Desivá vedecká štúdia predpovedá pochmúrnu budúcnosť pre zaočkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Desivá vedecká štúdia predpovedá pochmúrnu budúcnosť pre zaočkovaných

(Mike Adams, Natural News) – Vyše roka trvajúci intenzívny výskum vedený zdravotnými expertmi ako je Dr. Sherri Tenpennyová vniesol svetlo do narastajúcich obáv ohľadom javu, zvanom „na protilátkach závislé zosilnenie“ (ADE).

Ide o jav, kedy vakcíny výrazne zhoršujú ochorenie nadmernou a potenciálne smrtiacou reakciou imunitného systému.

Čo je ADE?

V angličtine sa tomu hovorí „antibody dependant enhancement“, čo v preklade do slovenčiny znamená „na protilátkach závislé zosilnenie“.

O ADE, nazývanom aj „hyperzápalová odozva“ alebo „paradoxická imunitná reakcia“ na následné infekcie, je známe, že sa objavilo u vakcín na koronavírusy, ktoré boli v minulosti testované v pokusoch na zvieratách.

Veľkou otázkou bolo, či sa objaví aj u 2,4 miliardy doteraz zaočkovaných ľudí na svete.

Podľa stránky OurWorldInData.org, bolo jednou alebo viacerými vakcínami na covid zaočkovaných 37% svetovej populácie. To je asi 2,4 miliardy ľudí.

V USA, podľa CDC, bolo aspoň jednou dávkou zaočkovaných 199 miliónov ľudí. Na Slovensku k 4.10.2021 je to 2 457 689 ľudí.

Predovšetkým, všetkých tých 2,4 miliardy ľudí na celom svete, ktorí si dali pichnúť túto vakcínu, podstúpilo podľa Mikea Adamsa doteraz plne neschválenú, nebezpečnú, experimentálnu intervenciu, ktorá bola zámerne vyvinutá tak, aby obsahovala toxické hrotové proteíny.

V prípade mRNA vakcín sú to pokyny pre bunky vlastného tela tieto toxické hrotové proteíny vyrábať.

A tak sa depopulačným globalistom, presadzujúcim túto vakcínovú genocídu, podarilo zaočkovať približne jednu tretinu ľudskej populácie sveta biologickými zbraňami, o ktorých je známe, že spôsobujú poškodenie a smrť.

Zostáva však otázka:

Koľko týchto ľudí na nežiaduce účinky vakcíny, vrátane ADE, zomrie?

Nová vedecká štúdia, uverejnená v časopise Journal of Infection, zrejme prináša pevné dôkazy, že vo svete podávané vakcíny budú nepochybne vyvolávať účinky ADE u ľudí, vystavených variantu delta či potenciálne iným kronavírusovým kmeňom.

Štúdia sa dá nájsť na linku:

Infection-enhancing anti-SARS-CoV-2 antibodies recognize both the original Wuhan/D614G strain and Delta variants. A potential risk for mass vaccination?

Písali sme o nej nedávno aj v našom článku:

Potvrdzuje sa ADE syndróm: Všetci očkovaní musia okamžite do karantény

Štúdia, písaná z pohľadu konvenčnej virológie a epidemiológie, vysvetľuje, že hoci súčasné vakcíny (vychádzajúc z pôvodného wu-chanského kmeňa D615G) skutočne poskytujú určitú úroveň imunity proti pôvodnému covidovému vírusu, prinášajú aj nešťastný vedľajší účinok: akceleráciu„infekciou zosilnených protilátok“, ktoré prehnane reagujú na infekcie variantu delta.

Zbohom vysoký krvný tlak

To, čo opisuje štúdia, je klasické ADE, čo znamená, že hyperzápalová reakcia môže človeka zabiť, keď jeho „nabudený“ imunitný systém prehnane reaguje na infekcie nových variantov koronavírusu.

Štúdia dochádza k záveru, že „ADE variantov delta je potenciálnym rizikom súčasných vakcín,“ a ďalej pokračuje vysvetlením mechanizmu, ktorým sa toto ADE prejavuje:

„Za použitia prístupov molekulárneho modelovania dokazujeme, že zvyšujúce sa protilátky majú vyššiu afinitu k variantom delta, než k wu-chanskému kmeňu D614G. Ukazujeme, že zvyšujúce sa protilátky posilňujú väzbu hrotového trimera k membráne hostiteľskej bunky… čo protilátkam uľahčuje prejavovať nápadne zvýšenú afinitu.

A tak môže byť ADE obavou pre ľudí, ktorí dostávajú vakcíny, vychádzajúce z hrotovej sekvencie pôvodného wu-chanského kmeňa (či už ide o mRNA vakcíny alebo virálne vektory).“

Štúdia pokračuje návrhom na v podstate zošrotovaniestarých vakcín a ich nahradenie novou, „druhou generáciou“ vakcín, ktoré sú vymyslené tak, aby napádali antigénové ciele variantu delta.

Samozrejme, kým sa toto dosiahne, bude nový variant kolovať a ohrozovať práve tých ľudí, vďaka tomu, že zaočkovaní ľudia počas obdobia rozšírenej cirkulácie vírusu účinne poskytujú vírusové evolučné tlaky, spôsobujúce, že sa v telách zaočkovaných vytvárajú nové, vakcíne odolné kmene (ako opakovane varoval Dr. Bossche).

Je jedno, koľko vakcín je podaných svetovej populácii, vírus vždy zmutuje na novú formu, čím sa tie vakcíny stanú čoskoro opäť zastaralými.

Zastaviť cyklus a pandémiu môže len prirodzená imunita – širokospektrálna, „nediferencovaná“ imunita. Vakcíny nikdy nemôžu zastaviť covidové mutácie, infekcie, ani prenos– z jednoduchého dôvodu, že sa vakcíny nikdy nedožijú budúcnosti.

Ešte aj CDC pripúšťa, že nezabraňujú infekcii ani prenosu.

Aj keby sa s vakcínami hneď teraz prestalo, keď si vakcíny vyberú svoju daň, na celom svete by mohla v nasledujúcich 36 mesiacoch zomrieť miliarda ľudí

Veľmi dôležité je pochopiť, že aj keby boli smrtiace vakcíny na covid hneď teraz zastavené, pri počte 2,4 miliardy už zaočkovaných ľudí je celkom reálna možnosť, že môže zomrieť miliarda a viac ľudí.

Zomrieť môžu nielen na samotný ADE syndróm, ale aj na vaskulárne poškodenie hrotovým proteínom, „chorobu šialených kráv“, z útokov hrotového proteínu na nerovový systém alebo na iné ničivé účinky spôsobené covidovými vakcínami.

Len v samotných Spojených štátoch by 20%-ná miera úmrtnosti medzi zaočkovanými znamenala asi 40 miliónov úmrtí, pričom k najväčšiemu ich počtu by dochádzalo v mestách Demokratov a v štátoch, kde zhypnotizované ovce prejavujú veľkú poslušnosť falošným autoritám, dobrovoľne pritom poskytujúc svoje telá na smrtiace lekárske experimenty v mene „vedy“.

Možno ste si neuvedomili, že doslova celá Demokratická strana v USA sa v podstate podujala stať povakcinačnými darcami orgánov, no zároveň budú ich orgány kolonizované nanočasticami hrotového proteínu, takže ich orgány nebude aj tak nikto chcieť.

V prípade Slovenska sú najzaočkovanejšie časti Bratislava a západ krajiny. No a 20% z 2 457 689 je 491 538.

Všetky podrobnosti nájdete v podcaste stránky Natural News pod názvom „Situation Update“ (v angličtine), ktorý sa venuje mnohých ďalším objavujúcim sa správam na tomto fronte:

Brighteon.com/12909292-5cde-4416-a067-09137bf4700b

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Redakcia, tak sa rozhodnite, či z 2,4 MILIARDY zomrie MILIARDA (to je niečo vyše 41%), alebo 20% (čo je okolo 480 miliónov)…. Je to dosť zásadný rozdiel….

 2. BERLÍN – Na úrovni jednotlivých krajín nie je badateľný žiaden vzťah medzi percentom plne zaočkovanej populácie proti ochoreniu COVID-19 a výskytom nákazy. Naopak, výskum v 68 krajinách dokonca ukázal „marginálne“ viac nových prípadov nákazy v krajinách s vysokým podielom plne zaočkovaných v porovnaní s menej zaočkovanými krajinami. Uvádza sa to v najnovšom čísle karentovaného vedeckého časopisu European Journal of Epidemiology.

  Ako píšu autori článku, Izrael s viac než 60-percentnou zaočkovanosťou mal počas sledovaného týždňa najviac prípadov nákazy koronavírusom na milión obyvateľov spomedzi skúmaných krajín.
  .. a to je čo povedať, keď to píšu na tupelách https://www.topky.sk/cl/11/2192731/Sokujuci-VYSKUM–Vysoka-zaockovanost-neznamena-automaticky-menej-KORONAVIRUSU#disqus_holder

 3. Štát plánuje z krvi neočkovaných zisťovať hladinu protilátok. Vďaka tomu potom budeme vedieť, aká je premorenosť a ochrana Slovákov pred koronavírusom. Štúdiu by mohli spustiť už tento mesiac. Koho presne a ako do nej zapoja?

  Na Slovensku podľa oficiálnych štatistík už covid prekonali státisíce ľudí, ktorí mali pozitívny antigénový alebo PCR test. Mnohí ďalší ale na teste neboli, a tak možno ani nevedia, že sa s koronavírusom stretli. Vyše polovica ľudí zasa nie je očkovaná. Štát na čele s odborníkmi preto idú zisťovať, akú máme premorenosť.

  …príde mi to konečne ako dobrý nápad…vraj je to anonymné, ale info o výsledku dostanete. Ak by som bola len anonymné číslo, ktoré si počká na výsledok, tak môže byť.

  • Ametyst,toto je Janko,tito publikacie su na to aby udrziavali ten takzvany virus nazivu,aby mohli vrazedne vlady pokracovat a stupnovat Genocidu Ludi a tie umrtia zvaluju na „varianty“,namiesto jedov co je v tych vaxoch a ovecky s tym zatial suhlasia ,Podla vysoko postaveneho sudruha v WHO,vaxxovany budu musiet uz tuto zimu by Quarantovani a iZOLOVANY,ale nie nevaxovani . Prva davka znizi BIELE krvinky o 50%,druha o 25%,tiez je vo vaxxe 81 strain Foreign Bakteria,Buster ma to iste plus 8 strain HIV,Bielych krviniek je len 25%,vytvaraju sa chronicke zapaly , pri 4 vaxxe,zomrie aspon 30% ludi,v IsraHELL uz davaju 3 vaxx a ludia co ju este nemaju su povazovany za NEVAXovanych ,tiez velmi skoro vaxovany musia brat 2 pirule denne a vaxx minimum kazdych 6 mesiacov. Kriticku rolu tvori Graphene Oxide,co je super konductor a je vo forme Tekuteho Krystalu,co garantuje,ze akonahle je v tele 100%,tak telo zomrie,co zodpoveda roku 2025,na com je aj zalozeny DEAGLE REPORT,z Rockefeller Foundation ,takze tuna zahynie vyse 200 Milionov,do 2025,ale na Sloovansku menej ako 400 tisic,co je zaujimave,kedze Cesi stratia 2 Milliony(nedavno upresnene,tiez Madari zo 400K,na vyse milliona,Nemci 53M,v uK,zostane 15%.atd.

   • Tuto Vaši odbornou přednášku a varování před hroznou smrtí očkovaných si vytisknu a v roce 25 porovnám se skutečností. Takovýchto odborných statí mám už požehnaně. Ve Vašem varování chybí zmínka o čipech, které změní DNA a umožní sledování, protože někdo potřebuje vědět, kde se právě vy pohybujete. Tyto komentáře jsou velice poučné a bude je sledovat pravidelně. Doufám, že nepřestanete varovat lidstvo a já budu čekat, jestli se vůbec roku 25 dožiju. Jsem totiž očkovaný.

  • Obávám se, že to je záminka pro něco úplně jiného.
   Po tak dlouhé době se protilátky u většiny lidí už vytratily. Přesto ale mají imunitu. Jejich tělo se s virem seznámilo a protilátky si už umí rychle vytvořit v případě potřeby. Nikdy po žádné nemoci ani po žádném očkování nemáte v krvi protilátky trvale.

 4. Už aj vy desíte a rozdeľujete ľudí podľa toho či sú, alebo nie sú zaočkovaní? Nuž, takto tú covidovú diktatúru neporazíte. Poznám množstvo zaočkovaných ľudí, ktorí sa cítia byť vládou podvedení a to nie kvôli zdravotným účinkom, ale kvôli tomu, že žiadna proklamovaná sloboda pre nich nenastala a dá sa prepokladať, že ani nenastane.

  • Čiže sú proti vláde preto, lebo im nedala slobodu. Ak by im ju dala, tak by boli spolu s vládou proti neočkovaným. Ďakujeme, takýchto oportunistických spojencov neprosíme.

   Zrejme iba tí očkovaní sa k nám pridajú, ktorí boli do očkovania prinútení vydieraním (hlavne kvôli práci). Tí, čo sa zaočkovali iba preto, lebo chceli cestovať, uverili vládnej propagande alebo sú Svedkovia Covidoví, tak tí sú stratení.

   • Marek Košice

    Plný súhlas s redakciou!

   • Súhlas, a sloboda predsa nie je podmienená ničím, buď je alebo nie je.

    • Sloboda a spravodlivosť sú pojmy, ktoré nemajú takmer žiadny zmysel, zvlášť pokiaľ sa používajú v súvislosti s našimi voľbami šťastia a sebarealizácie.

   • Redakcia – stratení-nestratení – môj návrh na zbierku na prístroj Spooky2 je prosím v akom štádiu? Alebo mám „zase vyhrať jackpot v Lotto“?
    Lebo čo neurobíš sám – neurobí nikto?

    • Máš pravdu, sám si sebe urobíš najlepšie 😛

     • Marek Košice

      Orgazmus je „oničomka“, sto krát viac ma uspokoja všetky prirodzené vône a chute ženy. Maroš, aj ty to máš tak? Či sa rád „vybíjaš“?

     • Vôňa ženy…film s Al Pacinom

     • pravou rukou

    • holistický prístup

     Maroš,
     ako si na tom s predajom kusa „čistého neba“? – to by vari aj stačilo – aj bez výhry v „lote“ – na spomínamý prístroj … a … ostalo by aj na novú strechu.

     • Strecha je konštrukčne – brucho lode. A v tom sa vyznám. Strecha v mocenskom systéme je „kontrola“ – zastrešenie. Dúfam, že nemyslíš nových parazitov v zmysle červenej – Cabal strechy. Kus čistého neba myslím suverenitu štátu – a s tým sa nekupčí.

      To „predám kus čistého neba“ – bol povzdych nad našou neslobodou. Niekto by povedal – a prečo nie „kúpim kus čistého neba“ – sloboda sa nekupuje. Aj vykúpený otrok je potom zaviazaný. Sloboda buď je, alebo sa musí vybojovať. To „predám“ znamenalo zamyslenie – za čo som ochotný sa vzdať slobody. Za nič!

     • holistický prístup

      Maroš,
      bolo to len jemné, nežné, priateľské rýpnutie – len úsmevná reakcia na akciu z Tvojej strany.

      Strecha – viem, že si mal v minulosti po nejakej „veternej“ udalosti problémy so strechou – preto zmienka o streche.

      Ani jeden jediný tzv. „štát“ nie je suverén – Kráľ je nahý!!! – sú to len akési „oddelenia“ jedinej fabriky – tie je možné deliť, rušiť, presúvať, meniť osadenstvo, … – „Biblický projekt“ …

      Nie ten vládne, ktorý „korunu“ na hlave nosí (OTROK) – ale ten, KTO „korunu“ na hlavu zakladá!

      Slobodu … správnejšie svobodu … si nosíme vo svojom vnútri bez ohľadu na okolnosti – najsvobodnejšou môže byť bytosť v otrhaných šatách, s okovami na rukách aj nohách … OTROCTVO si vo svojom vnútri nosia OTROCI – len plniči rozkazov – OTROKOM bez práv je zvyčajne niekto v luxusných odevoch, v palácoch, … – je to o vnútornom nastavení …

      Znovu si ma niečo naučil – ďakujem.

   • Plne súhlasím s redakciou.

 5. malé svetielko v tme …
  Na základe rozhodnutia Krízového štábu NsP Brezno, n.o. nebudeme na ambulanciách v pôsobnosti NsP Brezno, n.o. vyžadovať test na COVID-19 od pacientov prichádzajúcich na ambulantné vyšetrenie. Dôvodom nášho rozhodnutia je, že KOMPLETNE OČKOVANÍ pacienti prichádzajúci na ošetrenie môžu byť rovnako infekční a chorí ako neočkovaní. Zároveň testovaním na MOM (mobilné odberové miesto), by sme pacientov vystavili možnému riziku nákazy.
  https://www.nspbr.sk/web/oznam-k-testovaniu-pacientov-prichadzajucich-do-nsp-brezno-n-o/

  • Bledá Tvář

   No, to mi v Sokolově při návštěvě na nefrologii nejdříve měřili teplotu na čele a po vstupu po mě chtěli vědět, zda jsem očkovaný. Po mé odpovědi: o mě nepsal dostojevský ve svém románu na 5 písmen (hlavní osoba se jmenuje Myškin). Chtěli test a když ani to jsem neměl, tak jsem se musel otestovat, jinak by mě ti fašisté ze Sokolovské nefrologie z ordinace vyhodili.
   Doufám, že nebudu muset jít do sokolovské smrtnice. Jako Tonda co tam šel na endoprotézu. Musel se nechat očkovat a ušetřili tu protézu.

 6. USA: Generálny riaditeľ JPMorgan Chase Jamie Dimon uviedol, že najväčšia americká banka sa pripravuje na potenciálne katastrofálnu situáciu, v ktorej by Spojené štáty neboli schopné splácať štátny dlh. Kongres sa tejto udalosti vyhne pravdepodobne zvýšením limitu dlhového stropu. „Je to už tretíkrát, čo sme to museli urobiť,“ dodal generálny riaditeľ.
  Ministerka financií Janet Yellenová v utorok zákonodarcom povedala, že federálnej vláde do 18. októbra dôjde hotovosť, čím sa priblíži možná katastrofa, ak Kongres do tej doby nezvýši limit dlhu. Dimon uviedol, že banka JPMorgan kontroluje klientské zmluvy, aby sa pripravila na potenciálne zlyhanie.
  https://cz24.news/cnn-najvacsia-americka-banka-sa-pripravuje-na-bankrot-usa/
  ***** ****
  „Svět se stává zdravějším místem,“ píše whistleblower Edward Snowden uprostřed výpadku Facebooku a Instagramu.
  V samostatném tweetu se také ptal, jak by se věci změnily, kdyby „internetoví giganti dnes odešli z provozu a už se nikdy nevrátili. Co se stane zítra?“
  https://cz24.news/svet-se-stava-zdravejsim-mistem-zvlastni-vzkaz-edwarda-snowdena-v-prubehu-vypadku-facebooku-a-instagramu-vi-neco-co-my-ne/
  ***** ****
  On October 25 Chelsea Clinton will be given an opportunity to defend herself at a Military Tribunal at Guantanamo Bay.
  https://realrawnews.com/2021/10/chelsea-clinton-to-face-military-tribunal/

  • Ja mam tiez account v Chase,ale len par tisic,na direct payment,co sa tyka Clintonky,toto absolutne nie je prada,,samozrejme ze by sme boli velmi radi,neekzistuje ziadny tribunal a nikto nebol popraveny,to rozsiruje Q-anon,Mosad propaganda,Trump je MAGA,najvyzsia hodnost v Satanistickom nabozenstve, mozes si to overit,cau

  • “ offshor“ – je v podstate STÁVKA na „pád favorita“ – že si „tipovaný víťaz“ – v zmysle raketovéhu rastu cien týchto akcií – ako napr. realitnej bubliny – zlomí väz! Polopate – že TIETO AKCIE PADNÚ!

   Zatiaľ čo iní duraci-chamtivci špekulujú s rastom akcií – iní špekulujú s prasknutou bublinou okolo ich rastu. Teda!

   Teda – ten, kto pripravuje krízu a zrútenie úverového trhu – milióny ľudí majú skrachovať a umrieť – úverové akcie padnú, resp aj offshory – čo sú virtuálne „produkty“ – balíky z fondov a diverzifikovaných akcií „zo všetkého trochu“ – v novom „produkte“ akcií z akcií, a na tomto krachu a nešťastí špekulujú zbohatnúť záporní „analytici a hráči“ – ako aj zločinci pripravujúci svetovú krízu. Tí určite o svoje investované peniaze krachom neprídu – naopak – zbohatnú. Je to ako stávka na outsidera, keď niekto jasnému víťazovi pred pretekom strekne smrtiacu injekciu. Príbeh austrálskeho koňa Phar lap.

   • Ešte raz – offshor sú akcie z balíkov akcií, v ktorých sa bežný investor nevyzná, takže nesleduje pozadie tohto portfólia – čo je špekulatívny priestor práve na hru s pádom – POISTENÍM týchto offshorov.

    Bežný akcionár sleduje situ „v Slovnafte“, ale už nie je schopný sledovať situ v balíkoch desiatok akcií, ktoré tvoria jednu akciu offshor. Obchod s chaosom!

    Obchod s offshor by mal byť zakázaný, ale to by museli zakázať najprv fondy! Čo zas nemá logiku – lebo aj sad nemusí byť len marhuľový.

 7. RUMUNSKO: Prísnejšie opatrenia, ktoré majú vstúpiť do platnosti v nedeľu, zahŕňajú obmedzenia vstupov do miest ako reštaurácie, posiľňovne, kiná či divadlá.

  Tisíce ľudí protestovali v sobotu v rumunskej metropole Bukurešť proti novým opatreniam, ktoré plánujú tamojšie úrady zaviesť s cieľom zastaviť prudký nárast prípadov nákazy koronavírusom. Agentúra AP odhadla účasť na päťtisíc demonštrantov, miestne média však uvádzali až 15-tisíc.
  https://cz24.news/video-v-bukuresti-masovo-protestovali-tisice-ludi-vyzadovanie-covidpasov-prirovnavali-k-diktature/

 8. Ano Jirik,dufam ze stu vladu spravia to co s Ceausescu ,tiez po smrti 20 rocnej Slovinky nastali velke demonstracie,tak uz zastavili vaxxxxx

 9. Názor:
  Podstata ADE je vo funkčnosti epifýzy, jej nekrotických symptomoch v DNA…
  Niečo o tom viem, ale je to na dlhšiu reč pre zainteresovaných….ak má Vaša redakcia záujem o tieto riešenia, napíšte mi osobný mail…Jozeft

 10. Na druhe strance casstecne vitezstvi pro ans moudrejsi kdyz ti zockovani zomru a bude vetsi pokoj snad atke nba ze4mi. Jan aby zockovali radne vsechny parazity vcetne ultraliberalu, tvurcu COBVID, Vaakcin a pod…
  Bible Svata pise, ze 33% obyvatel zemre na „nemoci, tak jeste k tomu neco stale chybi asi prijdou s dalsi ranou HLADOMOREM! Treba jako drive Irsku, Ukrajine, Bangladeshi a pod…

 11. Před 103 lety napadly Spojené státy, USA Rusko
  15. 8. 2020 Janinna historie, USA, války
   Ruské velvyslanectví ve Washingtonu připomnělo na svém facebooku, stoleté výročí americké intervence na ruský Dálný Východ.Velvyslanectví RF připomnělo americkým „partnerům“ zvěrstva, kterých se dopustili na občanech Ruska. https://www.facebook.com/RusEmbUSA/posts/862120330665025;

  15 srpna 1918, americké ministerstvo zahraničí oficiálně oznámilo přerušení diplomatických vztahů s Ruskem, a poté Američané přistáli ve Vladivostoku.
  15. srpna 1918 začala americká invaze do Ruska a 1. dubna 1920 poslední americký voják opustil Sibiř, byli vyhnani a Korcak popraven.
  Během 19-ti měsíčního pobytu v Rusku ztratili američtí uchvatitelé na Dálném východě 189 vojáků.
  Američané nesou platformy s těmi, kteří byli zabiti při boji na Dálném východě, aby je mohli dopravit do Spojených států. (rok 1920):

  http://rusvesna.su/news/1534332097;
  Již v prosinci 1917 Spojené státy, Velká Británie, Francie a jejich spojenci uspořádaly konferenci, na které bylo rozhodnuto o vymezení oblastí zájmů na území bývalé Ruské říše. Jinými slovy, „západní partneři“ plánovali rozdělit největší stát na planetě mezi sebou a zástupci „Bílého hnutí“ jim měli v tomto pomoci.
  Kontakty byly zřízeny před invazí.
  Během zahraniční intervence v letech 1918-1921 bylo Rusko rozděleno na zóny vlivu. Kdyby byly plány intervencionistů realizovány, ruská země by neexistovala v současných hranicích.
  Období občanské války v Rusku bylo jediné v historii Ruska, kdy se Američanům podařilo roztahovat se na ruském území. Politický chaos v Rusku vytvořil mimořádně příhodné podmínky pro rozdělení země do sfér vlivu až po zavedení přímé kontroly nad nejzajímavějšími oblastmi v politicko-vojenské nebo ekonomické oblasti.
  Murmansk byl pro Anglii velmi zajímavý – jako největší přístav v regionu. Vzhledem k tomu, že Anglie a Francie neměly v té době dostatečné síly k uskutečnění zásahu, obrátily se na Spojené Státy o pomoc.
  Prezident Woodrow Wilson souhlasil s tím, že pomůže.
  Jednou z amerických priorit v okupaci Dálného východu a východní Sibiře bylo zřízení kontroly nad transsibiřskou železnicí. Zavedení kontroly nad nejdůležitější železnicí bylo výhodné především pro Spojené Státy, protože umožnilo kontrolu přepravy zboží a přírodních zdrojů.
  Americké vedení považovalo za nezbytné vytvořit z Ruské říše řadu nezávislých států.
  Co se týče Ruska, plánovalo se ho rozdělit na Ukrajinu, velké Rusko (evropskou část země) a Sibiř.
  Američané pěstovali myšlenku na vytvoření sibiřské republiky, která by samozřejmě byla pod plnou kontrolou Spojených Států. Americkou podporu získal admirál Kolčak, kterého v té době Západ prorokoval jako vůdce sibiřského státu.
  Američtí intervencionisté využili „pozvání Bílých“ naplno. Vyvážejí dřevo, kožešiny a vykradali zlato z Dálného východu. Americké firmy získaly od „kolčakovské vlády“ povolení k obchodování výměnou za půjčky od Citibank a Garanti Trast, IMF.
  V srpnu 1918 okupační síly Američanů, Britů a Francouzů obsadily Archangelsk, vyhlásily stanné právo na okupovaném území, zavedly vojenské soudy, během okupace vyvezly ze země zboží v hodnotě více než 950 milionů rublů ve zlatě.
  Americký velvyslanec v Rusku, David Francis doslova trval na obsazení Dálného východu: „Trvám na nutnosti vzít pod naši kontrolu Vladivostok a Murmansk a Archangelsk dát Velké Británii a Francii“.
  Senátor Poindexter, ve své výzvě k intervenci přímo řekl:
  „Rusko se stalo jen zeměpisným pojmem, a ničím jiným už nikdy nebude. Síla jeho jednoty, organizace a schopnost obnovy navždy zmizela. Národ neexistuje“
  Všichni si chtěli urvat kus masa z ruského medvěda.
  Americké jednotky ničily místní obyvatelstvo. Více než 50 tisíc ruských občanů (více než 10% z celkového počtu obyvatel) bylo nahnáno do věznic v Archangelsku, Murmansku, Pečenge. Pouze v provinční věznici Archangelsk bylo zastřeleno 8 tisíc lidí, 1020 lidí zemřelo hladem, v důsledku nachlazení a epidemií.
  S místním obyvatelstvem, kteří podporovali „Červené“ zacházeli brutálně.
  Ruský Státní historický archiv Dálného východu disponuje mnoha dokumenty o páchaných zločinech – „zapadnich vetrelcu, okupantu, zlodeju, vrahu civilistu…“ “ od uřezávání uší, nosu a dalších částí těl za živa, až po vypichování očí bajonetem, znasilnovani.
  Západní Evropa může nabídnout východním sousedům jen export revolucí a přípravu bratrských válek, WHO, COVID-19, Vakcinace . Ukrajinsky hladomor a vyvrazdeni polskych dustojniku v Polsku byly provedeny zvlastni jednotky Kchazaru, nikdy ne Rusy!!!
  Jakýkoli zásah do záležitostí východních sousedů ze strany západní Evropy – to je vždy přípravná fáze pro další intervence, rozdělení zemí a rozdělení společnosti, pro hospodářské škrcení a zkázu, až v konečném důsledku úplné zničení země a Slovanstva, Deti BOHU.
  USA a západní Evropa nikdy neměly žádné jiné cíle. Historie nemůže být oklamána!

  Opět velice zajímavý a přínosný článek ….super. Nikdo, nikde nevzpomene tuto informaci. Svět je záměrně neinformováván. Informován je, ale o nepodstatných věcech, ale tohle je takový zdvižený prst.
  Odpovědět josh-xy
  Tady je jasně vidět, proč dodnes nemají v Rusku, předtím v SSSR rádi československé legie, protože to byly ony, které ovládly Transsibiřskou magistrálu. Proto se ve finále musely vracet přes USA a proto se Rusové nikdy nepřetrhnou, aby udržovali pomníky a hřbitovy legií a jenom totální debilové a ignoranti si nedovedou vysvětlit proč. Osobně se divím, že vůbec ruská strana souhlasila s tím, aby se to dostalo do smlouvy. Nedává to logiku ani trochu! Dnesni Energeticka krize pri velke zime zavinene blokady Ruska muze dat do chodu retezovy padu EU, NATO az vakcinaci a nova era Slovanstva muze zacinat neb Spasa Prijde z Vychodu!
  Warsavske smlouvy 21. Srpen 1968 nam CSR umoznil dalsi budovani a rozkvet az do 1989 az 1993 zapadniho opet podvodu „SAMETOVE KCHAZARSKE REVOLUCE…“!!!

  • Ešte by bolo dobré spomenúť, že prvé koncentračné tábory – gulagy – na Ruskom území vybudovali britské a francúzske intervenčné vojska po vzore koloniálnej okupácie v Afrike – vo vojne s Búrmi /holandskí prvokolonizátori Južnej Afriky/. Tieto gulagy potom prevzala židoboľševická vláda sovietov.

   V materiáli zásadne chýba úloha čs. légií pri eskorte-ochrane vlaku – zlata Mikuláša II. na Sibír – Zlatý ešalón 2.200 ton zlata – práve pod velením Korčakova – hrdinu námornej vojny s Tureckom a Britániou, ktorého aj s inými dôstojníkmi popravili židosovieti.

 12. …milá ametyst, tak to je ozaj svetielko v tme…ozaj výborná správa, treba takéto záležitosti hovoriť všade, kde sa dá, nech sa ľuďom otvárajú oči, a prestanú sa obávať a hlavne treba tieto nariadenia stále ignorovať….aj ja sama som bola min.týždeň na 1 vyšetrení, vyplnila som formulár, kde všade som bola, či som bola v kontakte s ľuďmi zo zahraničia…lekár pozrel na ten papier, ja som už sedela na stoličke a naraz otázka- A očkovaná ste? Vravím nie…a už som rozmýšľala, čo všetko mu poviem, kým ma ,,vypoklonkuje z ordinácie“ a on- No necháme to tak…Čo máte za problémy?…nakoniec všetko dobre dopadlo, ešte aj rúško som si dala dolu, že sa mi zle hovorí a on na to nič nepovedal….všetko je o nás ľuďoch, treba tento ,,koronocirkus“ jednoducho ignorovať….

 13. …aha, takže niekto nám tu odpovedal za ,,niekoho“, repekt.za ,,seba“? ….

 14. Peter Svitek

  Písali, že 36 mesiacov a zomrú

Pridajte komentár

*