OSN požaduje neobmedzené núdzové právomoci v prípade „komplexných globálnych šokov“


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) OSN načrtla ďalekosiahly plán na prevzatie moci v rámci núdzového stanného práva na celom svete v prípade rôznych „komplexných globálnych otrasov“.

Pomocou tohto plánu chce zabezpečiť, že každá vláda a inštitúcia bude plne dodržiavať ich príkazy v prípade akejkoľvek krízy, ktorú by svojvoľne vyhlásili elity.

Podľa OSN musí mať globalistická elita zákonné právo potrestať akúkoľvek vládu, inštitúciu, firmu alebo jednotlivca na svete, ktorí by nesúhlasili s oficiálnou jednotnou reakciou na akúkoľvek krízu vyhlásenú OSN.

V správe z marca 2023 OSN uvádza niekoľko príkladov toho, čo by mohlo spustiť núdzové právomoci, vrátane:

 • závažnej klimatickej udalosti
 • budúcej pandémie
 • globálneho prerušenia digitálnej konektivity
 • veľkej udalosti vo vesmíre
 • a všeobecné nepredvídané riziká (udalosť nazývaná ako „čierna labuť“)

Portál Federalist uvádza, že plán má byť dokončený na „Summite budúcnosti“ v septembri 2024, kde OSN prijme Pakt pre budúcnosť, ktorý bude zahŕňať politiky, ktoré boli načrtnuté v správe OSN s názvom Naša spoločná agenda.

Jednou z takýchto politík je „núdzová platforma“ počas akýchkoľvek udalostí, ktoré majú globálny dosah. To by OSN poskytlo právomoc aktívne podporovať a riadiť medzinárodnú reakciu, ktorá kladie princípy rovnosti a solidarity do centra jej práce.

Stránka IT Guy na Twitteri publikovala status s nasledovným znením:

„Medzičasom… OSN by získala bezprecedentné právomoci nad verejným a súkromným sektorom obrovských oblastí sveta, a to všetko v mene boja proti zatiaľ neznámej kríze. Čo by sa asi tak mohlo pokaziť? https://t.co/fCGcTcrTsO – IT Guy (@ITGuy1959) 4. júla 2023

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V správe sa uvádza, že niektoré podrobnosti o spomínanej „Núdzovej platforme“ boli načrtnuté v dokumente, v ktorom generálny tajomníkom OSN uviedol:

„Navrhujem, aby Valné zhromaždenie poskytlo generálnemu tajomníkovi a systému Organizácie spojených národov stálu právomoc automaticky zvolávať a prevádzkovať Núdzovú platformu v prípade budúceho komplexného globálneho šoku značného rozsahu, závažnosti a dosahu.“

Dokument ďalej navrhuje, aby takáto právomoc „zaistila, aby všetci zúčastnení aktéri prijali záväzky, ktoré môžu zmysluplne prispieť k reakcii, a aby boli braní na zodpovednosť za plnenie týchto záväzkov“.

Podľa OSN musí každá vláda a inštitúcia na svete fungovať v súlade s globálnou agendou. Každý, kto nepodporí globalistickú reakciu, bude braný na zodpovednosť.

Uvádza sa v ňom tiež, že zatiaľ čo orgán pre mimoriadne situácie by mal najprv iba dočasné poverenie, OSN by ho mohla predĺžiť na neurčito, ak by to považovala za vhodné.

Správa portálu Federalist poznamenáva, že Bidenova administratíva podporila tento návrh OSN pri viacerých príležitostiach. Reportér Justin Haskins preto vydal varovanie, že „ak bude Núdzová platforma OSN schválená, štáty, ako ich poznáme, môžu prestať existovať“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ako to raz omylom, no veľmi trefne, povedal Gašparovič z prezidentského kresla: “ Organizácia Spojených Nádorov“

  • A nemohol sa z toho akosi vymotať a nemohol..(viď odkaz)

   P.S. Keď sa niektorý človek – pomýli, i Pravdu povie..
   Lebo OSN – s tým Guterešom – je dnes skutočná rakovina – národov, nádorov, názorov, čo len chceš..

   https://www.youtube.com/watch?v=7xWcUCMKLxA

   • Len pozor, jedna z možností liečby rakoviny je aj rádioterapia a chemoterapia.
    Zatiaľ sa nenašiel chirurg, čo by to odrezal, prírodná liečba nezaberá, ale prozreteľnosť má ešte asi všeličo pripravené, čo ešte nepoznáme…zatiaľ.

    • Recept na liečbu vyššie uvedeného..

     Je Čas žiť v Prítomnosti.

     – Si slobodný a chýba ti partner. Si vo vzťahu a chýba ti Sloboda.

     – Pracuješ a nemáš Čas. Máš príliš veľa voľného času a chcel by si pracovať.

     – Si mladý a chceš byť už dospelým, aby si mohol robiť veci, ktoré teraz nemôžeš. Si dospelý a rád by si sa opäť venoval veciam, ktoré si mohol ako mladý.

     – Si doma, ale chcel by si žiť inde. Si inde, no rád by si sa vrátil domov.

     P.S: Možno je čas prestať sa stále pozerať na to, čo ti chýba a začať – ŽIŤ V PRÍTOMNOSTI – skutočne si vážiť to, čo máš. Vychutnaj si vôňu svojho Domova predtým, ako otvoríš dvere a vyjdeš von hľadať vône Sveta. Pretože nič nie je samozrejmosťou a všetko je Dar. Daj tomu (Božskú) Hodnotu ….

     P.S. Pretože inak to skončí tak, že: „Operácia bola síce úspešná, ale pacient, žiaľ – zomrel..“

  • Z väčšiny komentárov k článku vidno, že ich autori podliehajú strašeniu aj z nereálnych či skrytých hrozieb. Títo paranoici sa tak boja každej inštitúcie, organizácie a pod., že potom píšu žlčovité komentáre, plné nenávisti a zloby 👺. Mýli sa však, kto si myslí, že tým niečo zmení.
   Skutočné veľké zlo je však inde, je aktuálne a viditeľné a spôsobuje utrpenie miliónov ľudí. Orientovaní ľudia sa preto oprávnene obávajú tohto zla. Žiaľ, zatiaľ to vyzerá tak, že nič s ním nezmôžu ☹️… Podobne ako v dávnej aj nedávnej minulosti. Možno si preto ľudstvo bude musieť prežiť ďalšie hrôzy, pretože kto si nepamätá minulosť a kto ju nechápe, musí si ju prežiť znova. A bude jedno, či to budú obdivovatelia ktorejkoľvek atómovej veľmoci, alebo jej odporcovia. Veď z nedávnej histórie jasne vyplýva, že veľmociam na právach, slobodnom a spokojnom živote ľudí nezáleží (najmä nie ľudí na krpatom Slovensku). Hlavným predstaviteľom veľmocí a ich prisluhovačom ide totiž o vplyv, moc a bohatstvo. A tomu podriaďujú svoju politiku. Duchom chudobní to zrejme nevidia ☹️

  • Dá sa to aj kratšie..
   .

   Nasrať

  • je to uz nova svetova vlada

 2. Ja teraz – 6.7.2023 – vyhlasujem Deklaráciu nezávislosti Slovenského národa!

 3. Na další řízenou pandemii se očividně připravují všichni. WHO chystá nová pravidla Mezinárodních zdravotnických předpisů a pandemickou smlouvu, což této organizaci umožní vládu takřka nad celým světem.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/spoluprace-eu-s-pfizerem-pokracuje-eu-zajistuje-rychlou-hromadnou-vyrobu-vakcin-pro-pristi-nouzovy-stav/

  • Umožní im to vládu nad idiotmi. Prečo chceš akceptovať protiľudské výmysly zločincov?

  • Galaxia andromeda

   Na zaklade povinnosti a rozkazov zriadia koncentracne tabory a zacnu vyhladzovat ludi ktori s nimi nesuhlasia. Pre vasu bezpecnost vas zavrieme a spalime v kremačnych peciach. Depopulacia môže zapocať. Ide im len o to aby mohli legalizovat vyhladzovacie tabory. Aj OH si k tomu pripravuju.o 2 roky uz bude svet nepochopitelny. Je zivotne nutne sa spajat a zriadit odpor. Verze ue napichani bioroboti bez svedomia nemaju problem s koncentračnymi tabormi. A este jedna vec kazdemu dat znamenie šelmy povinne.

   • Israismael

    To znamenie šelmy do istej miery je už vakcinácia bordelom do tiel ľudí.. Alebo teda predpríprava, aby sa tým vaxom osprostelo ľudstvo a prijalo to co už bude skutočnym znamením šelmy..

   • V mojom svete neexistujú plány globálnych zločincov. Ja si tvorím vlastný svet.
    A keby prišlo aj to najhoršie, zo zániku fyzického tela nemám strach.
    Ak nemáš strach zo smrti, si slobodný.

   • presne tak a daleko viac,ako Kanibalismus,co sa uz propaguje

 4. Máme skúsenosti s neobmedzenými právomocami počas núdzových stavov a komplexných globálnych šokov!
  Nabudúce už nebudem váhať riešiť také šoky “po svojom”!
  Stane sa zo mňa zviera. To predsa chcú – aby sa z nás stali zvery.
  Budú mať, čo chcú.

 5. Několik let před kovidem jsem si pokládal otázku, jak budou ti globální lichváři reagovat, až se jim bude hroutit federální rezervní systém. Co budou dělat, kam se půjdou schovat až ty jejich instituce lidi vezmou útokem. Dnes už je mě to jasný. Vymysleli si to dobře. Vsadím boty, že zrovna v tu dobu co se začnou zavírat banky a vypínat účty bude vyhlášena největší svět. pandemie a lidi budou muset sedět v rouškám doma na prdeli. A ten zbytek lidí, co přežije to vražedné očkování tak se probudí do otrokářské společnosti s centralizovanou CBDC.

  • Čo si praješ, dostaneš.

   • Galaxia andromeda

    To si praje satan a who my si prajeme zjednotit sa a bojovat za Boha.

    • A potrebuje Boh, aby sme za neho bojovali ? Toť otázka.

     Ja len tak filozoficky, že také prťky bezvýznamné, kdesik v zapadnutel diere vesmíru…sa blchy rozhodli, že idú slona obraňovať.

     Nebrať v zlom.

   • juraj

    Opäť trefa do čierneho.

    Veľký pozor na to čo si želáme, lebo by sa to mohlo uskutočniť. Respektíve na čo upriamujem svoju pozornosť, to si aj nechtiac akoby želám.

 6. Ešte ani to FOTO v článku nie je náhodné. Guteres je tam odfotený – v pozadí s Luciferovou „svätožiarou“..

  P.S. Ale ani on tam už veľmi dlho nebude „svetielkovať“.. Božia spravodlivosť to porieši!

 7. Mimo tému – ale chcem otvoriť tému osamelosti – t. j., čo zmrdi chcú dosiahnuť našou atomizáciou, lockdownami. A ako to súvisí s rituálom jedla! Pretože jedlo nie je samozrejmá vec – a súvisí s rituálom zdieľania!

  Mám neskutočnú chuť na pravú zemiakovú kašu s maslom – vyšlahanú – ľudovo – fučku! Kedysi samozrejmosť, ako príloha ku všetkému. Najlepšie k dobrej fašírke, voňavému rezňu, k rybe, atd! Ale jednému sa to neoplatí robiť! Lebo zoberte si suma sumárom, čo všetko „v malom“ potrebujete na halušky? Dnes cenový luxus ako taký – a tie zajebané hrnce! Keď variť halušky – tak pre 6-8 ľudí!

  Čiže – prichádzame aj o rituály toho kvalitného jedla a o jeho zdieľanie! A celý ten survival s konzervami – aby prežil jednotlivec a jeho rodina apokalypsu – ku.va! – kde sú halušky – kde je zemiaková kaša doboha! Ja nemám chuť sa deliť s mačkami!

  • Mal som aj kašu aj halušky a netrebalo 8 ľudí tie poplašné pičoviny tu sú fakt neznesiteľné raz som už povedal že som tu naposledy ale ešte jedným okom som kukal že či som sa nepomýlil dikes . Pomýlil strata času samozrejme že som tu chodil kvôli komentom. Málo nových ľudí so zaujímavým komentárom tak to tu def. Balím o starosť menej.

   • Si si uvaril – alebo si sa len niekde nažral! Pre mňa je zaujímavé, že som ťa tým vytočil! Pospolitosť ti niečo hovorí? Ja nehovotím o pospolitosti McDonalds ty konzumný debil!

    “ Málo nových ľudí so zaujímavým komentárom tak to tu def. Balím o starosť menej.“ – no a my máme o jedného čitateľa Badatel komiksu menej! Ku.va!

   • Probíhá nejen tady programování lidí na diktaturu . Bere se to jako hotová věc s kterou lidi nic neudělají , je to psychologický tréning tyhle články aby si na to lidi zvykli a pak to vzali jako samozřemost . Málokdo “ vstane “ a zařídí se ve svůj prospěch ne v prospěch otrokářů . Starší už nemají energii mladším se nechce z pohodlnosti,ze zvyku a že nějak to dopadne a uvidí se co bude.

  • Chceš mať spoločnosť? Kúp si psa. Pri prechádzkach so psom stretneš kopa zaujímavých ľudí. 🙂

   • He – kvôli tomu si kamarát kúpil psa, aby mohol poje.ať psíčkarku – dopadlo to tak, že sa stal otrokom svojho psa, a baba s pudlom kráľovským sa naňho ani neusmiala. Nepochopil rozdiel medzi jej pudlom a jeho black-white teriérom.

    Načal som tému – jedlo ako spoločenský rituál, čo tu niekto zjavne nepochopil – lebo nie je možné odrezať si kus mamuta – treba to dať do úvodzoviek? Ani žatva nie je vecou jednotlivca!

    Akože jednotlivec potulujúci sa po supermarkete – ak ho tam na základe ID pustia! Debil ten, kto si myslí, že nejako prežije sám! O čom je ku.va spoločná večera! Nerozoberajte moju osamotenosť – rozoberajte svoju BUDÚCU osamotenosť! Lebo ja už ju takto vnímam! Onedlho budete len vaša identita a vaše jedlo – o tom točím debili! Opekačka?! Uhlíková stopa! To nie je len o kaši a haluškách!

    „Málo nových ľudí so zaujímavým komentárom tak to tu def. Balím o starosť menej.“ – to sú starosti ku.va! Sprostý, ktorý sa prihlásil, že je sprostý! A koľkí ešte?!

    • Je fakt že niektorí píšu bludy na pol strany. Ich čítanie pripraví človeka o čas. Stačí ich preskočiť. Netreba odchádzať. Cez stanné právo je riešenie internetová jedáleň, zdielanie videa.

    • Píšu to stále dookola tuhle myšlenku že bez vzájemné pomoci nepřežijeme v jejich systému plném udavačů a přisluhovačů. Škoda námahy a zařídit se jinak a po svém . Chystám se i tenhle rok do terénu probádat situaci ,poznat nové lidi ,být jen tak v přírodě ,spát pod širákem ,zkusit pár nových věcí,nářadí pro přežití venku. Nikdy se neví jak se vyvine situace. Chodila jsem kvůli diskusím ,ne článkům ale je to už tady nezajímavé. Na tohle spoléhají ,na nečinnost lidí které si zotročili pro své účely.

     • To môže byť zaujímavá náplň dovolenky, nacvičovať prežitie – stanovanie, opekačky, dezinfekcia, lezenie po horách… Lepšie ako Chorvátsko.

 8. Toto je to, čo hovorím, že nás s BRICS dorazí úplne natvrdo!

  “ Piotr Relich ukazuje, jak někdejší sovětský bolševický model totalitní moci, jenž domněle padl na konci osmdesátých let, plně převzal a technologiemi na kontrolu všech a všeho v globálním koncentráku podstatně zdokonalil umírající Západ – přesně tak, jak předpověděla ve Fatimě Panna Maria.

  Před­po­věď Matky Boží o „rus­kých (sovětských) blu­dech“ je často zto­tožňována s ex­pan­zí ko­mu­nis­tic­ké ide­o­lo­gie jak v po­li­tic­kém, tak i v kul­tur­ním roz­sa­hu. Je ale zřej­mé, že cen­t­ra no­vé­ho tech­no­kra­tic­ké­ho to­ta­li­ta­ris­mu glo­bál­ní­ho roz­mě­ru, který se rodí před na­ši­ma očima, již ne­le­ží v Mosk­vě, ale v Da­vosu, New Yorku a Wa­shing­to­nu. Pře­nes­ly se tam ale právě z Mosk­vy sovětských časů.
  Se­xu­ál­ní re­vo­lu­ci nevynalezli hippies

  Po roce 1917 – přes­ně dle před­po­vě­di Panny Marie ve Fa­ti­mě – se ko­mu­nis­mus roz­ší­řil ve formě po­li­tic­ké­ho sys­té­mu po celém světě. Ale už dávno ba­da­te­lé fa­tim­ských zje­ve­ní va­ro­va­li, že „ruské (sovětské) bludy“ nelze re­du­ko­vat vý­luč­ně na po­li­tic­ký roz­měr. Vůdčí ideje ko­mu­nis­mu, totiž vý­stav­ba domnělého ma­te­ri­ál­ní­ho „ráje na zemi“ při současném od­stra­ně­ní ná­bo­žen­ství z ve­řej­né­ho a po­li­tic­ké­ho ži­vo­ta, stejně tak jako po­tře­ba vý­cho­vy „no­vé­ho člo­vě­ka“ bez ro­di­ny a vlast­nic­tví, se zá­ni­kem So­vět­ské­ho svazu nezmizely.

  Ne­třeba jistě ší­ře­ji vy­svět­lo­vat, že to, co dnes vi­dí­me jako mo­rál­ní zka­že­nost Zá­pa­du, je da­le­ko sa­ha­jí­cím vý­sled­kem ex­pe­ri­men­tu po­pr­vé pro­ve­de­né­ho bol­še­vi­ky. Dávno před­tím, než v USA vznik­ly první ko­mu­ni­ty hip­pies, kvet­la pa­de­sá­t let předtím v Rusku kom­so­mol­ská „volná láska“, sex byl chá­pán jako „skle­ni­ce vody“, roz­vod šlo kou­pit za 3 rubly a po­trat slou­žil jako hlav­ní „an­ti­kon­cepč­ní pro­stře­dek“.“
  https://www.infovojna.bz/article/fatimske-proroctvi-naplneno-sovetsky-rezim-se-plne-prestehoval-na-zapad-centra-rodiciho-se-noveho-technokratickeho-totalitarismu-globalniho-rozmeru-jiz-nelezi-v-moskve-ale-v-davosu-new-yorku-nebo-washingtonu
  ————————————
  Kultúrny marxizmus dnes spoľahlivo rozkladá všetko – vrátane USA!
  Yuri Bezmenov – Umenie rozvratu a demoralizácie
  https://www.mojevideo.sk/video/2e6d4/yuri_bezmenov_umenie_rozvratu_a_demoralizacie.html

  • A kdopak to tam zanesl? Ṕrý má být Rusko tím světovým lídrem.Západ bude odzbrojen,demoralizován,plný migrantů a kdopak si vezme zpátky své bývalé satelity? Ještě budou prosit východního bratra.Když to nejde po dobrém ,půjde to po zlém.
   https://www.pravda.ru/world/1854417-lgbt_ukraine/

  • Tak toto musela vygenerovať snáď samotná AI. Je to neuveriteľný blud o Matke Božej, Rusku a Bolševikoch!
   Podvodník s informáciami o skutočnej Matke Božej nevie absolútne nič a pri podvádzaní berie za bernú mincu/oháňa sa iným, fungujúcim podvodom – „Matkou Božou – Pannou Máriou“. Lenže nie všetci sú idioti v tomto smere a vidia, že ide o účelové klamanie.
   Vo Vatikáne by mali vyjsť konečne na svetlo sveta s tým čo mali predať ľudstvu ako posolstvo od skutočnej Matky Božej a nie ho pred ľudstvom skrývať! A keď myslím skutočnú Matku Božiu tak nemám na mysli Vatikánsky globalistický satanický blud – egregor a temný kult „Pannu“ Máriu ale skutočnú kráľovnú nebies a Matku Božiu Elizabeth. Pretože tí, ktorý satanický egregor „Panny Márie“ vytvorili – tak tým Rusko prekáža počas celej jeho existencie na Zemi.
   Tí budú vždy útočiť na Rusko a obratne či neobratne naň hádzať všetko zlo a utrpenie ľudstva, ktoré oni ľudstvu spôsobili. Postupne krok za krokom všetko hádžu Rusku na krk – všetko utrpenie na Zemi mu dávajú za vinu a aj to do čoho ho sami násilne priviedli a trpelo tým – komunizmom, marxizmom – s tým nemá Ruský svet nič spoločné len to, že sa toho musel zbavovať.
   Poslednú dobu vidieť ako prekrúcajú dejiny 2 svet. vojny a postupne vytvárajú z Ruska vinníka a agresora, ktorý začína vojny vrátane oboch svetových. Aj ten Rusku nanútený globalistický marxizmus a západný komunizmus, ktorého sa Rusko za pomoci boľševikov a Stalina po 1917 muselo krvopotne dlho zbavovať – aj ten mu dávajú za vinu. V podstate Rusko – Ruský svet prezentujú ako to čo generuje zlo na planéte. Všetci satanickí prisluhovači vidia všetko zlo na Zemi ako dôsledok existencie Ruska (a posledné storočie) boľševikov – a nech už idú na to z akejkoľvek strany – nedokážu sa vždy dokonale ukryť – je vidieť o či im ide.

   • Velmi správně !

   • Israismael

    Tie Marianske zjavenia panny Márie ,ktoré sú tak posvätné ale nemajú nič spoločné s Pravým Bozstvom , by mohol odhaliť každý človek keby trochu porozmýšľal ako je to všetko nasmerované na Rusko . Už to je podozrivé s tým ruskom (napriek tomu že bolo komunistické ) ,keď nad tým všetkým porozmýšľa súdny a zdravý človek ,lebo sú to zvody,, pána „tohto sveta ..skôr by to malo byť nasmerované na satansku Ameriku a na západ to zasvätenie, aby konečne skončil svet temnôt cez Ameriku a západ ..Lebo ako sa píše v treťom fatimskom posolstve malo byť zasvätené Rusko panne Márii aby sa vraj zmenilo a nešírilo bludy …Ci nešíri bludy Amerika viac než iné štáty ? ..A čo urobil Vatikán pred rokom? Akt zasvätenie panny MARIE pápežom .Skončila sa tým ,,zasvätenim „snáď vojna ? ..panna Mária mala jedno veľké poslanie ..Priviesť na svet cez svoje lono Syna Božieho ..ale nič iné a nič viac a už vôbec nie akty uctievania ( a to niekedy viac ako uctievanie Boha ),alebo akty zasvätenia a pod..
    A v skutku existuje ako písal ACHNATON v tých Najvyšších výšinách pramatka ,prakralovna menom Elizabeth..To sa zatajuje ľudstvu aby nedošlo k poznaniu ..Lebo okamžite by padol kult Panny Márie a aj celé RKC

  • Wikipedie o BRICS : „Pojem byl poprvé použit Jimem O’Neillem z investiční banky Goldman Sachs v roce 2001; tehdy ještě jako BRIC “
   Tohle musí jen trochu bystrému člověku stačit.

  • Galaxia andromeda

   Ty si chodil do školy zbytocne drať nohavice. Klamstva nad klamstva rusky sovietsky komunizmus? Kto napisal komunisticky manifest kto to vymyslel? Nie nahodou levi mordechai? Nemecky zid!!! O akom ruskom komunizme to pišes. Vyzera že panenka maria je vzdelana a už okolo roku 33 nasho letopočtu vedeka čo je komunizmus a hlavne rusky kde boli carovia. Takže pokukaj sa ohladom komunizmu do nemecka. A ohladom socializmu sa pozri na NSDaP , to je len nahodaaa ze zase nemecko. Dedovia dobre vedeli prečo maju byť nacisti rozdeleni!!!

  • Maroš – 23.39
   Milý příteli,
   ale to, co nazýváš bolševismem, je bohužel trockismus. S tím právě bolševismus začal bojovat, ale nebyl připravený na to, že trockisti všechny pojmy začnou obracet a přejmenovávat. V šedesátých letech tato filosofie zaútočila znovu na celý svět a , zdá se, zatím vítězí, protože si pleteme pojmy a věříme jejich lžím. Takže pláčeme na špatném hrobě. Polopatě to neustále vysvětluje Pjakin, třebaže po zabití jeho ženy se vyhýbá označit, kdo je ten na vrcholu. Ale už někdy v mých pěti, šesti letech mne doma učili: Ptej se sám sebe, v čí prospěch? Komu to prospěje? A pak začni přemýšlet.

   • Přesně.Stalin naopak podporoval rodinu,v době kdy byl ještě šestidenní pracovní týden, chtěl 6 hodinovou pracovní dobu aby rodiče byli více s dětmi.

    • Takto to, žiaľ, funguje v „demokratickom“ Slovensku (viď odkaz)

     https://spravy.rtvs.sk/2023/07/policia-zacala-trestne-stihanie-v-suvislosti-so-zjazdom-kss-na-ktorom-vyvesila-portret-stalina/

     P.S:1 – Každý, kto chce niečo historicky i politicky pochopiť okolo tzv. „diktátora“ – J.V. Stalina, mal by si prečítať faktografickú knihu od českého autora: Jiří Šifrin – Bůh Synergie.

     P.S:2 – Citácia myšlienky z Úvodu tejto knihy od Jurija Muchina- v českom jazyku:

     „Jestli si nechceš danou záležitost nastudovat sám a chceš jenom opakovat to, čo říkají jiní, máš jenom dve možnosti.
     Když budeš opakovat to, čo říkají moudrí a čestní lidé, budeš vypadat jako moudrý a čestný člověk.
     Když budeš opakovat to, co říkají darebáci nebo idioti, potom budeš vypadat jako darebák nebo idiot a to dokonca i tehdy, pokud ním nejsi.
     Ospravedlnovat se tím, že jsem uvěřil nějakému hlupákovi, nebo podvodníkovi, znamená dělat ze sebe hlupáka.“

     A na záver si dovolím – citát:

     „Moc nekazí ľudí, je to naopak – najskazenejší ľudia najviac bažia po moci.“ – Josif Vissarionovič Džugašvili – Stalin.

   • vlcek
    „Zoberme si napríklad jeden príklad z Audio-dopisovej série Dr. Betera, Guajanský masaker v Jonestowne v novembri 1978. Od začiatku až po koniec, Guajanský príbeh bol plný anomálií, nezodpovedaných otázok, divných vyhlásení vlády, a správ, ktoré na tom veľa nepridali. Začalo to jatkami amerického kongresmana a novinárov čo boli s ním, a čo nebolo nikdy vyšetrené kongresom. Obete zomreli na otrávenie kyanidom, smrťou, čo zanechá mŕtve telo a tvár v smrteľnej agónii. A zatiaľ obete boli nájdené v mierumilovných usporiadaných radoch…tvárou nadol. Po následných pár dní sa na scéne odrazu objavili vojenské oddiely pre údajné čistiace operácie. Zrazu bol veľký nárast mŕtvych tiel. Unáhlené vysvetlenie z Pentagónu bolo také neuveriteľné, že bolo okamžite stiahnuté a vymenené za druhé. Tieto a mnoho ďalších údajov nebolo nikdy zodpovedaných o Guajanskom masakre, ale jednoducho bolo nechaných na to aby pomaly odišli z pamäte verejnosti do histórie s pokročilým časom. Pre tých, čo nemali potuchy o silách vľpozadí, ktoré tu vo svete pracovali, Guajana ostane navždy nevysvetliteľná…ako keby takéto udalosti sa mohli udiať len tak úplne bezdôvodne.

    Kľúčová udalosť, ktorá chýbala vo všetkých správach o Guajane bola existencia tajnej Sovietskej základne striel – stredného doletu, neďaleko od Jonestownu. Dr. Beter podal veľakrát verejne správy o existencii tejto základne počas štyroch rokov, ktoré predchádzali samotnej Guajanskej masakre. Taktiež informoval o krachu spoločných dohôd medzi pravými vládcami Ameriky a tými čo vládli Sovietskemu Zväzu. Boli to tieto fakty čo viedli priamo k tragédii v Jonestowne masovej vražde, urobenej len na oko ako krycí manéver na zničenie ruskej tajnej základne. Len zopár dní po Jonestownskej tragédii, Dr. Betera Audio-dopis 40 odhalil pravdu že čo sa tu v skutočnosti udialo. V tejto správe Dr. Beter podal detailné odpovede na otázky ktoré by inak ostali nezodpovedanými až do dnešných dní.

    Vo svojich 80 Audio-páskach odhalil tri základné frakcie – mocenské štruktúry, ktoré bojujú o moc vľdnešnom svete.

    Sú to:
    1. Kartel Rockefellerovcov
    2. Boľševicko-Sionistická os
    3. Noví vládcovia v Kremli – Pôvodní Ruskí Kresťania

    Tieto frakcie ako také existovali už v minulom storočí, a vzťahy medzi sebou vždy boli v ustavičnom pohybe. Hoci ich korene siahajú oveľa ďalej do minulosti až niekoľko storočí.

    1. Kartel Rockefellerovcov:

    Rockefellerov kartel je na prvom mieste, ktorým sa zaoberajú Audio-dopisy Dr. Betera. Po prvé, jeho činnosť je celosvetová. Jeho hlavné zázemie sú Spojené Štáty Americké. Po druhé, bola to neodškriepiteľne najsilnejšia časť z týchto troch frakcií, keď začal Dr. Beter s nahrávaním jeho Audio-dopisov v roku 1975. Situácia sa neskôr drasticky zmenila.

    Rockefellerov kartel dnes zahŕňa niekoľko stoviek najväčších celosvetových medzinárodných korporácií – veľkých naftových spoločností, bánk a veľkých obchodov. Je to istý druh typu novej ríše, s ekonomickou mocou až takou veľkou, že sa vymyká vládnej kontrole. Jeho hlavné sídlo je v Amerike, ale perspektívy a záujmy sú globálne. Je to ríša sama o sebe.

    Rockefellerov kartel začal a bol vytvorený už pred storočím Johnom D. Rockefellerom. Jeho známymi obchodnými ťahmi vytvoril Standard Oil Trust (Naftový koncern) a urobil zo seba prvého miliardára na prahu nového storočia.
    Jeho nekalé obchody viedli verejnosť k opozícii, čo viedlo až k súdnemu rozhodnutiu Najvyššieho súdu r. 1911 o rozpustenie takzvaného Štandartného monopolu na naftu. Ale Rockefeller začal byť v svojej taktike už ďaleko prefíkanejší. Nachádzal cesty ako skryť svoje bohatstvo a vplyv, zatiaľ čo jeho ríša sa rozširovala zo dňa na deň. Éra veľkých trustov mala krátko trvajúci efekt: že vplyvom jeho kontroly a iných machináciách ,v ktorých mal prsty bolo možné si zachovať stálu kontrolu nad rozpadnutým monopolom na naftu.

    Počas dvadsiateho storočia, počínajúc Prvou svetovou vojnou, Rockefellerov ekonomický vplyv sa zväčšoval až na úroveň politického vplyvu, čo následne zase viedlo k zvyšovaniu Rockefellerovho vplyvu ešte ďalej. Napríklad nafta hrala rozhodujúcu úlohu vo všetkých vojnách, do ktorých sa Amerika zapojila v tomto storočí, čo znamenalo prosperujúci obchod pre Rockefellerovcov. A napriek tomuto, správy tohto typu boli ignorované vľoficiálnych správach,a tak isto ajv histórii akú oficiálne poznáme, a kde to vôbec nie je známe. Že sa tieto informácie nedostali do médií je znakom narastajúcej kontroly a vplyvu v oblasti kontroly médií Rockefellerovým kartelom. Moc ako taká je najlepšia, keď je navonok nepoznaná, a tým pádom sa vždy robí všetko preto, aby verejnosť nebola o týchto veciach informovaná.
    Na prahu tohto storočia bola vyvinutá takáto nehanebná taktika na rôzne nekalé účely – známa ako tzv. „Public Relations“ (Vzťahy z verejnosťou). Začalo to tým keď John D. Rockefeller, známy svojou túžbou po bohatstve, začal meniť svoj imidž (výzor) tým, že na uliciach začal rozdávať drobné peniaze chudobným. V tom čase začal dávať rôzne dary do rozličných charitatívnych organizácií, a to vždy s veľkou pompéznosťou, fanfárami a publicitou, aby si naklonil verejnosť. Toto viedlo k vytvoreniu Neziskových Nadácií (Tax Exempt Foundations), ktoré naoko vyzerali nevinne no však viedli len k ďalšiemu zveľadeniu jeho majetku, moci a vplyvu. Rockefellerom kontrolované nadácie boli použité k zmene spôsobu amerického života a hodnôt vľsmere, ktorý najviac vyhovoval pre Rockefellerovú kontrolu. A v tom istom čase tieto nadácie slúžili taktiež ako nevyhnutný prostriedok pre rozvíjajúci sa obchodný vplyv, čo viedlo až k vytvoreniu Rockefellerom kontrolovaného kartelu.

    John D. Rockefeller Sr. založil skutočnú dynastiu, s tým že ďalšie ciele a programy preberú úspešne ďalšie jeho pokolenia. John D. Rockefeller Junior pokračoval v tomto započatom programe ďalej s niektorými ďalšími plánmi ako zničenie úlohy Kresťanstva, na čom vlastne historicky bola založená aj Amerika a jej ideály. Ale bola to až tretia generácia Rockefellerovcov, ktorá dostala tento kolos až na úplné výslnie svetovej moci. Zo šiestich členov tretej generácie, sestra Abby a brat Winthrop sa o tento veľký plán nejako zvlášť nestarali (hoci Winthrop sa stal guvernérom Arkansasu). Ale ďalší štyria – John D.III., Nelson, Laurance a David – sa spoločne vrhli do tohto projektu rozšírenia Rockefellerovho Impéria. Medzi sebou si rozdelili svet na niekoľko sfér vplyvu. Každý si určil istý okruh, ale koordinoval svoju činnosť s ostatnými. Spoločne pracovali ako celok, a počas Audio-dopisovej série Dr. Betera, ich Dr. Beter jednoducho pomenoval ako „Štyria bratia Rockefelleroví“. Asi tak od Druhej Svetovej Vojny a ďalej, boli to títo štyria Rockefellerovci, ktorí mali kontrolu nad týmto svetovým kolosom ich impéria. Boli to oni, čo vytvorili moderné medzinárodné korporácie, a použili peniaze amerických daňových poplatníkov pod záštitou „zahraničnej pomoci“ po II. Svetovej Vojne na rozvinutie a vybudovanie ich impéria po celom svete. Druhá svetová vojna bola vojnou o ložiská nafty v Saudskej Arábií, a toto im prinieslo ohromný finančný príliv. Tieto nehorázne zisky z nafty zo Saudskej Arábie umožnili Rockefellerovcom skúpiť veľkú časť priemyselnej bázy Spojených Štátov, Európy a Japonska. V tom istom čase vplyv v Latinskej Amerike, pôvodne založený Nelsonom Rockefellerom počas II. Svetovej Vojny, sa rozrástol v povojnovej ére ešte viac.

    John D. Rockefeller III. stál za ekonomickým ovládnutím Afriky. Revolúcie vytvorili vlády z černochov, ktorým schádzali skúsenosti a tak sa museli o pomoc obrátiť na Rockefellerové medzinárodné korporácie, aby „spravovali“ ekonomiku ich krajín.

    Laurance (Laurence) Rockefeller sa pustil do kontroly a vplyvu v oblasti vzdušného leteckého priemyslu Ameriky a taktiež obrannej výroby, burzy cenných papierov. David, najmladší, ale aj najsilnejší z nich, sa stal kráľom v bankovej oblasti a siahajúc až do medzinárodného (svetového) obchodu. Taktiež sa špecializoval aj na úlohy špionážne, hoci aj Nelson bol zapojený v tejto sfére.

    Po desaťročia išli Rockefellerovcom veci vždy tým správnym smerom tak ako chceli bez nejakých väčších problémov. Ale v čase začatia vydávania Audio-dopisov Dr. Betera, veci začali naberať trošku iný spád. Rockefellerovci začali naznačovať úpadok v ich vplyve a v ich moci. Urobili niektoré chyby, a tak niektoré ich plány sa začali rúcať. Počas rokov 1974-75 ich určité plány boli ohrozené, vďaka záujmu verejnosti, kde vyšli najavo isté nejasnosti ohľadne amerického zlata. Ďalší bol r. 1976-77, keď sa ich dlhodobé tajné spojenectvo s Kremľom rozpadlo, po tom čo ich bývalí spojenci – Sovietski Boľševici boli odstránení a nahradení Novými vládcami v Kremli – čo bola nová vládnuca skupina. Štyria Rockefellerovci urobili chybu, keď privítali vyhnaných Boľševikov z Ruska a dali im pozície moci tu v Spojených Štátoch. To viedlo na začiatku roku 1979 k zvrhnutiu Rockefellerovcov Boľševikmi tu v U.S.A.

    Prvý John D. Rockefeller III. zomrel pri takzvanej „autonehode“ v júli 1978. Potom v. r 1979 boli postupne všetci zostávajúci odstránení frakciou Boľševikov.

    V dnešných rokoch už nie je Rockefellerov kartel priamo pod kontrolou rodiny Rockefellerových, ako to bolo za časov „Gangu štyroch bratov (Gang of four)“, ale ešte stále zostáva ako vplyvná skupina. Po ukončení série Audio-dopisov Dr. Betera v Novembri 1982, preskupený Rockefellerov kartel začal naberať zase stratenú kontrolu v tuhom boji proti Boľševikom tu v U.S.A.

    2. Boľševicko-Sionistická Os:

    V roku 1917, na vrchole I. Svetovej Vojny, sa udiali dve veci ktoré mali za osud vytvárať väčšiu časť Dvadsiateho storočia. Jedna z týchto vecí bola Boľševická revolúcia v Rusku. Druhá z nich bola Balfourova deklarácia, ktorou Anglicko v pozadí svojou podporou stálo za konceptom vytvorenia Židovského štátu v Palestíne.

    Spolu Boľševizmus a politická sila známa ako Sionizmus, majú spoločné historické korene, ktoré sú pre väčšinu ľudí neznáme. Obidvoje boli vytvorené v záujme Rothschilda, ktorého podpora bola taktiež za meteorickým vzostupom k bohatstvu Johna D. Rockefellera Seniora pred storočím. Boľševizmus a Sionizmus majú taktiež spoločné historické korene v takzvanom „kráľovstve židovskom“ pred tisícročím. Toto kráľovstvo bolo situované, kde sa teraz nachádza Južné Rusko, medzi Čiernym a Kaspickým morom. Pozostávalo z ľudí známych ako Kazary, ktorí mali Mongolsko-Turecký pôvod, a ktorých vodcovia oficiálne adoptovali Judaizmus ako štátne náboženstvo. Toto bolo urobené ako politický manéver, umožniť Kazarsku udržať si politickú nezávislosť od dvoch silných susedov. Boli to super-mocnosti vtedajšých dní:

    Moslimská Ríša Kalifánov na Juhu a Kresťanská ríša Byzantská na západe. Hoci oficiálne adoptovali Judaizmus, Kazary boli brutálni a vojnoví ľudia. Vôbec sa nezmenili, keď z čisto politického hľadiska sa prehlásili za židov. Kazarská ríša sa tiahla na severe až po krajinu, ktorá počas kresťanského princa Vladimíra, začala byť známa ako Rusko. Kazarská ríša dokonca zahrňovala staré ruské mesto Kyjev, kde panoval Vladimír.
    Kazarská nadvláda bola brutálna a násilná, bez nejakých kompenzačných ponúk, čo ponúkali iné ríše v tom čase, ako ochranu voči iným dobyvateľom. Na konci, Kresťanské sily princa Vladimíra z Ruska, skombinované s Byzantskými zaútočili na Kazarov a ich „židovské kráľovstvo“, a úplne ich zničili.
    Kazarskí židia boli potom nútení opustiť svoj domov spomedzi morí, mnohí z nich do východnej Európy. Tu sa nejako včleniť medzi židov z Palestíny, ale niesli si zo sebou svoje zvláštne dedičstvo. Bolo to dedičstvo horkej nenávisti celkove voči Kresťanstvu a zvlášť voči Rusku.

    A tak počas storočí „Kazarskí židia“ snívali z generácie na generáciu o znovu získaní svojej stratenej ríše. Tento sen sa neskôr rozvinul do dvoch smerov. Jeden z týchto smerov zdôrazňoval obnovenie moci nad Ruskom a vykryštalizoval sa v Boľševizmus. Druhý prúd, zdôrazňoval starý falošný náboženský smer „Židovského kráľovstva“, ktorý sa vyvinul do dnešnej sily známej ako „Sionizmus“. Obidva smery sú cieľovo zamerané na svetovládu. Obidva sú známe svojou hrubosťou, a neberú ohľad na ľudský život. Líšia sa iba geografickou polohou a časťou taktiky. Zo spoločnými koreňmi a spoločnými cieľmi, Boľševizmus a Sionizmus pracujú spoločne ruka v ruke.

    Keď Boľševizmus bol naočkovaný do Ruska v roku 1917, bolo to urobené s pomocou Rockefellerovho kartelu. Od toho času ďalej, bolo tu tajné spojenectvo medzi tými čo kontrolovali za scénou americkú politiku (Rockefellerov kartel) a tými čo vládli Sovietskemu Zväzu (Boľševikmi). Rockefellerovmu monopolu na naftu bola daná kontrola nad predávaním nafty z obrovského naftového zdroja v Baku v r.1926. Po roky bol boľševický režim udržovaný v Rusku Rockefellerovcami, a čo im bolo taktiež výhodné.

    Zatiaľ čo Spojené Štáty a Sovietsky Zväz predstierali že sú protivníkmi voči sebe, boli vlastne spoločne zainteresovaný na ovládnutí celého sveta. Nepravá nenávisť medzi Washingtonom a Moskvou bola umelo udržovaná kvôli polarizácii sveta, a viedlo to ostatné národy aby sa zaradili medzi jednu z týchto dvoch mocností. Tí, čo sa rozhodli ostať nezávislými, takzvaný „Tretí svet“ – boli cieľom rôznych miestnych konfliktov a revolúcií, a tak boli privedený na kolená jeden po druhom. Zatiaľ dlhodobo cielený príkaz a cieľ bol: slovami tajného nariadenia Bieleho domu: „Zmeniť životnú úroveň tak, aby sa dal život v Amerike spojiť s životom v Sovietskom Zväze“. Týmto smerom bude možné dosiahnutie celkovej „svetovej vlády“, čo by bolo vyplnenie „združenia (výboru)“, založeného na počiatku Dvadsiateho storočia Carnegieho ústavu pre medzinárodný mier a spojencom Rockefellerovho kartelu.

    Aby sa v poriadku dosiahlo spojenia amerického životného štýlu so Sovietskym životom pod Boľševikmi, bolo jasné že kvalita amerického života sa bude musieť znížiť o hodne veľa. Vyžadovalo to, aby sa väčšia časť politického systému zmenila smerom k diktatúre. Vyžadovalo to oslabenie amerického finančného a monetárneho systému. A priniesť vytúžené radikálne zmeny, znamenalo ďalšie vojny. Opatrne vedené tak, aby Amerika prehrala. Prvá vojna ktorú Amerika nevyhrala, bola vojna v Kórei, dekádu neskoršie bola Amerika zatiahnutá do Vietnamskej vojny, ktorá taktiež bola vetovaná z Bieleho domu tak aby ju Američania nevyhrali.

    Posledná vojna bola naplánovaná a naprogramovaná ako „I. Nukleárna Vojna“, zväčša bojovaná na americkej pôde, medzi Spojenými Štátmi a Sovietskym Zväzom. Plánovalo sa to uskutočniť na koniec 70-tych rokov, ale zmeny v Rusku, ktoré nastali to všetko zmenili. Boľševici čo boli pri moci v Rusku od roku 1917 boli cieľom dekád trvajúcej kampane, pevnej sekty rodených kresťanských Rusov. Ich moc sa začala črtať a prevažovať boľševickú okolo roku 1953, po Stalinovej smrti. Toto bol dôvod aj známej „destabilizačnej kampane“, ktorá nasledovala. V strede rokov 70-tych, táto anti boľševická sekta konečne dosiahla takej úrovne moci, že kompletne zvrhli a vyhnali zvyšných Boľševikov z Kremľa. Potom nasledovala ťažká vlna vyháňania z pozícií moci v Rusku, čo bolo popisované v západnej tlači ako vlna emigrácie.

    Ako Boľševici začali strácať svoju moc v Rusku, ich „detenté“ (Začiatok 70 rokov bol v znamení tejto politiky – detenté) dohoda sa rozpadla. Dohoda medzi Sovietmi a Rockefellerovcami bola založená na Boľševickej kontrole na Sovietskej strane, a keď to bolo zrušené, bola tak isto zrušená ich tajná dohoda. Dohoda bola narušená, ešte aj v týchto dňoch stále tajnou, krízou rakiet umiestnených na dne mora v roku 1976. Rok na to bola zrušená úplne, tak isto tajnou bitkou, „Bitkou o obsadenie (zúrodnenie) Mesiaca“, vo vesmíre.

    V tomto bode bratia Rockefellerovci urobili osudnú chybu. Odvtedy, čo ich tajní spojenci v Sovietskom Zväze boli Boľševici, uvítali vyhnaných Boľševikov z Ruska a dosadili ich do pozície moci v štátnom aparáte tu v Spojených Štátoch. Odôvodňovali to tým, že vyhnaní Boľševici budú poznať slabé miesta novej vládnucej skupiny v Kremli, čo pomôže Rockefellerovmu kartelu sa s týmto problémom vysporiadať.
    Na čo Rockefellerovci však zabudli, bola neschopnosť Boľševikov deliť sa o moc. Ešte horšie však, Boľševici sú štátni socialisti, ktorých záujem a cieľ je koncentrovať všetku moc do rúk pár ľudí (čiže ich samotných) spôsobom vládnym. Rockefellerov kartel napriek tomu v kontraste, reprezentujú korporačných socialistov. Koncentrácia moci do rúk pár spôsobom korporácií, za minimálnej účasti vlády. Obidvaja majú spoločný cieľ, hoci spôsobom diametrálne rozdielnym. Nemôžu spoluexistovať v tej istej spoločnosti.

    Boľševici tu v Amerike neskôr obsadili významné posty, a začali používať ich vplyv voči Rockefellerovým bratom. V strede roku 1978 vplyv Boľševikov v Pentagóne spôsobil radikálny posun americkej strategickej politiky do pozície prvého „nukleárneho“ úderu voči Rusku. V júli 1978 zomrel John D. Rockefeller III., čo oslabilo tento spolok štyroch bratov. V novembri 1978 sa stal Guajanský masaker, ako súčasť vojenského plánu, za ktorými stáli Boľševici z Pentagónu a taktiež Izraelské komandá. Potom v januári 1979 začalo celkové chopenie sa moci Boľševikmi (coup d¤etat – štátny prevrat) vraždou Nelsona Rockefellera.
    Počas prvých mesiacoch roku 1979, moc Rockefellerovcov nad Spojenými Štátmi tu bola zruinovaná tunajšími boľševikmi. Ale našťastie, Boľševikom tu v Amerike bolo zabránené v prebratí totálnej moci nad štátnym aparátom za pomoci intervencie ruskej KGB. Noví vládci v Kremli vedeli, že úplne víťazstvo Boľševikov tu v Amerike by viedlo k nukleárnej vojne, a tak tomuto predišli. Boľševická kontrola Pentagónu bola silná od roku 1979 ďalej až po ukončenie série Audio-dopisov Dr. Petra Betera v roku 1982.

    A tak tu je silný boj vo vláde Spojených Štátov medzi Boľševikmi a kartelom Rockefellerovým, ktorý sa pokúša vydobyť si späť stratené pozície. A ešte, obmedzená dohoda proti Boľševikom medzi Rockefellerovým kartelom a Novými vládcami v Kremli na počiatku roku 1982. Kartel a Kremeľ, ešte stále majú nejaké spoločné body na ktorých sa môžu dohodnúť. Obidvaja sú smrteľnými nepriateľmi Boľševikov. Aby ich zničili, dohodli sa na niektorých spoločných bodoch.

    Boľševici tu v Spojených štátoch majú konečný cieľ atómovú vojnu, ktorou by zničili Rusko, ktoré nad nimi zvíťazilo a vyhnalo ich. Ako cesta k tejto vojne je kritická oblasť Stredného východu. V tejto oblasti tunajší Boľševici sa spoliehajú na ich blízkeho spojenca „Sionistov“, ktorí im vydláždia cestu k vojne.
    Tak, ako väčšina tunajších ľudí, si nie je vedomá boľševického charakteru tunajšej vlády, tak väčšina Izraelských občanov si nie je vedomá skutočnou povahou a cieľom ich Sionistickej vlády. Američania a podobne aj Izraelčania si škrabú hlavu z údivu a zmätku nad konaním ich vlády. Zatiaľ čo stále hovoria o mieri, obidvaja ustavične zvyšujú nebezpečenstvo vojny.

    Radikálny Sionistický režim, ktorý je u moci v Izraeli od roku 1977 je vedený mužom ktorý bol teroristom v 40-tych rokoch. Dnes ako vodca tretej najsilnejšej mocnosti, pokračuje v praktizovaní terorizmu, ale vo väčšom merítku. Ich doktrína vojenského terorizmu je urobená tak, aby viedla k novým a širším konfliktom, zatiaľ čo sa mapa Izraelu stále zväčšuje. Krajina, ktorá sa dnes nazýva „Izrael“, nesie už len málo z toho, čo voľakedy sľubovala menšina čo volala po Balfourovej Deklarácií roku 1917. Mierumilovné nebo utláčaných židov vôbec neexistuje. Namiesto toho, priame varovania publikované v roku 1919 roku skupinou prominentných anti-Sionistov amerických židov sa vyplnili v histórií krvavého sionistického Izraela.

    3. Noví vládci v Kremli:

    Dr. Peter Beter prvýkrát odhalil koncom roku 1977 novú, nie Boľševickú skupinu, ktorá sa chopila vládnucich pozícií v Sovietskom Zväze. Na jeseň roku 1978, venoval celý jeden Audio-dopis, páska 38 zvláštnej správe o Rusku a jeho nových vládcoch.

    Pre tých, čo sú závislí na vyhláseniach vlády Spojených Štátov ohľadne obrazu Ruska, prišla táto správa ako vzdialený šok. Nie ako satanisticko-ateistický Boľševici v súčasnosti zvrhnutí. Noví Ruskí vládcovia sú členmi sekty pôvodných Ruských kresťanov. Táto sekta je najmenej dve storočia stará, a v historických časoch mala nezanedbateľný vplyv počas Cára.

    Dr. Beter však upozorňoval svojich poslucháčov, aby vedeli že títo Noví Vládcovia v Kremli sa nepozerajú na veci tak isto, akoby sa pozerali západní kresťania. Pre jednu vec, vyzdvihuje, že bolo treba trpezlivosť, vytrvalosť počas šiestich dekád k vyhnaniu Boľševikov z vedúcich pozícií v Rusku. A táto skúsenosť ich poznačila definitívne, a zanechala ich s jasným názorom čo platí a čo neplatí pri zaobchádzaní s ľuďmi ako sú Boľševici a Sionisti. A taktiež vedia, že hocijaké rýchle a radikálne zmeny otvárajú dvere revolúcii – a kde je revolúcia, tam sú aj Boľševicko-Sionistický agenti aby toho využili. Uvádzajú liberalizačné zmeny v Rusku postupne, krok za krokom. Keď už zašli takto ďaleko, nechcú sa pohybovať prirýchlo a tým riskovať to, že by toto všetko mohlo byť stratené a zvrátené späť.

    Ešte k tomu, viditeľné zmeny nastávajú. Začiatkom roku 1979, po prvýkrát legálne boli dodané zásielky biblií do Ruska od čias Boľševickej revolúcie v Rusku – a to nie v nejakom zapadákove, ale v Moskovskom konzervatóriu. Kostoly sa znovu otvárajú, jeden po druhom, po celom Sovietskom Zväze – a sú preplnené, ako dr. Billy Graham povedal svetu po svojom návrate z Moskvy kde sa zúčastnil náboženskej konferencie v máji 1982.

    Kvôli tomu čo povedal že videl ohľadne náboženstva v Rusku, Dr. Graham sa dostal do určitých problémov tu v Spojených Štátoch. Satanistickí Boľševici, ktorý teraz dominujú vo vláde Spojených Štátoch, robia všetko preto aby zobrazili Rusko ako nepriateľa hodného nenávidieť. Hoci čo, čo sa mieša do tohto zobrazenia, je potlačené. Pretože jedného dňa, Boľševici tu v Amerike chcú ísť do vojny proti Rusku.

    EKONOMIKA: ľudské príčiny celosvetového ekonomického úpadku.

    Už pred storočím Mayer Amschel Rothschild, zakladateľ dynastie Rothschildovcov povedal: „Dajte mi právo vydávať peniaze národa, a nebudem sa vôbec starať o to kto píše zákony““
    https://www.peterdavidbeter.com/docs/pb.html
    ——————————————
    vlcek – základ je pochopiť, že všetky koncepty vedú k svetovláde. Tak ako neexistuje žiaden dobrý a zlý cholesterol – neexistuje žiaden dobrý boľševik. Už som tu vysvetľoval 2 koncepty illuminátov lóže Lebka a kosti 322 – nacionálny socializmus a internacionálny socializmus – súperia a zárove%n sú tandem! A to je to isté s trockizmom a stalinizmom. Pjakin je na strane stalinistov – ale!

    „Zatiaľ čo stále hovoria o mieri, obidvaja ustavične zvyšujú nebezpečenstvo vojny.

    Radikálny Sionistický režim, ktorý je u moci v Izraeli od roku 1977 je vedený mužom ktorý bol teroristom v 40-tych rokoch. Dnes ako vodca tretej najsilnejšej mocnosti, pokračuje v praktizovaní terorizmu, ale vo väčšom merítku. Ich doktrína vojenského terorizmu je urobená tak, aby viedla k novým a širším konfliktom, zatiaľ čo sa mapa Izraelu stále zväčšuje. Krajina, ktorá sa dnes nazýva „Izrael“, nesie už len málo z toho, čo voľakedy sľubovala menšina čo volala po Balfourovej Deklarácií roku 1917. Mierumilovné nebo utláčaných židov vôbec neexistuje. Namiesto toho, priame varovania publikované v roku 1919 roku skupinou prominentných anti-Sionistov amerických židov sa vyplnili v histórií krvavého sionistického Izraela.

    3. Noví vládci v Kremli:

    Dr. Peter Beter prvýkrát odhalil koncom roku 1977 novú, nie Boľševickú skupinu, ktorá sa chopila vládnucich pozícií v Sovietskom Zväze. Na jeseň roku 1978, venoval celý jeden Audio-dopis, páska 38 zvláštnej správe o Rusku a jeho nových vládcoch.

    Pre tých, čo sú závislí na vyhláseniach vlády Spojených Štátov ohľadne obrazu Ruska, prišla táto správa ako vzdialený šok. Nie ako satanisticko-ateistický Boľševici v súčasnosti zvrhnutí. Noví Ruskí vládcovia sú členmi sekty pôvodných Ruských kresťanov. Táto sekta je najmenej dve storočia stará, a v historických časoch mala nezanedbateľný vplyv počas Cára.

    Dr. Beter však upozorňoval svojich poslucháčov, aby vedeli že títo Noví Vládcovia v Kremli sa nepozerajú na veci tak isto, akoby sa pozerali západní kresťania. Pre jednu vec, vyzdvihuje, že bolo treba trpezlivosť, vytrvalosť počas šiestich dekád k vyhnaniu Boľševikov z vedúcich pozícií v Rusku. A táto skúsenosť ich poznačila definitívne, a zanechala ich s jasným názorom čo platí a čo neplatí pri zaobchádzaní s ľuďmi ako sú Boľševici a Sionisti. A taktiež vedia, že hocijaké rýchle a radikálne zmeny otvárajú dvere revolúcii – a kde je revolúcia, tam sú aj Boľševicko-Sionistický agenti aby toho využili. Uvádzajú liberalizačné zmeny v Rusku postupne, krok za krokom. Keď už zašli takto ďaleko, nechcú sa pohybovať prirýchlo a tým riskovať to, že by toto všetko mohlo byť stratené a zvrátené späť.“
    ——————————————
    Čiže ako zdroj nielen Pjakin, ale aj Grigorij Klimov, prof.Antony Sutton, Dr.Beter.

    Konečne už pochopte flexibilitu marxizmu! Ako totálneho jedu!

 9. To je hadí hnízdo globálních lichvářu i více odkaz.
  https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/643006961047647

 10. Great reset ide naplno a vsetko so vsetkym suvisi. Rozklad rodiny, narodu a statu je rovnako dolezity, lebo zvysna masa bude rozbita, odcudzena si navzajom, bez spolocnych zaujmov a hodnot, a teda lahko ovladatelne! Satanizmus bez servitky:
  https://protiproud.info/politika/7292-prazdninovy-frontalni-utok-smiracka-etuda-pekarove-devianti-se-uz-netaji-jdeme-si-pro-vase-deti-sexualni-koutky-v-materinkach-spolecna-wc-jasne-primo-pruvan-v-overtonovych-oknech-o-prazdninach-to-prece-verejnost-nezajima.htm ! Aj preto bude treba volit len narodne sily! Ide asi o posledne ake-take quasi slobodne parlamentne volby na Slovensku!!! Inak nas caka česky ci zapadny osud!

  • Israismael

   Nájdu sa aj múdri politici ..nie ako u nás…. dnešná eufória prezidentky na tlačovke so Zelenským..och , to bolo tak akoby práve zjedla sladku cokoladovo-vanilkovu nanukovu tortu…strašne bola šťastná pri Tom Volodymirovy! Hotová a ,,orgazmicky“roztopena..

 11. Nakakat !

 12. Keď to vypadá ako pes, keď to havká ako pes, keď to čúra na nás ako pes, tak to asi bude pes a je mu potrebné ukázať, kto je tu pán…

 13. Objektívne

  Takmer každý prehliada dva najpodstatnejšie body
  – klimatická udalosť
  – veľká udalosť vo vesmíre

  Vesmír by nespomínali ak by chceli len otrokov.

  • Jenže se oficiálně neví jak velká bude ta událost.Kdyby to mělo být tak fatální,tak se v tichu elity zdekují a děj se vůle páně.Ani v dřívějších dobách se všichni nezachránili .To že do Evropy cpou migranty mi bohužel připomíná ty scény z ruských filmů,kdy nahnali lidí do stodol a pak je zapálili.
   Třeba to opravdu“ jen“ odnese elektřina.A nebo mají v plánu roužnout tu Záporožskou el.?To by Evropu mohlo dost zlikvidovat.Zrovna sleduji tu sérii Černobyl z 2019.Dřív jsem si netroufli,je to vynikající seriál,ale strašný

 14. Pridám ďalšiu nádheru z europarlamentu, môže mi niekto vysvetliť vyjadrenie tejto pič…stky? Prosím o logické preformulovanie /vysvetlenie/ jej výroku: “ Neexistujú žiadne pokuty, ale POVINNÁ SOLIDARITA s flexibilnou možnosťou/OMG-WTF?/ ako ju vykonávať daným štátom.
  https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-bol-sucastou-velkej-hadky-v-europarlamente/3193840
  Solidarita- definícia z Wiky-Solidarita znamená DOBROVOLNOU společenskou soudržnost mezi rovnými, ochotu ke vzájemné pomoci a podpoře v rámci nějaké skupiny. https://cs.wikipedia.org/wiki/Solidarita

 15. Nenapísal si, prečo… Myslím, že nielen mňa by to zaujímalo.

 16. Jednoduchá

  …vďaka za všetky infor.,,,prajem celému svetu veľa lásky, pokoja a mieru, bez závisti, nenávisti, žiarlivosti, zákernosti, hnevu, zloby, klamstva, škodoradosti, s vzájomným odpúšťaním, nech sa nám všetkým darí čo najlepšie…..

  • holistický prístup

   Jednoduchá „Alenka“,

   máš aj niečo prínosné, alebo len trápne otrepané frázy (bez náznaku úprimnosti), ktorými „končíš“ diskusie? Už Ťa viacerí upozornili na Tvoje hry na najdôležitejšiu.

   • Israismael

    Musel si ju takto strapnit? ..veď neželá nič zle ľuďom , ale iba dobre ..ty by si co zaželal? ..nech nás trafí kyndzal ,alebo aby nám chutili červíky o rok dva?..

    • Zjavne si nič nepochopil! Čo je to ten mentálny parazit! Začni platiť v supermarkete svojím poďakovaním ty debil!

     Akože controling – to ti nedochádza?!

     Však prajem ti pekný zbytok dňa! AI ti popraje všetko dobré – kunda!

     • Israismael

      Ty si nevieš odpustiť tiež urážky však?.. ty si už niečo zasial prínosné do tohto sveta okrem rozumoveho mudrovania a urážok na iných ?..ale však čo sejes to si aj zožnes ..Si odpusť tie urážky keď sa už ozveš ..Prajem ti pekný večer ,bez nervov a prázdnoty v duši ..Ja neprajem ironicky ako ty,ale skutočne prajem ..prijmeš- prijmes..neprijmes-neprijmes ..

Pridajte komentár

*