Poslúchni, lebo inak… Medicínsky žurnál chce prísne trestať odmietačov covid-vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Poslúchni, lebo inak... Medicínsky žurnál chce prísne trestať odmietačov covid-vakcíny

Vitajte v novom medicínskom fašizme roku 2020.

Časopis New England Journal of Medicine (NEJM), ten istý plátok hlásajúci falošnú vedu, ktorý sa dopustil totálneho podvodu nečestným pošpinením hydroxychlorochínu a ktorý chráni záujmy spoločností na výrobu vakcín, teraz hovorí, že všetky ľudské bytosti treba prinútiť k povinnému očkovaniu.

K čomu vyzýva známy medicínsky žurnál

Tí, ktorí odmietnu, by mali čeliť prísnym trestom, tvrdí NEJM a mali by sa prijať rafinované opatrenia, zabezpečujúce to, aby tresty nemohol nikto napadnúť na súde (zdroj: Ensuring Uptake of Vaccines against SARS-CoV-2, 1. októbra 2020, N Engl J Med 2020; 383:1296-1299)

Ďalej píšu:

 „Kvôli infekčnosti a nebezpečnosti vírusu by mohli byť oprávnené relatívne prísne tresty, ako sú prepustenie z práce alebo príkaz zostať doma pre osoby v určených skupinách vysokej priority, ktoré odmietajú očkovanie, píše časopis NEJM.

Nepripomína vám to niečo? Presné rovnaký scenár sa už aj momentálne realizuje na Slovensku s plošným testovaním. Ak bola vláda schopná kvôli testu uchýliť sa k takýmto extrémom, k čomu bude schopná sa uchýliť pri očkovaní?

V časopise NEJM sa ďalej uvádza, že autoritárske medicínske kádre by mali obchádzať povinný proces, aby ich príkazy nemohol nikto napadnúť na súde, keď píše:

„Nemali by sa však používať žiadne pokuty… trestné sankcie vyvolávajú právne námietky z dôvodu procedurálneho právneho postupu [a] môžu vzbudzovať nedôveru.“

Ďalej vysvetľuje, že povinné očkovanie by sa nemalo propagovať ako povinné. Namiesto toho by mali byť tí, ktorí odmietajú vakcíny, prísne trestaní, ako spôsob vynucovania príkazu bez toho, aby bol príkaz vôbec vyhlásený.

„Príkazy štátu by nemali byť stavané ako povinné očkovanie (absolútne požiadavky); trest by malo privodiť skôr neuposlúchnutie,“ uvádza časopis.

A potom, neuveriteľne, ten istý časopis pokračuje tvrdením, že zdravotnícke úrady musia „budovať dôveru verejnosti“ prostredníctvom „transparentného a širokého procesu“, hoci ten istý časopis otvorene tvrdil, že k povinnému očkovaniu by mala byť verejnosť prinútená lžou.

Presviedčanie má robiť štát, nie farma-firmy, lebo im už nikto neverí

Časopisu treba priznať, že namieta proti tomu, aby súčasťou vytvárania verejnej politiky či presadzovania príkazov boli výrobcovia vakcín, pretože spoločnostiam na výrobu vakcín už nikto neverí.

(Úžasné, ako rýchlo k tomu došlo, že?)

Záverom teda je nasledovné:

 • Stúpenci medicínskeho autoritárskeho režimu sa usilujú o povinné očkovania, no nebudú ich nazývať „povinné“.
 • Namiesto toho vás budú TRESTAŤ za odmietnutie poslúchnuť ich príkazy, čím vám otrávia život.
 • Vyhýbajú sa akýmkoľvek príkazom, ktoré by mohli byť napadnuté na súde, aby obišli náležitý postup (Deja-vu, Slovensko?).
 • Potom predstieraním „transparentnosti“ tvrdia, že takto môže vakcinačný priemysel „budovať dôveru“  verejnosti.

Vďaka covidovým tyranom je teraz celá idea „informovaného súhlasu“ dávnou históriou v celom establišmente lekárskej vedy (ani pri plošnom testovaní na Slovensku nevyžadovali informovaý súhlas)!

Stop Candida

Podporovatelia vakcín veria, že sú v spoločnosti novými „sudcami Dreddmi“ a sú presvedčení, že ich experimentálne brečky, akokoľvek sú rizikové či nebezpečné, by sa mali násilne vstrekovať do všetkých ľudských bytostí.

Tí, ktorí vzdorujú, by mali byť prísne trestaní. A potrestajú vás spôsobom, ktorý nemôžete napadnúť na súde. A za týmto všetkým sú stopercentne médiá falošných správ, ktoré vás znevážia, keď nespolupracujete.

Pozrite si varovanie Dr. Carrie Madejovej v novom interview len sprednedávna (v angličtine):

V podstate zavádzajú „vakcinačný bodovací systém sociálneho kreditu“, vyžadujúci si vašu povoľnosť

To, čoho ste tu svedkami, je zavádzanie vakcinačného (už aj testovacieho) bodovacieho systému sociálneho kreditu, priamo pred našimi očami.

Nechcete sa dať zaočkovať? Ste prepustený z práce. Alebo minimálne nemôžte nastúpiť do práce.

Stále sa nechcete dať zaočkovať? Bude vám zakázaný vstup do obchodov s potravinami a nakupovanie jedla.

Bránite sa povinným očkovaniam? Zdravotné „úrady“ vás zamknú vo vašom vlastnom dome, spraviac z vás väzňa bez toho, aby vás vôbec predvolali na súd, kde by ste sa proti uväzneniu mohli odvolať.

Toto je nová COVID-19/vakcinačná/(testovacia)/autoritárska tyrania a zavádza sa práve teraz, priamo pred vami, po celej Amerike (na Slovensku je už tu). New York práve ohlásil druhú vlnu lockdownov a nikto nenamieta.

Ovečky sa budú stavať do radu na porážku a nebudú namietať ani sa brániť, keď vykrvácajú v mene kontroly globálnej populácie.

Všetci, ktorí sú natoľko hlúpi, že súhlasia so zaočkovaním, sú príliš hlúpi na to, aby reprezentovali budúcnosť ľudskej rasy. Budú systematicky triedení smrtiacou injekciou. Napokon, ako inak dosiahnu globalisti svoj cieľ vyhladiť viac než 6 miliárd ľudí?

Záver

Tento článok vyšiel na stránke Natural News už 4. októbra, teda ešte pred oznámením plošného testovania na Slovensku.

Ako však vidíte, všetko, čo je v ňom uvedené, ako na vlas sedí s tým, čo sa práve deje na Slovensku v súvislosti s plošným testovaním – zákazy práce, zákazy vychádzania, zákazy nakupovania.

Ešte si snáď niekto myslí, že celá táto pandémia a opatrenia nie sú centrálne celosvetovo riadené? Aký ešte iný dôkaz niekto chce, aby sa mu otvorili oči?

Ak nechcete naozaj zle dopadnúť v budúcnosti s očkovaním alebo inými nanútenými vecami, tak tento víkend máte poslednú šancu to zastaviť. Nechoďte na druhé kolo testovania a odkážte tým našej tyranskej vláde, že nedáte so sebou takto zametať.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veľmi zaujímavé video v maďarčine, kde sa objasňuje čo s nami robí „elita“ sveta v súvislosti s Covidom:
  http://www.vntv.hu/2020/11/donald-trump-vs-joe-biden-mi-az-amerikai-elnokvalasztas-tetje/
  ako napr. v Amerike sú pripravené FEMA camps (koncentračné tábory spolu s rakvami), viac ako 800, najväčší je na Aljaške, ktorý je schopný prijať až 2 milióny ľudí, ako táto „elita“ ovláda celú zemeguľu, majú pripravený aj hroznejší vírus, všetko vedia aktivovať len stlačením „gombíka“…

  • ešte neviem, do ktorého štátu sa pôjdem schovať, ale verím, že mi to príde vo sne

   • Nemalo by to byť asi v EU, lebo aj toto vyhlásenie zaváňa (zasmŕda) nejakými narýchlo postavenými stanovými tábormi, kam budú deportovať nespratných (hájacich si svoje ukradnuté slobody) krížom cez štáty:
    „Európska komisia (EK) vyčlenila 220 miliónov eur na prevoz pacientov postihnutých ochorením COVID-19 z najťažšie postihnutých členských krajín EÚ do iných štátov, ktoré majú dostatočnú kapacitu nemocničných lôžok pre infikované osoby.“

    U nás ich hlavný, či pobočný tyran označí za podozrivých z toho že sú nositeľmi. označí a nechá ich naložiť do transportu…
    A nikto z ochrancov práva, spravodlivosti v štátnej službe nehne ani brvou, lebo ideme cez diktátora zachrániť jeden fiktívny život likvidovaním životov státisícov a fakticky až 5 miliónov…

    https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2011641_ursula-von-der-leyenova-podporila-slovensko-a-vyzvala-na-testovanie-aj-ostatne-staty-eu

  • Ahoj Jean,keď vieš po maďarsky, aj toto je zaujímavé. Už som premýšľala, že to preložím do slovenčiny, len mi autor neodpovedal a ja som staromódna, ctím si autorské práva. Je to video, ale dá sa čítať. Ani Maďarsko na to nie je lepšie ako my, armáda použitá bez súhlasu hlavy štátu a pod. a veľmi logické vysvetlenie vzniku epidémií.
   https://www.youtube.com/watch?v=Z_T7UPWNGQw

   A ešte taká poznámka: Máme schopnú vládu, schopnú všetkého…

   • Milá pani Vanity, behom dňa to vypočujem (medzi robotou, mojim plánom práce, skáčem k počítaču).
    Ale viem, že vedomosti, ktoré nám tu podáva redakcia Bádateľa by sme mali ďalej rozširovať. Lenže aj ja sa zastavím, keď som napadnutá, že som len konšpirátorka. Tieto vedomosti musím podávať, pomaly, jemne lebo agresia vyvoláva ďalšiu agresiu.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu naturalnews.com. Pardón – bol obľúbený, teraz sa tieto články aj bojím čítať – poslednú dobu sú tam hororové články, ktoré bohužiaľ odhaľujú pravdu. Len ľudia stále neveria.

 3. o pol roka to tu máme !!
  sme predsa poslušný národ a zákony sú už na to pripravené!!

  • Keby až o pol roka… už sme to tu práve mali počnúc pár týždňov – a v rámci svetového prvenstva neslýchane tyranizovať a likvidovať národ jeho padlými predstaviteľmi, sa už s bubnom na zajace spomínali termíny koniec tohto – začiatok budúceho roka! A medzitým nám tiež nedajú dýchať; konštantný dril, výcvik, drezúra ohýbania chrbtov duseného národa zbaveného včerajších práv a slobôd.

   Neviem, kedy to príde i tej neprebudenej väčšine! Že musí prezrieť a odmietnuť sa nechať potupne zlikvidovať!
   Nemáme už žiaden zvyšný čas, tu si musí každý uvedomiť, že ide o život! Aj tým, ktorí to prežijú – ako ponížení otroci…
   Ja som sa takto dávnejšie, či ešte pred 2-3 mesiacmi tiež pozeral rezervovane na takéto správy, hovoriac si, že buď je niečo poriadne prehnané, alebo si niekto vymýšľa úplne najrôznejšie katastrofické scenáre, alebo že keby na tom bolo niečo pravdy (5-10%), tak by to mohlo hroziť len niekde mimo nás a až v pomerne vzdialenej budúcnosti, no demokratické štáty a ich inštitúcie, občania, by nič podobné nepripustili.

   No a dnes? Stačí si prečítať správy z tých okydávaných vraj konšpiračnch webov zverejnených pár mesiacov dozadu, a porovnať si to s dnešnou desivou súčasnosťou – ako to v ohromnej väčšine sedí (bohužiaľ)!!!

   Keď už človeku dochádzajú slová, a pritom sedia všetky synonymá *tohto jedného, na slovenskú realitu implantovanú nám sem cez strojcov neuveriteľnej globálnej zvrátenosti… https://slovnik.aktuality.sk/synonyma/?q=despotick%C3%BD

 4. Dám to sem znovu!
  https://www.infovojna.sk/article/video-kolko-pravdy-znesies
  „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“ – čínske príslovie. Teda.
  1/ Patríme medzi najtvorivejšie národy sveta. Preto sa nás sionmarxisti snažia vyhladiť ako prvých. Ovce nie sme – sme len neinformovaní, prispatí. Teraz nás zobudili! Kto doteraz nechápal, čo je to globálne spiknutie „elít“ – pochopil to teraz. A to je základ. Máme spoločného nepriateľa – tentoraz nie covid, ale vlastizradnú bábkovú vládu. Otázka – ten „vojak“ nemá svoju rodinu? Krabice sa začínajú hýbať!

  Arogancia je prejavom hlúposti! Arogancia moci je prejavom absolútnej hlúposti, pretože vyvolá taký odpor, ktorý túto moc zmetie z povrchu zemského! Odbočím. Ak by chceli vyhladzovať populáciu na planéte a zachovať to najschopnejšie jadro – začali by tými najprimitívnejšími národmi /primitivizmus je vo vzťahu k planéte relatívny pojem/ a ponechali by si elitné národy. Lenže tieto elitné národy by sa možno-určite tým riadiacim zdegenerovaným incestným „elitám“ odmietli podriadiť. Otázka – prečo sa tento slovenský národ v strede elitnej Európy podriaďuje nejakému sadistickému prasaciemu podbradku a vymätenému šialencovi, ktorého nenávidí vlastná sestra?!
  https://www.infovojna.sk/article/matovicova-sestra-nalozila-bratovi-aj-jeho-vlade-vyhrazky-natlak-a-vydieranie-su-praktiky-mafie-ste-banda-a-v-limuzinach-si-vozite-kvy
  1/ Hu! Vojak si uvedomil, že má tiež rodinu! Vojak si uvedomil celý podvod! Vojak odmietne poslušnosť. 13 a pol tisíc vojakov odmietne poslušnosť! Čo urobí vláda?! Pozve sem cudzie vojská kvôli „očkovaniu“?! No tak bude vojna! Nebude prvá. A kde skončí táto „vláda“?! Osobne si myslím, že Matovičova sestra si chce „keď naložila bratovi“ len zachrániť život – lebo má správny inštinkt a vie, ako skončí jej brat. Je to špekulatívne. A tiež si osobne myslím, že Matovič a Naď nie sú v karanténe, ale sú zašití v bezpečí. A tiež to môže byť riadiaci manéver – test ako bude fungovať naolejovaná mašinéria v budúcnosti. Tých možností je viac.

  2/ Máme tu Nový svetový poriadok v priamom prenose. Nevadí, že nie sme začipovaní nejakým svinstvom – každý má to svinstvo pri sebe a volá sa to SMART mobilný telefón. „Hračka“, kvôli ktorej vďaka 5G sieťam umrie ešte veľa ľudí. Otázka – dokedy sa tento národ ešte mieni hrať? Dokedy sa mieni „zabávať“? Dokedy mieni byť pohodlný – aj pohodlný rozmýšľať? Poďme na to inak.

  Ak je locdown o. i. aj obmedzením mobility – nechýba vám pohyb? Chýba? Doteraz vám nechýbal?
  Ak je lockdown o. i. aj obmedzením tradičných sociálnych kontaktov – doteraz vám nechýbali? Lebo máte mobilný telefón?
  Ak je lockdown o. i. aj obmedzením ľudských práv a slobôd – doteraz vám V ZAMESTNANÍ nechýbali? Vy si myslíte, že jediným vašim právom je právo pracovať? A preto vás do tej práce nechcú pustiť, aby ste si to mysleli stále? A čo tak právo rozvíjať sa!

  Ovce! Budíček! Stodola sa rúca!

  Teraz inak. Ak sa teda vojdú tie tzv. globálne elity do jednej miestnosti – ja si osobne myslím, že pokúsiť sa vyhladiť skutočné elity tu v strede a vôbec v Európe – je už ich smrteľná chyba!

  „Text Článku 32 Ústavy SR v súvislosti s politickým právom na odpor, ktoré základný zákon tohto štátu garantuje:

  „Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-v-ako-vendeta-alebo-ked-sa-nespravodlivost-stane-zakonom-odpor-sa-stane-povinnostou

  • Veľmi dobre napísané, hlavne ten smart mobil. A hlavne s tým uväznili deti….
   Mám z dvoch celkom nezávislých zdrojov info, že po víkende požiadalo o výsluhový dôchodok 1500 príslušníkov PZ. Viete o tom niečo? Možno sa napĺňa bod 1?

 5. Vyborny clanok,ako vzdy,je zauimave ze podla deagle report(rockefeller foundation) do konca 2025 sa znizi populacia na slovensku a stejne v Madarsku o 400 tisic,ale v Rakusku o 2.6 Milliona,Cechy 1.1 Milliona,Nemecko 53 Millionov,atd?

  • To bolo všetko iste starostlivo prefiltrované najdrahšou „umelou inteligenciou“ – celé scenáre (keď napr na burzách už dávno tiež obchodujú samotné programy pre niekoho prospech/ zničenie iných) a tam bolo asi premennými zhodnotené, koľko ľudí znesie tento útlak, odňatie práv, v ktorých krajinách (samovraždy, likvidácia „rebelov“ fašistami…). U nás bude podľa programu asi dosť sklonených ľudí, spokojných s takýmto stavom.

 6. Na tejto web stránke je odhaľovaný vakcinačný biznis:
  https://vaccineinjurynews.com/

 7. Jednoduchá

  Pridávam svoj príspevok v mimor.čase, inak by som si to nedovolila.
  Ten mimoriadny čas je už tu, pri čítaní týchto článkov si uvedomujem nebezpečnosť situácie, som veľmi rada, že mnohí uvedomelí tu píšu svoje komentáre, za čo im všetkým ĎAKUJEM :-)…..u nás v rob.máme všetci plno rečí, no ,,skutek akosi utek“ :-(…..
  je to náročné, no verím tomu, že sa rozhodnem správne ! Držím Vám všet. a aj sebe palce v tejto neľah.situácii, nech sa nám podarí stáť si za svojím rozhodnutím! ……
  Želám pek.deň Vám všetkým slob.bádajúcim :-)……………………..

 8. Definitiva

  Matovičov vojenský prevrat na Slovensku:

  https://www.czechfreepress.cz/slovensko/na-slovensku-prebehol-vojensky-prevrat.html

  Správy TA3, 4 vety, 3x Biden ako víťaz volieb, 1 x Trump a súdna dohra. Ani slovo o víťazstve Trumpa počas sčítania hlasov, ani slovo o zastavení sčítania a poslaní volebnej komisie domov, ani slovo o tom, že ráno pribudlo Bidenovi 200 tis hlasov a Trumpovi 0.
  Biden je NWO, sionista, deep state, korona pandemický podvodník. Trump bojuje proti NWO a deep state proti korona šialenstvu.

  Z tejto spávy na TA3 vidno, ako hlboko je zažratá rakovina deep state u nás, aj vo svete. Deep state, satanisti, NWO, Svetové ekonomické fórum, ovláda celú slovenskú politiku. Matovič a spol sú vlastizradcovia, vlastizrada za núdzového stavu.

  Občania, nedajte sa testovať, vláda a politici majú len takú moc, akú im vy dovolíte mať svojím správaním. Ak sa dáte testovať, tak im dáte moc a dovolia si všetko.
  Ak sa nedáte testovať, nikto vám nič nemôže urobiť. Prikážu vám preukazovať sa modrým papierom, neísť do roboty, von z domu, nosiť rúška, zákaz pohybu a zhromažďovania? Ignorujte všetky príkazy Wantajm Matelko mafie, mafia porušila všetky zákony štátu a vy nesmiete porušovať zákony štátu na príkaz mafie tým, že budete plniť ich príkazy.

  Dá vám policajt pokutu? Nezaplatím, poviem mu, že nemá zákonné právo na uloženie pokuty, že je podozrivý zo spolu páchateľstva, zo zneužitia právomoci verejného činiteľa tým, že plní príkazy politickej mafie v rozpore so zákonom! Nech mi pošle písomné rozhodnutie, bude to dôkazový materiál o porušení zákona políciou SR.

  Predstavte si 100 ľudí na ulici bez rúška a dvoch policajtov, ktorý vyzvú smejúcu sa masu na dodržanie mafiánskych príkazov. Rehot, kabaret ako za Funesa. Privolajú posily z Rakúska, Maďarska?

  Slovensko je prvým štátom sveta s celoplošným testovaním a následnou vakcináciou, je pokusným laboratóriom svetovlády, či sa masy podvolia zlovôli, diktátu politickej mafie.
  Ak sa podvolíte vy, Slováci, za vami bude nasledovať ostatný svet. Ste spúšťačom otrokárskeho režimu a depopulácie na celom svete.
  Ale môže to byť aj naopak a Slováci dokážu, že ani tisícročná genocída maličkého zvyšku obrovského národa Slovanov a jeho duchovný útlak nedokážu poraziť národ, pravdu, slobodu a právo, toť skutočná viera Slovanov, a nie dnešné biblické cirkvi.

  Slováci, nemá sa vás kto zastať, Štúr a Štefánik zomreli, pápež presadzuje agendu, NWO, politici do posledné slúžia deep state, sionistom vo Fašingtone, ktorých nezlomilo ani 4 roky Trumpa pri moci.

  Slováci, môžete sa spoľahnúť už iba na seba, svoje svedomie a zdravý rozum, ktorý pracuje s faktami a logikou.
  Korona epidémia neexistuje, na koronu sa nezomiera, ochorenia korona vírusom je vždy zmiešané aj s inými vírusmi a má miernejší priebeh ako chrípka!!!
  Odmietnuť testovanie! Ak sa nedáte testovať, nikto vás nemôže potrestať, nepríde za vami polícia, nedostanete pokutu, len seďte doma na riti.

  Ale ak sa dáte testovať, potom za vami príde polícia, že sa musíte nechať zavakcinovať, potom už nemáte na výber.

  • To mi chcete povedať, že tie vakcíny boli niečim napustené? a teda sú nebezpečné pre naše zdravie?
   Trest smrti všetkým, ktorí o tom vedia a nechajú takto zničiť aj deti od 10 rokv!!!
   Nech sa tak stane hlavne ich rodinám a deťom- karma je zdarma. Radšej nech je pravda, že dotyční budú zatvorení a potrestaní za podvoc na našom národe….

 9. svatoslav butora

  Cudzia moc resetovala myslenie politikov. Cez noc sa z nich stali epidemiológovia. Od OSN a WHO cez MMF a WEF po celom tzv.Západe resetujú národy a národné bohat-stvo do stavu nefunkčného otroctva. Preto Merkelica a spol. pozvala na pomoc Sluhov Mohameda. Preto Sluhovia Vatikánu mlčia. Novodobí následníci starých otrokárských ríší Babylonu a Ríma sedia vo vedúcich funkciách vlád a pomocou kovidnej starostlivosti na nás dýchajú ich mocenský smrad.

  • Prekopírovala som jeden odstavec z tohto článku:
   Podľa Dr. Carrie Madej z Georgie v USA, existuje plán na injekčné očkovanie ľudstva veľmi nebezpečnými vakcínami proti Covid – 19, ktorých účel je dvojaký: a) preprogramovať naše DNA a urobiť z nás hybrid, ktorý sa bude ľahko ovládať, b) pripojiť nás k umelej inteligencií pomocou digitálneho ID vakcíny, ktorá umožní otvoriť celkom novú oblasť kontroly.

 10. Kniha:
  Falošná pandémia.
  Kritika vedcov a lekárov.
  https://www.youtube.com/watch?v=z6ssZJGctwE

 11. včera mala kamarátka taký nápad…“čo keby som na ten test išla miesto teba?“ ..pozrela som OP a podobnosť čisto náhodná 😀 😀

  no a dnes som dostala bububu sms z práce

 12. Ľudia teraz majú problém vybrať si dôchodky na pošte aj vyplatiť zloženky. Vytrhávajte pred spaním tým zmrdom „srdcia“ s tou najväčšou blaženosťou – inak to neskončí.

  • teraz extrém ale reálny: Ak by sa tie ženy na pošte nedali testovať a zamestnávateľ by ich nepustil na pracovisko, KDE a KTO by si vyberal dôchodky?!
   Všetci do jedného by nadávali na ženy pri priehradky aké sú nezodpovedné a nešli na tú hlúpu paličku do nosa!!

 13. Ti vetsina z tech co to delaji si neuvedomuji, ze budou nasledovat v dalsich fazich depopulace a jejich holcicky predhazovany k vytvoreni nove moureninske rasy…

  Prodlouzi si sve mrske zivoty jen o par roku a pak skonci jeste v horsich agonii a Pekle Horoucim…
  Odjizdime do rozumneho sveta, hor…

 14. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za príspevky, najmä však tie pozitívne, ako napr.od p.Mariky- prísp.od p.Michala Sharka alebo od .Ametystu – Modlitba od súrod.Ulrychových :-)…samozrejme som rada aj tým ostat., ako napr.od p.Definitívu, p.jean, p.Maroša – pomáhajú mi vidieť ,,reálnu situáciu. Poviem 1 perličku, dnes som sa rozprávala s 1 príbuz., pozerá a sleduje len 1 stranu – rtvs + markízu a pod. Ona Matoviča chválila, ako to s nami myslí dobre, že sa má podchytiť ochorenie…no nemám už slov! a čerešnič.na torte bolo, už aby bola tá vakcína! 🙁 tak to ma už dostalo!,,,,povedala som jej svoj názor na to, je mi inak dosť blízka, mám ju rada, no tento názor ohľ.covidu nás úplne rozdeľuje ! je to také smutné a hrozné!…..
  No a ešte 1 infor.som sa dnes dozvedela – vojaci, kt.pripravovali miesto na testovanie prezradili, že okrem tejto so a ned. majú byť ešte 2 víkendy testovania!!! tak to som bola riadne ,,šoknutá“ ! ešte ani výsledky nie sú a už sa vie čo bude ďalšie víkendy??? !!! tak som si rovno nahlásila som si u n nadr. dovolenku, nemienim podporovať celý tento covid.cirkus ! :-(((………………uvidím ako to potom bude, pretože moju prácu nikto iný nevie urobiť, možno sa čoskoro vrátim aj bez testovania :-)……..
  Želám všet.skutoč.bádajúcim pekný večer a veľa pozit.myslenia :-)………………….

  • tak si gratuluj, ak ti stačilo dovolenku LEN nahlásiť … lebo mne ju už nikto podpísať nechce, lebo vraj jej nemám toľko v „Pláne dovolenky“ na mesiac november !!

   A aký by ste mali pohľad na mzdárku, ak by ste nedostali výplatu len preto, že sa nedala testovať?
   Má vás nechať bez výplaty alebo skloniť hlavu a ísť na test?
   Teším sa na vaše názory 🙂

  • Milá pani Jednoduchá, ako vidím Vy ešte pracujete – ak sa dá snažte sa ľuďom otvárať oči.
   Ja už len „plačem“ keď vidím aká je nevedomosť a veľakrát starého človeka berú za zaostalého, nevedomého (aj keď ovláda niekoľko jazykov a ako tak počítač) a bohužiaľ veľakrát opak je pravdou.

 15. Jednoduchá

  Pre p.ametyst -To je tak, v lete som to mala dosť perné, mala som menej dovol., takže ju ešte mám. Celkovo počas roka si môžme brať hlavne v lete, no o tomto som sa už rozprávala s nadr., tak ZATIAĽ súhlasil. Vie, že ak je treba, idem do rob aj cez so- ned, takže možno aj preto.
  Tak toto ohľ.tej mzdárky je úplná blbosť! Tak nech sa skúsi so svoj.nadr.tak rozumne a pokojne porozprávať, že sa s týmto nestotožňuje a považuje to za obmedz. svojej slobody. A HLAVNE nech mu skúsi povedať, že kto okrem nich v rob.vie, že je netestovaná? veď nedá sa všetk.úplne na 100% kontrolovať / myslím na verej., od polic. /. Ja osobne napr.doteraz nenosím tie rúška na vonku a ani v práci a ani ich nemienim nosiť! Kto chce, nech si ich dá na seba aj 10, všetko je o slob.rozhodnutí kaž.jedného z nás. Ešte sa vrátim k tej ekon. Tiež si myslím, že ak robí prácu, kt.je mimor.dôležitá – či už dáva výpl., alebo robí niečo, čo nikto iný v tej firme či org.nevie, nech skúsi zamestn.ukázať tie tlačivá odtiaľto z bádat., alebo nech sa s ním skúsi dohodnúť o podp.svoj.zodp., že nie je test. ale je zdravá a chce chodiť do práce. Proste nech SKÚSI VŠETKO, čo sa len dá a podľa toho sa zariadi, ako ďalej.
  Pre Jean – áno, ja ešte chodím do práce, o tomto sa veľa rozprávame s kolegynkami počas krát.prestávky pri káve / obed.nemáme, vtedy je plno roboty /. Milá Jean, Vy ste mimor.osôbka a k tomu ako Vy vravíte v dôchod.veku ! Vek je len číslo a Vy svoj.zmýšľ. ste oveľa viac popredu na rozdiel od mnohých nielen rovesn., ale aj mladších, viete o tom? :-))) Klobúk dolu pred Vami! ……..Dnes som im + rodinke a známym akurát poslala zaujímavé čítaníčko – na StopWorldControl.com a nielen im, aj nadr.+ tiež našej p.ekon. No tá bola podarená- obratom mi odpísala, že po angl.nevie a má svoje vnútor.presvedč. A ja som jej zasa odpísala, že určite vie, ako sa to dá preložiť a dobré je na to pozrieť sa aj z tej 2.strany. Tiež som jej spomenula o tom, že to nie je test.na cov., ale na našu posluš. teraz je to test., čo bude neskôr ??? …už neodpovedala. No neva, stále verím, že ľudia sa uvedomia, aspoň postupne a že NEBUDE NESKORO, kým na to väčšina príde. A tiež verím, že vyhrá p.prezident Trump po celkovom ukončení volieb 🙂 …….
  Želám všet.skutočne bádaj.pekný deň 🙂

 16. Jan Jurečka

  Já nechápu současnou mentalitu Slováků. Tak vás od 2. světové války nikdo, nikdy si nedovolil ponížit jako zločinci, kteří uskutečnili na Slovensku současný státní převrat.
  V Čechách by se člověk nedivil. To je obecně národ kolaborantů a prospěchářů. To, co se dnes děje na Slovensku lze zlomit dvěma cestami.
  Nejúčinnější je důsledná cesta občanské neposlušnosti.
  Druhá cesta…

 17. Správny postreh, akurát dnes som k tomu videl výborný opis našej mentality v tomto videu, takže Slováci to podvoľovanie sa majú v sebe už dávno (ak by sa toto vnútrorozkladné esesáctvo vyskytlo v SR pred 30-40 rokmi, možno by bol výraznejší odpor o 5%).
  Opis odznie hneď v prvej minúte (video Netestovaní vs testovaní 8. 11. 2020 Juraj Štubniak: https://www.youtube.com/watch?v=nqRd0ujvznw

 18. Milan Fleišik

  Všade plno rečí a nič.To máme my penzisti zobrat zbrane a vyhnat tú lúzu ? Mladý,ale aj tí postarší sa iba smejú a fotia si demonštrácie.Toto je národ ? Hanba takým ludom a nie je ich vôbec škoda ak sa dajú očkovat a zdochnú.

Pridajte komentár

*