Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Otrávená krv: Krvná banka hovorí, že 80% zásob krvi je kontaminovaných hrotovými proteínmi z vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Otrávená krv: Krvná banka hovorí, že 80% zásob krvi je kontaminovaných hrotovými proteínmi z vakcín

(Ethan Huff, Natural News) Politici v americkom štáte Montana presadzujú nový zákon, podľa ktorého by bolo darovanie krvi pre ľudí „zaočkovaných“ proti Covid-19 trestným činom.

Odvolávajúc sa na problémy s kontamináciou, poslanec parlamentu Montany Greg Kmetz (za Republikánsku stranu), ktorý návrh nového zákona predložil, chce z toho urobiť prečin obnášajúci pokutu 500 dolárov. Chce zabrániť tomu, aby očkovaní darcovia prispievali svojou krvou s vysokým obsahom vakcínových hrotových proteínov do darcovského fondu.

Návrh zákona chce tiež zakázať darovať krv v štáte Montane ľuďom, ktorí mali diagnózu „dlhý covid“, čo sa medicínsky definuje ako „postakútne následky vírusu SARS-CoV-2 v dôsledku chronickej infekcie“.

„Dodávky krvi v Montane by sa mohli znížiť až o 80%, čo by viedlo k nepriaznivým následkom pre pacientov, vrátane zbytočnej a bezohľadnej smrti,“ povedal o potenciálnom vplyve tejto legislatívy Cliff Numark, viceprezident neziskovej organizácie Vitalant na odber krvi.

Väčšina krvných bánk sa už teraz snaží držať krok s dopytom a 80-percentné zníženie dostupnej ponuky v prípade, že by návrh zákona prešiel, by situáciu len zhoršilo.

(Súvisiace: Biden naďalej tlačí Američanov, aby si dávali pichať nekonečné „posilňovacie“ dávky, čo im zabezpečí vysoké hladiny toxických hrotových proteínov v krvi.)

Montana nechce podávať ľuďom skazené krvné transfúzie

Numarkovo priznanie o 80-percentnom znížení dostupnosti čistej krvi je založené na štatistikách z Montany, ktoré ukazujú, že štyria z piatich obyvateľov dostali aspoň jednu dávku „vakcíny“ proti covidu od spustenia masového očkovania.

Inými slovami, väčšina obyvateľov Montany má otrávenú krv a nový zákon by im už neumožňoval deliť sa o ňu s pacientmi v núdzi. To isté platí v iných štátoch, kde je vysoká miera zaočkovanosti.

Kmetzova nová legislatíva vychádza zo zákona č. 702 z minulého zasadnutia parlamentu štátu. Tento návrh zákona zakázal diskrimináciu na základe očkovacieho statusu, hoci časť z neho bola v decembri zrušená ako protiústavná.

Medzi ďalších zástancov nového zákona patrí aj poslankyňa Lola Sheldon-Gallowayová, podpredsedníčka výboru pre ľudské služby v Snemovni reprezentantov. Brat Sheldon-Gallowayovej je patológ, ktorý jej povedal, že covidové vakcíny spôsobujú problémy s prietokom krvi.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Som jedným z mnohých, ktorí veria v Bohom dané právo na medicínsku slobodu, čo zahŕňa aj prístup ku geneticky neupravenej krvi v čase núdze,“ uviedol Jo Vilhauer, obyvateľ Miles City, ktorý podporuje nový zákon ako dôležitú súčasť medicínskej autonómie.

Podľa Dr. Michaela Buscha, riaditeľa Výskumného inštitútu Vitalant, je skutočné percento kontaminovanej krvi v Spojených štátoch bližšie k 90 percentám než 80 percentám, čo znamená, že len jeden z desiatich darcov má čistú, nekontaminovanú a bezpečnú krv.

Je to vážny problém, pretože tí, ktorí potrebujú krvnú transfúziu, na ňu budú musieť čakať oveľa dlhšie – ak ju vôbec niekedy dostanú, nakoľko teraz je väčšina zásob krvi v krajine kontaminovaná toxickými proteínmi a inými zložkami z „vakcín“ proti covidu.

Jedným z problémov nového zákona je to, že neexistuje spôsob, ako otestovať krvné vzorky na hrotové proteíny alebo ako získať akýkoľvek iný dôkaz kontaminácie covidom. Ide teda o systém založený na dôvere, ktorý je prinajlepšom nepraktický.

Poslankyňa Jodee Etchartová (republikánka), ktorá podporuje návrh zákona, požiadala Kmetza, aby zvážil založenie dvoch rôznych krvných bánk: jednej pre očkovanú krv a druhej pre neočkovanú krv. Kmetz však hovorí, že voliči sú proti takejto myšlienke.

„Nebudeme o tom uvažovať,“ povedal Kmetz.

„Vyzerá to tak, že mnohí takýto zákon nechcú,“ reagoval Etchart na nepravdepodobnosť, že návrh nového zákona prejde.

Záver

Ďalšie súvisiace správy o zničení krvných zásob pomocou darcovstva krvi obsahujúcej hrotové proteíny nájdete na SpikeProtein.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ako sa lieči chrípka?
  Ako sa liečia krvné zrazeniny?
  Krv je kontaminovaná grafénom alebo hrotovými proteínmi?

  • Na tu chřipku jsem ti odpověděla pod předchozím článkem a jsou tam i rady na grafen.

   • Pardon,asi jsem to neodeslala..Výplach nosu mírně slanou vodou-Neti.Pokud nejsi očkovaný tak lze použít i vlastní urinu.

     • Čo obsahuje pelyňek roční?
      Výplach nosa máš odskúšaný?

     • názor tu funguje ako debilný zlomyselný zlodej času – navrhujem spoplatniť jeho otázky á 100 eur kus! Keď sa mi dostane fyzicky do rúk – položí už len jedinú debilnú otázku s vybitými zubami – „Prefo?!“

     • Vloni jsem si pelyněk roční (artemisia annua) napěstoval .Nemá ty hořčiny jako pelyněk pravý, je voňavý,aromatický,přidávám k čaji ještě heřmánek anebo sušenou houbu z měkkých chorošů z bříz,anebo jiných léčivých hub. Houby nejprve předem povařím,pak scedím a až pak přidávám pelyněk roční. Občas to popíjím,hlavně když jdu do sauny ( chodí tam i opíchaní) .Jsem velmi často venku,nemám ani rýmu,vůbec nic .V zimě si občas vezmu vit.,,C“ anebo ,,D“,ale opatrně,nic nepřeháním. Je mi 72 roků a jsem zcela zdráv,lékaře nepotřebuju.Můj doktor je les,vlastní zahrada a pramenitá,čistá voda.

     • Jara: Ďakujem. Overím, vyskúšam, artemisia annua.

      Raz mi čosi bolo keď sa ma dotkol opichaný pred pár dňami. S odstupom meter mi nikdy nič nebolo. Chríka je tu každý rok a lezie mi na nervy.

      Vitamín C je kyselina, netreba preháňať. Les je liek aj na nervy.

     • Maroš: Hooooou, machruješ lebo si ďaleko.

 2. bledá Tvář

  Když jsem v únoru (február) nastupoval na hospitalizaci do nemocnice, věděl jsem 2 věci. Odmítnu vakcínu a transfúzi. Naštěstí mi nic takového nebylo nabádnuto.

  • Podľa mňa by bolo rozumnenjšie rozlišovať darcov a ich krv obsahzujúcu a neobsahujúci hrot.proteíny. Prečo ? Zapichancov je mnoho a budú tiež potrebovať transfúzie, a je plytvanie kvlaitnou čistou krvou na ich transfúzie. Tí by dostávali krv od zapichnutýh darcov. Nezapichnutí by dostávali transfúzie od čistých-nezapichnutých darcov. Jednoduchý test z kvapky krvy nie je problém – keby to ALE „elity“chceli .

 3. adamkratochvil

  kvoly hrotovym proteinom som sa vzdal naliehavej operacie aby do mna ich nenarvali francfuziou behom operacie…

 4. Pro názor.Výplach nosu mám odzkoušený ,zabere hned při prvních příznacích rýmy .Jako prevence se používá při infekčních chorobách.Pelyněk obsahuje dost účinných látek,je to silné antiparazitikum.Na netu je informací dost.

  • „Na netu je informací dost.“ – ten debil provokuje! Zamestnáva diskutujúcich – pošli ho doprdele!

  • Pohoda: Čítam že pelynek zabíja plazmoidy. Možno je chrípka plazmoid. Preto je odolná voči antibiotikám. Len sa obávam či dlhodobé užívanie pelyneku je bezpečné.

   • Kto má chrípku dlhodobo?

    • redakcia: Asi to bolo myslené opakovane. Chrípka je organizmus žijúci 21 dní. Potom skape. Možno je to huba šíriaca sa vítrusmi, možno je to plazmoid. Štve ma že sa môže opakovať v tom istom roku. Preto ho chcem vedieť potlačiť.

     • Objektívne

      Chrípku je možné vyvolať aj elektromagnickými poliami (elmg.smogom z vysielačov). Niekto môže byť citlivejší na EMP.

     • EM poľami možno poškodiť bunky, napríklad znížiť ich potenciál a zlepiť ich = potiaže s dýchaním. To nie je chrípka.

     • Objektívne

      To by ťa musela poškodiť aj slnečná búrka, bo aj to sú EMP.

   • Dlouhodobé užívání čehokoliv je nebezpečné.Už po týdnu si většinou tělo zvykne a účinek je nižší.Zkušení bylinkáři udělají pauzu a nebo berou něco jiného.Bylinky nejsou tak neškodné,jak se myslí a mohou i oddělat játra.Tak opatrně.
    Jinak chřipka je reakce na nějaký stres(nejen duševní),tělo se brání zvýšenou teplotou a buňky vylučují zbytky organel nebo nějaký odpad.Ten má samozřejmě gen.informaci a to je ten slavný vir.Chřipka souvisí i s elektrosmogem a slunečními bouřkami.Proto se objeví najednou po celém světě.

   • Já osobně považuju ůdajné ,,viry“ za jakési chuchvalce-zbytky bílkovin-aminokyselin z ještě zcela nerozložených starých buněk při regeneraci. Zdravé tělo regeneruje staré buňky rychle a bezpečně už v mezibuněčné tekutině ( mezibuněčném matrixu) . Už pouhý strach a stres tuto regeneraci brzdí a oslabuje.A u lidí co se plní nejen strachem,ale i zlostí , co pak ? Zlost je taky energie,která je kolem těla i uvnitř těla,může pak obklopit ty vlastní nerozložené zbytky aminokyselin, kterým vědci říkají ,,viry“ a které se pak zoufalé tělo zbavuje i skrze plíce dechem,kašlem,rýmou. A v laboratoři je ještě upravují jako biol.zbraně,dokonce. Imunitný systém má dost ,,obřích“ makrofágů co mají za ůkol ,,sežrat“ a dolikvidovat ty zbytkové části při regeneraci buněk ( starých,nefunkčních,nemocných..ap) až na zcela neškodné,jednotlivé aminokyseliny. Přirozená imunita je podmínkou . Zdravý život ve zdravé přírodě, spolu s rostlinami,stromy,vodou ze studánek. Nezapomínejme,že máme vodní tělo ( 70-80 % tvoří voda a v těle je to ,,inteligentní a léčivá voda ! v lymfě a krvi , plná informací , a mozek , ten plave v mezilebeční tekutině,je nadlehčován a sám obsahuje 90 % vody).Planeta pláče,ničíme půdu a les i vodu, města zaléváme asfaltem a betonem,satanisti dokonce stíní slunce.Slunce,které vše živé neustále dotvaruje,dotváří,dotvarovává, i děti Země,boží děti.

 5. Ku mne majú zákaz vstupu do bytu všetci zaočkovanci. Napodiv dosiaľ toto pravidlo u mňa platí a s nimi sa stretávam mimo bytu.
  Inak ten nápad s dvomi bankami krvi je praktický. Zaočkovancom môže byť jedno akú krv dostanú a nebude jej nedostatok.

  • polovica zaočkovaných sa ti neprizná

   • Peková sdělila že tam jsou sekvence aids a tedy zaočkovaní mají vyřazený imunitní systém a žádnou bouřlivou reakci té imunity nemají a i austrálie oznámila že je tam v kovidovkách aids než to tam popadl covid apartheid a odkrágloval tam hned poté na stadionu 6. dětí nahnaných školastiky.

    • holistický prístup

     Tzv. „aids“ je predsa nulová (cielene zničená) imunita – tzv. „Peková“ je súčasť a nastrčený otrok systému – Maroš to viackrát podrobne rozoberal – žiaden „ví-rus“ nikdy nikým nebol izolovaný, žiaden „ví-rus“ nie je živý, nie je reprodukcie schopný, … – toto si konečne uvedomnte – pokiaľ toto znanie ODMIETATE, dovtedy vami budú účinne manipulovať. Tzv. „virológia“ je paveda založená na LŽI, PODVODE – akési ABRAKA-DABRA.

 6. zapredana SR

  Elity v Tom majú jasno. Oni majú uskladnenu nezávadnú krv a pre gojim je infikovana krv potrebná, aby neprestávali depopulacne procesy. V dnešnej dobe sa neodporúča padnúť pod skalpel a dostať infikovanú spike bombu.

 7. Spomínam si, keď som bol ešte dieťa, ako mal strýko v aute nálepku s krížom a nápisom „v prípade nebezpečenstva smrti chcem katolíckeho kňaza“. Možno by bol dobrý nápad mať v aute nalepené podobné niečo v zmysle, že v prípade nebezpečenstva smrti chcem krv od neočkovanej osoby. Prípadne nosiť na ruke náramok s takou informáciou alebo v peňaženke s dokladmi. Nikdy nevieme čo nám deň prinesie, napríklad taká dopravná nehoda sa môže udiať každému a hocikedy. A vždy je aspoň malá šanca, že by niektorý člen záchranky, alebo ošetrujúci lekár na pohotovosti by to vedeli zariadiť. Ak by to bolo samozrejme technicky možné, a že by v sanitke mali aj takú neočkovanú krv. Otázne je či vôbec sa selektuje a označuje pri krvných odberoch od darcov krv očkovaná od neočkovanej.

  • Paľo nebud naivný myslíš že sa niekto stará akú krv ti napumpuje pri rýchlej pomoci na záchranu života dostaneš krv akú majú poruke a ty nebudeš ani vediet či je taká lebo onaká dajú ti totožnú s tvojou krvnou skupinou a basta fidly oži alebo skap taká je dnes starostlivost nášho zdravotníctva°°

 8. Ďalší pokus satanistov – zoofília legalizovaná v KATOLÍCKOM!!! Španielsku ako príručka sexuálnej výchovy pre stredoškolákov!
  https://www.youtube.com/watch?v=hVdcx10Vk_Y

  A opäť pripomeniem, prečo 4000 rokov pred Kristom vyhnaii sektu židov z mesta Ur – Babylonu – z centra najúrodnejšej časti Zeme – z Mezopotámie – vyhnali ich pre incest, krvavé ľudské obete, sodomiu, satanizmus! Ich „kultúrne“ dedičstvo a rodová pamäť!
  https://ulozto.net/file/yAvaEjF5AugW/grigorij-klimov-o-vyhnanstve-zidov-mp4#!ZGV0ZwR2Z2RkMwD2ATIzZwAyMQplZyqaqHSYFTq+JKE4YzIxAj==

 9. Kdesi som videl video, že hrotové proteíny tuhnú v chlade, keď človek zomrie. Nahriatím možno zmäknú – zamyslenie pre opichaných.

 10. A ako je to u nás – s darcovstvom krvi a spermií? Kedy sa to dozvieme, až to všetko prepukne?

 11. Pro Achmaton. K tomu dotazu o horkovzdušném vaření.Podívej se na materiály od Oty a Petry Reissovi.V Regeně 2008 vycházel od nich seriál o zdravé kuchyni.Bohužel to nemohu všechno najít,ale píšou :Předpokládáme ,že mikrovlnné trouby,indukční a horkovzdušné vaření,žárové topinkovače atd,již že zdravé kuchyně vymizely .
  Jinak se pan Reiss zabývá ještě elektrosmogem ,makrobiotikou apod

  • Díky moc, pozriem na tie materiály od Reissových. Ak sa jedná aj o žiarové topinkovače tak to bude podobné aj s tými ziaričmi čo sa používajú na pečenie mäsa na gyros.
   Ten gyros riešiť nebudem (ten si dám v meste raz za 2 roky) ale čo sa týka tej teplovzdušnej fritézy s halogénom tak mám takého tušáka, že toho sa budem musieť vzdať. Neva, prežijem to.

   Každopádne díky za info!

Pridajte komentár

*