Veľké zdravotné poisťovne rušia krytie počas vojen, nepokojov a povstaní. Znamená to, že bude vojna?


Print Friendly, PDF & Email

Veľké zdravotné poisťovne rušia krytie počas vojen, nepokojov a povstaní. Znamená to, že bude vojna?

(Ethan Huff, Natural News) Niektorí z najväčších poskytovateľov zdravotného poistenia v USA potichu a bez akýchkoľvek fanfár menia svoje poistné podmienky na rok 2024.

Z poistného krytia vylučujú liečbu zranení a chorôb pochádzajúcich z „vojny, vyhlásenej alebo neohlásenej, nepokojov alebo povstaní“. Správajú sa, ako keby vedeli, že sa tento rok prihodí niečo zlé.

Uvedomujúc si, že krajina je na pokraji toho, čo sa zdá byť veľkým finančným kolapsom, poskytovatelia zdravotného poistenia sa pripravujú na to, aby nemuseli vyplácať nároky spojené s množstvom potenciálnych nešťastí.

Mnohí sa domnievajú, že by to mohlo prameniť zo sociálneho alebo ekonomického kolapsu.

„Všetci si musíte skontrolovať svoje poistné zmluvy,“ napísal na sieti X (bývalý Twitter) účet Wall Street Apes, pričom citoval osobu, ktorá pracuje v poisťovníctve v Kalifornii.

„Poistku mám v štáte Kalifornia už viac ako desať rokov. A keď som si prezeral zmluvy na rok 2024, všimol som si túto novú výnimku. Nachádza sa to v časti o výlukach a výdavkach, ktoré nie sú kryté zdravotnou poistkou Cigna pre rok 2024.

Výluky sa týkajú liečby úrazu alebo choroby, ktorá je spôsobená vojnou, vyhlásenou alebo neohlásenou, nepokojmi alebo povstaním. Toto nie je typické. Čo sa stane s mojím poistným krytím za mimoriadnych okolností?“

Pozrite si video nižšie, aby ste sa sami presvedčili o uvedených poistných zmenách:

(Súvisiace: V roku 2022 gigant v oblasti životného poistenia OneAmerica oznámil, že po uvoľnení „vakcín“ proti Covidu-19 vzrástli výplaty životných poistiek až o 40 percent.)

Prichádza v roku 2024 vojna a veľké súženie?

Aj keď spoločnosť Cigna tvrdí, že „urobí všetko, čo bude v jej silách“, aby poskytovala služby poistencom postihnutým katastrofou, epidémiou, vojnou, nepokojmi alebo povstaním, podľa nových aktualizovaných podmienok, legálne nie je povinná to robiť.

Aktualizované pravidlá zdravotného poistenia spoločnosti United na rok 2024 znejú takmer rovnako a obsahujú výnimky pre vojnové a iné nešťastia, ktoré by sa mohli tento rok už čoskoro vyskytnúť.

Stop Candida

„Nepokrývame chorobu, liečbu alebo zdravotný stav spôsobený v dôsledku vojny, vyhlásenej alebo nevyhlásenej,“ uvádza sa v aktualizovaných všeobecných poistných podmienkach poisťovne United, pravdepodobne berúc do úvahy eskaláciu situácie medzi Izraelom a jeho susedmi, ako aj medzi Ruskom a Ukrajinou.

„Cigna a United nie sú jediné poisťovne, ktoré zmenili jazyk a vylúčili vojnu zo svojho krytia,“ hovorí ďalej žena vo vyššie uvedenom videu. „Poisťovňa Hymna to urobila tiež. To vás núti zamyslieť sa, prečo to spravili?“

Účet „MarineWifeAndMom“ (@AngelaH171717) na sieti X odpovedal na vyššie uvedené video snímkou ​​svojej poistnej zmluvy, ktorá bola podľa nej zmenená nasledovne:

„2. Výluky. Nebudeme platiť za stratu alebo škodu spôsobenú:

a) ohňom

b) vojnou. To zahŕňa nevyhlásenú vojnu, občiansku vojnu, povstanie, rebéliu, revolúciu alebo akýkoľvek ich následok.

c) jadrovou reakciou, jadrovým žiarením alebo rádioaktívnou kontamináciou alebo akýmkoľvek ich následkom.“

Na to niekto s prekvapením zareagoval, že aj „oheň“ je teraz vylúčený z poistného krytia ženy, pravdepodobne preto, aby sa jej znížilo poistné a poistka tak vyzerala atraktívnejšie – teda aspoň pre netrénované oko.

„Ako nezávislý poisťovací agent,“ odpovedal ďalší komentátor, „vidím, že sa to za posledných 18 mesiacov stáva až príliš často. Zavolajte svojmu agentovi a opýtajte sa ho, prečo vám predal takúto poistku.“

Záver

Čo si myslíte? Zrúti sa systém sám do seba alebo má kolektívny Západ do svojho zničenia ešte trochu času?

Zistite viac na stránke Collapse.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Výluka z poistenia z tohto titulu je stará min. pol storočia – to ste teraz objavili teplú vodu?

 2. Vojna už je, svetelný signál z nej už dorazil, čaká sa už len na sprievodné hromobitie. Základ je nespolupracovať s vojnovou mašinériou!

 3. O vojne trocha inak – z toho čo pozorujem v modelárskej brandži okolo mňa tak posledný rok či rok a pol stúpol predaj plastikových modelov vojenskej techniky.
  A to jak na školách v krúžkoch tak aj niektorí známi, ktorých poznám sa jaksi preladili na vojenskú techniku. Určite v tom hrá rolu TV a médiá.
  Mňa to naopak odrádza lepiť tie zbrane keď vidím čo sa naozaj deje.

 4. Marek Šoun si pripíja na čerstvo schválený zákon, ktorým sa zruší Úrad špeciálnej prokuratúry na Slovensku:

  https://www.youtube.com/watch?v=AUwoY_f7YnE

 5. Sme vo vojne, satanské ZLO narastá a kopa ľudí spí, nechce si to pripustiť, neverí, nič so sebou nerobí a pod. Ale keď príde hl úder, tak nepripravení sa zosypú a skončia!
  https://skspravy.sk/spolocnost/co-brani-ludstvu-celit-silam-odhodlanym-ho-znicit/
  Každý má svoj osud vo vlastných rukách, podľa vlastných rozhodnutí a konania !

 6. Malo by vás zaujímať – o presune Dark Net na Telegram.
  Temná strana Telegramu
  https://odysee.com/@rothwellden:a/temn%C3%A1-strana-telegramu..:7

 7. Temná strana Umělé Inteligence.
  https://odysee.com/@rothwellden:a/temn%C3%A1-strana-um%C4%9Bl%C3%A9-inteligence..:6
  ————————
  Za naj info z tohto videa považujem to, že autor používa pri A.I. množné číslo = tie inteligencie, teda nie jednotné – kvázi globálna umelá inteligencia. Otázka potom je, či existuje spôsob, ako dostať pod kontrolu tieto subsystémy – kvázy „apky“ A.I. Lebo ak nie – je tu príležitosť hodiť do globálnej A.I. vidly – sabotovať ju. Identifikovať-detekovať ju, analyzovať ju.

 8. K článku.
  Vy ani netušíte, ako sú poisťovne pripravené s vami vyjebať v zmysle ich všeobecných predpisov. Konkrétne ide o klauzulu, že v čase poistnej udalosti spĺňal poistený povinné prehliadky a zkúšky vyhradených zariadení. Napr. požiar z nejakého dôvodu, ale aj vetrisko – dôjde ku škode, ale vy v tom čase nemáte aktuálnu cyklickú prehliadku funkčnosti bleskozvodu, t. j., že má minimálny stanovený odpor 23-40 Ohm. A odpor sa mení aj sezónne – v čase sucha je vysoký, v neskorej jeseni a v zime je vlhkosť a vodivosť pôdy vyššia, takže odpor je nízky – taký akurát. No – preto záleží, kedy si to dáte urobiť, akurát sa nemusíte lehotou zmestiť do poistnej udalosti – a ste v riti! Každý elektrikár preto vie, že odporovo nefunkčný bleskozvod blesky priťahuje – takže ani ja ani sused preto bleskozvody nemáme, a nemáme ani poistené domy, pretože je výhodnejšie si tú poistku odkladať na očakávané opravy, resp. z dôvodu vysokej inflácie je chujovina odkladať si peniaze vôbec /viď tie debilné spoločenstvá vlastníkov bytov – vyciciavané správcami/ – radšej nakúpiť a uskladniť materiál – nejaké škridle, drevo, plechy. Za socíku bolo vylúčené plnenie za škody spôsobené vojnou, akurát vo vylúčení neboli spomenuté nepokoje – keďže socík bol považovaný za spoločensky normalizovaný – „sociálny zmier“. No ale teraz stačí organizovaný Majdan, BLM, atď. – a čo by ste chceli, keď rozvrat je v záujme bánk, ktoré vlastnia dcérske poisťovne!

  • KOVIDBARÓN!

   takže ty žiješ a funguješ iba zo svojho vlastného a iba zo svojho rozumu a vlastnými prostriedkami vo vlastnom priestore bez pričinenia a pomoci štátu-čiže chapadla veľkej chobotnice aneb článku pyramídy,vadím ti ja,vadia ti poisťovne,vadia ti eliťáci-čiže bankový a finančný a mocenský systém-čiže vodiu kážeš a vínom sa napchávaš,svet prijal elektronickú a digitálnu totalitu,lebo svet je podriadený elitám a vždy preto bude v niečo nejaký háčik a kým ty spíš-tak vo svete sa už aktivujú ďalšie články stavebnice dovŕšenia diela znetvoriť svet na obraz pekla v zmysle,či v duchu-ľudstvo si nič iné ani nezaslúži

   • Čo spraví normálny človek v dnešnom svete keď kúpi 2 m dosku, použije z nej časť a zostane mu pol metra? Normálny človek ju odloží aby ju mohol použiť keď bude treba lebo vie, že bude niečo tvoriť.
    A tiež ten koniec dosky nevníma ako odpad bez hodnoty.
    Nejde tak o hromadenie vecí, ktoré nikdy nepoužije. To je zasa iný prístup, ktorý tu nechcem rozoberať.
    Ale dnešná spoločnosť je tak nastavená, že má potrebu sa všetkého zbavovať lebo ju to zaťažuje a to až do takej miery, že sa to prejavuje aj tým, že sa mladší ľudia chcú zbavovať starších ľudí v rodine a berú to ako normálne.
    Presne jak to písal Maroš – v tomto prípade má takú pravdu, že si to málokto uvedomuje akú by mali ľudia tvoriaci spoločnosť možnosť a v podstate moc nad systémom tým, že by financie používali ako majú bez toho aby ich nechávali v bankách alebo pod paplónom. Ja by som si pod tým paplónom niečo nechal ale s rozumom.
    Lenže dnešná spoločnosť je tak oblbnutá a nesamostatná, že sama ani nevie čo má spotrebuvávať a kupovať a preto jej možno ľahko nahovoriť cez médiá a ostatných rovnako zblbnutych že „takto sa žije a kupujeme toto a narábame s tým takto a takto nie“. No jednoducho dnešná spoločnosť sa riadi manuálom jej podstrcenym. Ten odrezaný polmetrovy koniec by zahodilo 99 percent ľudí. Nenapadne ich ani to že by ten použiteľný koniec mohli ponúknuť známemu, ktorý príde na návštevu.
    Lenže aj tí známi sú vo väčšine takí že nad tým odpadom len mávnu rukou.
    A tak u ľudí v podstate nič hodnotné nezostáva, žiadne materiálne či iné hodnoty, všetko im preteká cez prsty, nič si nevedia udržať. Sebestačnosť nieje utopia, izolovanie alebo čokoľvek zlé ale naopak. Ono to je tak, že ak by si ľudia začali vážiť hodnôt a aj sa tak správať tak by postupne pretiahli všetko bohatstvo sveta a moc z rúk mocných toho sveta do svojich rúk ku svojmu blahu.

 9. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 8.2.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-8-2-2024/

 10. Objektívne

  Objavujú sa weby kde je 90% obsahu generovaného AI. Vyzerá to tak, že ich bude pribývať… To bude koniec internetu tak ako sme ho poznali… https://www.wired.com/story/plaintext-hairpin-blog-ai-clickbait-farm/

 11. Toto je zaujímavé – o desivých Dark videách na You Tube, na ktorých mazanie You Tube nemá vplyv, a to len vďaka ich indexácii špeciálnymi znakmi.

  Temná strana YouTube..
  https://odysee.com/@rothwellden:a/temn%C3%A1-strana-youtube..:c

  • KOVIDBARÓN!

   bojuješ zo stoličky v teplúčku a v pohodlí s cigaretkou a plným bruchom a na mzdu,či dôchodok,elektrinu a plyn ti všetci povinne prispievame v duchu spoločenskej viny a rastu verejného dlhu,bojuješ s náradím-ktoré máš od AL-a a čo si myslíš,že AL by ti dal do rúk niečo,čo by mu mohlo uškodiť,a čo nemáš od AL-a,máš od jeho sluhov

   • A ty si tu čo za parazitické hovno?! Hovno kričiace – chyťte hovno?! Ty to sem píšeš zase z pezinskej lampárne? Zase ten tvoj príživnícky stereotyp? Ty si z inej planéty ty debil?! Zase to tu budeš všetko zasierať tvojimi „filozofickými nadhľadmi“ z paralelného sveta?! To nie je paralelný svet – to je len konfabulačná bublina psychopata kovidbaróna a jeho „sveta“: Už len ten tvoj nick je riadna trapošina! FUCK You! Barón kovidu! Ku.va! Už si neaktuálny, ty orúškovaný blbec! Už to vidím, ako žiješ z prány a na vysomrovaných camelkách od Lichtnera.

  • Stále to z nejakého dôvodu znefunkčnuje link, ale nie všetky linky z Odysee. Autorovi by to zdielanie vadiť nemalo, pretože sa tým zvyšuje jeho sledovanosť-návštevnosť, a sťahovanie tam ide bez problémov. Neviem, čo je to za protokol, ktorý to zdieľqanie blokuje – nie je to interná záležitosť A.I. Badatela?

   • My žiadne linky neznefunkčňujeme. V podstate iba od vás niektoré linky sa zobrazujú „roztrhané“. Asi to robíte nejakým netypickým spôsobom.

    • Robím to URL označiť, vybrať všetko, vystrihnúť, vložiť sem.

     • Dá sa aj URL označiť a kopírovať, avšak keď človek ťahaním neoznačí celú dĺžku – neskopíruje celú. Preto dávam „vybrať všetko“ a vystrihnúť.

     • Maroš, redakcia:
      odkazy se je dobré vkládat dvěma způsoby:
      1/ dlouhgý odkaz – přes zkracovač url

      2/ nefunkční odkazy tímto postupem, který je uveden v odkazu:
      a href=“ “ a s příslušnými závorkami, URL odkazem a textem (viz můj příspěvek výše 10/02/2024 at 7:05)
      https://www.w3schools.com/tags/tag_a.asp

 12. Putin řekl Tuckerovi Carlsonovi, že kdyby Rusko nezasáhlo na Ukrajině, byla by to „zaviněná nedbalost“

  https://aktax.cz/putin-rekl-tuckerovi-carlsonovi-ze-kdyby-rusko-nezasahlo-na-ukrajine-byla-by-to-zavinena-nedbalost/

Pridajte komentár

*