Európa spúšťa „vojenské cvičenia“ simulujúce očakávanú globálnu potravinovú krízu


Print Friendly, PDF & Email

Európa spúšťa „vojenské cvičenia“ simulujúce očakávanú globálnu potravinovú krízy

(Ethan Huff, Natural News) Smeruje svet k veľkému globálnemu potravinovému kolapsu? Zdá sa, že vlády Európskej únie (EÚ) si to určite myslia.

Vlády EÚ aktuálne začali realizovať veľké simulácie vojnových hier v oblasti potravinovej krízy, ktoré predpovedajú vážne problémy s dodávkami potravín a logistické problémy, a to už v tomto a v budúcom roku.

Okrem vplyvu rusko-ukrajinskej vojny na dodávky obilia sú súčasťou simulácií aj poveternostné udalosti ako El Niño a La Niña a ich vplyv na produkciu sóje v Latinskej Amerike. Do simulačného mixu sú zahrnuté aj protesty farmárov s traktormi v celej Európe.

Ďalšou hlavnou zložkou vojnových hier EÚ v oblasti potravinovej krízy je vplyv, ktorý môže mať veľká pandémia (či už skutočná alebo zinscenovaná) na dodávateľské reťazce, čiže niečo podobné, čo svet zažil počas pandémie koronavírusu (Covid-19).

Minulý mesiac sa v Bruseli konala konferencia, ktorá predpovedala vážnu krízu nedostatku potravín v Európe v tomto roku.

Približne 60 predstaviteľov EÚ a vlád, expertov na potravinovú bezpečnosť a zástupcov priemyslu sa zišlo na dva dni, aby čelili reálnej možnosti, že sa v priebehu niekoľkých mesiacov rozvinie veľká potravinová kríza.

„Očakávajte vysokú úroveň chaosu,“ varoval Piotr Magnuszewski, systémový modelár a vývojár hier, ktorý prispel k časti herného scenára na tejto konferencii. „Môžete zostať zmätení a nebudete mať dostatok informácií.“

(Súvisiace: Očakáva sa, že v roku 2030 bude svet čeliť silnému ochladneniu a nedostatku potravín v dôsledku veľkého slnečného minima.)

Európa bývala najlepšie živeným kontinentom na svete

Počuť slová „Európa“ a „potravinová kríza“ v tej istej vete môže byť pre mnohých prekvapením, najmä pre tých, ktorí si pamätajú na staré dobré časy, keď bola Európa najprosperujúcejším a najbohatším kontinentom na svete.

Veci sa však v posledných rokoch očividne zmenili. Globalisti, ktorí ovládajú EÚ, ju previedli na temnú a škaredú cestu kolapsu, vrátane kolapsu kontinentálnych zásob potravín.

Prírodná liečba osteoartritídy

Pre simuláciu potravinovej krízy sa myšlienka „neúrody“ hneď po roku 2025 prezentuje ako možný skutočný problém, ktorý sa začne už v nadchádzajúcich mesiacoch.

„Ceny krmív pre zvieratá stúpajú, produkcia dobytka a rýb klesá a to málo potravín, ktoré zostáva, sa posiela do zámoria tým, ktorí ponúkajú najvyššiu cenu. Vývoz palmového oleja sa dramaticky znižuje, takže Európanom zostáva len falošný margarín a chlieb nízkej kvality.

Obvinenia o korporátnej chamtivosti, dezinformáciách a konšpiračných teóriách sa šíria,“ predstavuje simulácia to, čo sa očakáva.

„Náklady na hnojivá a energiu potrebnú na pestovanie plodín a udržiavanie prevádzky skleníkov prudko vzrástli po ruskej invázii na Ukrajinu,“ pokračuje simulácia a z veľkej časti obviňuje z krízy, ako obvykle, Rusko.

Ako pokračuje rok 2025, situácia sa zhoršuje. Zúfalí ľudia začínajú rabovať supermarkety a na v uliciach je len veľmi malá prítomnosť polície, ktorá by ich zastavila. Nemci žijúci v bývalej hospodárskej mocnosti Európy už v obchodoch s potravinami nedokážu zohnať ryby ani mäso. Priemysel živočíšnej výroby sa úplne zrúti.

„Medzitým sa pozornosť verejnosti presúva na profitovanie obchodníkov s komoditami,“ pokračuje simulácia a varuje, že ľudia časom pochopia skutočnosť, že vinníkmi tohto totálneho kolapsu sú z veľkej časti chamtiví finančníci z Wall Street a súkromné ​​centrálne bankovníctvo.

„Malé farmy padajú ako domino, zatiaľ čo útoky na imigrantov sa začínajú čoraz viac rozširovať. Je Európska únia potápajúcou sa loďou?“ pýta sa niekto vo video-časti simulácie.

Následky simulácie samozrejme uvádzajú aj nápady, ako zastaviť alebo aspoň minimalizovať dopady tohto všetkého, pričom jednou z hlavných myšlienok je, že ľudia sa teraz musia odkloniť od jedenia mäsa a iných potravín „znečisťujúcich klímu“, aby sa budúce nedostatky prejavili menej intenzívne.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Následky simulácie samozrejme uvádzajú aj nápady, ako zastaviť alebo aspoň minimalizovať dopady tohto všetkého, pričom jednou z hlavných myšlienok je, že ľudia sa teraz musia odkloniť od jedenia mäsa a iných potravín „znečisťujúcich klímu“, aby sa budúce nedostatky prejavili menej intenzívne.“ – a čo tie virtuálne simulované flaksne od Kill Bill Gatesa?

  Hľadám 3D teflónovú tlačiareň, ktorá mi vytlačí AK-47, teflónovú panvicu a rezeň od Bila Geca. Vojak sa stará – vojak má! Inak to nie je vojenské cvičenie!

  Inak – armáda je prvá inštitúcia, ktorá vyrabuje kvôli svojmu prežitiu všetky zásoby potravín! Takže armáda bude súčasťou globálneho hladomoru /a nie ilúzia rozdávania konzerv civilistom – žiadne v skladoch nie sú!!!/. Detto – počas ukrajinského hladomoru to bola práve sovietska armáda, ktorá strieľala civilistov za každé zrnko obilia.

  • Za války mělo plno lidí v chalupách pro tento případ tajné místnosti .S tím dnešní baráky moc nepočítají.

   • Miroslav Čižmár

    Nie len chlebom bude človek žiť.

    • Možno onedlho už ani chlebom…

     Keď som nedávno v podvečerných hodinách vbehla do jedného z našich najrozšírenejších plechových reťazcov, zakrátko zatvorili aj poslednú ľudskú pokladňu a zákazníci sa s nevôľou presýpali k samoobslužnej. A tí staručkí dôchodcovia s darom od bielych katov – alzheimerom – čo? …zakrátko budú mať po chlebe doslova a dopísmena.

 2. Zaujímavý film s Tomom Selleckom /Jesse Stone/, ktorý obvykle stupídne filmy nenakrúcal. Pozadie velitelského plánovania dňa D – a pozadie veliteľských intríg generality. Nič sa – v Pentagone nezmenilo – možno pribudlo pár buzerantov.

  Generál Eisenhower (2004)
  „Invaze dne D nejrozsáhlejší vojenská operace druhé světové války a začátek konce – vyzdvihla Dwighta Ike Eisenhowera jako jednoho z nejschopnějších amerických armádních důstojníků. Generál Eisenhower rozhodl během několika týdnů o osudu tisíců vojáků v komplexním strategickém plánu řízeném společně s britským ministerským předsedou Winstonem Churchillem, americkým generálem George S. Pattonem, britským polním maršálem Bernardem Montgomerym a francouzským prezidentem Charlesem de Gaullem. Byla to nejistá doba, neexistovaly druhé šance. V takové atmosféře jeden muž, Dwight Eisenhower, spojil světové vůdce dohromady k jedné z neblaze proslulých bitev historie. [Zdroj: ČSFD]“
  https://www.filmuj.tv/general-eisenhower/
  ————–
  Už menej sa spomínajú milióny mŕtvych Nemcov, ktorí neprežili hladomor a likvidáciu občianskej infraštruktúry po dni D.

 3. svatoslav butora

  Záhradkári všetkých zemí spojte sa.

  • S svatoslav , pekne si to za butoral +++

   • Miroslav Čižmár

    Keď budete dobre hnojiť, bude dobrá úroda.

   • Veď o tom je Čútora a Bútora – žid Lasica a žid Satinský. Už vieš, koho máš program v hlave?
    Ku.va tie tvoje duchaplné reakcie Boža! Klbko židovských mediálnych nervov!

    • Kam chodíš na tie odpovede Maroš °° ani čert si nezmyslí čo sa skrýva v tvojej mysli , ty Čútora Bútora mediálny s duchaplným židovským chápadlom v klbku nervových chápadiel v pi.pi.pi . i -ne.pi °°

 4. Marek Košice

  Choďte už aj do p***, redakcia a ostatní strašiaci (médiá iných stránok, ktoré vytvárajú alternatívny BULVÁR, a nie alternatívny TRIEZVY žurnál).
  Aký som rád, že už tu nechodím, nečítam tie sr*čky a diskutovaním nestrácam čas. A JE MI HNEĎ LEPŠIE ako na duši, tak na zdraví.

  • Miroslav Čižmár

   Vitajte a zaraďte sa.

  • Existuje aforizmus, že človek má potrebu zanechať stopu svojej existencie. Svojím spôsobom. Niekto ničením, niekto tvorením. Blbé náhrobné kamene. Tak – potreboval si sa ozvať. A?!

   Ja – som tu kvôli atavizmu – že ma zaujíma existencia druhých. Ale to isté zaujíma aj tých, ktorí sa nás snažia vyhubiť. A?!

   Keď dvaja robia to isté – nie je to to isté. A?!

   Dnes sa mi snívalo o nádherne zakvitnutom strome – polovica bola nádherná magnólia – zaštepená na agáte – v živote by som magnóliu neštepil na agát – „to je predsa blbosť“! Ale aj chrúst lieta napriek tomu, že nepozná zákony aerodynamiky, a práve podľa nich by lietať nemal!

   MzK – pre mňa si stále idiot s potrebou zanechávať stopu svojej existencie. Muchy, včely, osy – mi nevadia. Možno preto, že od nich nemám očakávania. Lenže ty patríš do ľudského rodu – a ja mám atavizmus – reagovať na človeka. Pritom viem, ako ma majú v pi.i ostatní ľudia – nemajú ten atavizmus. Otázka – prečo tak zdôrazňuješ, že máš v pi.i ostatných? Ale veď takto reaguje len sprostá tínejdžerka – s ešte nedovyvinutým mozgom – ktorá potrebuje byť dôležitá! Už chápeš, prečo nemáš rešpekt ty infantil? Lebo len existovať nestačí! Mucha na verande – dobrá zvesť teplých dní! U teba len „krovie sa chveje“! FUCK!

 5. Výzkum záření z mobilních telefonů byl po znepokojivých nálezech zastaven

  https://aktax.cz/vyzkum-zareni-z-mobilnich-telefonu-byl-po-znepokojivych-nalezech-zastaven/

 6. Ešte niečo k našej skorumpovanej gubernii. Nová vláda?! Všetci majú plne huby vyšetrovania covidových zločinov, ale nič konkrétne sa samozrejme nedeje! Dolinková už zverejnila metodiku k očkovaniu mRNA jedmi deti, žiadny stop týmto technológiám a nie je tomu inak ani s krvou, ktorú berú aj od očkovaných a dávajú všetkým! Záver? Neverte žiadny, ale žiadnym politikom ! K. Kryl ma pravdu !
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/japonsti-vedci-varuji-pred-nebezpecim-krevnich-transfuzi-s-ockovanou-krvi/

  • Existuje aj taká teória, že niektorí ľudia (covidioti) sa očkovania dožadujú, takže vláda sa riadi heslom „kto chce kam, pomôžme mu tam“. Planéta sa takto rýchlejšie očisti od hlupákov. Deti samozrejme za to nemôžu, lebo za nich rozhodujú rodičia, ale inak to proste asi nejde. Ako vravíme, je to jedna z teórií, k jej správnosti alebo morálnosti sa nevyjadrujeme.

   S tou krvou je to samozrejme iné kafé, lebo tu ohrozujú aj tých, čo s očkovaním nesúhlasia. Tu treba zabojovať.

   • Je zaujímavé pozorovať, čo dokážu dvaja ľudia /traja – admin technické zázemie/ – pán Ing.Tichý ČR a pani Tomajko/vá/ – Slovenka zo Sydney – za pol roka – sústredenej osvetovej práce – keď niekto vie ako chytiť hada za hlavu! S určitými detailnými info nesúhlasím – mám iné, ale toto je „presný“ spôsob osvety, ako funguje globalizovaný svet! LEN!!! 25 relácií – každý týžďeň, keď rok má 52 týždňov. O tomto hovoril už nebohý Zaznobin /KSB/ – ako rýchlo sa vie šíriť informácia, a informácie znamenajú moc. Dvaja čechoslováci uchopili hada za hlavu! Infovojna.bz to určite nie je! Lichtner a Repčok si stoja na kábli – a možno naschvál!

    24 Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou?
    https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/24HoaxLive:1

    25 Pravda nebo HOAX aneb Je Historie Pohadkou?
    https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/25HoaxZaznam:4

 7. Clintonových tajný klub pedofilů a kanibalů na Haiti odhalen místními obyvateli

  https://aktax.cz/clintonovych-tajny-klub-pedofilu-a-kanibalu-na-haiti-odhalen-mistnimi-obyvateli/

 8. Objektívne

  Trump bude uväznený v prípade Washingtonu, DC. To je plán. Urobili všetko, čo mohli, aby zastavili Trumpa, pretože vedia, že urobí všetko, čo je v jeho silách, aby zabránil ich agende. Napriek tomu, žiaľ, počítač varoval, že žiadna zo strán neprejde voľby v roku 2024. Vyslovene presadzujú, aby Trumpa dostali do väzenia. Generálny prokurátor teraz presadzuje rýchly súdny proces v DC, pretože si myslia, že uvrhnutie Trumpa do väzenia bude jediná vec, ktorá ho zastaví.

  https://prophecy.news/2024-01-24-fix-is-in-trump-goes-to-prison.html

  • Pozitívum na celej veci je pochopenie – a je fuk, kto koho zastupuje, že celkovo – tak Deep State, tak globalisti – majú len obmedzený počet kádrov a bez nich to nedajú. Je to slabina organizácie vertikálnej moci. Hierarchia. Horizontálna moc je organizovaná myšlienkou, hodnotou – nie nejakými lóžami x-tého stupňa. Preto – aj my Slováci – keď sa dohodneme na vízii – pošleme do pi.e nájomných politikov tu! To musí odznieť v každom a každý za seba! Prvá vec – do pi.e s mesianizmom – že niekto za nás niečo! Čiže do pi.e s „marketingom politických služieb“ – obslúž sa sám!

   Aký je rozdiel – v úchylnosti – medzi senilným pedofilom Bidenom, a narcistickým hráčom videohier – Trumpom, v riadení sveta?

Pridajte komentár

*