Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

8 byliniek, s ktorými účinne vyzabíjate všetky vnútorné parazity


Print Friendly, PDF & Email

bylinky na parazitov

Parazity sú viac rozšírené, ako si väčšina ľudí myslí. Existuje mnoho ich druhov. Je vysoká šanca, že aj vy a tretina ľudí, ktorých poznáte, ich majú.

O väčšine parazitov ani len netušíme, pretože nie vždy sa musia navonok prejavovať. K ich škodlivému vplyvu na náš organizmus však dochádza aj vtedy.

Ak by sme vzali do úvahy aj candidu (zvyčajne sa neuvádza ako parazit, keďže ju má každý z nás a v malom množstve je pre nás prospešná), tak by sa dalo povedať, že každý človek viac či menej znáša zdravotné následky parazitov.

V našom článku uvádzame 8 byliniek, v niektorých prípadoch skôr potravín, ktoré vám pomôžu sa účinne zbaviť drvivej väčšiny týchto malých votrelcov.

1) Cesnak

Cesnak je vo všeobecnosti potravina na všetko zlé. Účinkuje proti vírusom, hubám, baktériám, parazitom či rakovine. Dokonca aj upíry v rozprávkach neznášajú cesnak.

Ide o absolútne úžasnú bylinku, jednu z najlepších pri ničení zlých vecí.

Má ďalej tú schopnosť, že sa viaže na ťažké kovy a pomáha ich vyplavovať von z tela. Je výborný tiež aj na odpudzovanie krv cicajúceho hmyzu ako komárov, kliešťov a bĺch.

2) Čierny orech

Čierny orech a jeho zelená šupka so škrupinou sú herbalistami veľmi obľúbenými prostriedkami na prečisťovanie čriev aj krvi.

Škrupina sa používa na liečbu hubovitých infekcií. Šťava zo zelených šupiek je zasa výborná proti vnútorným parazitom.

3) Palina pravá (artemisia absinthium)

Palina je trvácna bylina s malými žlto-zelenými kvetmi.

Jej kvety a listy sa používajú na liečbu žalúdočných problémov. Sú ale výborné aj na črevné parazity.

Má tiež silné antimikrobiálne vlastnosti, preto sa často používa aj na liečbu rôznych druhov infekcií.

Paline by sa však mali vyhýbať dojčiace ženy.

4) Klinčeky

Esenciálny olej z klinčekov sa používa na rozpustenie vajíčok v črevách, ktoré za sebou zanechali parazity.

Verí sa, že je to jediná látka, ktorá dokáže zneškodniť takmer všetky druhy parazitných vajíčok. Keď sa použije spolu s čiernym orechom a palinou, táto troj-kombinácia preruší životný cyklus parazitov.

Okrem toho majú klinčeky široké spektrum antibakteriálnych, antivirálnych a antifungálnych účinkov.

Malé upozornenie: Tak, ako pri všetkých esenciálnych olejoch, užívajú sa len v malom množstvo po kvapkách a riedené, keďže sú to veľmi koncentrované látky.

Zbohom vysoký krvný tlak

5) Tymian

Tymian je jedna z najlepších byliniek na stimuláciu činnosti týmusu (česky brzlík), jednej z hlavných žliaz imunitného systému.

Tymian pomáha stimulovať prirodzené obranné mechanizmy tela. Pre posilnenie imunity je vhodné ho kombinovať s echinaceou.

Tymianový olej dokáže eliminovať rast mnohých parazitov, hlavne tých nachádzajúcich sa v črevách.

6) Oreganový olej

Oreganový olej sa vyznačuje vysokou koncentráciu antioxidantov zneškodňujúcich voľné radikály. Okrem toho má výborné protiparazitické, antivirálne, antibakteriálne a antimikotické účinky.

Je mocným zabijakom, ktorý nevyberavo ničí všetky črevné parazity.

Mnohé štúdie preukázali účinok oreganového oleja na všetko od parazitických infekcií až po rakovinu.

7) Koptis čínsky (coptis chinensis)

Koptis čínsky sa používa v tradičnej čínskej medicíne už po stáročia na liečbu najrôznejších druhov infekcií, vrátane bakteriálnych parazitických, kvasinkových aj prvokov.

Obsahuje substanciu nazývanú berberín, ktorá je zodpovedná za jeho široké spektrum antimikrobiálnych vlastností.

8) Živočíšne uhlie

Živočíšne uhlie absorbuje metylén ortuť, E. coli, endotoxíny, vírusy, organofosfátové pesticídy a rôzne zvyšky liekov.

Ďalším z jeho pozitívnych účinkov je ničenie vírusov, zabíjanie črevných parazitov, uvádzanie črevnej mikroflóry do rovnováhy a pohlcovanie rôznych toxínov.

Je výborným prostriedkom na celkové prečistenie čriev.

Jediným jeho nežiaducim účinkom je podráždenie pľúc v prípade náhodného vdýchnutia.

 

Prinášame Vám NOVINKU – dlho očakávaný Antiparazitný a protiplesňový čaj.

Ide o absolútnu špička na svetovom trhu, s patentovaným a klinicky testovaným zložením 12 bylín, ktoré sú spojené v jednu úžasnú synergiu. Čaj má až 99% účinnosť v boji proti parazitom a plesniam.

Inými slovami, tento výrobok nemá vo svete konkurenciu. Vyskúšajte teraz ako chutí život bez parazitov a plesní.

Zakúpiť si ho môžete TU.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: 8 Herbs That Kill Internal Parasites Naturally

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zuzana Olivieri

  Wau !!! Konecne sa o tom pise ,to ma velmi tesi.

 2. František

  Pokud by tyto či jiné potraviny zbavily člověka parazitů, je dnes lidstvo bez parazitů a to není, protože ve v těle lidí zjišťuji :=))

 3. Jak to tady tak čtu, myslíte, že by nějaké bylinky pomohly i na klouby? Bolí mě jak čert, ale doktoři zatím nenašli nějakou objektivní příčinu, tak mi naše „babka kořenářka“ doporučila ořešák na pročištění….

  • No pokud nemáš žádný zjištěný zdravotní problém, tak bych být tebou nějaký detox vyzkoušel, já zkoušel před třemi měsíci Parasic, který obsahuje ten ořešák a mi to pomohlo s únavou, tak možná tobě by to zas pomohlo na ty klouby 😉

  • Martina K.

   Tak skus, nic za to nedas. Ja bych sla ale taky do nejakych tabletek (jak psal Danek), protoze caj z oresaku je bleeeee…. 🙁

 4. Čierne uhlie je bylinka?Miesto neho tam mala byť kapucínka.

Pridajte komentár

*