Elita verí, že pre dosiahnutie „tolerantnej spoločnosti“ musí byť netolerantná ku všetkým opačným názorom


Print Friendly, PDF & Email

Elita verí, že pre dosiahnutie „tolerantnej spoločnosti“ musí byť netolerantná ku všetkým opačným názorom

(Michael Snyder, activistpost.com) – Keď sa z informácií stáva hrozba, môže byť nebezpečné ešte aj myslenie si toho nesprávneho.

Za uplynulých niekoľko týždňov som nespočetnekrát počul vysloviť slovo „dezinformácia“ v rovnakej vete ako „teror“ či „teroristi“. Za starých čias boli „extrémisti“ a „teroristi“ na opačnej strane zemegule, no teraz nám hovoria, že žijú medzi nami.

Ako ich teda dokážeme identifikovať? Nuž, hovoria nám, že „tých zlých“ môžeme spoznať podľa toho, čomu veria.

Tí, ktorí si neosvoja vládnu propagandu, neúnavne presadzovanú veľkými technologickými spoločnosťami a korporátnymi médiami, sú systematicky zbavovaní možnosti vyjadrovať sa na platformách, sú „vymazávaní“ a vytláčaní na okraj spoločnosti.

Očividne však nie dostatočne, pretože noviny The New York Times teraz žiadajú Bidenovu administratívu o vymenovanie „cára reality“, ktorý bude mať plnú moc zaoberať sa „dezinformáciami“ a „extrémizmom“.

Zločin závadného myslenia

Takže, čo presne sa stane tým, ktorí sú vinní z dopustenia sa „zločinov myslenia“ proti vláde?

Bohužiaľ si myslím, že to nakoniec zistíme.

Celé desaťročia nám elita hovorila, že potrebujeme mať „tolerantnú“ spoločnosť. Keď však má teraz takmer absolútnu kontrolu, hovorí nám, že na to, aby sme tú tolerantnú spoločnosť mali, musí byť extrémne netolerantná k odlišným názorom.

Zrejme si osvojila veľmi radikálnu formu „paradoxu tolerancie“, v dôsledku čoho sa naša spoločnosť stáva každým dňom dystopickejšou.

Tento týždeň, napríklad, predstaviteľka USA Jackie Spierová naznačila, že je načase začať hovoriť o republikánoch ako o „teroristickej pravici“.

To je skoro polovica krajiny. Naozaj chce, aby bola takmer polovica národa považovaná za „teroristov“?

Začiatkom februára 2021 vyšiel článok o novom zákone predloženom do Kongresu, ktorý je v podstate steroidmi nadupaným Vlasteneckým zákonom.

Vlastenecký zákon sa však, samozrejme, zameriaval v prvom rade na teroristické hrozby zo zahraničia, pričom teraz ešte aj demokrati pripúšťajú, že tento nový zákon sa zdá byť konkrétne zameraný na Američanov, ktorí nemajú tie správne politické názory.

Ak o tom pochybujete, tak sa zamyslite nad tým, čo o tomto novom zákone hovorí Tulsi Gabbardová…

„Ide o problém, ktorý by mal nesmierne znepokojovať všetkých demokratov, republikánov, nezávislých aj libertariánov, obzvlášť preto, že nemusíme hádať, kam toto vedie a ako sa to skončí.

Aké charakteristiky hľadáme pri vytváraní profilu tohto potenciálneho extrémistu, o ktorom hovoríme? Máme pod náboženskými extrémistami na mysli kresťanov, evanjelikov? Kto je náboženský extrémista? Je ním niekto, kto je za život?“

Napokon, na to, aby zmrazili slobodu prejavu, nemusia strčiť do väzenia milióny ľudí. Stačí im len ukázať niekoľko príkladov a väčšina ostatných sa ochotne podriadi.

Chcú nás ovládať strachom

Celé je to o behaviorálnom podmieňovaní. Vytváraním strachu chcú formovať to, čo robíme, čo hovoríme a čo si myslíme.

A ako výstižne poukázala Grace Anne Kellyová, je to niečo, čo robia aj našim deťom.

Strach je zabijakom mysle. Elita chápe, že je najlepším spôsobom na ovládanie veľkých más ľudí a preto neustále hľadá nové spôsoby, ako nás držať v ustavičnom stave strachu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

To, po čom v konečnom dôsledku túži, sú obrovské stáda „oviec“, ktoré sa nesmierne ľahko manipulujú. Ak by ste chceli vedieť, ako to vyzerá, strávte nejaký čas štúdiom čínskeho systému.

Vláda v Číne má nad obyvateľstvom takú absolútnu dominanciu, že len sotva kto namieta proti zavádzaniu „povinných análnych testov na COVID-19“.

Nanešťastie, rovnakým smerom veľmi rýchlo smerujú aj ďalšie štáty. Pred desaťročiami by sa Američania veľmi rozčúlili, keby sa vláda rozhodla začať nebezpečné nové vojenské konflikty.

Teraz však môže Joe Biden poslať armádu USA do Sýrie bez toho, aby si to vôbec niekto všimol.

A zdá sa, že Bidenova vláda tiež pripravuje scénu pre potenciálnu vojnu s Iránom…

V pondelok v interview pre NBC News minister zahraničných vecí USA Antony Blinken varoval, že Iránu už možno zostávajú „len týždne“ do získania dostatku materiálu na vývoj nukleárnej zbrane, ak bude ďalej porušovať jadrovú dohodu z roku 2015.

Medzitým sa demokrati chystajú zvýšiť dane a mnohí Američania ich o to v skutočnosti prosia.

Na Slovensku je to podobné. Vláda už avizovala drastické zvyšovanie daní z nehnuteľností. Počuli ste to heslo, ktoré v rámci takzvaného Veľkého resetu zaviedlo Svetové ekonomické fórum (WEF), že „Nič nevlastni a buď šťastný“? Zdá sa, že už je to tu…

V USA chcú Demokrati tiež zrušiť Druhý dodatok Ústavy USA o práve jednotlivca na držbu a nosenie strelnej zbrane, no milióny ľudí sa aj na to celkom tešia.

Po tom všetkom, čo už za posledných niekoľko mesiacov odstránili, sa zrejme nazdávajú, že môžu aj šalieť, pretože ich nikto nezastaví.

Nie je tovšak o jednej politickej strane zavádzajúcej agendu po tom, ako sa dostala k moci. Skôr je to o jednej skupine ľudí, ktorá chce permanentne kastrovať a umlčiavať opozíciu.

Tí, ktorí sa opovažujú spochybňovať oficiálne naratívy líčené našimi pánmi, budú odteraz označovaní za „teroristov“ a táto nová „vojna s terorom“ bude určená absolútnemu rozdrveniu opačného názoru všade tam, kde sa objaví.

„Boj proti terorizmu“ sa mení na „boj proti domácemu „terorizmu“

Naozaj sa mi páči, ako sa k tomu nedávno vyjadril investigatívny novinár Glenn Greenwald…

Uplynulé dva týždne nás uviedli do vlny nových právomocí domácej polície a rétoriky v mene boja proti „terorizmu“, ktoré sú kópiou mnohých najhorších excesov prvej vojny proti teroru, ktorá sa začala pred takmer dvadsiatimi rokmi.

Táto Nová vojna proti teroru – ktorá je od začiatku svojím názvom domáca a jej výslovným účelom je boj proti „extrémistom“ a „domácim extrémistom“ medzi vlastnými občanmi na pôde USA – predstavuje celý močiar historicky známych nebezpečenstiev, kedy vlády, využívajúc médiá, vytvárali strach a nebezpečenstvá, vyzbrojovali sa mocou kontrolovať informácie, diskusiu, mienku, aktivizmus a protesty.“

V januári sa stal načas najpredávanejšou knihou na Amazone román 1984 odGeorgea Orwella a práve teraz sa naša spoločnosť posúva tým smerom tempom, ktoré absolútne vyráža dych.

Oni naozaj chcú úplnú a totálnu kontrolu a nezastavia sa, kým ju nezískajú. Samozrejme, ak budeme ako národ touto cestou pokračovať, sme odsúdení k úplnej záhube.

Dobrou správou je, že proti týmto útokom na naše slobody verejne tlačia aj demokrati ako Tulsi Gabbardová.

Zlou správou je, že je rozhodne v menšine a že u oboch strán je zrejme konsenzus, že „extrémizmus“ treba za každú cenu potlačiť.

Toto je veľmi temná doba v našej histórii a zdá sa, že veci už nikdy nebudú celkom také ako predtým.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Michael Snyder, Zdroj: activistpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ukážka neomarxizmu v praxi. Za socializmu bol každý, kto nesúhlasil s líniou strany, oportunista, revizionista, triedny nepriateľ atď. Najtvrdšie tresty boli za protisocialistický teror. V rámci tzv. „demokratického“ liberalizmu sa tieto pojmy vyjadrujú inými slovami, ale princíp je ten istý.

  • Nic take ako neomarxiizmus neexistuje, je to len vymysel kapitalizmu a to co sa deje je dosledok kapitalizmu, lebo samotny ekonomicky princip kapitalizmu nuti spolocnost ist danym smerom . V ramci kapitalizmu neexistuje riesenie danej situacie.

  • Oldo,to bolo hlavne v 50 rokoch,potom sa to hodne uvolnilo a nikto to „NEZRAL“ a Husak,nedal ziadneho politickeho vazna popravit,ako hlavne ti v 40 rokoch ,Benes najhorsi,Gotwald,atd. Teraz co prevadzaju je absolutny Terror,ale ovce to vidia inac

  • Minulý aj súčasný režim majú jednu a tú istú zásadnú črtu – v porušovaní základných ľudských práv a slobôd sa od seba nelíšia ani o chlp. Čo je logické; zväčša „opraty“ pevne držia v rukách jedni a tí istí ľudia.

 2. dakujem analfabeton ktori im toto umoznia

  • zmeň seba zmeniš cely svet

   tupik nikto im nič nemusi povolovat všetko im tu patri a podporuješ ich aj ty použivaš ich hovnom podložene peniaze nakupuješ ich potraviny byvaš v ich bytoch pohybuješ sa po ich krajine . a netroluj tu porovokater čo si konkretne spravil ty okrem tukania do klavesnice a pluvania okolo seba .

  • Dusan tych je vela lebo veria :virusu“,bolo to moc chytre od Elity a nikto to uz nezmeni,hroznejsie otroctvo prichadza

 3. Ander Kixa

  najväčší hriech je hovoriť pravdu o istom rakúšanovi z Braunau. Lebo ten ukázal cestu ako vykrútiť krky tým psychopatom.

  • 350000 Cechu a Slovaku bylo tedy psychopatu? Vzdyt on s temi, co potreboli byt odstraneni obchodoval a byl jedna ruka. Ukladal si u nich ukradene zlato a dahokamy. Bylo by naivni verit, ze chtel ocistu sveta od zla, kdyz sam zlo rozseval svou nacionalistickou politikou. Nemecko nade vsecko!

 4. Ad „„Boj proti terorizmu“ sa mení na „boj proti domácemu „terorizmu“ – už je to tu!
  PROVOKÁCIA!!!
  https://www.extraplus.sk/clanok/ludia-sa-vyhrazaju-vlade-likvidaciou-budov-ci-aut-ak-nepodaju-demisiu

  Tá dôležitá informácia je obsiahnutá TU!
  „Slovenská informačná služba vo svojom stanovisku uviedla, že sa spolu s Policajným zborom intenzívne venuje hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok.“

  REPLAY – „ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí“

  K tomu toľko – možno si ešte pamätáte na fejkové listové zásielky s bielym práškom – udajne s ricínom – a teror kukláčov na poštách – zhruba krátko po roku 2000 na Slovensku!

  Možno si ešte poniektorí starší pamätáte TV seriál „Hříšní lidé města Pražského“ a repliku inšpektora Vacátka – že podľa vercajgu-nádobíčka pozná páchateľa! A UPS!
  Len veľmi málo – a už starších ľudí, väčšinou bývalých personalistov, kádrovákov a ľudí určených pre zvláštne úlohy CO sa mohlo stretnúť s dôvernými materiálmi – vtedy Civilnej OBRANY! A v nich bolo jednoznačné, že bojovou otravnou látkou USA a NATO armády je – RICÍN ricínový prášok! Teda – tieto štátno-teroristické cvičenia na Slovensku po roku 2000 boli organizované inštruktormi NATO alebo USA – a tí si zobrali so sebou svoje nádobíčko – aj keď len placebo! Pretože keby to boli Rusi – použili by Yperit – ale ten sa nedá dať do poštovej obálky – že.

  Takže provokácia! A treba mať na pamäti, že zmrdomna ľudských životoch ezáleží a aby mohli vpadnúť do Iraku – museli padnúť Dvojičky, „pretože emóciami nepohne smrť 25 ľudí, ale 6 tisíc ľudí“ – čo je replika – PREDIKCIA – z USA polit thrileru z roku 1996, ktorého meno si už nepamätám, ale prvá správa o počne mŕtvych z 11/9 bola presne 6 tisíc, čo bolo akurát na rozdúchanie emócií, hoci neskôr bolo číslo opravené na 3 tisíc, ale národ už zúril a chcel vojnu! Takže bacha na situ – ak tu chce banda satanistických psychopatov vakcínami odje.ať pólku národa – môže – a urobí to – aj so stovkami „nutných“ sakrálnych obetí „niekde“ – v záujme štátneho terorizmu!

  • „Bez výbuchov“ – napriek tomu potom 30-ročná vojna!

   „Jak malá pražská událost uvrhla Evropu do třicetileté války. Hraný dokument o druhé pražské defenestraci a událostech následujících… 23. května 1618 došlo na Pražském hradě, v sídle českých králů, k podivné události: představitelé českých protestantských stavů vyhodili z oken dva nejvyšší představitele králova úřadu. V Čechách tehdy vládl římský císař Matyáš Habsburský, spolu se svým budoucím nástupcem Ferdinandem Štýrským. Šlo o vyvrcholení vleklého náboženského sporu s jasně politickými důsledky. Všichni zúčastnění věřili v platnost klasické zásady „čí země, toho víra“, rozuměli jí však každý jinak. Kdo je pánem země, kdo rozhoduje o náboženství? Král, toho času katolík, anebo každý šlechtic na svém vlastním panství? Incident vešel do dějin jako „pražská defenestrace“… V roce 1618 se tak Čechy staly pokusnou laboratoří procesu, který se týkal většiny Evropy. Symbolizovala ho existence dvou silných nábožensko-politických bloků: evropských protestantských zemí (v čele s německými knížaty) a katolických států (pod vedením španělských a rakouských Habsburků). Spor se netýkal jenom náboženství, ale i povahy politické moci. Zatímco protestantské stavy se snažily o její decentralizaci, katoličtí panovníci stavěli základy absolutistické monarchie. Pražskou defenestrací tak začal nejničivější a nejkrvavější náboženský konflikt jaký starý kontinent do té doby zažil. Zapsal se do dějin jako „třicetiletá válka“. Dal vzniknout novému uspořádání evropského prostoru a nové mentalitě jeho obyvatel. “
   https://www.freefilm.to/film/defenestrace-1618

   Bude šéf SIS Vladimír Pčolinský obvinený z korupcie a …
   [Prehľadávať doménu http://www.infovojna.sk/article/bude-sef-sis-vladimir-pcolinsky-obvineny-z-korupcie-a-vyzvedacstva%5D https://www.infovojna.sk/article/bude-sef-sis-vladimir-pcolinsky-obvineny-z-korupcie-a-vyzvedacstva
   Bude šéf SIS Vladimír Pčolinský obvinený z korupcie a vyzvedačstva? 03.12.2020 | 22:45 Ohlušujúce mlčanie novinárov má príčinu v priam intímnom vzťahu poniektorých škrabákov s Petrom Koščom, komplicom súčasného direktora SIS.

  • Presne tak,co bolo dolezite,nielenze aktualizovali dve vojny,ale hlavnym ucelom bol takzvany PATRIOT ACT,kde uzasne nam obmedzili slobodu,tiez na letiskach(vyzuvanie,atd.) Vsetko bolo za par tyzdnov ale vlastne davno pripravene,vacsina Ludi to zozralo,ako aj tento takzvany :virus“ a tiez ockovanie s programy,ktore sa budu musiet obnovovat kazdych 6 mesiacov. Najnovsie 69% usa chce byt ockovane,co zodpoveda vyskumu od Deagle Report,ze do roku 2025 zomrie 70% Americanov Slovakov len 400 tisic,Nemcov 53 Millionov,atd Ps: Deagle zomrel vo February vo veku 83 rokov

  • Takže – niektorí už majú riadne nakúpené – vrátane provokatérov!

   § 312
   Úklady proti Slovenskej republike

   (1) Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi

   a) zmeniť ústavné zriadenie, porušiť samostatnosť alebo zvrchovanosť Slovenskej republiky, alebo

   b) porušiť územnú celistvosť Slovenskej republiky,

   potrestá sa odňatím slobody na desať rokov až dvanásť rokov.

   (2) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa potrestá, kto spácha čin uvedený v odseku 1

   a) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,

   b) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu alebo iný obzvlášť závažný následok,

   c) ako člen nebezpečného zoskupenia,

   d) ako verejný činiteľ, alebo

   e) za krízovej situácie.

   § 418
   Genocídium

   (1) Kto v úmysle úplne alebo čiastočne zničiť niektorý národ alebo niektorú národnostnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu

   a) spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,

   b) vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,

   c) násilne prevádza deti z jednej takej skupiny do druhej, alebo

   d) uvedie príslušníkov takej skupiny do životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,

   potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov.

   (2) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 počas vojny alebo ozbrojeného konfliktu.

   (3) Trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.

   § 419
   Teroristický útok

   (1) Kto v úmysle poškodiť ústavné zriadenie alebo obranyschopnosť štátu, narušiť alebo zničiť základnú politickú, hospodársku alebo spoločenskú štruktúru štátu alebo medzinárodnej organizácie, závažným spôsobom zastrašiť obyvateľstvo alebo donútiť vládu štátu alebo iný orgán verejnej moci alebo medzinárodnej organizácie, aby niečo konala, opomenula alebo strpela

   a) hrozí spáchaním útoku alebo spácha útok ohrozujúci život, zdravie človeka alebo jeho osobnú slobodu,

   b) zničí, znefunkční alebo poškodí verejné zariadenie, dopravný systém, telekomunikačný systém, informačný systém, vrátane závažného bránenia vo fungovaní informačného systému alebo prerušenia fungovania informačného systému, pevnú plošinu na podmorskej plytčine, energetické zariadenie, vodárenské zariadenie, zdravotnícke zariadenie alebo iné dôležité zariadenie, verejné priestranstvo alebo majetok, alebo takým konaním hrozí,….POKRAČOVANIE…

   § 419b
   Niektoré formy účasti na terorizme

   (1) Kto verejne podnecuje na spáchanie niektorého z trestných činov terorizmu alebo verejne schvaľuje niektorý z trestných činov terorizmu, potrestá sa odňatím slobody na tri roky až desať rokov.

   (2) Kto

   a) získa znalosti metód alebo techník alebo si osvojí zručnosti na výrobu, skladovanie, prepravu alebo použitie výbušnín, strelných zbraní, jadrových zbraní, biologických zbraní, chemických zbraní, jadrových materiálov, rádioaktívnych látok, chemických látok, biologických agensov a toxínov alebo iných podobne škodlivých látok, alebo nebezpečných látok na účely spáchania niektorého z trestných činov terorizmu,

   b) poskytne znalosti metód alebo techník na výrobu, skladovanie, prepravu alebo použitie výbušnín, strelných zbraní, jadrových zbraní, biologických zbraní, chemických zbraní, jadrových materiálov, rádioaktívnych látok, chemických látok, biologických agensov a toxínov alebo iných podobne škodlivých látok, alebo nebezpečných látok na účely spáchania niektorého z trestných činov terorizmu, alebo

   c) požiada iného, aby spáchal alebo mal účasť na spáchaní niektorého z trestných činov terorizmu, potrestá sa odňatím slobody na sedem rokov až pätnásť rokov.

   § 424a
   Apartheid a diskriminácia skupiny osôb

   (1) Kto uplatňuje apartheid alebo rasovú, etnickú, národnostnú alebo náboženskú segregáciu, alebo inú rozsiahlu alebo systematickú diskrimináciu skupiny osôb, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

   (2) Odňatím slobody na osem rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

   a) ako člen extrémistickej skupiny,

   b) ako verejný činiteľ,

   c) z osobitného motívu,

   d) a vystaví ním takú skupinu osôb neľudskému alebo ponižujúcemu zaobchádzaniu,

   e) a vydá ním takú skupinu osôb do nebezpečenstva ťažkej ujmy na zdraví alebo smrti, alebo

   f) za krízovej situácie.

   https://www.lewik.org/term/1313/trestne-ciny-proti-republike-trestny-zakon/

 5. Odpočúvanie telefonických hovorov už našim top predstaviteľom elity nestačí. Aby nás mali nonstop pod kontrolou, treba nás rýchlo obdariť spásonosnou vakcínou a potom ešte spásonosnejším čipom. Čím skôr, tým lepšie. Pre nich. Teda myslia si.
  Boja sa nás. Už je nás veľa. Musia zamedziť tomu, aby sme sa stretávali, nieto ešte verejne sa zhromažďovali. A majú poriadne narýchlo: treba označkovať celú populáciu skôr, než sa preberie z letargie a zaujme pozíciu tvrdej sebaobrany…či dokonca sa pokúsi prejsť do útoku.
  Stádo potrebuje pastiera. Zopár ich máme. Preto telefonujme, píšme, akokoľvek oslovujme predstaviteľov našich politických strán – tých z nich, ktorí ešte nestratili zdravú súdnosť a sú ochotní bojovať za našu slobodu v rozhodovaní o sebe samých. V rozhodovaní sa o tom, či sa vynútene víkend čo víkend (teraz už s povinne toxickým náhubkom s nanobotmi) aj ďalej chceme zúčastňovať jalových, nahlavupostavených testovaní, už nedočkavo pritom očakávajúc vpichnutie povinnej devastačnej vakcíny, alebo si želáme zostať prirodzene zdraví a slobodní. Ak si vážime slobodu, tak konajme. Veľa času na zastavenie tohto unikátneho celosvetového šialenstva nám už nezostáva.

  • Uz sa nas davno neboja,lebo je uzasne malo ludi,co im vidi do kariet,97% stale veri virusu a aj bude,maju to perfekne vypracovane,cely svet

   • John, poznám veľmi veľa ľudí – počet neprebudených sa každým dňom zmenšuje… druhá vec je, či (hoc´by sa prebral celý národ) niečo s tým zmôžeme…

 6. Definitiva

  Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí

  https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/mezinarodni-vystrazna-zprava-o-covid-19.html

 7. https://www.naturalnews.com/2021-03-08-bill-gates-communist-china-in-harvesting-dna-of-americans.html
  Situation Update, March 8th – Bill Gates aiding Communist China in harvesting DNA of Americans to build race-specific BIOWEAPONS
  Voľný preklad:
  Bill Gates pomáha komunistickej Číne pri zbere DNA Američanov pre budovanie rasovo špecifických biologických zbraní.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-03-08-coronavirus-masks-are-killing-people-dentists-warn.html
  Coronavirus masks are killing people, dentists warn
  Corona vírusové masky vraždia ľudí, varujú zubní lekári

 9. https://www.naturalnews.com/2021-03-08-plot-to-turn-human-dna-into-a-programmable-operating-system.html
  Bill Gates, Microsoft, mRNA vaccines, and the global plot to turn human DNA, protein synthesis, and immune function into a programmable operating system
  Voľný preklad:
  Bill Gates, Microsoft, mRNA vakcíny a celosvetové spiknutie zmeniť ľudské DNA, proteinovú syntézu a imunitnú funkciu na programovateľný operačný systém.

 10. Zaujímavý článok + video:
  https://childrenshealthdefense.org/defender/truth-rfk-jr-naomi-wolf-constitutional-rights/?itm_term=home
  ‘TRUTH’ With RFK, Jr. and Naomi Wolf: Fighting for Our Constitutional Rights
  „PRAVDA“ s Robert F. Kennedy, Jr. a Naomi Wolf: Bojovanie za naše ústavné práva

 11. Základy ideológie potlačovania nevhodných názorov boli položené už dávnejšie, viď Frankfurtská škola, pokiaľ by to niekoho hlbšie zaujímalo, na pochopenie zmýšľania vládnúcej elity konkrétne odporúčam Herbert Marcuse – Represívna tolerancia. Krátko to bolo rozoberané v češtine napr. aj tu:
  https://deliandiver.org/2018/03/herbert-marcuse-a-tolerance-represe.html

 12. Aké „peknučké“ a ako sa o nás „starajú“:
  https://www.hlavnespravy.sk/verejnost-uz-nebude-musiet-striehnut-na-volne-ockovacie-terminy-slubuje-mnisterstvo-zdravotnictva-sr/2462900
  Verejnosť už nebude musieť striehnuť na voľné očkovacie termíny, sľubuje Mnisterstvo zdravotníctva SR

  Verejnosť nebude musieť „striehnuť“ na voľné očkovacie termíny. Sľubuje to Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR, ktoré pripravuje novú aplikáciu, ktorá má slúžiť ako „čakáreň“ na očkovanie. Pre TASR to povedala hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová

  • Aká pekná starostlivosť, aká pekná depopulácia:
   Záver tohto článku:
   Naďalej bude pokračovať očkovanie v zariadeniach sociálnej starostlivosti, ktoré realizujú výjazdové očkovacie tímy. Všetci klienti týchto zariadení budú aj naďalej dostávať vakcínu od spoločnosti Pfizer/BioNTech bez ohľadu na vek, dodalo ministerstvo zdravotníctva.

  • Jean preco na Slovensku zomrie asi 400 tisic ludi,do 2025,ked v inych krajinach je to daleko viac? Nemecko 53 Millionov,Francia 28M,Italy 22Ml,atd?????? Snad,ockovanie sa nejak zastavi,Ruska vaccina,co je o nieco mensie svinstvo??,Janko

 13. Zaujímavá web stránka:
  https://www.geneticka-vakcina.com/

 14. https://otevrisvoumysl.cz/dr-barlett-tento-lek-mohl-zachranit-statisice-lidi-kteri-zemreli-na-covid/
  Dr. Barlett – Tento lék mohl zachránit statisíce lidí, kteří zemřeli na covid
  Ve zkratce…
  Dr. Barlett sdílí svoje zkušenosti s lékem budesonid, co mohl zachránit statisíce lidí, co zemřeli na covid. Nová studie z Oxfordu nyní efektivitu tohoto léku potvrdila s tím, že 90 % hospitalizací šlo tímto lékem zabránit. Více ve videu.

 15. https://www.banned.video/watch?id=604676b99c3fce33c1b00e8b
  Joe Biden Approves Experimental Vaccines Targeting Infants
  Joe Biden schvaľuje experimentálne vakcíny, ktoré budú útočiť na deti (na dojčatá)

 16. Jednoduchá

  …dr.Barlett to krásne vysvetlil, no škoda, že nie všetci toto uvidia a vypočujú si…..
  …takáto vakcína pre maličké deti???…to je hrozné, čo ich to napadlo!….verím tomu, že sa budú ľudia čo najviac informovať a nedovolia robiť pokusy na maličkých!…….nech sa všetci čím skor spamätáme………………………..

 17. chybička se vloudila, soudruzi udělali chybu!!

  Neplatí, že by sa juhoafrický variant potvrdil u ľudí, ktorí pricestovali z Ukrajiny či Nemecka.
  Šesť zo siedmich ľudí, u ktorých sa identifikovala juhoafrická mutácia, ju nemá. Virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra pre Aktuality.sk potvrdil, že v laboratóriu došlo k chybe.

  „Priradili sme sekvencie juhoafrického variantu nesprávnym ľuďom. Šesť ľudí, ktorých sme určili, nemá juhoafrickú mutáciu koronavírusu. V skutočnosti ju má šestica iných ľudí.“ (píšu Aktuality.sk)

  … človek je tvor omylný, ale koľko takých chýb ešte bolo a nepriznalo sa? ..priznali len preto, aby mohli povedať, že PRÁVE jedna pani ho mala, čo prišla zo Zanzibaru. Zaujímavé, že ešte tak pred mesiacom nikto ani netušil, kde Zanzibar je 😀

 18. Len pre zaujímavosť v situácii, keď povinní – lekári – odmietajú navštevovať a ošetrovať pozitívnych občanov – a že nejaké pomazaníčko z verejných prostriedkov by sa zišlo aj cirkevným parazitom – ktorí by mohli nahradiť psychiatrov a psychológov, nakoľko situ s novým korona náboženstvom si to zjavne vyžaduje! Len neviem, ako si to predstavujú s „prijímaním“ a pochovávaním „neveriacich“ – či opäť za plot cintorína. Je najvyšší čas novú vieru začať kázať oficiálne a vytvoriť k nej mainstreamové Písmo! A na to treba túto vieru INŠTITUCIONALIZOVAŤ! Inak bude 30-ročná vojna medzi prokovidmi a antikovidmi – v čom sa líšia – doteraz neviem – ako to napr. funguje s kovid vierou medzi ateistickými boľševikmi, ktorým sa nepodarilo kovid chytiť ani pod elektrónovým Microsoftskopom za gule! Za miliardu eur minutú na „testovanie“ už mohli byť postavené nové mešitokostoly – ako v Berlíne – aj s technológiou a kanalizáciou na kovid rozpustených a vypustených, prípadne farmy na červy – v rámci Green Deal – Green Flag

  „Kňazi ako zdravotníci

  Jeden návrh predložila poslankyňa Záborská koncom januára. Navrhla, aby kňazi boli zákonom považovaní za zdravotníkov a aby sa súčasťou zdravotnej starostlivosti stali aj „duchovné služby“. Čo by tento absurdný návrh znamenal v praxi, môžete si prečítať v článku Petra Kováča.

  Vznikla by nová kategória zdravotníckeho pracovníka absolútne mimo všetkých súčasných kategórii a napríklad aj nárok na zaplatenie „duchovných” výkonov z verejného zdravotného poistenia.

  Išlo teda v podstate len o ďalší pokus získať ešte väčšie nadpráva a ešte viac peňazí pre cirkevných predstaviteľov. Je pritom pozoruhodné, že tento návrh bol podaný s vedomím a súhlasom ministra zdravotníctva Krajčiho.

  Snahy prezentovať náboženstvo ako niečo, čo je údajne prospešné pre celú spoločnosť a zaslúži si rovnakú štátnu podporu ako vedecká medicína, sú tu už dlhšie. Návrh kritizovala predsedníčka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková a nakoniec ho Záborská stiahla.
  Otvorenie kostolov

  S ešte nezmyselnejším a oveľa nebezpečnejším návrhom prišiel minister práce Milan Krajniak. Potom čo katolícki biskupi v liste vyzvali vládu, aby znovu otvorila kostoly, podporili ich v tom aj Krajniak a Záborská. A to napriek tomu, že Slovensko je v súčasnosti najhoršie na svete v úmrtiach aj v počte ľudí v nemocniciach, že podľa tabuľky Ministerstva zdravotníctva patria kostoly do skupiny s najväčším rizikom šírenia koronavírusu a že do nich chodí hlavne tá najohrozenejšia veková skupina.

  Krajniak pritom úplne vážne argumentuje údajným zázrakom z roku 1710, kde spoločná modlitba mala zastaviť morovú epidémiu. Takýto návrh, ktorý je založený výhradne na náboženskej viere namiesto dôkazov a ktorý v súčasnej situácii zbytočne ohrozuje životy mnohých ľudí, považujeme za neprijateľný.“
  https://sekularisti.sk/boj-s-koronou-v-podani-krestanskych-poslancov/

  • Maroš a príde ti normálne, že nechcú otvoriť truhlu pred pohrebom? …lebo vraj ten kokovid vyskočí odtiaľ na všetkých a všetkých nakazí.
   Veď bol pred pohrebom v mraziaku, či?

   Lebo sa mi vynárajú otázky, či v tej truhle vôbec niekto je…alebo v akom je telo stave … či mu tam ostali vnútorné orgány a pod. ??

   • Super postreh, ametyst.

    …a ešte keď budú mať naservírovaných miliardy našich DNA – bude veru z čoho na recykláciu seba samých a ich rodín vyberať!

 19. Ešte aká mutácia nám chýba? V Čechách sa protestovalo vo veľkom a väčšina bez rúšok, Nóoo to tam teraz bude pohroma, to bude čo za mutácia- policajná, vládna?
  No moja zvedavosť je enormná, že koľko ľudí sa tam nakazilo, aké čísielka dajú.

 20. Ruský védský učenec a lékař Oleg Torsunov – jak se chránit před Koronavirem
  Předejte prosím tyto informace:
  Ruský védský učenec a lékař Oleg Torsunov (žák Lokanathy Svámího) poskytl přítomným 600 posluchačům několik rad, jak se chránit před koronavirem. Můžete si přečíst výňatek z jeho výuky v ruském městě Omsku dne 17. března 2020:

  „Než začneme s výukou, chtěl bych vám něco říci. Virus, který nyní děsí svět, je skutečně zde a skutečně může být nebezpečný. Jeho nebezpečnost spočívá v tom, že lidskému organismu nedá šanci, aby se sám ubránil proti bakteriálnímu zápalu plic. Samotný virus lidi nezabíjí. Je to bakterie, která může napadnout plíce, až se virus usídlí v těle. Rozvoj těchto bakterií může být velmi rychlý. Bakteriální zápal plic se může rozvinout za 7 dní po prvním kontaktu s virem. Například po několika hodinách letu letadlem může u infikované osoby vzniknout otok plic z důvodu nadměrné zátěže.

  Ale jsou i dobré zprávy. Již 15 let se věnuji studiu, jak bojovat proti řadě virových infekcí. Mohu vám s jistotou sdělit, že tento koronavirus je velmi snadné porazit. Pomocí zázvoru. Budete-li třikrát denně žvýkat malý kousek zázvoru a současně pít teplou vodu s kurkumou a trochou medu, v zásadě nebudete moci dostat žádný virus. Prostě to nebude možné. Mimochodem, nyní se zeptám organizátorů: rozdali jste posluchačům kousky zázvoru? Ne. Řekl jsem vám, abyste donesli zázvor a rozdali jej posluchačům. Teď ihned sežeňte zázvor a rozdejte jej veřejnosti, aby lidé zde v sálu mohli žvýkat zázvor. Výuka jinak nemůže začít, neboť by bylo ohroženo 600 osob v této místnosti.

  Takže organizátoři vám rozdají kousky zázvoru. Zařídím, aby od dnešního dne byl posluchačům rozdáván zázvor před vstupem do tohoto sálu. Lidé musejí žvýkat zázvor před výukou i během ní, pak bude nebezpečí jistě zažehnáno.

  Nyní v sále, jak vidím, nejsou žádní nakažení lidé. Dnešní hygiena znamená „každý den žvýkat zázvor“. Musíte se to naučit. Neboť dříve či později bude i v Rusku spousta nakažených lidí. Kdo tento problém nebude brát vážně, vystavuje se riziku smrti. Pravděpodobnost úmrtí na účinky tohoto viru je 5 %. Znamená to, že zemře 5 lidí ze 100. 10 dalších je v kritickém stavu. Budete-li cucat a žvýkat zázvor, nemá virus šanci. Účinnost zázvoru nelze podceňovat. Spoustu let léčím lidi s celou řadou virových infekcí. Množství potravin, které při léčbě používám, je velmi malé:
  zázvor, kurkuma, větvičky borovice, větvičky jedle, žlutá hořčice a bílý pepř.
  Všechny tyto potraviny jsou schopny zabít různé viry.

  Když budeme mít v květnu v Rusku védský festival (cca 1 500 účastníků), zajistím, aby všechny tyto složky byly k dispozici a lidé se tak nenakazili. Na tomto festivalu, který se koná dvakrát do roka, nejsou nikdy žádné případy nemoci, ačkoli lidé sedí dlouhé hodiny těsně vedle sebe ve velkých sálech a poslouchají přednášky.

  Takže opakuji: samotný virus není tak silný. Budeš-li denně žvýkat zázvor, virus nemá vůbec žádnou šanci. Každý týden létám z města do města. Nepřemýšlím o dýchací masce, neboť vím, jak účinně zázvor působí. Vždy mám kousky zázvoru po kapsách. Na jemnější úrovni vidím, kdo je nakažen a kdo není. Ve skutečnosti je nakaženo mnohem více lidí, než říkají ve sdělovacích prostředcích. Viděl jsem mnoho nakažených lidí v letadlech a na letištích.
  Žádnou paniku. Následky nebudou tak zlé, jak nám sdělovací prostředky předkládají. Musíte jen žvýkat zázvor. Řekněte to svým příbuzným. Pokud vy a každý kolem vás budete denně žvýkat zázvor, nikdo ten virus nedostane. Měli byste zázvor žvýkat třikrát denně. Zaručeně to působí asi 3-4 hodiny. Podívejte se. Jsou lidé, kteří trpí alergiemi. Například když se dotknete nebo dokonce sníte nějakou potravinu, ihned vám bude špatně. Může to být tak vážné, až hrozí riziko úmrtí. A nyní si představte, že tento koronavirus je alergický na zázvor. Tento virus podobně jako mnoho jiných virů nedokáže zázvor vůbec tolerovat. Je to srozumitelné?

  Dětem se může dávat zázvor rozpuštěný s vodou a trochou medu, jinak by pro ně byl moc hořký.

  Existuje ještě jiná možnost, jak účinně bojovat s virem. Tato metoda je ještě účinnější než pouze jíst zázvor. Jediné, co musíte udělat, je vložit kousek zázvoru do kousku látky a zavázat ten kousek látky se zázvorem ke kloubu levého zápěstí, což je místo, kde běžně nosíte hodinky. Na zápěstní kloub. Na tomto místě působí 24 hodin. Vaše tělo bude pak ihned reagovat. Tuto metodu lze také použít jako prevenci, ale buďte opatrní, neboť může vést k napětí v těle. Pokud takto zázvor použijete, aniž byste měli příznaky nemoci, pocítíte v těle napětí. Je to silná reflexní terapie.

  Jestliže už máte tento horečnatý virus, nebojte se. Přivažte si jednoduše k levému zápěstí kousek zázvoru a koronavirus ihned zhyne. Nejpozději za 2-3 dny. Měli byste si tento zázvorový obklad dávat každý den. Zázvor je vhodný zejména proti koronaviru. Můžete si k levému zápěstí přivázat také kousek kurkumy.

  Děti jsou nyní infikovány nejméně. Většina dětí ani nemá žádné příznaky, i když je virus přítomen. Tento specifický virus napadá pouze dospělé a starší osoby, zejména jsou závažněji postiženi dospělí a starší muži. Děti trpí nejméně. Mohou být přenašeči, ale virus není pro většinu dětí nebezpečný.
  Takže opakuji: samotný koronavirus je slabý. Kdyby byl silný, malé děti by byly první, které by onemocněly a zemřely.

  To jsem vám chtěl sdělit!
  Také pokud smícháte kurkumu s převařenou vodou s celozrnným černým pepřem, může to napomoci vstřebávání kurkuminu.“
  Mysi delame: 1.5L vodky do toho nastrouhat 0.5kg ginger / ZAZVOR, na jemno nastrouhany, nalozit s 2 stavou z citronu a medu dle chuti. Nechat vyluhovat 14 dnu a pak scedit a uschovat v tmavsi lahvi v chladniccce. Vypit rano a evcer 0.5 dl, navic znam dosti pripadu, ze se po tom za par emsicu take RAKOVINA hlavne koznbi vytrtatila, muze se atke brat NANBO, Kollojidni striebro.

  • zázvor na zápästie… hm, zrejme na nejaký akupunkt.bod? Musím pozrieť do múdrej knihy … A na ktorú stranu zápästia? Vnútornú či vonkajšiu?

   alebo nealko light Rochester Ginger bez pridaného cukru …je to 725ml balenie, fajne to štípe, ráno a večer štamprlik

   • Pravdepodobne ide o 7. bod dráhy pľúc LU 7 ,leží na vnútornej časti zápästia smerom od palca. (Pri tej spomínanej hodinkovej kostičke) Používa sa pri ochorení dýchacích orgánov, kašli , chrapotu, prieduškovej astme , taktiež má účinok na látkovú výmenu, reguluje všetky jin dráhy, zlepšuje a urýchľuje hojenie rán.
    Tradičné funkcie: uvoľňuje pľúca, rozháňa vietor, prečisťuje a reguluje drahú počatia, stimuluje funkciu klesania a rozptyľovania čchi pľúc,…

    Z knihy Tajomstvo akupunktúrnych bodov.

 21. Podstatou netolerancie ( získavania finančných príspevkov od štátu ) je, aj to aby sa ľudia pri sčítaní obyvateľstva hlásili k len viere k náboženstvu . Tí čo sú “ bez vyznania “ sú “ netolerantní“, preto lebo sa hlásia k materializmu , alebo veria v pravdu poznania a silu človeka nie v nadprirodzeného boha. Čo by sa stalo ak by štát financoval ateistov a etiku v školách rovnako ako v prípade cirkvi. To na okraj problému . Podstata je však v tom, že buržoáznemu štátu a systému netreba ľudí, ktorí myslia a hľadajú pravdu o príčine problémov napríklad krízy a okrádania ľudí novou pôžičkou takzvaného plánu obnovy Európy. Žiť na dlh sa neoplatí a týmto sa na čas zachraňuje systém ktorí vo svojej podstate krachuje . Kapitál bez expanzie nemôže existovať , tak expanduje do vnútra systému. A „netolerantní“ to vidia čo nás čaká, vidia že hlavným zdrojom ohrozenia ľudstva je kapitalistický spoločenský systém. Preto aj netolerantných nenávidia a sa ich boja .Najvýznamnejším argumentom súčasnosti je, že : „ Kapitalizmus sa vylučuje s trvalo udržateľným rozvojom preto, lebo jeho preteky za maximálnu produkciu, ktoré vedú k maximálnemu zisku vlastníkov zákonite existujú na úkor životného prostredia a obyvateľstva.

  • Navrhujem – keďže je tu možnosť prihlásiť sa k dvom národnostiam – na pamiatku predkom, aj ako prejav precitnutia rodovej pamäte, aj kvôli piete k Martine Kušnírovej, ktorá bola zavraždená kvôli vyššej priorite, lebo odhaľovala korene našich predkov lužickej žiarovej kultúry – kto zo Slovákov to cíti rovnako – Slovák – Lužičan!

   Svoje vierovyznanie – svetonázor – môžem pokojne verejne zadefinovať ako – nepraktizujúci pravoverný /védsky/ kresťan.

  • Veľmi dobre vystihnuté.

   …a v lásku ktoréhože boha by to tí – podľa „elity“ netolerantní – mali veriť? Ja viem iba o jednom, o tom ich, sionskom, samozvanom, o ktorom biblia píše napr. – citujem: „Strašné je upadnúť do rúk živého Boha.“ (Židom 10:31). Tento citát bude asi jedným z mála zo skupinky tých pravdivých (lebo aj také sú v „knihe kníh“) – to sme v posledných mesiacoch na Slovensku akosi pochopili, my „ovce“ – ako nás Jeho Výsosť pomenovala. (Tých nepravdivých, nahlavupostavených výrokov je v „písme svätom“ x-násobne viac.) „Rozvrátim, rozvrátim, rozvrátim túto Zem, neponechám kameň na kameni…“ – vyhráža sa „láskyplný“ „boh“, a nezostal iba pri hrozbách. Svoj katastrofický scenár biblie si zúrivo napĺňa, lebo má krátky čas – a rozhodol sa začať na našom maličkom Slovensku…

 22. Bismarck ( Stále platí )
  V roce 1848 prohlásil jeden z největších světových stratégů své doby německý kancléř Bismarck. PAMETUJTE VYVRAZDENI LUZICKYCH SRBU A SAXONY SLOVANU BYVALE ZAME POD REX BOHEMIA … … Prave domluvil Prezident Joe Biden as supporter of Big Pharma, not antural and most preventiev – never to ged COVID.-19 to 23?
  Cituji:
  „Pokud bude chtít někdo porazit Rusko, musí nejdříve od něho odtrhnout Ukrajinu a dále proti němu poštvat ostatní slovanské národy, protože pouze Slovani jsou rasa, která je schopna zničit sama sebe.
  S jejich pomocí bude možné Rusko porazit.
  Po jeho porážce zůstanou tyto slovanské národy bez ochrany a bude jednoduché je zlikvidovat“.
  Konec citace. Zdá se, že jeho slova teprve nyní docházejí naplnění.
  A je to tak, zničíme sa sami. A Ukrajinci s Polaky snad vedou ve stvani proti Rusku ac bez Rusu a jejich objeti by mnoho z nas i Sovetu jiz neexistovali? Mnozi o tom nevi ale za Hitlera Slovanske mensiny v Reichu dostavali injekce na neplodnost a zadne odskodneni jako za Holocaust?

 23. Příběh na zamyšlení: Existuje dobro nebo zlo?
  Profesor na univerzitě položil svým studentům otázku:
  – Je všechno, co existuje, stvořené Bohem?
  Jeden ze studentů nesměle odpověděl:
  – Ano, je to stvořené Bohem
  – Stvořil Bůh všechno? – Zeptal se profesor – Ano, pane! – Odpověděl student.
  … Profesor se tedy zeptal:
  – Pokud Bůh stvořil všechno, to znamená, že Bůh stvořil i zlo, které existuje.
  A díky tomuto principu, naše činnost určuje nás samotné, Bůh je zlo. Jakmile
  to slyšel student, tak ztichl. Profesor byl sám se sebou spokojený.
  Najednou zvedl ruku jiný student:
  – Pane profesore, mohu Vám položit otázku?
  – Samozřejmě, – řekl profesor.
  Student se postavil a zeptal:
  – Existuje chlad? – Co je to za otázku, samozřejmě že ano, tobě nikdy nebylo
  chladno? Studenti se zasmáli otázce spolužáka, ale ten pokračoval:
  – Ve skutečnosti, pane, chlad neexistuje, v souladu se zákony fyziky je ve
  skutečnosti chlad pouze nepřítomnost tepla. Člověka a předměty můžeme
  popsat a určit jejich energii na základě přítomnosti, nebo vytvoření tepla, ale
  nikdy ne na základě přítomnosti či vytvoření chladu. Chlad nemá svou
  jednotku, v níž ho můžeme měřit. Slovo chlad jsme si vytvořili my lidé,
  abychom popsali to, co cítíme v nepřítomnosti tepla.
  Student pokračoval:
  – Pane profesore, existuje tma?
  – Samozřejmě, že existuje – odpověděl profesor.
  – Znovu nemáte pravdu, tma tak stejně neexistuje. Ve skutečnosti je tma
  díky tomu, že je nepřítomnost světla. Můžeme zkoumat světlo, ale ne tmu.
  Světlo se dá rozložit, zkoumat paprsek za paprskem, ale tma se změřit nedá.
  Tma nemá svou jednotku, v níž ji můžeme měřit. Tma je pouze pojem, který
  si vytvořili lidé, aby pojmenovali nepřítomnost světla.
  Následně poté se mladík zeptal: – Pane existuje zlo?
  Tentokrát profesor nejistě odpověděl:
  – Samozřejmě, vidíme to každý den, brutalita ve vztazích, mezi lidmi, trestné
  činy, násilí, všechno toto není nic jiného než projev zla.
  Na to student odpověděl: – Zlo neexistuje, pane. Zlo je pouze nepřítomnost
  dobra, tedy Boha. Zlo je výsledek nepřítomnosti lásky v srdci člověka. Zlo
  přichází tehdy, jako když přichází tma, nebo chlad – tedy v nepřítomnosti
  světla, tepla a lásky.
  Profesor si sedl ….
  Ten student byl mladý Albert Einstein ktery atke prednasel pred valkou na Karloebv Univerzite a pak na Princetonu, New Jersey, USA.

  Nyni ovsem se nachazeji nove sily, a Nano castice a dalsi otazky, protoplazmy… pry 254 subcastic (jsou zatim objeveny jen 7) ketre zna podsaharsky tribe kteri jsou snad potomci pravych Egyptanu pry predpotopnbi civilizaci? Objevy ktere jsou prevratne, a to je zaklad dnesni supertechnologie tedy moznost nabrustu „bohatstvi“ neslychabych rozmeru. Nektere akcie sly 600x nahoru, neb investovat pred lety $1000 znamena mit dnes $600 000 a to Marihuana, Cryptocurencies, a ni=yni nove technologioe, Umela Inteligence, energie atd atd. Treba Cinske NIO podobne autum tesla je z $3 na moznych $75 ke konci rokyu, pak take H2 energie a pod, z $3 na $45 za 2.5 roku?

  Uvedomte si, jen pry v USA je pres 20 millionu potratu za rok podobne jako v EU a pak kjsou vlny z prelidnene bidy a nekontrolovatelneho prirudtku ktery se neda a nesmi pripustit do nasich civilizaci podobne jako veskere Satanisticke blazneni jinak skonci Dnesni Civilizace, EU bila rasa a pod… Kazdy muze mit svou pasivitou svuj podil. Dnes na Biblickem studiu se zduraznovalo, Modlidba jako rozmluva s Bohem nas muze vest k novym pristupum zivota – AGAPE – TEPLA POZITIVNI ZIVOTNI ENERGIE …
  K TE ELITE ODPOVED K POROZUMENI BOHA = AGAPE neb bez-podminecna laska, a dar Sv Ducha (Galatinskym) a Bozi Moudrost kterou v Apatice nekoupis a ani se nikde neuci, je to DAR BOZI, a Modlidba je rozmluva s BOHEM a take pres odpusteni Kristovy Krve prolite na Golgote/ Kalvarii… KTERA JAKO JEDINNA MUZE PREMOCI SILY TEMNA A ZLA… Anglictinu jsem studoval temer zdarma pres zidovsko-krestanske spolecenstvi SEMINARTE RUZNYCH ODVETVI. Poslechnete si treba TimesChurchNYC. org, Sidroth a poodobne, maji nebo vase Krestanske spolecenstvi ….
  V kazdem jazyce Bible Svata ma nejak jinaci pojeti jak jsou odlisne kulturni chgapani… coz je temer nevysvetlitelne a pritom preklad je „Gramaticky a Tesaurus temer shodny ….“
  STANISTE JE SPOLECENSTVIN ZLA, NEBEZPECNE SEKTE KTERA MA POTESENI Z UTRPENI NAS VSECH ASI REPREZENTUJICI PRES Rotschildy, Bilbergy, Gates, Soros, Rockefelerovy… kterym je vyhrazene mista na Veky v Heity, v 1. a 3. stupni Pekla.
  Ne 5 az 7 Nebe, Zeme je asi $, kde se jen lide rodi… zbytek muze byt jen spiritualni svet nevysvetitelnych manifestaci. Pamatujte si, ze v Bibli Svate je receno, kdyby bylo zapsano vsem, bylo by to dilo ktgere by nebylo mozne pojmout???

  Pak Demoni, sily temna, kteri ziji v zivych bytostech (pribeh uhranuteho cloveka „legie“ prasat a Krista …) nemoci, utrpeni smrti, nabadani k hrichum kteri jsou „padli Andele, spolupracovnici Luciferova Efektu, v kostce.
  Slovensky dovedu obstojne ale nikdy jsem nemusel slovensky psat za sveho pracovniho a studijniho – lyzariny na Slovensku, 8.5 roku a pak spoluprace take v USA sponzorovani …

 24. Dalsi „LECIVA“ ktere by jste meli ihned vyhodit, mohou zpusobovatttake rakoviny … IBUPROPEN???

  WARNING: There are numerous dangerous items sitting around your house right now that can actually CAUSE cancer over time, but you probably have no idea what they are.

  Fortunately, we just wrote a brand new free report showing you the top 5 household items undeniably linked to cancer, and we’re giving it away for free for the rest of the day today. Just click the link below, and we’ll email you the report right away:

  >> 5 Household Items that CAUSE Cancer (replace them immediately)

 25. Texas Florida, a dalsi jedou bez omerzeni a maji mene „UMRTI“ -„pry se to musi radne vysetrit, prezidentuv kabinet“
  Tak a maji po prdeli, nejde teda ani o zadnou pandemii ale planovane vyvinute metody, ZHN pod WHO? Vite, ze jiz Prezident Barak Obama zakazal tento vyzkum v USA a tak ho tajne s baliky $ milionu premistili do CINY s dalsima dotacema od Soros, Gates, a jini, muzeme snad ru=ici odnimateel zivota a utrpeni ekonomik atd atd … co s nima ,,,!!! A Prtezident D J Trump odebral WHO dotace $35 millionu na prskaji?
  VWLKW RUSKO má posmrtně pitvané pacienty s Covidem-19, byl učiněn velký objev.
  Rusko je první zemí světa, která pitvá mrtvoly Covidu-19 a po důkladném vyšetřování bylo zjištěno, že Covidu NEEXISTUJE VIRUS. Je to GLOBÁLNÍ KRIMINÁLNÍ PODVOD. anPeople umírá na ‚ rozšířené elektromagnetické záření (jed) „.

  Lékaři v Rusku porušují zákon Světové zdravotnické organizace (WHO), který neumožňuje pitvy lidí, kteří zemřeli na Covid-19. Poté byl nejvědejší vědecký objev nedalo se považovat za virus, ale bakterie, která způsobuje smrt a vede k vzniku krevních sraženin v žilách a nervech, které způsobují smrt pacienta v důsledku této bakterie. Rusko porazilo virus a řeklo: ′′ není nic jiného než srážlivost cév (trombóza) a metoda léčby je nedotčena „. Antibiotika Protizánětlivé tablety a antikoagulační příjem (aspirin). Znamená to, že nemoc lze vyléčit, tuto zvučnou zprávu pro svět připravili ruští lékaři prostřednictvím pitvy (mršiny) viru Covid-19. Podle dalších ruských vědců nebyly nikdy použity ventilátory a jednotky JIP (UCI). Protokoly k tomu již byly zveřejněny v Rusku. ČÍNA už to věděla, ale nikdy nezveřejnila svou zprávu. Sdílejte tuto informaci se svou rodinou, sousedy, přáteli, přáteli, přáteli, kolegy z práce, aby se dostali ze strachu z Covidu-19 a pochopili, že to není virus, ale jsou to prostě odhalené bakterie, které produkují 5 G paprsky. Příčinou je ubližování lidem s velmi nízkou imunitou. Toto záření způsobuje také zánět a hypoxii.

  Ti, kteří jsou obětí, by měli užívat Aprin-100 mg a Aprocot nebo Paracetamol 650 mg. Protože bylo prokázáno, že Covid-19 způsobuje krevní srážlivost, vede k trombóze u lidí a protože krevní sraženiny v žilách a tudíž mozek, srdce a plíce nemohou okysličit, což ztěžuje lidem dýchání a lidé umírají rychle s nedostatkem dýchací energie.

  Lékaři v Rusku neposlouchali protokol WHO a pitvali mrtvoly na mrtvolách Covidu-19. Lékaři otevřeli ruce, nohy a další části těla a poté, co byli řádně testováni, si všimli, že cévy a žíly naplněné sraženinami normálně zabránil krevnímu oběhu, stejně jako snížení toku kyslíku v těle, což způsobilo smrt pacienta. V návaznosti na zprávy této studie ruské ministerstvo zdravotnictví změnilo protokol o léčbě Covidu-19 a podávalo aspirin-100 mg svým pozitivním pacientům a začalo podávat Empromak. V důsledku toho se pacienti začali zotavovat a jejich zdravotní stav se začal zlepšovat.

  Ruské ministerstvo zdravotnictví propustilo a poslalo domů během jednoho dne více než 14.000 pacientů. Zdroj: Ruské ministerstvo zdravotnictví.. Sandy Steen
  https://scienze.fanpage.it/autopsie-rilevano-coaguli-di…/;

Pridajte komentár

*