Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Predpovede na prichádzajúcu temnú zimu: Čo nás zrejme čaká a neminie?


Print Friendly, PDF & Email

Predpovede na prichádzajúcu temnú zimu: Čo nás zrejme čaká a neminie?

(Vernon Coleman, Expose News) Smrť britskej kráľovnej Alžbety II. poskytla zapredaným politikom a médiám skvelú príležitosť ako odvrátiť pozornosť verejnosti a pochovať zlé správy. To však neplatí pre nás.

V tomto článku vám prinášame 12 predpovedí ohľadne toho, čo nás počas niekoľkých mesiacov prichádzajúcej zimy s najväčšou pravdepodobnosťou čaká a neminie.

Predpoveď č.1

Vlády budú naďalej míňať peniaze ako deti na jarmoku. Vláda Veľkej Británie plánuje minúť niekoľko stoviek miliárd libier na bezohľadné energetické dotácie a zároveň znížiť dane. Je to podobné, ako keď sa muž vzdá svojej práce, kúpi si Rolls Royce a potom sa odvezie do južného Francúzska kúpiť si vilu.

Zvyšovanie výdavkov a zároveň znižovanie príjmov povedie priamo k masívnemu štátnemu dlhu, vysokým úrokovým sadzbám, ničivým úrovniam zdaňovania neskôr a hyperinflácii. A k obrovskej miere chudoby – dokonca aj medzi strednými vrstvami.

Úrokové sadzby hypoték budú rásť a ceny nehnuteľností klesať. Podniky skrachujú (napriek viacerým vládnym rozdávaniam) a nezamestnanosť porastie (je už teraz oveľa vyššia, ako sa priznáva, pretože študenti sa nepočítajú, ani jeden či dva milióny trpiacich na imaginárnu chorobou známu ako „dlhý covid“).

Libra sa bude ďalej posúvať smerom k parite s eurom a dokonca aj s americkým dolárom. Tým sa zvýšia náklady na dovoz (ako je ropa a potraviny) a inflácia sa ešte zvýši.

Zvyšok EÚ, vrátane Česka a Slovenska na tom budú veľmi podobne.

Predpoveď č.2

Bude veľa povodní. Vina sa bude klásť na globálne otepľovanie. Nikto nespomenie, že v záplavových územiach boli postavené domy a že rieky boli zámerne ponechané zablokované.

Pravidelné každoročné záplavy sú nevyhnutné a nemajú nič spoločné s mýtickým globálnym otepľovaním.

Predpoveď č.3

Reč bude, paradoxne, aj o suchách. Po celé roky sa nevybudovali žiadne nové vodné nádrže a napriek tomu sa populácie v posledných rokoch masívne rozrástli.

Nedostatok vody je nevyhnutný. V Európe a Veľkej Británii počet obyvateľov rýchlo narástol v dôsledku masívneho, podporovaného, ​​​​legálneho a nelegálneho prisťahovalectva.

Predpoveď č.4

Kanalizačné systémy si nebudú vedieť poradiť. Kanalizačné systémy boli z veľkej časti postavené v 19. storočí.

Ešte raz, kanalizačné systémy a kanalizácie neboli rozšírené, aby sa vyrovnali s nárastom populácie. Nespracovaná odpadová voda bude pravidelne vypúšťaná do riek a morí.

Predpoveď č.5

Počet zomierajúcich ľudí bude v rokoch 2022 – 2023 oveľa vyšší ako zvyčajne – a oveľa vyšší ako v rokoch 2020 a 2021.

Nadmerné úmrtia budú pripisované kovidu a iným infekciám, hoci každý s aspoň minimom mozgového tkaniva vie, že úmrtia sú pozostatkom nezmyselných a nebezpečných lockdownov, súčasnej energetickej krízy, zlyhania zdravotníctva, nedostupnosti praktických lekárov a úmrtí spôsobených zbytočnými a toxickými šmakuládami proti Covid-19.

Zlé stravovacie návyky (vyplývajúce z chudoby) povedú k dlhodobým chorobám a vyšším úmrtiam. Rozšíria sa nové infekcie a nové šmakulády.

Predpoveď č.6

Bude veľa demonštrácií a štrajkov. Ak pracovníci dostanú výrazné zvýšenie platov, tieto ešte viac zvýšia úroveň inflácie. To spôsobí zvýšenie miery chudoby medzi tými, ktorí nie sú členmi mocných odborov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Najviac budú trpieť chudobní, chorí a starí ľudia. Stúpajúca inflácia pomôže vytvoriť hlbokú ekonomickú recesiu, ktorá bude trvať celé roky. To je presne to, čo sprisahanci zosnovali.

Predpoveď č.7

Vianoce nebudú oslavované mestami a obchodmi nijako honosne.

Vina bude kladená na energeticku kríza, ale v skutočnosti spiklenci už dlho plánujú skoncovať s Vianocami, pretože tradičné náboženstvá chcú odstrániť a namiesto nich zaviesť náhradné náboženstvá, ako je Chrislam (mix kresťanstva a islamu) – obľúbene náboženstvo vojnového zločinca Tonyho Blaira.

Predpoveď č.8

Vojna na Ukrajine bude aj naďalej hlavnou príčinou hladovania a smrti na celom svete. Myslím si, že je pravdepodobné, že táto globalistami vykonštruovaná vojna povedie k 500 miliónom úmrtí len v Ázii a Afrike.

Vlády kolektívneho Západu prisľúbili míňať nekonečné miliardy na udržiavanie vojny.

Predpoveď č.9

Ceny budú všade rásť a kvalita tovarov a služieb bude klesať, keďže spoločnosti budú mať problém udržať sa v podnikaní.

Predpoveď č.10

Zločinnosť a násilie budú masívne narastať, pretože milióny ľudí sa budú snažiť vyrovnať sa s masívnym nárastom životných nákladov.

Predpoveď č.11

Dohľad štátu nad používaním hotovosti bude naďalej narastať.

Čoraz viac obchodov bude odmietať hotovosť. Banky znížia počet bankomatov a budú kontrolovať distribúciu a používanie hotovosti. Toto sa plánovalo roky.

Predpoveď č.12

Väčšina elektriny v Európe sa vyrába pomocou fosílnych palív, ako je plyn. Kvôli absurdným politikám „zelenej agendy“ budú ceny plynu pokračovať v raste a s nimi aj ceny elektriny.

Absurdné finančné sankcie voči Rusku viedli k poklesu dodávok ropy a plynu do Európy. Verejnoprospešné spoločnosti skrachujú a budú potrebovať vládne dotácie (čo ešte viac zvýši štátny dlh).

Záver

Netvrdil som, že moje predpovede budú veselé čítanie. Ale verím, že toto sú veci, ktoré sa stanú počas nasledujúcich zimných mesiacov.

Nič z toho nie je výsledok nekompetentnosti a nič z toho nie je náhodné. Všetko sa deje naschvál. Všetko zlé, čo ničí náš svet, je úmyselné. Toto všetko je súčasťou Veľkého resetu. A nachádzame v jeho pokročilom štádiu.

Menšie nebezpečenstvo by nám hrozilo, keby nám vládla vláda pozostávajúca z ministrov Hitlera, Stalina, Mussoliniho, Kaddáfího, Attilu Hunu, Džingischána a Idi Amina. Radšej by som čelil tomuto vražednému spolku ako globálnemu sprisahaniu, ktoré vymysleli a riadia Schwab, Gates, Rothschildovci, vojnový zločinec Tony Blair a najrôznejší Bilderbergovia.

Ako stále pripomínam – nedôverujte vláde, vyhýbajte sa masmédiám a bojujte proti klamstvám.

A pamätajte, nie ste v tom sami.

Stop Candida

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. MIMORIADNE šokujúce správy z Číny: Prezidenta Si Ťin-pchinga vraj zosadili, nastal PREVRAT?!
  Sociálne siete zaplavili informácie o údajnom prevrate v Čínskej ľudovej republike. Podľa špekulácií sa v krajine uskutočnil puč, v rámci ktorého úrady držia prezidenta Si Ťin-pchinga (69) v domácom väzení. Podľa nepotvrdených chýrov na Twitteri sa mal doterajší líder zúčastniť samitu v uzbeckom Samarkande, z ktorého však predčasne odletel a po návrate do Pekingu ho zadržali.

  https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/mimoriadne-sokujuce-spravy-ciny-prezidenta-tin-pchinga-vraj-zosadili-nastal-prevrat
  P.S. Je to hoax, alebo to môže niekto potvrdiť z viac relevantného zdroja?

  • zvrhlý deduško večerníček

   Potvrdzujem, že to neviem potvrdiť ani vyvrátiť ! Posledné čo som vyvrátil bol guľáš po šiestich rumoch predminulú nedeľu …. 😛

  • Je to hoax, informacna vojna DS, snaha odvratit pozornost a podcenit vysledky v Samarkande, kde bol pred sumitom pokus o prevrat pred samotnym stretnutim aby vobec neprebehlo…taktiez naplanovany cirkus okolo pohrebu EII…odvratenie pozornosti sumitu.

 2. Jediné riešenie každej tyranie je masová občianska neposlušnosť. Ďalej.
  Ekonomické východisko pre nás: Vystúpiť z NATO, vystúpiť z EÚ, znárodniť banky, všetky zahraničné firmy u nás znárodniť, zhabať všetky súkromné majetky pri ktorých nebude dokázaná legálnosť nadobudnutia.
  Politika. Rozpustiť všetky politické subjekty. Zakázať mimovládne organizácie na celom území. Zaviesť Priamu demokraciu. Priama demokracia je absolútna demokracia. Som z ľudu, ľud zastupujem, ľud ma kontroluje, ľudu sa zodpovedám a ľud ma môže kedykoľvek odvolať ak som sklamal jeho dôveru.

  • Vladimír, moc je nanešťastie v rukách „boha“sionu; čo si táta odľudčtená partia do svojej „svätej“ presvätej biblie napredpovedala, to si plní – a zatiaľ jej to vychádza.
   Kto nás – pešiakov – odspodu zorganizuje?

   • Emily, prvý krok je jasný, občianska neposlušnosť. Druhý krok je ten, že sa musíme spojiť so všetkými zobudenými aj z radov opichaných ľudí. Mnohí z nich ľutujú, že sa nechali zmanipulovať. Ak by sa nám podarilo zjednotiť Romákov a Kotlebovcov, čo sa dá, a pribaliť ich k našej partii odporcov, tak by to už bola skutočná armáda nespokojencov, ktorý by dokázali určite zmeniť tento systém. Všetci musíme pracovať na tomto zjednotení, aj keby niektorých z nás zatkli ako sa pokúšajú zatknúť Daniela Bombica.

    • Ja viem, Vladimír, ale to by sme museli pevne držať v rukách živé médium – TV alebo aspoň rozhlas, aby to bolo reálne a aby to nedopadlo ako Spartakovo povstanie

     • Emily, v Martine je internetová televízia s názvom TV Slovan. Potom je tu ešte ZVTV. Viem o týchto dvoch. Stačí im pridať širšie vysielacie pásmo a je to.

     • …áno, oni sa začiatkom covidmasakru tu zjavili – len zostali v úzadí…tie naše mohutné masmédiá zadusia aj posledné zrnká pravdy…

    • Objektívne

     Občianska neposlušnosť je možná, ale to nezabráni pokračovaniu napredovaniu veľkého resetu. Niektorí hovoria, že EU sa rozpadne sama. Moc tomu neverím, ale existuje niečo čo by dokázalo ľudí spojiť a je len otázkou času kedy tá vec nastane. Kompletný Black Out. Táto vec nás pošle do doby kamennej. Jednotlivec sám nebude mať šancu prežiť, takže nikomu neostane nič iné len spojiť svoje sily a ja verím, že len pri tejto udalosti je to schodné. V tomto čase padnú všetky vlády, tudíž aj tá ChM pôjde ta-het. Bude to asi tak zhruba 15 rokov slobody do niečoho čo sa nazýva „udalosť“. Za 15 rokov sa toho ale dá hodne stihnúť. Pripravujete sa na život bez elektriny?

     • Tá prvá veta je absolútna trefa! Presne tak. Dejiny ľudstva boli naplánované dávno predávno a my pešiaci sme tu len mravce na tácke „boha“ Sionu.

    • Vladimír: Zaviesť Priamu demokraciu. Priama demokracia je absolútna demokracia. Som z ľudu, ľud zastupujem, ľud ma kontroluje, ľudu sa zodpovedám a ľud ma môže kedykoľvek odvolať ak som sklamal jeho dôveru.
     *****
     Toto je přesně to, o čem mluví zdeněk mojmír ponnert ve svých videích.
     http://www.czechaslavakia.cz/
     *****
     Josef Fousek má velmi trefné básně, aforismy a písničky na tuto dobu…..
     *Častokrát-Josef Fousek*
     https://www.youtube.com/watch?v=ofRisqklid0

     Bulvární balada – Josef Fousek
     https://www.youtube.com/watch?v=muHkO9hcVB4

     • Toto si už asi niekde čítal:

      Vážení spoluobčané,
      začnu dvěma informacemi, které možná některým z vás budou znít neuvěřitelně.
      1.Československo, z hlediska zákona, doposud existuje.
      2. Vláda, která nám svými příkazy a zákazy tak znesnadňuje život, je nelegitimní a nejsme tedy povinni ji poslouchat.
      Proč tomu tak je?
      Při rozdělení Československa byla závažným způsobem porušena Ústava.
      Cituji zákon 327/1991 sbírky ze dne 18.7. 1991:
      „O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem.“
      V důsledku porušení tohoto zákona v naší zemi (a také na Slovensku) vládne protiústavní, nezákonný režim.
      Jeho představitelé dokázali promrhat a rozkrást státní majetek v hodnotě několika bilionů korun, zatížit nás obřím dluhem,zdevastovat průmysl, zemědělství, školství, kulturu, justici, policii, vlastně všechny sféry našeho života.
      Dopustili proměnu naší země, která patřila v době první republiky mezi nejvyspělejší na světě, ve ždímanou kolonii o jejíchž záležitostech se rozhoduje někde jinde. Bez ohledu na jejich stranickou příslušnost se dá říci, že nám vládli a doposud vládnou buď neschopní hlupáci nebo zaprodanci. Tyto lidi je nutno zbavit moci a potrestat, minimálně zabavením majetku.
      V blízké budoucnosti by měl naši zemi řídit přímo volený prezident vybavený silnými pravomocemi, ale odvolatelný referendem. Ten by zároveň zastával funkci premiéra. Země, v nichž je prezidentský systém jsou řízeny mnohem efektivněji.
      Nastal čas přestat respektovat nezákonný režim a jeho představitele. Svými chaotickými, nedomyšlenými příkazy a zákazy poškozují ekonomiku země, zvyšují už i tak kritické zadlužení státu a ničí životy našich lidí.
      Vzhledem k nelegitimitě státních orgánů, které by měly vyhlásit a volby. a také s přihlédnutím ke skutečnosti, že volby jsou u nás dlouhodobě falšovány, nám nezbude nic jiného, než si novou hlavu státu zvolit aklamací na centrálních náměstích našich měst.
      Jako nejvhodnější termín pro tuto událost se jeví 21. červen 2021 v 16. 00. V tento den před čtyřmi sty lety začalo ponížení a úpadek našeho národa popravou 27. českých pánů. Nyní se 21.červen může stát začátkem předpovězeného vzestupu naší země.
      V Ústavě stojí: Lid je zdrojem veškeré moci.
      Vy jste zdrojem veškeré moci ve státě.

     • Vladimír: tohle jsem zatím nečetl, ale něco z toho mi je známo….
      zmíněný zákon, ale i několik dalších zmiňuje poneert ve svých videích….

    • Mne uz mnohi opichani ani nepripadaju ako ludia. Akoby stratili ludske city.

     • Scipio, je to, žiaľ, tak…môžem to potvrdiť.
      Mimochodom, psychiatria už dávno disponuje preparátmi, ktoré sú schopné zmeniť osobnosť človeka na nepoznanie. Z mierumilovného človeka, ktorý nikdy fyzicky nezaútočil na svoju manželku a nikdy neudrel ani svoje dieťa (hoci si v puberte neraz fakt zaslúžilo!) – za krátky čas medikamentmi vytvorila zdivenú bytosť, ktorá fyzicky zaútočila na neznámeho človeka tak, že mu bolo potrebné zašívať hlavu…
      Nám ovciam, zdá sa, skutočne bolo treba až toto covidšialenstvo, aby sa nám konečne otvorili oči.

     • Scipio: někomu vakcíny pomohly k probuzení, jinému ke zhoršení zdraví a i smrti,….mám dost známých opíchaných…
      *****
      Emily: čím méně dávek té šmakulády v sobě budeš mít tím lépe a hlavně je důležité na další vpichy a šťouronosy nechodit!
      Něco k detoxikaci organismu po COVID vakcíně najdeš zde na badatelovi a další zajímavé informace najdou čtenáři i zde http://www.zenazdravotne.cz/?s=covid
      očista po covid vakcíně
      http://www.zenazdravotne.cz/2021/11/15/ocista-tela-po-covid-vakcine/
      *****
      mRNA z vakcíny v mateřském mléce
      https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/vedci-nalezli-mrna-z-covidovych-vakcin-v-materskem-mlece-toto-je-katastrofa-pro-deti/

     • Jirik, ja NEVIEM, ČO mi záchranári pichli…z môjho obydlia šli späť do vozidla RZP, dobre že nie hodinu sa tam o čomsi radili, potom si prišli dnu po mňa a v sanitke mi vrazili dve injekcie – tú druhú do pleca. A odvtedy sa cítim nafigu, jednak telesne, a jednak obrovská dekoncentrácia…
      Z vlastnej iniciatívy by som si to svinstvo isto nedala; ja som ani rúško po meste nenosila – v obchodoch pod nosom a iba bavlnené, s pestrým vzorom, navyše perforované – maličké dierky boli v tom pestrom vzore nespozorovateľné.
      Ja týmto ľuďom neverím dávno, už od dieťaťa, odkedy maminu prinútili, aby mi dala vybrať krčné mandle… a tak sa zápaly presídľovali z mandlí na priedušky, na pľúca…
      Radšej mi, Scipio, poraď meno nezmagoreného lekára na strednom Slovensku, ktorý mi odoberie krv na rozbor a pravdivo ma bude informovať o výsledku…

     • Jirik, sme v okne Scipia, no aj ten posledný môj odsek je adresovaný, samozrejme, tebe

     • Emily, napadají mě dvě knihy:
      1/ Moje léčivé rostliny – Marie Treben
      vyčištění krve – měsíček lékařský, vlaštovičník, kopřiva, pampeliška
      vyčištění plic – plicník, podběl, jitrocel, puškvorec, měsíček
      *****
      2/ Emoční kod – Dr. Stanley Bradley – mám jeho postup ozkoušený a funguje; Velmi stručně: c těle se zasekávají různé emoce, vlastní, cizí – získané např.: rodina, pracovní kolektiv; cizí-zděděné – po rodičích, předcích
      *****
      byliny jsou v češtině, jen jak mě přišly na mysl. Pak to chce byliny na detoxikaci, napadá mě i použití joalisu, pokud máš možnost na slovensku.
      Co se týče vytržení mandlí: v česku jsou manželé bělousovi, kteří jsou vyškoleni v metodě ruského vědce Arkadije Petrova, který přišel na způsob jak obnovit orgány v těle, které jsou již odstraněny. Zkus si o této metodě zjistit více informací (možná bude něco na YT), prodávají se i knížky v češtině, zda jsou k dostání i na slovensku netuším….ale dle recenzí jsem se dočetl, že i podle těch knih si dokázali obnovit chybějící vnitřní orgány (bez účasti na kurzu; s kurzem by měly být lepší výsledky) – mám dojem< že se jednalo i o krční madle….

     • Emily, zabudol som:
      emoční kod ti pomůže uvolnit zaseknuté emoce v těle a následně se ti zlepší psychika, i zdravotní stav chronický i fyzický – záleží na druhu poškození a době jeho trvání….a na tom jak moc je ten fyzický stav ovlivněn emocemi….
      Kniha je velmi čtivá a zajímavá.
      *****
      Na zlepšení koncentrace je vynikající teplý rozrazilový čaj;
      *****
      Na detoxikaci – přeslička, je i na plíce a kurkuma – přidávat lžičku do každého jídla s troškou mletého černého pepře, který zvýší účinek kurkumínu), anýz, zázvor a samozřejmě med, propolis – pozor na alergii,
      napadá mě včelí jed – ale tam je potřeba zjistit jak je na to m tvoje krev a zda by bylo vhodné jeho použití….
      anýz a ZÁZVOR SE POUŽÍVÁ NA DÝCHACÍ PROBLÉMY.
      A RADĚJI SKONČÍM….kontakt na mě je http://www.zenazdravotne.cz/

     • Vďaka Jirik;
      fí-ha, to je ale ponuka!🙂
      k Trebenovej – Jirik, problém teto autorky je v tom, že jej rady sú všeobecné, a teda neberú do úvahy metabolický typ človeka – t.j. princíp „čo jedného vylieči, druhého môže zabiť“. Najproblematickejšia je – z môjho uhla pohľadu – žihľava. Je silno hypotonická a hypoglykemická – takže ľuďom s nízkym TK a s nízkou hladinou cukru v krvi môže spôsobiť anafylaktický šok, aj smrť. A nesmie byť nazbieraná inokekedy, ako v cúvajúcej fáze mesiaca…atď…atď – bolo by to nadlho. Ale si zlatý, Jirik; veľmi, veľmi si vážim, ako sa snažíš mi pomôcť…

      …ja som si tú záchranku volala práve z dôvodu anafylaktického šoku, kedy je mozog odkrvený už do takej miery, že nie je schopný racionálne myslieť… lebo inak „lekárov“ už dávno obchádzam veľkým oblúkom. Mala som si fuknúť 2 cl borovičky, a nie volať katov v bielych plášťoch. Môj oco už pred polstoročím ľudí pred nimi varoval slovami: „Čo najďalej od lekárov – neslúžia na to, aby ľudí liečili, ale aby im choroby spôsobovali.“ No, múdry to bol človek. Len ho bolo treba včas poslúchnuť…
      No tá druhá kniha môže byť veľmi zaujímavá, Jirik – je aj v elektronickej forme? Pokúsim sa, samozrejme, zohnať si ju v klasickej, viazanej podobe. A je jedno či v češtine alebo v slovenčine – keď dočítam knihu, väčšinou si ani neuvedomím, v akom jazyku som ju čítala. A po tých ostatných tituloch – tebou menovaných – sa poobzerám tiež. Ďakujem, Jirik.

      Čo sa týka mandlí – tak to sa zasmeješ! Trhali mi ich (maličkej) zrejme počas splnu, lebo rana krvácala niekoľko dní a nie a nie sa zahojiť. Za splnu sa totiž nesmú vykonávať žiadne operačné zákroky. No ale vysvetli to našim MUDr… načo sú im tie prísahy?
      „Lekár, ktorý vezme do rúk skalpel nehľadiac pritom na úžitok z nebeských telies, je blázon.“ Hippokrates.

     • Emily, pokud jde o použití bylinek, tak v úvodu knihy je psáno, že bylinu je nutno ozkoušet jak působí na organismus daného člověka…účinky některých bylin se projeví do 1-2 dní jiné do týdne; pokud do týdne nezjistíš změnu, je vhodné použít jinou bylinu.
      Kopřivě se také říká šmirgl na ledviny – při špatném užívání je schopná zlikvidovat ledviny, proto se doporučuje některé byliny pít ve směsi, buď z důvodu jejich účinků nebo chuti.
      Dobré je taky používat česnek, cibuli a křen pokud možno z vlastních zdrojů nebo od prověřeného prodejce – jde o kvalitu produktů.

      Fáze měsíce je důležitá, pokud dotyčná osoba ví, že fáze měsíce jí ovlivňuje léčbu.

     • Scipio,to su uz poloviciti Transhumans

    • Suhlasim Vladimir, aj Emily je tu este rozbehnuta iniciativa p. Jaroslava Ticheho Postari… osveta medzi ludmi… NWO versus Nesara Gesara a verte ludia sa prebudzaju, chcu vediet, pytaju sa a hladaju odpoved na to co sa vlastne deje… faktom je ze vacsinou su to ti neteckovani… ti druhi casto pchaju hlavu do piesku a nechcu ci boja sa pravdy

   • Objektívne

    Sú predsa dve partie, ktoré majú v rukách Boha Sionu. Jedna ho chce zničiť a na troskách postaviť nový, druhá partia ho chce zvelaďiť bez ničenia. Do jednej z týchto partií patria aj rusi.

    • V RF všetko údajne riadia Chasidi (mocná odnož Židov) a veľkú časť sveta ovládajú Chazari (Aškenazi falošný Židia)

     • Objektívne

      Ano, to je to Ž a ž. Obidve skupiny majú zálusk na Sion a iba jedna z nich ide s Bohom. Druhá je odpojená od Boha.

  • Řekl jste to přesně, ale k tomu potřebujeme duševně zralé lidi. Odpovězte si sám, nakolik přání odpovídá realitě. Vzdyť lidé si nechali infikovat tím globalistickým jedem své mladé a střední populace. A to je největší příčina současného stavu. Bez kompletní systémové změny a nastartování skutečných lidských hodnot to nepůjde. Jste schopni ty rozmazlené a rozežrané generace o něčem takovém přesvědčit? Odpovězte si všichni sami.

   • Revolúciu tu budú musieť urobiť starci, ktorý si ešte pamätajú Socializmus. Medzi mladými je zobudených iba niekoľko percent populácie.

 3. Petr Bernat

  Predpoveď č.13
  Tento rok na vianoce sa nebude v Cesku ani na Slovensku premietat Mrazik.

 4. Ďalšia predpoveď, ktorá neveští pre EÚ nič dobré!
  „Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)
  Jak již víte, tak nedávno se v Turecku aktivizovalo asi 100 tisíc džihádistů, kteří se společně vydali do Evropy. Plánují se samozřejmě dostat do zemí zaslíbených, k nimž patří zejména Německo. Jisté je, že nás se to týká minimálně coby tranzitní země. Připomínám, že by se mělo jednat především o Syřany, kteří žili dosud v Turecku a nyní se namísto domů do Sýrie rozhodli vydat do Evropy. Lze předpokládat, že jde o mnohé příslušníky bojůvek jako ISIS, kterým by v jejich domovině hrozil trest smrti.“

  https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/sokujici-zabery-invaze-jakou-evropa-dosud-nezazila-video/
  P.S. Že by – príprava „armády“ – proti Rusom?

  • zvrhlý deduško večerníček

   Možno ich budú platiť 50 euro na deň ako na majdane za bojovanie proti Rusku … By ma zaujímalo ktorá kurv@ to financuje…? Kto im zabezpečuje stravu, logistiku … ? Peši cez celu európu ? To bude trvať týždne . Alebo nabehnú autobusy keď sa vypnú kamery ? Po 3 dňoch bez žrádla by som išiel do „kytek“ !
   …ale to som ja ….

  • zvrhlý deduško večerníček

   Inak dobrý postreh, teta Ajša ! 😛

  • Dnes informacia potvrdene z Trencina… v Mnichovej Lehote velka policaja akcia … zadrzani cudzinci utecenci…kto… preco su tu… neprisli pesi… kto a za akym ucelom ich priviezol?

 5. POZEMSKÝ kristus – falošný náhradník MIMOZEMSKÉHO Ježiša (zavraždeného pred 2022 rokmi za prínos Pravdy na našu planétu) – sa veriacim akože „narodil“ 24. decembra.

  A postrehli ste, kedy sa narodil autor čipovacej „vakcíny“, pred ktorou ľudstvo Pravý Ježiš varoval? Takisto 24. decembra. Symbolika, alebo vopred dôsledne pripravený plán?

  Anthony Fauci
  Lekár

  Anthony Stephen Fauci je americký lékař a imunolog, který od roku 1984 zastává funkci ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, který je součástí Národních ústavů zdraví. Od ledna 2020 je jedním z předních členů pracovní skupiny White House Coronavirus Task Force amerického ministerstva zahraničí. Wikipédia
  Dátum a miesto narodenia: 24. decembra 1940 (vek 81 rokov), Brooklyn, New York, USA
  Manželka: Christine Grady (od 1985)
  Deti: Megan Fauci, Jennifer Fauci, Alison Fauci
  Rodičia: Eugenia A. Fauci, Stephen A. Fauci
  Starí rodičia: Giovanni Abys, Calogera „Lillian“ Fauci, Raffaela Abys, Antonio Fauci

  • REDAKCIA!! znova zverejnenie osobnýh údajov!!

   • Tohle je zveřejnění osobních údajů : https://twitter.com/VeraTydlitatova/status/1563409688175161344

   • Ďakujem, redakcia, že ste moje osobné údaje zverejnené skoro ráno na tomto portáli po mojom upozornení po krátkom čase stiahli… mala som ich dnes tu zverejnené dokonca 2x – pod dvomi rôznymi mojimi príspevkami…
    Prečo sa tak stalo?

    A vymažte, prosím, potom aj moju žiadosť o kúsok vyššie 27/09/ at 6:51, nech to čitateľov nepletie, keďže nevedia, o čo ide.

    ĎAKUJEM

    P.S.: …gmail ma nakomplet zablokoval – teraz som sa dostala na tento portál už len cez Vašu verejnú stránku…

    • zvrhlý deduško večerníček

     Aaaach sakra, som to zmeškal ! Isto tam boli zaujímavé osobné údaje, ako napr. miery : 90,60,90 atď…. Teraz mi ostáva len si domýšľať a zapojiť fantáziu …. 😛

     • no ty jeden zvrhlík!😀
      ušli mi písmenká mojej identity, no zlatá redakcia včas zaregovala, za čo som jej vďačná

  • Emily, zdravotníci Vám museli predsa nechať záznam, čo Vám podali, aj keď sa čudujem, že Vám niečo pichli, RZP bez lekára nemôže okrem fyziologického roztoku podávať lieky. Ak tam teda nebol lekár. A musia sa pýtať na alergie a keď ste pri vedomí, musia Vás informovať, čo Vám idú podať, aspoň tak to bolo a neviem, že by sa toto menilo.

   • Seneca, neznámou tekutinou zdravotníci striekačku napĺňali v prednej, oddelenej časti sanitky a obrátení boli chrbtom ku mne; nemala som šancu vidieť, čo do nej nasávajú…nasledovali ešte silnejšie kŕče, k tomu triaška, zimnica, stupňujúca sa tachykardia…nikdy mi nebolo horšie ako v tú noc.
    Áno, záznam samozrejme nechali, aj keď je jedno, čo doňho napísali; oni vedia, že ich kontrolovať nebude nikto… keby sa aj dačo stalo – tak pacient zomrel na covid a tým by to bolo vybavené…

    Krátko pred čipizáciou „vakcínou“ bol mestám nariadený Zákaz zverejňovať dovtedy pravidelnú každomesačnú informáciu o počte mŕtvych spoluobčanov. Zrazu to stopli „z dôvodu ochrany osobných údajov“…no to určite práve z dôvodu ochrany mŕtveho – tomu to už môže byť jedno. Skôr z dôvodu utajenia počtu mŕtvych pred verejnosťou, aby sa „ovciam“ nebodaj neotvorili oči.
    Tie ich zvláštne postupy tak okato do seba zapadujú, že až mráz behá z toho po chrbte.

    • P.S.: Lekár tam bol.

    • Hm, ak to bol anafilaktický šok, tak to mohol byť Epipén, ten sa podáva do pleca subcutálne, pod kožu. Ťažko povedať, vskutku je možné všetko. Som bývalý záchranár (5rokov už nie) a manželka je lekárka, ale ona je už 15 rokov mimo systému a robí celostnú medicínu, homeopatiu, zbierame a lúhujeme a vyrábame lektvary bylinkové a prírodným a alternatívnym spôsobom funguje, pokiaľ je to možné a nápomocné, je toho celkom dosť, čo všeličo sa dá použiť k harmonizácii organizmu, ale najpodstatnejšie, je ako to máme v hlave poukladané. To je tiež na dlho. Ale funguje to, pre toho kto sa rozhodne.

     • No, životného partnera (-ku) s takýmto pracovným zameraním už iba závidieť…
      V zázname o zhodnotení ZS sú uvedené 1. pasmolytikum a 2. analgetikum (bližšie špecifikovať ich tu, na verejnej stránke nechcem). Oba medikamenty bežne používané, no toho najkoncentrovanejšieho možného stupňa. A, podľa môjho pocitu, s výraznými hypotonickými a hypoglykemickými účinkami.
      Najúčinnejším prostriedkom toho najširokospektrálnešieho zamerania z mojej vlastnej výroby boli výhonky kosodreviny vymacerované v spišskej borovičke (v tej, ešte kvalitnej) – účinok do tridsiatich sekúnd. Doslova. Vyrovnávač nerovnováhy každého druhu. Pritom stačilo niekoľko kvapiek. No ale bolo nás treba na dlhý čas uväzniť doma – ešte aspoň že tie domy / byty zatiaľ máme…
      No, v hlave to máme poukladané tak, ako nám to naše nevedomé maminy v duchu nášho západniarskeho typu medicíny naprogramovali…a ako sme si to na hranici svojej dospelosti my sami, svojou vlastnou nerozvážnosťou ešte doprogramovali…
      Ďakujem, Seneca.

      P.S.: Epipén v Zázname o ZZS uvedený nebol.
      P.S. 2: A tú pravdivú záverečnú vetu „Ale funguje to, pre toho, kto sa rozhodne“ by bolo fajn trochu viac rozvinúť…teda ak smiem poprosiť.

     • opr. v 3. riadku – spasmolytikum

 6. kvakcína je sloboda

  šialený Max v realite!!!

 7. Magdalena
  • Vonku prší, nedá sa mi robiť, tak sa troška pobavíme.

   Jedna osobná skúsenosť. V práci som sa stretol s leteckým mechanikom, ktorý pracoval 2 roky v Líbii 15 rokov dozadu. Presne to čo v hore uvedenom linku od Magdalény. Temer až komunizmus akože. Ale !!!!
   Keď bol na pumpe, alebo niekde inde domáci nechávali tiecť vodu, nezatvárili kohútiky, nechávali svietiť elektriku, nezhasínali, šak zadarmo a on zatváral vodu, zhasínal a keď to robil, tak sa čudovali, že čo robí ?!?! V médiach a internete išla akože necielená necenzúrovaná info o inom svete , že ako je všade inde na svete, super, ale väčšina si nevedela vážiť čo majú, a že jak na prt sa majú…No tak došla škola života, že je to trochu inak, lebo neboli ochotní sa učiť a chápať, že aj blahobyt neni len tak z prsta vycucaný. Žeby podobnosť čiste náhodná ?

   Ste akože rodič a nejako sa objavia objavia akože deti na svete. A pokiaľ im nehráte softvér do hardvere, tak nebudú chápať absolútne nič, ani kto vlastne sú. Ale aký by malo význam, im to tam len tak nahrať – to by ste sa iba vy sami vlastne skopírovali na ďalší a ďalší hard disk a vlastne by ste sa pozerali do zrkadla, no tak to by už asi nebola až taká zábava. Možno, je to len úvaha.

   Tak vymyslíte takú hru, kde dáte možnosť deťom, to akosi na vlastnej koži ( v hmote) akosik pochopiť, lebo v ne-hmote to akosik nešlo pochopiť (len tak akože myslené-povedané). Rozprávajte niekomu ako chutí med, jahoda, hruška, tatarák, cesnak, chilli. Bude vedieť. Až keď vyskúša, prežije, až potom pochopí….

   A ako milujúci rodič, keď sa detičky akosik nechcú moc učiť…..tak ich nakoniec vymažete, lebo šak sral ich pes….nie ? Dáte si robotu s tou dokonalosťou naokolo trilióny rokov a potom, že dlabať na to. To je možno Náš (zatiaľ neúplný nepoznaný pohľad), ale nie JEHO predpokladám. ( A kľudne sa môžem mýliť) Fuknete ich do večného zatratenia, lebo tak sa vskutku prejavuje dokonalá láska. A keď je všetko Stvorené Ním, JEHO akože „mysľou“, alebo čím, toto fakt ešte nemám šajn, že jak, tak ale všetko predpokladám, je vlastne ON. Tak ako môže byť niečo mimo neho ? Šak jak môže vymazať nejakú časticu samého seba, keď ON je Všetko ( možno aj môže), ale načo by to robil, keď sa má chuť prejavovať. To sú len moje predpoklady a doposiaľ veľmi stručne a narýchlo napísané úvahy a poznania. (napíšte 25 rokov hľadania a skúseností, to je na osobnú debatu, tak na 2 týždne.)

   A JEHO genialita je v tom, že všetko, čo sa naokolo deje je presné. A presne do všetkého zapadajú všetci zúčastnení, každý atóm a kvark.

   Kto z Nás to vymyslel ? Stvoril. Ale máme tú odvahu tvrdiť, že je to tak, alebo onak, že to je zlé, alebo dobré. Ako pochopíme svetlo, keď nebude tma. Ako pochopím, že keď niečo urobím, vytvorím, bude to mať určité následky. Radosť, smútok, rozkoš, bolesť, teplo, zima, sladké, slané, život, smrť, choroba, zdravie. Všetko sú to nástroje a výučbový program na ceste k pochopeniu a poznaniu.

   A koľko je ciest ? Všetko sú cesty. A majú rôzne atribúty a niektoré sa budú javiť aj ako nekonečné. Predpokladám, že ON má času dosť.

   A že som možno vedle, jak ta jedle. Mne to nevadí, lebo momentálne s týmto zatiaľ Poznaním sa mi dobre kráča, aj keď si prečítam správy tu na Badateľovi (a že sa im vôbec chce, je to tiež len ich vec a slobodné rozhodnutie) a aj všetky správy sveta o koncoch sveta, či už zajtra, alebo až o rok, dva tri, desať. Lebo dnes sa môžem potknúť na schodoch a vynesú ma dopredu nohami z domu….Blažená ne-vedomosť.

   A kto chce nech si počíta, nikto z Nás tu nechodí klepať na dvere a ponúkať a ani ma za to nikto neplatí a nejaký sekt aj v komore je, ale ten si nechávame, keď je naň chuť. Je zaujímavé poznať názor aj iného k poznaniu smerujúceho človeka, ktorý obohatí a aj spríjemní školu života.

   A jedna taká poviedka na záver, možno poznáte, možno nie.

   Mali doma jedného koňa a bolo to ich celé živobytie. A chlapcovi sa kôň jedného dňa zabehol. Nuž a večer doma otec horekuje. Oj aké nešťastie. O pár dní sa kôň vrátil na stálu pašu a doviedol aj tri kobyle s ním. A večer doma. Oj aké šťastie, že sa nám zabehol…pár dni na to, chlapec krotil a sedlal jednu kobylku a tá ho zhodila a nohy polámané, ruky. Oj aké nešťastie, keby…Za mesiac panovník vyhlásil mobilizáciu do vojny, ale chlapec musel ostať doma, lebo ešte stále nedoliečený…Oj aké šťastie, že….keď….

   A dôkaz, že či to, alebo ono, že či reinkarnácia, alebo duša, bytosť, duch….koľko len chceme, stačí sa len pozrieť naokolo seba a začať, hľadať, dumať, čítať, klopať a ešte aj učiteľ sa objaví, a uvidíme…..a možno aj nie. Kto sa ako rozhodne.

   De gustibus non disputandum.

   Máme slobodnú voľbu. Akurát si ich človek musí prežiť na vlastnej koži…a keď bude chcieť, tak pochopí, a keď nie, tak sa môže motať aj do nekonečna….predpokladám, že ON má času dosť a aj to je velice veličina relatívna. Ešte aj v tom švajčiarskom Cerne na všeličo prišli, a nie len tam, a neprezradili. A nepoznaná história…a čo a kto všetko je ešte navôkol Nás vo vesmíre.

   Toľko je toho a fčil babo raď..

   Nech sa Nám darí, najlepšie ako potrebujeme.

   • Vďaka Seneca za zaujímavé čítanie +++

   • Seneca-ja sa podelim s mojou skusenostou,.kde som pracoval. na koniec tyzdna nam prisiel vypomahat ako na zaciatku povedal clovek z iranu.po par dnoch vysvitlo,ze je kurd.spraval sa tak isto,ako si to opisal ty,nesetril vodou,vsetko vedel najlepsie.etuda:v regali som mal svoju ranajkovu kavu.on ju tam videl a svojvolne bez opytania sa nou ponukol.akceptoval som to trikrat a potom som mu vysvetlil,ze to je privat-moja.on to nechcel chapat,ako to ze si nemoze zobrat.a od vtedy som sa musel chranit a sledovat kazdy jeho pohyb a noze schovavat zo stolov do suflikov.a najhorsie bolo ze junior sef prisiel za mnou,preco robim drahoty koli 5E pritom 1kg stoji 50E.a nebudem pisat so skusenostami s afroamericanom alebo cinankou.

   • Dlhe ale dobre

 8. Velice popisně a zřetelně to dal jeden na zvědavce co je řekněme zdrojovým kódem patálie současných událostí úpadků a krize v direkci sebeadorovaných expresně nadmutých mentálně postižených kteří to ovšem slíznou jako poslední. Systém „uroboros sebepožíráním.

  dnes 8:30
  Achillovou patou kapitalismu v éře neoliberalismu
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?
  je především rychle se prohlubující příjmová a majetková nerovnost mezi lidmi. V éře neoliberalismu vítězové berou téměř vše, svým novodobým otrokům ponechají jen drobečky na přežití a občasné povyražení. Neoliberalismus ve své podstatě vylučuje sociální smír, což je jedna z nutných podmínek jeho existence. Proto vznikly tábory FEMA, „náhubkové “ zákony, jsou posilovány silové resorty, dochází ke vzniku nadnárodních kartelů v bankovnictví, výrobě, médiích atd. Bohatí stále rychleji bohatnou a vlastní stále větší část planety, chudí se stávají relativně !!! ještě chudšími než byli dříve. Stav, kdy promile parazitů si přivlastňuje stále více výsledků práce novodobých otroků právě na úkor těch, kteří vytvářejí vlastní prací skutečné hodnoty, je z dlouhodobého hlediska naprosto neudržitelný. Predátorský kapitalismus v éře neoliberalismu tak vlastně požírá právě ten systém, který největším boháčům umožnil získat obrovské bohatství, a tím i moc.

  398821

  https://www.youtube.com/watch?v=S-rB0pHI9fU

 9. Sme všetci – ja nechtiac – vy stále nevedomí – už oboma hohami – v 4. EU sionfašistickej naci ríši so sídlom v Nemecku – ovládanej chazarským USA sion židom! To bude to, čo už je!

  Prednedávnom presviedčali zmrdi vlastníkov bytov, že zateplenie – na ktoré si mnohé spoločenstvá zobrali hypotéky – ručiac bytmi – že im to ušetrí náklady na kúrenie! Teraz sa pojebte aj s tým horľavým a jedovatým polystyrénom na fasádach! Výsmech idiotom!

  Vy idioti stále nechápete, že žid vás svojou demokraciou = právom slobodného nedotknuteľného žida vlastniť nežidovských otrokov – vždy ojebe a zoderie z kože – lebo je to jeho poslanie ako periférie moci neviditeľného Globálneho mocenského systému!

  Keďže elektrina sa nedá skladovať – kam kurva „potečie“ – po odstavení 80% domácností neschopných platiť energie po zateplení bytov = vylágrovaní účtov bytových spoločenstiev?! No kurva potečie do židonemecka – ktoré ako už žid robí – vybudovalo cez nacistickú židomarxistickú EU a predtým cez spolok Uhlie a oceľ a EHS – totálnu závislosť ostatných nie nemeckých štátov na ekonomickom hegemónovi Nemecku – aj keď vazalovi USA – ale je to stále židoproxi hegemón pôsobiaci v Európe – totálnu závislosť ekonomík na židonemecku – takže ENERGIE MUSIA SMEROVAŤ DO NEMECKA – „aby sa nezrútili národné ekonomiky závislé na Nemecku“! No kurva – a čo tak tie energie – z našich lesov a elektrární – tam nedodať! Lebo toto je tá prekliata argumentácia-manipulácia – ak nedodáš tyranovi energiu – zomrieš! Hovno!

  Toto je najväčšia „energetická“ židonemecká /aškenázi, aškenázi, aškenázi – Chazari pojebaní!/ demagógia aká existuje! Vyhrážky nezamestnanosťou sú prostriedkom manipulácie korporácií s verejnosťou – na 4. priorite riadenia – ekonomická závislosť! Otázka – a prečo kurva potrebuješ byť závislý na židonemeckej montovni?! No lebo si si zvolil prožidonemeckú a pre istotu aj prožidoamerickú vládu! Židocigáň Dzirinda na klavíri u Merklovej – detto Matovič – „to malé pivko stálo za to“ kurva! „Volkswagen sa odsťajuje do Nemecka“! Nech sa odsťahuje do piče a nech vyrába tie svoje kraksne -uloženky pre líbijskú púšť – za nemecké mzdy doboha! Odbočím!

  Kto vytvára závislosť na „bezpečnosti“ pred vojnou rinčaním zbraní? Americký sion žid! Kto vytvára závislosť na drogách?! Vždy žid od čias prohibície a ópiovej vojny! Vždy žid! Kto vytvára závislosť na peniazoch?! Kto vytvára závislosť na informáciách šoubizu = „zábave“ – na zvieracom nutkaní-chcení?! Žid! Kto prekrúca históriu?! Kto ovládol našu kultúru?! Žid! Kto ponúka manipulatívny svetonázor?! Všetky tie vaše židopičabiblie, zjavenia, proroctvá?! Žid!

  Otázka – prečo je energetická burza v Lipsku? A nie na Slovensku? Otázka – kto bude tlačiť „EU FED“ digitálne „peniaze“ = nekryté peniaze, na ktorých budete chcieť byť – po politickej dohode so svojími otrokármi – závislí?! Nežid?!

  Touto cestou 1000 x ďakujem Holistickému prístupu za to, že ma „svojou“ = pravdivou definíciou DEMOKRACIE = práva slobodného človeka vlastniť otrokov – rozkľúčoval k pochopeniu, že „sme“ sa dostali od vrcholu demokracie v otrokárskom Aténskom štáte /cca 300 rokov pred Kristom/ do obdobia modernizovaného globalizovaného otrokárstva, kde kedysi vybojované právo slobodného Gréka tiež vlastniť vtedajšiu časť výrobných-ekonomických prostriedkov – otrokov – tak ako vtedajšia elitná šľachta – analógia výhradného práva kráľa loviť jeleňa – dnes prešlo do skrytého modernizovaného otroctva – už nie práva slobodného Gréka 300 rokov pred Kristom, ale práva periférie Globálneho mocenského systému = židovstva – vlastniť – globálne – nežidovských otrokov! To, že sionizmus je vrcholom fašizmu PROT VŠETKÝM – vám hádam vysvetlovať nemusím – vyčítam vám to, že ste slepí idioti a nechápete, v koho područí vlastne ste – a tak by ste mali vedieť, čo bude nasledovať! Takže do piče s vašimi debatami o dobre a zle! Za tým zlom niekto konkrétny reálne existuje a chechce sa nad vaším odpúšťaním a pravdoláskou! Idioti! Môžem sa dohodnúť s vrahom, zlodejom, feťákom, alkoholikom – len sa nemôžem dohodnúť s idiotom! A bohužiaľ, sociálne supersystémy majú veľkú zotrvačnosť, takže vy idioti ani nestihnete zareagovaľ – lebo stále len reagujete a nemáte iniciatívu – keď vám táto sionvláda vykrúti krky!

  Už som tu dávno spomínal, že my – Západní Slovania – sme najkrutejšími strážcami slovanského sveta! Ale žid dokázal „svetinázorom“ zneutralizovať našu výbojnosť a celú potláčanú krutosť – inak zničujúcu pre nepriateľov – a nasmeroval ju proti nám samým! Rozvrat – vnútorný – je základnou stratégiou žida proti nežidom! A tak na svete nikto s nikým nedokáže tak vyjebať, ako chamtivý Slovák so Slovákom! Toto sa musí zmeniť! Ale ani zaboha nie odpúšťaním organizovaným zločincom a tou vašou pojebanou pravdoláskou! Je mi z vás zle! Kurvy panbíčkárske! Zajebete každý vznikajúci odpor! Dobre! Skapete s nami! Žid nám napíše epitaf!

  • „Tu leží v masovom hrobe – masa neznámych slovenských debilov!“ Shalom!

  • Ešte raz, lebo tupci nechápu medzi riadkami – nechcem blahorečiť komunizmu, ktorý nás prinútil 40 rokov budovať to, čo malo byť po roku 1989 privatizované židokapitálom – do roku 1989 tu boli nejaké židonemecké montovne? A boli sme na nich závislí?! Povedzte mi, ako môžete veriť lži, že otrok je závislý na parazitovi-otrokárovi? A nie naopak?

   Šľak ma triafa, keď počujem Adriána Repčoka na Infovojne – ako sa rozčuľuje nad „porušovaním demokracie“ – užitočný idiot – nechápajúci, čo to vlastne tá demokracia je! Globálne zaklínadlo otrokárov! Vývozná doktrína imperializmu – v mene demokracie! V mene práva slobodných židovských elít vlastniacich korporácie – vlastniť otrokov a zdroje! A takýto idioti ako Repčok tu formujú informačné pole a hypnotizujú masy týmito židovskými mantrami! Fuj! A vy tu riešite kapitalizmus! Načisto ste sprostí! Kapitalizmus je len dôvod na investície a potrebu peňazí! To nie je spoločenské zriadenie ako také – to je bankový marketing!

   A znovu opakujem – židovstvo nie je národnosť – židovstvo je sekta! A spôsob uvažovania, „hodnotový“ systém a doktrína! A periféria moci GMS!

   • Ad „Kapitalizmus je len dôvod na investície a potrebu peňazí! To nie je spoločenské zriadenie ako také – to je bankový marketing!“ – dodám – spoločenské zriadenie ako také v „kapitaizme“ je stále – OTROKÁRSTVO!

    • Kapitalizmus je system,ktory nuti otroka stale viac a viac pracovat,aby jeho otrokar mal stale viac a viac majetku.

  • Israismael

   Úplne súhlasím.. A tentokrát naozaj, až na tie vulgarnosti… Ale je to úplná pravda ako si to uviedol, lebo takto si dnes zufaju mnohí ľudia (aj s tými nadávkami na tento systém), ktorí vidia co všetko narobili Židia po Zemi a robia to zlo už niekoľko storoci. Musí sa rozpadnut moc týchto ľudí… Ovládajú všetko

   • Ty salónny panbíčkar-lepšočlovek – daj si koňak ako súdruh Beneš a ťahaj do kúta – vždy musím mať od teba ochcané nohavice? Keď mi chceš uprieť môj emocionálny ventil – koleduješ si o šrobovák do hlavy!
    Ja ti seriem na tvoje hodnotenie mňa!

    • Israismael

     Ty si hrozný človek.. Z teba ide temno a temno a temno… Ty si zrelý na psychiatriu prave preto ze nezvládas svetle myšlienky od iných a držíš sa pevne temnoty.. Ale nejdem ti vracat nič z toho co si nakládol mne.. Na teba nemá ani zmysel reagovať.. Škoda energie..

   • Objektívne

    Ktorých Židov myslíte? Pretože aj rusi s hlavným vodcom Putinom sú Židia! Aj toho treba odstaviť od moci?

    • Prečo veľké Ž? Chssidi sú len semitská židovská sekta bývalých /predbabylonských/ Chaldejcov! Práveže Chazari sú národ – judaizovaný! Sú národ ako Chazari – nie ako židia! Alebo Hegerovi satanistickí letničiari sú národ?

     Aký je rozdiel medzi „dobrým a zlým“ policajtom? Stále je to policajt! PERIFÉRIA MOCI GLOBÁLNEHO SYSTÉMU!!! Vo svete súperia 2 židovské koncepty – talmudu a tóry! Si idiotská antilopa, ktorá sa prežúvajúc prizerá, ktorý z tých 2 zápasiacich levov ovládne teritórium a nakoniec ju zožerie!

    • Objektívne – nasieraš! Čím? rusi a Židia! Na rozdiel od židov – Rusi sú národ a píšu sa s veľkým R!

     • Objektívne

      Mal by ste sa naučiť komunikovať! S vulgárnosťou svet nespasíte. Nebude z vás Mesiáš. Každý vás zatlče do zeme, alebo vám rovno jednu vrazí ak sa budete takto vyjadrovať.

     • „S vulgárnosťou svet nespasíte. Nebude z vás Mesiáš. Každý vás zatlče do zeme, alebo vám rovno jednu vrazí ak sa budete takto vyjadrovať.“ – a to bolo čo?! Nie vyhrážka?! Pretvárka lepšoľuďa v prdeli?!

      Čo mi tu podsúvaš mesiášstvo a spasiteľstvo! Spasiteľský komplex je mocenský komplex a ty si sa sem nabúral ako klasický podvraťák! Stačí takým ako ty nechať trochu priestoru a vyfarbíte sa ako malé chobotničky na sion párty! Šlapol som Chazarovi na palec?!

      Už tu dlho tvrdím, že toto diskusné fórum je „demokratická“ banda salamandra!
      https://i2.wp.com/theverybesttop10.com/wp-content/uploads/2013/08/Top-10-Foods-For-an-Under-the-Sea-Octopus-Party-9.jpg?resize=510%2C218

    • Israismael

     Putin ma určitú úlohu.. Áno je Žid, tak ako aj Zelensky… Ale ma inú úlohu
     než ten zidak z Ukrajiny… Zelensky je chazar ktorému je jedno koľko Ukrajincov zahynie.. Zelensky je temný.. Tak ako je temna aj Amerika , a takmer celý západ…

  • Po dočítaní tvojho celého článku Maroš súhlasím s tebou píšeš pravdu,ktorá sa nedá zvrátit +++

   • Všetko, čo sa postavilo – pyramída moci – sa dá zvrátiť! Žid je program, úloha, nastavenie! Lož, podvod, rozvrat, mocenský komplex, psychopatia! Stačí to len neudržiavať pri živote – nekŕmiť to, a skape to samo! Mor ho!

    • Suhlasim Maros … so vsetkym co pises… hrube slova su casto len prejavom bezmocnosti… Diky

     • Bezmocný muž plače! Moje nadávky sú samozrejme ventilovanie mojej zúrivosti!
      REPLAY – „Keď mi chceš uprieť môj emocionálny ventil – koleduješ si o šrobovák do hlavy!“

      A môžem za to, že to nejaký lepšopičús nepochopí – pretože je to studený slimák?

  • Absolútne súhlasím++++++++++. Nech nám tu niekto vysvetlí, kde sa podela Veľká Tartária a prečo sme sa o nej v škole neučili, prečo bola vygumovaná z písomných záznamov a z máp. Prečo sme sa neučili napríklad o Slovanskom bohu Svarogovi a o tom, kedy skončí Noc Svaroga a nastane Ráno Svaroga. A tiež prečo pridali vymysleli cca 1 000 rokov histórie, ktorá sa nikdy nestala. A aj o tom by sme sa mali učiť akým spôsobom dochádzalo ku pokresťanšteniu Slovanov…

   • Vladimír, len v krátkosti naviažem na Tvoj koment:

    Pokresťančovanie Slovanov bol krvavý proces jatiek, ktorý v Kyjevskej Rusi vyhladil 75% obyvateľstva a u nás to nebolo o nič lepšie. No napriek tomu sme mali až do roku 991 vlastné knieža, menom Sveulado (védické meno).

    A až po jeho smrti sa Maďari – so svojim svätým Štefanom v roku 997 – etablovali. No ani to – by sami nedokázali – nakoľko išlo vtedy o – Veľký Projekt likvidácie Slovanstva – formou násilného (iné u nás ani nebolo, ak neberieme do úvahy prospechárskych zradcov!) pokresťančovania, ktorý zmietol do zabudnutia celé rody Slovanov v Európe, vrátane obyvateľov maličkej Rusi, alebo maličkej Tartárie (čiže nás).

    P.S. Dnes už je pomerne veľa kvalitného materiálu i na nete (ale i v knihách) k obsahu a pojmu – Tartária.
    Opäť – kto hľadá, Cesta sa mu ukáže..

   • A co tak Hyperborea… hovorilo sa niekedy o nej?

    • Tu zrejme nie..
     Ale, Dana – nahrala si mi na „strunu“.

     Kniha – Tajné dejiny – Mystérium HYPERBOREY – autor – Marián Kapolka. Podnadpis: Veľké tajomstvá zasvätencov.
     SUPER! – doporučujem!

     P.S. Ku všetkému raz dospejeme.. Ten Čas – sa blíži..

     • To som rada Ajsa, Kapolka je dobry…citala som ju…
      a ten cas je dufam velmi blizko… ved o co ide v tejto vojne,,, o likvidaciu Slovanov … preco asi?

 10. Israismael

  A ešte sa spýtam redakcie..chcete tu mať normálnych ľudí na tejto stránke?.. Ak áno, ak tu chcete mať ľudí v pohode komunikujúch, tak nepustajte sem psychopatiu bez intelektu co tu len nadáva ľuďom a nemá absolútne ľudské správanie… Pretože neviem ako dlho tu máte toho psychopata na stránke co iba nadáva v každom komente ale ten človek by bol na každej slušnej stránke nevitanym hosťom a to hovorím veľmi slušne.. Vystreliť na Mars a viac nekontaktovat….

  • Vystrel sa k bedne gitu! Kým ešte nie je tuhá!
   https://www.facebook.com › remisova.veronika
   Veronika Remišová
   Veronika Remišová. 54,625 likes · 9,051 talking about this. Podpredsedníčka vlády Slovenskej republiky: pracujem pre Slovensko bez korupcie, kde právo a spravodlivosť platí pre každého rovnako.

  • isra.prisiel zralok medzi rybi/M/ ma inu vybraciu a energiu ale co vyjadruje ma zmysel.tie nadavky treba ignorovat /vaha slova/ v tomto pripade tolerovana.***M

   • Israismael

    Nemám nervy doslova a do písmena na takého človeka.. Ja som zažil 24 rokov komunistov, teda aspoň som ich vnímal od cca od 6 rokov svojho života, a cez otca som ich veľmi dobre vnímal keďže ho dosť často ako neposlušného komunizmu navštevovali u nás doma.. .. 30 rokov ovládam mundannu astrológii aj osobnú astroloviu teda radixovu, 30 rokov sa učím k Poznaniu svetlu a nejaký koreň možno o 20 rokov mladší tu ide skákať ze mi dá srobovak do hlavy?.. Však neznáša ten úbohý svetle pochody myšlienok.. Preto je to chudák, ktorý sa to bude musieť časom naučiť keď príde o chvíľu ta doba ktorá ho to naučí. A keď sa to nenaučí, tak sa zlomí ako svatoplukov prut… Ďakujem Rocky… Drz sa

   • Rocky, ak sa chceš nechať zožrať – tzv. „žralokom“, tak sa – nechaj zožrať..Tvoja voľba..

    Ale – Človekovia – majú väčší pud -sebazáchovy..

  • Israismael, Nesud formu. sud obsah…

   • Israismael

    PS: súdiť a koštartovať sú dve odlišnosti.. Súdiť môže iba ten kto bude na to oprávnený..iste bude Spravodlivý . Potom ale už každý bude sudeným.. Každý jeden..

  • Veď ty zrádzaš ešte aj tie svoje pokrútené kresťanské hodnoty.
   Už hlbšie sa ísť nedá. Hlbšie sú už len satanisti, čo žerú deti.

   • hľadač pravdy

    Robo,

    to, čo tu na stránkach bádateľa prezentuje ,,Israismael“, nemá absolútne nič spoločné s kresťanstvom!!
    To, čo tu táto osoba už dlhšie popisuje je zmiešanina indických učení, manicheizmu, gnosticizmu, budhizmu,… atď. Takýto mix všetkého možného sa dnes označuje slovným spojením New Age – čo je z minulosti premenované učenie teozofov, ktorí pôsobili v satanistickej ,,Teozofickej spoločnosti“.
    New Age je ,,viera“ ,,Nového veku“, ktorá je pripravovaná otupeným masám, ako ,,náboženstvo jedného sveta“.

    • Israismael

     Môj ty bože co vy dvaja na mňa vyťahujete.. O bože nalej im rozum. Co vy dvaja tarate a posudzujete keď nemáte ani šajnu o tom co som písal… Alebo nie boze.. Treba im týmto dvom námahu aby sa dostali k Slovu, ktoré
     je potrebné ľudstvu … Nech sa sami dostanú k tomu k čomu sa majú ako ľudia.. Nič im netreba ulahcovat pretože musia si to najskôr zaslúžiť ich námahou a chcenim.. Preberte sa … Najľahšie je,, pindat “ a nič nepoznat a len tak z brucha buchnut do,, vzduchu“ názor bez skúmania kto ma Pravdu… Pravda musí byť… buď u vás dvoch alebo u mňa.. Tak ja to mam za sebou, vy ešte nie nanichodnici .. O bože zbohom.. Odtiaľto…

    • Israismael

     Ty máš ďaleko od hľadača Pravdy… Veeelmi ďaleko.. Ale hľadaj snáď raz nájdeš co máš… Snáď.. Nikdy by som ta nezatratil ze by som ti to nedoprial… Hladac

 11. …ďakujem za článok aj rôzne príspevky…Ajša je to od teba pekné, ako poznáš našu históriu, tú pravdivú…a tiež si to pekne napísala – ,,Kto hľadá, Cesta sa mu ukáže“…Israismael každý má právo na svoj názor, Maroš bol donedávna celkom v pohode, možno sa mu niečo udialo, a možno práve preto tak reaguje…no všetko sa dá vysvetliť či dáko rozriešiť ….

  • Israismael

   On ma averziu k niečomu co sa časom bude musieť učiť aby to znášal

   • Israismael

    Mne ale nebude pchať srobovaky do hlavy ako to napísal vyššie… . Nemám tu co robiť… Tentokrát definitívne nebudem písať, pretože mňa temno rozhadzuje a nemôžem ho vycítiť… Ci bol Alenka v pohode alebo nebol tak ja neviem.. Ja ho beriem ako nerného vulgárneho a nehodného…. U mňa to človek je len nula aj keď ma určite rozumové nadanie..
    Majte sa teda definitívne pekne aj Ajsa, aj Emily a všetci čo máte v láske svetlo a nie nepohodove zlataniný človeka, ktorý komentuje len svetové udalosti ktoré pozná každý človek co trochu rozmýšľa kde je sever a kde juh.. Nech sa každý človek dostane na výšku ale v tom v com ma byt,, vysokým…
    Majte sa… Neznášam temno ani temných ľudí typu vulgaristu M.. Obuva si slogan MOR Ho a možno aj vysoké kanady na nohu a bundu 1688.. Ja ale radšej slogan :Boh s nami…. Majte sa..

    • Israi.nurazaj sa,kazdy mate svoje kvality a prinos pre tych co vas sleduju!!!

    • A prečo sa chytáš sukní – ty ublížený mamičkár! Kde je tvoje odhodlanie bojovať s „temnom“ – ty kazateľ!

     Snažím sa pochopiť, ako sa môže hermafrodický hipster v legínach cíťiť na elektrickej kolobežke bezpečne pri 25-kilometrovej rýchlosti! Zrejme si ešte nikdy nerozbil držku a tak sa debil cíti nesmrteľný!

     Naše dievčatá dôchodkyne ťa pofúkajú – a možno sa sem vrátiš – ako nový nick – keď si správne obhryzieš nechty!

     Vyrástol si na cole a aspartáme a preto nemáš „gule“! Odbočím – vo vojenskej nemocnici v Olomouci, ale aj kedysi na ortopédii na Hlbokej v Blave – som zažil dvoch farárov, ktorí nariekali pri prvých injekciách – dostať do nich infúzie bolo nad sily personálu. Nariekači! Hnus! A – obidvaja mali nafúknuté semeníky ale penis ako pol palca! Vtedy sa mi to zdalo neprirodzené – netušiac, čo urobí aspartám s týmito dnešnými nevyvinutými „mužmi“. Takže o „guliach“ to nebude – to je zavádzajúce!

     Marošovi nič nie je – Maroš je už len naladený na válku! A Slovensko spí – či či či či – a zajtra ste v piči!

     • Israismael

      Ty blázon mňa neporovnavaj s niekym ako sú farári… Mňa cirkev ako taká nezaujíma lebo viem koľko zla narobili ja s nimi nemám nič spoločné a nekazem na kancli ja som si to naštudoval poctivo sam a jedine svojim chcenim slobodnej vôli a z takého Zdroja z akého sa ti ani nesníva.. Ale prial by som ti to spoznať.. Lenže ty máš uhlie v kabáte a nohaviciach, ktorými si obliekas to tvoje ľudské telo…
      Mimochodom ja nemám 30 rokov ci 20 rokov na elektrické kolobežky… Podľa mňa by si mi mohol iste aj kľudne vykat… Ale jac sa už nebudem vyjadrovať ani k tebe ani tu na stra ké.. Odfukni si..idem od teba na veľky odstup.. .mozno si však zabránil tu určitému poznaniu pre ďalších ludi….

    • Israismael,
     nevzdávaj to, aj ja som bola pourážaná na tomto webe (tak, ako ma nikto v mojom reálnom živote neurazil..) A vieš čo mi pomohlo? Kráčam si svojou vlastnou Cestou, Intuíciou, nevšímam si okolie, s ktorým nie som na rovnakej vlnovej – mentálnej – dĺžke (výške). Ducha-plný Človek predsa chápe, čo sa tu deje, ja ho nepodceňujem, vôbec nie..
     Takže – prosím – ešte – porozmýšľaj.. Vďaka!

     • Israismael

      Ty ideš a kráčaš správnou cestou… Dostan sa do stredu tej knižky a otvor oči… Kto sa to s tebou,, rozprava“.tam???? .. Ty mňa už nebudes potrebovat lebo už kráčaš svojou cestou… Vela, veľa šťastia ti želám na tej ceste…

 12. …Israismael, máš pre nás ostatných veľký prínos svoj.znalosťami, verím tomu, že svoje rozhodnutie ešte zvážiš…vieš ako to býva, nie vždy nám svieti slniečko, ale treba veriť, že sa spoza mrakov ,,znova vykotúľa“…a to platí na každého….dob.noc…

  • Israismael

   Alenka aj ty už máš svoje poznanie a cestu „.. Sak poznáš to co poznám ja… Tiež ideš presne tak ako to chce správne tvoje vnútro a aj ten co nás stvoril … Aj tebe šťastie a požehnanie….. Zelaaaaam

   • …máme tu slobodu slova, Isra, a s tým neurobíme nič. Jediné, čo môžeme, je poučiť sa a pochopiť, že nemožno hladkať tigra ani do jeho misky strkať ruku, lebo nám ju odhryzne. Ale to neznamená, že prestaneme pohládzať králiky.

 13. Isra, niektorých nečítaj, nekomentuj, preskakuj. Však takých tu veľa nie je.

 14. S tými neuzavretými vodovodnými kohútikmi po nájazoch migrantov je to trochu inak – teraz nemám čas k tomu – vôbec ich tu nevítam, ale mnohí nechápete o čo ide. Voda je u nich doma supervzácna – ale stojaca voda, z pochybných zdrojov, neošetrená, často pitná až po prevarení, je všade na svete zabijak. Najprv im musíte – nemusíte – vysvetliť, že u nás z kohútika tečie len pitná voda, ktorú netreba /v lete to robíme aj my/ – odpúšťať, a dokonca sme takí frajeri, že pitnou vodou polievame aj tie debilné golfové trávniky.

 15. …zrejme si už rozhodnutý Israismael, a to je v poriadku, keďže to tak cítiš….ďakujem za všetky tvoje krásne myšlienky a zdieľanie svojho poznania….prajem ti veľa zdravia, lásky, pohody a tiež pomoc od Stvoriteľa, nech sa ti darí…
  …je to pravda s tou pit.vodou, veľa sa ,,míňa“ zbytočne…

  • Israismael

   Budem vás tu už len čítať 😍

   • Konečne už šúchaj nohami!

    • Israismael

     Postarajú sa o svoje nohy.. O moje suchanie sa neboj.. Ja som dosť pevne na Zemi.. Ty sa o chvíľu budeš musieť obávať o tvoje nôžky a,, pevnosť postoja v drieku a kolenách „.. A už radšej nereaguj.. Kašli na mňa, presne tak ako ja na teba..

Pridajte komentár

*