Informátori z Bidenovej administratívy tvrdia, že budú zavedené nové lockdowny, horšie ako predtým


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Skupina zasvätených osôb zvnútra Bidenovej administratívy odhalili plány na implementáciu nových totálnych drakonických lockdownov z dôvodu covidu v celej Amerike (a zrejme aj v Európe), ktoré majú začať v polovici septembra.

Viacerí informátori z Bidenovej dopravnej polície (TSA) a pohraničnej stráže tvrdia, že Bidenov režim plánuje znova uzamknúť Ameriku „tvrdšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým“, aby mohol implementovať agendu Veľkého Resetu Svetového ekonomického fóra (WEF).

Prvý informátor, vysoký predstaviteľ TSA, sa obrátil na portál Infowars a citoval utorkové stretnutie, na ktorom manažérom TSA oznámili, že sa dokončujú nové memorandá a pravidlá, ktoré znovu zavedú prísne nosenie rúšok, počnúc pracovníkmi TSA a zamestnancami letísk už od polovice septembra.

Stránka Infowars.com uvádza:

Prvý zdroj je vysoký predstaviteľ TSA, ktorý je dôveryhodný a známy portálu Infowars. Ten obrátil na Infowars a citoval utorkové stretnutie, na ktorom manažérom TSA bolo povedané, že sa dokončujú prípravy na zavedenie lockdownov.

Predstaviteľ TSA tiež povedal, že budúci týždeň dostanú nové usmernenia o tom, ako budú obmedzenia eskalovať – do polovice októbra budú piloti, letový personál, cestujúci a letiskoví patróni musieť nosiť rúško.

Po vypočutí manažéra TSA portál Infowars oslovil svoj ďalší dôveryhodný zdroj z pohraničnej stráže, ktorý je tiež vyššie postaveným vedúcim pracovníkom. Tento zdroj potvrdil, že rovnaké príkazy boli vydané aj pohraničnej stráži.

Bolo im povedané, že to nie je otázka „či“, ale „kedy“ sa oficiálne čísla covidu vrátia. Do polovice októbra očakávajú návrat k politike núteného rúškovania, ktorú Bidenova administratíva predtým len neochotne ukončila po masívnom tlaku verejnosti.

Obom informátorom bolo povedané, že tieto opatrenia budú zavedené v tandeme s hystériou okolo nového „variantnu“ covidu, o ktorom médiá hlavného prúdu informovali tento týždeň.

Video s Alexom Jonesom si môžete vypočuť tu:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Analýza portálu Infowars je jasná:

Načasovanie tohto nového zavedenia locdownov je ideálne na to, aby upadajúca Bidenova administratíva dostala krajinu späť do stavu núdzového stavu či dokonca stanného práva, aby ešte viac rozdelila a zmiatla verejnosť a vytvorila predpoklady pre najväčšie zasahovanie do volieb v histórii (poznámka: v roku 2024 majú byť v USA prezidentské voľby).

Alex Jones mnohokrát varoval, že systém obnoví biomedicínsku tyraniu. A spustenie tejto novej krízy v septembri umožní vytvoriť situáciu, ktorá by umožnila používanie poštových hlasovacích lístkov pre nasledujúce prezidentské voľby.

Pamätajte, že pre Bidenovo víťazstvo v minulých voľbách boli rozhodujúce hlasovacie lístky zaslané poštou.

Teraz vieme, že pandemické lockdowny boli medzinárodnou psychologickou vojnovou operáciou riadenou americkým ministerstvom obrany a Pentagonom. Krajiny na celom svete implementovali kampane strachu na politické účely a na pretláčanie experimentálnych „vakcín“.

Záver

Tentoraz však už budú masy ľudí na celom svete pebudené, vedomé si globalistických plánov na uzurpovanie moci nad ľudstvom a nebudú už také poslušné voči hystérii rozpútanej médiami hlavného prúdu.

Jednoducho povedané, tieňová svetovláda začína byť zúfalá a správa sa ako zviera zahnané do kúta.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Jiz se pred volbama ultraliberalove COVIDOVE boji
   Nas narod nebude seder pod hejnem liberalnich holubu
   My jsme take ozbrojeni.
   Me osobni ochrany jsou 45 raze rucni na 8 patronu s laserem
   Vintovka s dalekohledem na 6 a extra 4 nabite pripravene zasobniky 1x v autach
   Tak I policajti si na ridice vcetne opustenych mistech maji na pozoru a jsou neskutecne privetivi

   • No vieš – len mi tu máme všade izraelskú ochranku týchto zmrdov. A to je o sledovaní – nie, že by boli lepší – majú v predstihu informácie o akomkoľvek sa organizovaní. No – a máme málo sólo radikalizovaných vlkov – v podstate žiadneho. Jedine, že by na našu stranu prešiel žid z Kauflandu a Lidlu. Ale to je zatiaľ…

 1. Úmrtia očkovaných proti covidu rýchlo narastajú (očkovanie zabíja najprv ľudí s viacerými dávkami podľa jedovatosti šarží, ale zrejme dôjde na každého) a už žiadne maskovanie / vyhováranie sa / hľadanie primitívnych príčin nezaberá. Pozrime sa príkladne len na letectvo v USA:
  Senátor napsal: „Na základě údajů z obranné lékařské epidemiologické databáze oznamovatel uvedl, že celkový počet onemocnění a zranění u pilotů v rámci DoD činil 265 v roce 2016; 252 v roce 2017; 164 v roce 2018; 223 v roce 2019; 2 194 v roce 2020; 2 861 v roce 2021 a 4 059 v roce 2022. Tento nárůst počtu onemocnění a úrazů u pilotů v rámci DoD za poslední tři roky, a zejména za poslední rok, vyvolává otázku, zda FAA zaznamenala podobný nárůst počtu onemocnění a úrazů u osob v leteckém průmyslu.“
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dalsi-pilot-letadla-boeing-dreamliner-dostal-nahle-infarkt/
  Takže buď rýchlo ľudí doraziť alebo to zakryť novou plandémiou !

  • takže to vypadá na čínský a australský scénář, kdy policajti a vojáci chytali lidi a násilím je očkovali.
   ***
   Moderna aktualizovala operační systém v mRNA COVIDvaxu:
   Společnost Moderna měla tu drzost tvrdit, že provedla „zkoušku“, která ukázala, že jejich aktualizovaná vakcína chrání proti Eris. Vzhledem k tomu, že Eris se poprvé dostal na titulní stránky novin teprve před několika týdny, vypadá to, že Moderna možná překonala svůj vlastní rekord v rychlosti „zkoušek“.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/je-toto-skutecny-duvod-proc-pocet-pripadu-nove-varianty-covid-prudce-stoupa/
   takže ho budou chtít vyzkoušet na „dobrovolnících.“

   • Ak by nás chcel niekto násilne zaočkovať, tak sme pripravení na sebaobranu použiť aj letálnu silu. Nech to skúsia. Po prvých pár mŕtvoloch by ich ten očkovací entuziazmus rýchlo prešiel.

    • Zožeňte si náhradné kľúčiky na putá a putá vôbec – ono si to vyslobodzovanie treba nacvičiť. Potom sa to naučte otvárať sponkou – na kľúčenke treba nosiť 2-3 sponky do vlasov. Nože – aj na ľavej aj na pravej strane – kvôli blokáde jednej ruky.

     • Putá sa dajú otvoriť aj špáradlom – zastrúhanou zápalkou tak, že sa zasunie priamo do priestoru ozubenia a mechanizmus sa uvoľní – odtlačí. Video pošlem do mailu.

     • Maroš a jaký nožík bys doporučoval? Vhodné jsou prý i kubotany.

     • Jirik – musím to znovu vyhľadať, aby to bolo názorné. Na aký účel potrebuješ ten nôž? Sebaobrana, survival, bojový, univerzálny – na skryté nosenie, na otvorené nosenie do prírody.

      Mám toho dosť prelúskaného a z vlastnej skúsenosti viem, že mechanické vyskakovacie nože sa po čase pokazia a sú väčšinou jednostranné – ľavákovi by sa otváral do dlane napr. Dobré sú otváracie s obojstranným gombíkom na čepeli – otvárajú sa pohybom palca, potom motýliky – ale bojové /čepeľ hrubá min. 3 mm/, no a potom bojové a lovecké nože – čepeľ minimálne 4 mm. Všetky čepele pokiaľ možno s dĺžkou presahujúcou cez šírku dlane, čo je vzdialenosť do srdca, teda cez 9 cm. Dôležité je na rúčke zadné očko – dierka, na ktorú sa dá prirobyť tzv. systém archont – na krátkej šnúre oko-karička, čo sa navlečie na prostredník a môžeš prehadzovaním meniť úchop noža a nôž ti nikto nevykopne. No – pozriem na to a dám ti linnky. Inak treba si na sebaobranu zaobstarať aj tréningové gumené nože. Lebo inak budeš potrebovať veľa vaty.

      Soldat 5nizza.mp3
      https://ulozto.net/file/GSYGCGxj/soldat-5nizza-mp3#!ZJMvZGR2ZmuxLJDlZQH3ZGqvATH4ZTc4E0AOrUORGTWyEGNjAD==

     • maroš, prevence k sebeobraně něco méně nápadného

     • Jirik – jednoznačne tento – nie je ho dostať, ale to je ideálny spoločník pre obe ruky – čepeľ vysoko prenikajúca. V podstate je to zatvárací nôž – všimni si tie gombíky na čepeli. Ak ho bude dostať – kúp si minimálne 2 – pre ľavú aj pravú ruku. Pre mňa je toto ideálny nôž na skryté nosenie. Úžasný funkčný design. A nôž je za facku. Treba nakúpiť ako spotrebný materiál a mať ho „všade“ poruke. Ale ako bodná zbraň je stále naj krížový šrobovák.
      https://www.tifantex.sk/Noz-vreckovy-maskacovy-Outdoor

     • Maros,moja vyzbroj,vonku a v obchodoch: maly 22 Magnum,obycajne vo vrecku Kosele, Noz,co sa nezavrie napravo,vacsi peper spray,tiez ked chodim vonku mam dreveny Kol,kdo by s tym dostal,tak ma kosti polamane,to mam aj v aute,tiez silnu,tvrdu ggadici,atd. Ked som v Arizone,kde mam tiez dom,nosim CZ-85 a maly magnum,tam mam dalsie zbrane,ale je tam bezpecno,lebo je tam „open carry“ Bol som napadnuti Cernochom,v Hollywoode,ale sa od strachu dosral a velmi sa omluval,takze tak,musime byt tvrdi

    • Redakcia – máte to v maili.

  • V NYC nemocnicich tlupy preockovanych dostavaji OTRAVY A TROMBOZI NA LEVOU SPODNI CAST NOHY
   UREZAVAJI JE NAD KOTNIKEM POD KOLENEM
   DOSTANETE INVALIDNI VOZIK JAKO JA PO OPERACI MOZKU A SESTRICKU NA TRENING ZAKLADNICH FUNKCI
   HODNE obcanu je pripraveno take preockovavat gangsterke zdravotniky

 2. V lékárnách je nedostatek antibiotik.Stačí rozprášit nějaký sajrajt,co vyvolá zánět dýchacích orgánů a bude vymalováno.
  Okolí kolem mě to až na malé vyjímky vůbec nezajímá.Chtějí hezký žít,utrácet,jezdit na dovolenou a fuj ,fuj takové řeči.

  • Podle některých zjištění antibiotika stejně už mnoho nepomáhají…. co si pamatuju, tak se udělal výtěr krku, v laboratoři zjistili co je na stěru za ZOO a nasadily se cílená antibiotika, po roce 90 se přešlo na širokospektrá antibiotika a v případě, že nepomohla, tak se předepsala nějaká jiná….
   takže nebyl problém brát třeba sedmero různých antibiotik….

  • Veď práve… stačí niečo rozprášiť a je to …a veľa ľudí bude zasa v panike, hlavne starých – a starým niečo vysvetľovať či upokojovať ich…

   Inak som si všimol, že od doby čo sa nenosia náhubky tak v našom meste vždy náhubok nosil a nosí niekto koho som u nás nikdy nevidel – a to mám pamäť a optiku skoro ako biometrické zariadenia. A naviac podľa vzhľadu a chôdze vidím, že tí ľudia nie sú od nás a ani tam nie sú za účelom nejakej návštevy – viem to vypozorovať už z ich fyzického vzhľadu, pohybu a naviac človek dokáže vyciťovať aj z ich biopola. Koľkokrát som z nich cítil akoby robili nejakú náhubkovú reklamu – misiu. Väčšinou sú to mladučké dievčatá alebo mladučké páry – chlapec a dievča. A podľa oblečenia to väčšinou vyzerá tak, že sú z nejakého väčšieho mesta – úplne sa tým štýlovým zovňajškom odlišujú od miestnych. A väčšinou – skoro vždy som ich stretol pri nákupných centrách a v centre mesta kde je veľa ľudí.
   Že by to boli kovidovaní cestovatelia – svedkovia kovidovi tak ako sú platení liberálni demonštranti cestujúci po mnohých mestách a krajinách? Možno si to čo vidím vykladám zle ale na stopro viem – vidím to na nich, že tie náhubky nenosia z vlastného presvedčenia a ani im to neprikázali rodičia.
   Trocha mi pripomínajú môjho bývalého hlavného majstra, ktorý ešte donedávna robil reklamu kovidu – nosil meste cez celú držku náhubok a vykračoval si v ňom s kufrikom hdro ako kráľ – veď patrí k tým vyvoleným, idiot jeden. Tiež to nerobil z presvedčenia ale vypočítavosti.
   Raz som ho ale načapal – na rohu jednej ulice sme sa nečakane stretli a on stál otočený za rohom domu ku mne chrbtom – chvíľu ma nevidel ale ja jeho áno, náhubok mal v rukách pod bradou a dychčal jak pes v lete – lapal po dychu. Keď ma zbadal tak náhubok rýchlo na papuľu a rýchlo preč. A tak ma to tak napadlo či aj tí mladí s náhubkami ktorých stretávam aj teraz v horkách s nemajú v spoločnosti udržovať povedomie neustálej prítomnosti vírusovej hrozby.

   • Veď o tom sú aj stále prítomné postreky na ruky.
    Ľudia sú ústretoví teroru. Asi očakávajú dobré body.

  • Antibiotika jsou stejná marnost jako cokoliv jiného chemického. Protože: Jakákoliv chemie způsobí jen a pouze problémy IS organizmu, (započne tu jen a pouze chemická resp. biochemická reakce – a nikdo netuší jaká, ale to není vůbec podstatné..) bakterie se zapouzdřují a viry mutují. Pak je každý takto zamořený jedinec chodící generátor virů a bakterií. Je to předem naplánovaný a uměle udržovaný kolotoč – tedy základní princip výroby všech pandemií.

   Pak stačí jen a pouze patřičně vyděsit dav…

  • Ked zoberies antibiotic,tak ti to 6 mesiacov,nici tvoj druhy immunny system,ber probiotics a si ok

   • Probiotics problém v žádném případě neřeší – jak už je u chemické jednotky dobrým zvykem, vždy diletantsky neřeší ani ten následek. Jednodušší a bezpečnější je antibiotika neužívat – sám název už hovoří že jsou proti životu.

  • Galaxia andromeda

   Vedoma bytost ma uz davno antibiotika v zasobe rovanko ivermectin a isoprinosine. Lieky na horucku od bolesti a na kozne problemy su v zasobach takisto. Vsetko ostatne je v prirode a ako dezinfekcia alkohol pripadne alpa!!! Problem maju dianetici , to z dnou a psychickymi poruchami( nie tramal ani lexaurin netreba do lekarnicky v zasobe ak tak by sa vyjedli prve)
   Pripravujte sa ludia a bdite zasoby minimalne 2 mesiace treba mat a hlavne vodu čistu vodu ja mam vlastny vrt , voda bude velky problem uz coskoro!!! Nenoste ruska nezavierajte sa doma , jednoznacne nedodrzujte ROR a uz vobec sa nedajte testovat vsetky tieto činnosti znižuju vašu imunitu a schopnost byt odolny!!! A hlavne vela lasky v srdci a pekne myslienky v hlave!!! Jediny komu nedokazel pomoct su deti za toto ma Boh u mna minus!!!

 3. „Tvrdili, že vakcíny proti COVID-19 jsou mRNA a to znamená MESSENGER RNA (která se vyskytuje v všude v přírodě). Nejsou. MRNA je modRNA, což je laboratorně vytvořený hybrid navržený tak, aby vytvářel změny ve vašich genech,“ řekl Renz.

  ModRNA (modifikovaná messenger RNA) je syntetizovaná forma mRNA, která byla změněna na konkrétních místech.

  ModRNA, jak ji popsal Renz, má potenciál vydržet déle a vytvářet trvalé změny v genech. Varuje také před potenciálními „masivními nezamýšlenými důsledky“ v 3300 miliardách linií genetického kódu, které tvoří lidstvo.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/nove-odhaleni-dokumentu-pfizer-takzvana-covid-vakcina-vyuziva-technologii-nukleosidove-modifikovane-messenger-rna-modrna-nikoli-mrna/

 4. Bigtree ho pozval do studia kvůli jeho dřívějším předpovědím. Ve svém „úplně posledním“ videu Vanden Bossche říká, že lidé, kteří dostali dvě nebo více injekcí, jsou ohroženi vážným onemocněním.

  V nadcházejícím období očekává další nárůst počtu případů akutních autoimunitních onemocnění, jako je imunitně podmíněná myokarditida a imunitně podmíněná cukrovka 1. typu. Vidíme také stále více případů turborakoviny a jejich počet se bude jen zvyšovat, varoval Vanden Bossche.

  Velkou vlnu hyperakutního covidu-19 u očkovaných lidí očekává koncem léta nebo začátkem podzimu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/geert-vanden-bossche-masova-ockovaci-kampan-byla-obrovskym-experimentem-video/

  • Na podporu IS lze použít koloidní zlato

   http://www.astrologie-vynikalova.cz/zlato.html

   • striebro je chemicky a biologicky aktívny kov, reaguje naň telesná biochémia
    Koloidné striebro je fungujúci prostriedok, na rôzne kožné choroby, ekzémy, aj čiastočne (s mierou) na vnútorné použitie (ale neviem čo presne)
    Zlato je chemicky inertný kov, nereaguje na telesnú biochémiu.
    Koloidné zlato je marketingová sračka, vychádzajúca zo slova zlato a z ľudskej hlúposti, že zlato je drahé a koloidné zlato je preto dobré.

  • Dnes som v supermarkete stretol susedu. Kebyže ma nepozdraví prvá – nebol by som ju spoznal. Ešte na jar to bola 90-kilová ceckatá „skriňa“ s bruchom – dnes v priebehu možno pol roka totálna anorektička – kosť a koža. Samozrejme opichaná – aj s celou rodinou. Keď som ich pred 3 rokmi chcel varovať – hodil som na jej meno DVD do schránky – jej muž ma napadol, že ohrozujem ich rodinu /ako neopichaný, hoci jeho brat aj s manželkou aj deťmi nie sú opichaní/.

   Neviem, čo jej je – ale ak to má taký rýchly priebeh – odhadujem turbo. Od suseda je mladšia myslím o 14 rokov, keď k tomu pridám obligátnych 5, ktorými ženy prežívajú mužov – mala by ho prežiť o 19 rokov. No ale po tom, čo som ju dnes videl – asi ťažko.

   • Včeličkáři připravte se na další píchanec novou experimentální látkou

    20.8.23
    USA:

    Oni si s tím pokoj nedají: „Očekává se, že nové posilovací dávky proti covidu s aktualizovanou recepturou, se zaměří na subvarianty viru XBB …….“

    Aktualizovaná receptura znamená jinými slovy, že tohle nebylo ještě nikde na nikom testované!

    „Federální zdravotníci rovněž plánují přejít na každoroční model očkování proti covidu pro všechny věkové kategorie,“ – nikdy nekončící opich byl dříve považován za konspipaci, dávaly se za to bany a už je to tady.

    Prý vznikla nová varianta viru stejně škodlivá jako omikron – takže pro většinu lidí obyčejná rýma.
    https://zvedavec.news/vezkratce/19727/

    tak suseda může jít pro nášup….

  • Kazdy zavaxovany zomrie do 10 rokov,ak uz mal 3 takmax: 7 rokov,atd.

 5. Nech si Biden Ameriku zavrie aj na desať zámkov. Mne to nebude žily trhať.

 6. Dementný dedo z Ameiky o takýchto veciach rozhoduje len minimálne, možno vôbec.Ten nevie ani nastúpiť do lietadla.Ak by bol prezidentom USA niekto pri zmysloch,mali by to s ním ťažšie…Tam rozhodujú „ťažšie kalibre“ako napr. storočný,ale stále pri zmysloch Kissinger,či Soross…….. Väčšina ľudí stále nechápe, že počnúc pandémiou kovidu sa začala vojna bohatých psychopatov, kúpených vlád,policajtov a armády proti nim a bude to pokračovať ďalej a ďalej….Svoje práva si nevydobijeme odvolávaním sa na nejaké hlúpe zákony, ktoré sa dajú všelijako prekrútiť v prospech tých, ktorí si ich sami napísali a schválili,ale len silou…Inak sa to nedá.

 7. Priority Lajoša Ódora a jeho čvargy:

  1. Pomoc Ukrajine
  2. Nákup amerických zbraní
  3. Zatýkanie smerákov
  4. Podpora Rómov
  5. Legislatíva pre LGBT a gender hodnoty
  6. Boj s klimatickou zmenou

  a vlastne na jednu, tú najhlavnejšiu som zabudol:
  – POKRAČOVAŤ VO VLÁDNUTÍ AJ PO VOĽBÁCH. To zabezpečí Čaputová, keď nepoverí víťaza Fica zostavovaním vlády, pretože „by to predstavovalo vážnu hrozbu pre demokraciu, ako aj priame ohrozenie proeurópskeho smerovania Slovenskej republiky, čo si ja ako hlava štátu nemôžem a ani nechcem vziať na zodpovednosť.“

  • Israismael

   Ak sa tak stane ,že SMER vyhrá voľby , a napriek tomu Caputova ho zbaví možnosti zostaviť vládu ,tak potom nastúpia ľudia do ulíc..To som presvedčený, že pôjdu na veľké prostesty , ak ovšem nespravia liberáli nejakú uzáveru , lockdown a pod ,pretože ľudia to jednoducho nenechajú len tak ,aby vládla vláda,ktoru určí prezidentka a nechcela by ju väčšina ľudí (čiže PS alebo teda naďalej Odor) …

   • oldmarxista pamprlik

    Uz teraz operatori mobilnych sieti maju pripraveni algoritmus ako ludom v uliciach budu posielat smsky Mars do roboti lebo letite a exekuujeme vas kapitalisticky blahobit. Preto uz teraz sa stredna trieda nikam nechista, ale inac to je ono, pravda zvitazi nad lzou a nenavistou strng , brnk Snivajte dalej.

  • asi tak a nie inak

 8. Mimo tému – a nechcem robiť reklamu, len vrelo odporúčam! ???

  Ak ste tu staršie ročníky a pamätáte si zo socíku kofeínový sirup Cofex /homolovitá fľaša/ – na ktorom som bol ako chlapec v 70. tych rokoch závislý pre jeho úžasnú chuť – dnes som objavil chuťovo niečo podobné – so stupídnym názvom Lokálka. Zaujala ma bizarná nálepka, kde je aj UFO, kopa symbolov. Tak som si to prečítal. A zobral som to – 2 l kola nápoja za 0,75 e sa oplatí – zvlášť ak to obsahuje kofeín a výťažky z bylín a neobsahuje aspartám a kys. fosforečnú. Skrátim – bohovská vec na zapíjanie akéhokoľvek tvrdého – už mám pomaly v sebe pol litra borovičky a nič na sebe necítim. Veľmi zaujímavá a chutná a účinná formulka!
  https://www.nasalokalka.sk/

  • 😁🙃😂🙄👍😅

  • Ak ja som tú lokálku nedávno objavil a tiež som tam videl tie symboly. Je to vcelku lacné s porovnaní s kofolou a inými kolalokami. „Koly“ po 89 tom boli všelijaké – Dunajkola, cherykola, afrikola ale najpriblblejší názov bol šofokola – bolo to spojené s reklamou v tv a hokejom na MS. Kofola sa mi postupne znechutila tým, že už dlho nemá takú akokeby karamelovo – kávovinovo nahorklú chuť ale furt tam cítim akúsi vetrovo – pendrekovú chuť. Aj tá farba kofoly je bledšia a celkovo je priesvitnejšia pri pohľade cez pohár do svetla než kedysi. Je taká viac sirupová. Okolo rokov 97 – 98 bola u nás móda chodiť do diskontov pre bandasky rôznych lacných sirupov vrátane kofolového sirupu a pre veľké balenia šampónov. Raz som si u sestry upil takého sirupu a potom som pol hodiny chrčal a ladili hlas ako operný spevák pred vystúpením lebo ma tak drhlo v krku že som nemohol vyrieknúť ani slovo aby ma neškrabalo v krku. Ktovie čo to bolo za chemický koktail – tie sirupy. Ale ľudia to kupovali vo veľkom.

 9. iba sa chysta pad $ a lockdown bude asi ochrana pred totalnou obcianskou vojnou v US.
  preto cez Ukrajinu narychlo preprali/legalizovali pedo/drogove peniaze

 10. Amerika bude mít mezitím existenční starosti. Rusko vítězí a posiluje na všech stranách a proti USA se bouří i africké země. Nigérie byla první. Americký dolar se potápí. To není vše. Na obzoru se objevil další nepřítel, strašlivější než Rusko, tím je Čína. Amerika bude mít svých vlastních starostí dost a představitelé EU také. Ruské vítězství začíná mít dopad i na jiné země, nyní na Afriku, kde úřadují Wagnerovci. Nebude to jen Afrika, dopad ruského vítězství bude i na naši republiku.
  Představitelé USA a Deep State mi připomínají Hitlera v dubnu 1945, to nařídil vylepovat plakáty s oslavou vítězství nacistů a několik týdnů po té došlo k absolutní kapitulaci nacistického Německa.
  Na USA a jeho služku EU se valí příliš mnoho pohrom na to, aby měli sílu oživit covidový podvod. Teď mají jiné starosti, ale nedávají to najevo, tak nenápadně zařizují únik informací. Je také snaha lidi děsit, oslabit je. Pokud by museli čelit mohutnému povstání lidu, tak to už by opravdu velmi brzy padli. Je to také pokusný balónek, jak budeme reagovat.

Pridajte komentár

*