Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Stovky YouTuberov, ktorí propagovali vakcíny proti covidu, majú teraz turbo rakovinu


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Pamätáte si všetkých tých influencerov na YouTube, ktorí počas pandémie tlačili experimentálne vakcíny proti Covid-19? Mnohí z nich boli platení vládou a farmaceutickými firmami na ovplyvnenie svojich nasledovníkov, aby si mysleli, že zaočkovať sa proti covidu je super nápad.

Bohužiaľ, stovkám týchto mladých a zdravých YouTube influencerov bola teraz diagnostikovaná rakovina. Mnohí z nich priznali, že trpia zriedkavými a agresívnymi turbo rakovinami.

Mnoho nezávislých alternatívnych médií tiež informuje o desiatkach zdravých jedincov, vrátane profesionálnych športovcov, ktorí od zavedenia vakcíny náhle zomreli.

Ak by mali mainstreamové médiá v sebe aspoň trocha etiky, tak by upozorňovali na tieto úmrtia na titulných stranách a snažili by sa vyšetriť, čo sa presne deje. Namiesto toho médiá prepúsťajú každého redaktora, ktorý sa odváži prehovoriť.

Vlády zakrývajú obrovský škandál nadmerných úmrtí. Momentálne žijeme už vo veľmi odlišnom svete, ako bol kedysi.

Tu je malá ukážka populárnych influencerov na YouTube, ktorým bola nedávno diagnostikovaná agresívna turbo rakovina:

A tento zoznam sa každým dňom predlžuje. Ide pritom len o YouTuberov, nezahŕňa množstvo influencerov na TikToku a Twitteri, ktorým bola diagnostikovaná rakovina, ani mnohých influencerov na rôznych ďalších platformách, ktorí trpia na srdcové problémy vrátane myokarditídy a náhlych infarktov.

„Kto z týchto influencerov ako prvý prizná, že im klamali a zneužili ich? pic.twitter.com/WaJles8LWk – Jennifer Jablunovsky (@JenniferJablun1) 31. mája 2023

Bohužiaľ, uvedené prípady predstavujú len špičku ľadovca.

Prírodná liečba osteoartritídy

Najväčší zločin a genocída v celých dejinách ľudstva

„Globalistická elita využíva farmaceutický priemysel na spáchanie najväčšieho zločinu v dejinách sveta,“ tvrdí bývalý viceprezident Pfizeru Dr. Mike Yeardon, ktorý varuje, že to bude zahŕňať smrť miliónov, ak nie miliárd ľudí.

Dr. Yeadon odhalil, že vakcíny proti covidu sú biologické zbrane, ktoré tieňový štát (Deep State) používa ako súčasť programu depopulácie.

V minulosti pôsobil Dr. Yeadon ako viceprezident a hlavný vedecký pracovník spoločnosti Pfizer.

Dnes v mnohých svojich vyhláseniach vysvetľuje, že pandémia covidu a následná očkovacia kampaň vektorovými a mRNA vakcínami bola „nadnárodnou operáciou“, ktorá sa pripravovala celé roky a bola navrhnutá tak, aby „poškodzovala ľudí, úmyselne mrzačila a zabíjala“.

Dospel tiež k záveru, že pandémia covidu bola depopulačným sprisahaním globalistov. Stalo sa tak po tom, keď videl svojich bývalých kolegov zo spoločnosti Pfizer vystupovať v televízii a hovoriť masám ľudí nehorázne lži, o ktorých je presvedčený, že im neveria ani ich samotní šíritelia.

Pozrite si nasledovné video stránky The People’s Voice o tejto téme (v angličtine):

Autor: Baxter Dmitrij

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A pokiaľ sa to bude volať influencer /zapálený, horiaci pre vec/ a nie užitočný idiot – tak sa to bude stupňovať. To je dôsledok vymasírovaného práva na názor – nie práva na pravdu a informácie.

 2. Israismael

  Všetkých dostihne reciprocne Zákon karmy ;tj čo zasejeme to aj bezpodmienečne zožneme …ak nie teraz,ak sa tak nestane v najbližšej dobe ,tak isto v jeden Deň ,ktorý už visí nad nami
  a ktorý som popísal na základe znalostí svojim slovom na stránke (pridal som nižšie link ) ,ako KOMENTÁR k tomu článku ..
  https://vitazstvosvetla.org/sejme-lasku-konajme-dobro/

 3. Dokiaľ im nezistili rakovinu, mali iba dlhodobé mierne problémy? Dorazia ich akoželiečením.

 4. Ako je mozne, ze tolko zidov si dalo pichnut tie podvodne vakciny, ked maju taky silny pud sebazachovy? To si nedali echo medzi sebou? Alebo len oblbuju, ze su zaockovani? Vie niekto?

  • Israismael

   Dali sa napichat ,pretože každý žid je z tejto generácie vychovaný smerom k Amerike ,no a odtiaľ prišli vakcíny a takisto nariadenia pre celý svet ..Nuž aby potom neuverili ,že?..
   Oni židia nie su nejakí vyvolení pre Boha ,naopak sú to ľudia ,ktorí ovládajú celý svet. A kto vládne svetu ,keďže je chaos ,vojny ,nenávisť a pod?.. No určite to zatial nie je ten pravý Boh ale Boh systému tohto sveta …Ten pravý však zanedlho uvedie všetko z chaosu do poriadku …Toto nie sú bezduché náboženské keci ,tie práveže neznášam lebo sú to len keci a preto ľudia mnohokrát práveze pre tie cirkevné alebo sektárske keci neveria ničomu, podozrievaju napr aj mňa za náboženský či sektársky fanatizmus ,,len čo vidia alebo počujú slovo Boh ..
   Vakcíny odobril prezident Trump ..Dielo skazy dokonala demokratická strana USA,cez prezidenta Bidena a pár globalistickych zvrhlikov..

   • Ale fuckciny mali byt povodne pre gojimov, no nakoniec ochutnali vlastnu medicinu. A ked nechali spadnut dvojicky tak ani jeden zid neprisiel do prace v tych budovach, vtedy sa informovali navzajom

  • Izraelský dokument
   Projekt Svědectví – The testimonies project – Czech translation
   https://rumble.com/vrsq4b-projekt-svdectv-the-testimonies-project-czech-translation.html

   • Vojna medzi dvomi židovskými konceptami – talmud a tóra – prebieha aj v Izraeli. Izrael je projekt Domu Sionu – predpolie na útok proti Iránu. Zo židovského obyvateľstva /sekty/ tam je 70% judaizovaných, nie semitských, ale turkistických chazarských židov /tzv. bielych/, koncept talmud – svetový sionizmus – násilné ovládnutie sveta. 30% židov sú semitskí, ortodoxní – koncept tóra – manipulatívne ovládnutie sveta. Potom je tam kopec ateistov-marxistov z bývalého Východného bloku z tzv. „židovskými koreňmi“ – nechápu, že židovstvo je sekta a majú zakorenenú predstavu, že sú súčasťou nejakého židovského národa. Samozrejme – každý človek patrí k nejakej rase a národnosti, ale židovská sekta bola exkomunikovaná 4 tisíc rokov pred Kristom z pôvodne národa Chaldejcov – z mesta Ur – neskôr Babylonu – semitských obyvateľov Mezopotámie. Veľmi stručné.

    Holokaust SEMITSKÝCH židov počas WW2, ako konkurencie sionistov v perférii moci Globálneho mocenského systému, majú na svedomí Dom Sionu – Rotschieldi, ktorí nepatria medzi vyznávačov žiadneho náboženstva, teda ani judaizmu, ktorý považujú za ovládač tých židov pod nimi. Holokaust bol nevydarenou skúškou akcieschopnosti, životaschopnosti, a mobilizácie semitských židov – nie Chazarov, lebo tí ako semitskí židia nevyzerajú, a mnohí boli aktívnymi nacistami!!! A prostredníctvom semitských židov, ako obetí holokaustu, mal byť z ľútosti svetového spoločenstva podporený projekt štátu Izraela – ktorý však od samého začiatku ovládli USA sionisti. A dodnes dochádza aj ku krvavým stretom medzi ortodoxnými židmi a Chazarskou vládou v Izraeli.
    V dokumente Vaxtestimonies prevládajú – vôbec ako obete – semitskí židia. Dr.Zelenko – Trumpov lekár, záhadne zomrel po tom, ako informoval radu rabínov v Izraeli o genocídnych účinkoch mRNA – ktorú údajne Chazari nedostávali /Dr.Merrittová o pozadí génovej manipulácie/.

    TV Al Jazeera_informace o pozadí Holokaustu-smlouvě Domu Sionu s nacistami.pdf
    https://ulozto.net/file/sMpzYCmfC5ob/tv-al-jazeera-informace-o-pozadi-holokaustu-smlouve-domu-sionu-s-nacistami-pdf#!ZGH3AQR2AQqyLJLjMwIvBTZ1LzAwMJWiAHAUFH4gGQubq2SxMt==

 5. Či už si hovoria influenceri,herci,politici,prezidenti proste všetci čo propagovali toto svinstvo a nadávali rozumným rozhľadeným ľuďom do dezolátov si svoj mizerný údel v plnej miere zaslúžia.Prídu o život aj o dušu.Takže úplná konečná.ZBOHOM.

  • Israismael

   Niet čo dodať ! Čo rozosiali ,to si aj zožnu…Správne si to napísal ,,prídu o život ale aj o dušu/ducha“..Nemali sa dať chytiť temnom do jeho náručia a pazúrov…

 6. Podivná firma so sídlom na Malte (asi schránková) skupuje poľnohospodársku pôdu na Slovensku ! Pre koho pracuje a čo za tým je? Žeby už aj u nás Bill Gaťes či podobní zvrhlíci plánovali hladomor skrz primitívne CO2 či dusík a draslík? Každopádne sa niečo deje !
  https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/670099-dravi-polnohospodari-zo-sanagra-skupuju-dalsie-druzstva-ziskali-dve-z-juzneho-slovenska/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

 7. Tento dokumentární zážitek skládá zakázané kousky skládačky, aby odhalil celkový obraz toho, co se skutečně děje ve světě. Velké probuzení má být majákem, který nás vyvede z bouře do světlejší budoucnosti.
  hodina 40 minut
  https://otevrisvoumysl.cz/plandemie-3-velke-probuzeni-dokument/

  • Formánek v tomto úplne dodrbal distribúciu! To video, o čom to má byť – je 3. zvrchu! Ostatné 3 videá – 2 hore a jedno spodné – sú o tvorcovi toho dokumentu – všetky s titulkami. Na NasTub je video s dabingom o tvorcovi dokumentu, ale nie dabovaný dokument o čom to má byť! Zároveň to 3. video o čom to má byť – sa nedá stiahnť celé, a hoci a keďže má vyše 900 MB – nedá sa archivovať, ani konvertovať na úsporné audio mp3. Už sa s tým seriem pol dňa, lebo Formánek ani zaboha nepridá k sťahovaniu index a možnosti, ktoré je vlastne ktoré video – či s dabingom, či s titulkami, a ktoré vôbec – už som si zvykol, že tie jeho 10 MB sú marketingové. Ale celý deň sťahovať do archívu ako debil 4 videá od 700 do 900 MB aby som sa dostal k tomu správnemu – to nasiera!

 8. A medzi tým z najväčších kokaínových vrahov oceňujú a dávajú ich na piedestál ! Hnus ! https://www.cas.sk/clanok/2806329/expremierke-na-novom-zelande-udelili-titul-dama-rozporuplne-pocity-po-prijati-pocty/ Avšak Božie mlyny melú pomaly, ale iste !

 9. Stačí se podívat na ty obličeje „postižených“ a hned je jasné, co je to za nepříjemné a nízkovibrační duše, někteří z nich jsou spíš pseudobytosti. Žádný div, že se to vyvíjí tak, jak se to vyvíjí.

 10. Mimo téma, ale:
  Od 11. do 12. července se bude v Litvě konat summit NATO, kdy nad Evropou budou probíhat dosud největší letecké cvičení v historii NATO. A tak má Okrajina poslední šanci hodit na Rusy poslední velké prskavky nebo petardy, než celá okrajina zhasne a skončí v zapomnění západních partnerů..

  Čeští vojáci se už chystají do války s Ruskem, Karel Řehka v genštábu AČR před týdnem nemluvil naprázdno, má notičky z NATO. Úkolem je podle všeho připravit informační prostor v ČR pro mobilizace, aby obyvatelstvo nebylo překvapeno, až to přijde. Pěti psychopatická vláda před pár měsíci schválila novelu mobilizačního, resp. branného zákona, oni měli naspěch, není čas, okrajina hoří a chtějí, aby hořela celá Evropa – je to válka mezi “Z” a “z” …

  A to nezmiňuji Pekarovou, která chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v ČR a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997.

  Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy a proto Řehka nyní mluvil o přípravě AČR na válečný střet s Ruskem..

  Pěti-psychopati z vlády chtějí válku. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti občanů, kterým bylo od kovid podvodu lhostejno, co vláda prováděla a po posledních volbách provádí s nimi, jejich dětmi, státem a zemí…

  • NATO vedie vojnu pomocou lietadiel a rakiet. Delostrelectvo a pešiaci sú len doplnok. To na Ukrajine je špeciálny mlynček na mäso. Preňho je určená mobilná bytúnkozácia.

  • Israismael

   Vyzerá to dosť biedne pre ľudstvo hlavne v celej Európe(môžme len dúfať že sa nič nestane)..
   Ale môžeme aj očakávať všetko možné a nemožné počas toho cvičenia AIR DEFENDER…uzatvoria nebo nad Európou, aby nemohli lietat počas tých dní civilné lietadlá …Bude to ozaj len letecké cvičenie ,najväčšie aké kedy bolo v histórii NATO ,alebo prídu iné a ohnivé ,,letecké “ dní?..
   Už sa rozpráva aj o Tom že to môže byť SYNCHRONIZOVANÉ s tou VELKOU protiofenzivou Ukrajincov..Stále počúvame že už začala ,ale nie zatiaľ sú to len pokusy najak zastrašiť Rusov v blízkosti ich hraníc..

   • Ukrajinská ofenzíva je niečo ako Colombova žena. Všetci o nej hovoria, ale ju nikdy nevideli.

    • Israismael

     Ruska KS PRAVDA práve píše že protiofenziva už začala ale zatial je potlačená na juhu hraníc v tých oblastiach kde sa Ukrajinci pokúšajú preraziť ..

     • „straty Ozbrojených síl Ukrajiny boli 250 vojakov, 16 tankov, 3 bojové vozidlá pechoty a 21 obrnených bojových vozidiel.“

   • Každé lietadlo sa raz musí vrátiť na základňu! Koncentrácia takéhoto množstva strojov vyžaduje mohutnú základńu a takáto základňa je vďačným cieľom! A je u prdele, že tie stroje budú práve v čase útoku vo vzduchu! Úplne tu zabúdate na ruský systém rušenia komunikácie – a vybavené! To bude veľa pilotov kričať „Mamičkááá!“
    „Výhodou lietadla F-16 je jeho obratnosť a bojový akčný rádius (vzdialenosť potrebná pre prílet na miesto boja, súboj a návrat), v čom prevyšuje všetky porovnateľné stroje s výnimkou stíhačky Mig-29“ – a kde sú ešte esúčka!

   • Copak se asi stalo 21.června 1942 ? Rusko řeklo jasně,ne válka na našem území.

 11. Někteří možná v dobrém úmyslu to svinstvo doporučovali.Pamatuji si ,jak na začátku píchání pan Mareš z you tubového kanálu Badatel, vyprávěl story o své první včeličce Astry Zeneci a upřímně radil ostatním ať se před tím morem takhle ochrání.Určitě mu nikdo za to neplatil .Od mnoha sledovatelů dostal pěknou sodu a zařekl se že už o tom nikdy nebude takhle veřejně mluvit.
  Smutné je,že by si tihle lidé měli uvědomit,že pro některé jedince jsou určitými autoritami a mohou takhle někomu zničit život.

 12. …Vďaka za užitoč. informácie…veľmi výstižne opísaný zákon karmy Israismael…..

 13. A ako to je na Slovensku?Ak kritizuješ očkovanie,tak si proti systému a máš všetky NEVÝHODY z toho vyplývajúce.Ak ťa náhodou postihne nejaká chrípka,alebo iná infekčná choroba,tak nemáš nárok na liečenie lekárom,lebo si kritizoval očkovanie na kovid a.t.ď.Doporučujem informácie o liečení kovidu v Južnej Amerike konkrátne v Kolumbii,kde ministerstvo zdravotníctva povolilo liečiť kovid alternatívne za minimálnch nákladov s účinnosťou 99.8%.

Pridajte komentár

*