Popredný bankár vyzýva na zatknutie ľudí z WEF za genocídu covidovými vakcínami ako biologickými zbraňami


Print Friendly, PDF & Email

Popredný bankár vyzýva na zatknutie ľudí z WEF za genocídu covidovými vakcínami ako biologickými zbraňami

(Patricia Harityová, Expose News) Prominentný bývalý švajčiarsky bankár vyzval na zatknutie korporátnych elít a nikým nevolených globalistických byrokratov pre obvinenia z genocídy.

Pascal Najadi spojil svoje sily s Dr. Astrid Stuckelbergerovou, skúsenou odborníčkou na zdravie zo Ženevy a vyzvali na trestné stíhanie tých, ktorí stoja za covidovými vakcínami, ktoré označujú ako „biologické zbrane“.

Najadi a Stuckelbergerová popisujú svoje aktuálne úsilie v odvážnom novom dokumentárnom filme s názvom „Odrezanie hlavy hadovi“ (Cutting off the Head of the Snake). Vo filme sa ponoria do temného podhubia globálmnych organizácií so sídlom vo švajčiarskej Ženeve.

Najadi sa špeciálne zameriava na Svetové ekonomické fórum (WEF), ktoré zakladal jeho otec Hussain Najadi spolu so súčasným predsedom Klausom Schwabom. Hussain Najadi bol zavraždený v roku 2013.

Pascal Najadi je švajčiarsky obchodný bankár na dôchodku, ktorý má významný vplyv po celom svete. Jeho prácou bolo radiť krajinám a hlavám štátov ohľadne finančného smerovania ich krajiny.

Jedným z príkladov Najadiovej moci je, že bol zodpovedný za nedávnu rezignáciu švajčiarskeho prezidenta Alaina Berseta.

Rezignácia prišla po tom, čo Najadi podal na Najvyššom súde Švajčiarska na Bersetu trestnú žalobu. Obvinil ho z nepravdivých vyhlásení o účinnosti mRNA vakcín proti covidu. V dôsledku Najadiho žaloby Berset na konci tohto roka odstúpi z funkcie prezidenta a úplne odíde z politiky.

V dokumente Najadi odhaľuje, ako jeho otec pohŕdal WEF so sídlom v Ženeve. Hussain Najadi opustil túto organizáciu začiatkom 80. rokov a na jej čele zostal súčasný predseda Klaus Schwab.

„Všetko zlé vo svete súvisiace s genocídou, bohužiaľ pochádza zo Ženevy,“ hovorí Najadi.

„Máte WHO (Svetovú zdravotnícku organizáciu) so sídlom v Ženeve, máte GAVI (Vakcínová Aliancia Billa Gatesa), potom máte WEF, ktorého spoluzakladateľom bol môj otec a začiatkom osemdesiatych rokov opustil Klausa Schwaba kvôli znechuteniu, že disponuje diplomatickou imunitou.

Ja ako švajčiarsky občan tu a teraz vyhlasujem, že WEF už nemá nárok na diplomatickú imunitu,“ uvádza Najabi.

Najabi vyzýva švajčiarske úrady, aby zatkli tých, ktorí sú zodpovední za obhajovanie „globálnej očkovacej kampane vykonanej biologickou zbraňou“. Tvrdí, že do schémy sú zapojené farmaceutické firmy, technologickí giganti, Bill Gates, WEF, WHO a ďalšie globalistické subjekty.

Ďalej poznamenáva, že on a jeho matka sú obeťami „biologických zbraní“. Hovorí, že obaja „umierajú“ po tom, čo dostali vakcíny proti covidu.

„Vyzývam švajčiarske úrady a bezpečnostné zložky, aby tých ľudí okamžite zatkli. Prečo? WEF, WHO, GAVI, farmaceutické firmy, technologickí giganti a Bill Gates organizovali globálnu vakcinačnú kampaň biologickou zbraňou, ktorá vstrekla nanolipidy do 5,7 miliardy ľudí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A my Švajčiari ich hostíme. To je hrozné! Nemôžeme tolerovať akúkoľvek entitu, ktorá propaguje jed, aby bol vstreknutý do ľudstva. Ale urobili to. Ja som obeť. Umieram z toho a moja mama tiež. Je to genocída a bude súdená,“ povedal.

„V mene ľudskosti však bude učinená náprava!“

Štátny prevrat

Dr. Astrid Stuckelberger hovorí o syndróme, ktorý postihuje nielen Ženevu, ale aj samotnú Organizáciu spojených národov. Poukazuje na to, že švajčiarska vláda udelila imunitu Gatesovej Globálnej aliancii pre očkovanie (GAVI).

Lekársky expert vyzýva verejnosť, aby si tieto informácie vyhľadala vo švajčiarskej databáze. Nátlak do očkovania počas pandémie covidu opisuje ako štátny prevrat.

„Snažíme sa vybudovať hnutie „My ľudia“, ktoré bude globálne, no niečo úplne iné ako tradičné globalistické organizácie,“ hovorí Stuckelberger.

„Ale to, čo sa momentálne deje v Ženeve, je pravým opakom. Neexistuje právo dávať ľuďom príkazy a diktovať celému svetu tak, ako to robili oni. Navyše, Globálna aliancia pre očkovanie (GAVI) získala úplnú imunitu od švajčiarskej vlády.

Toto je štátny prevrat. Je jasné, že ide o celosvetové sprisahanie a my s pokorou prinášame ľuďom o tom dôkazy. Pretože vo vede máte vždy pochybnosti. Zdravá pochybnosť je dôležitá a myslím si, že je to veľmi potrebná vec.“

Ich výzva k akcii je jasná a rezonuje celým dokumentom: aby sa jednotlivci postavili, hľadali pravdu a spochybňovali status quo pod transparentom ochrany ľudstva pred aktuálnym a jasným nebezpečenstvom zo Ženevy.

Kolektívne prebudenie

Hnutie sa snaží dosiahnuť kolektívne prebudenie.Vyzýva masy, aby povstali proti nespravodlivosti, ktorú vo svete udržiavajú nikým nevolení globalisti.

„Nikdy viac. Hlava hada sídli v Ženeve. Nazývam to priamym, jasným a aktuálnym nebezpečenstvom pre švajčiarske obyvateľstvo,“ hovorí Najadi.

„Ale môžem vám povedať, že sa to rúca.“

„Ak máte domček z kariet a toto je domček z kariet zločinca, potom stačí jedna karta vytiahnutá pomocou spravodlivosti a celý domček sa zrúti. Ale nádej sama to neurobí. Každý z nás musí teraz zmeniť svojho ducha.

A my všetci očkovaní, vediac, že ​​sme otrávení… Sme masy. Sme miliardy ľudí. Postavme sa a povedzme: Stop! Nebudeme viac poslúchať!“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Patricia Harityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A co poviete na toto??
  https://www.inenoviny.sk/putin-schvalil-klimaticku-doktrinu-a-ide-rovnako-ako-zapad-zelenu-agendu/ !!!
  Kto tu za koho naozaj kope?
  Akoby vsetci „velki hraci“ mali zrazu rovnakeho pana, len sa medzi sebou hadaju o velkost svojho piesocka, ako deti… a Satan to len sleduje, zatial.

  • mariankosmac

   Cieľom Ruska podľa podpísanej doktríny je uhliková neutralita do roku 2060. Dovtedy sa môže ešte všeličo stať a všeličo zmeniť, takže myslím že každému vrátane putina je jasné že je to skôr šaškáreň, podpísaný zdrap papiera a nejaká zelená agenda nemusí byť nikdy naplnená.

   • Prečo sa potom tej šaškárne účastniť? Ekonomické výhody? Zadné dvierka? Či ďalší nový reset po resete?

   • Miroslav Čižmár

    EÚ sa k uhlíkovej neutralite zaviazala tším do roku 2050, takže Rusko ide v kurze so západom.

    • Objektívne

     To už nestihnú, ale im to vadiť nebude. Oni vedia niečo čo my nevieme, preto je všetko nastavené do r.2050 a potom skapal pes.

    • Jedna vec je kam ide Rusko a V.V.Putin a druhá vec kam ide oligarchická a zradcovská benderovská prozápadná chátra, ktorá stále plače ako im je v Rusku zle… veď pozrite napríklad bna Elviru Nabiulinu ako veľmi pomáha Rusku, jeho ekonomike, červenej armáde bojujúcej na okrajine, obyvateľom RF. Je niekde reálny základ od ktorého odvodzuje nutnosť zvyšovania úrokovej sadzby? No nieje žiadny. Je to čiste len jej ľubovôla a túžba byť čačaná pred západným páníčkom, poslúžiť mu aby ekonomika RF skolabovala a aby už tá chátra mohla v RF urobiť štátny prevrat s cieľom zvrhnúť V.V.Putina s následnou genocídou ruského mnohonárodnostného národa.
     K tomu môžeme pridať aj kovidový teror, všetky protiludské agendy a v neposlednom rade všetky teroristické činy na území RF – tie sú tiež dielom Centrálnej banky Ruska a celej piatej prozápadnej kolónynv RF. Takže Rusko kráča k suverenite a zbavuje sa agiend a prozápadní kolaboranti v štátnej správe RF idú do zabudnutia bez ohľadu to čo v mene Ruska a jeho vlastencov podpisujú, dohadujú..
     A naviac tá piata kolóna podpindosníkov – aký osud si z hľadiska spätného pôsobenia Božích zákonov denne splietajú? Nekráčajú sami do pekla? Je to omnoho horšie „peklo“ ako nám to cirkvi a náboženstvá podávajú a už vôbec nie ako „len“ peklo požiaru jadrovej vojny, ktoré Rusku a všetkým jeho obyvateľom pripravujú …a ešte aj to im nedochádza, že v prípade jadrového útoku západu na RF – že nikto z nich nebude ušetrený, ani jeden jediný nebude ušetrený či varovaný vopred…. nikto z nich nebude vedieť kedy by prišla tá hodina. A čo na to Globalisti? Tí sa jadrovej vojne snažia zabrániť, odstaviť/preformátovať USA/Západ s použitím ruských zdrojov/armády (svo) – „zvezú“ sa v tomto ohľade s ňou, vyčerpať Rusko bojom a nedopustiť jeho úplnú suverenitu, upevniť svoje nové centrá – Čínu s Irán. Takže kolaboranti pracujúci v Rusku pre rôzne agendy stoja nielen proti Rusku ale vo veľkej miere aj proti plánom Globalistov – čo nieje dobrá pozícia.

     • Miroslav Čižmár

      Irán otvoril raketové silá, v reakcii na izraelskú inváziu do Gazy.

     • to je jedno kto

      kto dosadil nabulinu po skonceni jej mandatu 2 roky dozadu? ano uhadol si, navrhol ju tam spat samotny putin!! bola to jedina nominacia a duma ju temer jednohlasne na putinov navrh odobrila. hmm, to je teda trochen divne, nie? pre teba asi urcite, pretoze si stale myslis, ze nejaky putin, zisti si kym v 1999 dosadeny, ma nejake autonomne rozhodovanie.

  • Putin není žádný spasitel, ale loutka globálního kapitálu. Kde se očkovalo, tam byl tento vliv. Čína je ve vedoucí roli. Globální investice se přesouvají do zemí BRICKs a všechno zboží půjde skrz Ukrajinu, jako už dříve v historii. BTW: Proto je půda na UA dobrou investicí do budoucna.

   • Objektívne

    Veru, pravdu máš. Všetci sú na jednej lodi, aj keď hlásajú rozdielne veci. Je iba jedno centrum z ktorého sa to všetko ovláda a to je na najvyššej priečke pyramídy moci. Nikto nevie s istotou kto sú tí ľudia, ale dá sa odhadnúť, že loutky pod nimi vytvárajú polarizovaný svet aby sa zdalo, že navzájom bojujú proti sebe.

    • Miroslav Čižmár

     Sú dve centrá globálnych elít. Sú na dvoch ostrovoch. Medzi nimi je more a zem.

     • Objektívne

      Môže byť, ale nad nimi je ešte niekto, kto to celé riadi, pretože vykonávatelia agiend budú obetovaní, tak ako mnohí iní. To, čo mnohí nevedia, je to, že tí na vrchole majú celkové poznanie o svete a vesmíre a zatajujú existenciu pravidelných katastrof. Cieľom číslo jedna tých najvyšších je zabezpečiť prežitie ľudskej rasy v prípade katastrofickej udalosti veľkého rozsahu. Nemusí sa vám páčiť ako to robia, ale v súčasnosti ide práve o túto vec. Len málo bežných ľudí pochopí čo musí urobiť aby prežili. Tí na nižších stupňoch sa niekedy prerieknu a povedia niečo z tohoto plánu ako napríklad Harari, ktorý hovoril o arche a tých ostatných, ktorých nechajú utopiť.

     • to je jedno kto

      to video s hararim, je niekde este dostupne? vdaka.

    • To je len v západných katastrofických filmoch, že tí úplne nahore chcú zachrániť ľudskú rasu pričom ukazujú ako ostatní v stámiliónoch zomierajú …oni tam ukazujú ako to sami vo svete robia -btam je zobrazený ich prístup k ľudstvu – v tých stámiliónoch mŕtvych.
     Nenechajte sa mýliť! A že tam v tých katastrofických filmoch žiadne veľké hubenie ľudí ľuďmi či elitami nie je ale že je to tam práve naopak – že vedci chcú zachrániť aspoň nejakú časť ľudstva aby prežilo?….tak to je naprostá… prinajmenšom naivita.
     Veď oni v tých filmoch ukazujú, že sú im všetci ukradnutí, tie stámilióny či miliardy mŕtvych čo tam ukazujú ako zomierajú – to je ten pravdivý obraz toho aký je ich koncept globalizácie. Pár ľudí – zotročených, zmanipulovaných ponechať vo svete v hmotných telách ako hostiteľov – jak pre parazitov ktorí sa ešte neinkarovali tak i pre tých čo žijú v telách na Zemi – tak s tým súhlasím ale že by Globálnu špičku alebo nich nástroje zaujímalo ľudstvo vo svojej podstate? Zaujíma ich iba ako potrava a hrozba. Keď ich doteraz celé tisícročia nezaujímal človek vo svojej podstate aby mu pomohli vo vývoji tak že by ho chceli zachrániť pred vyhynutím v celosvetovej katastrofe? Tak to ani náhodou. „Zachrániť“ ho chcú len pre svoje parazitické ciele. A to by som veľmi rozlišoval čo chcú nástroje ako šváb či harari a čo chcú Globalisti pretože to je ohromný rozdiel. Ale jedno ich spája – chcú prežiť a žiť ďalej a k tomu potrebujú ľudí keďže na žiadny hmotný nosič svoje vedomie nevedia presunúť a už vôbec nie ukotviť svojho absolútne nehmotného ducha – čo ani mnohí z nich z nižších úrovní ani netušia že ho majú. A celkovo – kto že to natáča všetky tie katastrofické filmy? No predsa Západ! A Západ predsa nieje celý svet.

     • Objektívne

      Máte čiastočne pravdu i keď nechápem, že za bernú mincu beriete zrovna filmy namiesto vedy. Všetci, ktorých ste vymenoval budú obetovaní. Po resete to bude tak, ako to bolo na začiatku tohoto cyklu kedy do určitého veku bol tzv „zlatý vek“. Pri konci cyklu civilizácia vždy degeneruje. Bolo to tak aj za čias Atlantídy. Iba Biblický Noe vedel, čo musí urobiť i keď Noe nebol iba jeden človek a jeho rodina. Predstavuje to skupinu ľudí. My sme potomkovia tých, ktorí to prežili. Uvedomte si, že ak to nikto neprežije, tak inkarnácia bude pokračovať až za milióny rokov, keď sa znova vyvinie bytosť, do ktorého môže vstúpiť duša. To, čo teraz robia je to, že sa snažia znížiť počet ľudí, ktorí by to mohli prežiť, špeciálne slovanov.

  • Galaxia andromeda

   Klimaticka dohoda je len zamienka pre vykonanie depopulacie preto to vsade tlacia. V podstate filozofia na udrzanie utciteho poctu ludi na planete. Georgijske kamene. Podla globalistiv planeta nema problem s klimou ale s ludskou populaciou!
   Otazka je preco by to mali ludia prijat ak la byt ich vysledkom smrť velkej vasti populacie a nikde nemaju zarucene to ze preziju

 2. Podľa zistení štúdie švajčiarskych vedcov ženám, ktoré pravidelne používajú deodoranty s obsahom hliníkových solí, hrozí riziko vzniku rakoviny prsníka.
  https://www.biosferaklub.info/deodoranty-mozu-sposobit-rakovinu-prsnika/

  • Často prechádzam okolo chodiacej drogérie ženského rodu, no posledný čas zaznamenávam aj takýto typ drogérie mužského rodu. Najnovšie sú veľmi časté reklamy deodorantov na YT… Kto to platí? V našej kúpeľni je mydlo, šampón, zubná pasta bez flóru a dosť!

 3. https://aktax.cz/vedci-financovani-osn-zadaji-who-aby-vyhlasila-stav-nouze-v-oblasti-klimatu-a-globalniho-zdravi/

  Kedy už niekto zodpovedný za genocídu bude popravený? Chcem iba spravodlivosť a to sa v tomto matrixe nenosí.

 4. Všetky takéto genocídne praktiky, ale najmä vojny, sú dielom nadnárodných bankárov. Na kolektívnom Západe určite. Ako sa hovorí, vždy treba sledovať tok peňazí. Ak „popredný“ bankár vyzýva na zatknutie ľudí z WEF, niečo tu nesedí.

  • Miroslav Čižmár

   Podobné vyjadrenia má aj Elon Musk.

   • Obaja sú zaočkovaní a zrejme sa teraz hnevajú, že im „elitám“ nepovedali, že ide o biologickú zbraň.

    • Miroslav Čižmár

     Kto verí v Krista, tomu ani hadí jed neublíži.

     • To máte pravdu.Ale asi ta víra pana bankéře není tak silná, když údajně má ty zdravotní problémy.

     • Miroslav Čižmár

      Pohoda

      To nie je o haďom jede, ale o poznaní dobra a zla. Had bol povýšený na púšti. Syn človeka bol povýšený na kríži. Poznanie dobra a zla nás priviedlo k vakcínam. Had bol povýšený, muž bol povýšený, bude povýšená aj žena?

     • Veľmi dobrá otázka na záver, Miroslav. Na vážne zamyslenie sa.
      Je všeobecne známe, že prvej ľudskej dvojici – pod hrozbou trestu smrti – ZAKÁZAL boh sionu „jesť zo stromu poznania“.
      A čo im poradil symbol múdrosti – Had?
      Citujem: „No had žene po­vedal: Ale Boh vie, že toho dňa, ktorého by ste jed­li z neho, ot­voria sa vaše oči, a budete ako bohovia, ktorí vedia, čo je dobré i zlé.“ (1. Mojžišova 3:5)
      Adam s Evou neposlúchli zákaz Boha sionu; poslúchli radu múdreho Hada – a „jedli“. A zomreli? Nie, nezomreli. Otvorili sa ich oči a pochopili, že stoja pred bohom sionu „nahí“, teda odhalení, zraniteľní…
      Na základe výrokovej logiky je možné usúdiť, že Pravdu im hovoril „Had“. A teda klamal boh sionu.
      Spoznať Pravdu bolo Pozemšťanom zakázané odzačiatku – a je to tak dodnes.
      V ev. Jána 8:32 Ježiš hovorí svojim učeníkom: „…poznáte pravdu a pravda vás vyslobodí.“
      Koho znázorňuje biblický „Had“? A koho „žena“?

     • Symbol hada. Prečo ho asi aj Starí Egypťania zobrazovali na faraónskych insigniách. Kobra na korune – symbolika múdrosti.

     • MČ – to je o nadvláde plazov – reptiliánov! Zem najprv osídlili ich domácimi zvieratami.

     • Miroslav Čižmár

      Emily

      Komu sa viac odpúšťa, ten viac miluje. (Ježiš Kristus)
      Božia láska je najväčšia, takže aj Božia vina je najväčšia. Čím sa Boh previnil voči človeku? Vytvoril rajskú záhradu, v ktorej človeku nič nechýbalo, okrem spoločnosti iných ľudí. Boh vytvoril ženu, ktorá bola z muža vzatá, a potom človeka v raji opustil. Najväčšia vina Boha voči človeku je tá, že človeka opustil. Keď je Boh prítomný, trestá viny človeka. Ale keď je neprítomný, odpúšťa viny a miluje človeka. Boh nevyhnal ľudí z raja preto, že sa dopustili viny, ale preto, že odhalili Božiu vinu. Keď Boh stratí autoritu pred človekom, kto sa stane bohom človeka? Boh vyhnal ľudí z raja preto, aby neboli v prítomnosti Božej, aby ich Boh miloval a netrestal.

     • Miroslav Čižmár

      Otče môj, prečo si ma opustil? (Ježiš na kríži)
      Ježiš nazýva Boha Sionu otcom, a vyčíta mu, že opustil človeka.

     • Miroslav,
      pred neviemkoľkými týždňami som tu, na Bádateľovi, pri konfrontácii s prispievateľom (pod pseudonymom hľadač pravdy) uviedla viacero biblických citátov (neviem už presne s akým dátumom zverejňovaných), na základe ktorých je vylúčené, že boh sionu = Stvoriteľ Otec, a rovnako je vylúčené aj to, posmrtný žido-kristus = Pravý Ježiš. Táto falošná náhrada bola Ježišom nielen predpovedaná, ale je aj naplnená. Pravda zostala s Ježišom pribitá na kríži a ďalší Spasiteľ na Zem už nevkročí; dopadol by rovnako ako Ježiš: lebo ľudstvo odjakživa viac miluje Tmu, ako Svetlo, ktoré príliš veľa odhaľuje. Dá sa to vydedukovať aj z tej posplietanej biblie… Však aj Ježiš nás Pozemšťanov pred falošným židokristom varoval; dokonalý Človek úbohosť nás obyčajných ľudí pozná. Podobne ako rodič vie predvídať, že ak dá malému dieťaťu do rúk nabitú zbraň, tak skôr či neskôr si veľmi ublíži, tak svoju nastávajúcu situáciu vopred vedel posúdiť aj Ježiš. Napriek tomu sa obetoval, lebo očistiť meno svojho Otca a oddeliť pšenicu od kúkoľa považoval za jedinú správnu cestu. Jeho druhý príchod na Zem sa môže uskutočniť až potom, keď sa zo svojej pýchy preberie aj posledný narcistický blázon, ktorý by Jemu, Nám ostatným aj Všetkému živému na Zemi mohol ešte ďalej ubližovať.
      Aj bádatelia biblie boli prenasledovaní, keď začali odkrývať rozporuplnú bibliu. Vnikli medzi nich tajnáši, vymenili sa vedúce pozície, tých najrozhľadenejších z nich poslali do chládku, pešiakom poprekrúcali učenie (biblie aj strážne veže), premenovali ich na „svedkov jehovových“ navyše ich zasypali zosmiešňujúcimi časopismi s názvom „Prebuďte sa!“ atď. Už ich neprenasledujú. Lebo ich od Pravdy tak vzdialili, že už to nie je potrebné.
      Bolo by načase, keby sa práve títo povýšeneckí, neempatickí posmievači prebudili a uvedomili si, že tu Nik nemá právo nad kohokoľvek sa povyšovať ani kohokoľvek dehonestovať. Pravý Ježiš to nerobil. A falošný židokristus – o tom sa biblia obzvlášť nezmieňuje; vie sa všeobecne len to, že na 12-ich pilieroch (apoštoloch) postavil cirkev a Pravdu obrátil na vínny opiát… a my, roztrúsené „ovce“ bez pastiera ju stále hľadáme. Však my ju raz nájdeme celú. Zatiaľ sa nám darí len postupne odhaľovať Lži – a to aj vďaka tejto redakcii.

     • Miroslav,
      keď sa Ježiš (v ústraní, mimo očí ľudí) rozprával so Stvoriteľom, vždy ho oslavoval slovkom „otče“, nikdy nie „bože“, prípadne nejako inak. (Rozhovor bol medziplanetárny, samozrejme bezdrôtový; však dokonalí ľudia majú inak vymakanú techniku, ako si my Pozemšťania dokážeme predstaviť. A že sem priletel na dopravnom prostriedku, kvalitu a rýchlosť ktorého by náš mozoček nebral – to je hádam tiež jasné.)
      Áno, tá Ježišova otázka – „OTČE, prečo si ma opustil?“ – v biblii zaznamenaná je… možno mal v tej chvíli taký pocit, neviem. Ale viem s istotou, že Pravý Ježiš nikdy nepomenoval Stvoriteľa slovkom boh, bože).
      Dokonca je v biblii aj známy citát (nespomeniem si, u koho je zaznamenaný): „Otče, odpusť im, nevedia čo činia.“

      – „boh“ sionu sídli tu na Zemi a za pomoci svojich poskokov sa snaží všetkých nás tu začipovať, aby nás mohol ešte viac ovládať a nakonic zabiť.

    • Vy mu fakt veríte? Tak jeho otec odišiel z WEF,pretože stratil dôveru k jeho čelným predstaviteľom,menovite Klaus Schwab a on popredný svetový bankár uverí týmto luďom a dá sa zaočkovať vakcínov ktorú presadzujú títo paraziti z WEF.

     • Je to nepochopiteľné, ale dal sa. Mnoho ľudí z elity sa dalo. Buď ich ešte vyššia elita za elitu nepovažuje, alebo boli natoľko zhypnotizovaní, že tým klamstvám sami uverili. Treba mať na zreteli, že celú pravdu ohľadne pandémie vedelo len veľmi málo zasvetäncov z elity. Inak by hrozilo, že sa to rozkríkne.

  • Možná pomsta. Jeho otec bol spoluzakladateľom formátu-značky WEF. Teraz je jediným MAJITEĽOM značky WEF Schwab. Tipujem, že ho Najadiho syn podozrieva z vraždy svojho otca. A keďže sú on a jeho matka poškodení „vakcínou“ pre VIP – nemajú čo stratiť. V minulosti sa tak zbavil židovských spolumajiteľov Barrandova – českého hollywoodu, a Lucerny – Havlov otec, ktorý ich udal gestapu. Nacisti ich vyhladili, takže pomstiteľ žiaden. Židia majú pomstu v DNA. Stále platí, že pre podnikanie je jeden málo a dvaja sú veľa. Zmija požiera svoj chvost. S altruizmom to nemá nič spoločné.
   ——————-
   2023-10-27 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-10-27-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Všetko je dielom všetkých nevedomých jednotlivcov.

   Koľko osobne ľudí otestoval, zaočkoval riaditeľ, majiteľ Phaizeru, Moderny ? Koľko ľudí osobne zavraždil Hitler a podobné individuá ? Kto bojuje na fronte. Zelené indivídum alebo obyčajný ukrajinec a šlachta si užíva a smeje sa pablbom ? Kto pracuje v laboratóriách na vývoji biologických zbraní ?

   Nikto mi nič neprikazuje, rozhodujem sa na základe môjho intelektu, vedomia, svedomia, poznania.

   Máme iba to, čo sami vytvárame a realita nám to ukazuje, akurát nemáme dosť sebareflexie, aby sme si to potom priznali a uvedomili.

   Každý sa budeme zodpovedať sám za seba a svoje počínanie…

   • Komu?

    • oldmarxista pamprlik

     svojmu kontu

     • 🤣

     • rád by som vedel, kto reálne si.
      Či len dobrý provokatér, a treba ťa potľapkať po chrbte.
      Alebo tvrdý kapitalista/parazit, ktorý by si zaslúžil po hube.

     • oldmarxista pamprlik

      cccc, ale potom nebolo treba rozpustat ludove milicie, lebo teraz uz su to len prazdne slova. a mimochodom mam pocit ze v demokracii su kapitalisti dobri c o davaju ludom pracu a tak ich zivia.

     • Miroslav Čižmár

      Nikto nedáva ľuďom prácu, každý si ju musi sám odmakať. Ahrbeit macht frei.

     • – a musí mať veľmi dobré známosti, aby – akúkoľvek – prácu získal.

     • oldmarxista pamprlik

      Jasne cizmar, len kto potom ludom tu pracu berie, ludovo povedane vykopne ich z roboty? Kto to to je? Ze by majitel vyrobneho prostriedku , pan kapitalista?Ale filozofuj dalej, zmena sa blizi je ju uz citit povedal hobit a o nuchal si nozky.
      Presne tak emili ale u koho tu pracu ziska zase u majitela vyrobneho prostriedku , pana kapitalistu.

     • Miroslav Čižmár

      To sú len sulíkovské argumenty, prečo treba zdierať zamestnancov. Vy ste vlastne ich dobrodinec, a zdieraním im robíte láskavosť.
      https://m.youtube.com/watch?v=FYzIuTjCRB8&t=1s&pp=ygUYZmFudG96emkga29ycG9yYXRva3JhY2lh

    • Budeme sa zodpovedať svojmu vlastnému JA. A keď nájdeme a pochopíme, kto a čo je vlastne JA – ďalší krok na ceste k poznaniu Všetkého, Stále a Všade a zároveň Ničoho, Nikdy a Nikde.

     A to je Poznanie ktoré oslobodzuje…

    • kazdy tu z pritomnych niekde mieri.neviem ci tu alebo niekde inde zverejnil odkaz na jedneho ,,okultistu,,hovoril aj o tej inkarnacii a este o vela inych zalezitostiach.bez toho aby som jeho vyjadrenia zrovnaval s vela vecami o ktorych sa vyjadroval som suhlasil s tym ,ze musim prehodnotit moje doterajsie poznanie.ku vecnej teme vakcin bez predchadzajucich poznatkov absolutne imuny na tuto temu a od zaciatku zbieram len tak pre moje poznanie,co ludi viedlo pre take rozhodnutie a to vo velkom preistore a aj v roznych poziciach.zaver nie je na to ospravedlnenie,ze clovek mal v tom zaciatocnom stadiu take rozhodnutie.prave podstatny bol ten prvy postoj-nepoznania a vzdy je to tak.dufam,ze sa poniektorym podari spoznat skutocne ako to je s tou nasou energiou prostrednictvom,ktorej sa pohybujeme,ale to je vsetko a potom to funguje uplne inak ako sa velmi mnoho ludi domnieva.doplnim,ze prichadza prvy november a nase kolektivne vedomie sa sustreduje na mrtvych a este aj navstevujeme v tom momente miesta,kde su pozostatky.co to znamena pre nas?

    • z celej populácie ľudstva koľkože je produktívnych?…koľkože je darmožračov…? atd…Ako nasmerovať deratizáciu…?

 5. BREAKING Documentary Short: Cutting off the Head of the Snake in Geneva, Switzerland
  https://rumble.com/v3rmwmp-breaking-documentary-short-cutting-off-the-head-of-the-snake-in-geneva-swit.html
  ——————
  Niečo sa deje – video nedali na You Tube, ale na Rumble

  • Materiál z roku 2003 – to bol útok na Irak. Nefunguje mi prekladač. Možná súvislosť so situ v Izraeli.

   Cutting Off the Snake’s Head
   by Richard T. Ritenbaugh
   CGG Weekly, March 21, 2003
   „I believe Satan to exist for two reasons: first, the Bible says so, and second, I’ve done business with him.“
   —Dwight L. Moody

   As anyone can see on television, the war is on and progressing to the Bush administration’s satisfaction. It opened on Wednesday night (early Thursday morning Baghdad time) with a „surgical strike“ on one of Saddam Hussein’s palaces and his intelligence headquarters. The attack came as a result of opportunistic intelligence that Hussein and possibly others of the highest-ranking Iraqi officials were gathered in one place. At this time, it is not known if Hussein is dead, hurt, or unscathed by the attack. At least one report says his eldest son Uday Hussein was killed by it.

   Defense Department officials explained this initial strike as „cutting off the head of the snake.“ This is a legitimate strategy in war: to remove or disable the enemy’s leadership to shorten or lessen hostilities. It has been used since the beginning of warfare, though it is a difficult stratagem to perform successfully, since the leadership of a nation or army is most closely guarded. However, when it is successful, swift victory is usually assured.

   Militarily, this was a risk well worth taking for the American decision-makers. If they could decapitate the Iraqi regime, the thinking goes, the war would be shorter, casualties—both military and civilian—would be fewer on both sides, and damage would be minimized, making reconstruction far less costly. With the vaunted American precision bombing, it was an opportunity, even with late-breaking intelligence, that could not be resisted.

   So far, it seems to have been successful. At the least, it has forced Saddam Hussein to go deeper into hiding, effectively suppressing his ability to command the defense of his nation. At „best,“ the strike has removed him completely from the scene, and a confused and disorganized Republican Guard is managing as well as it can. It may have been directly responsible for many of the Iraqi surrenders and surrender negotiations now taking place. If this is the case, it has indeed been successful.

   This strategy should not be relegated to physical war. The apostle Paul tells us that our warfare is spiritual (II Corinthians 10:3-6), and we have a great spiritual adversary, „the god of this world“ (II Corinthians 4:4; Ephesians 6:11; Revelation 12:9-12), and his minions, the demons, known as „principalities, . . . powers, . . . rulers of the darkness of this age, . . . hosts of wickedness in the heavenly places“ (Ephesians 6:12). Though many in this secular age, even those who call themselves religious, discount the existence of Satan and demons, the Bible does not flinch in saying that they are the true enemies of mankind, especially Christians.

   The apostles give clear instructions about what we are to do in fighting these spiritual enemies. Paul says we should have nothing to do with them (II Corinthians 6:15, 17; Ephesians 5:11), „nor give place to the devil“ (Ephesians 4:27). James tells us, „Therefore submit to God. Resist the devil and he will flee from you“ (James 4:7). Peter echoes this: „Be sober, be vigilant; because your adversary the devil walks about like a roaring lion, seeking whom he may devour. Resist him, steadfast in the faith, knowing that the same sufferings are experienced by your brotherhood in the world“ (I Peter 5:8-9).

   How do we resist the enemy? Paul instructs us, „Abstain from every form of evil“ (I Thessalonians 5:22). We need to follow the example of Jesus Christ, who, when confronted by the temptations of the devil, fought him with Scripture and firm determination to obey only God (Matthew 4:1-11). In Romans 16:19-20, the apostle Paul says, „I want you to be wise in what is good, and simple [pure] concerning evil. And the God of peace will crush Satan under your feet shortly.“

   The Bible’s first prophecy takes this spiritual fight into consideration. In His curse on the serpent in the Garden of Eden, God predicts, „I will put enmity between you and the woman, and between your seed [those who follow him] and her Seed [Christ]; He shall bruise your head [a destructive blow], and you shall bruise His heel“ (Genesis 3:15). Ultimately, God Himself will employ this strategy of striking at the snake’s head to make a swift end to the hostility between us and our spiritual enemies.
   https://www.cgg.org/index.cfm/library/weekly/id/118/cutting-off-snakes-head.htm

   • Inak tá Ženeva – Swiss Octagon – illumináti. Hlavne že tú hlavu hada nepomenuje.

    https://vigilantcitizenforums.com › threads › the-octagon-mystery.9211
    The Octagon mystery | The Vigilant Citizen Forums
    The Swiss will be asked to hand over all Octagon group leaders or face complete destruction of their country according to Gnostic Illuminati sources. „The Covid-19 Gladio operation is Swiss Octagon, Gladio is a compartment inside it,“ MI6 sources confirm.

 6. Ak stratíme v EU právo veta, staneme sa ozalj len lacnou pracovnou silou?
  https://cz24.news/eu-si-plni-sen-o-superstatu-kde-nebudete-mit-pravo-na-nic-nez-prezivat-a-makat/

 7. Kdo sponzoruje Izraelské masakry v Gaze?

  Jedinou cestou k ukončení bludného kruhu apartheidu a krveprolití proti Palestincům je zajistit Palestincům svobodu a spravedlnost za jejich vlastních podmínek, tečka.

  https://aktax.cz/kdo-sponzoruje-izraelske-masakry-v-gaze/

 8. Robert Fico pokračuje v blokování dodávek zbraní na Ukrajinu

  https://aktax.cz/robert-fico-pokracuje-v-blokovani-dodavek-zbrani-na-ukrajinu/

  • A hlasosmerová chazarská čúza pokračuje v likvidácii tisícov Slovákov!

   Ministerka Dolinková začína ukazovať svoju pravú tvár vakcinačnej fanatičky a podporovateľky farmabiznisu. Šéfka rezortu zdravotníctva chce zvýšiť možnosti očkovania proti Covid-19. „Ministerka robí takéto rozhodnutia v čase, keď nielen svetové, ale už aj naše médiá prinášajú informácie o náraste úmrtí mladých ľudí na srdcovo-cievne ochorenia, výskyte tzv. turborakovín a keď je explicitne dokázané, že celé očkovanie sa minulo účinku,“ reaguje Baránek. „Depopulačná agenda 2030 na ministerstve zdravotníctva ožíva,“ pridáva sa exguvernér NBS Tkáč
   https://www.infovojna.bz/article/ministerka-dolinkova-zacina-ukazovat-svoju-pravu-tvar-vakcinacnej-fanaticky-a-podporovatelky-farmabiznisu
   ————–
   Čo ty na to Hansi „z Lufthansy“!
   Už vás nebudeme voliť – už vás budeme len likvidovať!

   • Tí, čo sa očkujú teraz, boli zaočkovaní aj predtým. Oni sú už stratené duše, takto to budú mať za sebou o niečo skôr. V podstate im uštedruje ranu z milosti a skracuje im trápenie. Pokiaľ sa niekto dáva zaočkovať sám iniciatívne a nie je to povinné alebo nezaočkovaní nie sú diskriminovaní, tak nech si dajú aj 10 dávok. Komu niet rady, tomu niet pomoci. Jediný problém tu je, že je to stále hradené z peňazí daňových poplatníkov. Očkovanci by si mali eutanáziu uhrádzať zo svojho.

   • Dolinkovú môže schladiť premiér Fico, ktorý sám očkovanie odmietal.
    Aj toto povedal Baránek, to sa môže stať.
    https://www.youtube.com/watch?v=ohx3V1Nj6gg

    Niekedy sa mi zdá že médiá akoby preskakovali 3 aj pol roka vládnutia neschopákov. Nepíšu o zadĺženosti matovičo-hegerovskej vlády ale dobre si pamätali, prázdnu špajzu za Fica a Pellegriniho.

    • Má tam 5 ministrov prepojených na Pentu! Ak je fašizmus definovaný ako prepojenie vlády s oligarchiou a korporáciami – nazvite si ten ficoizmus konečne pravým menom!

 9. Niečo na tému digitálnej menu, ktorú nám chce vnútiť aj EU! https://www.hlavnespravy.sk/sledovani-vasich-plateb-je-velmi-realnym-nebezpecim/3302512
  V prvom rade máme zákon o obmedzení hotovostných platieb. Ak vláde záleží na slobode a ľuďoch naozaj ako tvrdí, potom by mali legislatívu upraviť tak, že žiadny zamestnávateľ nebude môcť vyžadovať od zamestnanca poukazovanie výplaty len na bankový účet (napr. pri príjme minimálne trojnásobku priemernej mzdy). Potom by mali byť zriadené tzv. centrá platenia ako sú napr. v Poľsku (punkty oplat), kde možno rýchlo a lacno bez vypisovania šekov hotovosťou všetko zaplatiť (nájomné, elektrinu, plyn, poistky atď.). Takto by sa dali krásne odstaviť banky, ktoré obyčajným ľuďom pre bežný život a výdavky NIE SÚ POTREBNÉ !!!
  Ďalej by mala byť spustená spoločenská debata o tom, čo je digitálna mena a aké sú jej aj negatívne dopady na slobodu! Nie jednostranné blábolenie len o pozitívach ako tupá propaganda pri vstupe do EU či pri zavádzaní EURO a pod. !!! Nemôžeme za žiadnych okolnistí dopustiť likvidáciu hotovosti a súčasne dovoliť, aby si každý podnikateľ určoval formu platenia – takto by napr. potravinové siete vylúčili hotovosť a nakoniec by skoro nikto hotovosť neprijímal ! takže treba zbystrieť a sledovať túto agendu, lebo od cca apríla 2024 sa spúšťa testovanie a v cca novembri 2025 chce Eu digitálne euro naplno zaviesť !!!

 10. provokater

  a tam, kto šklbe???

  • – tam nikto nepridáva, ani nešklbe – „len“ každú transakciu ostro sleduje…
   a sliedeniu našich výdajov a príjmov sa – ani z nás nezačipovaných – čo nevidieť nevyhne už nik (jedine, že by sme zaliezli hlboko pod zem)

Pridajte komentár

*