McDonald’s priznáva, že milióny jeho zákazníkov odmietajú hamburgery Billa Gatesa s falošným mäsom


Print Friendly, PDF & Email

McDonald's priznáva, že milióny jeho zákazníkov odmietajú hamburgery Billa Gatesa s falošným mäsom

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Medzinárodná sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia McDonald’s sa rozhodla zrušiť predaj syntetických mäsových hamburgerov Billa Gatesa po tom, čo sa milióny zákazníkov sťažovali, že falošný mäsový výrobok chutí nechutne a cítia sa po jeho zjedení zle.

Joe Erlinger, riaditeľ amerického McDonaldu pre rubliku Global Food Forum novín Wall Street Journal povedal, že tento burger bol u zákazníkov obrovským prepadákom.

Portál Greatgameindia.com uviedol, že po zlyhaní testovania svojich nových hamburgerov McPlant v San Franciscu a Dallase najvyšší predstaviteľ McDonaldu potvrdil, že spoločnosť nemá v úmysle pokračovať v ich výrobe.

„Neboli úspešné ani na jednom z týchto trhov,“ povedal Joe Erlinger, americký prezident McDonaldu, pre Wall Street Journal v Chicagu.

Erlinger ďalej uviedol, že americkí spotrebitelia nechodia do McDonaldu hľadať McPlant burger alebo iné rastlinné bielkoviny. Reťazec predtým spolupracoval s firmou Beyond Meat na výrobe hamburgerov a nugetiek McPlant.

Rastlinné potraviny sú v súčasnosti mimo jedálneho lístka, hoci Erlinger nevylučuje, že by sa v budúcnosti mohli vrátiť. To záleží od toho, či bude existovať dostatočný dopyt zákazníkov alebo nie.

„Ak ľudia naozaj budú chcieť jedlá na rastlinnej báze z McDonaldu, radi ich znovu spustíme,“ povedal Erlinger.

„Naše skúsenosti však ukázali, že to nie je to, čo spotrebiteľ v McDonalde hľadá. Namiesto toho spotrebitelia hľadajú hranolky, ponuky jedál za 5 dolárov a teplé, čerstvé sendviče,“ dodal.

Zbohom vysoký krvný tlak

V utorok 25. júna 2024 spoločnosť McDonald’s oficiálne predstavila svoje nové menu za 5 dolárov, ktoré by mali ponúkať približne štyri týždne.

Výhodná ponuka zahŕňa McChicken alebo McDouble, malé hranolky, malý nápoj a McNugget.

V súťaži o hodnotné jedlo sa McDonald’s spolieha na viac než len svoje nové menu, aby získali späť stratených zákazníkov v dôsledku rastúcej inflácie. Reštaurácia tiež ponúka bezplatné hranolky každý piatok až do konca roku 2024, pokiaľ si zákazníci prostredníctvom mobilnej aplikácie kúpia niečo aspoň za 1 dolár.

Iní gastronomickí giganti, ako napríklad Wendy’s, Burger King a Starbucks, tiež vytvorili propagačné kampane na prilákanie zákazníkov, aby sa k nim vrátili.

Medzitým McDonald’s oznámil zámer zamerať sa na kuracie mäso, keďže ponuka jedál s bielkovinami zvyšuje dopyt.

„Dnes ako značka predávame viac kuracieho mäsa než hovädzieho,“ povedal Erlinger, ktorý mal 30 rokov, keď pracoval ako manažér v McDonalde v Chicagu.

„Sme pripravení prispôsobiť sa tomuto trendu, a preto práve tam investujeme.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V živote by som nedal do huby hamburger, keďže viem, z čoho a ako sa vyrába. Pomleté mäso nasiaknuté vodou – podľa typu – 1/3 – 1/2 vody, nedopečené /65 st. C/ je biologická bomba! Ešte do nich pridávajú šalát pestovaný odpadovou vodou.

  Svokra robievala geniálne fašírky – flaksne mäsa sa použili na hustý vývar – polievku, mäso sa potom pomlelo na fašírku, ktorá sa zapiekla v plechu a v trúbe. Jedla sa obvykle so zemiakovou kašou, alebo ako pochúťka „z ruky“.

  „McDonald’s sa rozhodla zrušiť predaj syntetických mäsových hamburgerov Billa Gatesa po tom, čo sa milióny zákazníkov sťažovali, že falošný mäsový výrobok chutí nechutne a cítia sa po jeho zjedení zle.“ – milióny – to ako fakt?

  • Někdy po revoluci jsem si v Praze v nějakém mekáči (v jednom prvním u nás) dala hamburger.Měla jsem velký problém ho dojíst Dodnes cítím tu odporně nasládlou chuť masa.Fuj.
   Dnes už jen maximálně cheeseburger.Podle mě a nejen dle mě tam do těch hambáčů dávají lidské maso .

   • Mňa zasa manželka chcela v Prahe raz pozvať do akejsi Koruny – nejakej jedálne, neďaleko námestia, tuším Staromestského – že tam je to lacné. Atmosféra tam bola ako vo Volkswagne v podnikovej jedálni. Len som tam nazrel cez dvere a videl tie rady a disciplínu tak reku ee.
    A tak som jej povedal, že musíme aj v centre nájsť niečo úplne zapadnuté a extra lacné, že sa tam musí niečo také nájsť . Po chvíli sme aj našli akúsi umeleckú reštauráciu v podzemí… a teda neviem kto tie ceny jedál dotoval ale tak sme sa tam najedli za minimálne peniaze, že až….a pritom sme boli len pár krokov od námestia. To jedlo tam bolo v extra veľkých porciách a keď som požiadal o tatarku a kečup tak čašníčka priniesla celú veľkú fľašu – a nebola to tá najnižšia trieda. Keď som chcel pridať hranolky ako prílohu tak priniesla veľký hlboký tanier, väčší ako bežný a bol kopcom tých špičkovo upečených hranolčekov . Normálne som sa cítil ako v nejakom príjemnom sne ale bola to realita.
    Okolo nás sedeli nejakí umelci a cez závesy bolo počuť aj akési predstavenie či skúšky. To mám rád že také niečo existuje–že sa človek môže najesť aj v prostredí kde sa môže cítiť uvoľnene.
    Ak tá čašníčka bola asi nejaká herečka či divadelníčka… veľmi dobre som sa tam cítil a aj zrelaxoval… bol som tak trocha medzi svojimi..
    .. a tá strava bola naozaj taká bezstresová.
    Keď som som si potom predstavil, čo by som zažíval v tej Korune, Mekáči a pod. tak som bol šťastný, že som sa takému gastrotraumatu vyhol.

    Väčšinou to býva opačne.

    • Oprava :

     To „väčšinou to býva opačne“ patrí za vetu „Normálne som sa cítil ako v nejakom príjemnom sne ale bola to realita.“.

     Oprava 2 – nie „Ak tá časňíčka..“ ale „Aj tá čašníčka…“

    • holistický prístup

     Noooo, hlavne, že toho bolo veľa a doslova si sa „lacno“ nažral sťa žid pred pôstom alebo na návšteve a pritom ani len netušíš, čo to bolo zač – stačí málinko, aby Ťa oklamali – stačí len repkový olej, alebo iná sr_a_č_ka – hlavne, že čašníčka bola hééérečka …, bolo toho veeeľmi veľa a veeeľmi lacné.

     To sa mi snáď len sníva …

     • Ty trúd….Praha nieje len o židoch a Židoch ale to ty nemáš v programe.
      Ty mymastený tĺk, ktovie koľko minulých životov si prežil ako Žid, ty konceptuálny génius.

     • holistický prístup

      Ja o voze – Ty o koze – skutočný „mysliteľ“a nosič „svetla pravdy“ … ach jaj …

     • Holistický prístup – jak o voze a o koze? Veď do všetkého ťaháš Žida aj do toho ako som sa s chuti najedol, inú tému nemáš len Žida a ako ma tam v Prahe ľahko oklamali. To ako toho tvojho Žida pred postom si mám odmyslieť keď ma tak hodnotíš? A je jedno ze to bolo len prirovnanie, stále každému hadzeš na krk Žida akoby sa všetci spikli so Židmi proti…. a vlastne proti komu?

     • holistický prístup

      Nie, do ničoho nikdy neťahám žiadneho žida – v tomto prípade išlo o výnimku a len ako bežné prirovnanie. Na rozdiel odo mňa, takmer každý Tvoj príspevok je o židoch a ich „bohovi“. Ako je vyššie uvedené – skutočný „mysliteľ“ a nositeľ „svetla pravdy“ …

      Na okraj: slovo žid je nové!!! – má len niekoľko rokov – vôbec to nie je slovo pôvodné!!!

   • V té době o tom, že do toho dávají lidské maso, byl i článek v novinách, hned vedle černé kroniky na druhé straně. Rovněž ho nejím. Tak hnusně sladké maso, to ze zvířete jistě nebude.

  • holistický prístup

   Ešteže tým „zákazníkom“ chutí ľudské mäsíčko – hlavne z utýraných dedičiek – je možné, že poniektorí si pochutnávajú na vlastných deťoch – ten hnus z ukradnutej značky nie je možné pre človeka ani len vidieť, nieto ešte prijímať do organizmu. Vraj zadarmo … nič nie je zadarmo – dáte im prístup na „svoj“ bezkešový účet a nielen to – trávia tých žrútov odpadov všetky tie ich „fas(t)fúdy …

  • To umelé od Billa G. nezožerie ani pes. A to doslova

 2. Toto potvrdzuje zase, aki su skutocni vladni politici, bez svedomia, charakteru a cti, sluziaci len Bruselu!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/07/na-slovensku-schvalili-novy-vyvlastnovaci-zakon-jehoz-prijeti-pozaduje-eu-video/
  Po volbach? Z kaluze do blata !

  • Medzi progresívnymi liberálmi a ľavičiarmi (za ktorých sa považuje Smer aj Hlas) nie je podstatný rozdiel, čo sa týka podriadenosti voči Bruselu a Washingtonu. Všetci idú v šľapajach globalizmu, jedni okato a tí druhí latentne.

   • Ano. Vždy to je ROZDELUJ A PANUJ. Tie strany ale majú samozrejme rovnakého pána, ináč by to bolo velké riziko pre pánov. Samozrejme, že to musí vyzerať vierohodne, preto je medzi rozdelenými stranami skutočný boj. Teda viac ciest, ktoré žial pre nás majú rovnaký ciel. Dokonca aj studená vojna bola hra. Preto bolo to mlčanie CCCP o ceste na mesiac…

    • .. no áno, to mlčanie CCCP o rozprávke ako USA leteli na Mesiac.. avšak treba vedieť aj to, že kto vládol v CCCP po smrti Stalina, resp. kto sa podieľal na rozklade štátu a všetkého toho čo CCCP za Stalinovej éry dosiahol.
     To mlčanie CCCP – to privretie očí nad „letom“ USA na Mesiac – tá dohodička – to nebola práca tých, ktorí budovali CCCP v záujme jeho mnohonárodnostného národa ale práca tých, ktorí sa po vražde Stalina dostali k moci – teda Trockistické prozápadné a Globalistické sily na čele s frontmanom – bende/banderovcom Chuščovom. Chruščov však v skutočnosti nič neriadil, len vykonával vôľu Nadnárodného riadenia (Globalisti) . Vtedy mali Globalisti svoj nástroj USA ešte pod kontrolou a nie ako je tomu dnes.
     Chruščov po nástupe do úradu prepustil Bende/Banderovcov odsúdených za kolaboráciu z fašizmom z väzení a rozostavil ich na posty v štátnej správe. Vtedy začal ten boj, to rozvracanie štátu, likvidácia všetkých, ktorí na akomkoľvek poste pracovali pre záujmy ľudí v CCCP.
     A týkalo sa to aj oblasti vedy, výskumu a kozmonautiky kde bolo všetkými možnými spôsobmi vymenenych/odstavených/eliminovaných mnoho osôb, ktoré stáli plánom Globalistov/USA západu v ceste. Trockistické vedenie a kádre rozvracali v CCCP v každej oblasti, v úplne každej a vytvárali deficit, nedostatok a zároveň sa snažili vychovať spoločnosť, ktorá nenávidí svoj štát a bude chcieť z neho utiecť… na Západ. Západu sa všade ustupovalo, všade sa privierali oči a po 40 rokoch vlád inštalovaných Trocistov sa mu to aj podarilo – prišiel rok 89 a CCCP bol porazený z vnútra za pomoci vnútornej zrady najvyšších (Trockistických) kádrov v CCCP.
     Tu treba vidieť podstatu – a to, že išlo o boj dvoch Koncepcií – a to tej ľudskej v súlade s Bohom, ktorú zastupoval CCCP budovaný Stalinom a tej druhej – Globalistickej – parazitickej – satanickej, ktorú v CCCP zastupovali Trockistické sily v riadení štátu. Aj SVO je boj týchto dvoch koncepcií – tej ľudskej a tej satanickej, nemožno jej podstatu – teda to čo sa v nej deje ako to najdôležitejšie brat len ako výsledok – boj dvoch konceptov z jednej satanickej Globalistickej dielne..

     • Israismael

      Teda Chrušcov bol ten mega najväčší zloduch poStalinskej éry..Urobil toľko zla v ruskom svete ,že už len Jelcin sa mu približuje .
      Tak či tak Rusko je ,,božou metlou“ pre tento svet ,pretože Rusko má
      úlohu( z Vyššia) vyzametat ten globálny bordel a to odporné opäť po Európe bujnejuce fašistické (neoliberalne ) hnutie..Ak sa tento bordel nerozpadne sam v sebe ,tak Rusko bude musieť ,,ísť a kráčat“ naozaj ďalej ..Veľmi si prajem prirodzený rozpad toho nebezpečného neoliberalizmu (satanizmus ktorý je akoze liberálnou voľnou demokraciou ako ju nazývajú na západe ) ,lebo ak by to museli čistiť po Európe Rusi ,tak znamenalo by to tretiu svetovú vojnu a čistenie = ocistu od globálneho liberálneho temna v nesmiernom utrpení ..

     • holistický prístup

      Nieee – najväčší zloduch a najposlušnejší OTROK archontov bol dosadený na konci – fľakatý (satanom označený) GORBAČOV – veľký satanista so svojou bezpohlavnou, bezdetnou štetkou – ako jediná zo „žien“ na „audiencii“ u „pápeža“ nie v čiernom a so zahalenou papuľou, ale v červenom a bez zahalenia papule … a nielen to – bola vyššie na rebríčku satanistov, ako GORBAČOV – bol ňou riadený!!! Bez svojej vodkyne (mala ho na motúzikoch naviazaného – bol v skutočnosti len marioneta), aj keď mal zničenie ZSSR a celého „východného bloku“ „kráľovsky honorované“, bol nútený – v tej svojej „zemi zasľúbenej – v ééémerike“ – tajtrlíkovať v RE-KLAM-ách! Zdochol zloduch v sukni a po nej fľakatý zloduch – narobili sa zla – nakŕmili archontov … takí mali zdochnúť v prastarých materiach svojich pra-prastarých materí!

     • Israismael

      Kto je pápež, jezuita,že sa mu majú klanat ľudia ako Bohu ? ..Je to iba človek a falošný prorok ako aj celé papezstvo ..Ale inak ok súhlasim s tým Gorbim a jeho ženou..

     • Israismael, čo sa týka tých trockistov v CCCP tak tú hierarchiu netreba riešiť – začalo to Chruščovom a skončilo Jelcinom, ktorý vyslovil aby Boh žehnal USA a sľuboval že Rusko ich už nikdy nebude ohrozovať.
      Jedny procesy v CCCP šli jedným smerom a tá banda zmetkov, ktorí nenávideli Stalina, Bolsevikov a ruský národ sa zachvievala vo vôli Globalistov a západného USA – sionpána. Z hrdinov trockisti urobili debilov a vrahov a z vrahov hrdinov a géniov. Svet, ktorý po sebe zanechal Stalin – svet v ktorom sa ľudia učili ako správne žiť nebol satanistom po vôli.

     • holistický prístup

      Achnaton ,

      Jeľcin bol len úbohý „užitočný idiot“, ktorý pochopil, že je len užitočným idiotom – to je všetko – preto to „požehnanie“ – pretože „žehnal“ diablom – to je ten VÁŠ BOH! – vidíš len to, čo chceš vidieť. Dívaš sa kaleidoskopicky, nie celistvo.

     • HP, tam si precitaj dva diely Krivych Zrcadel od Pjakina aby si vedel kto čo robil v CCCP a aké úlohy pre rozklad CCCP musel zvládnuť. Gorbačov ak by bol na mieste Chruščova tak by tam dlho nevydržal, nemal by na to. Chruščov bol ďaleko zlomyselnejší než Gorbačov a mal silnú vôľu . Gorbačov bol jedinec viacmenej bez vôle a bez vízie. Bol taká Greta.
      Dva diely Krivych Zrcadel to spravia, neboj.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      síce nie som HP, predsa zareagujem.

      Ty nie si ten, kto má akékoľvek právo niečo – čokoľvek komukoľvek prikazovať a manipulovať ním a Tvoje pokusy sú extrémne primitívne. Naďalej sa cíť sťa „vládca“, „mysliteľ“ a nosič „svetla pravdy“ – si bez vlastného zdroja – napájaš sa len na Tebou milované egregory a hovkáš si v nich – Tvoja voľba … alebo ani nie. Tak len spinkaj ďalej a posilňuj svet netvorov.

     • Nuž, treba si prečítať knižku „Veľké sprisahanie proti Rusku“ od M. Sayersa a A. E. Kahna, ktorá prvý raz vyšla ešte v roku 1946, teda počas života J. V. Stalina. Po smrti Stalina (resp. jeho vražde) sa kormidlo sovietskej politiky obrátilo. Dielo prevratu dokončil M. Gorbačov, údajne slobodomurár (názov lóže som zabudol).

     • Israismael

      Holisticky prístup ! Ty máš iného Boha než ja alebo Achnaton? Alebo ty a celé ľudstvo tejto planéty má iného ? Je len jeden jediný pravý Boh v zmysle Stvoriteľa a Tvorcu ,žiaden iný NIE JE ..Ani sionisticky ,ani moslimský (pretože Alah je BoH a ten istý ten sám ,len iným pomenovaním ) ani mohamedansky ,ani židovský ,ani liberálny ani konzervatívny ..Proste žiadny iný ! Ale je iba jeden jediný BOH-STVORITEL NEBA A ZEME ..To že ľudia si vymysleli mnoho bohov to už je iná záležitosť ,dokonca aj v bytostnom nad hmotnosťami ,kde je vodca bytostnej sféry Zeus je on považovaný ľuďmi za boha …ale nie je ..Ale ak hovoríme o Bohu v pravom zmysle je len jeden jediný BOH ,jedna jediná tvorivá sila ,jedna jediná Najväčšia vôla ,transformovana do 1/.Syna Ježiša a 2./Syna Ducha svätého IMANUELA ,Parsifala ,Abdrushina ( tomu je ťažké porozumieť neznalym prečo trojica vládnuca vo vesmíre od hora -dole).. Lebo Imanuel je ako Alfa Omega kráľ celého kozmu a vesmíru ,Parsifal je ako kráľ Stvorenia počnúc duchovnými svetmi na vrcholku svätého Grálu a Abdrushin ako Syn Človeka v pozemskom a zároveň očakávaný Duch Pravdy,ktorý nám dal SLOVO VO SVETLE PRAVDY..Ježiš ako Boží Syn je kráľom Božskej časti stvorenia ..Taká je Pravda ,ktorú nám nedal žiaden iný Boh ,ani ,,vaš Boh“ ako to hovoríš s prekrucovanim a dehonestovanim ty HP mne a Achnatonovi,lebo je to aj tvoj Boh ,a všetkých stvorených v celom vesmíre a teda aj môj a Achnatonov ..Niet Iného Boha iba toho čo je Najvyšší ,Stvoriteľ všetkého čo je a čo ešte bude ,bezbytostny jeden jediný SVÄTÝ BOH …Žiaden satan ,žiadam Lucifer nie je bohom ani Mohamed ani nik,žiaden tvor či archanjel a pod ..všetko sú to len nižšie bytosti ,ďaleko nižšie od Boha Najvyššieho…Jedine Ježiš prislúcha k Bohu A Imanuel Duch Svätý ..Toto je Pravda a bude sa ju ľudstvo učiť keď padne všetko temno na tejto Zemi …ONEDLHO

     • holistický prístup

      Israismael,

      ja nemám ŽIADNEHO boha, „boha“, Boha ani „Boha“, či nejakých bohov – tí sú len súčasťou HRY – takže š_t_í_š mimo misu – len posilňuješ temné egregory – tak len spinkaj sladučkým spánkom v bezvedomí naďalej a tvár sa sťa majster sveta, mysliteľ a nosič „svetla pravdy“.

      Toto je snáď už len zlý sen. Toľko bludov, ktoré tu šíriš Ty a Tvoje identické „dvojča“ egyptské je skutočne snáď len dielom hluchých slepcov.

      Všetko je už viditeľné – úplne všetko! Tak len zatváraj oči a upchávaj si uši – aj nasilu – čo ak by si uvidel a započul niečo, čo je mimo Tebou milovaných egregorov. Si len otrok otrokovho … otroka – a hovkáš si v tom.

      Koniec.

    • Israismael

     Aký si ty sebaistý človek HP ..Tak sebaisto odsudzujes mňa aj Achnatona ako by si bol kráľ Stvorenia a jedine ty všetko poznáš ,všetko vieš a môžeš sudit ! Ty to súdiš úplne suverénne hlava nehlava ,nerozumne a ruhavo ako by si mal právo sudenia ,ako by si dostal súhlas od Pána ,že ty pán holisticky prístup môžeš sudit na Zemi čo i len dvoch ľudí ..No len aby si sa v konečnom dôsledku nestal tým najväčším chudákom na tejto planéte a na tejto na Zemi . ..Len toľko ..
     Koniec

     • Israismael

      Ty nemáš Boha áno ..lebo ty si satanov výplod HP,ale rád si odplujes ,inde a obgrckas aj tých čo poznajú Svetlo a Slovo Vo svetle Pravdy ..tvoj boh je ten ktorý je klamár ,vrah a násilník ..Satan a Lucifer v jednom..Keďže sám si sa priznal že ty nemáš Boha ..Sa hanbí a čakaj na svoj súd ..ako aj každý človek . Potom ti dôjde či máš alebo nemáš Boha .či je to len výplod ,konstrukt alebo súčasť hry..Na kolená pôjdeš tvor ,produkt temna HP
      Koniec

     • holistický prístup

      V jednom jedinom máš o mne pravdu – som človek a Ty si dielo Tvojho milovaného temného boha – satana – si ĽUDINA, prípadne nejaký zmesok a nie človek . Tvoja myseľ je zvieracia – potrebuješ pastiera, ktorý Ťa privedie na pašu … a to takým, ako si Ty stačí. Ty si ten, kto nielen súdi – hlavne tých s vlastným kanálom – kanálom mimo matrix – mimo HRU. Si len úbožiak snažiaci sa podávať násilne všetkým MODRÉ pilulky (kapsle). Takí, ako si Ty, umožňujete temnote v šírení a zotrvávaní. Zbytočne sa snažíš s penou na hube pľuť na mňa svoje jedovaté sliny – sám si vytvor satana, klaniaš sa mu, vzývaš ho, … – odporný otrok satanov. Sám si si vybral, sám zakúsiš …

      Koniec.

     • Israismael

      Holistik na teba už musím tvrdo ,.lebo tie tvoje satanske reči sú neunostne …Si sluha Lucifera na zemi ? alebo jeden totálne zvedeny človek ,idúci na cestu skazy a teba už neprebudi nič… a si iba nepotrebna pleva ..si ako tá pochaba žena ,ktorá keď čakala spolu s ostatnými na Ježiša zaspala a zabudla si aj olej do lampy .. odišla si ho kúpiť ale medzi tým ostatné panny vošli s pánom na hostinu ..no môžeš búchať koľko chces aby si bol vpustený dnu… počkaj si na záver diania ,ktoré čoskoro príde keď po očiste sveta príde deň D ,keď budeme všetci súdenými…Ja sa nebojím súdu ..Ja ti ale hovorím ty holistik, ty satanov sluha na zemi ty sa boj …ja som ťa spoznal čo si zač a čo si sledoval a sleduješ so mnou,keďže ja poznám PRAVE SLOVO BOŽIE….spoznávam ťa ,,jasná “ ..

   • Mňa trápi aj to druhé heslo vládnucich: dať ľuďom chlieb a hry. Trápi ma to, že sme neni stále dosť uvedomelí. Koľký z nás mame predplatenú káblovú TV, internet v mobile a pozeráme naordinované nezmysly útočiace na naše PODVEDOMIE… Pozeráme športové prenosy, ktoré nás zabávajú a odvracajú našu mysel od podstatného… Kupujeme nezmysly, lebo môžme… Keby sme s nimi nespolupracovali, celý systém vládnutia sa im zrúti ako domček z karát…

    • Presne tak, ja som bojkotoval majstrovstvá v hokeji a teraz bojkotujem majstrovstvá vo futbale. Zopár stovák kilometrov na východ je vojna a my sa akože máme „zabávať“ na takýchto prkotinách? To vážne???

     • Z pohľadu žida – prečo nie! Veď už len samotná stávka na výťazstvo RF – UK je o čom? Akcie – reakcie?

     • Vraj sa tá energia, ktorú ľudia vyprodukujú pri sledovaní zápasov dá zachytiť a zneužiť. A je to obrovské množstvo energie – niekto to fakt prežíva. Dosť to nechápem, lebo namiesto toho aby som si zašportoval, čumím na TV, chlascem pivo a mudrujem čo kto zle kopol/zahral. Držím palce nejakému mužstvu zastupujúceho štát/mesto, kde je aj tak časť toho mužstva z iného štátu či mesta. Ale to asi netreba riešiť, hlavne nech sa plebs zabáva…

     • Mňa naštvala Šofokola – už neviem kedy to bolo – kedy vznikol taký odporný názov pre Kofolu. Tá Šofokola bola spojená jeden rok s MS v hokeji. To sa v to obdobie začalo viac liberálčiť v TV štúdiách a všetci moderátori TV kanálov mali v popise práce viac ochkať, jajkať a ceriť zuby keď spomenuli, že naši idú na ľad.
      No reku bežte niekam, vy úchylná banda aj s vaším hokejom, hokejistami a teleránami kde sa všetci nasilu usmievate ako prasklé melóny! Posledné MS kde som to ako tak sledoval boli myslím v 99 alebo 2000(?)

  • holistický prístup

   Hlavné je, že tí Tvoji milovaní sutanisti – satanisti vždy všetko činia len a len pre Tvoje dobro …

 3. Smrt v první osobě Ukrajinský voják zaznamenává své poslední minuty během městské bitvy
  https://odysee.com/@tgzpravy:9/smrt-v-prvni-osobeukrajinsky-vojak-zaznamenava-sve-posledni-minuty-behem-mestske-bitvy:6

  Slovensko: Za 17 dní padlo 16 medveďov! Fotografie zabitých medveďov. Europoslamci progresívci by radšej obetovali ľudí. (Fotografie zabitých medveďov)
  https://cz24.news/slovensko-za-17-dni-padlo-16-medvedov-fotografie-zabitych-medvedov-europoslamci-progresivci-by-radsej-obetovali-ludi-fotografie-zabitych-medvedov/

  Článok už neviem nájsť, ale denne teraz na fronte už zomrie 2 tisíc Ukrajincov – predtým to bolo 800 až tisíc.

  • holistický prístup

   Chcelo by to aspoň 10 denne – jeden kus denne – takým tempom sa len a len namnožia, nič to nerieši.

 4. 1/ Mega-potravinárske – Mc-Donald´s – korporáty sa za každej situácie – ako taký -„nezničiteľný“ parazit, dokážu rýchlo aklimatizovať na nové „stravovacie“ podmienky.

  2/ Ovce začnú odmietať umelé mäso-NEVADÍ ! Ako posledná zdravotne NAJ – výživová novinka – v rámci dnešného Menu:

  – Červo-hamburger, podávaný s kečupom + Pepsi. Cena – priam – diabolsky lacná: 6,66 €.

  viď odkaz nižšie:

  https://uploads.disquscdn.com/images/5bc9935dc2fa89742b45af4230e74b54032a7572973a70bf0f6b24ff644ee80b.jpg?w=600&h=590

  3/ Myslím, že takí progresívci, vr. Šimečku – ako tí „NAJ“ – enviromentalisti – to v rámci svojej liberálnej filozofie a politiky – i náležite ocenia.

  • Ajša, len tak bokom, tie niektoré ceny z reťazcov.. hlavne myslím akciové ale aj „bežné“. Napríklad 1,11€, alebo 4, 44€ alebo 9,99€ alebo 2,22€ atď. Inak aj drogéria „101“ je tiež také niečo čo zaváňa satanizmom.. v predikčnom filme v podstate od G. Orwella bola nech al á miestnosť „101“. Aj názov mrakodrapu „Taipei 101“ na Tajwane – kde sú usadení nedorazení pohúnkovia USA „Komsomolci“ (chudáci skutoční ruskí Komsomolci – jak by k tomu prišli?) – aj ten mrakodrap je symbol satanizmu.
   Tých „101“ – tiek je však okolo nás celé more.
   Ešte som cca rok nazad počul v jednej relácii, že do tých Mc D hamburgerov pridávajú aj ľudské mäso v rámci nejakého zasväcivacieho satanického rituálu pre ľudstvo … ako takto – nemusí to byť pravda ale takisto nevidím nič čo by mi to vyvracalo, by som povedal, že môže to byť skôr pravda ako lož.
   Nikdy som sa tými symbolmi netrápil ale keď toho je teraz až tak veľa – keď snáď každý herec, športovec,politik, umelec, podnikateľ a 1000 ďalších verejne ukazuje satanické symboly tak sa to nedá prehliadnuť. Dokonca aj opoziční politici a ľudia z alternatívy a rôzni aktivisti – aj tí v dosť veľkej miere ukazujú satanické symboly. Tých symbolov, gest a póz je dosť a keď si človek začína všímať tak iba kuká jak Puk….a povie si, že „aj ty???“.

  • Ešte dodám:

   1/ Je takmer jedno, či sa jedná o zdraviu-škodlivé mäso – „umelo-hamburgerové“, predávané v Mekáčoch, alebo – mäso kuracie, predávané v obchodných reťazcoch.. Jednak nevieme akosi priamo dokázať, či nie je to kura napr. z UA (i – salmonelové, lebo – áno, už i také tu bolo štátnymi orgánmi – identifikované!), ďalej tu – na SK prebalované, aby to vyzeralo, že sa jedná o kura slovenské..Lebo – Peniaze – až na I. mieste!!

   2/ Dnes reťazec Metro – cash&carry SR, vyzýva občanov, že ak – nebodaj – majú ešte doma kura (a – chválabohu – ho ešte nestihli skonzumovať ..), tak nech ho idú vrátiť do obchodu (nebodaj aj s bločkom z ERP.)
   Tieto choré kurence, prekračujúce povolené množstvá ATB (doxycyklín) tu predávali Slovákom od 1/2024 – 6/2024. Zaujímalo by ma, či tieto kurence – II. kategórie pod danými šaržami predávali napr. i v Rakúsku, alebo DE.. Zrejme – nie!

   Odkaz:
   https://www.hlavnydennik.sk/2024/07/02/pozor-ak-mate-doma-toto-maso-nejedzte-ho

   P.S: Najspoľahlivejšia pre človeka (závislého na mäse), je skutočne kúpa z dvora – zo spoľahlivého domáceho vidieckeho chovu (bez ATB), či už hydiny, vr. moriek, vajec, hovädzieho, teľacieho, zajačieho mäsa..

 5. Vladimír

  Prirodzená strava je lepšia ako Mcsračky, ktoré sa nedajú konzumovať.
  Niečo na zamyslenie:

  Štúdia, ktorá mnohých šokuje. Naruší miliardový biznis?
  https://www.hlavnespravy.sk/studia-ktora-mnohych-sokuje-narusi-miliardovy-biznis/3547948

  Hunzas žijú 120 rokov, nie sú chorí, rodia deti v 65 rokoch
  https://www.youtube.com/watch?v=Q6stNfMgQ-c

  • Marek Kosice

   Vladimir veri rozpravkam o hunzoch…NECH SA PACI…. :D….. Samozrejme za to vdacia rastlinnej strave, ze? 😀

   • Teraz si sa prebral po dvoch nočných? A začínaš svojou prirodzenosťou? Niekto sa prirodzene vyserie – niekto prirodzene potrebuje do niekoho za.ebať! Čo vieš o hunzoch ty?! Ľudia izolovaní od takých civilizovaných debilov ako ty, by sa mali správne dožiť 200 rokov! Ja riešim – ako je možné, že u nich sa rodia marhule a u nás nie!

    • Niekto verí správam o 120 ročných hunzoch, niekto o 120 ročných eskimákoch. Maroš, existuje aj sibírska marhula- prunus sibirica. Existuje vela územných odrôd ovocia, ktoré vytláčaju neodolné hybridy. Celkovo sa čudujem luďom, že si kupujú semená zeleniny v obchode. Získajú prešlachtené, presmradené rastliny, ktoré už generácie rastú v skleníkoch s perfektnou pôdou, nikdy nezažili sucho a nemuseli bojovať so škodcami. Istý francúz (teraz to nenajdem) predáva vlastné semená, ktoré po desaťročia nepolieval, neošetroval… Vždy na semeno nechával najzdravšie rastliny. Zo začiatku sotva prežívali, no neskôr prirodzene bolo úrody viac a viac bez zbytočnej roboty.

    • Ak chceš mať pravidelnú úrodu marhúľ, musíš si ju naštepiť na slivkovú podnož.

   • Marek verí rozprávkam o plochej zemi a za každú cenu to presadzuje.
    Ja osobne som v Indii ani Pakistane nebol, ale mnohí moji priatelia (ty priateľov nemáš) tam boli. Takmer celá India je vegetariánska, vegánska a fruktariánska. Svätí muži majú také schopnosti, ktoré ty mať nikdy nebudeš, aj keď zožerieš 5 kg mäsa denne. Svätí muži z Indie boli aj na Slovensku a s tými som sa osobne stretol.
    Najstarší človek žil v pohorí Altaj, zomrel 168 ročný. Podľa Biblie žil Adam 941 rokov.

 6. Možno sa príde na to, že keď sa to umelé mäso primieša v pomere 1:10 k normálnemu, nebude to cítiť. Možno tam bola zmluva na odber umeleho mäsa na viac rokov, a nebude sa im chcieť platiť penále… Ale samozrejme, že by toto taká firma nespravila… Aj keď cielovému zákazníkovi by to bolo šumifuk. Keby to mäso chutilo lepšie, bol by to hit a mladí by pýtali len to…

 7. Aha hovädzie umelé. Dokáže vyrobiť aj kuracie ale to už nepovie. Za desať rokov v USA a päť rokov v Kanade som zjedol dva hamburgere. Keď som pozrel na tu sracku čomu hovoria mäso tak som mal dosť. A to nebolo umelé mäso. Bol to obyčajný hovädzí tuk ktorého bolo cca 80% zvyšok koreniny, farbivá a možno 5% hovädziny a čerešnička na torte sladká žemľa. Zjedol som ich len zo zdôrilosti aby som neurazil. A tu sa ide mládež pozabijat za tento odpad.

Pridajte komentár

*