Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Catherine Austinová Fittsová: „Pandémia“ je len zámienka pre drancovanie


Print Friendly, PDF & Email

Catherine Austinová Fittsová: „Pandémia“ je len zámienka pre drancovanie

(Greg Hunter, henrymakow.com) – „Keď sa rozhodnú zavrieť nám bankové účty a povedia, dáte sa zaočkovať tou injekciou, inak nebudete môcť využívať finančný systém, tak to vo finančnom systéme zavádza systém totalitný…

Keď dvere tej pasce zaklapnú… kam si pôjdete kúpiť jedlo?“

Sú riešením kryptomeny ako Bitcoin?

Bývalá poradkyňa námestníka ministra pre bývanie a investície USA Catherine Austinová Fittsová vo videu hovorí, že musíte byť opatrní a úplne rozumieť Bitcoinu.

Fittsová vysvetľuje:

„Vieme, že chcú prejsť na plne digitálny systém s kryptomenami centrálnej banky. Najľahšie, ako to dosiahnuť, je nechať všetkých milovníkov slobody, nech pre vás to väzenie postavia.

Pre mňa bol Bitcoin vždy prototypom na ceste k vytvoreniu plne digitálneho kryptosystému, ktorý by radi zaviedli.“

Máte 400 biliónov v štátnej mene a tie potrebujete niekam umiestniť.

Keď sa pokúšate skúpiť všetko zlato, striebro a ornú pôdu, tak to posledné, čo potrebujete, je konkurencia malých. Chcú ich presunúť do kryptomien a nechať ich položiť koľaje.

Svojím spôsobom je to zábavné, je to geniálne.

Veľké banky hovoria, že jeden Bitcoin by koncom roka mohol stáť až 300 000 dolárov. Fittsová si myslí, že je to úplne možné.

„Je to čistá politika. Nemá to nič spoločné s ekonomikou. Koľko utratia centrálni bankári, ktorí si môžu natlačiť toľko peňazí, koľko potrebujú, aby vás dostali do tejto platformy?

Hádate rovnako dobre ako ja. Môžu ich natlačiť toľko, koľko dokážu minúť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Pamätajte, keď sa rozhodnú vytlačiť meny centrálnej banky, pričom kryptomeny, Bitcoin a všetky ostatné, trvalo regulujú, tak to v deň, keď sa rozhodnú dostať to na nulu, vedia urobiť.

Keď budete investovať do kryptomien a budovať pre nás naše väzenie, potom musíte vedieť, že táto vec môže dosiahnuť hodnotu 300 000 dolárov, ale môže ísť aj na nulu.

Toto je veľmi špekulatívny trh a podľa toho k nemu musíte pristupovať.“

Stane sa elita vlastníkmi všetkého na svete?

Fittsová varuje pred temnou budúcnosťou, keď sa centrálni bankári rozhodnú vziať si všetko, čo chcú.

„Keď sa rozhodnú zavrieť nám bankové účty a povedia, prejdite všetci na kryptomeny (môžu to byť aj štátne kryptomeny), univerzálny základný príjem a nechajte sa zaočkovať tou injekciou, inak nebudete môcť robiť prevody vo finančnom systéme, tak to vo finančnom systéme zavádza totalitný systém…

Keď dvere tej pasce zaklapnú… kam si pôjdete kúpiť jedlo?“

V závere Fittsová hovorí:

„Sme v Krajine nekrajine. V našej spoločnosti máme dve skupiny: jednu, ktorá dokáže peniaze tlačiť a druhú, ktorá dokáže peniaze zarábať.

Minulý rok sme boli svedkami toho, že ľudia, ktorí dokázali peniaze tlačiť, vyhlásili vojnu ľuďom, ktorí peniaze zarábajú. V podstate povedali: zavrieme vaše prevádzky a vy čušte a vezmite si svoj trhový podiel alebo vás kúpime za peniaze, ktoré vytlačíme z ničoho…

Žiadnu pandémiu nemáme. Toto je ekonomická vojna.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Greg Hunter, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-03-19-americans-vaccinated-coronavirus-monitored-tracked-google-oracle.html
  OBEY: Americans vaccinated for coronavirus to be monitored and tracked by Google and Oracle for the next two years
  Voľný preklad:
  POSLÚCHAJ: Američania vakcinovaní pre corona vírus majú byť monitorovaní a sledovaní Googlom a Oraclom nasledujúce dva roky

 2. Jednoduchá

  ….ako p.Fittsová hovorí: ,,Sme v Krajine nekrajine.“ ….to, čo sa teraz deje, nie je žiadna pandémia, ale ekon.vojna !….čo je však smutné, mnohí tomu vôbec, ale vôbec nechápu !….stále sa na túto situáciu pozerajú z pohľadu ,,rúškovania, vakcínovania a zatvárania sa do karantény“ a pritom je to len taká ,,zástierka“ toho, čo sa v skutočnosti deje !!!….,,ELITU“ vôbec nezaujíma naše zdravie, nikdy ju to nezaujímalo a ani nikdy nebude!…. ju zaujímajú len výhody pre ńu samu, nielen zdrav, ale tiež finančné, potravinové, všetko bez obmedzovania pre ňu…a pre tých – nás ostat.väčšiny platí ten opak – zákazy a rôz.nezmysel.nariadenia…..AVŠAK na jedno zabudla! a to, že náš Stvoriteľ nám dal všetkým život bez rozdielu, aby sme sa v ňom zdokonaľovali a mohli tak nastúpiť cestu ku Svetlu, samozrejme dobrým chcením, dob.skutkami……ich cesta v tomto prípade pôjde úplne iným smerom- nadol a tú si budú musieť odčiniť do posl.skutka!….. Božie zákony platia na každ.rovnako, nikto sa im nevyhne…..tak aj Zákon zvratného pôsobenia bude platiť na všetkých, bez rozdielu!…..pamätajme na to a snažme sa, aby sme si tú dobrú cestu ozaj zaslúžili čo najviac …..a k tej situácii, čo sa začína ukazovať, stále verím, že jej pokračovanie bude mať pre nás obyčaj.ľudí oveľa lepší priebeh, stále verím, že sa spamätáme a práve naše dobré chcenie a dobré skutky nám v tom budú nápomocné ………………………………………….

  • Pesne tak… BOH bude mat posledne slovo a Diabol bude zatlaceny tam, kam patrí….

  • Pekne napisane,ale Boh nikomu nepomoze: Pomoz si sam aj Pan boh ti pomoze a velka otazka je ktory??? je 46 tisic krestanskych nabozenstiev,vsetky veria v Jeziza a navzajom sa nenavidia,su rozdeleni,tiez Muslimy,Zidia atd,takze vsetky nabozenstva,sekty boli vytvorene na kontrolu,aby sa ludia nespojily a boli okradani,tiez sa bali :pekla: Asi 97% ludi stale veri na virus,ktory nebol dokazany ,ani izolovany,takze nemame absolutnu ziadnu nadej,len ti najsilnejsi,co sa na tieto udalosti davno pripravovali,ziju mimo miest preziju,alebo maju nejaku sancu to prezit

 3. vedeli ste že:
  Dňa 9. 3. 2021 bolo Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Rýchlym výstražným systémom pre potraviny a krmivá (RASFF) zaslané varovné oznámenie o vysokom obsahu amygdalínu vo výživovom doplnku PROFIVIT Vitamín B17 AMYGDALÍN, kapsuly;

  „Táto látka, obsiahnutá aj v semenách marhuľových jadier má protizápalové a protiinfekčné účinky a zároveň je významným antioxidantom, ktorý podľa niektorých publikácii môže pomáhať pri prevencii pred rakovinou. “

  …takže pozor, ak by ste si náhodou chceli vyliečiť rakovinu..???

  • ametyst, stačí jesť po celý rok 2 jablká denne, nakomplet (moja švagriná ich je aj so stopkou) – v jadrách aj tohto ovocia je vitamínu B 17 dostatok.
   Vo výživových doplnkoch je separovaný; neverím, že v takejto okýptenej (a ktovie, či nie aj anorganickej) podobe sa vstrebe tak, ako treba.

   • Jablká – celé – nožíkom len vyrezať dierku pri stopke a po kvete – prezerať napoly a zjesť aj s jadrincom-ohryzkom.

  • vyborny prirodny liek na rakovinu a ine choroby,v usa je zakazany,aby nekonkuroval big farme

 4. jedine, že ekonomická vojna… dva týždne pred vypuknutím covidu novembri r. 2019 sa doťahovali Čína a USA v nejakom dodatku k zmluve, kde amerika si chcela zaviazať čiňanov k vyššiemu odberu , napr.GMO kukurice a niečo o clách. Čína ako sebestačná krajina to podpísať nechcela (resp.možno podpísala ale nedodržiavala). A zrazu Čína zatvorila hranice, že vírus…????
  Do toho sankcie proti Rusku a … nemusela som mať ani čarovnú guľu, keď som tvrdila, že nejde o zdravie, ale o zruinovanie niektorých štátov.

 5. „Keď sa pokúšate skúpiť všetko zlato, striebro a ornú pôdu, tak to posledné, čo potrebujete, je konkurencia malých. Chcú ich presunúť do kryptomien a nechať ich položiť koľaje.

  Svojím spôsobom je to zábavné, je to geniálne.“

  V USA bieli farmári, hladní po pôde – vyvraždili pôvodné obyvateľstvo, aby farmárov následne vyvlastnila železničná spoločnosť a na ich arizovaných pozemkoch postavila ďalší úsek Hodvábnej cesty. Zábavné, geniálne, „karmické“.
  Onedlho tu budeme mať armády hladošov, ktorí vás terorom pripravia o majetky a tu pustinu prevezme nadnárodný korporátny štát a urobí z nej Jurský park.
  Zlatá miliarda bude sídliť len povedľa Hodvábnej cesty.

  • Transsibírska magistrála – Travelistan
   [Prehľadávať doménu http://www.travelistan.sk/transsibirska-magistrala-2/%5D https://www.travelistan.sk/transsibirska-magistrala-2/
   Každý má predstavu, že vlakom pôjde do Vladivostoku a koniec. J Vlakom sa dá dostať až do Vietnamu, Pekingu, Uzbekistanu, ale aj do Lhasy, a to už z Bratislavy, Budapešti či Prahy. Len treba mať čas. Moskva – Vladivostok. 9 259 km medzi dvoma mestami. Cesta trvá celkovo 6 nocí. Najlegendárnejším vlakom je vlak č. 2 smerom do Vladivostoku a vlak č. 1 smerom do Moskvy.

   • O transsibírskej magistrále sú nádherné videa na youtube. Oplatí sa to pozrieť – pekný zážitok.
    Dnes napr. aj polostrov Krym je veľmi pekný – len nás sa to tu zatajuje.

   • to nie je až taký zlý nápad… z vlaku je nielen dopravný prostriedok, ale aj hotel 🙂

    • Chce to nejakú „pozvánku z Pekingu“ na PRACOVNÚ návštevu a na polroka vypadnúť na zážitkovú trasu. Problém – kde nakúpiť kubík čistých slipov, keď sú tu všetky čínske obchody zatvorené – a na našej východniarskej hranici ich deklarovať ako reklamáciu – kvôli slabým gumičkám – do tej Číny. Vagón Samogon /vodky/ by mal byť súčasťou súpravy.
     https://www.youtube.com/watch?v=PyshcXULORk

 6. Jedenásť európskych krajín už pozastavilo očkovanie Astra Zenecou.
  Svet informuje o skúsenostiach s touto vakcínou, zato na Slovensku sú potrestaní redaktori RTVS, že zverejnia pravdu.
  Tu sa môže informovať iba to čo vyhovuje vláde. My len držme hubu a krok a ONI nech s nami zametajú. Toto je tá zmena, ktorou nás chceli ohúriť. Ďakujeme pekne, ale už stačilo!!!!

 7. Popredný virológ varuje pred hromadnými úmrtiami kvôli očkovaniu proti koronavírusu. /Pod týmto nadpisom si prečítajte celý článok, uverejňujem len časť/
  Popredný virológ varuje pred hromadnými úmrtiami kvôli očkovaniu proti koronavírusu. Vyzýva WHO, aby okamžite zastavila očkovacie kampane na celom svete.
  „Zaplatíme vysokú cenu za masové očkovanie,“ tvrdí popredný virológ a vývojár vakcín. Vyzval WHO, aby okamžite zastavila očkovacie kampane na celom svete, píše epochtimes.de.

  Globálna katastrofa epických rozmerov
  Jeden z popredných svetových virológov a silný zástanca vakcín bije na poplach. Geert Vanden Bossche, ktorý pracoval v oblasti výskumu infekcií a vývoja vakcín pre farmaceutické spoločnosti Novartis a GlaxoSmithKline, ako aj pre organizáciu GAVI a Nadáciu Billa a Melindy Gatesových, varuje, že masové očkovacie kampane proti koronavírusu spustia globálnu katastrofu epických rozmerov.

  Tento odborník sa v otvorenom liste obrátil priamo na Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO). Bossche je tak znepokojený súčasnými vakcinačnými opatreniami, že naliehavo žiada OSN, aby okamžite zastavila všetky vakcinačné kampane proti koronavírusu na svete. Ak sa tak nestane, oveľa infekčnejšie varianty vírusov by sa iba zintenzívnili a v konečnom dôsledku by spôsobili hromadné úmrtia ľudí.

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/20/niaid-funded-virus-research-and-used-outbreak-against-us.aspx
  Voľný preklad:
  US Funded Virus Research and Used Outbreak Against Us
  Amerika financovala výskum vírusu a použila prepuknutie (epidémiu) proti nám

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/20/misinformation-on-coronavirus.aspx
  Top Eight COVID Lies
  Najvýznamnejších 8 covidových lží.

  Toto by sa malo preložiť (pardón nechcem rozkazovať – ale ja nemám síl)

 10. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/03/19/drugmakers-promise-investors-a-hike-in-covid-vaccine-prices-soon.aspx
  Drugmakers Promise Investors a Hike in COVID Vaccine Prices Soon
  Výrobcovia liekov sľubujú investorom zdvihnutie ceny COVID vakcíny čoskoro

 11. https://www.vaccinedeaths.com/2021-03-19-more-countries-halt-use-astrazeneca-coronavirus-vaccine.html
  More than 20 countries halt use of AstraZeneca Wuhan coronavirus jab after suspicious deaths from blood clots
  Viac ako 20 krajín pozastavilo použitie corona vírusovej vakcíny od AstraZeneca po podozrivých úmrtiach z krvných zrazenín

 12. https://www.banned.video/watch?id=6055679fe24379544e772505
  YouTube Bans Video Of Distinguished Doctor Claiming Ivermectin Is A Miracle Cure
  Youtube zakázalo video od významného (vynikajúceho) lekára ktorý tvrdí, že Ivermectin je zázračná liečba

 13. https://www.banned.video/watch?id=60555867e261c95262989c03
  Women Gets COVID Shot, Gets COVID, Then Dies
  Žena dostala COVID vakcínu, dostala COVID, potom umiera

  Fakticky zomrela po prijatí covidovej vakcíny

 14. https://zemavek.sk/zachranovat-zivoty-bude-skor-slnko-ako-sputnik-v-izraeli-zachranuje-uz-teraz/
  Zachraňovať životy bude skôr slnko ako Sputnik, v Izraeli zachraňuje už teraz

  Prvá krajina, s ktorou Pfizer, dohodol dodávky vakcín je Izrael. Krajina súhlasila, že bude testovacou krajinou, ktorú Albert Bourla, šéf Pfizeru, dokonca nazval svetovým laboratóriom.

  • Vie niekto vysvetliť prečo netestujú na sebe ? Však sú bezpečné … vyrobia a najprv seba… Či ani na seba nemôžu sa spoľahnúť ? Z dôvodu nebezpečnosti svoj vlastný produkt odmietajú aplikovať na sebe ! ! !

 15. Květa Čihařová

  Vy si myslíte, že Sputnik je dobrý? Někde jsem četla, že je to jen past na lidi.

  • Takto. Pokiaľ by som bol presvedčený, že potrebujem očkovanie proti biologickej zbrani hromadného ničenia – tak Sputnik V je výborný. Ale – pokiaľ mi pichnú Sputnik V len pod podmienkou, že sa dám zároveň začipovať „o vakcinácii“ – tak Sputnik V je stále len „alternatívnym“ nástrojom riadenia, ktorý smeruje k totálnej kontrole! V Rusku – pokiaľ viem – nevyžadujú po vakcinácii Sputnikom V žiadne „kovid pasy“!

  • Pasca na ľudí – krásne vystihnuté.
   Ja celý tento svet vnímam ako jednu veľkú pascu, na všetko živé: utrpenie a neistota od narodenia až po hrob.
   A kde je pravda? Prečo „boh“ mlčí? Prečo mlčí cirkev? Nezaslúžia si dozvedieť sa konečne skutočnú a CELÚ pravdu VŠETCI tí, ktorí sa dodnes nedokázali k nej dopátrať, hoci sa možno po celý život o to snažili a ešte stále ju vytrvalo hľadajú??
   …že viacerí boli za odhaľovanie nechcenej Pravdy násilím umlčaní, to tu bolo odjakživa. Čo za boha nám to tu vládne železnou rukou? Pardon, najnovšie vakcínou? Je inovatívny, to je fakt. No komu bude vládnuť, keď vykántri celý košiar?

  • ŽIADNA ľudskou rukou vyrobená a ľudským polodementným mozgom vymyslená, neprirodzená vakcína nemôže byť dobrá, lebo v našich hlavách to nie je v poriadku; však toľko kadejakých nezmyselných diagnóz, ako si spôsobí človek, si okrem neho nedokáže privodiť už žiadny iný (samostatný) živočích.

   A k čomu pozitívnemu by už len tak mohlo dopomôcť geneticky modifikované čokoľvek ?

   https://zemavek.sk/sputnik-v-je-geneticky-upravena-vakcina-ktoru-tvori-modifikovany-adenovirus-obsahujuci-gen-na-tvorbu-spike-proteinu/

   • Všetko zhrnuté v dvoch slovách – INDUKOVANÝ KRETÉNIZMUS!

    Môžete mať IQ aké chcete – pokiaľ niekto s vami začne manipulovať terorom a davovou psychózou – váš individuálny intelekt je vám úplne na hovno!

    https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-19-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

    Dnes – vychádzal som zo supermarketu – v dverách vchádzala nejaká škandinávka s chlapcom – zdrapla ho a odsotila odo mňa.
    Dnes – už pri bránke – vychádzala suseda – neodpovedala na pozdrav – išli sa s mužom testovať aby mohli pendlovať – a vie, že ja sa nechodím – mám už overený papier, že mi to lekárka neodporúča – takže oni chodia „kvôli takým, ako som ja“.

    Indukovaný kreténizmus funguje a politický islám to tu nedobije mečom, ale médiami – vďaka indukovanej „viere“ kreténov!

  • a nic ine,snad pomalsie,lebo pouzivaju prekursor,ale ostany to priame svinstvo

 16. Vladimír Jurišta

  Uz davno stacilo

 17. https://otevrisvoumysl.cz/dr-tenpenny-vysvetleni-fungovani-mrna-vakcin-proti-covidu-a-moznych-rizik-a-nebezpeci/
  Dr. Tenpenny – Vysvětlení fungování mRNA vakcín proti covidu a možných rizik a nebezpečí
  Ve zkratce…
  Dr. Tenpenny podrobně a srozumitelně vysvětluje fungování mRNA vakcín proti covidu a poukazuje na zásadní rizika a nebezpečí s jejich užíváním. Poslechněte si tohle zásadní video, které sdílejte i s těmi, kteří o vakcíně proti covidu toho moc neví.

 18. Aj túto web stránku je dobré čítať:
  https://rizikavakcin.org/

 19. https://childrenshealthdefense.org/defender/cdc-ignore-inquiry-death-injuries-covid-vaccine/?itm_term=home
  CDC Ignores Inquiry Into Increasing Number of Deaths, Injuries Reported After COVID Vaccines
  Voľný preklad:
  CDC ignoruje požiadavku ohľadne vyšetrovania pribúdajúcich čísiel úmrtí, poškodení hlásených po COVID vakcínach

 20. SURVIVAL TIP! „Hladomorčatá“!!!

  Keď som sa pred mnohými rokmi sťahoval z Bratislavy na dedinu, tak mi radil jeden lesný správca – vodácky druh /Bratislava, Rača, Záhorie a okolie/, aby som určite choval morské prasiatka – zbavím sa tak potkanov široko-ďaleko. Morčatá sú s potkanmi nezmieriteľní nepriatelia – je to niečo ako protiteroristické komando. Jedno morča zlikviduje celú kolóniu potkanov. Zároveň sa dajú jesť – aj keď hlodavce ako koprofágy nie sú práve kóšer. Hovorím teraz o situ – o plánovanom hladomore!

  Táto veta – opäť satanistická nutná pravda – v interwiev s Cibulkovou – nie je náhoda!!!
  „„Mne to príde, že keď tu bude hladomor, budeš nám fotiť večere,“ dodala komička Simona s úplnou vážnosťou v hlase. “
  https://www.infovojna.sk/article/video-cibulkova-sa-v-debate-rtvs-citila-ako-v-krcme-tretej-cenovej-skupiny-svedkyna-covidova-jej-vycitala-dovolenku-na-maledivach

  „Morča divé je prapredkom všetkých súčasných plemien morčiat. Radí sa do čeľade morčaťovitých (Caviidae) a je to hlodavec. V súčasnosti žije morča divé v Južnej Amerike v oblasti Ánd, najrozšírenejšie je v Peru, Bolívii a v severnej Argentíne. Rozšírené je nielen na trávnatých a krovinatých nížinách, ale žije dokonca vo výške 5000 m n. m. andských hôr. Indiáni ich chovali na mäso, kožušinu a ako spoločníkov pre deti už pred vyše 9000 rokmi. Morčatá chovali pri svojich príbytkoch vo vyhĺbených jamách alebo v ich domoch spolu s Indiánmi. Farebné variácie boli už vtedy, dokonca sa vyskytovali aj rozety. Avšak čierne morčatá prinášali nešťastie, preto ich Indiáni zabíjali už pri narodení.“

  „Vo voľnej prírode sa morčatá pária neustále, v každom ročnom období. Gravidita trvá priemerne 65 dní (62 – 70 dní), po ktorej samice porodia 1-5 mláďat. Tie sa rodia úplne vyvinuté, sú osrstené, vidia a v prípade nebezpečenstva dokážu ujsť. V troch dňoch života už prijímajú tuhú potravu, ale samice ich koja tri týždne. Morčatá sú pohlavne dospelé už v dvoch mesiacoch veku.

  Divé morčatá sa živia prevažne rôznymi druhmi tráv, semien, bylín a rady obhryzujú vetvičky stromov čím si brúsia svoje zuby. Nepohrdnú ani ovocím, no vo voľnej prírode sú hlavným zdrojom obživy práve trávy.“
  https://www.morciatka.sk/166-morca-dive-lat-cavia-aperea.html

  • Kam som mieril…
   Kto má sad – má trávu a sená. Hlavnou potravou tzv. vietnamských prasiatok je tráva. Keď chcete tučnejšie, tak obilie, kukurica atď. Ale – EU smeruje k redukcii bravčového a hovädzieho mäsa – „Jedzte červy!“ Zároveň – už to platí – každá ošípaná musí byť evidovaná a spoplatnená. Toto čaká aj sliepky. Takže treba nájsť východisko. Králiky vám zlikviduje myxomatóza do 24 hodín. Ostávajú – ako vo filme Král krysa – „niečo podobné“ – le gustióznejšie. Bude to otázka susedských vzťahov a veľkého nepochopenia. Dokiaľ neudrie hladomor! Šťastie praje pripraveným!
   https://ulozto.net/file/w5n3QqyuDSgV/g-force-cz-avi-2009-avi

  • Ten kamarát – vodný skaut, sa volá – volal – neviem, či ešte žije /starší odo mňa/ – nomen omen – SLOBODA!

 21. Mozem potvrdit,ze „KUJ“ ,je uzasna pochutka,vzdy ked idem do Peru,tak si labuzim,aj v Lime to ludia chovaju,tiez aj 5000 M vyskach,tiez mam rad polievku z velkej zaby . Peru ma mnozstvo druhov zemiakov,zvlastneho ovocia,peruanska kuchyna je jedna z najlepsich na svete,Janko . Ps so Zenou som tiez spokojny,vyse 35 rokov

  • John – Ďakujem za priaznivú reakciu – včasné informácie sú sebaobrana!

  • Ešte dodám – videl som v ZOO betónový skanzen divých morčiat – tak to boli kusy – som neveril, že sú to morčatá – a ešte toho alfa samca – vo veľkosti mačky! Výhodu chovu vidím v tom, že cudzí človek ich jednoducho nechytí.

 22. Jednoduchá

  …čítala som 1 citát- ,,Aj keby som mal zajtra umrieť, ešte dnes zasadím jabloň“, takže stále treba mať nádej……….čo sa týka tej nevraživosti medzi toľkými náboženstvami – netreba ,,chodiť ďaleko pre príklady“, sú rôzne skupinky, či už sú to rodiny, kolektívy v práci, susedia, medzi kt.to vôbec nefunguje, navzájom sa hašteria, neznášajú a neviem čo ešte!…aj .keď to v niekt.menších skupinách nefunguje, naopak niekde to vo veľ.skup.funguje…PREČO???…Všetko záleží od nás ľudí!!! keď sa budem ja ako jednotlivec snažiť s ľuďmi dobre vychádzať, tak je veľká pravdepodobnosť, že aj tí druhí / čomu ja verím/ budú sa so mnou tiež snažiť dobre jednať, ak to tak však nie je, netreba ísť ,,na ich úroveň, na ich správanie“, stále si treba stáť za tým svojím konaním/ samozrejme tým najlepším, ako sa len dá/ a takto sa nám budú postupne vytvárať tie lepšie riešenia…….na tomto svete je dosť miesta pre všetkých, nie je len pre pár vyvolených………..Stvoriteľ dal ľuďom slob.vôľu a my si práve svojim rozhodnutiami, svoj.skutkami formujeme svoj život…..a Cirkev ?….tak na tú by som sa určite nespoliehala! je to umele vytv.inšitúcia, ,,priživujúca sa na viere ľudí“…….určite aj tam sú svet.výnimky, ako bol napr.arcibiskup Bezák, no takých je ozaj málo…….áno už dávno stačilo! stále verím, že sa spamätáme a už čoskoro – stále verím, že sa ľudia budú čoraz viac prebúdzať , uvediem struč.príkl. : niekt.kolegynky z práce sa chytro chceli ,,včelikovať“, no teraz po uved.komplikácií z Astra Zen. sú už na pochybách, takže ľudia sa určite budú prebúdzať!…………………

  • „,Aj keby som mal zajtra umrieť, ešte dnes zasadím jabloň“,“ = Martin Luther King – kryptokomunistický prasák zavIslý na drogách a na ženách!

   Tiež som bol určité obdobie fascinovaný jeho výrokom o jabloni. Ale – stále platí – nie je dôležité čo kto hovorí, ale KTO to hovorí! Ale to treba vedieť! Sloboda pre Mandelu bola slobodou pre jeho sku.venú ženu – šéfku zločineckého gangu s mnohými vraždami na krku! To sú úžasné „filozofické“ manipulácie! Svetonázor = najvyššia priorita riadenia!

   • Presný výrok M.L.K. je „Keby som vedel, že zajtra umriem – ešte dnes by som vysadil jabloň!“

    Inak – to sú tie havloidné ojebávačské výroky – skutek utek!

    • Mozes mat maros iq vysoke ako chces tvoje emocne iq je na nule..vidno to nielen v sposobe ktorym sa vyjadrujes a utocis na ludi v komentaroch..ale hlavne teraz si sa ukazal…emocne vysoko! Pozierat domace zvieratka ktore chovas a ktore ti doveruju…je podla teba ok. ? A este sa tym chvastat a davat premudrele rady…?tvoje srdce je uzavrete a studene ako kamen..takto daleko nezajdes. Tymto a celkovo svojou agresivitou podstatne znizujes vierohodnost svojich co ako mudro vyzerajucich prispevkov…papier znesie vsetko ..aj psychopata hrajuceho sa na boha

     • Hej slniečkárka! Prečo sa nevoláš Alkyna a prečo sa voláš Alkyn-ka? Odpoveď – lebo si infantilná! A s tým ja nič neurobím!

     • Ukrajina: Hladomor z 30. rokov bola genocída – Svet …
      [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk/svet/clanok/219469-ukrajina-hladomor-z-30-rokov-bola-genocida/] https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/219469-ukrajina-hladomor-z-30-rokov-bola-genocida/
      Každý deň umieralo 25-tisíc ľudí, zdevastovali sa celé dediny. Medzi zúfalým obyvateľstvo sa rozšíril aj kanibalizmus. Tých, ktorí protestovali, zastrelili, alebo poslali na Sibír. Podľa niektorých historikov hladomor sovietska vláda vyvolala zámerne, aby zadusila ukrajinskú túžbu po nezávislosti.

  • Páči sa mi Váš príspevok, pani Jednoduchá. Hoci neverím na fungovanie ducha bez tela (čo je jedným z dôvodov, prečo nie som členkou žiadnej cirkvi), aj ja si vážim osobnosti takého kalibru, ako je bývalý arcibiskup Robert Bezák. K tomuto vzácnemu duchovnému si dovolím pridať ďalšiu cennú osobnosť, a to teológa a filozofa Reného Baláka – klobúk dole !!! pred jeho analýzou spornej mRNA vakcíny proti Covid -19:

   https://www.bing.com/videos/search?q=rene+balak&docid=608019571407519940&mid=163E012D8CB953E1CC66163E012D8CB953E1CC66&view=detail&FORM=VIRE

   Za videom vzápätí nasleduje ďalšie – „Doba temna a totality“ – úžasný postreh (o. i. Balák hovorí, že v skutočnosti „testovanie nie je testovaním a vakcinácia nie je vakcináciou“). René má dar reči, takže vyburcuje u poslucháča smiech – žiaľ, je to smiech cez slzy…

 23. Jednoduchá

  ….o.k., povedal to tento človek s takýmto charakterom, toto som nejak neriešila, len mi to spontánne tak napadlo v 1.chvíli ku tej nádeji…..milá alkynka, ťažko nám posudzovať niekoho len na základe napísaného, sama ste tak napísala – papier znesie všetko – takže každý 1 z nás má nielen zlé, ale aj tie dobré vlastnosti a na nás samých záleží, kt. prevažujú………………………………..

 24. Jednoduchá

  …p.Baláka nepoznám, nemôžem sa teda k nemu ani vyjadriť……
  …a čo sa týka p.Bezáka, páči sa mi v tom, že sa nebál poukázať na nečisté praktiky cirkvi, jej ,,šafárenie“ s peniazmi, aj za cenu toho, že ho odtiaľ mohli vylúčiť, čo sa aj následne stalo……to je ten dôvod….to, že bol v cirkvi, a ďalš.záležitosti nerozoberám, cirkev už neuznávam, nakoľko sa opovážlivo stavia nad Syna Božieho, robí obrady, kt.On sám nikdy nechcel, a čo je najhoršie, cirkevní ,,hodnostári“ doslova prekrútili JEHO SLOVO, kt.nás malo viesť po PRAVEJ CESTE nášho života……….mnohí ľudia jej tak oveľa viac veria ako samot.SLOVU S.Božieho, čo je veľmi smutné a im / ľuďom/ je to na obrovskú škodu……..

  • ak si otvoríte link, pani, Jednoduchá, ktorý som Vám včera o 21:59 h poslala, spoznáte osobnosť ThDr. Reného Baláka, PhD. viac než dosť, a to vďaka jeho triezveho názoru aj na súčasný celosvetový covidpodvod (a to tiež mám na cirkev svoj – nie práve pozitívny – názor)… a dáva to našej vláde poriadne „vyžrať“

Pridajte komentár

*