Už to zasa začína: Čína hlási 19 prípadov vtáčej chrípky H5N6 u ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Už to zasa začína: Čína hlási 19 prípadov vtáčej chrípky H5N6 u ľudí

(Mac Slavo, shtfplan.com) Globalisti momentálne pomocou už preukázane podvodných PCR testov zabíjajú množstvo hydiny kvôli údajnému šíreniu vtáčej chrípky (hlavne v USA), aby tak ešte viac vyhladovali obyvateľstvo.

To však nie je všetko. Teraz navyše hovoria, že vtáčia chrípka H5N6, pre ktorú v súčasnosti likvidujú kŕdle, preskakuje na ľudí. A je to ešte horšie.

V Číne pribúdajú pacienti infikovaní vtáčou chrípkou

Dvaja ľudia, ktorí sú hospitalizovaní v kritickom stave v pevninskej Číne, boli pozitívne testovaní na vtáčiu chrípku H5N6, čím sa počet prípadov v tomto roku zvýšil na 19, uvádzajú úradníci podľa BNO News.

Nárast počtu prípadov u ľudí viedol k výzvam na zvýšený dohľad, totalitarizmus a zabíjanie ďalších vtákov. Chrípka H5N6 je tá, pre ktorú sa likvidujú chovy. V USA pozabíjali už vyše 2,8 milióna vtákov len v prvom mesiaci zúriacej pandémie novej vtáčej chrípky.

Čo sa ale stane, keď iný druh vtáčej chrípky H5N1, preskočí na ľudí?

Odpoveď je jednoduchá – už pracujú na ďalšej „vakcíne“. Podľa Medscape je vakcína proti H5N1 už vyvinutá.

„Rovnako ako iné vírusy vtáčej chrípky, aj vírusy chrípky typu A (H5N1) primárne cirkulujú medzi voľne žijúcimi a domácimi vtákmi a hydinou a tieto vírusy bežne neinfikujú ľudí,“ povedal pre Medscape Matthew Hohenboken, vedúci terapeutickej oblasti, pandemických a iných vakcín v spoločnosti Seqirus.

„Vzhľadom na to, že väčšina populácie nemá žiadnu existujúcu imunitu voči chrípke A (H5N1), ak by sa vírus stal prenosným z človeka na človeka, pričom by si zachoval svoju schopnosť spôsobiť vážne ochorenie, následky pre verejné zdravie by mohli byť veľmi vážne,“ dodal Hohenboken pre portál Medscape.

Riaditeľ americkej CDC Robert Redfield už ohlásil „ďalšiu pandémiu“

Ak má riaditeľ Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) pravdu, keď sa im podarí skombinovať vírus španielskej chrípky spred 100 rokov so sezónnou chrípkou, tak úmrtnosť môže byť 10 až 50%, čo znamená, že by mohol by zabiť až polovicu svetovej populácie.

Liečba osteoporózy

Ako hovorí Christian z portálu Ice Age Farmer (Farmár z doby ľadovej) v inom videu:

„Existuje nevypovedaný príbeh o vtáčej chrípke, výskume pridaných funkcií, Gatesovej nadácii a ukrajinských biolaboratóriách – a je čas o tom začať hovoriť.“

Keďže v dôsledku vypuknutia vtáčej chrípky na základe podvodných PCR testov sú zabíjané stovky miliónov vtákov, Európa varuje pred nedostatkom kurčiat a vajec. Mnohé štáty teraz úplne zakázali predaj kurčiat verejnosti.

Najväčší producent vajec v USA zabil vtáky a prepustil svojich pracovníkov. V exluzívnom rozhovore pre „Farmára z doby ľadovej“ Christian rozoberá otrasný príbeh tohto vírusu a pýta sa: Bude zmilitarizovaný vírus H5N1 ďalšou ľudskou pandémiou?

Plandémia vtáčej chrípky so zmilitarizovanými vírusmi by bola mnohonásobná oproti Covid-19.

Vládnucej triede prejde zabíjanie vtákov a zákaz predaja vajec a ešte viac zničia už aj tak zdevastované potravinové dodávateľské reťazce. Mohlo by to tiež vybiť „ľudské stádo“, ktoré potrebujú mať úplne podriadené a pod ich kontrolou.

Záver

Ak sa globalisti rozhodnú spustiť novú akciu s pandémiou vtáčej chrípky, tak s imunitným systémom zničeným vakcínami proti Covid-19 by zmilitarizovaný chrípkový vírus mohol spôsobiť skutočné škody a smrť stámiliónov ľudí.

Plánujte to najhoršie, dúfajte v to najlepšie, ale buďte v strehu a pochopte pravidlá hry „konečného riešenia“. Pokračujte vo vytváraní zásob potravín. Zlí chlapci očividne idú po potravinovej bezpečnosti.

Liečba osteoporózy

Autor: Mac Slavo, Zdroj: shtfplan.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Ešte jedna dávka, a ide sa na to.

  • Rusi ustupujú, pandémia nastupuje.

  • Treba tú anglosaskú/angloamerickú podradnú satanistickú „elitársku“ sebranku vyrábajúcu krízy, vojny a vírusy po celom svete „desatanizovať“ ( tj. na 1Ks Pindosa 1 ks 9 mm do čela, prip. viac ks).
   Tak ako Rusko denacifikuje Okrajinu tak treba neprodlene desatanizovať – vyrezať ten anglisionistický elitársky vred aby nezničil túto planétu nakoľko ich Architekti – Globalisti – 2×11 ich už nemajú pod kontrolou a v núdzi dokonca posväcujú a podporujú nimi nenávidené Rusko aby konečne urobilo s nimi poriadok (zo satanistickými štátnymi elitami USA). A tak čistky USA pindosov/podpindosníkov začínajú po celom svete. Nap. taký pán Kiska ako kovaný popindonsník – poskok USA začína mať nejaké nebývalé problémy a nebude sám. Takže gudbaj VOŠington/Londonsity – Pax Americana potažmo Pax Britanica!!!
   Odstránením toho vredu si oddýchne aj obyvateľstvo celého kolektívneho západu okrem banditov všeho druhu.

 2. Prečo nosia handru ruskí vojaci na tvári? Bez kyslíka sa bojuje pomaly.

  • Marek Košice

   Preto, lebo sú súčasťou tejto hry, a Putin je PODVODNÍK, je to „druhá ruka“ toho istého tela… Ak chceš, tak ľavá ruka, a Biden/NATO sú pravá ruka…

   • V čom spočíva podvod?

    • Pre hlupákov – v otvorenom nedeklarovaní zámeru – to je šikovnosť – grif! Toto robí Putin! Ale to nie je podvod! Pretože Putin pracuje vo vrstvách, ktoré sú pre jeho nepriateľov – konceptuálne – neviditeľné! Ale to je ich problém – že nevidia!

     Podvod – všeobecne – spočíva na nedodržaní pravidiel, resp. na lživom podvrhnutí „pravidiel“.

     Kedy porušilo Rusko /Putin/ pravidlá?!
     Nemusíme ich mať radi – ale – môžeme im veriť!
     To je podstata veci!

     Ku.va toľko výkričníkov! Mal by som si zmeniť nick na Výkričník! Doboha!

  • Pretože tie sionistické handry im nasadili ruskí kolaboranti v ruskej štátnej správe pracujúci pre USA / Sion. Niečo ako u nás Mato/Hegeovláda, Dzurindovlada, proste pravicové fašistické grupy poskokov západu.
   Ešte chvíľu ich budú rusi nosiť na tvári a až Rusko dosiahne plnú suverenitu tak im tie rúška nacpú do gágora ako keď sa kŕmi kačena. Takému Čubajsovi a jemu podobným vlastizradcom treba použiť aj násadu od lopaty aby im tie rúška lepšie ušli do krku keď ich tak milujú.
   V každej krajine je veľa kolaborantov pracujúcich pre USA alebo Globalistov a tak znemožňujú správne a spravodlivé fungovanie štátu a robia zlé meno tým politikom, ktorých politika je založená na vlastenectve.

   • To znie rozumne.

    • Na to aby to človek pochopil, že Rusko neriadia Rusi netreba byť študovaný ani morálne na výši ani netreba sedliackeho rozumu. Stačí len jednoducho byť detsky zvedavý v akom svete žijeme a používať vlastnú intuíciu.

     • Sedliacky alebo iný rozum nestačí. Treba mať informácie.

     • Mať kvantá informácií a nepoužívať vnútorný
      neomylný kompas – vlastnú intuiciu nie je k ničomu , je to vždy ku vlastnej škode a škode spoločnosti.

  • Aby neboli identifikovatelni. 😉

  • suhlas,lebo su tiez castou tohto Globalistickeho planu

  • A preto je arogancia vždy spojená s hlúposťou.
   Vtipný článok, len čo s tým, keď to máš za plotom.
   Ďalší sused to rieši tým, že „to“ posiela do pi.ce – veľmi účinné.

   Ja – po zlej životnej skúsenosti s pomstychtivými zákernými ľuďmi sa s „tým“ snažím nejako „po rusky“ diplomaticky dohodnúť – stojí to veľa energie – ale tiež nemôžeš zabiť každého za jeho – v konkrétnom prípade – enviromentálnu idiociu. Krovácky chlapec je oproti mestským idiotom doktor prírodných vied.

   „Koreňom zla je nevedomosť!“ – Budha.

   Inak – odbočím – moja obvodná lekárka odmietnutím odborných informácií zo sveta „covidu“ tým otvorene deklarovala svoju autoritársku idiociu. A také budú jej „zdravotné služby“. Ďakujem – neprosím!

   Autoritársku idiociu treba neustále provokovať k jej prejaveniu sa – inak nás-vás môže zaskočiť! Prieskum bojom! Žijeme? Tak musíme byť aktívni!

   • Miesto provokovania možno stačí mlčať a počúvať.

    • A čo keď ten /neprovokovaný/ mlčí? Tiger ti nič pred útokom nepovie!

     No iste – reč tela! Chvostík tam – chvostík tam!

     Ale reč bola o provokovaní idiocie – či?

     • Miroslav Čižmár

      Idiocia je základ inteligencie. Všetci sme idioti, len niekto väčší, niekto menší.

     • Všetci sme idioti iba on je neobjavená genialita.

   • Vyborny clanok ,Maros,ja som minuly mesiac,navstivil,mojho 96 rocneho doktora, kedze uz skoncil oficialne pracovat ,tento mesiac,ze mu zagratulujem ale ked mi zacal ponukat tie jedy,tak som,co najtaktnejsie zmizol prec a adious amigo . Tiez je jasne ze uz je nemozne presviedcat ludi,kedze su uz pod kontrolou Globalistov,akonahle su zavaxovani

   • Jasné, že ich treba provokovať … tých čo prosperujú z autoritarskej idiocie a robia (uspešne/ či neúspešne) idiotov z neidiotov treba ich vytiahnuť na svetlo, nech sa ukážu – prejavia a potom im to nandať priamym presným zásahom, ktorý vyvolá duševný – psychický ale aj duchovný – vnútorný otras – šok. Je potom tam šanca, že sa prebudia (uvidia reálne seba a svoje činy) a potom začnú meniť svoje postoje a správanie.
    Inak budú vedome či nevedome schovaní v systéme, ktorý NIKDY NESPÍ ale permanentne, postupne v rámci jednej koncepcie pripravuje TISÍCROČIA koniec/zotročenie ľudskej rasy na planéte Zemi.

 3. Ľudstvo bude zlikvidované. Svojim laxnym prístupom veľkého množstva mentálnych retardov, členov Pfizer sekty, členov fun klubu svätého ruška, sme v takejto ri*ti. Hneď na začiatku sa mali prisluhovaci psychopatov zo svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu tvrdo likvidovať. Teraz už nepomôže nič. Sme v ri*ti

  • Miroslav Čižmár

   To teda ste.

   • Marek Košice

    Tak čo, NAIVKY….. Rusko chce (a aj bude, už začalo) obchodovať s Čínou tak intenzívne ako nikdy predtým (lebo Západ hodil na Rusko sankcie)…. Váš (adresujem tomu, koho sa to týka, nie každému kto to číta) HRDINA PUTIN akože nevie, že H5N6 je ďalší podvod, že? VIE….IDE V TOM S ČÍNOU (a so západom tak isto)….ZABUDNITE NA TO, ŽE JE TU NEJAKÝ „MOCNÝ SPASITEĽ“ MEDZI ĽUĎMI…… Vyzerá to tak, že do 10-20 rokov fakt bude na tejto poondiatej Zemi len 500 miliónov ľudí…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,hneď na začiatku si sa tešil,že môžeš slobodne cestovat,lietať na dovolenky a pracovať v zahraničnomzahraničí za tvrdú menu,ktorú dostávali zamestnávatelia od štátu a štát si na to požičiaval,,,,,alebo tu kde ste mohli doteraz neustále škemrať o zvyšovanie platov,kde si štát na všetko veselo požičiava,lebo kôli kreditkám,bankám,pôžičkám a hypotékam pre svoj analfabetizmus ste zabudli ako vizerá hotovosť v plnej výške mzdy a k čomu je určená,,,,zapredali ste seba,svoje rodiny,slovensko európu a už aj svet,ešte treba vesmír a peklo predať,,,,

  • Vytváraš vzťah „MY“ na zlom mieste!

  • Milan,velky suhlas,uz nikto nema ziadnu sancu, proti tomuto systemu a mnozstvo ludom sa to uz paci,“nic nevlastnit a byt stastny“len snad si to trosku predlzit,co ja robim,prec,z mesta,mat svoje zdroje,atd.

 4. …nestačí ,,koronocirkus“ ani ,,Ukrajina“, pridajú vtáčiu chrípku….

 5. svatoslav butora

  Je čas diskutovať o metódach ochrany vedomia ľudí pred zhubnými informáciami a rovnako aj o metódach ochrany ľudí a zvierat pred účinkami týchto umelo vytvorených biologických zbraní proti svetu Živých. Takže nie je čas diskutovať o „ochrane“ pred „vtáčou chrípkou xyz“ ani o „ochrane“ pred „kovidom xyz“ pomocou štátom riadeného vybíjania/vraždenia poškodených zvierat a ľudí… Je namieste chrániť telá ľudí a zvierat tak, aby to biologické zbraňové svinstvo do tiel nevniklo.
  Doporučujem všetkým chovateľom sliepok, husí, kačíc, apod. dlhodobo pridávať týmto zveratkám vo vode rozpustenú 1tabl. paralenu na 100 litrov pitnej vody. „Vtáčia chrípka“ sa ich chovov nedotkne.
  Ja ako „chovateľ “ svojho vlastného tela som od samého počiatku tzv.pandémie kovidu overil sám na sebe účinnú 100%-nú ochranu pred infekciami horných ciest dýchacích pomocou neškodného užívania 1tabl. Paralenu denne na 100kg mnou vlastnenej mojej „chovnej váhy“. Píšem takto humorne o vážnych veciach preto, aby som umožnil v tejto smutnej dobe trošku sa aj pousmiať.

  • Dlhodobé užívanie paralénu vám môže poškodiť pečeň. Paralén účinkuje tak, že tlmí imunitný systém. Užívanie má zmysel napríklad na zníženie veľmi vysokej horúčky (nad 39 stupňov), ktorá môžu poškodiť telo. Určite nie je vhodný na dlhodobé užívanie ako prevencia akéhokoľvek ochorenia.

   • Vysoká teplota sa znižuje mokrou handrou na čele alebo otvoreným oknom.

    • Pokiaľ chcete chytiť aj zápal pľúc, tak môžete aj tak.

     • troluješ si na svojom … tsss
      Pomôže hlavne handra na hlave. Vráti dušu do tela. Už to lepšie neviem povedať. Ak nepochopíš, tvoj problém.

     • Studené obklady na čelo – áno. Vlažné ručníky na telo, hlavne u detí – áno. Ale otvoriť okno, keď je vonku mráz a človek s horúčkou je spotený, tak to je návod na zápal pľúc.

     • Miroslav Čižmár

      Poznal som človeka, ktorý spával pri otvorenom okne, prikrytý len posteľnou plachtou, keď bolo vonku -20. Nikdy nemal chrípku.

     • Okno na chvíľu, ak treba ochladiť celé telo. A čerstvý vzduch je tiež dobrý.

     • MČ: Pod -10 °C omŕzajú oči. Neverím že spal pri -20 °C.

     • Bavíte sa o situ, keď vám vypnú ohrievače? Lebo to je ten veľký prúser!

      Ohrievače majú sídlo v nadobličkách – a v podstate sú niečo ako presýpacie hodiny nášho životného času – sú limitované a limitujú! Keď sa tie vypnú – ste v piči!
      ——————————-
      Horúčka je len reakcia na infekt! Denaturačným ohňom proti nepriateľovi!
      Obávajte sa zimnice – straty energie – vtedy máte reálne v piči baterky životných ohrievačov! Nie horúčka, ale každá zimnica je signálom, že sa vám skracuje život!

     • Pri horúčke sa bežne striedajú zimnice a návaly tepla.

  • To s paralenem, co zde uvádíte je nesmysl a velmi nebezpečené!

  • Svetoslav,,nic nebude „vypustene“ je to psyop,ani takzvany covid nebol vypusteny v ziadnej forme,len psyop,tie jedy su davane priamo do vaccines, period,takze Billy Gates a ini svetovi vrahovia si budu nadalej pochutnavat na slepacich prsiach a zapijat ich krvou z tryznovanych malych deti,zatial co Billy bude marketovat slepacie prsia z jeho Laboratoies,Tyson,co je obrovska Firma,na chovanie a procesovanie Hydiny,uz investoval do Billieho projectu,Billie gates,tiez dodava Zemiaky pre Mac Donalds,co je tiez pekny grazel

 6. Díky, a já pozdravím všechny vládní agentury, které denně navštěvují tyto webové stránky. Doufám, že se dozvíte něco užitečného 🙂

  A konspirátoři, kteří stojí za Velkým resetem, rekrutovali důvěřivé, nevědomé, snadno manipulovatelné, chamtivé a zkorumpované lidi a ty, kteří jsou tak plní nenávisti k sobě samým, své kultuře, své historii a lidem kolem sebe, že se přilepí na silnici, aby protestovali proti hrozbě, která neexistuje.
  A ti, kdo jásali nad sankcemi proti Rusku, by měli vědět, že Rusko produkuje 43 % světové produkce palladia, 15 % světové produkce platiny a obrovské procento světových dodávek mědi, hliníku, pšenice, niklu, plynu a ropy. Přibližně 90 % světových dodávek neonu pochází z Ruska a Ukrajiny. Největší světové dodávky titanu pocházejí z Ruska. Ti, kdo jásali při zavádění sankcí, by měli jásat i při zdražování naprosto všeho…

  • Ty stále veríš, že ide o hlúposť a nie o ich zlý zámer? Stále sa im pokúšaš odpustiť – namiesto toho, aby si ich rovno zabil – aby neškodili?! Židobiblický projekt a ruka „slobodného“ trhu?!

   „Robiť sa hlúpym je 100 krát výhodnejšie, ako robiť sa raz múdrym!“ – tento web je týmto presiaknutý!

   Tu na pozadí akýchsi múdrostí importujete lož a rozklad! Treba vás tu neustále strážiť a kopať do hláv!

   Teraz inak. Viete, čo to urobí z človekom, ktorý sa snaží kontrolovať zlo – napr. zhromažďovať a usporiadavať info o nich – napr. kontrolovať masových vrahov?
   Pretože tu – aj na iných weboch – tí, ktorí kontrolujú to zlo – si to odserú ako chiropraktici, ktorí zomierajú na rakovinu, pretože síce dokážu chorobu z človeka odobrať, ale nedokážu ju aj zahubiť. Rakovina ako nespracovaný konflikt /GNM/. Preto mali indiáni kastu tzv. požieračov hriechov. Tí to dokázali nejaký čas robiť, ale nakoniec ich to tiež zahubilo.

   MY TU NEDOKÁŽEME spracovať konflik – pokiaľ sa neodhodláme zlikvidovať jeho zdroj! David Icke.Bojujeme s následkami – nie s ich príčinou. Detto „naši lekári“!

   Jeden zkrátka na to všetko zlo sám nestačí. Aj stráž treba vymeniť! A ďalej to poznáte! Stráž má odveké prirodzené právo zabiť! Ale nikto „tu na stráži“ nikoho /nepriateľa/ nezabíja – prečo? Čo je to ku.va za stráž!

   • NAKA…
    Nech sa to volá ako sa to volá, ale predstavte si život s chlapom, čo si nosí robotu domov v hlave! Hovorím len o „obyčajných“ – nie o politických vraždách!

    Na akej úrovni – vrstve – prebieha boj o moc v NAKA – ak nie na likvidácii tých z nás najschopnejších – likvidovať zločin – byť Záščitou nás – a doniesť si to domov v hlave – a byť schopný ešte pomilovať svoju ženu – objať deti?!

    • Lebo – „Najschopnejšieho Gójima zabi a ostatných zotroč!“

     Kontrolovať zločin – to dokážu len tí najschopnejší z nás!

     Vojna policajtov = výber a likvidácia tých najschopnejších policajtov! Skutočných elít národa! V inej sfére pôsobenia! Defenders – ochrancovia! Vieme toto zastaviť? Akože nepotrebujeme dobrých policajtov?

     Ja sa policajtov nebojím – nepácham zlo a vždy mi pomohli, keď som potreboval. To tento skur.ený režim sa ma proti nim snaží poštvať – že keď tu budem písať nejaké pi.oviny – NAKA mi vykopne dvere! Nevykopne!

     Skúste sa zamyslieť – ako môžme pomôcť našim policajtom – ako našim ľuďom!

     • Nemusíte sa báť, my vašu IP adresu nevyzradíme, ani keby nás mučili 🙂

     • Mučili?!
      A čo keď vás podplatia!
      Ja za každú čiarku tu preberám zodpovednosť – ako sám za seba!

      Takto. Ja som po matke zdedil GRAFOMÁNIU! No a to boli z jej strany tony listov plné grcov a výčitiek proti mne – akože synovi svojho otca! No a vo výčitkách sa používa čo?! No stovky kg výkričníkov! Takže si uvedomujem čo? Že som sa fakt začal meniť na svoju piču matku! Fú! Eugenika tyranie plnej výčitiek!

      Teraz ako to urobiť bez tých výkričníkov? Lebo ja sa nechcem menovať Maroš Výkričník!
      Začneme tromi bodkami – akože pokoj a zamyslenie?… BEZ STRACHU…

      Takže neojebávajte ma s vaším mučením, lebo ma chcete citovo vydierať! Vy ma bez problému predáte…

      Alebo že by existovala taká babuľka Dalila na svete, ktorá Samsonovi neodstrihne v spánku vlasy?

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý z vás je tu niečo ako nechcené dieťa,,,,vypľutí ste boli z lona nevedomích matiek znečistení a vystrašení,,,,ako ste sem prišli,tak odtiaľto aj pôjdete-čiže z nerozumu splodení a bez rozumu vykopnutí,,,,kúpte si glóbus a kukajte naň,že čo je rassija čo china a čo india veľkosťou,ani kimčonun či turci by neodmietli spoluprácu-veď na bruselské EUSA sú už dosť nas-ratí,,,,stačí,že nato nedostane peniaze a vojaci sa začnú búriť,preto sa ponáhľajú a tlačia na putina a všemožne ponižujú a spochybňujú túto vojnu-veď kto má rozum viem,že už o nejaký rok nebude do huby to,čo bolo doteraz,ale veď čo by ste čakali od politikov-podnikateľov vyštudovaných na západe,,,,ale možno príjde na pomoc ježíško a môžte ho kľudne znovu ukrižovať,prípadne elektrické kreslo v tejto dobe,aby si lepšie zapametal,že meškať sa nemá a sľubovať nemožné a nesplniteľné detto,,,,svet má 4strany-aj vaše utrpenie prichádza preto z každej strany,,,,na vatikán je treba podať hromadnú žalobu za po stáročia zámerné klamanie ľudstva a predaj duší temnote-za slávenie falošných sviatkov,za skryté obetovanie duší,za pokérovávanie detí pri krstoch a zosnulých pri pohreboch,za falošné odpustky pri spovediach,lebo človek takúto moc nemôže mať,za povyšovanie sa na úroveň „otca“ čiže božstva doprevádzané poklonami a inými prejavmi ponižovania nevedomích veriacích,za sobášenie,kde onen boh nieje žiadnou zárukou pevného manželského zvezku a je to len na účely množenia a prinášania detí do chrámov na oltáre ako obeta-dar bohu démonovi,za parazitovanie a bohatnutie cirkví na úkor ľudského spoločenstva-preto je aj chudoba kdekade,za znásilnené a stratené deti,za unášanie a znásilňovanie dievčat a okultizmus tajne vykonávaný,za skryté velebenie diabla-hada a temnoty ukryté v cirkevných symboloch,za podporu pri migrácii,za podporu Nato a EU proti vojne na zapredajnej ukrajine,,,,nikto z kňazov vám nikdy nič nepovie,lebo sami nič nevedia,len bludy našprtané z kníh a boja sa vatikánu a diabla,ktorý má všade svoje oči,,,,tam dole je peklo podsvetia a tam hore nieje nebo,ale temnota a večné zlo,lebo odtiaľ všetko zlé prichádza,ono nebo je až za klenbou ďaleko kam sa človek nevie dostať,sme tu ako vezni žijúci v nevedomí,,,,nebo je tak ďaleko,že aj anjelom to trvá dlhé roky kým sem príjdu hoci sa ponáhľajú,,,,tirania človeka voči človeku,nerovnosť,závisť,nenávisť za banality atd,,,,a takto vás ten onen dobrák-boh nechal preživať a trpieť v neslobode a zajatí,,,,nikto z ľudí na svete nieje dobrý-nikto!,všetci sme iba krvilačná pochabá chybujúca a zapredajná zver túžiaca sa po vyrovnaní sa onomu bohu,,,,

  • Dobre – a teraz to spracuj! A beriem ťa do tímu – v ktorom sa dosť chlasce! Nechlasce sa, keď niet za čo! Nemyslené „Za Rasíju!“

   Kokso! Vratné PET čučo fľaše sú označené „Z“ v zátvorke! Takže víťazstvo proruských je naše!

   • Z – ako zaščita
    P – ako pabeda

    • Spochybňuješ víťazstvo?!
     Dobre – takže frcgumy odteraz s „Z“?!
     Lebo na to „P“ ti seriem – „P“ojeb sa sám! A zvíťaz!

     Samozrejme žartujem na úrovni nekaviarenskej inteligencie.

     „Da pobedit Zaščita Russie!“
     Boh ochraňuj Rusov aj Ukrajincov! Amen! Enter!

     • aj slovákov, čechov, poliakov, američanov…

      Mať sex cez prezervatív je ako lízať zmrzlinu cez sklo.
      A blbo sa hľadá keď sa zošmykne.

     • No – mal som kolegyňu, ktorá upredostňovala na frcgume jahodovú príchuť – na kokote potom nezáležalo!

 8. Nepomozem si, ale mam pocit, ze Čina bud hra na dve strany (Prorusku a proDavosku), alebo zamerne nahana vody na mlyn WHO, aby ten svojimi chapadlami dorazil prostrednictvom globalnych lidrova „novej pandemie“ zapadnu, nielen EU populaciu. Nemate tiez ten pocit?

  • Miroslav Čižmár

   Mal som ten pocit, ale už ho nemám.

  • Pocity nechajte stranou! Vy si musíte uvedomiť, že do Číny sa presmerovalo centrum globálneho mocenského riadenia! A to hrá svoju hru! Áno aj na štyri strany! Pretože GMS vlastní všetkých hráčov! Čína nie je suverénna – je objektom riadenia! Čína ako subjekt neexistuje – je to len objekt – nástroj. Fleet im Bejing – flotila v prístave. Nástroj riadenia.

   Iná téma je Subjekt Riadenia – rodina Li – ktorá ovláda nielen Čínu.

  • Olga, Cina a jej „Excellency“ (ako sa o nom vyjadril Rotschild,Klaus Swab) „President“ su v popredi NWO, Rusi budu mat Europu ,Cina si vytvori z USA hospodarsku oblast, tak je to napisane, tak to ide ako po masle a aj tak sa stane, neekzistuje ziadny odpor, (ak nejaky este je bude zlikvidovany tohto roku) proti zotroceniu celeho sveta, vytvoreniu Transhumanov,Ludi 100% controlovane AI-masinami ,ako vedlasi prinos,pre Elitu,bude masivna Genocida a zoberu vsetko ,co Ludia vlastnia,ako Swab hovori velmi otvorene: Nebudes mas ziadne sukromie,maso budes jest len niekedy(z Bill Gates Laboratories) ,nebudes nic vlastnit a budes stastny,lebo tvoj mozog bude pod kontrolou, absolutne otroctvo,ake ludstvo nikdy nezazilo a eventualne clovek akeho sme poznalu zmizne,bude zlikvidovany

 9. Peter Jachymiak

  netaraj!!!

 10. Nech na ňu skapu jej pôvodcovia.

Pridajte komentár

*