Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Žiadna hotovosť ani karty: Veľké supermarkety budú akceptovať iba biometrické platby


Print Friendly, PDF & Email

Žiadna hotovosť ani karty: Veľké supermarkety budú akceptovať iba biometrické platby

(Ramon Tomey, Natural News) Veľké supermarkety v USA plánujú zakázať platby kartami alebo hotovosťou. Namiesto toho budú vyžadovať, aby si ľudia skenovali svoje tváre alebo odtlačky prstov.

Takýto spôsob platby dokonale zapadá do orwellovskej spoločnosti policajného štátu. Platobný gigant Mastercard vydláždil cestu pre tento nový systém a spustil biometrický platobný program pre maloobchodníkov.

Kupujúci, ktorí naskenujú tovar pri pokladni, budú musieť na overenie platby následne naskenovať aj svoju tvár alebo dlaň. Ich biometrické údaje bude potom možno priradiť k bankovému účtu uloženému v záznamoch, pričom po potvrdení transakcie sa z účtu automaticky odpočíta suma nákupu.

Hovorca spoločnosti nový systém obhajoval slovami:

„Už žiadne siahanie po vašom telefóne alebo hľadanie peňaženky, keď práve máte plné ruky práce. Dôveryhodná technológia, ktorá používa vašu tvár alebo odtlačok prsta na odomknutie vášho telefónu, môže byť odteraz použitá na to, aby pomohla spotrebiteľom urýchliť proces platby.“

Platobný systém na biometrické údaje sa otestoval v piatich pobočkách siete supermarketov St. Marche, všetky v brazílskom štáte Sao Paulo.

Mastercard sa spojil s miestnym brazílskym startupom Payface, aby sa ich nový systém stal realitou. Podľa spoločnosti poskytujúcej finančné služby so sídlom v New Yorku sú plánované ďalšie pokusy v Ázii a na Strednom východe – s cieľom globálneho zavedenia neskôr v roku 2022.

Prezident spoločnosti Mastercard Cyber ​​and Intelligence Solutions Ajay Bhalla povedal:

„Cieľom nášho nového programu je urobiť z nakupovania skvelý zážitok pre spotrebiteľov aj obchodníkov a poskytnúť to najlepšie z bezpečnosti a pohodlia.

Spôsob, akým platíme, musí držať krok so spôsobom, akým žijeme, pracujeme a podnikáme. Ponúkame spotrebiteľom možnosť výberu s najvyššou úrovňou bezpečnosti.

Keď vypukla pandémia, videli sme, že každý prešiel na digitálne platformy a spotrebitelia prijali nové technológie. Spotrebitelia na celom svete skutočne žiadali toto riešenie pre svoje maloobchodné nákupy,“ dodal.

„Všetky výskumy, ktoré sme urobili, nám ukázali, že spotrebitelia milujú biometriu.“

Biometrické platby nie sú bez rizík

Napriek údajnému pohodliu nie sú biometrické platby bez rizík – pričom portál Daily Expose niektoré z nich rozvádza.

„Všetky systémy digitálnej identifikácie a zhromažďovania údajov sú zraniteľné voči narušeniam bezpečnosti. Kvôli potenciálu kybernetických útokov by hecknutia v budúcnosti mohli byť ešte väčšie a ohroziť celé systémy,“ uviedol konzervatívny portál.

Prírodná liečba osteoartritídy

Citoval tiež hecknutie Equifaxu z roku 2017, keď boli ohrozené osobné údaje viac ako 150 miliónov ľudí v troch krajinách.

Okrem potenciálneho narušenia bezpečnosti portál Daily Expose citoval aj možný vplyv algoritmov a umelej inteligencie v biometrických platobných systémoch.

„Vzostup umelej inteligencie tiež znamená, že ako sa zhromažďujú údaje z digitálnych ID systémov, budujú sa algoritmy, ktoré môžu mať veľký vplyv na ľudí. Tieto systémy nie sú ani transparentne prevádzkované, ani nie je jasné, kto alebo čo ich buduje a na aké účely,“ uvádza sa v správe.

„V budúcnosti sa môže stať, že ľudia zistia, že už pre nich budú nedostupné lacné bankové pôžičky, kvôli rozhodnutiam algoritmov, ktorých fungovanie nie je pre verejnosť transparentné.“

Právnička Suzie Miles tiež varovala pred ďalšími rizikami, ktoré so sebou prináša používanie biometrie ako platobného systému.

„Mastercard sám rozpoznal obavy týkajúce sa údajov a bezpečnosti, ktoré so sebou prináša používanie biometrie. Heslo sa dá zmeniť, váš úsmev a mávanie nie. Ak dôjde k napadnutiu biometrických údajov, riziko podvodnej činnosti môže byť podstatne vyššie ako pri súčasných platobných metódach,“ povedala pre Guardian .

Vyjadrila tiež obavy, že systémy rozpoznávania tváre budú zhromažďovať a uchovávať údaje, ktoré možno použiť na sledovanie ľudí.

„Aj keď sa zdá, že Mastercard podnikol kroky na ochranu a šifrovanie týchto údajov, keďže biometrické platby sú čoraz bežnejšie, používanie takýchto údajov sa bude pravdepodobne vyvíjať. Nevyhnutne bude ťažšie chrániť právo jednotlivcov na súkromie.“

Pozrite si nižšie uvedené video o tom, ako spoločnosť Mastercard chce sledovať používateľov na základe ich srdcového rytmu a vzorcov žíl:

Toto video pochádza z kanála Deadgene na Brighteon.com.

Záver

Ako môžeme vidieť, čert nikdy nespí a bude sa pokúšať prostredníctvom biometrických platieb postupne odstrániť nielen hotovosť, ale aj bezhotovostné platby kartou. Niečo také však nesmieme nikdy pripustiť, inak skončíme v digitálnom otroctve!

Pri plne bezhotovostných a nebodaj biometrických platbách by štát totiž získal nad nami absolútny prehľad a kontrolu. V prípade „neposlušných“ občanov, napríklad s iným ako oficiálnym názorom, by ich mohol kedykoľvek „vypnúť“ podobne, ako dnes vypína nepohodlné médiá.

Nemusíme sa úplne vzdávať pohodlných bezhotovostných platieb, no musí byť zachovaná možnosť výberu spôsobu platby, vrátane hotovosti. Preto podporujeme iniciatívy, ako napríklad zahrnutie práva na hotovosť do ústavy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Najskôr ale musia dokončiť rozbehnutú depopuláciu a preživších dobre napumpovať grafénom! My sa teraz musíme sústrediť a pripraviť na toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/strategicky-dokument-eu-ukazuje-ze-neockovani-budou-cilem-na-podzim/ !!!

 2. “ Spotrebitelia na celom svete skutočne žiadali toto riešenie pre svoje maloobchodné nákupy,“ dodal.

  „Všetky výskumy, ktoré sme urobili, nám ukázali, že spotrebitelia milujú biometriu.““ – tento luhársky zmrd si zrejme mýli biometriu s pornografiou! Treba ho naskenovať a jeho telo odovzdať krematóriu!

  Redakcia – 22-28.5.2022 mala prebehnúť konferencia WHO o jej totalitných právomociach nad národmi – aj bez ich súhlasu = totalitný „krízový menežment“ pod zámienkou a podľa ľubovôle šéfa WHO, čo rovná sa podľa ľubovôle farmakomafie – čo už je tak priehľadné, že nechápem úroveň samovražednej idiocie jednotlivých členov WHO!

  Sledujete situ? Lebo zatiaľ žiaden výstup.

  • …ze VRAJ im to nepreslo.. ( zatial…) …ale mozem sa mylit

   • …mozno vymyslia nieco na styl “ OSN “ ( neviem nakolko su tie informacie pravdive) …Udajne po konci I sv vojny cheli zalozit ( vieme kto a preco.. ) OSN aby sa uz nieco take nikdy neopakovalo… Ale krajiny sa “ bali“ ze stratia vlastnu suverenitu tak to “ odmietli “ potom prisla II sv vojna …a po nej vznik OSN ….. takze ak to aj na prvy krat nepreslo lebo…lebo..tak mozno s nastupujucim novym „strasiakom“ im to nasledne prejde – „lebo v zaujme ludstva“….

    • hľadač pravdy

     Spoločnosť národov; OSN; WHO
     =====================================================
     WWI. (Spoločnosť národov)

     ,,Hlavních cílů první světové války, svržení carismu a následné komunistické revoluce, už tedy bylo v listopadu 1917 dosaženo. Poprvé se rovněž iluminátským revolucionářům podařilo zřízení trvalého komunistického vládnoucího systému a instalování bezmála všemocného represivního aparátu. Stejně tak byla podle programu definitivně rozbita německá a rakousko-uherská monarchie. Vilém II. a Karel I. museli po prohrané válce abdikovat a odejít do vyhnanství. Německo, Rakousko a od něj odtržené Maďarsko se staly republikami, přičemž se ilumináti ve všech těchto zemích současně pokusili o zřízení revolučních republik rad podle ruského vzoru. V Maďarsku po svržení 131 den trvající hrůzovlády komunistického revolu-cionáře Bély Kúna ovšem nastoupila diktátorská vláda.
     Americký prezident Coolidge, člen CFR a tedy zasvěcenec, podle londýnské agentury Reuter ze 14. června 1927 prohlásil v rozhovoru v Hammondu ohledně první světové války:
     „Hlavní otázkou, o níž se v tomto strašném boji jednalo, bylo rozhodnutí buď o autokratické nebo republikánské státní formě velkých národů. Vítězství se nakonec naklonilo na stranu lidu“ (Müller 1982, str. 206). – To poslední bylo přirozeně jen pouhým výsměchem – vítězství se ve skutečnosti „přiklonilo“ na stranu skryté vrchnosti, která nechává lid podnes věřit, že je v „demokracii“ suverénem. Ale jinak řekl prezident Coolidge bezpochyby pravdu. Svržení posledních evropských monarchií nebylo ve skutečnosti ničím jiným, než dílčím etapovým cílem na cestě
     k sionistické světové revoluci a ke konečnému zřízení protikřesťanské světové republiky.

     S ukončením války r. 1918 bylo dosaženo rovněž druhého krátkodobého cíle. Podle vlastních údajů do plánů Satanovy synagogy dalekosáhle zasvěcený iluminát prof. Caroll Quigley podal v hrubých rysech tento úspěch ve své knize „Tragédie a naděje“. Kniha, která zjevně vyšla bez souhlasu skryté vrchnosti a jejíž autor byl přesvědčen, že „plán“ může být klidně zveřejněn, protože se nad ním tak jako tak už nikdo nepozastaví, byla po svém vydání okamžitě skoupena a zmizela z trhu.
     Quigley píše: „Mnohé státy byly zničeny nebo navždy ochromeny. Došlo k dalekosáhlé přeměně ve finančním a hospodářském životě, ve společenských poměrech, světonázoru i v citových vztazích. Válka tím ovšem nepřivedla na svět nic nového, mnohem spíše tento rozkladný proces jen urychlila. Změny, k jejichž dosažení je v mírových dobách zapotřebí 30 nebo 50 let, nastaly během krátkých pěti válečných let“
     (Griffin 1986, str. 123).

     Především ale byla hrůzami války se 13 miliony mrtvých a gigantickým zpustošením připravena půda pro první internacionální sjednocení suverénních států, pro tzv. „Společnost národů“, která byla také podle plánu uvedena v život hned po skončení bojů. Ty samé síly, které nejprve všechny strašné války cílevědomě rozpoutaly a všemi silami je co možná nejdéle udržovaly, se nyní pokrytecky vydávaly za starostlivé apoštoly míru, kteří také jako jediní znají skutečně účinný prostředek, jímž jednou pro vždy – jak říkají – vykážou válku z lidského společenství: Tím zázračným pomocníkem je právě Společnost národů.”

     Johannes Rothkranz (1991)
     ——————————————————————————————————
     WWII. (OSN)

     ,,První světová válka byla pouze první ze tří etap na dlouhé cestě ke komunistické světové „demokracii“. Protože Satan a jeho Synagoga nemají času nazbyt a každá nová generace skryté vrchnosti s rostoucí netrpělivostí toužila po okamžiku, kdy se konečně bude moci chopit světovlády, připravované po staletí jejich předchůdci, musely být už koncem I. světové války „nastaveny výhybky“ pro druhou světovou válku – a to se stalo ve Versailles 1918/1919. Dokonce i H. Gordon, který jinak prezentuje pouze přední, tzv. divácký pohled na scénu světové politiky, konstatuje bez obalu (Gordon 1985, str. 165): „Mír, podepsaný ve Versailles, nebyl žádným mírem, nýbrž pouhým příměřím. Na Německu byl podpis vynucen s pistolí přiloženou k hlavě, což jej podle mezinárodního i občanského práva činí zcela neplatným.”

     ,,Druhá (stejně jako i první) světová válka byla podmíněna především politicky a měla za hlavní úkol přiblížit o značný kus cesty skrytou vrchnost k jejímu světovému politickému cíli. Materiální a hlavně duchovní zpustošení, které tato na lidské oběti tak strašná válka způsobila, bylo navíc trvalejší, než obdobné škody, vyvolané válkou první. Atomovou bombou, svrženou na Japonsko v posledních hodinách války bez jakéhokoli vojenského důvodu na příkaz prezidenta Trumana, byla lidstvu naočkována až dosud neznámá hrůza z každé možné budoucí války.
     V listu „The City of Man“ naznačený scénář pro konec války byl tedy poně-kud pozměněn.
     „Spojené státy“ se musejí stát ještě „Spojenějšími státy“, jak se tam píše,
     a „pro hvězdy na jejich vlajce není předepsán žádný konečný počet“
     (CoM, str. 72).
     – Jedním z důvodů pro náhlé stažení knihy po r. 1945 by mohlo být i to, že nemělo smysl nadále propagovat plán z roku 1940, který už byl překonán skutečnými událostmi, ale že především Evropané nebyli navzdory strašným válečným hrůzám pořád ještě připraveni nechat se začlenit do „Spojenějších států amerických“ za účelem vytvoření jednotného světového státu. Budoucí vládci světa se ovšem tímto nezdarem nenechali vyvést z konceptu. Pro každý jen trochu myslitelný případ mají v zásobě taktickou alternativu.

     „Spojenější státy“ byly bez prodlení nahrazeny novým vydáním staré a nepříliš úspěšné Společnosti národů, tedy Organizací spojených národů! – Cestu pro založení Organizace spojených národů (OSN) r. 1945
     připravila válka. Mimochodem i z věcného hlediska je to naprosto směšné pojmenování.
     Hlavní sídlo OSN v New Yorku se nachází na pozemku, který věnovali
     Rockefellerové (Griffin 1986, str. 214).
     Přesněji řečeno byl to syn starého Johna D. Rockefellera a otec Davida a jeho bratrů, John D. Rockefeller junior (zvaný také John D. II), který (spolu s Rothschildy koncipovaným) Spojeným národům „předložil velkorysou nabídku. Mezi 42. a 48. ulicí vlastnili Rockefellerové obrovský pozemek o výměře 73 000 m2, hraničící s East River. Ten tedy Rockefeller junior nabídl Spojeným národům jako dar‚ jestliže si tam zřídí své stálé sídlo’. Podle tehdejších cen pozemků na Manhattanu měl dar hodnotu 8,5 milionů dolarů, ale přesto ještě ani zdaleka nepatří k největším, jaké kdy Rockefellerové věnovali. Historie rodiny a trustu Rockefellerů se
     může pochlubit nadacemi a dary v hodnotě přes miliardu dolarů…’ ‚Ovšem ve většině případů, kdy Rockefellerové darovali peníze,‘ poznamenává William Hoffmann‚ ‚trvali na tom, aby si nad nimi podrželi kontrolu’…“

     ,,Skrytá vrchnost zpočátku nejspíš doufala, že přes volně zorganizovanou OSN se jí postupným vzdáváním se státní suverenity členských zemí podaří „zaústit“ je do jednotného světového státu. Ale samotné národní vlády – celosvětově až na výjimky ovládané zednářstvem a tedy nepřímo sionistickým vrcholkem dolarové pyramidy – se od té doby až dodnes ukazují jako neschopné „prodat“ své národy internacionalismu
     do takové míry, že by bylo možné odstartovat společný pokus o globální
     splynutí států. Rovněž stále znovu a znovu – zvláště v Africe a Latinské Americe – se objevující bonapartismus, tj. sklon osob, které se ať už s lóžovou podporou nebo bez ní, prodraly k moci, využívat ji egocentricky jen pro sebe a ignorovat pokyny skryté vrchnosti. Takové osoby se pak dokonce někdy spojují i se zahraničím v boji proti sionistickým světovládcům. To všechno má jistě značný podíl na relativní neúčinnosti OSN v konkrétním postupu směrem k tak kýžené jednosvětové vládě.”

     Johannes Rothkranz (1991)
     ——————————————————————————————————
     WHO je súčasťou OSN

     ,,… A tak sme sa dostali k OSN, ktorého legislatívna moc je realizovaná Generálnym zhromaždením, jeho výkonná moc Bezpečnostnou radou a súdna moc Medzinárodným súdnym dvorom v Haagu.

     K týmto organizáciám sa pridružujú:
     a.) Generálny sekretariát
     b.) Rada pre správu nad zverenými územiami
     c.) Ekonomická a spoločenská rada na koordináciu osobitných orgánov, akými sú:
     * Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) so sídlom v Ženeve,
     * Organizácia pre poľnohospodárstvo a výživu (FAO) so sídlom v Ríme,
     * Organizácia pre vzdelanie, vedu a kultúru (UNESCO) so sídlom v Paríži.”

     Luigi Villa
     ——————————————————————————————————

     • Dakujem…dava to zmysel. …je zjavne a jasne ze sa pri svojich “ viac generacnych planoch“ nezastavia pred nicim. Raz som niekde cital ,ze Japonci kapitulovali este pred Hirosimou…ale aj napriek tomu to spravili aby “ vyslali svetu jasny signal“ a zasiali strach

     • hľadač pravdy

      Dodatok k ,,OSN“ + poznámka k Japonsku
      —————————————————————————————————–
      ,,Bez koordinované podpory celosvětově operujících vysokostupňových lóží by se skryté vrchnosti nikdy nemohlo podařit „slepit“ v tak krátké době do Organizace spojených národů téměř třetinu všech států světa, mezi nimi sedm největších a také všechny politicky nebo hospodářsky nejvýznamnější. Stejně jako už v případě Společnosti národů, bylo i založení OSN realizováno pomocí propagandisticky velice účinného poukazu na všem viditelné hrůzy války a nepravdivého tvrzení, že jen
      tímto způsobem lze do budoucna zabránit konfliktům ještě ničivějších rozměrů.
      S totožným zdůvodněním se vrcholek Satanovy synagogy po skončení druhé světové války pokoušel založením „Ligy pro světový stát“ dosáh-nout co nejrychleji svého cíle. Liga, která nejprve ve Spojených státech a potom i v Evropě vzbudila značný rozruch, udělovala každému, kdo se nechal odpovídajícím způsobem zaregistrovat, svou „Provizorní identifikační kartu pro světoobčany“, která měla držiteli zajistit nárok na plánovaný „pas světoobčana“. Avšak „Liga pro světový stát“ se setkala se stejným neúspěchem jako kniha „The City of Man“ i jiné podivné manévry satanské hierarchie. Myšlenka nevyvolala žádné viditelné nadšení, věc usnula a nakonec byla v tichosti „pohřbena“.“

      ,,I když je počet lidí, nadšených pro OSN, opravdu zanedbatelný, vzalo lidstvo její existenci lhostejně na vědomí a bez odporu ji akceptuje. A už jen tohle znamená hodně! Ve smyslu vytváření představy jednoho světa však OSN působí především svými početnými vedlejšími organizacemi, zahrnujícími prakticky všechny oblasti života, které oficiálně (jako např. UNESCO) nebo neoficiálně slouží k jedinému cíli „vychovávat“ z lidí internacionalisty, tj. dělat z nich „světoobčany“!“

      ,,Průkazným příkladem takového nenáhlého vymývání mozků na celosvětové úrovni je v rozporu se skutečností široce rozehraná „krize světového obyvatelstva“, tedy údajná „populační exploze“, která podle pojetí lóžemi řízených médií musí být naléhavě utlumena. K tomu účelu byla zřízena zvláštní pobočná organizace Fond Spojených národů pro populační aktivity (UNFPA)!
      O mocensko-strategickém pozadí této celosvětové kampaně si ještě později promluvíme. Zatím nám zde postačí vědět, že podle údajů samotné OSN rozšiřuje UNFPA své představy mezi národy i prostřed-nictvím řady dalších organizací Spojených národů. V jedné brožuře s názvem „UN-Texte 35“ (cit. podle Röslera 1989, str. 45 ad.) se říká:
      UNFPA je činná v oblasti populační vědy a statistiky a je zodpovědná
      za koordinaci všech příslušných opatření systému OSN. Přes 40% prostředků… je v současné době vynakládáno na účely plánovitého rodičovství. Program UNFPA je prováděn jak přímo, tak i prostřednictvím početných dalších organizací v systému Spojených národů, mezi jinými:

      UNICEF, UNIDO, ILO, UNESCO a WHO, dále nestátními organizacemi (NGO), především International Planned Parenthood (IPPF) a International Council of Woman (ICW).

      Mezi lety 1972 až 1984 stoupl celkový příjem UNFPA díky dobrovolným příspěvkům vlád a NGO ze 30 na 138,4 milionů dolarů.“ – Jak vidno, na úrovni podřízených organizací OSN tedy funguje dalekosáhlá (finanční, politická, ideologická a organizační) podpora plánů skryté vrchnosti dokonce i ze strany národních vlád (mezitím už) 159 členských zemí Organizace spojených národů.
      Rothschildové a Rockefellerové si mohou připsat k dobru jako výsledky „své“ války nejen značné rozšíření komunistické moci, vytvoření OSN a podvrácení národního vědomí, světonázorové orientace i morálky lidí v zemích, postižených touto válkou, ale ještě mnohem více skutečnost, že právě jí a jejími bezprostředními následky byla vytvořena hned dvě trvalá ohniska napětí, která mohou v zásadě kdykoli posloužit k rozpoutání třetí a poslední, ovšem daleko nejstrašnější války.“ (!!)

      Johannes Rothkranz (1991)
      ————————————————————————————————-
      K Japonsku – áno je to tak, tiež som to niekde čítal, neviem si ale teraz hneď spomenúť kde a dohľadať to, ak by som si spomenul – uvediem to tu…

      Satanisti si tým, okrem iného, vyskúšali v reálnych podmienkach ničivú silu atómových zbraní a tiež si spomínam, že to boli v Japonsku najväčšie komunity kresťanov!!!

     • Takhle bych to oficiálně přejmenovala. https://www.youtube.com/watch?v=0Xqunh_Mwvk

   • Brasil,Russia,India ,Africke krajiny su proti tomuto otroctvu,USA,EU su za

  • Ľudia v tom majú trochu zmätok. Teraz neschvaľovali „Pandemickú dohodu“, ale chceli zmeniť nejaké pravidlá fungovania WHO. Biden navrhol 13 „dodatkov“, no zhromaždenie WHO 12 z nich zamietlo. Ostalo len jedno, ktoré hovorí, že krajiny nebudú mať 18 mesiacov na pripomienkovanie nových pravidiel, ale iba 6. Z tých zvyšných 12 pravidiel mnohé krajiny ich odmietli nie pre obsah, ale preto, že to chceli mať pekne pokope v „pandemickej dohode“. Jediný, ktorý odmietal obsah bol prezident Brazílie, za čo sa mu už mal vyhrážať Schwab z WEF. O pandemickej zmluve budú ešte dlho rokovať, hotová by mala byť niekedy v 2023. Tie pravidlá, ak by ich schválili, by boli platné hneď.

   Podľa nás ľudia k tomu zaujímajú zlý postoj typu „Ak to WHO schváli, je po nás.“ Nech si schvaľujú, čo chcú. Dôležitý je odpor na národnej úrovni. Čiže, ak sa tie opatrenia bude snažiť presadiť u nás naša vláda, treba ísť tvrdo po nich, po jednotlivcoch, tak ako doteraz – protesty pred ich domami, otravovanie emailami, telefonátmi, petíciami, demonštráciami pred úradmi a podobne. Pred dom Tedrosa (šéfa WHO) ísť protestovať nemôžete, pred dom Lengvarského áno.

  • Alebo ešte povedané inak: Doteraz sme mali množstvo dohovorov o ľudských právach, zákaze mučenia či iného obmedzovania slobody na úrovni štátov, EÚ, Rady Európy, OSN aj rôznych ďalších úrovniach a aj tak sa naše ľudské práva počas pandémie porušovali (karantény, rúška, lockdowny). Čiže rovnako, ako oni porušovali platné medzinárodné dohody o ľudských právach, kto povedal, že nejaká „pandemická dohoda“ (ak by ju schválili) sa musí dodržiavať? Rovnako môže byť porušená a nedodržiavaná.

 3. Boli ste niekedy v milom kupelnom mestecku Luhačovice? Ak nie, tak sa tam vyberte a vsimnite si tam uzasnu vec. Okrem velkych sieti nikde nezaplatite kartou, len hotovostou!!! Berme si z nich priklad, tj adresovane najma malym a strednym podnikatelom a patriotom! My zvysni sa snazme co najviac platit hotovostou, nepodporujme bezhotovostne platby len z komfortu! To je len maly krocik k digitalnej mene, ked si ju vacsina zvoli…

  • Tohle dělám celou dobu, už co začal covid, bohužel většině okolo mně vyhovuje platebni karta v mobilu 🙁

 4. „Už žiadne siahanie po vašom telefóne alebo hľadanie peňaženky… Dôveryhodná technológia, ktorá používa vašu tvár…“

  V Číne toto už beží naplno v obchoďákoch od začiatku tzv. „C-19“.

 5. To čo povedal potkan nacistický Schwab už potvrdil aj šéfko firmy NOKIA
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/reditel-spolecnosti-nokia-v-davosu-do-roku-2030-budou-smartphony-zabudovany-primo-do-nasich-tel-video/ !
  Ešte stále niekto pochybuje, že sa tu realizuje apokalypsa podľa Sv. Jána ??? Ľudia zobuďte sa, pokiaľ ešte tápate ! Satanisti idú pekne podľa plánu a
  ofce pozerajú, ale nevidia,
  naslúchajú, ale nepočujú,
  vnímajú, ale nerozumejú !!!

  • Firma Nokia? Tá firma, ktorá zmeškala nástup smartfónov a zo svetovej jednotky v mobiloch sa stala nevýznamná provinčná firma niekde vo fínskych lesoch a hájoch? Môže si svoje Nokie strčiť niekam 🙂

   • Nie je jedno, aka to bude firma, ked pre to urobi vsetko? Nokia bude mozno zastresovat len uzemie EU… Pritom moze predsa vyuzit aj ine, nadnarodnymi koncernami v tejto oblasti vyvinute aplikacie a systemy. Nemyslime si, ze globalisto ovladaju len firmu Nokia… Sponemesi ako a kolko firiem spolupracuje napr. na poli jedovatych vakcin!

 6. Supermarkety kvôli návalom biometrických zákazníkov menia výklady za hologramy! Umelá inteligencia nestíha!
  https://i.pinimg.com/736x/d7/9c/06/d79c06e96ba6ee1d7a402d0eb5eea906–drawing-lessons-art-lessons.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/xrMeeUEUn-s/maxresdefault.jpg
  https://i.pinimg.com/736x/78/4c/c3/784cc3f5e172e9dc19e57e8138ce2003.jpg

  Neodolala ani Grétka Thunberg!
  https://4.bp.blogspot.com/-LeQ06kvEPmo/UhKfw-vkcBI/AAAAAAAAO0o/L3TKJoe1JBs/s1600/IMG_7170.JPG

  Naďa Urbánková sa kvôli biometrickým nákupom nechala cez DNA reinkarnovať u Pfizera!
  https://iruntheinternet.com/lulzdump/images/baby-with-massive-glasses-black-1295917204s.jpg

  Zdegenerovaný vnuk Billa Gatesa si to ide rovno cez sklo do Billy!
  https://i.pinimg.com/originals/4e/66/98/4e66983f041fcf5b87d4ffaa550f4616.jpg

  Zmrdi všetko vkúpili za jediný deň len ksichtami! Odteraz platím tým ksichtom len ksichtom!
  https://i.pinimg.com/originals/af/ea/b3/afeab3e94a4627072c290221eb6f35c0.jpg

  • Kde si splašil to chuďa

   • Myslíš to nasrané, zatrpknuté, začpnuté, sklamané „chúďa“? Ale to je človiečik budúcej radikálnej generácie odporcov svetovej totality! Nemá krk – ani ho nemá spotený! Ani ho neni ako chytiť pod krk!

 7. …ale no tak….tie príklady pri tých biometric.zákazníkoch sú teda podarené, veď sú to väčšinou malé detičky prilepené,,malým nosálikom“ na skle, a sú veľmi zlaté…a to bábo s tými okuliarmi, tak to nemá chybu ! :-)….tak ako sme viacerí odolali ,,koronocikusu“, verím, že odoláme aj tomu ,,opičiemu“…WHO má ozaj ,,záľubu“….za chvíľu nás budú chcieť zatvárať do domov a bytov, len čo stretneme obyčajnú mačku na ulici :-(…zrejme aj tí ,,hore“ vedia, že ,,fantázii sa medze nekladú“…asi tak.

 8. Čo k tým fundovanym a trefnym komentárom dodať?ja som si osobné zvykol platiť kartou,je to pohodlné, nemám vôbec ,, plné ruky práce,,dôverujem pokladnicke posuvajucej tovar na páse,aj karte , najlepšie bez nutnosti zadávať pin. Platiť mobilom, keď ho mám vypnutý? Hodinkami? Čipom v zápästí? Zrenickami? Odtlackami prsta? Fyziognomiou? Pachom? Potom? Silnou?,,,,,ďalej už zo slušnosti radšej nepokračujem…

 9. Ešte k článku – keďže sa cez Microsoft nemá od r. 2025 dať dostať na internet bez používania webkamery resp. monitoru s webkamerou, ktorá má najprv naskenovať ksicht účastníka – založte si biznis s paravanmi – nie každý chce vystavovať na obdiv svoj bordel v obýváku. Čiže áno – total control – kamery v uliciach, termokamery na kandelábroch snímajúce aktivity v domoch, kamery pri platbách, kamery pri PC, kamery na hajzloch, rektálne kamery, kamery v bipasoch, kamery v kokotích dierkach a vygínach. Ľuďom musí skrátka docvaknúť, že toto všetko organizujú organizované lóže psychopatov s vyhraneným komplexom moci a moc sa realizuje neustálou kontrolou! A začína to u matiek na pieskovisku a neskôr v puberte – „Čo robíš?“ – o 20 minút crn crn – „Čo robíš?“ Takúto prijebanú ženu mal už dnes môj nebohý kamarát – na rybačke každých 20 minút zvonil telefón a tá kunda ho neustále kontrolovala, ale tento hlupák si stále nahováral, že to je len jej príkladná starostlivosť o ich syna s ním a o nich vôbec! Hovno! Neustále ho potrebovala „námatkovo“ = systematicky vyrušovať, keby ho nejaká tajná kamarátka-cundra začala v stane práve fajčiť – tak aby si to ani neuži!

  V prírode majú všetky zvieratá vyvinutý cit pre situácie, v ktorých ich niekto-niečo pozoruje, pretože obvykle pozoruje len predátor! Áno – toto vymýšľajú predátori – tak ako sú predátormi vrahovia, úchyláci, psychopati! Teda otázka – ak nie ste práve exhibicionisti – ako môžete súhlasiť s neustálym pozorovaním – potenciálnymi predátormi? Teraz odbočím – počas oranžských vojen v Holandsku si ženy samé zaviedli zvyk, že odstránili závesy a záclony z okien, aby mohol ktokoľvek kedykoľvek nazyznúť a presvedčiť sa, že žena v dome žije počestne a nemá tam milenca počas doby, keď jej muž slúžil vo vojsku niektorej strany sporu. Presne podľa tohto princípu sa idioti nebránia sledovaniu cez internet, lebo „však nerobia nič zlého, tak čo“! Lenže ani obete predátorov obvykle nerobia nič zlého, akurát sú lákadlom stať sa kvôli svojej naivite ľahkou korisťou! Ak by ste zažili to čo ja v detstve – že vás cez okno na balkóne 5. posch. pozoruje obrovský mimozemšťan hmyzieho typu – čo bol des na posranie – to pozorovanie „hocikým“ akceptovať v živote nikdy nemôžete!

 10. Řešení je jednoduché – nechodit do velkých supermarketů a podporovat drobné prodejce. Je to poučení pro nás.

Pridajte komentár

*