Svetové ekonomické fórum a OSN spájajú sily, aby iniciovali ďalšiu globálnu krízu – vodu


Print Friendly, PDF & Email

Svetové ekonomické fórum a OSN spájajú sily, aby iniciovali ďalšiu globálnu krízu - vodu

(Rhoda Wilsonová, Expose News) Svetové ekonomické fórum na svojej webovej stránke Global Water Initiative (Globálna iniciatíva pre vodu) s odvolaním sa na nadchádzajúcu Vodnú konferenciu Organizácie Spojených národov radostne vyhlasuje, že nastala globálna chvíľa pre vodu. Webová stránka musí byť neaktuálna, pretože konferencia OSN o vode bola už dávno.

V marci 2023 sa v New Yorku konala Konferencia OSN o vode, ktorú spoluorganizovali vlády Holandska a Tadžikistanu. Je to prvýkrát, čo sa táto konferencia konala po 46 rokoch. Prvá bola v Argentíne v roku 1977.

„Dúfame, že by to mohlo vyústiť do „parížskeho momentu“ pre vodu (odvolávka na Parížsku dohodu o klíme) – pretože voda je rovnako kritická ako klíma,“ uviedli Henk Ovink a Sulton Rahimzoda.

Ovink je osobitným vyslancom Holandského kráľovstva pre medzinárodné vodné záležitosti. Rahimzoda je osobitným vyslancom prezidenta Tadžickej republiky pre lídrov v oblasti vodnej a klimatickej koalície.

Na webovej stránke konferencie OSN poznamenáva:

„Voda je téma, na ktorú sa vzťahujú ciele trvalo udržateľného rozvoja… Ale náš pokrok v plnení cieľov a cieľov súvisiacich s vodou zostáva alarmujúco vykoľajený, čo ohrozuje celú agendu trvalo udržateľného rozvoja.“

Svoj projekt nazýva „Spájame svet pre vodu“. Na tej istej webovej stránke sa nachádza vhodne dramatický citát generálneho tajomníka OSN Antónia Guterresa:

„Konferencia OSN o vode v marci 2023 musí vyústiť v smelú akčnú agendu pre vodu, ktorá dá našej životodarnej tekutine záväzok, ktorý si zaslúži.“

Konferencia OSN o vode s oficiálnym názvom „Konferencia Organizácie Spojených národov o strednodobom komplexnom preskúmaní implementácie cieľov Medzinárodnej dekády opatrení „Voda pre trvalo udržateľný rozvoj (2018 – 2028)“ mala za cieľ zvýšiť povedomie o celosvetovej vodnej kríze a rozhodnúť o opatreniach na dosiahnutie medzinárodne dohodnutých cieľov súvisiacich s vodou.

Svetové ekonomické fórum a OSN klamú

No, to bol cieľ, ako sa uvádza v článku Ovinka a Rahimzodu publikovanom Svetovým ekonomickým fórom (WEF) v marci 2023, týždeň pred začiatkom konferencie. Ale podľa tlačovej konferencie WEF, ktorá sa konala pred šiestimi mesiacmi, nehovoria pravdu.

WEF usporiadal tlačovú konferenciu na spustenie svojej Globálnej komisie pre ekonomiku vody počas výročného zasadnutia v roku 2022. Na tejto tlačovej konferencii jeden z predsedov komisie vypustil mačku z vreca a odhalil skutočné dôvody, prečo sa zamerali na svetové zásoby vody.

Prvým vodítkom je niečo, čo WEF napísalo v zhrnutí článku Ovinka a Rahimzodu:

„Globálna komisia pre ekonomiku vody, ktorá bola spustená na výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra v roku 2022, bude informovať o spôsoboch, ktoré zmenia hru a prinútia ľudí vážiť si vodu a hospodáriť s ňou ako so spoločným dobrom.“

Kľúčovou frázou tu je „všeobecné dobro“.

Spoločné dobro je kolektivistický výraz používaný pre sociálnu kontrolu. Kolektivizmus má mnoho podôb: socializmus, fašizmus, nacizmus alebo národný socializmus, sociálny statizmus a komunizmus.

Ako povedal nemecký nacistický politik Hermann Göring, najvyššou zásadou nacizmu je „spoločné dobro, ktoré má prednosť pred súkromným dobrom“.

V socializme zasa vládnuca trieda intelektuálov, byrokratov a sociálnych plánovačov rozhoduje o tom, čo ľudia chcú alebo čo je dobré pre spoločnosť, a potom využíva donucovaciu moc štátu na reguláciu, zdanenie a prerozdelenie bohatstva tých, ktorí pracujú.

Stop Candida

Inými slovami, socializmus je podľa Ashbrookovho centra pri Ashlandskej univerzite formou legalizovanej krádeže.

Na tlačovej konferencii WEF bol Alem Tedeneke a traja zo štyroch spolupredsedov komisie WEF: Profesorka Mariana Mazzucatová, zakladajúca riaditeľka Inštitútu UCL pre inovácie a verejné účely, profesor Johan Rockström, riaditeľ Postupimského inštitútu pre výskum klimatických vplyvov a Tharman Shanmugaratnam, prezident Singapuru.

V marci 2023, týždeň pred Konferenciou OSN o vode, komisia zverejnila správu s názvom „Otáčanie prúdu: Výzva ku kolektívnej akcii“. V čase tlačovej konferencie, pred jej zverejnením, WEF odvážne tvrdilo, že „správa a akčný plán zmenia spôsob, akým hovoríme o vode, ako ju hodnotíme a ako s ňou budeme hospodáriť počas zvyšku 21. storočia.“

Na tejto tlačovej konferencii je zaujímavé to, čo povedala Mazzucatová o tom, ako vznikla „globálna vodná kríza“.

Shanmugaratnam hovoril, že „vodná kríza a klimatická kríza“ idú ruka v ruke a že je potrebný posun v myslení. „Spravodlivosť je záujmom každého, vlastným záujmom každého všade na svete.“ Mazzucatová ďalej prezradila svoje totalitárske zmýšľanie, keď povedala:

„To samozrejme platí aj pre covid, však? Všetci sme len takí zdraví, ako je zdravý náš sused na našej ulici, v našom meste, v našom regióne a v našom národe a na celom svete.

A vyriešili sme to? Podarilo sa nám zaočkovať každého na svete? Nie!

Takže musíme zdôrazniť vodu ako globálny spoločný majetok a to, čo znamená spolupracovať a vidieť to z tohto druhu globálnej spoločnej perspektívy, ale aj z perspektívy vlastného záujmu, pretože je tu táto paralela.

Je to dôležité aj preto, že sa nám nepodarilo vyriešiť tieto problémy, ktoré mali podobné atribúty a voda je niečo, čomu ľudia rozumejú. Viete, zmena klímy je trochu abstraktná. Niektorí tomu rozumejú naozaj dobre, niektorí tomu rozumejú trochu, niektorí tomu jednoducho nerozumejú.

Pri vode každé dieťa vie, aké dôležité je mať vodu – keď hráte futbal a ste smädní, potrebujete vodu. Takže je tu aj niečo o tom, že sa okolo toho skutočne zapájajú občania a že sa v niektorých ohľadoch skutočne experimentuje s týmto poňatím spoločného dobra.

Dokážeme vyriešiť tento problém spôsobmi, s ktorými sme inokedy žalostne zlyhali? Dúfajme, že nebudeme naďalej zlyhávať ani v ostatných veciach.“

(Poznámka od Rhody Wilsonovej: Musím sa priznať, že som nepočúvala celú tlačovú konferenciu. Počúvanie alebo čítanie príliš veľa psycho-bludov od WEF nie je dobré pre psychickú pohodu nikoho. Ak sa však rozhodnete, môžete si pozrieť celú tlačovú konferenciu nižšie, ktorá začína s poznámkami uvedenými vyššie.)

Hoci covid zlyhal, o zavedenie tyranie sa pokúšajú znova

Takže tu to máte. Pretože „kríza covidu“ a „klimatická kríza“ nedokázali dosiahnuť to, čo plánovali, globalisti hľadajú ďalšiu globálnu hrozbu, ktorá by priviedla svetovú populáciu na kolená „pre spoločné dobro“ – globálnu vodnú krízu.

Pripomeňme si citát prezidenta Rímskeho klubu (1984 – 1990) z knihy Alexandra Kinga z roku 1991 „Prvá globálna revolúcia“:

„Pri hľadaní nového nepriateľa, ktorý by nás zjednotil, sme prišli s myšlienkami znečistenia, hrozby globálneho otepľovania, nedostatku vody, hladomoru a pod.

Vo svojej úplnosti a vo svojich interakciách tieto javy predstavujú spoločnú hrozbu, ktorá si vyžaduje solidaritu všetkých národov. Keď ich však označíme za nepriateľov, spadneme do pasce, pred ktorou sme už varovali, a to zamieňaním symptómov za príčiny.

Všetky tieto nebezpečenstvá sú spôsobené ľudskou činnosťou a len zmenenými postojmi a správaním sa dajú prekonať. Skutočným nepriateľom je teda ľudstvo samo.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A teraz niečo na aktuálnu tému: https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/22/byvaly-sef-vatikanu-pozehnanie-homosexualnych-parov-trivializuje-hriech !
  Konferencia biskupov SLovenska zatiaľ dokument „študuje“, takže sa nechajme prekvapiť… k čomu sa tento krát priklonia a čím sabudú riadiť ! Snáď ich duch svätý usmerní správnym neliberálnym bez modernizmu smerom !

  • Marek Košice

   Duch sväty = sexualita = duchovno (JEDINE ak je sexualita realizovana v sexualnej alchymii)… Takze tak.

   • Tvoje zvratene nazory nema davno vyznam komentovat.

   • Jaromir Jaroslav

    Dnes mali liberály erotické Vianoce: gule na stromku a kkt pod nim…

   • Patrí ku komentu: Marek Košice – 24/12/2023 at 13:56

    Mareček, to len preto, aby Život nebol len šedivo prozaický, tragický a pragmatický, ale tak trochu i človečensko – poetický a veselý, zvlášť – keď je Čas – Vianočný.
    ————————————————————

    „Veršované prianie k Vianociam 2023 – Marečkovi z Košíc“: (od Ajši)
    ————————————————————
    V krídlach noci šumí strom,
    Kde ticho šeptá vetrom,
    Mareček spútaný ženou,
    Kráča cestou nepoznanou,
    V dotykoch lásky, vo vlnách bez extázy,
    Milovanie bez orgazmu, ach, tie krásne frázy.

    V srdci stŕpli sladké vibrácie vášne,
    Také tajomné a pritom veľmi zvláštne,
    Bozky pier a tanec tiel tak vzrušujúci,
    Srdce búši, tep v krvi vášnivo pulzujúci.

    Mareček v objatí prosí svoju ženu,
    Nech v láske, oddá sa mu bez výronu.
    Pod hviezdnou oblohou, kde noc je nesmrteľná,
    spájajú sa dve duše i telá, bez vyvrcholenia..
    ————————————————————
    P.S. Mareček, mal by si ma v t.č. – čítať (ak máš v sebe štipku empatie) s hlbokým porozumením.

    Takže:
    Súc si vedomá, že to tiež nemáš v Živote ľahké, čo sa týka vnútorného nastavenia a vnímania ženy, ktorú máš naprojektovanú v zmysle Tvojej vlastnej psychiky a sexuality, vyprojektovanú – ako chápajúcu, láskavo-nežnú a empatickú Bytosť, ktorá v rámci vášho milostného vzťahu, by nepožadovala vzájomné ex-statické vyvrcholenie.
    Myslím, Marek, že takú, ktorú hľadáš, musí – špeciálne pre Teba – pricestovať z inej Galaxie.. (myslené bez irónie..)

    A zároveň si vnútorne uvedomuješ tú Skutočnosť, že bez Pochopenia, Lásky, Nehy – zo strany – duchovne blízkej ženskej Duši voči Tvojej osobe, len veľmi ťažko dokážeš byť – TU a TERAZ- na tejto planéte Zem – duchovne i sexuálne – šťastný! Viem, že vieš!

    Trošku odbočím:
    P.S. 1 – Takmer každý z nás – komentujúcich tu – na Bádateľovi, už má v sebe „predpestovanú“ svoju vlastnú životnú i duchovnú Filozofiu, ktorej dôveruje a iba Vesmír časom dokáže zodpovedať, ktorá z nich – je najviac tá – „života-schopná“. Ja len, aby sme sa tu zbytočne neponižovali, neurážali, nedehonestovali v boji za – „znásilňovanie tej svojej vlastnej pravdy-ičky.“

    A zovšeobecňovanie, vr. vnášania témy – tzv. „kolektívna vina žien“ (z Tvojho pohľadu), je len zbytočné rozoštvávanie jedného pohlavia proti druhému (rozdeľuj a panuj ! – je heslo žido-sionistov).
    Pričom v reálnom Živote to tak, ako o tom píšeš vyššie – nie vždy – funguje.
    Je to hlavne o partnerskej Zodpovednosti, Empatii, Porozumení, Čistote Ducha, Láske (a až v závese za duchovnými hodnotami, je – pre mnohých ľudí – Tebou popisované – fyzično). Áno, predstav si, že i také Niečo, tu ešte stále (chvála-Bohu) – EXISTUJE!

    A skús si viac citovo – Život užívať – Carpe diem, nebyť len bio-robotickým rozumovým kalkulátorom, pretože každý pocitovo – príjemne prežitý Deň (najkrajšie v kruhu – duchovne blízkych ľudí), je vysoko vzácny, napriek tomu, že za oknom zúri búrka a fujavica !!

    Človečenské (partnerské, manželské, rodinné ) Zázemie, Pohoda a Bezpečnosť – Domova, tomu hovorím – ja tak, o ktorý sa musíš – ovšem – každý deň starať, zveľaďovať ho, investovať doň veľa konštruktívnej energie, aby rokmi vybudovaný – DOMOV, bol i naďalej schopný plniť svoju životnú úlohu..

    Prajem Ti ešte krásne prežitie zvyšku Vianočných sviatkov.

    P.S. Čo tak – ako slobodný človek – ísť sa slobodne – na živo (live) zabaviť – na Štefanskú zábavu? Poznajú to Košice?

    Vďaka za Tvoje pochopenie!

    Vianoce od Elánu – odkaz nižšie:

    https://www.youtube.com/watch?v=2hVBSBDDoOM

  • Miroslav Čižmár

   Boh zomiera, keď je spochybnený. C. G. Jung

   Otázka je, ako vzkriesiť Boha. Ako vyliečiť choré náboženstvo? Ako vyliečiť chorého Boha? Trivializácia hriechu dáva šancu hriešnikom prijať svoju vinu, a uzdraviť Boha v skrytosti pred svetom. Druhý príchod Krista sa udeje v srdciach hriešnikov.

   • Boh nezomiera, Boh je tvorivá energia, je prasvetlo. Boh dal ľudom slobodnú vôľu. Vatikán nemá nič spoločné s Bohom, ani s Kristom. Boha nikdy nikto nevidel, ani vidieť nebuda, ale jeho účinky ano. To ľudia sa trestajú, chcú vládnuť nad oststnými, to niektoré skupiny ľudí chcú vlastniť veľa bohatstva a vykoristovať druhých. Sú aj lóže, ktoré určujú beh sveta.

    • Miroslav Čižmár

     Energia je hmota.

     • Energia je aj nehmotná. Napríklad transformátor – sú dve cievky proti sebe a energia – elektrina prechádza. je to elektromagnetickou indukciou. Všetko okolo nás sú elektromagnetické vybrácie, aj toje energia. Nevidíme ju, ale je. Slnko osvetľuje celú slnečnú sústavu, aj to je zo slnka energia.

     • Miroslav Čižmár

      Jeden kilogram je c^2 joulov. Jeden joul je nepatrný zlomok kilogramu. Joul je nepatrný zlomok kilogramu. Rozpadom fotónu vzniká elektrón a pozitrón. Svetlo je hmota.

     • Dobre a zrozumiteľnou formou o kvantovom videní sveta a bádaní na tomto poli píše Marcus Chown. Čarodejova pec, Vesmír hned vedle, Kvantová teorie nikoho nezabije a Musíme si promluvit o kelvinu. Vskutku skvelé a aj zábavné čítanie.

      A keď by autor spravil ešte dva kroky ďalej, tak sa dostane tam, kde to už potiahol Bruce Lipton, alebo ďalší a zistí, že Upanišády spred 6 tisíc rokov, to inou formou už dávno vysvetlili a zadefinovali. A samozrejme nie len Upanišády…

      Stačí len chcieť poznať Poznanie a „možná přijde i kouzelník“

     • Áno, Miroslav.
      Predovšetkým ide o to, čo znamená univerzálne pomenovanie „boh“, a kto sa skrýva pod vlastným menom „Boh“. Ty máš v tom nejasne – zdá sa jasno, no zhrniem tu celkovo a „po lopate“:
      Všeobecný význam slova „boh“ je známy ako – veľký, silný, mocný a pod. No vlastným podstatným menom „Boh“ sám seba označuje niekto, kto sa cíti byť najvyšším v rozličných náboženstvách, najviditeľnejšie v kresťanstve, kde ide o prvú z troch božských osôb takzvanej „Najsvätejšej Trojice“. Tieto dve Osoby s rovnakým biblickým pomenovaním majú svojou povahou, slovami, skutkami, charakterom…aj pôvodom od seba tak ĎALEKO, ako má NADpozemský Človek Ježiš („búrajúci“ po príchode na Zem kostoly a zrušiaci „božích“desatoro) – od POzemského žido-krista (ktorý po umučení Ježiša robil presný opak, a preto tento kristus neprekážal a nepotrebovali ho odpratať tak, ako rýchlo potrebovali zavrieť ústa Pravému Ježišovi). Ježišovmu druhému príchodu na Zem bude umožnené až vtedy, keď naši „najmocnejší“ nemysliaci, narcizmom trafení vladári bludov, chorôb, tyranie a smrti pochopia, že bez Jeho zásahu neprežijú ani oni.
      Dúfam, že tentoraz už ľudstvo konečne pochopí, že Skromnosť, Múdrosť…ani Láska nemôžu byť to isté, ako Narcizmus/Pýcha, Trestanie… a hlavne Vraždenie čipovaxínami. A Ježiš schizofrenik isto nebol, aby rozprával aj konal hore-dole.

    • Dalsi neznaly a heretik. Ach jo…

   • Ďalšia možnosť je uzdraviť psychopata, ktorý skúmal nadmernú psychopatiu židov – Junga. Grigorij Klimov.

   • Sursum Corda!

    Študovať diela žido-protestantských filozofov Kanta, Hegela, Freuda, Junga, Marxa, Steinera, atď., ale aj Pierra Teilharda de Chardina, duchovného otca II. vatikánskeho koncilu, znamená úplne stratiť aj ten kúsok viery a zdravého rozumu čo v ľuďoch ešte zostali.

    Všetkým ľuďom dobrej vôle hľadajúcich Pravdu, želám pokojné Vianoce – Pána Ježiša Krista narodenie!

   • Na svete je najvyššou budovou Burj Khalifa, je to 828m vysoká veža… no a jej špičke – na samom jej vrchole – z pohľadu väčšiny ľudí -tam stojí ten etalon dokonalosti – človek v pozemskom tele.
    Ten ktorý sa tu má naučiť žiť a zistiť aké prostredie ho obklopuje tak ten si bez námahy namýšla a vymýšľa rôzne tézy o veciach, ktoré NIKDY a za ŽIADNYCH okolností nebude schopný plne pochopiť.
    A to ani ak by dosiahol absolútnej dokonalosti, duchovnej dokonalosti.
    Chce určovať ako vyzerá/nevyzerá Boh, ako sa prejavuje/neprejavuje, ako by mal konať a ako by nemal konať. Dokonca pochybuje o existencii Boha ale to len na úrovni rozumu – mozgu – hmoty pretože na úrovni svojho ducha by nikdy k takým pochybnostiam neprišiel. Ale on ani nevie, že má aj nejakého ducha a stále potrebuje dôkazy. A jasné dôkazy a stopy o pozemskej prítomnosti Boha na Zemi sú už dávno tu a ak by ich hľadal tak by ich aj našiel. A našiel by ich aj to aj bez toho, že Boha nikdy nebude schopný plne pochopiť – lebo to jednoznačne vylučuje rozdiel v duchovnej podstate človeka a Boha, ktorý je zároveň aj jediným zdrojom pre všetko čo existuje. Celé je to o tom, že väčšinu ľudí zaujíma niečo iné než to najdôležitejšie v živote – v existencii. A teda v tom neduchovnom prežívaní na dlh sa dá spoločnosť deliť ešte na mnoho odstupňovaní – od skutočnej spodiny až po intelektuálnu a nezávislú špičku, ktorá má skutočné neskreslené znalosti. Ale jedno ich
    všetkých spája a zároveň radí do rovnakej kategórie – nezáujem poznať to čo po nich žiada Boh. Nechápu, že všetko čo po nich Boh žiada je iba v záujme ich duchovného vývoja a že nikdy to nebolo, nie je a ani nebude naopak.

   • galaxie andromeda

    Vatikan padne Taliansko padne a špirala sa toči a zase ten RIM!
    !!

    • Miroslav Čižmár

     Grécka antická škola fungovala za rímskej ríše až do rozmachu kresťanstva. Potom sa jej ujal islam, a do Európy sa vrátila okľukou cez Španielsko. Tri stredozemné polostrovy.

 2. Nikdo nás nezastaví – povídání s Andrejkou
  https://odysee.com/@cinna:c/Ned%C4%9Bln%C3%AD-pov%C3%ADd%C3%A1n%C3%AD—8.9.2022:3
  ————–
  Nie som nadšenec ezoteriky, ale v poslednom čase sa mi prihovára jeden starobylý kameň z Ruska, ukradnutý /sfalšovaný/ mojej dcére zhruba pred 35 rokmi samotným klenotníkom. Dozvedel som sa to neskoro a vtedy som riešil iné veci. Teraz by som ho najradšej zabil! A verím, že ho má ešte v šuplíku. Najlepšie sa – židovi -okrádajú kamaráti! Bol som svedkom /odhalil som/ podobnej krádeže diamantu u mojej kolegyne – klenotník jej diamant pri prerábke prsteňa /predtým sfalšovaný/ nakoniec vrátil. Čiže – kamene ožívajú a komunikujú – je to naša ľudská zakázané technológia previazaná s vedomím. Špeciálne ide o tie s briliantovým /52 stranovým/ výbrusom. Veď čo je základom minirádia? No kryštálka. Čiťe teraz priamo hovorím o oživení schopností telepatie! Nie je náhoda, že sa mi ozval ten kameň, darovaný s láskou dcére ako „Arabelin“ prsteň, nie je náhoda ten odkaz v príbehu Arabely – to je odkaz na nám zakázanú technológiu používania kryštálov – sprofanovanú ako „čarodejníctvo“. Podobne ako je zosmiešňovanie svedkov UFO. Až teraz mi docvakla súvislosť. Vďaka Andrejke. Viacerí ani netušíte, čo máte doma v šuplíkoch.

  https://www.antikvariatik.sk/?podstranka=kniha&id_knihy=18351

  • Oprava – chybný link
   Nikdo nás nezastaví – povídání s Andrejkou
   https://odysee.com/@cinna:c/Nikdo-n%C3%A1s-nezastav%C3%AD-:e
   ———–
   Inak borovičkový posun času. Riešim nákupy nezohnatelných vecí na internete.

   • Odkaz na technológiu kryštálov? To nie je náhoda, že sa oživuje Arabela!
    „Arabela
    WAU
    25.12.2023
    20:00

    Legendárny rozprávkový seriál pre celú rodinu. Príbeh sa začína – čarodejník Rumburak vezme pána Majera do rozprávkového sveta, lenže on tam omylom zastrelí hovoriaceho vlka. Rumburaka vykážu z Ríše rozprávok. Čarodejníkova pomsta na seba nenechá dlho čakať a nevyhne sa ani pánovi Majerovi. Princezná Arabela a čarodejník Vigo sa vydávajú do sveta ľudí, aby napravili Rumburakove výčiny. Na obzore je láska! Princezná Arabela sa so svojím čarovným prsteňom a zázračným plášťom vinou čarodejníka Rumburaka dostane do súčasného sveta, kde sa zaľúbi do študenta Petra. Český rozprávkový komediálny seriál (1980). Hrajú: Jana Nagyová, Vladimír Menšík, Vlastimil Brodský, Jiří Lábus, Jiří Sovák, Vladimír Dlouhý, Dagmar Patrasová, Jana Brejchová, Stella Zázvorková a ďalší. Réžia: Václav Vorlíček.“
    https://www.noviny.sk/tv-program/stanica/3-wau/202312252000-arabela

    Nedělní povídání – neděle 28.8.2022
    https://odysee.com/@cinna:c/Ned%C4%9Bln%C3%AD-pov%C3%ADd%C3%A1n%C3%AD—ned%C4%9Ble-28.8.2022—:0

    • Ešte raz – korigujem informácie – toto nie je o ezoterických schopnostiach rôznych minerálov – podľa rôznych znamení a bla bla – toto je iný level. Bližšie hore video. Dnes máme všetci svoj mobil – a čo tak mať svoj kryštál. Myslíte si, že som sa zbláznil? Nie – som nadšený!

     • Asi som totálny konšpiračný teoretik, ale dole na videu – je nakrútené s pohraničníkmi! Strážcovia?! A ten mrak „Rumburák“ – odkaz na temné sily, ktoré zotročili ľudstvo! Všetko realita – len v metafore. Skúste sa o toto zaujímať – ako nie o pi.ovinu. To sú odkazy! Kryštály ožívajú!

      https://www.youtube.com/watch?v=4zDog6tTmrs
      Darina Rolincová a Jana Nagyová – Arabela I. (1982) – YouTube
      Darina Rolincová a Jana Nagyová – Arabela I. (1982) hudba: Peter Hanzely, text: Peter Guldan SP: Arabela / Detská diskotéka (1982) ARABELA Keby som bola princezná Arabela A v škole by som…

     • Anděl Raziel přinesl Adamovi knihu vědění na safíru.A že se tam toho vešlo!

  • zasa si chlastal!!!

 3. Jana Horváthová

  Milý bádateľ…prečítavam si vaše články ktoré uverejňujete nie každý deň….na Vianoce ste si mohli ten horor odpustiť… Pripraviť na Vianoce krásna nálada …zrazu pozriem kosti a to a to… No na Vianoce sa to nehodí a tak si dávam otázku prečo beriete na Vianoce ľuďom peknú atmosféru pokoj??? O čo vám teda ide???

  • https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/10-rocny-chlapec-zomrel-pri-zdobeni-vianocneho-stromceka-rodina-je-koncoch-co-stalo
   10-ročný chlapec zomrel pri zdobení vianočného stromčeka
   Správy Zo zahraničia 10-ročný chlapec zomrel pri zdobení vianočného stromčeka: Rodina je v koncoch, čo sa stalo? 10-ročný Augusto Dalmaz Bonato sa rovnako ako každé dieťa tešil na Vianoce. Bohužiaľ, nedožil sa ich. Pri stavaní vianočného stromčeka sa stala hrozná tragédia, na ktorú rodina chlapca len tak ľahko nezabudne. 7. december 13:12
   ——————-
   Si pletieš pokoj s ilúziou pokoja!
   https://www.cas.sk/clanok/2881075/opity-muz-surovo-vrazdil-nedaleko-ziliny-z-okolnosti-pripadu-naskakuje-husia-koza/

   Rakovinu môžete spozorovať aj pri balení darčekov: Týchto 8 príznakov neignorujte!
   https://www.cas.sk/clanok/2880201/rakovinu-mozete-spozorovat-aj-pri-baleni-darcekov-tychto-8-priznakov-neignorujte/
   ——————–
   A to som sa vyhol vianočnému zabíjaniu ľudí v Gaze!

   A nech ti nezabehne kostička z kapra! Do riti!

  • Ak by sme na Vianoce prinášali len pozitívne články, boli by sme falošní, pretože by nešlo o zobrazovanie reality, ale nejakej neexistujúcej fantázie, kde sa všetci ľudia ľúbia a je raj na Zemi. Rozprávky vám teraz v televízii do zblbnutia púšťa mainstream. My ani na Vianoce nesmieme poľaviť a prestať byť obozretní, pretože čert nikdy nespí.

  • galaxie andromeda

   Pani ja som neni redakcia ale Vy spite.Zobudte sa! Izrael prave na stedry den povraždil 160 palestincov( v četne deti a žien) a vy čo slavite vianoce ich v tom oficialne podporujete je to kresťanský sviatok.ako sa zhoduje tato realita s kludom pokojom pohodou a laskou vianoc?. Všetci deti su Božie aj ti v GAZE.Ani si nedokažete predstaviť ako tam trpia deti!
   Len tak Z pleziru ten krestansky papež antikrist posvatil homosexualne zvazky medzi mužmi ale knazi si nesmu brať ženy za manželky pričom ich Boh stvoril ako slobodnych ako každeho jedneho z nás. Vianoce končia kresťanske vianoce končia naboženstvo krestansko katolicke konči!Cirkev ako system tymito činmi prestala davať zmysel .Stala sa extremne pokryteckym systemom bez vieri a pravdy!!! Jeruzalem bude plne ovladnuty jedinym naboženstvom!
   Pred smrťou povedala Anglicka kralovna že tohto roku to budu jedny z poslednych vianoc. Europa sa stava nacistickou a fašistickou diktaturou opäť podporena fašistickymi antiliberalnymi stranami bok po boku s korporatnymi mediami a olgarchami pri moci. Cirkev opať upada do nacizmu a fašizmu ako za druhej svetovej vojny a pridava sa k nacistickemu systemu.
   Vtedy kresťania a cirkev pomahali v Europe likvidovať židov, slovakov čechov poliakov , ciganov, rusov každu nepohodlnu osobu v koncentrakoch. Dnes Izraelsky židia likviduje muslimov a krestanov prave na vianoce z čírej nenávisti a prave v Jeruzaleme na posvatnej pode tychto naboženstiev a system EU ale hlavne ČR to ešte podporuje ako najnacistickejši štát v europe ked sa hlasovalo za vytvorenie primeria v Gaze občania ČR zastupení vladou ČR boli proti.
   Nenavisť voči Rusom je u niektorych vašich politikov patotologicka a extremne chorobna a kvoli svojim EGAM a nenavisti Vas kludne obetuju, bohužial to znamena že sa z vašho štatu stal nacisticky a fašisticky protektorat.
   Anna Netrebko spieva v La scale vyhnali ste z Vašej krajiny anjela. Prichadza vyrovnavanie energii. Až tak to nesledujem ale tušim tam bežia u Vas stale nejake spoty na zbrane a zabijanie a absolutne hlupí ludia sa skladaju na zbrane.
   Vysledok u Vas vidi celý svet! Tohoto roku su smutne vianoce. Nie je vo svete pokoja ani lasky.
   Smutne velmi smutne.

 4. Jednoduchá

  …vďaka za zauj.infor.,,,ešte odkaz pre Mareka k predch.článku- ,,stačí, keď svoje požiadavky povieš konkrétnej osobe, netreba to vravieť do etéru“…,,otázkou je, či sa konkrétna osoba chce s tebou aj stretnúť, však? „…takto ,,po lopate“ sa treba rozprávať, hlavne s ľuďmi, na kt. nám ozaj záleží…teda, ak záleží…..

 5. Jednoduchá

  …a ešte niečo, na 1.strane ich ponižuješ a nimi pohŕdaš, na 2.strane by si jej bol rád…treba si ujasniť, ČO VLASTNE CHCEŠ, lebo takto sa to ,,bije“ …

 6. Prajem vam vsetkym krasne a radostne prezitie Vianocnych sviatkov! Da budet Svet!

 7. „Podle našeho zdroje z poslanecké sněmovny je návrh zákona konstruovaný tak, že rozhodovací pravomoc o tom, kdo bude a nebude vyhodnocen jako extrémista, nacionalista, proruský aktivista ohrožující západní ukotvení ČR v západních strukturách, či jinak pro držení zbraně závadová osoba, bude mít policejní orgán! Ten bude moci spolupracovat s tajnými službami a vyžádat si tzv. bezpečnostní profil osoby a na základě toho potom rozhodne, kdo může a nemůže mít zbraň. Zdroj nás upozornil, že rozhodování bude subjektivní a čistě na policejním orgánu, přičemž osoba, které nebude zbrojní průkaz vydán, či osobě bude zbraň odejmuta, nebude povinen žadateli sdělovat, na základě jakých důkazů byla zbraň odebrána, či bylo zamítnuto vydání zbrojního povolení.“
  https://aeronet.news/novy-zbranovy-zakon-je-zakonem-proti-vnitrnimu-nepriteli-a-muze-realne-pripravit-lidi-s-protivladnimi-postoji-a-nazory-na-zahranicni-ci-bezpecnostni-politiku-cr-o-zbrojni-prukazy/

 8. Vakcíny bez jehel jsou tady… lékařské jedy lze nyní podávat pomocí ultrazvuku

  https://aktax.cz/vakciny-bez-jehel-jsou-tady-lekarske-jedy-lze-nyni-podavat-pomoci-ultrazvuku/

  • Ultrazvuk.

   Je už dávno dokázané vedecky, že je to škodlivé. Na medecíne to budúcim doktorom aj na biochémií vysvetľujú. Ultrazvuk rozvibruje molekuly vody a dostane ich do stavu „varu“, ako keď si dáte vodu do mikrovlnky a „uvaríte“ ju. Čo to asi spraví s bunkami telíčka bytôstky v brušku, alebo aj s našimi. ? No asi už nebudú úplne fit. Čím viac uvarení…tým kvalitnejšie poškodenie.

   Bola iba otázka času, kedy dokážu pripojiť na frekvenčnú nosnú vlnu aj informáciu. Aj keď tieto technológie sú už dávno objavené.

   Ale zase na druhej strane, keď si uvedomíte, že ten „najdokonalejší “ počítač, je ľudské telo a závisí iba, aký operačný systém budete používať. Či vám stačí XP, a ani za svet iné a vírus vo forme strachu a vlastného ega vám bude systém narúšať, sekať, spomaľovať atď.

   Alebo upgrade a môžu vám práškový cukor fúkať…

   Rozhodnutie na každom z nás….

   • Moje dítě začalo poprvé kopat až při prvním ultrazvuku.To znamená,že se mu něco nelíbilo a něčemu se bránilo.Slyšela jsem,že když dělali test vyšetření ultrazvukem na myších,tak ty nová myšátka byla hloupější než maminka.Zřejmě jim trvalo dýl,než našli cestu z bludiště nebo něco podobného.
    Za mě byly dva ultrazvuku během těhotenství,teď má každý gynekolog ten aparát v ordinaci a musí se mu zaplatit.Tak ho používají furt.

    • Mali sme aj tu výnimky. Dokonca ešte aj za socíku. Pani manželka toho pána doktora, čo zakladal psychotronickú spoločnosť, bola tiež lekárka a nedoporučovala sono, ultrazvuky. Chcela robiť pôrody v teplom jemnom stíšenom svetle, aby bytôstky neboli hneď šokované, navrhovala aj iné vskutku nápomocné spôsoby, ale ani za socíku a ani potom sa to neujalo, dokonca mala kvôli tomu aj kariérne a iné postihy. Klobúk dolu pred takými bytosťami a debata s takými ľuďmi mala vždy vysokú hodnotu. Radosť sa stretať.

 9. Trosku pohody na vianocny vecer
  Yanni – “Dance With a Stranger ”
  https://youtu.be/8x7eUKYhBKg?feature=shared

 10. Jednoduchá

  …L.Aboli to pekne povedala – Každý sa máme stať najlepšou verziou SEBA SAMÉHO a v tom je cieľ nášho života…

 11. Jednoduchá

  …a s tými klenotmi je to pravda…každý kameň vyžaruje dáku energiu, či už je to vo forme ozdoby len tak na stôl, alebo vo forme prsteňa, ako si ukázal ty Maroš…ten je ozaj pekný….takú energiu treba využiť čo najlepšie….

Pridajte komentár

*