Vodič papalášov z WEF priznal, že odmietajú jazdiť v elektrických autách, žiadajú benzínové


Print Friendly, PDF & Email

Vodič papalášov z WEF priznal, že odmietajú jazdiť v elektrických autách, žiadajú benzínové

(Baxter Dmitry, Newspunch) Elity zo Svetového ekonomického fóra (WEF) odmietajú používať elektrické autá a požadujú, aby boli vození v „normálnych autách“ poháňaných benzínom.

V Davose sa japonská novinárka Masako Ganaha rozprávala so šoférom voziacim VIP ľudí, ktorí sa zúčastnili výročného zasadania Svetového ekonomického fóra. Napriek tomu, že WEF presadzuje vo svete používanie elektromobilov, na ich vlastnú prepravu vodič nemohol použiť elektrinou poháňané auto.

Šofér ďalej vysvetlil, že elity sú presvedčené, že elektrické vozidlá sú veľmi „nebezpečné“, preto by ich mali používať iba obyčajní ľudia.

Tu si môžete pozrieť video novinárky s vodičom VIP „elít“ z Davosu (v angličtine):

Ďalšie dôkazy, že elity vodu kážu, no víno pijú

Svetové ekonomické fórum urobilo tento rok počas svojho zasadania niekoľko zmien. Davos má po novom heliport, takže VIP členovia môžu opäť lietať v helikoptérach. Okrem toho už neexistuje limit CO2 pre ich autá.

Inými slovami, elektrické autá sú len pre obyčajných ľudí a normálne autá so spaľovacími motormi využívajúce fosílne palivá sú pre elitu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Minulý týždeň sme odhalili, že davoské elity odmietajú dovoliť zaočkovaným pilotom lietať na ich súkromných lietadlách a uprednostňujú neočkovaných pilotov, pretože je oveľa menej pravdepodobné, že počas letu utrpia zástavu srdca.

Toto je posledný príklad, že „jedno pravidlo platí pre teba, iné pre mňa“. Davoskí miliardári sú najnehanebnejší pokrytci na svete.

Letiská v okolí Davosu sa každý rok zaplnia tisíckami súkromných lietadiel, napriek údajným zeleným politikám krajne progresívno-liberálnych miliardárov. Tí sa zgrupujú prevažne vo WEF, aby tam spoločne plánovali, ako zbaviť obyčajných ľudí ich slobody.

Záver

Číre pokrytectvo „elít“ by nemalo byť žiadnym prekvapením. Minulý rok bol Bill Gates prichytený, ako priznal, že agenda klimatických zmien je pre WEF podvod. Vo videu sa chváli, že výraz „čistá energia“ nakazil mysle ľudí.

Podľa Gatesa, ktorý sa v roku 2018 rozprával s publikom zo svojho najužšieho kruhu, môžu byť veterná, solárna, batériová technológia a iné obnoviteľné zdroje energie módne, ale nie sú schopné vyriešiť klimatické zmeny.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A čo iného možno očakávať od hadov? Však klamstvo je ich hlavným pracovným nástrojom a znakom. Podľa toho ho ich vieme spoznať, pokiaľ sme nestratili pravú vieru a vďaka nej aj schopnosť rozpoznať, čo je klamstvo a čo lož, čo je dobro a čo je zlo. Nestrácajme vieru a zmerajme sa na posilnenie nášho ducha, lebo trvajúca vojna je vojnou o naše duše ! https://protiproud.info/duchovni-svet/6980-bozi-dopusteni-ma-ruzne-podoby-sice-dopada-na-vsechny-efekt-na-kazdeho-je-vsak-ruzny-demoni-pronikli-na-vinici-pane-maria-svet-opakovane-varuje-sireni-zla-a-zednarska-propaganda-ma-nam-to-vzit-odvahu-prave-naopak.htm

  • Sursum Corda!

   Tento článok z Bádateľa poukazuje na to, ako sa naši globálni „hrdinovia“ boja smrti a že sú to len obyčajní zbabelci. Nad smrťou nemajú žiadnu moc a všetko im vezme! Ako budú takíto „ľudia“ obhajovať svoje činy keď raz budú stáť pred Súdnou stolicou?

   „Svet! Čo iného je svet tento, ak nie len tieň, ak nie len rýchlo pomíňajúci výstup herca? Príde smrť, opona spadne, výstup sa skončil a všetkému je koniec. Ach, v hodine smrti, pri svetle, ktoré sa rozžiaruje pri umierajúcich: ako budú pripadať človeku všetky tie vzácnosti sveta potom, keď všetko opustiť má?“ Sv. Alfonz de Liguori

   • Kazdemu papalasovi z wef pridelit nie elektromobil ci spalovak ale nalestenu Skodu Ferat – a tu ihlu z toho pedalu – dat do tej sedacky kde si lapne jeho „urozena“ prdel. A potom s nim do kafilerky.
    Pre dablov – diabolske vozy.

 2. Tu – v 4. časti seriálu – od Jane Kaufman – NWO – sú úplne podrobne popísané sociopatické vízie a plány satanistov z WEF, čo sa týka – zdigitalizovania a následného možného hacknutia človeka – na základe zozbieraných a spracovaných informácií o každom z nás (AI). Prezentácia tohto diabolského plánu bola v Davose 2023.

  Citujem:
  „To není žádné proroctví. Abychom něco takového ale mohli zavést, k tomu potřebujeme celosvětovou spolupráci, protože ony tři existenční možnosti pre ľudstvo, ako je: jaderná válka, alebo ekologický kolaps, alebo a technologické narušení, musí být řešeny v celosvětovém měřítku!

  Klaus Schwab se již pokouší některé globalistické nápady uvést v platnost, většinou v Holandsku. Na příklad, holandské město Apeldoorn bylo koncem roku 2021 tajně změněno na „chytré město.“ Aniž by o tom občané věděli, byla všude nainstalována 5G mikrovlnná technologie. Instalaci provedla neznámá rakouská firma RadioLED, která si vyhradila právo na informace, tímto získané. Tisíce sensorů sledují občany města všude, kam se pohnou, telefonní hovory a internetový provoz, to všecko je zaznamenáváno.

  Co zamýšlí firma RadioLED s těmito informacemi dělat? Proč je vůbec sbírá? Málokdo ví co je to za firmu, co je jejich skutečný záměr a kdo má z toho všeho jaký užitek. Nikdo se neptá jestli mohou občané odmítnout instalaci antény v jejich blízkosti, která je velice zdraví škodlivá, nikdo se nepozastavuje nad zdravotními následky. A co se týče soukromí občanů, o tom se nezmiňuje už vůbec nikdo“.

  Zdroj:
  https://cz24.news/jane-kaufman-dalsi-vystrednosti-svetoveho-ekonomickeho-fora-wef-harari-se-zcela-prekonal/

  P.S: Modlím sa za multipolárny svet!!

 3. Satanisti primitívni tlačia na pílu a tvrdo si idú za svojim cieľom: https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/svetove-ekonomicke-forum-v-tichosti-zahajuje-iniciativu-na-celosvetovy-nakup-pudy-v-masivnim-meritku-video/ ! Dobre vedia, že do niekoľkých rokov veľa očkovaných vo vyspelých krajinách zomrie, a preto bude možné kúpiť ešte viac a viac a viac pôdy, aby úplne kontrolovali našu stravu a tým aj nás !

 4. A mezitím..: Pracovník Pfizeru na skryté kameře: „Pfizer chce sám zmutovat COVID a vyvinout na něj novou vakcínu”- Project Veritas, viz:
  otevrisvoumysl.cz/pracovnik-pfizeru-na-skryte-kamere-pfizer-chce-sam-zmutovat-covid-a-vyvinout-na-nej-novou-vakcinu-project-veritas/#comment-12263

  “covid is going to be a cash cow for us”

  A mezitím, YouTube (jewtube :P) potlačil tento poslední počin Projektu Veritas (viz video výše), aby mohl Pfizer nadále profitovat z „vakcín.“ Takže, místo toho, aby YT (jewtube) nechal toto šokující odhalení na své platformě sociálních médií a umožnil lidem jeho zhlédnutí, stáhl jej pro údajné porušení komunitních zásad platformy sociálních médií 😀 .. A dále, říďa Pfizer se při konfrontaci s projektem Veritas rozzuřil.

  Postřehy z videa:
  1) Pfizer mutuje covid záměrně, ale „to veřejnosti neříkáme,“ připouští Walker. = takže, tento experimentální „roztok“, který si nechali do sebe lidi „vstříknout“ potvrzuje vlastně to, co už víme, tedy že existuje tzv. „shedding“ (vylučování vakcín do okolí) a že se to děje (dělo) záměrně. My to přes dva roky víme, otázka je, jestli se to někdy dozví i ostatní ZLOMENÍ/UVĚDOMĚLÍ kolem nás.

  2) „U všech vládních úředníků existují otáčivé dveře,“ prohlásil dále Walker. „Abych byl upřímný, je to pro průmysl docela dobré.“ Tohle potvrzuje jedno moje oblíbené pravidlo: VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM. „Stejně jako v armádě, všichni vládní úředníci z armády a obrany nakonec jdou potom pracovat do obranných společností.“

  3) Walker vysvětlil, že díky takovým zásahům do kovidu může Pfizer takříkajíc předvídat, které nové varianty a subvarianty se objeví příště, a mít tak neustále připravený proud nových vakcín k rychlé distribuci.
  To potvrzuje další už přes dva roky známé fakta, že údajný ko*kovid tady je vypuštěn pouze uměle a spásné vakcíny včetně dalších vypuštění z jeskyní kolem nás tvoří nové a další „varianty“

  PS: Vypli nám už robota „ROMAN“ – všimli jste si? Anebo už moje reakce a odpovědi zde nedával a prostě to hrdě vzdal. Jaký většina elfů a cemperů, jejich důkazy o účinnosti atd. jsou stejně směšné, jako že okrajina není fašistická země a není tam ani žádná korupce 😀

  + Na videu James O’Keefe přistupuje k Jordonu Walkerovi s videozáznamem úvodního rozhovoru. Jordon Walker se zběsile rozhlíží kolem sebe a těká po restauraci jako veverka. Walker zoufale apeluje na personál restaurace a tvrdí, že se necítí bezpečně, a zároveň vyzývá k zatčení týmu Project Veritas. Řekl personálu restaurace, aby zamkl dveře a zavolal na tým Projektu Veritas policii, zatímco se snažil odvrátit otázky a skrýt se před kamerami. Ale čím víc mluvil, čím víc se kroutil, tím víc vypadal provinile.

  + Podívejte se, jak se Walker poté rozzuřil a napadl Jamese O’Keefa a pracovníky projektu Veritas:
  brighteon.com/9da9e6ea-7220-4f07-9302-c5e9fc47ddd6

 5. Nuž, čo s tým? Ja mám staré auto a neviem, či na najbližšej EK a STK prejde. Mohlo by som si kúpiť novšie alebo nové, ale ak zeleno-zdebilnená EK vydá nové nariadenie, ktoré aj toto auto pošle do šrotu, prídem o časť svojich úspor. Podľa WEF ho totiž ani nepotrebujem, lebo čoskoro budeme všetci všetko navzájom zdieľať (najmä digitálne otroctvo). Všetko nasvedčuje tomu, že „liberálno-demokratický“, totalitný valec valcuje čoraz rýchlejšie. Ani na Slovensku niet (zatiaľ) politickej sily, ktorá by sa mu chcela postaviť do cesty. Naše nedávne, neúspešné referendum a prezidentské voľby v ČR, ktorých výsledok tak veľmi rozjasal našu Čaputovú, napovedajú, že je to tak.

 6. Schwab, Kissinger, Soror, veď to sú starci nad hrobom. Aj Gates už má svoj vek. Ak sa chcú dožiť svojho milovaného NWO, musia zrýchliť. A kto koná chvatne, robí chyby. A počet prebudených ľudí stúpa.

 7. Ještě dodám, že brzy nezbude nikdo, kdo by nesplňoval slovníkovou definici „antivaxera“. Běžnou reakcí na jakoukoli kritiku vakcín nebo očkovacího mandátu je křičet „antivaxxer“ !! .. Místo aby se řešila podstata kritiky!!

  A až vás někdo ZASE nazve antivaxerem (či odmítačem, protože „oni“ jsou přece přijímači :-D), protože jste se rozhodli, zda podstoupit lékařský zákrok, dejte mu vědět, že ano, učinili jste informované a nezávislé lékařské rozhodnutí.
  A popřejte jim hodně štěstí při opačném rozhodování. Vyšlo to Novaku Djokovičovi, který právě vyhrál Australian Open!

  Můžete ostatním také dát vědět, že vzhledem k tomu, že „antivaxerů“ je nyní většina, dokážete pochopit jejich nejistotu a nepřátelství. Ti „ostatní“ se mohou se cítit svobodně a očkovat celý den.
  Vy a většina (tady) pouze žádáme, aby tito „ostatní! jedinci respektovali naše právo na totéž.

  • Sú tu ľudia /Norbert Lichtner/, ktorí kritizujú satus quo – že našu spoločnosť ovládla menšina! A nazýva ich boľševikmi – hoci „myslí“ na hŕstku neoliberálnych neomarxistov a satanistov.
   A sú tu ľudia /Norbert Lichtner/ – ktorí sa snažia znížiť volebné kvórum na 25% /referendum, prezident/ – aby spoločnosť – pri neúčasti voličov – opäť ovládla menšina!

   Mnohým uniká skutočnosť, že volebné kvôrum je pri voľbách do obecného zastupiteľstva znížené na 0 + 1 = že pri nulovej účasti sa dokáže zvoliť za starostu jediný kandidát s jediným svojim hlasom. Lebo sú aj obce, kde nikto nechce robiť starostu – lebo miestny úrad by musel byť v jeho dome.

   Status quo – globálne – je v stave, keď menšina z menšiny – riadiacia neviditeľná „homeopatická“ NIČ riadi celú civilizáciu!
   Žiadne volebné qvórum teda nerieši nič – keď jedných zmanipulujú-odradia voliť a druhých ísť voliť zblbnú!
   A tak je to aj s vaxi – nevaxi.

  • No – nedávno som hovoril, že náš ťažký priemysel – kolotočárov – prerobíme na vojensko-priemyslový komplex!
   „Slovensko sa zmenilo na prvotriednu, v ničom nezaostávajúcu opraváreň techniky, zaisťujúcu presun a tak ďalej, všetkého potrebného na Ukrajinu. Obnovili staré, opustené vojenské fabriky, mimochodom veľmi starostlivo a kreatívne…“ – a toto sú tie prvoradé ruské vojenské ciele na Slovensku určené na vojenskú likvidáciu! Vieme v ktorých mestách sa nachádzajú? Začnem – Detva – špeciálna výroba obrnenej techniky…
   Druhý cieľ – Grasalkovičov palác Bratislava – americká húfnica Zuzana! Rusov poprosím – zmeňte poradie cieľov!

   To video stiahnite a šírte ďalej!
   https://smotrim.ru/video/2542567

   • Takže je otázkou času, kdy se RF zaměří i na Prahu…..

    • Nuž, nebyť vojsk ZSSR, už by vám ju dnes vaši najbližší spojenci (Nemci) v 1945 (možno) zrovnali so zemou tak ako Varšavu.

   • Názov videa je
    Вечер с Владимиром Соловьевым США не получится замять противоречия между Польшей, Украиной и Германией

    Video je zatiaľ autorizované a nedá sa stiahnuť – možno neskôr.

    Takže toto už dáva plný zmysel hospodárskej mobilizácii na obnovi infraštruktúry – tak teraz pre potreby NATO a Ukrajiny – tak po očakávanom – v zmysle logiky vojny – ruskom útoku na ciele v pre Rusko nepriateľských krajinách – ako je aj Slovensko /Idiot Naď – jeho vyjadrenie ku kladeniu vencov osloboditeľom Poltára a k pozvanej ruskej delegácii./

 8. „Vážení obyvatelia,

  pripájame sa k celoslovenskej iniciatíve pod názvom „Mestám a obciam zhasína nádej“, podľa ktorej dnes (pondelok 30. januára 2023), počas celej noci zhasneme verejné osvetlenie v jednej lokalite nášho mesta. Dáme tak najavo, že situácia s neriešením cien energií pre samosprávy má mimoriadne vážne a negatívne dopady na plnenie mnohých našich základných úloh a povinností, čo sa dotkne aj bežného života každého z nás. Mestá a obce nie sú autormi problémov. Sú obeťami zlých rozhodnutí vlády, a to, čo v tomto období najviac potrebujeme je rýchla a efektívna pomoc od vlády.

  Vážení občania, ďakujeme vám za pochopenie a podporu.“
  https://www.detva.sk/?id_menu=0&module_action__428789__id_ci=448456#m_428789

 9. Ja pripájam pozvanie na:
  – SLOVENSKÝ POCHOD ZA MIER! –

  Každý vo svojom meste v – stanovený dátum!
  Ide o naše životy! Prosím – šírte to ďalej!

  https://uploads.disquscdn.com/images/c37b65aa2fdfdb77ccd020247291cc042afc96b268e337f18fd791d2b78bc363.jpg

Pridajte komentár

*