Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Americký senátor Rand Paul nabáda k neposlušnosti voči covidovej tyranii


Print Friendly, PDF & Email

Americký senátor Rand Paul nabáda k neposlušnosti voči covidovej tyranii

(Rand Paul, henrymakow.com) – „Choďte von, strhnite si rúška, žite svoj život. A ignorujte príkazy tyranov ako je Fauci (americký Mikas).

Je čas postaviť sa na odpor. Všetkých nás uväzniť nemôžu.“ – Rand Paul

Nemôžu držať všetky vaše deti doma, mimo školy.

Nemôžu nechať zatvorené všetky vládne budovy – hoci mám dlhý zoznam tých, ktoré by zavrieť mali.

Nemusíme akceptovať povinné nariadenia, lockdowny a škodlivé metódy drobných tyranov a neschopných byrokratov. Môžeme jednoducho povedať „nie, viac už nie“.

Jediný spôsob na ukončenie pandémie je povedať „Nie!“

Jediný spôsob, ako tieto nariadenia zastaviť, je odmietnuť ich poslúchnuť.

Odmietnuť ukazovať „očkovacie covid pasy“.

Odmietnuť nosiť rúško.

Odmietnuť zostať doma.

Jednoducho sa nepodriadime Faucimu, nepodriadime sa Joeovi Bidenovi a nepodriadime sa despotickým guvernérom!

Hovorkyňa kongresu Nancy Pelosiová – vy ma neuväzníte, ani nezastavíte mňa a nikoho z môjho štábu v konaní si našej práce.

Nebudeme vám ukazovať pas a nebudeme nosiť rúško.

Nenecháme sa nútiť do náhodných skríningov a testovania, aby ste vy mohli pokračovať vo svojej opitosti opratami moci nad Kapitolom.

Koniec podriaďovaniu sa! Koniec týraniu detí!

Nebudem sa podriaďovať. To sa teraz končí!

Miestni byrokrati a šéfovia odborov – nedovolíme vám viac tento rok znovu ubližovať našim deťom.

Deti sú v škole pozadu a fyzicky a psychologicky im ubližuje taktika, ktorú ste použili vlani, aby ste im zabránili ísť do tried.

Už to znova nedovolíme.

Stop Candida

Ak sa školský systém snaží znemožniť deťom plnú, osobnú účasť v škole, budem zdržiavať každý zákon dvoma dodatkami.

Jedným, aby ho zbavili financovania a druhým, aby umožnil rodičom vybrať si, kam idú peniaze za vzdelávanie ich detí.

Mám na vás dve žiadosti.

Prvá, pridajte sa ku mne, prosím, v tomto boji.

A druhá, choďte si, prosím, naplno užívať svoj život a ignorujte nariadenia kráľa Fauciho a jeho nohsledov.

Som si istý, že sa mi za tento postoj, ktorý zastávam, dostane obrovského množstva politických úderov. Ale mne je to jedno. Je to dôležité.

Každý musí byť súčasťou povstania

Preto potrebujem, aby ste boli toho súčasťou. Nestačí, keď takýto smelý postoj zaujme jeden človek – musíme to spraviť všetci spoločne.

Nikdy nie je ľahké volať na odpor proti namocnejším byrokratom v našej krajine.

V histórii sú však isté chvíle, kedy je to nevyhnutné.

Nech sa mi za toto dostane akýchkoľvek rán, za záchranu Ameriky pred tyraniou stoja. Naozaj však potrebujem, aby ste stáli so mnou.

Je čas na odpor. Všetkých nás uväzniť nemôžu!

V slobode,

Rand Paul, MD (doktor medicíny)

P.S.

Jediný spôsob, ako poraziť covidových zločincov a ich nohsledov, je ignorovať ich. Je čas postaviť sa na odpor.

Nemusíme akceptovať nariadenia, lockdowny a škodlivé metódy miestnych tyranov a neschopných byrokratov. Môžeme jednoducho povedať „Nie!“.

Už bolo dosť utrpenia. Dosť už trpeli deti. Čas poslušnosti sa skončil.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Rand Paul, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Suhlasim..ja sa pripajam, len prečo som všade kde idem bez rúška sama? Keby sme boli aspoň traja.. piati…desiati…šialení esbeskari by nas nedokazali zastavit.
  Nestači sa zobudit ..treba sa aj za seba postavit!
  Hlupost aj pasivita sú zlom! Zobudte sa!

  • Pavelkovych Milan

   Nie ste sama, je nás viac. Ale prenasledovanie vedcami Z SBS-iek je silné. Každý deň mám osobne problém v predajni Tesco na Kamenom námestí v Bratislave. Členovia SBS sú pologramotni a nevzdelani primitivni ***** ktorí si myslia že ten pracovný odev v ktorom sú oblečení, ich oprávňuje riadiť Zemegulu. 😁 😁 😁 Treba sa postaviť na aktívny odpor kým nebude veľmi neskoro. Ale na celom svete. Vlády budú odpor potláčať najskôr plynom, obuskami, gumovými projektilmi a ako bude odpor rast tak neskor aj ostrým strelivom. Vlády vedia že v prípade ich zvrhnutia by dopadli veľmi zle, napr. ako Musolini s frajerkou.

   • „Vedec“ SBS-kár nesmie mať zo zákona o SBS prekrytú tvár – vie to tento zúfalec? Treba im skúsiť rozdať rôzne poučenia – články /stanovisko inšpektorátu práce napr., a vždy je tu paragraf 192 T.z. – Nátlak – treba im znepríjemňovať službu – nech si zaslúžia ten mizerný groš! Ono tých ľudí tam nie je tak veľa, problém – kto ide do SBS, že. V prípade odstavenia ľudí od základných potreb-potravín – budú musieť vedieť zomrieť za Tesco!

    Ešte tu máme takú možnosť – sám „byť posadnutý diablom“! ??? Lebo hlasy a hlasy a hlasy…

   • Mussolini je ppekny priklad. Ale doba bola ina….On uz ku koncu nemal ziadnu moc, chcel utiect do Ch. Dnesni vladnuci k…i zatial nikam neutekaju. A vedia, preco. Ja v praci v budove uz nenosim nahubok. Ale som sam, samucky. Na mitingu v praci sa riaditela jedna pani pytala, ake vyhody pre ockovanych pripravuje firma. Opytal som sa jej, ci ma nejake svoje napady. Zahrali to do autu , spiny jedne….

    • To je neskutočný debilizmus – aké výhody mi poskytne zamestnávateľ-korporácia! A čo „výhoda“ vakcíny?! Naposledy boli výhody za stranícku knižku! Dnes to má byť Covid pas?!
     Už som rezignoval na ochranu idiotov za každú cenu! Hľadajme riešenia, ako to tu potom zvládneme sami – technológie, zdrojové zázemie – bez imigrantov.

     A propos – z médií som sa dozvedel, že podľa pápeža – pozitívne diskriminovaní sa odteraz volajú marginalizovaní!

     „“Nemôžeme redukovať realitu ostatných, aby zodpovedala našim vopred pripraveným predstavám,“ citovala pontifika agentúra Reuters.“ – redukciu reality zistíte v novom kovid automate /He! Predám domáci kovid automat – ešte nevybalený!/.

     „“Ghettoizácia ľudí neprináša riešenie. Ak vytvoríte väzenie, skôr alebo neskôr vypukne hnev,“ povedal pápež podľa DPA. O Luníku IX napísala, že ide o sídlisko známe katastrofálnymi bytovými podmienkami.“ – a to nezažil asanáciu vybývaných panelákov – už sa to nevolalo činžiak, lebo tam činžu nikto roky neplatil.

     „“Marginalizácia ostatných nič nevyrieši. Oddelenie seba od ostatných nakoniec vedie k hnevu. Cesta k mierovému spolužitiu spočíva v integrácii,“ citovala pápeža AFP. Jej reportér na mieste oslovil aj viacero miestnych obyvateľov.“ – netýka sa samozrejme segregácie vakci a nevakci – aspoň v tomto sme si rovní, že.
     https://www.cas.sk/clanok/2587123/papez-na-luniku-ix-vyvolal-mimoriadny-ohlas-v-zahranicnych-mediach-pozrite-co-o-nas-napisali/

     Vôbec – som zvedavý na tzv. „výstup“ z jeho návštevy – už viem, že dostal chlieb, knihu a med z eko-prezidentskej záhrady v klasickom skle na lekvár – mohlo to byť aspoň v skle od ruského kaviáru, ale čo už, a viem, že sa pristavil pri akejsi kuchyni a liberálovi Bezákovi údajne dal prsteň /he – od romákov z mosadznej trubky?/, a že…

  • Hlasim vcerajsi nakup v Cesku. Velke potraivny, 20% nemalo rusko vobec, citate dobre, dvadsat percent, tj 1 z 5, tj kazdy piaty. SBS sa prechadzal medzni nimi, ani MUK sa neodvazil. Pracovnici tiez ruska pod ustami, nie nosom, ale pod ustami. Na benzinkach, kde sa tankuje kvalitnejsie a lacnejsie, fuj E10 podvod s ornou podou na SLOVENSKU, tam nenosi rusko ai 90% ludi na tu kratku chvilu.
   Takze asi tak.

   • Marek Košice

    Krása s tými potravinami 🙂 … Je jasné, že keď je v potravinách napr. 50 ľudí (a to som asi povedal ešte málo, že?), z ktorých 10 nemá rúško, tak SBS-kár radšej sklopí uši (alebo zrak)… Predsalen jeden SBS-kár sa nerovná traja policajti. 😀

   • Ja zas hlásim autobus z Plzne cez Brno (a ďalej do SR)- nikto nemal rúško. Podobne vo vlaku z Budapešti do Prahy mali len Slováci… A vôbec – celé Maďarsko a Rakúsko je bez rúšok. Slováci sa teda dusia vzorne-okrem mňa. 3 mesiace ma už nik neokrikuje ani v MHD ani v Tescu.

    • Ani ja sa nedusím ale tie ustráchané pohĺady.A nik sa nechce ku mne pridať.

    • Potvrdzujem aj ja, že sa “dá”.
     Rúško už cca 3 mesiace nepoužívam
     ani v obchodoch, ani v doprave.
     Pár krát sa ozvali nejakî zarúškovanci ustráchanî, ale slušne som im povedala, že rúško mi škodî, tak ho nenosím.
     A bolo vybavené.Kto chce, nech sa chráni.

     • je to problem v malych mestach a dedinach. Tam su skutocne mali trockisti = hlupaci, ktori si nemyslia len posluchaju ako otroci.
      Osobne by som povedal ze incident v Piestanoch bol hercami naprogramovani aby zastrasil ludi.
      Som zvedavi ci to uverejnite…

  • Ja som z Banskej Bystrice a pracujem u nájomcu Kauflandu ako predavačka. Otvorené máme celý čas od začiatku tejto hystérie a premlelo sa mi cez predajňu tisíce ľudí. Ja, ako predavačka, som stále bez rúška, hoci ma párkrát nejaký udavač udal zamestnávateľovi. Pracujem tak aj teraz a všímam si, keďže sme pri vstupe do Kaufu, že sa objavujú zákazníci bez rúška. A SBS-kári? Od minulého roku sú už poučení a vedia, že nemajú ŽIADNE právo vymáhať nosenie handier na ksichte. Bola som svedkom, ako sa akási nána rozčuľovala, že niekto vošiel bez papuľníka a že prečo SBS-kár nezasiahne. Ten jej povedal, že on môže maximálne upozorniť zákazníka, nič iné. Takže aj majitelia SBS-iek si už konečne preštudovali zákony.

   • Páči sa mi výraz „papuľník“. Toto som ešte nepočula. Ale treba aj trochu humoru hoci realita je veľmi smutná.
    Teraz som bola na prechádzke a stretla pani, onkologický pacient a naviedli ju na očkovanie. To je teda riadne zverstvo keď lekár zatají, že v týchto vakcínach je zámerne vložená jedna látka čo vyvoláva rakovinu.

    • Milá Jean, tohle přesně udělali synovi. Po operaci rakoviny ho hnali na dva zápichy Pfizera. Ku..vy hnusný. Takže nemám moc naděje.

  • Plne súhlasím, vždy som sám samučičký a to i v Kauflande či Tescu. Treba si uvedomiť, že SBS-kari sú jednoduchí ľudia, neznalí zákona a ústavy. Už som pochopil, že nejaké vysvetľovanie je hádzanie hrachu na stenu. Jednoducho ich ignorujem, som síce už starší, ale 195 cm a 105 kg je dosť presvedčivý vizuálny vnem.Bohužiaľ do kolien ma dostali covidové morky v COOP Jednota, ktoré mi odmietli nablokovať tovar vyložený na pokladňu. Samozrejme, že to riešim a som zvedavý na verdikt.

  • Pozrite si videá o bezrúškovcoch v obchode v Topoľčanoch…nie ste sami…

 2. mňa by zaujímalo akým spôsobom nabáda? … verejne ide príkladom alebo niekde na FB, či píše články? … či nebodaj v televízii? ..to je dosť dôležité

  • Ono je to súčasť riadiacich procesov na plánovaný rozvrat USA. Detto u nás!

   Neposlušnosť len rozvracia štát! Tu treba dať dole pár „ľudí“, potom ďalších pár a potom sa uvidí. Pretože inak potom nastúpia bandy so zákonom na konci ich hlavní. To chce „čistiace komando“.

   Už v 80-tych rokoch mala u nás nomenklatúrna verchuška komando na fyzickú likvidáciu politických odporcov – po prevrate sa to akože rozpadlo a časť príslušníkov založila vlastné zločinecké skupiny – viď mŕtvoly v Orlickej priehrade.

   Lenže lenže – takéto komando mohla „vlastniť“-riadiť len jediná politická strana KSČ – ono sa o to dnes aj štátna mafia snaží, ale je medzi nimi obrovská konkurencia, a to je vidieť na súčasnej vojne policajtov. Si všímajte politické priority-sústredenie ficovcov – občana majú na háku – ide im len o moc!

   Útvar k likvidaci politických odpůrců — PSK
   [Prehľadávať doménu ptejteseknihovny.cz] https://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/utvar-k-likvidaci-politickych-odpurcu
   v mediích byla nedávno zmínka o ustavení útvaru k likvidaci politických odpůrců, v jehož čele měl stát Lubomír Štrougal. Prosím o podrobnosti o fungování tohoto útvaru, popř. odkaz, kde bych podrobnosti našla. Odpověď. Dobrý den, asi máte na mysli speciální jednotku STB pro likvidaci zrádců režimu, viz zpráva na …

   • „Neposlušnosť len rozvracia štát! “
    Cize ak pride terorista, mam posluchat?

    • Len štát je zárukou našej kolektívnej bezpečnosti a suverenity národa! Preto teraz prebieha rozklad národného štátu podľa ich plánu – na úrovni obyvateľstva dezorientáciou a demoralizáciou médiami, na úrovni vzťahu občan-štát – rozkladom inštitúcií, ktoré „niekto“ tlačí pôsobiť proti občanovi a čo – psychologicky reaktívne – spôsobuje hnev proti vlastným inštitúciám, ktoré majú chrániť štát! Teda – rozklad vzťahu občan – policajt, vojak, lekár, úradník, základná infraštruktúra!
     „Prehnaná autoimunitná reakcia ťa zabije!“

     Čiže áno – „štát“ – všetci debili v inštitúciách, ktorí automaticky preberajú delegovaný teror od tých, ktorí terorom riadia /teror a hrozba terorom je riadiaci nástroj! – na 6. úrovni-priorite riadenia – podobne ako vojna/ náš nimi ovládnutý štát – sa správajú ako užitoční idioti tých skutočných subverzných TERORISTOV – a preto treba rozlišovať riadené zložky od tých riadiacich a začať likvidovať tie riadiace, ale nelikvidovať tie, ktoré sú základom našej stability, hoci teraz v nevedomosti napomáhajú vlastnému rozvratu! O tom točím! Keď ťa niekto označí za teroristu – si automaticky terorista?!

     Ten policajt, ktorý strelil tomu človek 1.9. do krku na Hodžovom námestí v BA je súčasťou teroristickej skupiny, ktorá má rozložiť vzťah občana k polícii!!! Treba ho dohľadať a požiadať o pár kožných štepov! A veľmi rýchlo zistíš, kto ho osobne naviedol a inštruoval toto spustiť!
     O tom točím!

 3. v pondelok som dovolila 20tim zamestnancom aby ma pobozkali …. tak som zvedavá, čo sa so mnou bude diať 😀

 4. a máme tu novinku!! … zase niekto nechal pustené mikrofóny (či omylom, je otázne??)
  „Izraelský ministr zdravotnictví nechal zapnutý mikrofon a ministryni vnitra na jednání vlády vysvětloval, že Zelené pasy v Izraeli nemají ani zdravotnické, ani epidemiologické opodstatnění, ale slouží jen jako vydírání obyvatel k podstoupení očkování! A celé to pohnojil komentářem o tom, že v arabských čtvrtích se Zelené pasy od Arabů nevyžadují vůbec, protože by mohly vypuknout nepokoje! Izrael je na nohou a Židé vyšli do ulic, proč mají Arabové jiné zacházení od sionistické vlády než oni? Židé se musí očkovat, Goyim se musí očkovat, ale Arabové ne! Válka mezi ž a Ž znovu v přímém přenosu!“
  https://aeronet.cz/news/izraelsky-ministr-zdravotnictvi-nechal-zapnuty-mikrofon-a-ministryni-vnitra-na-jednani-vlady-vysvetloval-ze-zelene-pasy-v-izraeli-nemaji-ani-zdravotnicke-ani-epidemiologicke-opodstatneni/

  • Uvažujem podobne ako ty, ametyst. Myslím, že to bol zámer. Rozdeľ, a panuj. Jednota ľudí je pre vrchnosť nežiaduca. Ohrozuje ich moc.
   No a tí nezarúškovaní – hlava na hlave – na rovnako nezarúškovanom Františkovi! Čo nám chceli tým asi tak povedať? Vidím to tak, že vrchnosť sa nám „ovciam“ rehoce rovno do očí.

   • https://www.facebook.com/Jean-Effel-1456586517973916/

    Jean Effel /Pozn. – pseudonym od eF_eL/
    François Lejeune
    (12 February 1908 – 16 October 1982, France)
    https://www.lambiek.net/artists/e/effel_j.htm

    „Robert Tamchyna 11.10.2000
    Jean Effel: Kresba je jako písmo – každé písmo vyjadřuje myšlenku, duševní stav. Moje zaměstnání – novinová kresba – je vlastně literární žánr, který má blízko k pamfletu a básni. Když mám ke kresbě pět slov a mohu jedno vypustit, tak to považuju za své velké vítězství.
    Jean Effel o přátelství s režisérem Eduardem Hofmanem. Jestli se někdy podívám do tváře Nejvyššího, chtěl bych, aby se na mě usmíval pod vousy a byl spravedlivý jako Pánbůh Františka Smolíka z Čapkových povídek – v zahradnické zástěře, jistě mi poradí, kde je ta moje ztracená zakutálená kulička. Chtěl bych potkat takového dobrotivého dědečka jako ing. Prokop na závěr Čapkova Krakatitu a protože jsem asi hodně neskromný, přál bych si, aby kulisy toho, co je pro mě přichystáno – ať už v pekle a nebo v ráji – namaloval právě karikaturista Jean Effel (12.2.1908 – 11.10.1982).“
    Seznam děl umělce Effel Jean
    (*12.2.1908 – †11.10.1982) vlastním jménem Francois Lejeune, francouzský kreslíř a karikaturista. Autor kreseb a karikatur pro l’Humanité a jiný tisk, plakátů, ilustrací (La Fontaine) a cyklů kreseb Stvoření světa a Stvoření člověka zfilmovaných v České republice (režie E. Hofman). Byl předsedou Společnosti francouzsko-československého přátelství.
    https://www.artbohemia.cz/cs/808_effel-jean

 5. Jednoduchá

  …veľmi dobrý článok, všetci sa musíme pristaviť, jedine tak sa to zastaví…

 6. Čo bolo s Vami Bádatelia keď nechodili maily?Už som sa o Vás strachoval.

 7. https://cz24.news/americky-expert-dr-roger-hodkinson-prulomova-fakta-o-covid-ockovani-nasledne-neplodnosti-a-dalsich-rizicich-video-50-min-cz-titl-prepis/
  AMERICKÝ EXPERT DR. ROGER HODKINSON: PRŮLOMOVÁ FAKTA O COVID OČKOVÁNÍ, NÁSLEDNÉ NEPLODNOSTI A DALŠÍCH RIZICÍCH (VIDEO 50 min, CZ Titl + Přepis)

 8. https://cz24.news/covid-injekce-nejsou-v-zadnem-pripade-vakciny-ale-smrtici-a-geny-menici-bio-zbrane-aby-kompletne-oblbli-lidi-americky-regulator-na-natlak-big-pharma-ted-dokonce-zmenil-definici-slova-vakci/
  COVID INJEKCE NEJSOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ VAKCINY, ALE SMRTÍCÍ A GENY MĚNÍCÍ BIO-ZBRANĚ. ABY KOMPLETNĚ OBLBLI LIDI, AMERICKÝ REGULÁTOR NA NÁTLAK BIG PHARMA TEĎ DOKONCE ZMĚNIL DEFINICI SLOVA „VAKCÍNA“!

 9. https://cz24.news/slovenske-churchillove-deti-na-regionalnych-uradoch-verejneho-zdravotnictva-kde-su-ovce-tam-je-vlna-kde-je-mikas-tam-su-testy/
  Slovenské „Churchillove deti“ na Regionálnych úradoch verejného zdravotníctva. Kde sú ovce, tam je vlna. Kde je Mikas, tam sú testy

 10. https://www.naturalnews.com/2021-09-14-idaho-doctor-20times-increase-cancer-vaccinated-covid.html
  Idaho doctor reports “20 times increase” in cancer among those “vaccinated” for covid
  Lekár z Idahu hlási „20 -násobný nárast“ rakoviny u „očkovaných“ proti covidu

 11. https://www.naturalnews.com/2021-09-14-vaxssassination-how-globalists-convinced-billions-of-people-to-exterminate-themselves-with-biological-weapons-presented-as-vaccines.html
  VAXSSASSINATION: How globalists convinced BILLIONS of people to exterminate themselves with biological weapons presented as “vaccines”
  Atentát vakcínami: Ako globalisti presvedčili MILIARDI ľudí, aby sa vyhubili biologickými zbraňami prezentovanými ako „vakcíny“

 12. https://www.banned.video/watch?id=61418c63d204e92ce409b204
  C.O.V.I.D. = HIV/AIDS „DEATH“ Operation under P.E.P.F.A.R.? (DocuMemo)
  COVID. = HIV/AIDS „SMRŤ“ Operácia pod P.E.P.F.A.R.? (DocuMemo)

  P.E.P.F.A.R. (President’s Emergency Plan For AIDS Relief) is a „Well-Known“ – Unknown division of the U.S. government and takes on many shapes in the name of AIDS/HIV R&D and global treatment. They have received over $90 Billion Dollars in funding since 2003. Fauci helped create PEPFAR in 2003 under Bush Jr. and still oversees some of their operations.

  If it’s true that the Coronavirus labeled „COVID“ has HIV in it; as well as the vax, then it places the response of All things COVID under the jurisdiction of the PEPFAR…

 13. https://www.banned.video/watch?id=61412df0ab92022af981c529
  UN Graph Shows Vaccinated Dying En Masse
  Graf OSN ukazuje ako masovo zomierajú zaočkovaní

  Alex Jones breaks down the graphs from around the world proving the vaccinated are the ones dying en masse.
  Alex Jones rozoberá grafy z celého sveta, ktoré dokazujú, že očkovaní hromadne zomierajú.

 14. Kde vladnu BARANI tam vzdy bude spinava vlna. Je nutne odstranit vsetkych baranov a ich bohatych pastierov. Potom vsetkych co predavaju/ vyrabaju spinave vlny za miliardy. Dufam , ze ste porozumeli. Eli

  • „Pohľad do zákulisia rúškového koronadivadla pre verejnosť v hlavnej úlohe s ministrom dopravy a výstavby SR Andrejom Doležalom (Sme rodina).

   Minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal diskutoval 9. septembra v livestreame na Facebooku s generálnym riaditeľom Štátneho fondu rozvoja bývania Tomášom Lamprechtom o aktuálnych témach a rozvoji v oblasti nájomného bývania a bytovej politiky.

   Zákulisie debaty odhalilo pravú tvár mediálnej hystérie okolo infekcie Covid-19, keď si minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal (Sme rodina) nasadil respirátor proti smrteľnému vírusu až tesne pred odštartovaním debaty.

   „Dajme špinu,“ vyzval Doležal spolubesedníkov s odkazom na potrebu nasadenia si respirátora na dýchacie cesty.“
   https://www.infovojna.sk/article/video-koronadivadlo-pre-verejnost-v-priamom-prenose-s-ministrom-dopravy-dolezalom

   Zmrdi si z nás robia PI*U!

  • aj Barani sú potrební k vývoju

   • Marek Košice

    To už rovno môžeš dopísať, že aj smrť nevinných je potrebná k vývoju……..Ale asi to tak bohužiaľ je, pretože človek ako jednotlivec je vlastne akoby jedna bunka ľudského tela…. A kým žije telo (ľudstvo), tak….sa Boh NESTARÁ….

 15. https://www.banned.video/watch?id=61416167d204e92ce404d589
  Federal Government Paying Companies To Vaccinate Their Employees
  Federálna vláda platí spoločnostiam za to aby dali očkovať svojich zamestnancov

 16. https://www.banned.video/watch?id=6140ef212dd08a286a628da2
  LIVE* VAXXED BLOOD vs UNVAXXED BLOOD
  Naživo: zaočkovaná krv versus (oproti) nezaočkovaná krv

 17. https://www.banned.video/watch?id=6140d7bd2dd08a286a620b23
  Was Anti-vax Leader Assassinated?
  Bol proti očkovací leader (vedúci) zavraždený?

 18. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/bill-gates-znovu-varoval-ze-lidstvo-neni-pripraveno-na-novou-pandemii/
  Bill Gates znovu varoval, že lidstvo není připraveno na novou pandemii

 19. https://www.infovojna.sk/article/video-koronadivadlo-pre-verejnost-v-priamom-prenose-s-ministrom-dopravy-dolezalom
  VIDEO: Koronadivadlo pre verejnosť v priamom prenose s ministrom dopravy Doležalom

  Zákulisie debaty odhalilo pravú tvár mediálnej hystérie okolo infekcie Covid-19, keď si minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal (Sme rodina) nasadil respirátor proti smrteľnému vírusu až tesne pred odštartovaním debaty.

  „Dajme špinu,“ vyzval Doležal spolubesedníkov s odkazom na potrebu nasadenia si respirátora na dýchacie cesty.

 20. Takto. Som veľmi vďačný za preklady Davida Formánka na Otevrisvoumysl.cz, ale v poslednej dobe mi nespúšťa, neotvára videá a ja mám obavu, že preto, že mu neprispievam. Už som spomínal – mesačne míňam z dôchodku peniaze na osvetu v svojom okolí, teda na DVD a vytlačené články. Svoj efekt teraz nehodnotím, len ide mi o to, že nemôžem podporovať každú navštevovanú zdrojovú alternatívnu stránku, a teda jej prevádzkovatelia by si mali ujasniť, či to chcú robiť za peniaze vôbec /z vlastných zdrojov/ – lebo potom tu takto vznikajú aj „alternatívne živnosti“ ako Infovojna a „žid sa v nich prebúdza“!

  TV Gloria zrejme Formánkovi prispieva alebo má status spojenca, takže teraz odkazujem na free video pôvodne od Formánka

  Patolog dr. Roger Hodkinson: O covid očkování a obávách z neplodnosti a dalších rizicích.
  Verejná doména
  https://gloria.tv/post/8LJtXG8rkWWbCjXc2EaWvgHVz

  Poznámka – na začiatku sú dôležité info o myokarditíde, t. j., že bunky poškodeného srdcového svalu vakcínou sa už NEOBNOVUJÚ!!!

  To ako odkaz pre „jirik“ – nepochopil si moju narážku, ale neva.

  • Formánek se mi otevírá a nepřispívám. Možná to bude něčím jiným.
   Badatel párkrát nebyl, útočí opravdu.
   Chodím bez hadru, ale v Lidlu a Penny jediná, zatím.

   • Mne sa to zatiaľ otvára, na mojom veľkom stolovom počítači a aj dobre počujem cez reproduktory. Nechcem „prekričať“ a v pc technike sa ani veľmi nevyznám. Tiež zo svojho dôchodku tam neprispievam.

   • Už viem – po opakovanom potvrdení odberu „on – hosting zistil“, že som prihlásený už od leta, ale teraz ma núti aktualizovať si najnovšiu verziu browseru, konkr. Firefox, čo neurobím, pretože si nezlikvidujem komfort viacerých otvorených okien na starom PC, takže to stiahnem z iného PC kde mám nový Firefox – max. 2 okná a to s problémami práve pri sťahovaní – zamrzne!
    Otázka je – či je to aktivita Formánka, alebo toho, kto kontroluje jeho hosting. Asi to druhé.

    • Marek Košice

     Nie je to aktivita Formánka. Ani mne neukazovalo videjká pod debilným prehliadačom. Mám aktualizovanú Opera, a všetko ide ako má. Formánek s tým nič nemá…

   • Tak já si raději ty překlady přečtu, je to pro mě rychlejší, než loutat titulky. Ale videa mi normálně fungují a taky nepřispívám. Jinak v Bille jsem byl jediný beznáhubkový (nikdo se nepozastavil) a včera v OBI mi přivodili šok – jak mě prodavačky zmerčily, okamžitě ke mně a „co si přejete, s čím vám můžeme pomoct, co sháníte,.. “ Skoro jako kdyby měly radost, že na to někdo kašle. To bylo moc milé :-).

 21. https://www.hlavnespravy.sk/rockefellerova-nadacia-najprv-naplanovala-zavedenie-digitalnych-pasov-cez-pandemiu-a-teraz-financuje-boj-proti-dezinformaciam/2676762
  Rockefellerova nadácia najprv naplánovala zavedenie digitálnych pasov cez pandémiu a teraz financuje boj proti dezinformáciám

  Rockefellerova nadácia nedávno oznámila, že venuje 13,5 mil. dolárov na financovanie boja proti covid-19 dezinformáciám, t. j. cenzúru. Už v roku 2010 videla pandémiu ako jeden zo scenárov pre zavedenie digitalizačných technológií. Stojí aj za iniciatívou zavedenia digitálneho ID spolu s alianciou výrobcov vakcín

  Je zrejmé, že digitálne covid pasy nie sú o zdraví, ale o kontrole. Len pandémiou dokázali občanov Európy vyplašiť k tomu, aby ohli chrbát pre prijatie digitálnych certifikátov, na ktoré sa už potom ľahko naviaže bezhotovostné digitálne euro a ďalšie možnosti kontroly poslušnosti občanov. Nepochybne podľa vzoru čínskeho systému sociálnych kreditov.

 22. Cim mensie mesto tym horsie. Vcera Roznava Tesco bez respiratora nenakupite – ochranka= rom= uplne bez rozumu.
  Aj ked mam papier od lekara o astme a ze nemam nosit rusko – nic. Su to ovce.
  Nemal som chut to riesit.

  • Ja mam astmu tiež a doktorka mi nechcela dať potvrdenie, že nemusím nosiť rúško, pri respirátora FFP2, som musel viackrát za deň použiť správy.

  • Takého blbca upozorniť, že sa dopúšťa nátlaku! vyzvať ho k upusteniu od pokračovania v trestnom čine! Neuposlúchne – zavolať policajtov – zdokumentovať – podať trestné oznámenie a tak dokola! Treba likvidovať tento delegovaný fašizmus tam, kde naňho máme dosah! Nie na „úrade vlády“! Ale pohodlnosť – „Nemal som chut to riesit“ – tak duplom to nebudeš mať chuť riešiť v nejakom záchytnom kempe! Toto musíš mať chuť riešiť doboha! Ja som sa preventívne porozprával s vedúcou COOP Jednota u nás ešte na jar – pochopila! Ha! Najprv musíš mať chuť rozmýšľať! Ale keď ty máš chuť nakupovať, že!

 23. Anna Schubertová

  Souhlasím ! Všichni musí povstat a ignorovat ta nesmyslná nařízení a restrikce !!! Musíme bránit naše děti, abychom jim zde nezanechali tvrdou diktaturu, tyranii ! Musí žít svobodně.

 24. https://www.infowars.com/posts/cdc-admits-natural-immunity-offers-better-protection-than-experimental-covid-jabs/
  CDC Admits Natural Immunity Offers Better Protection Than Experimental Covid Jabs
  CDC priznáva, že prirodzená imunita ponúka lepšiu ochranu ako experimentálne Covid vakcíny

 25. https://www.infowars.com/posts/whirlpool-raises-employee-vax-incentive-to-1000/
  Whirlpool Raises Employee Vax Incentive to $1,000
  Spoločnosť Whirlpool zvyšuje motiváciu dať sa zaočkovať pre zamestnancov na 1 000 dolárov

  PS Už nevedia čo urobiť zo zúfalosti, aby ľudia prijali depopulačku, pardón vakcínu

 26. https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-roger-hodkinson-o-covid-ockovani-a-obavach-z-neplodnosti-a-dalsich-rizicich/
  Patolog dr. Roger Hodkinson: O covid očkování a obávách z neplodnosti a dalších rizicích

  Ve zkratce…
  Špičkový patolog dr. Roger Hodkinson v tomto exkluzivním rozhovoru mluví o rizicích covid očkování, proč může vést k neplodnosti, a mnohem víc. Více v rozhovoru. Za překlad děkuji Josefovi T.

  PS Mne to ide – idem to počúvať

  • …ak neprijmeme depopulačku, možno budeme už čoskoro nakupovať spikeproteínové potraviny (neprekvapilo by ma, ak si samovyvolení už teraz lámu hlavy nad tým, ako to urobiť, aby sa hrotový proteín nejako prevŕtal a neporušený dokvitol zo žalúdka až do krvného riečiska)

   • Toto je dosť možné, prípadne aj iné varianty. Nakoľko globalisti (predovšetkým Gates-ova „nadácia“) podporujú napríklad aj jednu biofirmu Oxitec, ktorá sa zaoberá geneticky modifikovanými komármi. Budúci rok sa majú vypustiť na Floride také komáre, aby bojovali voči iným komárom. Takže je dosť pravdepodobné, že pokiaľ očkovanie na kovid nepôjde vo svete podľa predstáv, bojím sa, že tajne vypustia aj komáre s mRNA látkami v oblastiach, kde nie je dostatočná „zaočkovanosť“ na Covid.

    • Poučenie už z tých komárov tu je a je to „chyba lávky“ – ješitnosť – Killa Gatesa – tieto komáre majú spôsobiť neplodnosť svojho druhu – a teraz to podstatné – vakcína proti tetanu bola-je ako prvá sterilizačná, ďalej ženské sterilizačné vakcíny v Afrike – Gates prezrádza svoje modus operandi – ono je to ako sériové vraždy podľa jediného rukopisu a posadnutosť mediálnym záujmom. Jednoznačne je to sociopat! Na čo siahne tento ko.ot – to sa musí prestať rozmnožovať! Je to preukazné!

     Teraz inak! Nigérijčanov má byť v roku 2100 cca 700 miliónov a majú sa hrnúť do Európy. Vyzabíjanie komárov utlmí maláriu tam – zvýši sa počet černochov. Taký je plán. Lenže vyzabíjanie komárov naruší aj potravný reťazec rýb – ako potravy miestnych, naruší ekosystém, zmiznú určité druhy vtákov – môžu vyhynúť lastovičky. A tie inak sezónne likvidujú komáre v Európe – a veľmi významne. Takže komáre sa premnožia v Európe. Budeme ich hubiť ako? A budeme s nimi hubiť aj včely? A ďalej si to domyslite. Malária sa presťahuje z Afriky do Európy – na Slovensku naposledy v roku 1956 ma Žitnom ostrove a 1963 v povodí Tisy. Rotschieldovci sa venujú entomológii na vysokej vedeckej úrovni. Myslíte si, že nepoznajú vplyv hmyzu v ekosystéme a živote človeka?

     Odporúčam – tak ako sa venovať ivermectínu – začať sa venovať protimalarickej, protirakovinovej, protiboréliovej a protitoxoplazmovej rastline – paline /pelyněk/ ročnej – Artemisia annua. „Buď pripravený – vždy pripravený!“

     Okrem malarického komára sa nám tu vďaka globalizácii objavil komár tigrovaný, a to už je iný level „bio-nanotechnológie“!

     „Komár tigrovaný lat. Aedes albopictus
     má svoje rodisko v juhovýchodnej Ázií, na ostrovoch západného Tichého a Indického oceánu. V posledných desaťročiach sa rozšíril cez Tichomorské oceány do Afriky, na Stredný východ, Európy a do Ameriky. Zaujímavosťou je,
     že komáre sa do sveta rozširujú pomocou vajíčok uložených v pneumatikách. Pneumatiky sa veľmi často skladujú pod holým nebom a po daždi sa v nich drží voda. Pre komárie samičky,
     ktoré kladú vajíčka, sú to veľmi vhodné podmienky. Keď vajíčka uložené v pneumatikách prejdú cestu, môžu sa ich larvy vyliahnuť kdekoľvek, či už v Európe, Afrike alebo v Amerike. Preto sa považuje celosvetový obchod s pneumatikami za najviac problémový, pretože takto sa šíria komáre do celého sveta (Ledile et al., 2013).
     Tomuto druhu komára sa venuje veľká pozornosť vo vedeckej literatúre aj v populárnej tlači. Jeho objav v krajinách, v ktorých sa bežne nevyskytoval sa považuje za veľmi závažný, pretože sa považuje za potenciálneho prenášača arbovírusov a iných závažných infekcií, ako napr. vírus Zika, horúčka Chikungunya, žltá zimnica a horúčky dengue (Adhami, Murati,1987).“

     „Za noc dokážu preletieť až 10km a môžu lietať bez prestávky až 4 hodiny rýchlosťou 1 – 2 km/h. Väčšina druhov je aktívna a zháňa potravu v noci, večer alebo ráno (Végh, 2008).“
     „Výskyt vo svete a na Slovenku Vedci považujú tohto komára za jedného z najagresívnejších. Slovákov a Európanov ohrozuje tým, že prenáša exotické choroby. Je pomerne odolný voči chladu /!!!/. Za najagresívnejšieho sa
     považuje z toho dôvodu, že v novej lokalite sa stáva dominantným druhom, to znamená že je
     schopný vytlačiť z dominancie iné druhy ako napr. A. aegypti (Barerra 1996; Champion et
     al,. 2014).
     K rozmnožovaniu využíva stojaté vody prírodného pôvodu ako sú dutiny stromov, priehlbiny, mláky alebo využívajú súčasti ľudských obydlí, kvetináče, fontánky a pneumatiky.
     Najčastejšie sú to spomínané pneumatiky pretože tie sa často skladujú pod holým nebom
     a po daždi sa v nich drží voda. Pre komárie samičky, ktoré kladú vajíčka sú to veľmi vhodné
     podmienky. Keď vajíčka prežijú cestu, môžu sa ich larvy vyliahnuť kdekoľvek. Podobný
     spôsob migrácie komárov predstavujú sadenice z Ázie, ktoré sa prenášajú v obaloch plných vody. Najmä v sadeniciach bambusov vedci bezprostredne po ceste objavili už vyliahnuté larvy. Na Slovensko sa dostal takýmto transportom a druhá verzia je, že ho sem priniesli dovolenkári (Chrťan, 2016).“

     „Čo spôsobuje
     Komár tigrovaný môže prenášať infekcie s príznakmi, ktoré sa na začiatku prejavujú ako
     bežná viróza – horúčky, bolesti kĺbov a svalov. Inkubačná doba infikovaného človeka je tri až
     14 dní. Každý jedinec tohto druhu komára nie je nevyhnutne prenášačom niektorého zo
     spomínaných vírusov, stáva sa ním len v prípade, keď nasaje krv infikovaného človeka,
     väčšinou mimo územia Európy. Od prvého výskytu komára tigrovaného pred 15 rokmi
     zaznamenali úrady 22 prípadov nakazenia vírusom dengue
     a 31 prípadov nakazenia vírusom
     chikungunya vo Francúzsku (Horáková a spol. 2018).“

     „V roku 2018 českí ale aj slovenskí hygienici, zistili prípady nakazenia u mnohých pacientov.
     Choroba sa prejavuje od 3 do 14 dní od bodnutia nakazeným komárom. Väčšina ľudí ju
     prekoná bez akýchkoľvek prejavov. Avšak ak má infikovaný človek oslabenú imunitu, alebo
     v minulom období prekonal vážnu chorobu je poštipnutie týmto komárom o čosi vážnejšie.
     Podobne ako u kliešťovej encefalitídy vo väčšine prípadov môže choroba skončiť zápalom mozgových blán alebo celkovou nervovou obrnou. Nebezpečnými príznakmi sú vysoké horúčky, bolesti hlavy, tuhnutie v krku, zmätenosť alebo apatia, triaška, kŕče, celková
     slabosť či ochrnutie končatín. Západonílska horúčka je o to nebezpečnejšia, že na jej liečbu
     neexistuje vakcína. Ľudia z tropických krajín, kde je táto choroba bežná, majú protilátky v
     tele. Náš organizmus však na tento vírus pripravený nie je. Pri nakazení majú vyššiu šancu na vyliečenie ľudia s dobrou imunitou. Jedinou zaručenou prevenciou je vyhýbať sa miestam, kde je veľa komárov a používať repelent (Čejka, 2011).“

     „Tento komár sa považuje za jedného z najagresívnejších komárov. Po infikácií človeka
     nakazeným komárom (komár, ktorý už má infekciu v sebe), sa objavuje bolesť svalov,
     horúčka, kŕče a celková slabosť. Ak má človek oslabenú imunitu a je nakazený komárom
     v ojedinelých prípadoch môže nastať dokonca až smrť.“ – podoba s „Covidom“ čisto náhodná.
     https://www.scicell.org/2020/03/24/komar-tigrovany-na-slovensku/?pdf=1778

     http://www.lokaltv.sk/animoterapia-komar/565/42

 27. https://cz24.news/zapad-neni-pripraven-na-zivotni-uroven-kterou-jsme-my-zazili-pred-50-70-lety-to-je-vsak-neuprosny-plan-zelenych-neomarxistu-eu-se-potyka-s-rozsahlymi-nepokoji-nebot-zeleny-udel-v-ramci-great-reset/
  Západ není připraven na životní úroveň, kterou jsme my zažili před 50-70 lety. To je však neúprosný plán zelených neomarxistů. EU se potýká s rozsáhlými nepokoji, neboť Zelený Úděl v rámci Great resetu vyhání ceny energií vzhůru. A to je teprve začátek!

  EU: Radikálně Zelená agenda Evropské unie hrozí rozpoutáním rozsáhlých nepokojů, jaké zažila Francie od hnutí Žlutých vest, jelikož v celém bloku rostou ceny energií.

 28. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/15/cdc-lists-vaccinated-deaths-as-unvaccinated.aspx
  Shockingly, CDC Now Lists Vaccinated Deaths as Unvaccinated
  Šokujúce je, že CDC teraz uvádza úmrtia z očkovania ako neočkovaní

  Vaccinated Probably Make Up Bulk of Hospitalizations
  Očkovaní pravdepodobne tvoria väčšinu hospitalizácií

 29. https://cz24.news/tri-studie-publikovane-cdc-britskou-vladou-a-oxfordskou-univerzitou-zjistuji-ze-nemohou-nic-delat-proti-covid-19/
  TŘI STUDIE PUBLIKOVANÉ CDC, BRITSKOU VLÁDOU A OXFORDSKOU UNIVERZITOU ZJIŠŤUJÍ, ŽE NEMOHOU NIC DĚLAT PROTI COVID-19

  TŘI STUDIE PUBLIKOVANÉ CDC, BRITSKOU VLÁDOU A OXFORDSKOU UNIVERZITOU PUBLIKOVALY ZJIŠŤĚNÍ, ŽE COVID-19 VAKCÍNY NEFUNGUJÍ!

  TŘI STUDIE PUBLIKOVANÉ CDC, BRITSKOU VLÁDOU A OXFORDSKOU UNIVERZITOU PUBLIKOVALY ZJIŠŤĚNÍ, ŽE COVID-19 VAKCÍNY NEFUNGUJÍ!

 30. https://cz24.news/autoritu-bergoglia-dosazeneho-deep-statem-po-odstraneni-pravoplatneho-papeze-ratzingera-respektuji-jedine-klerikalni-trulove-a-nevedomi-verici/
  Autoritu Bergoglia dosazeného Deep Statem po odstranění právoplatného papeže Ratzingera, respektují jedině klerikální trulové a nevědomí věřící

 31. https://cz24.news/europoslanec-uhrik-v-ep-uz-toho-protiruskeho-besnenia-stacilo-je-cas-prestat-pocuvat-americanov/
  Europoslanec Uhrík v EP: už toho protiruského besnenia stačilo. Je čas prestať počúvať Američanov

  EU/RUSKO: „Je najvyšší čas povedať to jasne, už toho protiruského besnenia stačilo. Už naozaj stačilo. Je čas prestať počúvať Američanov. Európa je náš kontinent. Európa má právo rozhodnúť sa, Európa má právo rozhodnúť sa pre dobré vzťahy s Ruskou federáciou,“ povedal Milan Uhrík v pléne Europarlamentu.

 32. https://zemavek.sk/cinske-media-povazuju-sorosa-za-globalneho-ekonomickeho-teroristu/
  Čínske médiá považujú Sorosa za „globálneho ekonomického teroristu“

 33. Myslím si to samé. Je potřeba se konečně postavit na odpor, jinak budeme ty náhubky nosit do smrti. Očkovací teror se neustále stupňuje atd.
  Bohužel většina lidí jsou zmanipulované ovce. Místo aby mě napodobili, když chodím všude bez náhubku, významně si na náhubek ukazují, že si ho mám vzít taky. O tom, že spousta jinak rozumných lidí z mého okolí podlehla a šla na očkování „aby měli klid“ ani nemluvím.

 34. Jednoduchá

  …presne tak to je, ,,vrchnosť nám vodu káže, sama víno pije“….táto ,,epidémia“ vôbec nie je o zdraví, je o moci jedných rozhodovať o druhých….no my si musíme svoje práva obhájiť, jedná sa o veľa…verím, že sa nám to podarí…..

 35. https://www.naturalnews.com/2021-09-15-judge-blocks-cuomo-covid-vaccine-mandate.html
  Federal judge blocks Andrew Cuomo’s covid vaccine mandate for New York health care workers
  Federálny sudca blokuje mandát Andrewa Cuoma ohľadne povinného očkovania pre zdravotníkov v New Yorku

  PS Takže zdravotnícky pracovníci v New Yorku sa nemusia očkovať

 36. Jarmila Šimonová

  Ano,je to jediná možnost.K tomu jsem tako došla, Bohužel lidé se bojí a netuší,že strachem jen zhoršují situaci, podílejíce se na této zvrácenosti,Všímám si,že,že hlavně mladí,když mne vidí bez rozušky,tak si ji také sundaji I mnozí starší.Lidé Jsou hodně zmanipulování a mnozí se na mněi zlobíí
  Tento email rozesílám 250 lidem,od kterých mám rčmaily. Snad mnozí z nich budou to posílat dále Děkuji za email.Jarmila

 37. https://cz24.news/video-ktorych-slovenskych-politikov-podplaca-vakcinacna-mafia-niektori-dokonca-bez-hanby-a-natvrdo-propaguju-vakcinacny-apartheid-toto-musite-vidiet-bse-online/
  VIDEO: Ktorých slovenských politikov podpláca vakcinačná mafia? Niektorí dokonca bez hanby a natvrdo propagujú vakcinačný apartheid! Toto musíte vidieť – BSE online!

 38. https://cz24.news/mudr-liptak-nebude-tolerovat-protizakonnu-cinnost-lengvarskeho-mikasa-a-vladnych-zlocincov-na-gp-podal-dalsie-trestne-oznamenia-tu-su-dovody/
  MUDr. Lipták nebude tolerovať protizákonnú činnosť Lengvarského, Mikasa a vládnych zločincov. Na GP podal ďalšie trestné oznámenia. Tu sú dôvody…

 39. https://zemavek.sk/event-201-pandemicke-cvicenie-v-oktobri-2019-v-new-yorku-mate-este-pochybnosti/
  Event 201 – pandemické cvičenie v októbri 2019 v New Yorku. Máte ešte pochybnosti?

 40. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zharsky-utok-na-ockovaci-centrum-v-nemecku/
  Žhářský útok na očkovací centrum v Německu

  Podle policejního oddělení ve Zwickau hodily neznámé osoby v úterý večer tři pivní lahve s hořlavou kapalinou na rolovací vrata objektu.

 41. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/reflex-zitra-prinese-dukazy-ze-se-pisi-protiepidemicka-opatreni-na-politickou-zakazku/
  Reflex zítra přinese důkazy, že se píší protiepidemická opatření na politickou zakázku
  „Protiepidemická opatření píšeme na politickou zakázku,“ říká na nahrávce Reflexu vysoko postavený úředník ministra zdravotnictví.

 42. https://www.banned.video/watch?id=6142e5642f7c7500255c4621
  HIGHLIGHTS – Moderna Admits Vaccines Increases Rates Of Infection
  Moderna pripúšťa, že očkovanie zvyšuje mieru nákazy

 43. https://cz24.news/nad-nicim-jinym-nepremysleji-jen-jak-do-vas-vstriknout-ruzne-tajne-latky-pod-pruhlednymi-zaminkami-vlada-s-peci-o-nase-zdravi-neustava-od-rijna-ma-byt-v-prodeji-vakcina-proti-chripce-fluenz-tet/
  Nad ničím jiným nepřemýšlejí, jen jak do vás vstříknout různé „tajné“ látky pod průhlednými záminkami! Vláda s péčí o naše zdraví neustává: Od října má být v prodeji vakcína proti chřipce Fluenz-Tetra od Astra Zenecy

  Z vážných nežádoucích účinků zde uvedu např. Guillain-Barré syndrom, Leighovův syndrom (mitochondriální encefalomyopatii) a anafylaktický šok.

 44. https://cz24.news/25-leta-dcera-z-britske-kralovske-rodiny-zemrela-s-vaznou-bolesti-hlavy-nedlouho-pote-co-byla-podruhe-ockovana-proti-covidu-neuveritelne-hyperkorektni-a-hloupe/
  25 LETÁ DCERA, Z BRITSKÉ KRÁLOVSKÉ RODINY, ZEMŘELA S „VÁŽNOU BOLESTÍ HLAVY“ NEDLOUHO POTÉ, CO BYLA PODRUHÉ „OČKOVÁNA“ PROTI COVIDU. NEUVĚŘITELNĚ HYPERKOREKTNÍ A HLOUPÉ REAKCE RODINY: ZA VŠE PRÝ MŮŽE COVID!

  Pětadvacetiletá dcera zesnulého lorda Younga z Dartingtonu údajně zemřela na „covid“ nedlouho poté, co byla podruhé „očkována“

 45. https://www.infovojna.sk/article/video-landa-vyzval-lidi-k-obcanskemu-odporu-soucasnou-situaci-v-ceske-republice-prirovnal-k-fasizmu
  VIDEO: Landa vyzval lidi k občanskému odporu. Současnou situaci v České republice přirovnal k fašizmu

 46. https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-oznacil-lengvarskeho-za-hovado-a-vyjadril-potrebu-zavedenia-trestu-smrti-za-genocidu-naroda
  VIDEO: Harabin označil Lengvarského za hovädo a vyjadril potrebu zavedenia trestu smrti za genocídu národa

  Genocída aplikáciou experimentálnych roztokov

 47. https://www.hlavnespravy.sk/milan-uhrik-zapadni-liberali-chcu-dobyt-rusko-chcu-jeho-trhy-bohatstvo-ovladnut-a-prevychovat-jeho-lud/2678846
  Milan Uhrík: Západní liberáli chcú dobyť Rusko. Chcú jeho trhy, bohatstvo, ovládnuť a prevychovať jeho ľud

  V európskom parlamente je momentálne témou dňa Správa o smerovaní politických vzťahov medzi EÚ a Ruskom. V ňom je Ruská federácia označená za celosvetovú hrozbu, ktorá zároveň potláča práva svojich vlastných občanov, pričom úlohou Európskej únie je podporovať demokratické princípy občianskej spoločnosti. Na túto nezmyselnú správu upozornil na sociálnej sieti europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík, ktorá sa Ruska v europarlamente aj verejne zastal

 48. https://www.hlavnespravy.sk/chossudovsky-ockovaci-covid-pas-a-digitalizacia-cloveka-znamenaju-navzdy-koniec-slobody/2677996
  Chossudovsky: Očkovací Covid-pas a digitalizácia človeka znamenajú navždy koniec slobody

 49. https://www.infowars.com/posts/tragic-woman-describes-severe-vaccine-injuries-from-hospital-bed/
  Tragic: Woman Describes Severe Vaccine Injuries from Hospital Bed
  Tragické: Žena opisuje vážne poranenia očkovaním z nemocničného lôžka

  A woman who was severely injured by a serious adverse reaction to a Covid-19 vaccine is telling her story from her hospital bed.
  Žena, ktorá bola vážne zranená vážnymi nežiadúcimi reakciami na očkovaciu látku proti Covid-19, rozpráva svoj príbeh zo svojho nemocničného lôžka.

  PS Strašný horor koľko nepriaznivých účinkov mala po tejto vakcínočke, krvácanie z čriev, opuchy, nemôže ohnúť ruky, nevidí..

 50. https://www.infowars.com/posts/contaminated-pfizer-vaccines-reported-in-several-japanese-cities/
  Contaminated Pfizer Vaccines Reported In Several Japanese Cities
  Kontaminované Pfizer vakcíny hlásené vo viacerých japonských mestách

  Several cities in Japan have reported ‘white-colored floating substances’ in Vials of Pfizer’s Covid-19 vaccine, according to Bloomberg.
  Podľa agentúry Bloomberg niekoľko miest v Japonsku nahlásilo vo fľaštičkách vakcíny Covid-19 „biele plávajúce látky“.

 51. https://otevrisvoumysl.cz/planovaci-pandemii-konverzace-v-temnotach/
  Plánovači pandemií: Konverzace v temnotách

 52. MUDr. Lipták nebude tolerovať protizákonnú činnosť Lengvarského, Mikasa a vládnych zločincov. Na GP podal ďalšie trestné oznámenia. Tu sú dôvody…
  SLOVENSKO: MUDr. Lipták sa vo svojom blogu pýta, či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí. Dňa 13.9. odniesol na Generálnu prokuratúru nové podanie.

  Nová skutočnosť na ktorú Lipták upozorňuje
  „Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou,“ píše Lipták…………………..24cz news slovensko čl. pokračuje

  Nicholsonová vyzvala Slovákov! “Tak šup šup pre včeličku! Naozaj si môžete zachrániť život a nielen sebe”
  Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová vyzvala Slovákov k očkovaniu.

  My si o svojom živote chceme rozhodovať bez Tvojho vyzývania šu šup-na včeličku.
  Ja Ťa vyzývam šup šup do zabudnutia, nemáme záujem míňať včeličky,ktoré ste ako EU parlament objednali. Kto je dobre platený nech si včeličky aplikuje do nekonečna, my im to doprajeme.

 53. Jednoduchá

  …v 1.rade sa chcem poďakovať Portál bádateľovi za odoslanie článku včera, veľmi ma to potešilo, aj kvôli novým inform., aj kvôli tu ,,mne spriazn.a blízkym dušiam“….veľmi ma to mrzí, že je to o deň neskôr, no radšej neskôr, ako vôbec, sama to mám teraz ,,trošku pestré“ , ani som si to hneď neuvedomila…no dnes mi už neprišiel, neviem, ako ostat., no budem rada, ak budete v odosielaní nových článkov pokračovať…tých inform. je tu veľmi veľa, skutočne dobrých, ten nápoj v 105 od teba Maroš ozaj pobavil :-)….ešte 1 vec by som pripomenula, aj ja si myslím, že teraz budú chcieť tie vakcíny ešte ,,skôr míňať“, no my ich musíme ignorovať, musíme vydržať …nech sa nám v tom darí čo najlepšie…

 54. https://www.naturalnews.com/2021-09-15-approximately-70-people-die-covid-vaccines-every-day.html
  Approximately 70 people die from COVID vaccines every day in America – VAERS data
  Približne 70 ľudí umrie z COVID vakcíny každý deň v Amerike – dáta z VAERS

  When will the genocidal vaccine program be stopped?
  Kedy bude program genocídnych vakcín zastavený?

 55. https://www.naturalnews.com/2021-09-15-sarah-green-developed-neurological-symptoms-after-pfizer-vaccine.html
  ‘I just want my life back’ says 16-year-old who developed neurological symptoms after Pfizer vaccine
  „Chcem len späť svoj život,“ hovorí 16-ročný mladík, u ktorého sa po očkovaní Pfizerom objavili neurologické symptómy

 56. https://cz24.news/americti-zdravotnici-znali-nebezpecnosti-covid-injekci-masove-davaji-vypovede-a-opousteji-nemocnice-reditel-texaske-nemocnice-rika-ze-ji-bude-muset-kvuli-povinnemu-ockovani-zavrit/
  Američtí zdravotníci znalí nebezpečnosti covid injekcí, masově dávají výpověde a opouštějí nemocnice. Ředitel texaské nemocnice říká, že ji bude muset kvůli povinnému očkování zavřít

 57. https://cz24.news/len-tieto-dve-fotografie-stacili-na-to-aby-belousovova-dostala-americkeho-agenta-vojnoveho-stvaca-nada-do-uzkych/
  Len tieto dve fotografie stačili na to, aby Belousovová dostala amerického agenta, vojnového štváča Naďa do úzkych!

  “Na čo vlastne vynakladá SR miliardy eur zo svojho rozpočtu na úkor potrieb vlastných obyvateľov, dôchodcov, ktorým sa ide siahať na dôchodky, chorým, ktorí umierajú, lebo nie sú peniaze na liečbu, mladým, ktorí žijú denno denne v strese v obavách pred budúcnosťou?”

Pridajte komentár

*