual-usa-zacalo-testovat-univerzalnu-chripkovu-mrna-vakcinu/#comment-202410
     alebo odkaz priamo:
     – marran Wojtyla, pseudo-pápež, apostata, odpadlík a heretik tzv. ,,Ján Pavol II.“ vo vysvetľujúcom videodokumente ,,Pravá tvár cirkvi“, český dabing, 46min,48s:
     https://gloria.tv/post/2Kme3ovpEtbc1ZXm7EZ2hxjKY#35
     ———————————————————————————————-
     => ,,Cyrus zakladatel Perzskej rise”,
     ďakujem za odkaz a doplnenie, tiež po tomto som nepátral. Keď si to uviedla, tak k tomu môžem uviesť napríklad toto:

     Perská ríša je v súčasnosti Irán. Vrcholní predstavitelia Iránu v súčasnosti patria taktiež k najvyššie postaveným nadnárodným slobodomurárom, ako sú nimi aj ajatolláhovia. To, čo sa verejne v médiách všade vo svete prezentuje – sú v absolútnej väčšine iba filtrované hlúposti, vo všetkých štátoch sveta je to iba divadlo pred ohlúpnutou a dezoriantovanou verejnosťou.

     Najvyšší a najznámejší slobodomurár na západnej pologuli, ktorý bol tiež vrcholný satanista – Albert Pike naplánoval tri svetové vojny, ktoré majú urýchliť vytvorenie celosvetovej vlády panstva Antikrista.

     V zachovanej audio-nahrávke a v jej prepise to uviedol zasvätenec Myron C. Fagan, napríklad v tomto odkaze na strane 20:
     https://d6scj24zvfbbo.cloudfront.net/d31e64cf118f9ee894ab0dc808f69c85/200000078-b11ebb11ed/Myron_C_Fagan-Dejiny_Noveho_svetoveho_poradku.pdf?ph=cfbcad4842
     Na stranách 191-194 je tam napríklad uvedený aj zoznam slobodomurárov 33°. Treba ale hneď uviesť, že toto sú v súčasnosti už zastaralé informácie, keďže na svetlo sveta vyšli informácie o najvyšších nadnárodných pra-lóžových slobodomurároch, ktorí ,,obyčajných” 33° vysoko prevyšujú – v uvedenom zozname je viacero súčasne aj najvyšších nadnárodných pra-lóžových slobodomurárov….
     ———————————————————————————————-
     P.S.: ešte poznámka k Nietzschemu, ktorý je uvedený na konci článku v Tvojom odkaze:

     ,,Mnohí Európania spoznali zakladateľa zoroastrizmu Zarathustru prostredníctvom románu Tak hovoril Zarathustra z 19. storočia od nemeckého filozofa Friedricha Nietzscheho.
     Nietzsche v nej sleduje proroka Zarathustru na jeho cestách. Niektorí nazvali dielo „ironickým“, keďže Nietzsche bol zarytý ateista.”

     Nietzsche NEbol ,,zarytý ateista”, ale BOL vrcholný satanista a najvyšší nadnárodný pra-lóžový slobodomurár!

     Friedrich Nietzsche (1844-1900), bol nemecký filozof, filológ. Nietzsche je uvádzaný ako člen satanistického slobodomurárskeho spolku O.T.O. (Ordo Templi Orientis) a bol spoluzakladateľ hneď niekoľkých neo-aristokratických pra-lóží. Nietzsche bol jedným z idolov Zbigniewa Brzezinského – taktiež vplyvného (spolu)zakladateľa viacerých neo-aristokratických pra-lóží. Nietzsche bol tiež idolom aj talianskeho fašizmu, ,,ktorý spolu s D’Annunziem a Mussolinim uznával za svojho učiteľa a vodcu Nietzscheho ako ,,proroka” ,,smrti Boha” a spisovateľa ,,Antikrista”.

     • hľadač pravdy

      Ešte doplnenie k tu vyššie uvedenému: Cyrus; Panarin; Irán
      =================================================
      Prečo je Cyrus zobrazený na uvedenej minci?

      => Edict of Cyrus

      ,,The Edict of Cyrus refers to a proclamation by Cyrus the Great, the founding king of the Achaemenid Persian Empire, in 539 BCE.[1] It was issued after the Persians conquered the Neo-Babylonian Empire upon the fall of Babylon, and is mentioned in the Hebrew Bible, which claims that it authorized and encouraged the return to Zion and the rebuilding of the Temple in Jerusalem (i.e., the Second Temple).”

      Kýrov edikt

      ,,Kýrov edikt označuje vyhlásenie Kýra Veľkého, zakladajúceho kráľa Achaemenidskej perzskej ríše, z roku 539 pred n. l.[1] Bolo vydané po tom, ako Peržania po páde Babylonu dobyli Novobabylonskú ríšu, a spomína sa v hebrejskej Biblii, ktorá tvrdí, že povoľuje a podporuje návrat na Sion a obnovu Chrámu v Jeruzaleme (t. j. Druhého chrámu).“

      Zdroj:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Edict_of_Cyrus
      ——————————————————————————————
      Igor Panarin, prečo ho označujem ako jednoznačného manipulátora verejnej mienky? Napríklad pre toto….
      (strojový preklad)

      => ,,Panarin koncipoval niekoľko ďalších myšlienok, ktoré sú uvedené nižšie v chronologickom poradí a ktoré tiež odrážajú jeho názory na príslušné témy.”

      ,,Eurázijská únia: navrhnutá v januári 2006 ako Eurázijská Rus – medzištátny útvar podľa vzoru Európskej únie na území postsovietskeho priestoru na čele s kniežaťom (podľa Machiavelliho), ktorý by obnovil a posilnil hospodársku integráciu s postupným začlenením viacerých balkánskych a iných krajín. [12] Za prvého knieža tejto formácie, ktorú v roku 2009 premenoval na Eurázijskú úniu a za jej hlavné mesto navrhol Petrohrad, navrhol Vladimíra Putina do roku 2012, keď podľa neho budú existovať len 3 planetárne centrá sily – Európska únia (EÚ-1), Eurázijská únia (EÚ-2) a Čínske spoločenstvo[5][24][25] V apríli 2009 navrhol druhé, južné hlavné mesto – Alma-Atu[26] a v máji 2009 ďalšie dve hlavné mestá: Kyjev v roku 2014 a Belehrad v roku 2020.”

      Zdroj:
      https://military-history.fandom.com/wiki/Igor_Panarin

      Prípadne aj priamo z ruského zdroja:

      – najprv originálny text:

      ,,Мировой кризис и ослабление США, которое может закончиться развалом этой страны, изменят геополитическую карту мира. Уже в ближайшие годы страны бывшего СССР сплотятся вокруг России в новый союз – Евразийский – с единой валютой, парламентом и с Владимиром Путиным во главе. Евразийский союз этот будет построен по принципу Европейского, в результате чего в мире появятся три центра силы – Китай, ЕС-1 и ЕС-2. Такой сенсационный прогноз сделал в интервью „Известиям“ профессор Дипломатической академии МИД, доктор политических наук Игорь Панарин”

      – a strojový preklad:

      ,,Svetová kríza a oslabenie Spojených štátov, ktoré sa môže skončiť kolapsom tejto krajiny, zmení geopolitickú mapu sveta. V nasledujúcich rokoch sa krajiny bývalého Sovietskeho zväzu zhromaždia okolo Ruska a vytvoria nový zväz – Eurázijskú úniu – s jednotnou menou, parlamentom a Vladimírom Putinom na jej čele. Táto Eurázijská únia bude vybudovaná na princípe Európskej únie, čo bude mať za následok vznik troch centier moci vo svete – Číny, EÚ-1 a EÚ-2. Túto senzačnú prognózu vyslovil v rozhovore pre denník Izvestija Igor Panarin, profesor Diplomatickej akadémie ministerstva zahraničných vecí, doktor politických vied”

      Zdroj: (článok z dňa 01.04.2009)
      https://archive.is/20130417072724/www.izvestia.ru/economic/article3126921/#selection-435.0-435.13

      Poznámka:
      Ak by niekto nechápal, prečo slobodomurári vo svete vytvárajú nadnárodné zoskupenia štátov, ako sú napríklad: EU, AU, NAU, EAEU, ASEAN, BRICS a podobne, môže si k tomuto prečítať úvodné body z tohto môjho príspevku:
      https://www.badatel.net/dr-ardis-varuje-ze-papez-frantisek-ovplyvnuje-svetovych-lidrov-ohladne-vakcin-a-pandemie/#comment-139295
      ——————————————————————————————
      Irán

      => Niekoľko mien osôb, ktorí počas svojho života boli alebo sú najvyššie postavení nadnárodní slobodomurári v Iráne:

      * Mohammed Mossadek (1882-1967), zastával v rokoch 1951-1953 funkciu predsedu vlády, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „IBN ARABI“.
      * Mohammad Rezá Šáh Pahlaví (1919-1980), bol iránsky šach z dynastie Pahlaví a zároveň posledný monarcha na perskom tróne (1941-1979), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží ,,LEVIATHAN”, tiež „IBN ARABI“ a neskôr zasvätený aj v pra-lóži ,,THREE EYES”. V roku 1953 násilne zosadil svojho ,,progresívnejšieho” pra-lóžového brata Mohammeda Mossadeka, za čo bol z pra-lóže „IBN ARABI“ vyhodený.
      * Shapur Bakhtiar (1914-1991), politik, veľmi krátko bol premiérom, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „IBN ARABI“.
      * Akbar Hášemí Rafsandžání (1934-2017), bol politik, spisovateľ, 4. prezident Iránu (1989-1997), v rokoch 2007-2011 stál v čele vplyvnej duchovnej organizácie (ajatolláh), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
      * Gholam-Hossein Mohseni-Ejei (*1956), politik, právnik, štátny zástupca, zastával viacero vládnych funkcií, v rokoch 2005-2009 bol ministrom spravodajských služieb. Od 1.7.2021 zastáva funkciu predsedu najvyššieho súdu v Iráne, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
      * Heydar Moslehi (*1957), iránsky duchovný a politik, ktorý v rokoch 2009-2013 zastával funkciu ministra spravodajských služieb, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
      * Mahmoud Alavi (*1954), iránsky konzervatívny politik, bývalý minister spravodajských služieb v rokoch 2013-2021 vo vláde Hasana Rúháního, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
      * Valiollah Seif (*1952), bankár, v rokoch 2013-2018 bol guvernér Iránskej centrálnej banky, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

      Zdroje:

      Prvotný zdroj informácií o najvyšších nadnárodných slobodomurároch je Giole Magaldi, veľmajster talianskej lóže ,,Grande Oriente Democratico” a zároveň člen najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”, ktorý je OFICIÁLNYM autorom knihy:
      ,,Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges”, čo v preklade znamená ,,Slobodomurári – Spoločnosť s ručením neobmedzeným. Odhalenie pra-lóží” (prvé vydanie je z novembra r.2014). Neoficiálnym spoluautorom uvedenej knihy je napríklad aj Zbigniew Brzezinski – spoluzakladateľ po dlhú dobu (niekoľko desaťročí) najmocnejšej pra-lóže sveta ,,THREE EYES” a tiež zakladateľ pra-lóží ,,LUX AD ORIENTEM” a ,,MAAT”.

      Ďalším zdrojom uvedených informácií je pravoverný katolík – magister teológie Johannes Rothkranz, ktorý z pohľadu pravej katolíckej viery rozoberá vyššie uvedené Magaldiho dielo:
      Johannes Rothkranz, Světu vládnou superlóže, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU). Z nemeckého originálu: Johannes Rothkranz, Superlogen regieren die Welt, Teil 1-5, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2015-2016, český preklad Jaroslav Voříšek v roku 2017:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

  • hľadač pravdy

   Donald Trump: ,,Vakcíny jsou bezpečné a účinné!!“,
   krátke video, české titulky:
   https://www.gloria.tv/post/o7iZeLqiAyzA1GYaLsBGCoDT3#55

 9. Marek Košice

  Vysvetlenie sexuálnej alchýmie. ALEBO – ako je nemožné pootvárať si čakry v prípade, že sa nevzdáte orgazmovania.
  To značí, že 99% duchovne založených a ezoterikov akurát tak „mentálne masturbujú“ nad svojou duchovnosťou. Môžu mať psychologické a duševné kvality, ale duchovno u nich proste neexistuje.

  (video má 8 minút. Ak neviete dobre po anglicky /žena hovorí veľmi zrozumiteľnou angličtinou/, zapnite si automaticky generované titulky s prekladom – nie je to dokonalé, ale postačí)

  https://www.youtube.com/watch?v=yL8GT_VulAI

  • Marek Košice

   Mimochodom, sex mimo obdobia plodenia potomstva (a teda vyše 99% sexuálnych aktivít) sa môže použiť na liečenie tela a duše, harmonizáciu. Reálne možné to je ale len vtedy, ak :
   1. Sú tam prítomné pekné city (aspoň „mať veľmi rád“)
   2. Energia ktorá umožňuje liečenie nie je „skratovaná“ (a teda žiadne orgazmy)

   Pochopte už konečne, že p*rno zdarma (v 98% prípadoch, alebo…milióny videí sutočne rôznych žánrov), „mainstream“ odporúčania orgazmovať, atď…. SÚ PASCOU, ktorá škodí telu človeka, duši človeka a duchovnému rastu.
   Toto sú skutočnosti, a vaše odmietanie týchto skutočností (zbrojiť proti tomu môže len človek závislý na orgazmovaní, ktorý k tomu všetkému je ešte tupec = svoju závislosť na tom nepovažuje za negatívnu vec) na veci absolútne nič nezmenia.

   A PREČO SA O TOM NEHOVORÍ ANI V KOSTOLOCH, ANI NA EZO STRETNUTIACH? …..
   Preto, pretože je to EXTRÉMNE dôležité. Bez uchovávania svojej sexuálnej energie a jej transformácii na duchovno (sex je vítaný, len bez orgazmovania) nie je možné zachrániť tento svet a nie je dovolené človeku POSTÚPIŤ VYŠŠIE, aby sa vymanil z tejto chorej reality.

   Vy ste už informáciu dostali, teraz sa ukážte sami pred sebou – či je to pre vás výzva, alebo či budete aj naďalej obyčajní OTROCI SKRATOVANIA SVOJHO DUCHOVNA.

   • Marek Košice

    Kondómy (a antikoncepcia – v prípade, že si ju nenasadí žena, ktorá je znásilňovaná a teda sa takto musí chrániť) sú v skutočnosti nástrojom ZLA.
    Pretože :

    1. Používanie kondómu umožňuje „sexuálnej turistike“, a teda zbytočnosti & sexu bez pekných citov
    2. Používanie kondómu umožňuje (a vlastne…DOSLOVA NABÁDA) k orgazmovaniu a ejakulovaniu muža, a teda k znemožňovaniu jeho duchovného rastu.

    Na penise som mal kondóm jeden krát. Po pol minúte mi nenaplnený „zvädol“. To bol jasný dôkaz toho, že toto nie je cesta pre mňa. Radšej žiadny styk než taký styk, kde sa nemôžem so ženou spojiť aj tekutinnej a bakteriálnej úrovni.

    Čerešnička na torte : Muži, ak pre vás orgazmovanie stratí zmysel, na 99,9% sa vám nestane, že „stalo sa“…
    Sexuálna alchýmia za použitia kondómu a/či hormonálnej antikoncepcie je nemožná.

    SLOVO ORGAZMUS (a jeho ekvivalenty) JE NOVODOBÉ SLOVO. Je to niečo úplne odlišné od rozkoše.
    Priemerný stredoeurópan (muž, žena) v dávnejších časoch (200r. dozadu a viac) orgazmov zažíval mnohonásobne menej než teraz. PRÍRODA TO ZARIADILA SUPER – ak nechceš plodiť deti, ale zároveň chceš mať sex, TAK PROSTE NEORGAZMUJ!!!
    Lenže keď pre chorých ľudí dnešnej doby je mesiac bez orgazmu nevýslovným utrpením, tak……… čo na to povedať? ….. A tam patria aj ľudia „duchovne založení“, „bojovníci za ľudské práva“, atď…….. Ľudia drístajúci o „5D DIMENZII“, pričom sa pravidelnými orgazmami totálne zasekávajú v „3D“ a ani si to neuvedomujú. Krása. 🙂

    • Si debil, ktorý má hlavu v ko.ote! By ma zaujímalo, ako si naučil písať svoj ko.ot ma klávesnici. Asi ako Zelenskij sa naučil hrať ko.otom na klavíri. Úchyl!!!!

     A ku.va – stále tu budeš podsúvať tie svoje sekréty a ejakuláty. Ty hovädo úchylné! Jedného dňa sa vyberiem na východ a zabijem ťa!

     • Ty vydrbanec – zneužívaš formát tzv, literárnej pornografie – ako literárny formát exhibicionizmu! Prísahám – dohľadám ťa a zabijem ťa! Vydrbaný úchyl!

     • Marek Košice

      Tak ja dodržujúci orgazmový celibát mám hlavu v kkte, ale ty ako ten, ktorý si svoj penis potrebuješ prinajmenšom každý druhý deň aj s guľami „vyžmýkať“, máš hlavu na krku medzi dvoma plecami. Zaujímavé.
      Som oslobodený od orgazmovania, ty si na ňom závislý, A PRETO JA SOM ÚCHYL. Logika hodná zdravého rozumu, gratulujem, Maroš.

      Ten, kto píše o fyzickej a duchovnej (často krát aj duševnej) „škodlivosti orgazmovania na častej báze“ nie je úchyl. Úchyl je ten, kto tú škodlivú vec robí takmer každý deň. Pozri sa na neho do zrkadla, Maroš.

      Dokonca píšeš o tom (aj keby to bolo myslené milión krát ako sranda) že sa jedného dňa vyberieš do Košíc zabiť ma. Totálne si sa zdiskreditoval hádam u úplne každého, aj možno u všetkých mojich odporcov.

      Dokonca prisaháš, že ma dohľadáš a zabiješ. Začni sebou, Maroš. To bude stačiť.

     • Nechaj ho žiť lebo je to posledné čo človek človeku môže spravit i ked viem že ty by si to ty neurobil nie si vrah viem to ,no ked sa napaprčíš vieš byt taký ako agresívny °°

    • Z vašich výlevov je tu normálnym ľuďom na zvracanie. Choďte sa s tým predvádzať na nejakú inú stránku !!!

     • Pre Marek Košice

     • Marek Košice

      Alžbeta, zalez. Absolútne nič konštruktívne do debaty neprinášaš. Pokús sa aspoň vyvrátiť fakty ktoré píšem, inak len prskáš ako prskavka, ktorej som stúpil na kurie oko.

     • Marek Košice

      *kurie oko typu „Nesiahaj mi na môj orgazmus, pretože je to jedna z mála vecí, ktoré ma robia spokojnou. A nesiahaj na orgazmus môjho manžela/partnera, pretože „vydojiť ho“ je jedna z mála vecí, kde demonštrujem svoju moc.“

      Jednoduchá psychológia. Som vaše zrkadlo, preto ma neznášate. Ale mne je to jedno, pretože ma neznáša váš bioprocesor, vaše NAPROGRAMOVANIE. Ste jeho nosičom, nič viac.

     • Marek Košice

      * keď píšem „neznášate“, „vaše“, atď, myslím tým množné číslo. Nikdy tu nikomu nevykám. A keď by niekto vykal mňa, akurát by ma to nahnevalo. Takže ak ma chcete niekto nahnevať, začnite mi vykať. 😀

     • Marek Košice

      * aby som to upresnil. SAMOZREJME nesiaham na nikoho orgazmovanie a nikomu ho nezakazujem. Rovnako nezakazujem nikomu žrať hranolky z McDonaldu. Ale nebudem zo seba robiť idiota a ticho súhlasiť, že „ale veď hranolčeky z Mekáča sú predsa v pohode, kde je problém…“.

      Kurnik, žije sa ťažko vo svete, kde je toľko slepých ľudí. Ak rozumejú nejakej veľmi zásadnej veci, tak takmer pravidlom druhú veľmi zásadnú vec považujú za hoax. A tým v konečnom dôsledku nenájdu a nepochopia pravdu.

    • K tejto teme… videla som video asi pred 3 mesiacmi z holandskej TV, v ktorej spovedlai deti … chlapec asi vo veku 6-7 roov a dievca 9-10 ci onanuju a masturbuju, vyzyvali ich nech to pokojne robia aj v triede pod lavicou, nech sa neskryvaju… je to prijemne, tak nech to kludne robia aj verejne… zvratene,.
     V Nemecku udajne v skolkach zriaduju specialne priestory, kde mozu deti chodit masturbovat… vedoma likvidacia deti a ich buducnosti v primom prenose.

     • Marek Košice

      Niektorí hlupáci z tohto fóra by sa na základe toho mohli dovtípiť, akú deštruktívnu silu má orgazmus (mimo obdobia, keď sa človek chce rozmnožovať a dosahuje ho v takých situáciách). PRESNE PRETO je takto aplikovaný už na deti, aby OD ZAČIATKU bol totálne potlačený ich duchovný rast, a aby sa im dostatočne nevyvinul zdravý rozum.

      Danka, ja hovorím jedno. ZLATÉ SLOVENSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      NECH SI TO UŽ KONEČNE ĽUDIA UVEDOMIA, až na určitú chudobu sa nám tu žije NAJMORÁLNEJŠIE A NAJNORMÁLNEJŠIE, rovnať v tom sa nám môže podľa môjho názoru jednociferný počet štátov/krajín.
      ZLATÝ STRED…………….. žiadne úchylnosti (aspoň zatiaľ) ako v úchylných severských krajinách Európy. Žiadne úchylnosti (aspoň zatiaľ) ako v južanských krajinách. Žiadne úchylnosti (aspoň zatiaľ) ako v Ázijských krajinách v prípade „žltochov“. Žiadne meganásilnosti ako v prípade južanských krajín celosvetovo (vysoký temperament, drogy, gangy).
      Dokonca Česká republika je na tom morálne oveľa horšie, než Slovensko. Je to p*rno (neviem, či to badatel nemá bloknuté, tak to dávam s hviezdičkou) veľmoc v Európe + najviac ateistická krajina v Európe.

      MôŽME BYŤ ŠŤASTNÍ, že hoci aj tu na Slovensku žijeme v Pekle, nie je zďaleka také veľké, ako vo väčšine iných krajín sveta.
      ………………………………..ASPOŇ ZATIAĽ.

     • ANO DANKA,TO JE NARIADENE ELITAMI

    • Toško neprirodzenej sprosetosti som už dávno nečítal- choď k psychiatrovi a lieč sa…

   • Nieco na tom bude, treba potlacat tento primitivny pud, chazari vedia preco to podsuvaju cez svoje media

    • Marek Košice

     Len to upresním (aby to, čo si napísal, niekto nevytrhol z kontextu) : Sexuálny pud je úplne normálny. Ak časom odíde, tak odíde. Ak neodíde, tak neodíde (ale vo veku staroby je kontraproduktívne ho mať). Nenormálne je ale mať a pestovať „kvázi pud“ orgazmovania a pestovať potrebu sexovať „kade-tade“. Netvrdím, že človek má mať za celý život jedného či dvoch partnerov, s ktorými má sex (môže mať toľkých, môže mať viacerých). Ale „sexuálne dobrodružstvá“ v konečnom dôsledku ešte nikomu nepriniesli radosť, harmóniu. Možno tak chvíľkové potešenie. Ale to môže priniesť aj pijatyka, alebo prežieranie sa dobrým jedlom, či nejaký „herný maratón“ za PC trvajúci 24 hodín. Všetci však vieme, čo nasleduje potom.
     Samozrejme sú medzi nami zvieracie typy ľudí, ktorí by len trtkali a trtkali s každým, kto sa im páči (samozrejme s orgazmom na konci sexu, alebo nebodaj ešte „repete“ 😀 😀 😀 lebo keď žmýkať, tak poriadne :D). Mal som takého kamoša (Jaro, „pozdravujem ťa“). To sú také „inteligentnejšie zvieratá“, ale nie ľudia. Pretože prvotnou úlohou človeka je duchovne rásť. Rozmnožovanie sa nie je prvotnou úlohou človeka. Radšej milión duchovne zrelých ľudí (z milióna), než miliardy „neprebudených“ (z miliárd).

     Svojimi príspevkami NEVYSIELAM nenávisť. Akurát jemne agresívnym spôsobom poukazujem na realitu. Naučte sa to odlišovať, ľudkovia.

     • Akurát ty debil si ten správny vriťolez!
      “ Radšej milión duchovne zrelých ľudí (z milióna), než miliardy „neprebudených“ (z miliárd).“ – to akej si sa haluze chytil ty zmrd?!

     • Marek Košice

      Na svete existujú miliardy „poloľudí“. Je to výsmech človeku. Samozrejme im smrť neprajem (s výnimkou „elít“, vrahov, satanistov ktorí škodia dobrým ľuďom), ale tváriť sa, že život totálne „neprebudených“ má pozitínu hodnotu PRE ĽUDSTVO AKO TAKÉ je to isté ako tváriť sa, že hudobný štýl „trap“, či blackmetal alebo deathmetal má hodnotu pre hudobné umenie.
      Alebo to isté ako tváriť sa, že nejaká „chaotická bunka“ v tele, ktorá je „jednou nohou v kaluži rakoviny“, má pozitívnu hodnotu pre telo.

      Lenže ty vo svojej schyzofrénii to nepochopíš, Maroš.
      Na jednej strane tu píšeš aké svinstvá sa vo svete dejú, nadávaš na to najagresívnejším spôsobom zo všetkých členov v týchto diskusiách, na druhej strane človeku ktorý nechce priviesť dieťa do tejto doby nadávaš ZA TO, že tu nechce priviesť dieťa, čím si vlastne ZA TO, aby slobodnú dušičku (ktorá nevstúpila do tela) zužovalo to peklo na Zemi.
      Na jednej strane si zhrozený z toho že o chvíľu budú deti v škôlkach učené o masturbácii (myslím, že niekde sa to už deje, ak som dobre čítal), na druhej strane ak chce človek dušičku od toho ochrániť (a nestať sa preto rodičom), tak takému človeku nadávaš širokou paletou nadávok a hádžeš do neho kopu vykríčnikov.
      Na jednej strane očakávaš hladomory, na druhej strane povzbudzuješ k tomu, aby ľudia privádzali ďalšie deti na svet, a tie sa tak stali sužované hladom o to viac.
      Na jednej strane si si vedomý depopulačnej agendy, na druhej povzbudzuješ k tomu, aby ľudia privádzali ďalšie deti na svet, a tie sa tak stali v určitom percente (možno v dvojcifernom) obeťami depopulačnej agendy.

      Si schyzofrenik, Maroš.

      A to ešte pravidelne orgazmuješ, čo by malo mať za následok menšiu impulzívnosť (pretože ak sa nevybíjaná sexuálna energia netransformuje do lásky, tvorenia, atď, zvyšuje sa impulzívnosť).

      Spravme dohodu. Ja nebudem reagovať na tvoje príspevky, ty na moje. PLATÍ?
      Čakám na odpoveď. Dohodu dodržíme.

     • Ja s úchylnými zmdrmi ako ty žiadne dohody nerobím. Ja ti žiaden voľný priestor nedám! Si úchylák, ktorý sa tu snaží strčiť svoj ko.ot druhým do huby!! Na rozhraní si ťa dohľadám!

     • Marek Košice

      Maroš : Len pre úchylného (Maroša) je prirodzený (Ja) úchylným. Asi tak. A nezabudni si zobrať nejaké prášky na hlavu. Síce niečo také nepodporujem, ale v niektorých prípadoch som „za“. Maj sa.

     • MAREK,MAME DALEKO DOLEZITEJSIE ZALEZITOSTI TUNA RIESIT,ODSKAKUJES OD TEMY,NA 100%,VACSINA Z NAS NEMA ZAUJEM TUNA O TOM DISKUTOVAT,NA TO MAS DOSTATOCNE MNOZSTVO PORNO PORTALOV,TAM MOZES DISKUTOVAT AJ O BESTIALITE,A INYCH ZVRHLYCH TEM

 10. A toto ste už čítali: https://www.inenoviny.sk/gasparovic-hovori-jasne-ze-pri-referende-o-vstupe-do-eu-doslo-k-podvodu/ ? Tomuto sa iste nikto nevenuje a nezaoberá !

  • Je to “moja téma”. Referendum. Jediné úspešné. No nie je to podozrivé?
   Zmrdi a zombíci ktorí nechodia k referendám len potvrdzujú svoju prízemnú vôľu – nech nám vládnu politici.
   Jediné úspešné a platné referendum, ktoré politici chceli, a tak aj prijali jeho výsledok.
   KUREVSKY BY MA ZAUJÍMALO, ČI BY PRIJALI AJ VÝSLEDOK AKÉHOKOĽVEK PLATNÉHO A ÚSPEŠNÉHO REFERENDA VYHLÁSENÉHO OBČANMI!!!!
   To by vol test našej pseudodemokracie.
   A keďže si myslím, že by výsledok neprijali, preto VŽDY BOJUJÚ PROTI ÚČASTI v referende. A preto je tak ľahké referendum zneplatniť. Ani RF o vstupe do EU nemal podľa mňa dostatočnú účasť na platnosť – ako hovoril Gašpi…
   Ale zombíci sú preto zombíci, lebo sú zombíci.
   Hegerova tautológia.

 11. „Vojna“na Ukrajine sa ťahá už cez rok a pol a už nie je zaujímavá pre tak veľa ľudí,ako na začiatku.Preto treba zasa nejaký šok…Covid je síce už dosť otrepaná záležitosť,ale stále je ešte v živej pamäti a stále sa nájde dosť hlupákov, ktorí tomu všetkému zase radi uveria.Doteraz vidno dosť veľa jednotlivcov, ktorí na verejnosti nosia rúška.Len úplne zdegenerovaný hlupák nemá radosť, keď môže znovu voľne dýchať..Ale možno len čakajú,že im architekti Veľkého resetu znížia už prichystanú uhlíkovú daň,pretože sa v rúšku dobrovoľne dusia svojím vlastným CO2 stále dookola….“Pandémia“bola zrušená, pretože už nebola prvoradá,bolo potrebné pritiahnuť pozornosť ľudí na novú udalosť, čiže na vojnu na Ukrajine a na všetko s tým spojené…, protiruské sankcie,prosby a vyhrážky zeleného židoukrajinského šaša, vykonštruované správy z frontu,strašenie jadrovou vojnou atď…Ak by vtedy ešte stále trvala ,vnímanie ľudí by bolo rozdelené medzi dve udalosti a nevyvolalo by to požadovaný efekt…

  • Marek Košice

   Napísal si to veľmi rozumne. Síce nič nové, ale to nevadí, pretože opakovanie (v tomto prípade opisu reality) je matkou učenia.

  • TAKZE BUDETE MAT KOALICIU SMER-HLAS A VSETCI POJDU DO JADRA EUROPY,CIZE WERMACHTU V BRUSSELI A COSKORO DO EUROPSKEJ FEDERACIE,KDE SLOVENSKO ZANIKNE

 12. Bratislava, 3.9.23 16,25
  extrémne masívne chemtrails.

  Polícia, prokuratúra, sudcovia
  dýchate to tiež

 13. Tento nový kovid by sa nemal volať Kovid-23?
  Akože new, všetky v jednom, balenie -25%…
  Veď kovid-19 bol snáď potlačený päťnásobným zaočkovaním… preto zmizol… či nie?
  Alebo budú periodicky zamieňať chrípkové a kovidové “obdobie”? Raz vypustia chrípku, raz kovid?
  Uvidíme, ako sa zaočkovaní zombíci postavia do radu na ďalšie “posilujúce” dávky. Len neviem čo presne posilujú…

 14. Lebo medveď! Len si uvedomte, čo sú tie ku.vy schopné urobiť, aby sa dostali ďalej!
  https://twitter.com/BlueYelowBlue/status/1697900586245484741

  • Ten medved neúnavne bojoval aby sa tam dostal pripomínal mi človeka ktorý tiež takto vie nenásytne íst do cieľa až pokým to nedosiahne . Medvede sú bojovníci ako ľudia °°

   • Marek Košice

    „Medvede sú bojovníci ako ľudia“ … Nejako to nesedí, keď 99,99% z nich sa nepostaví elitám (reálne postaviť, a k nim patrím aj ja), a 99,9% z nich sa nevie (a väčšinou ani nechce) vzať smilnenia.
    Človek je práveže najmenej bojovný zo všetkých živočíchov a veľmi ľahko sa poddá (napríklad) prchavým túžbam.

    • To neplatí pre všetkych ľudí na tomto svete.Ľudia su rôzni prinajmenšom sú zbabelí na to aby sa otvorene bavili a neprekrucovali fakty°°

     • Marek Košice

      Veď to….Platí to pre menej než jedno percento. 😀

 15. Hladac pravdy, k tej minci … Cyrus zakladatel Perzskej rise, predstavitel jedneho z najstarsich nabozenstiev Zoroastrizmu
  https://www.unitedlife.sk/viete-ktore-monoteisticke-nabozenstvo-bolo-prve/
  Zaujimave, prave dnes sa teme Zoroastrizmu zacal otvorene venovat aj Igor Panarin, ktoreho sledujem pravidelne a je teda dost zaujimavy svojimi odhaleniami a nazormi.

  • hľadač pravdy

   Dana, k tu vyššie uvedenému Tvojmu totožnému príspevku by mala byť zverejnená moja reakcia….

 16. K tejto teme… videla som video asi pred 3 mesiacmi z holandskej TV, v ktorej spovedlai deti … chlapec asi vo veku 6-7 roov a dievca 9-10 ci onanuju a masturbuju, vyzyvali ich nech to pokojne robia aj v triede pod lavicou, nech sa neskryvaju… je to prijemne, tak nech to kludne robia aj verejne… zvratene,.
  V Nemecku udajne v skolkach zriaduju specialne priestory, kde mozu deti chodit masturbovat… vedoma likvidacia deti a ich buducnosti v primom prenose.

 17. hľadač pravdy

  Donald Trump: ,,Vakcíny jsou bezpečné a účinné!!“,
  krátke video, české titulky:
  https://www.gloria.tv/post/o7iZeLqiAyzA1GYaLsBGCoDT3#55

 18. ZÁPAD už nielen zahníva- ale je totálne vykoľajený!! A usilujú sa deti naučiť chovať sa neprirodzene. Zdravému decku ani na um nepríde aby sa samoprznil, ale rôzni pedofilovia, ktorých je na na Západe čoraz VIAC, ICH TOMU UČIA- MôžU ICH POTOM BEZ PROBLÉMOV zneužívať!!! To je nielen choré- ale zvrátené a degenerované na Západe!! A nás sa usilujú do toho vtiahnuť.. Každá civilizácia, ktorá začala tolerovať a potom pestovať zvrátenosť a úchylky skončila ZLE v dejinách ZLE!!

Pridajte komentár

*