Gates a Soros nám chcú zaviesť orwellowskú nočnú moru. No zlyhávajú


Print Friendly, PDF & Email

Gates a Soros nám chcú zaviesť orwellowskú nočnú moru. No zlyhávajú

(Ethan Huff, Naturalnews.com) – Komisia pre informácie Aspenského inštitútu (AICI) bola poverená úlohou zahájiť úsilie eliminovať z internetu „nesprávne informácie“ a „dezinformácie“ a túto operáciu nefinancuje nikto iný ako miliardárski eugenici Bill Gates a George Soros.

Podľa správ sa na projekte, ktorého cieľom je zastaviť všetko spochybňovanie „vakcín“ proti novému koronavírusu (ochoreniu Covidu-19), „podvodných volieb v USA“ a ďalších potenciálnych prekážok globalistickej agendy, podieľajú aj početné kľúčové osobnosti médií, korporácií a vlád.

Spolupredsedníčkou AICI je ikona falošných správ Katie Couricová, ako aj Rashad Robinson, generálny riaditeľ radikálnej ľavicovej skupiny Color of Change.

Couricová nedávno počas inteview s hostiteľom HBO Billom Maherom navrhla, že by „sme“ mali „deprogramovať“ ľudí spojených s „kultom“ prezidenta Donalda Trumpa, zatiaľ čo Robinson sa silne vyslovoval za snahy odobrať polícii financovanie.

Spolupredsedom AICI je aj riaditeľ Agentúry pre kybernetickú bezpečnosť a pre bezpečnosť infraštruktúry Chris Krebs. Voľby roku 2020 vyhlásil Krebs za „najzabezpečenejšie v dejinách“, čo sa rýchlo stretlo s kritikou vysokých predstaviteľov amerického Ministerstva vnútornej bezpečnosti (DHS).

V rozmedzí rokov 2003 až 2020 nasypala Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov do AICI 105 miliónov dolárov.

Podľa Online adresára nadácií prispeli AICI spoločne sumou viac než 53 miliónov dolárov aj Nadácia pre podporu otvorenej spoločnosti a Inštitút otvorenej spoločnosti, obe vedené Sorosom,

Nespochybňujte experimentálne „vakcíny“ a nepodporujte Donalda Trumpa, hovoria globalisti

Ďalších pochybných členov AICI, ktorí si tiež zaslúžia zmienku, identifikoval Joseph Vasquez z NewsBusters.

Sú tam uvedení vojvoda zo Sussexu princ Harry, ako aj spoluzakladateľka a prezidentka Nadácie Quadrivium Kathryn Murdochová, klimatická aktivistka a manželka bývalého dediča Fox News a ekoaktivistu Jamesa Murdocha.

 „Nadácia Quadrivium bola uvádzaná ako zakladateľka ľavicovej organizácie zvanej Democracy Works,“ vysvetľuje ďalej Vasquez. „Túto organizáciu využili na formuláciu volebnej stratégie Facebooku a Googlu pre voľby v roku 2020.“

Ďalším členom AICI je bývalý republikánsky kongresman Will Hurd z Texasu, horlivý protitrumpovský politik.

Očividným cieľom plánov AICI na úpravu prejavov je zamedziť objaveniu sa ďalšieho populistického kandidáta ako je Trump, ktorý by mohol zviesť ovečky od globalistickej agendy hlbokého či tieňového štátu (Deep State).

AICI chce tiež utíšiť všetky reči o vakcínach proti COVID-19, vrátanie akýkoľvek zmienok o úmrtiach ľudí alebo, že samotná pandémia je podvod.

„Pre predídenie úplnej (pseudo)liberálnej hegemónii musí America First najprv vytvoriť konkurenčné inštitúcie a podporovať nadaných jednotlivcov, ktorí dokážu spochybňovať veľkolepé plány oligarchov,“ navrhuje Jose Nino, dopisovateľ Big League Politics.

Stop Candida

„Inak neúčinná reakcia zaručí úplnú konsolidáciu (pseudo)liberálneho režimu.“

Neskutočné pokrytectvo Gatesa a Sorosa

Nepovšimnutá nezostala veselosť Billa Gatesa a Georgea Sorosa tvrdiacich, že im záleží na ochrane pravdy pred lžami.

Mnohí nezávislí čitatelia správ rýchlo poukázali na pokrytectvo týchto dvoch pánov, vyhlasujúcich sa za dôveryhodné zdroje o tom, čo je pravda a čo klam.

„Regulácia dezinformácií? To je nejaký vtip?“ opýtal sa nejaký komentujúci. „To, čo pochádza od Sorosa a Gatesa, by sa malo volať ´vytváranie dezinformácií´.“

Ďalší si všimli, že namiesto obhajovania pravdy budú Gates so Sorosom pod pláštikom filtrovania údajných klamstiev na internete v skutočnosti propagovať „nenávisť a delenie“.

„Vari títo sliediči žartujú?“ spýtal sa ďalší komentujúci. „ONI majú rozhodovať o tom, čo sú ´dezinformácie´? To je ako spraviť sexuálneho násilníka vedúcim poradenstva pre páry.“

Skutočne trefná poznámka prišla od človeka menom Phil Cameron, ktorý sa figliarsky opýtal:

 „Ako to budú nazývať? Snopes?“ (Snopes je názov webovej stránky, overujúcej fakty.)

Je povzbudivé vidieť, koľko ľudí sa zobúdza voči podvodu, ktorým sú títo globalistickí miliardári. Dúfajme, že sa toto prebúdzanie bude ďalej šíriť.

Prečo globálni paraziti nakoniec zlyhajú

Chodiace múmie ako Bill Gates či George Soros si vo svojej zaslepenosti mocou a peniazmi totiž nevšimli, že svet sa za posledných pár rokov náramne zmenil.

Internet pripravil médiá hlavného prúdu o ich niekdajší informačný monopol a dôveruje im stále menej a menej ľudí. Aj napriek zúrivej cenzúre na Facebooku, Twitteri či YouTube, sila a čítanosť alternatívnych médií každým dňom rastie.

Nech sa tí starí páprdovia snažia ako chcú, nech vrážajú stále viac miliárd svojich krvavých dolárov do cenzúry, dnes je už s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou jasné, že prehrajú. A slobodný duch ľudstva napokon zvíťazí.

Prispieť k tomu môžete aj vy tým, že budete tento druh informácií šíriť medzi čo najväčší počet ďalších ľudí.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Nech sa tí starí páprdovia snažia ako chcú, nech vrážajú stále viac miliárd svojich krvavých dolárov do cenzúry, dnes je už s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou jasné, že prehrajú. A slobodný duch ľudstva napokon zvíťazí.“ – hej, len medzitým, a na to, zomrú milióny ľudí! Neznášam takéto vyjadrenia – „nech“!
  Nech! – sa po.ebe a skape ten, ktorému je to takto „duchovne“ jedno!

  Poslední spravedlivý (Dokument – genocida Rwanda).wmv
  https://ulozto.net/file/aJhibCp4/posledni-spravedlivy-dokument-genocida-rwanda-wmv#!ZGx1MQR2AmVmBGD2ZQNmATVjBQLlLmEjD2WzITE6GKWLLmuwAN==

  Kto financoval genocídu v Rwande! A pozor! Toto sú sociálne experimenty, takže to, že to bolo v Rwande ešte neznamená, že takýto experiment neprebehne aj v našej cielene rozdeľovanej spoločnosti!
  Nejhledanější zločinci světa – Worlds.Most.Wanted.S01E02.Felicien.Kabuga
  https://ulozto.net/file/PYKVEvGJHGDa/nejhledanejsi-zlocinci-sveta-worlds-most-wanted-s01e02-felicien-kabuga-the-financer-of-the-genocide-in-rwanda-dokument-www-dokumenty-tv-mp4#!ZGMwAQR2ZJR4AzSzZ2H4BTR4LzL3MTSRE0u+IJyRHKZhAQIvZj==

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu. Lenže stále veľmi málo ľudí pozná pravdu.
  A budú George Soros, Bill Gates, Dr. Fauci vôbec stíhaní?
  U nás meno Soros sa ani nesmie vysloviť.
  To že Bill Gates mal video hovor s primátorom Bratislavy Ing. Vallom minulý rok keď sa spustil tento cirkus, sa považuje za normálne? že sa išlo podľa predpísaných nôt?
  Zastaví toto niekto? Bude niekto niesť za toto zodpovednosť? Alebo len ďalej sa nám ako idiotom budú pretláčať tieto depopulačné vakcíny a teraz obmedzenia vo forme covid pasov.
  Ale pochopiteľne títo páni si tieto vakcíny pichnúť nedali len celý svet chcú zaočkovať okrem seba.

  • George Soros, Bill Gate – viditeľné bábky neviditeľnej skupiny Gôobálny Prediktor – takže potrestaní nebudú – 1/ už sú vymenení, 2/ GP trestajú len odmietnutie a odpor bábok, prípadne 2/ „keď so robia blbí a schválne niečo poserú“.

   Ono to má často v rukách jediný „zradikalizovaný šialenec“ – zásadne neorganizovaný, ale schopný a odhodlaný – aj položiť svoj život! Žiaden hokejista to nebude. A pozor! GP DOCHÁDZAJÚ KÁDRE!!!

   • Zabudli ste, že trestať môže nielen GP, ale napríklad aj naštvatý ľud.

    • Naštvaný ľud sotva. Aj v roku 1989 sme si mysleli, že režim zvrháva naštvaný ľud a nebolo tomu tak. Ľud iba poslúžil zámerom tých, ktorí celú „zamatovú revolúciu“ zorganizovali.

     • Lenže predošlý režim nevykonal sociálnu, ekonomickú a medicínsku genocídu na svojom národe. Keď ľuďom konečne dôjde, čo sa tu za posledný rok v skutočnosti udialo, len potom uvidíte, aký frmol tu nastane.

     • odkaz pre redakciu lebo sa nedá na ňu reagovať priamo.

      No “ nedôjde“ . A ak, tam málokomu a aj tí budú stále vystrašení. Nemáme vodcovské osobnosti. Dielo bude z veľkej časti dokonané . Spoľahnúť sa možem-e len na Boha !! … na toto dôjde každý .

    • Zatial ten „Lud „97% veri a strasne sa boji virusu,tiez chce este prisnejsie opatrenia,vsak to tuna vidim a o to im ide aby ludia verili vo Virus,takze Face Book povolila diskusie ohladom virusu,niektori tvrdia ze je z Ciny,ini Usa,cely circus,samozrejme ze ziadny virus neekzistuje ani nebol vypusteni,ale pokial ludia veria vo Virus a hadaju sa o jeho vzniku,ako sa dostal von a tak stale mozu pokracovat v tom otroctve,ktore sa bude stale zvysovat, Airlines asi zakazu lietat vaxxovanim,hlavne kvoli Krvnym zrazenian -Blood Clogs,momentalne o to tom diskutuju, mor ho

  • Jean a nad tymito vrahmi su nad nimi este vacsi,ako Rotschild,Rockefeller,etc.

 3. „Vakcíny proti SARS-CoV-2 predstavujú riziko pre celé obyvateľstvo Zeme“
  Autorom výroku v nadpise nie je žiadny konšpirátor, ale Dr. Christian Vélot, molekulárny genetik na Univerzite Paris-Saclay a predseda Vedeckej Rady CRIIGEN (Výbor pre nezávislé výskumy a informácie o genetike).

  v úvode článku je napísané:
  Upozornenie: Tento článok nie je anti-vakcínový článok. Vakcíny boli, sú a budú stále veľmi dôležité pre ľudské zdravie. Článok upozorňuje len na riziká spojené s novou vakcínovou technológiou – genetické vakcíny – ktoré sú a ešte budú masovo očkované všeobecnej zdravej populácii. Tento článok nereflektuje môj názor. Sú to faktami a vedecky podložené úvahy.

  ale či zmizne aj tento článok, to by ma zaujímalo…doteraz tam existuje
  https://dennikn.sk/blog/2247000/vakciny-proti-sars-cov-2-predstavuju-riziko-pre-cele-obyvatelstvo-zeme/

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-31-the-five-phases-of-vaccine-compliance.html
  The five phases of vaccine compliance: We are currently in phase 3, and the last phase involves door-to-door arrests of those who refuse spike protein injections
  Päť fáz vakcinačného plnenia: Teraz sme práve v tretej fáze, a posledná fáza zahrňuje (obsahuje) od dverí k dverám zatknutia tých, ktorí odmietnú spike proteínové injekcie

  In essence, a vaccine holocaust is the plan.
  V podstate, plán je vakcinačný holokaust.

  • V USA si na poslednú fázu netrúfnu. Tam sú ľudia po zuby ozbrojení. U nás síce až tak ozbrojení nie sú, ale ani tu si na to netrúfnu. Predsa len, na povale či v špajze sa vždy nájdu nejaké tie vidly, čo by mohlo byť pre vakcinátorov tiež dosť nebezpečné.

   • Molotov = koncentrovaný cukrový sirup a benzín
    Napalm = mazlák a benzín

    Lepí sa to ako sviňa a popritom to horí ako sviňa. Len nesmiete mať doma samé PET fľaše. Menší kaliber je „viac“ – bezpečnejšie sa drží a ďalej dohodí.
    Coca Cola fľaša by ten dopad mohla prežiť – akurát krehké sú biele pollitrovky z tvrdého chlastu – vodky – rumu – borovičky – viem koľko črepov je po cestách keď idem na bicykli a idioti to prasknú hneď vedľa auta. Ale kto to na ostro neskúšal – nech to ani neskúša!

  • V Texase uz chodi Armada a vaxuju ludi v Baroch,Restauraciach,kedze su plne

   • Videla som to na http://www.banned.video
    Až takto táto zemeguľa klesla. A jeden chudák, ktorého v bare takto zaštepili sa aj tešil – bolo video.
    Ale aj ja kde bývam majú chodiť nejaké tímy a vyhľadávať osamelo žijúcich dôchodcov – bolo to v Ružinovskom echu (Bratislava, Ružinov).
    Dobrý dôchodca – mŕtvy dôchodca (už ani neviem kto to povedal)

  • U nás už prídu osobne zaočkovať vraj nevládnych, ktorí neprišli do vakcinačného centra.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-31-covid-pandemic-creates-nine-new-pharma-billionaires.html
  Coronavirus pandemic creates 9 new Big Pharma billionaires
  Corona vírusová pandémia vytvorila deviatich nových farmaceutických miliardárov

 6. Toto video sa oplatí pozrieť čo s nami stvárajú „elity“ sveta:
  https://www.banned.video/watch?id=60b4e9eefe99f15d6dc8f480
  We Are All Slaves
  My všetci sme otroci

 7. https://www.infowars.com/posts/heart-inflammation-blood-clots-other-dangerous-side-effects-occur-from-covid-19-vaccine-says-study/
  Heart Inflammation, Blood Clots & Other Dangerous Side Effects Occur From COVID-19 Vaccine, Says Study
  Zápal srdca, krvné zrazeniny a iné nebezpečné vedľajšie účinky sa objavujú z COVID-19 vakcín, hovorí štúdia

  “On Point” host Alex Pierson talks with Dr. Byram Bridle, an Associate Professor on Viral Immunology at the University of Guelph about new peer-reviewed studies that suggest there may be terrifying reasons side effects such as heart inflammation, VITT, and other serious issues may occur in those who have received the COVID-19 shot.

 8. https://zemavek.sk/covid-pass-uplny-nezmysel/
  Covid pass? Úplný nezmysel

 9. https://otevrisvoumysl.cz/covid-injekce-mene-jak-1-efektivni/
  Covid injekce méně jak 1 % efektivní?!
  Ve zkratce…
  Všude se nám říká, že covid injekce („vakcíny”) jsou více jak 90 % efektivní. Jenže je to skutečně tak? Více ve videu.

 10. analýza výsledkov RT-PCR testov u 162 457 ľudí žijúcich v nemeckom Munsteri
  https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.05.06.21256289v1.full

  Z uvedeného vyplýva, žesamotné testovanie pomocou RT-PCR testov by sa nemalo používať ako základ pre pandemické rozhodovanie vrátane opatrení ako karanténa, izolácia a lockdown.

 11. V tejto štúdii o účinnosti vakcín covid-19 zverejnenej 20.4.2021 sa o.i. uvádza, že očkovanie obyvateľstva v 3.fáze klinického skúšania vakcíny Pfizer v Izraeli nesplnilo požiadavky na ochranu verejného zdravia.
  https://www.thelancet.com/journals/lanmic/article/PIIS2666-5247(21)00069-0/fulltext

  • Nova IsraHelska vlada ruzi restrikcie,vsak ich uz dost dopichali

   • Pán John, neuveriteľné – nevedela som. Len to som videla, že Netanyahu tak dostal vakcínu, že mu išli za rameno, resp. že mu ju nevpichli a že podpísal zmluvu s Pfizerom, že túto vakcínu budú odskúšať na ľude Izraela.

 12. https://www.naturalnews.com/2021-05-31-the-coronavirus-pandemic-is-over-but-the-vaccine-pandemic-is-only-just-beginning.html
  The coronavirus pandemic is over, but the VACCINE pandemic is only just beginning
  Korona vírusová pandémia je za nami, ale vakcinačná pandémia práve len začína

 13. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/lekarky-a-matky-se-vyjadruji-k-rizikum-ockovani-proti-covid-19/
  Lékařky a matky se vyjadřují k rizikům očkování proti Covid-19

 14. https://www.infowars.com/posts/doctor-slams-covid-vaccine-my-patients-are-not-laboratory-rats-to-be-sacrificed-in-a-global-vaccine-experiment/
  Doctor Slams Covid Vaccine: ‘My Patients Are Not Laboratory Rats To Be Sacrificed in a Global Vaccine Experiment!’
  Lekár zatvorí dvere pred covid vakcínami: „Moji pacienti nie sú laboratórne pokusné potkany aby boli obetovaní pre celosvetový vakcinačný experiment!“

  A New Zealand doctor has come out against compulsory Covid vaccination citing US adverse reactions and a duty to the code of medical ethics.

 15. https://tadesco.org/vakcina-pfizer-pro-deti-ma-80-procent-vedlejsich-ucinku/
  Vakcína Pfizer pro děti má 80 procent vedlejších účinků!

  Nová studie společnosti Pfizer o dětech ve Spojených státech: 78,9% očkovaných dětí ve věku od 12 let si stěžuje na vedlejší účinky!

  • 87%,coskoro budu vaxxovat babatka

   • Pán John, zľakla som sa, že už nebudete prispievať. Nie som za to keď niektorí z nás útočia po druhých. Jedno viem, že nikto z neba múdry nespadol. Aj tento web má dobrý názov Bádateľ – bádame, hľadáme pravdu, niekedy padneme, potom vstaneme (niečo také je napísané aj v Biblii).

 16. Veľmi dobré video jedného Novozélandského lekára na túto tému, všetko odhaľuje, vysvetľuje:
  https://www.covidplanb.co.nz/data-science/an-open-video-from-nz-gp-damian-wojcik/

 17. Pandémia stojí štát 5,6 miliardy! Môže za to Matovičova korupčná vláda, zúri Mesík
  Aktivista a niekdajší politik Juraj Mesík
  neveriacky citoval Útvar hodnoty za peniaze (ÚHP) Ministerstva financií SR, ktorému šéfuje expremiér Igor Matovič. V príspevku pridanom na sociálnej sieti Facebook tvrdí, že ÚHP mal konať v čase, kedy Matovič vládol štátu z pozície predsedu vlády.

  „Slovensko zaplatí za pandémiu približne 5,6 miliardy eur, čo vychádza na 1260 eur na dospelú osobu, píše Útvar hodnoty za peniaze,“ citoval správu z tlače Juraj Mesík. „Najlepším spôsobom, ako znížiť náklady, je očkovanie, pri ktorom výdavky na dospelého človeka dosahujú 40 eur,“ dopísal citát.

  Modrých ich posielať do nemocnice

  Kritikou v súvislosti s oneskorenosťou liečby pritom vôbec nešetril. Hnutie súčasného ministra financií Igora Matoviča pritom nazval „OLAjNO“, čo nespravil prvýkrát. „Ktovie kde bol „Útvar“ 26. októbra 2020, keď korupčno-plagiátorská vláda OLAjNO nariadila ambulantným lekárom neliečiť pacientov až kým sa nedusia a potom ich modrých a umierajúcich lifrovať do nemocníc a tam do nich pumpovať neúčinný remdesivir po 2100 eur za kus? Na politickom školení mužstva sponzorovanom Pfizerom, Gileadom či inou firmou?“ Pýtal sa Mesík na sociálnej sieti.

  Podľa neho mal ÚHP možnosť nakúpiť potrebné vitamíny a lieky a navyše Slovákom ušetriť peniaze. „Škoda – vtedy mal „Útvar“ šancu za 5 až 10 eur na osobu na vitamín D a ivermectin zachrániť nielen slovenskú ekonomiku, ale aj (zatiaľ) zhruba 17 500 životov občanov Slovenska,“ zaťal do živého Mesík.
  MUDr. Mesík to je správna osobnosť, a nie štátom platená komiks pandemická komisia.

  Ale máme aj takzvaných zbohatlíckych umelcov typu IQ nula viď Andrásy
  —————————————————————————————————————-

  Andrásy poradil premiérovi: “Tí, čo sa nechcú očkovať nech SKAPÚ! Aspoň bude menej sprostých ľudí…
  No tak pri tomto škriekavcovi ostáva rozum stáť, aj takýto ľudia majú priestor v médiach, táto doba vyplavila úbohých a dobre platené „umelnule.

 18. Smrť Jula Viršíka: Žiadny HOAX. Už aj MUDr. Hrušovský spochybnil závery patológa Palkoviča
  Profesor verejného zdravotníctva Štefan Hrušovský na sociálnej sieti zverejnil stanovisko, ktorým spochybňuje tvrdenie patológa Palkoviča. Ten vylúčil súvis medzi vakcináciou a úmrtím moderátora Jula Viršíka. Závery patológa Palkoviča už skôr spochybnil v RTVS v prípade úmrtia učiteľky aj MUDr. Ján Lakota.
  Zákaz myslieť
  Po smrti Jula Viršíka sa celkom logicky objavili legitímne úvahy o tom, či jeho smrť nemôže súvisieť s očkovaním. Moderátor bol zaočkovaný proti covidu pred viac ako mesiacom.

  Tieto logické úvahy, ktoré sú vysledkom používania kritického myslenia, boli okamžite označené za neprípustné konšpiračné teórie. Presne ako v prípade široko medializovaného úmrtia 38-ročnej učiteľky. Úvaha o jej úmrtí v súvislosti s očkovaním bola najprv a priori odmietnutá a jej šíritelia označení za bludárov.
  V ostatných dňoch však samotná šéfka ŠÚKL pripustila, že táto smrť by naozaj mohla súvisieť s očkovaním látkou od AstraZenecy.

  Užitočný trol
  V oboch prípadoch, aj v prípade úmrtia neznámej učiteľky aj známeho moderátora, vystupuje v úlohe režimu oddaného užitočného trola istý patológ Palkovič. Ten už pravidelne a viac ako ochotne prepožičiava celú váhu svojej odbornej autority pre potreby potvrdenia režimom požadovaného naratívu. A asi by bol hlúpy, ak by niečo také ohavné robil zadarmo.
  Závery pitvy preukázali vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin, dôsledkom ktorých došlo k zlyhaniu srdca. Očkovanie, ktoré absolvoval pred vyše 1,5 mesiaca, nie je možné dávať do súvisu s jeho úmrtím.“

  Toto sú teda dva pochybné závery pochybného patológa Palkoviča. A že sú pochybné potvrdili minimálne dvaja nebojácni odborníci.
  Takto sa vyrába „pravda“
  Sabaka, Baťová, Palkovič a ďalší. Čo majú spoločné? Sú nástrojmi a muníciou propagandy. Ako to funguje? Celkom jednoducho. Svoju odbornú autoritu zneužívajú ako štít. Zaštíťujú ňou svoje propagandistické bludy, ktoré s odbornými stanoviskami nemajú takmer nič spoločné.

  Čiže. Mienkotvorné médium prípadne tlačová agentúra položí vyvolenému odborníkovi otázku. V medziach režimom preferovaného naratívu je odborníkom poskytnutá požadovaná odpoveď. Táto odpoveď je ďalej v potrebnej miere medializovaná a považovaná za overený fakt, z ktorého sa pri fact-checkingu alebo ak chcete pri odhaľovaní tzv. hoaxov vychádza. Tak sa dnes vyrába „pravda“. Najprv si vytvoria fakty, ostatné už je len rutina.
  Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) na oficiálnej úrovni spolupracuje s francúzskou tlačovou agentúrou AFP na odhaľovaní tzv. hoaxov a podobne.

  Po smrti Jula Viršíka a po tom, ako sa objavili úvahy o možnej súvislosti jeho úrmtia a vakcinácie, patológ Palkovič poskytol vyjadrenie (neskôr odborníkom spochybnené), že súvis medzi úmrtím a vakcínou nie je.

  Umrel Viršík. Objavili sa úvahy o jeho smrti v dôsledku očkovania. Vznikla potreba tieto úvahy čím skôr potlačiť. Preto sa vyjadril pochybný patológ Palkovič, že smrť nesúvisí s očkovaním. Poskytol rozhovor najdôležitejším médiám. Jeho vyjadrenie prevzala agentúra AFP a vydala ako tlačovú správu. Facebook na základe tejto správy, ktorú považuje za overený fakt, sťahoval alebo obmedzoval statusy, ktoré dávali smrť Viršíka do súvisu s očkovaním. Úvahy boli umlčané. Sťahovanie a obmedzovanie statusov malo za následok sankcie pre ľudí a stránky, ktorí tieto úvahy zdieľali. Účinná prevencia do budúcna.

  Treba povedať, že toto nie je nič výnimočné. Naopak, toto je dokonalý automat propagandy. Je to modus operandi. Funguje spoľahlivo ako švajčiarske hodinky. Na vstupe skorumpovaný vedec alebo odborník, na výstupe overený fakt a výsledným produktom je spoľahlivo ošetrená verejná mienka.
  Umrel Viršík. Objavili sa úvahy o jeho smrti v dôsledku očkovania. Vznikla potreba tieto úvahy čím skôr potlačiť. Preto sa vyjadril pochybný patológ Palkovič, že smrť nesúvisí s očkovaním. Poskytol rozhovor najdôležitejším médiám. Jeho vyjadrenie prevzala agentúra AFP a vydala ako tlačovú správu. Facebook na základe tejto správy, ktorú považuje za overený fakt, sťahoval alebo obmedzoval statusy, ktoré dávali smrť Viršíka do súvisu s očkovaním. Úvahy boli umlčané. Sťahovanie a obmedzovanie statusov malo za následok sankcie pre ľudí a stránky, ktorí tieto úvahy zdieľali. Účinná prevencia do budúcna.

  Treba povedať, že toto nie je nič výnimočné. Naopak, toto je dokonalý automat propagandy. Je to modus operandi. Funguje spoľahlivo ako švajčiarske hodinky. Na vstupe skorumpovaný vedec alebo odborník, na výstupe overený fakt a výsledným produktom je spoľahlivo ošetrená verejná mienka.
  Umrel Viršík. Objavili sa úvahy o jeho smrti v dôsledku očkovania. Vznikla potreba tieto úvahy čím skôr potlačiť. Preto sa vyjadril pochybný patológ Palkovič, že smrť nesúvisí s očkovaním. Poskytol rozhovor najdôležitejším médiám. Jeho vyjadrenie prevzala agentúra AFP a vydala ako tlačovú správu. Facebook na základe tejto správy, ktorú považuje za overený fakt, sťahoval alebo obmedzoval statusy, ktoré dávali smrť Viršíka do súvisu s očkovaním. Úvahy boli umlčané. Sťahovanie a obmedzovanie statusov malo za následok sankcie pre ľudí a stránky, ktorí tieto úvahy zdieľali. Účinná prevencia do budúcna.

  Treba povedať, že toto nie je nič výnimočné. Naopak, toto je dokonalý automat propagandy. Je to modus operandi. Funguje spoľahlivo ako švajčiarske hodinky. Na vstupe skorumpovaný vedec alebo odborník, na výstupe overený fakt a výsledným produktom je spoľahlivo ošetrená verejná mienka.
  mrť nastala mesiac po očkovaní. Ak sa dal očkovať, isto s tým nerátal.

  Ak mal pokročilú aterosklerózu srdcových tepien, správne vedené preventívne prehliadky ju mohli odhaliť. Mohol a mal mať za sebou kardiochirurgický výkon – koronárny bajpas (jednoduchý, dvojitý alebo aj trojitý).

  Ak v srdcovej tepne vznikla zrazenina, nastal infarkt. Skoro každý srdcový infarkt je spôsobený práve krvnou zrazeninou. Nemožno vylúčiť účasť vakcíny (podanej niekoľko týždňov predtým) na trombogenéze.

  A tak si pri tejto predčasnej smrti položme otázku: zlyhala prevencia srdcovocievnych chorôb, alebo bola na príčine prevencia vírusovej infekcie?

  Keby sme každý deň rátali úmrtia na infarkt myokardu a nie obete kovidu, “twenty five” by ešte žil.“
  Toto sú “ odborníci tejto chunty, ale pravda raz vyjde na povrch a beda tomu čo zavádza verejnosť.!!!!

  • „zlyhala prevencia srdcovocievnych chorôb, alebo bola na príčine prevencia vírusovej infekcie?“
   To je správne položená otázka , lebo v tom prípade niekto zanedbal lekársku starostlivosť.

 19. https://otevrisvoumysl.cz/britanie-rusi-vakcinacni-pasy-nebo-spise-psychologicka-manipulace/
  Británie ruší vakcinační pasy? Nebo spíše psychologická manipulace?
  Ve zkratce…
  Mainstreamovými médii proletěla zpráva, že v Británii budou rušit vakcinační pasy. Je tomu ale skutečně tak? Co se zatím skrývá? Více ve videu.

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pravnik-o-norimberku-2-0-za-2-az-3-tydny-zacnou-velke-soudni-procesy/
  Právník o Norimberku 2.0: „Za 2 až 3 týdny začnou velké soudní procesy“

  Mnohí ľudia vkladajú nádej do nemecko-amerického právnika Reinera Fuellmicha, že nás zachráni z pazúrov veľkých korporácií a Svetového hospodárskeho fóra.

  Dvaja bývalí zamestnanci WHO vypovedali pred Fuellmichom, že farmaceutické spoločnosti v januári 2020 naliehali na WHO, aby vyhlásila medzinárodnú zdravotnú krízu. Bolo to potrebné, aby ich experimentálna génová terapia – „vakcína na covid“ – mohla byť schválená na núdzové použitie.

  Táto injekcia je súčasťou plánov Svetového ekonomického fóra – Veľkého resetu – a Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov na preriedenie svetovej populácie, uviedol právnik. „V médiách sa o tom nič nedočítate, pretože Klaus Schwab a Bill Gates investovali veľa peňazí do mediálnych spoločností,“ povedal.

 21. http://www.nwoo.org/2021/06/01/nakazlivost-vakcin-a-utoky-na-nase-dna-plus-norimberk-1947/
  Nakažlivost vakcín a útoky na naše DNA, plus Norimberk, 1947

 22. nwoo.org/2021/05/31/vsichni-ockovani-jsou-nebezpecni-pro-neockovane-protoze-vakciny-jsou-prenosne-a-mohou-je-nakazit-to-je-ta-skutecna-pandemie/
  Všichni očkovaní jsou nebezpeční pro neočkované, protože vakcíny jsou přenosné a mohou je nakazit – to je ta skutečná pandemie

 23. Jednoduchá

  …..vážená redakcia, ozaj pekne napísané – otrokom je len ten, kto si to o sebe myslí…..slobodu nám nikto nemôže vziať, ani darovať……..len my ju môžeme sami odovzdať……………………………………..

  • ANO VYHLASUJEME CELOSVETOVOU VZPOURU NAS SVOBODNYCH ZA UCHOVANI VESKERYCH LIDSKYCH HODNBOIT… POLICAJTI A ATKE POLICAJTI SI MUSI UVEDOMIT, ZE ONI BUDOU V DALSI RADE LIKVIDACI… Je nekolik typu Vakcinaci urcenych dle pohlavi, nektere udelaji z muzu Homo … pak ras, zeme, pohlavi a jinak, take na likvidace starsich tak zvanych neproduktivnich jak jiz psaval Huxley v 1967 a CCCP nas od toho mohlo uchranit ale my jsem nechapali, vcetne vytunelovani a znaiceni zotroceni CSR?//

 24. Dle Norimberskych zakonu… Pochytat je a deti Gates 3, Soros a jeho syna manzelku Chelsie Clinton vite strasi je duch Jeffry Epstein, a dat alespon 3 injekce at jsou take Modyfikovani… a pak pridat Markelovou, cely Brussel, Makarona… Vsem pak skonfiskovat majetky na hrazeni skod sveta a utrpeni…
  Valciny jsou derivovany z potratu krterych vrazd je daleko vice nez jakakoliv pandemie… Nuyni chteji zacit vypoustet specialne GMO komary ktere budou pri stipnuti roznaset nano modyfikace ktere muze zamezit zdrave vyviny mozgu a dalsi skody podepsali jsme petice za okamzite zastaveni a likvidaci techto vyzkumu.. Vite, ze kolem Ruska a Ciny je roztrousene polni laboratore novych odrud COVID pracuje takm an ZHN celkem 130 000 vedcu ,- svetovych zlocincu … coz je dalsi svetovy kriminalnmi kousek… Tak kde mame utociste zijeme cele komunity vcetne Rabaju, byvalych veteranu… nikdo nenosi rousky radujeme se pospolu, partiujem pospolu… a zadne COVID mame asi stadovou imunitu, ja rozdavam 12ppm Kolojidni stribro jen pro pripad… Superzivoty nase deti si hraji a jsou velice dobre vyvinute, neb zadne omezeni ani rousky otravy CO2 nezaziji… Radujme se, evselme se, kdyz nam Pan Buh Stastny Ziovot dava… Vakcinace vam znici Dusi, Ducha Svateho takze jiz do Kralovstvi enbezkeho se nedosatrneta jak nas varuje Bible svata, Zjeveni Sv, Jana… Je tro dilo Lucifer Efekt Kabala 2 az 7, Vite, ze Rokefelerovci premnenili prirozene ladeni lecive Hz freguence na umele nicici… Dobra zprava, nyni je mozne zakoupit trelefon kde se da zablokovat G5 system, neb si uvedomili, ze lide jem=n G5 nebudou kupovat… Jaho mam v sacku Al od bramburek takze mne nikdo nemuze ji zsledovat a vsechny nas ….

Pridajte komentár

*