Tajné prísady vo vakcínach mali spôsobiť nič netušiacim ľuďom neplodnosť


Print Friendly, PDF & Email

Tajné prísady vo vakcínach mali spôsobiť nič netušiacim ľuďom neplodnosť

(Rhoda Wilsonová, Daily Expose) Väčšina organizácií na celom svete, ktoré podporujú podávanie vakcín, je prepojených s agendami na kontrolu populácie, hovorí Dr. Sam Baileyová, ktorá v krátkom videu vysvetľuje históriu vakcín proti plodnosti.

Počas svojej kariéry a po rozsiahlom výskume Dr. Sam Baileyová, novozélandská medicínska autorka a zdravotná pedagogička zistila, že vakcínový model a samotná teória chorobplodných zárodkov majú veľa chýb.

„Dnes sa budeme venovať ešte temnejšiemu použitiu vakcín. A tým je ich využitie na zníženie plodnosti, ba dokonca vyvolanie trvalej neplodnosti,“ povedala Dr. Bailyeová.

Vo svojom videu poskytla prehľad filantropických a zdravotníckych organizácií, ktoré experimentujú na ľuďoch „vakcínami s tajnými ingredienciami“, počnúc Rockefellerovou nadáciou, ktorá na 72. strane svojej výročnej správy z roku 1968 uviedla:

 „Prebieha veľmi málo výskumu v oblasti imunologických metód, ako sú vakcíny, na zníženie plodnosti. A ak sa tu má nájsť nejaké riešenie, potrebné je oveľa väčšie množstvo výskumu.“

Video Dr. Baileyovej si môžete pozrieť tu (v angličtine):

David Rockefeller a depopulácia

„Výsledkom týchto pozitívnych opatrení je, že svetová populácia počas rovnako krátkeho časového obdobia vzrástla geometrickým radom na takmer 6 miliárd ľudí a do roku 2020 môže ľahko prekročiť 8 miliárd.

Negatívny dopad rastu populácie na všetky naše planetárne ekosystémy začína byť desivo zrejmý.

Hlboko znepokojujúce je rýchlo rastúce využívanie svetových zásob energie a vody. A tiež toxické odpadové produkty všeobecnej industrializácie a rast atmosferického znečistenia na nebezpečné úrovne.

Ak sa národy nedohodnú na spolupráci v boji proti týmto cezhraničným výzvam, predstavovaných rastom populácie, nadmernou spotrebou zdrojov a ničením životného prostredia, budú ohrozené vyhliadky na slušný život na našej planéte.“

– David Rockefeller, výročná večera veľvyslancov pri OSN, 1994

Teória zárodkov verzus teória terénu

„Nebyť hromadného predaja vakcín, Pasteurova teória chorôb v dôsledku choroboplodných zárodkov by upadla do zabudnutia“ – Ethel Douglasová Humeová, autorka knihy ´Bechamp alebo Pasteur, stratená kapitola v dejinách biológie´.

Stop Candida

Covidová „pandémia“ zahájila novú éru odhalení kolosálnych lží v akceptovenej vede. Počnúc globálnym otepľovaním a kozmológiou až po vakcíny a teóriu zárodkov sa zdá, že hlavnou témou je uplácanie vedy v službách psychopatickej globalistickej oligarchie.

Vo svojom videu Dr. Baileyová spomenula prenos hrotového „spike“ proteínu z „očkovaných“ na „neočkovaných“ ľudí a teóriu terénu ako dôvod, prečo to nebude možné.

Lenže, nech už je skutočná povaha častíc zvaných vírusy akákoľvek, hrotové proteíny rezultujúce z očkovaní proti covidu sa nesprávajú ako vírus, ako predpokladá Dr. Baileyová.

Hrotový proteín nie je vírus, ale časť vírusu. Mechanizmus toho, ako sa prenáša, alebo ako sa prenášajú jeho časti, napríklad v exozómoch, možno ešte nie je celkom pochopený – no jav, keď „neočkovaní“ ľudia zažívajú chorobné účinky z pobytu v blízkom kontakte so „zaočkovanými“ ľuďmi, nemožno len tak odbyť či ignorovať.

Oplatí sa zostať zvedavý a vypočuť si, čo o tejto téme hovorí Dr. Baileyová, ako aj tí s opačnými názormi.

Napríklad, Svetová lekárska asociácia uverejnila v Telegrame link k vedeckej štúdii, publikovanej v máji 2021 v médiu International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research.

Štúdia podrobne opísala technológiu obsiahnutú vo vakcínach proti covidu a možný mechanizmus prenosu hrotových proteínov z jednej osoby na druhú prostredníctvom exozómov.

Jej autori skúmali niekoľko aspektov, ako sú toxickosť hrotového proteínu a jeho „pretekanie“, čiže prenos proteínu od „očkovanej“ osoby k „neočkovanej“. To má potom vyvolávať symptómy aj u „neočkovaných“.

Odhliadnuc od toho, či je človekom vytvorený hrotový proteín prenosný, zvedavo sa pýtame, čo je teória terénu?

Hlavný rozdiel medzi teóriou terénu a choroboplodných zárodkov

Teória zárodkov tvrdí, že choroboplodné zárodky sú nepriateľ, ktorého treba priamo napadnúť, alebo sa mu vyhnúť.

Opakom je teória terénu, ktorá tvrdí, že ak je telo zdravé a v harmónii, vyrovná sa s choroboplodnými zárodkami, ktoré sú prirodzenou súčasťou života a prostredia, bez vyvolania ochorenia.

Hoci sa niektorí môžu zastávať jednej alebo druhej teórie, ďalší tvrdia, že rovnako dôležité sú obe teórie a že medzi oboma existuje kompromis: predstava, že o ochorení rozhoduje zdravie tkaniva v kombinácii s nákazlivosťou zárodku.

Liečba osteoporózy

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: Daily Expose, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Aj moje komentáre sú závadné, „redakcia“?
  Čím?
  Že som vyslovil, že na nás prebieha genocída?
  Alebo tým, že som vyslovil, že tomu nerozumiete?

  • Bol vymazaný komentár vyššieho rádu iného komentujúceho a tým pádom sa nezobrazuje ani váš, hoci technicky vymazaný nie je.

 2. Mám sa obávať očkovaného maséra?

  • Hovorí sa, že najviac očkovanci roznášajú ten hrotový proteín tak do mesiaca po očkovaní.

   • Prosím vás o váš názor, jestli si myslíte, že neočkovaní, pokud se nakazí hr.protejnem, tak se taky stávají prakticky očkovanými. Protože celkem dost neočkovaných trpí sníženou imunitou. Děkuji předem za vaši odpověď.

    • Myslíme si, že ak sa neočkovaní nakazia hrotovým proteínom, tak to u nich vyvolá len dočasné symptómy, telo ho časom odstráni. U neočkovaných sa hrotový proteín nedokáže sám množiť, čiže jeho množstvo v tele bude neporovnateľne menšie ako u očkovaných. U očkovaných telo ten proteín neustále produkuje stále nový a nový (nevieme presne, po akej dobe sa tá produkcia zastaví).

     • Príbuzný je očkovaný 10/2021 a stále prudukuje 02/2022 znateľné množstvo – citiť stále ten silný Covid puch keď niekde prejde. Má dávku od Johnosona. Avšak tá zatiaľ nie je na tom zozname najhorších… Posledné dva týždne mu zlyhávajú pľúca…

 3. Jeden chalan z vedlajsej dediny chodieval darovat spermie(myslim ze za peniaze) a po opichani mu volali aby nechodil bo je neplodny. Ci trvalo alebo docasne nikto nevie.

 4. dávam do pozornosti francúzsky film „Protokol“ (2008) ako už vtedy pracovali farmafirmy; upozorňujem, že film nemá optimistický záver

 5. Nebyť hromadného predaja vakcín, Pasteurova teória chorôb v dôsledku choroboplodných zárodkov by upadla do zabudnutia“ – Ethel Douglasová Humeová, autorka knihy ´Bechamp alebo Pasteur, stratená kapitola v dejinách biológie´.

  Táto pasáž z článku je v zhode s tým, čo som už pred časom v jednom komentári o Pasteurovom omyle písal. Antoine Béchamp správne vystihol príčinu ochorení. Nie sú to choroboplodné zárodky, ale zdravotný stav organizmu. Vírusy a baktérie tu budú stále a žiadny zázračný liek, vakcína nezabráni ochoreniu, ak je organizmus oslabený a v zlom stave. Koncept založený na teórii Pasteura, Kocha, Wirchova o príčinách ochorení je omyl modernej medicíny pretrvávajúci po dnes. Výsledky, napriek niektorým medicínskym pokrokom napr. v chirurgii, vidíme na náraste onkologických, srdcovocievnych, autoimunitných ochorení. Rovnako zlý zdravotný stav populácie sa určite veľkou mierou podpísal na značnom počte obetí SARS-CoV 2.

 6. ..priznávam, zaujala ma tá poznámka, ako sa neočkovaní môžu nakaziť od tých očkov.hrot.proteínom….tak vy ale neviete, okrem rod., kolegov alebo známych, kto je a kto nie je očkov. …tak to by sme nemohli už ani medzi ľudí chodiť /napr.na potreb.nákup, k lekárovi a pod./, či ako to vnímate Vy ostatní ?…ďakujem vopred za odpoveď.

  • Prenos nastáva len v tesnej blízkosti, pri dotykoch a pri dlhodobom vystavení, napríklad v rámci jednej rodiny, ak je jeden očkovaný a druhý nie. Ak prejdete okolo niekoho očkovaného v obchode, nič sa vám nestane. Aj keď by ste od neho pochytili nejaké hrotové proteíny, tak to bude minimálne množstvo, ktoré vám nespôsobí žiadny problém (a ak náhodou áno, tak len krátkodobo a mierne).

  • Osobně se domnívám, že přenos je možný na krátkou vzdálenost a v uzavřeném prostoru.
   Stalo se mi, že několik kolegů se nechalo naočkovat (což jsem se dozvěděl až později), já s nimi byl několik dní v uzavřeném prostoru a na těle se mi objevily takově červené fleky jako akné ale bez toho světlého středu. Nebyly ani tvrdé ani bolestivé a po několika dnech to samo zmizelo. Přesně stejné fleky se objevují mnohým očkovaným.
   Myslím si, že to bylo způsobeno přenosem hrotového proteinu, který očkovaní v prvních dnech uvolňují ve větší míře.

  • Já nejsem očko, ale lidi které potkávám šíří kolem sebe ten protein. Cítím to jako
   alergii, jsem alergik. Ale proto že vím o co jde s čím mám co do činění, používám
   bylinkovou léčbu. Když cítím silnější nálož tak si musím vzít i lék. Doma mi pak stačí
   osprchovat se a převléct do čistého. Používám také horské slunce před kterým se
   procházím a pomalu svléknu až do naha a vše ozařuji.

  • Vylučujú sa cez pokožku a dychom, resp. kašľaním a pod.

 7. Neviem či to tak cítia všetci, ale my sme si všimli v Taliansku že po očkovaní hlavne 2.dávkou očkovanci zvláštne smrdia…pri 3.to tak už moc nie je cítiť? Zdá sa nám to, alebo tak cítite viacerý?

  • Áno, veľa ľudí má túto skúsenosť.

  • Ano je to cítit. Trochu se to podobá zápachu, který vydávají lidé s chřipkou ale není to tak silné a je to trošku jiné.

  • Píšu to ľudia po celom svete a tiež som mal možnosť to cítiť, je to niečo odporne. Mladí, starí… cítiť to neuveriteľne. Je to energeticka smrť, strach… tam smrdí matrix

 8. Marek Košice

  1. Chémia v potravinách a kozmetike
  2. Bisfenol v plastoch
  3. Zvyšky chémie z antikoncepcie vo vodovodnej vode
  4. „Uhlíková stopa“ @ „Radšej sa už nemnožte, alebo majte maximálne jedno dieťa, inak kvôli vám bude koniec sveta…“
  5. Vegánstvo ako stravovací smer výrazne zhoršujúci nie len psychické a hormonálne zdravie (max. do pár rokov od začatia s vegánstvom), ale aj plodnosť
  6. LGBTI+ & „Maj v sebe chaos a v takom stave radšej nebudeš chcieť mať potomka“
  7. Propaganda neskoršieho/neskorého materstva začatá pár rokov dozadu & „Len pekne počkaj na „vakcíny“ spôsobujúce neplodnosť“
  8. VAKCÍNY „proti covid“……..

  Zoberte si už len NEVYVRÁTITEĽNÝCH prvých 6 bodov (ktoré nemajú nič spoločné s vakcínami)….. A TÍ TUPÍ „PROVAXERI“ SI NEVEDIA SPOJIŤ 1+1 (alebo 6+1 či 6+2), NEVIDIA VO „VAKCÍNACH“ SÚVIS S NEPLODNOSŤOU……….. 😀 😀 😀 😀 😀 ……… Globalisti sa silou mocou snažia o to aby sa rast populácie zastavil (presnejšie : Aby množstvo ľudí ZOMRELO a potom nech je rozmnožovanie sa čo najpomalšie), ALE TUPÍ „PROVAXERI“ SI MYSLIA, ŽE GLOBALISTI IM CHCÚ ZACHRÁNIŤ ŽIVOTY, ABY SA MOHLI ĎALEJ MNOŽIŤ…. 😀 😀 😀 😀 😀

 9. br. Zdravý 30 r. požiarník, po 3,dávke skončil v nemocnici so zlyhavaním obličiek,Caka sa na výsledok biopsie, každý rok na pp ,nikdy sa na nič neliečil.Kedy sa ľudom otvoria očí ? Kto ho odškodní?

 10. popravde vsetky informacie ktore uz boli davno zname v 2020 sa len stale recykluju posledne dva roky – znovu-objavuju sa. „shedding“ sa naozaj rozoberal uz davno. skoda len ze sa tomu nevenuje viacej pozornosti. to iste sa tyka potratov vo vysokom stadiu tehotenstva alebo sterilizacia u muzov. je toho tak vela ze sa to uz neda sledovat. tak to len moze clovek sledovat z povzdiale s pukancami v ruke.

 11. Jednoduchá

  …ok…..

 12. p.s. Váž.redakcia,ďakujem ešte raz za vysvetlenie, uspokojili ste ma…čo sa týka toho zápachu, ja osobne som to zatiaľ s tými očkovanými nepostrehla….a tiež je veľmi smutné, ak ,,niekto“ bojuje príp.zakazuje prír.liečivá…. áno,Marek to vystihol presne…

 13. oprava-bojuje proti, príp. ….

 14. môj komentár neprešiel- ešte raz ďakujem váž.redakcii za vysvetlenie, uspokojili ste ma…čo sa týka zápachu u očkov., ten som ja zatiaľ nepostrehla…je to veľmi smutné, ak niekto bojuje proti prír.liečivám, príp.ich zakazuje…áno, Marek má v tomto pravdu…

 15. Mam skúsenosť, mam priateľa, ktorého semeno vyzerá úplne inak po zaočkovaní ako predtým. Je riedke a hrudkovite…

Pridajte komentár

*