Predpoveď pre omikron na rok 2022 a ďalej: Príručka globalistov odkrytá donaha


Print Friendly, PDF & Email

Predpoveď pre omikron na rok 2022 a ďalej: Príručka globalistov odkrytá donaha

(Mike Adams, Natural News) – Mediálna hystéria okolo variantu omikron je číra fikcia. Nejde o nič iné než o psychologickú teroristickú operáciu v štýle Orwella 1984.

Jej hlavným cieľom je udržať svetovú populáciu v strachu, otroctve a poslušnosti, aby zločinecké vlády sveta mohli nerušene pokračovať vo svojich depopulačných programoch.

Diabolsky geniálne je to v tom, že si to nevyžaduje predloženie žiadnych dôkazov.

Nakoľko nikto nedokáže priamo vidieť „nový variant“ a nakoľko žiadne laboratórium na svete nedisponuje vzorkami tohto variantu, koordinovaná mediálna kampaň jednoducho implantuje do ľudského vedomia ilúziu omikronu sprevádzanú extrémnym strachom.

Doteraz na tento nový variant nikto na planéte nezomrel. No vďaka žurnalistickému terorizmu polovica ľudstva momentálne šalie ohľadne niečoho, čo zrejme ani neexistuje. „Omikron“ je takmer isto koordinovaná fabrikácia.

Z ničoho nič médiá dokázali naprogramovať obyvateľstvo, aby pri slove „mutácia“ úplne stratilo zdravý rozum. Hoci každý deň v každom človeku dochádza k miliónom náhodných mutácií vlastného genetického kódu, zrazu „mutácie“ podľa médií predstavujú tú najhrôzostrašnejšiu vec na svete.

Za posledné dva roky globalisti potvrdili, že nie veda, ale strach je ich konečným nástrojom kontroly nad ľudstvom

Pamätáte si ešte na rok 2020, keď nám vraveli, že ak 60% až 70% z nás bude súhlasiť s dvoma dávkami vakcíny, tak sa všetko znova vráti do normálu a pandémia skončí? Od samého začiatku to bola vypočítavá lož!

Lož sľubovala slobodu, ak ľudia uposlúchnu. Čo však v skutočnosti dodali je tyrania a strach, spolu s nekonečným vyžadovaním poslušnosti a prijímaním vládou nanucovaných vakcín.

V rokoch 2020 a 2021 sa globalisti spoľahlivo presvedčili, že strach je ich ultimátna zbraň proti ľudstvu, ktorá skvelo funguje.

Pomocou koordinovaného šírenia strachu presvedčili zhruba polovicu svetovej populácie, aby sa zaočkovali smrtiacimi vakcínami hrotového proteínu (genetickými terapiami), ktoré ich časom zabijú. A príhodne, všetky úmrtia budú môcť zvaliť na niečo iné – rakovinu, infarkty či mŕtvice, čím sa vyhnú zvaľovaniu viny na vakcíny.

Viete, že v súčasnosti nastal 29-násobný nárast potratov plne donosených detí? Ako uvádza Steve Kirsch zo stránky SubStack.com:

„Došlo k 29-násobnébnému nárastu pôrodov mŕtvych novorodencov vo Waterloo v kanadskom Ontáriu, ktoré začali po spustení očkovacieho programu. Všetky matky mŕtvych novorodencov boli zaočkované.

Áno, je to veľká vec! No nikto nepočúva. Riziká srdcovocievnych príhod by mohli vzrásť aj 1000-násobne a nezáležalo by na tom. Nikto nepočúva.“

Psychológovia veľmi dobre vedia, že keď sa skombinuje strach so senzorickým preťažením (napríklad priveľa správ, hlasov, protirečivých výpovedí a podobne), tak ľudia sa automaticky upínajú k hocičomu, čo vnímajú ako autoritu.

Ich racionálne uvažovanie sa kompletne vypne a už viac nedokážu kriticky myslieť. Ak sa raz ponoria do neutíchajúceho strachu, vlády sveta ich môžu ľahko nahnať do očkovacích centier, aby si dali svoju depopulačnú vakcínku.

Je to ako keby ste vytrhli stránku priamo zo Standfordského väzenského experimentu, keď poslušných očkovancov pretransformujete na väzenských dozorcov, ktorí budú vyžadovať, aby sa aj všetci ostatní dali zaočkovať tým istým toxickým letkvarom. Lebo inak…

To je dôvod, prečo sa mnohí zaočkovaní premenili na lunatikov, ktorí nútia do očkovania každého okolo seba. (A možno prióny z vakcín im tiež požierajú mozgy a spôsobujú agresívne zmeny osobnosti.)

10 predpovedí pre omikronovú hystériu, ktorú vyžijú teroristické vlády na zrýchlenie genocídy ľudstva

Počas posledných niekoľkých mesiacov sme predpovedali vypustenie nového naratívu o ešte strašnejšom variante. Omikronová mediálna hystéria sa dala ľahko predvídať a mnohí z alternatívnej scény ju úspešne aj predpovedali.

Čo ale bude nasledovať? To je tiež pomerne ľahké dopredu vidieť, nakoľko všetko to pochádza z rovnakej príručky.

Omikronová hystéria bude agresívne pretláčaná spôsobmi, aké si len viete predstaviť za účelom dosiahnutia totalitnej kontroly nad masami, ktoré sa následne postavia do zástupov a odvezú do vyhladzovacích táborov na popravu.

Tu je 10 predpovedí ohľadne omikronu na rok 2022:

Predpoveď č.1: Omikronová hystéria bude použitá na vyresetovanie covid pasov

Po vyresetovaní covid pasov na nulu budú ľudia nútení podstupovať ďalšie kolá očkovania, pravdepodobne sa zavedú aktualizované vakcíny na tento nový variant (Moderna sa nechala počuť, že s prácami už začali).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Hlupáci sa budú prihlasovať na nikdy nekončiace „posilňovacie“ dávky biologických zbraní hrotového proteínu, čo ich skôr či neskôr zabije.

Predpoveď č.2: Omikronová hystéria sa využije na zavedenie povinného očkovania

Bude požadované, aby tento nový „stav núdze“ prepísal všetky doterajšie ľudské práva, medicínske slobody a právo na telesnú intergitu.

Povinné očkovanie porušujúce všetkých 10 bodov Norimerského kódexu je už len otázka času (poznámka: a aj šibenice pre tých, čo ho zavedú).

Predpoveď č.3: Vina sa zvalí na neočkovaných

Hoci všetky doterajšie „varianty“ omikronu boli nájdené u plne zaočkovaných, propaganda vlády a korporátnych médií bude pôvod omikronu zvaľovať na neočkovaných.

Predpoveď č.4: Omikronom budú zakrývať ADE syndróm u očkovaných

Propaganda bude tvrdiť, že úmrtia, v skutočnosti spôsobené vakcínami vyvolaným ADE syndrómom u zaočkvaných, spôsobuje nový variant omikron.

ADE syndróme sme podrobne písali pred časom. V krátkosti to znamená, že vakcíny ochorenie nezmiernia, ale naopak zosilnia. Je to častý jav u vakcín proti meniacim sa respiračným vírusom.

Hoci očkovanci budú masovo umierať, mediálnej propagande to nebude brániť v hádzaní viny na neočkovaných. Budú žiadať, aby na neočkovaných platil tvrdý lockdown a bol im odopretý prístup do spoločnosti.

Predpoveď č.5: Omikronová hystéria sa zneužije na kriminalizáciu disidentov

To sa už na Slovensku sčasti deje, keď Kolíková pred pár dňami ohlásila nové trestné činy „šírenia nepravdivých informácií“ za ktoré chce dávať až 10 ročné tresty odňatia slobody.

(Poznámka: len aby sa to napokon neobrátilo proti médiám hlavného prúdu.)

Trestať budú chcieť každého, kto bude vyjadrovať iný názor, než covidoví zločinci stojaci za zakázaným výskumom vírusov typu Anthony Fauci (americký mix Mikasa, Mengelengvarského a Krčméryho).

Každý disidentský hlas bude označený ako „hrozba pre spoločnosť“ a disidenti budú obviňovaní, že zabíjajú ľudí.

Predpoveď č.6: Masová hystéria zapredaných médií povedie k novým lockdownom

To môžeme už vidieť aj u nás, keď novinári a redaktori televízií doslova nabádajú politikov k lockdownom, zatváraniu škôl, väčšej diskriminácii neočkovaných či zavádzaniu povinného očkovania.

Nové lockdowny, ktoré prídu, spôsobia zlyhania v dodávateľských reťazcoch, nedostatok tovarov a cenovú infláciu.

Predpoveď č.7: Zrušia sa voľby

Ak budú hysterické skorumpované médiá tlačiť dostatočne silno, môže dochádzať k rušeniu volieb v mnohých krajinách, napríklad prekleňovacích volieb v USA.

Citovaním „extrémneho nebezpečenstva“ pre každého, kto by vyšiel von, budú tiež vzrastať požiadavky na volenie poštou, ktoré je však náchylné na volebné podvody.

Predpoveď č.8: Vina za každé zlyhanie nekompetentných vlád sa zvalí na omikron

Tento imaginárny „variant“ sa okamžite stane obetným baránkom zodpovedným za vysoké ceny energií, výpadky zásobovania či prázdne regály v obchodoch.

Média budú za všetko viniť omikron a vinu za omikron budú zasa zvaľovať na neočkovaných.

Predpoveď č.9: Omikron, prípadne ďalší variant za ním, bude zneužitý pre násilné očkovanie od dverí k dverám

Bude tiež dochádzať k medicínskym únosom každého, kto by sa násilnému očkovaniu bránil. Títo ľudia budú potom odvážaní do koncentračných táborov, kde dôjde k ich exterminácii.

Mimochodom, prax odvážania ľudí do „karanténnych“ táborov sa už vykonáva v Austrálii, kde vojaci násilne so zbraňami v ruke odchytávajú a odvádzajú pôvodných obyvateľov.

Predpoveď č.10: Omikron nebude posledný variant na vyvolanie masovej hystérie

Jediný, kto na tom celom neskutočne zarobí, je Big Farma.

Podvodná pandémia s novým variantom sa bude opakovať dokola každý rok dovtedy, dokým ľudia budú pohltení strachom a budú sa tejto hry zúčastňovať.

A preto: Zbavte sa strachu. Prestaňte hrať ich hru. Prestaňte sa podriaďovať. Toto je jediná cesta von z pandémie, nie vakcína!

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=7R1dwgtLmcA
  HOVORME SPOLU – Live Stream II – 28.11.2021 | Téma č. 6 – Očkovanie

 2. https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/735-ohen-odplaty
  Dnešné video sa pod mottom z Knihy Múdrosti Perúna venuje niektorým pravdepodobným detailom prechodu Zeme pod Priestor Zlatého Vѣku.

  53 min

  • Vďaka jirik za video, všetkým odporúčam. Božie mlyny teraz melú rýchlo a isto. Temní rozohrali hru, oni vedia, že ich nečaká víťazstvo, ale niet cesty späť. A vidieť, že ľudia sa už rozhodli na ktorej strane stoja.
   „Nie je dôležité, či si zomrel alebo nie. Ale to, kvôli čomu ti stojí za to žiť ! Porozmýšľaj.“
   „Vojak je ten, kto bráni svoj domov. A ten kto nemá čo brániť, ten je bandita.“

   • Marek Košice

    To isté mohli tvrdiť ľudia ja počas druhej svetovej…. A takmer nikto vplyvný za to „nezaplatil“….Myslíš, že tie svine čakalo niečo po smrti? PEKLO? …Ako môže byť duša nenapojená na telo týraná peklom? Ľudia, preberte sa……..PEKLO PO SMRTI NEEXISTUJE…..BohoSatan stvoril tento svet, reinkarnáciu v ňom, s absenciou karmy k tomu…

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Ja sa len modlím aby viac a viac ľudí sa u nás zobúdzalo „zo sladkého spánku“ a začali vidieť realitu.

 4. https://www.infovojna.sk/article/video-david-icke-v-exkluzivnom-rozhovore-pri-prilezitosti-vydania-jeho-novej-knihy-odpoved
  VIDEO: David Icke v exkluzívnom rozhovore pri príležitosti vydania jeho novej knihy Odpoveď

 5. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-pfizer-government-concealed-thousands-of-vaccine-deaths.html
  Criminal conspiracy unraveling: Pfizer and the government concealed thousands of deaths, mass injuries caused by experimental covid jabs
  Zločineckého sprisahania sa rozuzľuje: Pfizer a vláda zatajili tisíce úmrtí, hromadné zranenia spôsobené experimentálnymi Covid vakcínami

  FDA, Pfizer knew that the experimental vaccine was killing people, in criminal conspiracy of the century
  FDA, Pfizer vedeli, že experimentálna vakcína zabíja ľudí v zločineckej konšpirácii storočia

 6. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-german-mep-when-will-vaccine-deaths-counted.html
  German MEP demands answers: “When will vaccine deaths be counted?”
  Nemecký europoslanec požaduje odpovede: „Kedy sa budú počítať úmrtia spôsobené očkovaním?

  No other industry gets away with murder like Big Pharma does
  Žiadnemu inému priemyslu neujde (neprejde) vražda tak ako Big Farme (farmaceutickému priemyslu)

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-israel-tracks-phones-of-omicron-positive-citizens.html
  Israel tracks phones of citizens positive for omicron variant
  Izrael sleduje telefóny občanov pozitívnych na omikrónový variant

 8. predpokladajme, že je to kód

  omicron….Symbol big-O, ktorý zaviedol Paul Bachmann v roku 1894 a spopularizoval Edmund Landau v roku 1909, pôvodne znamená „order of“ („Ordnung“) a je teda latinským písmenom.
  Ordnung je nemecké slovo pre poriadok, disciplínu, pravidlo, usporiadanie, organizáciu alebo systém.

  z astronómie:
  Keďže písmeno omikrón [ktoré v štandardnom systéme predstavuje 70 (′ο)] sa nepoužíva v šesťdesiatkovej sústave, je znovu určený na to, aby predstavoval prázdnu bunku s číslom. V niektorých prevedeniach bola bunka ponechaná prázdna (nič tam = hodnota je nula), ale aby sa predišlo chybám pri kopírovaní, uprednostňovalo sa kladné označenie nulovej bunky pomocou omikrónu, rovnako ako sa prázdne bunky v moderných tabuľkách vypĺňajú pomlčkou ( —). Omikrón aj pomlčka znamenajú, že „toto nie je chyba, bunka má byť v skutočnosti prázdna“ .
  zdroj wiki en

 9. NOVINKA z 1.12.
  Chinese Researchers Claim To Have Found Antibody ‚Cure‘ For COVID
  Čínski vedci tvrdia, že našli protilátku „liek“ na COVID

  v skratke…ide o ľudskú protilátku 35B5, ktorá neutralizuje SARS-CoV-2, čím by sa prvá generácia vakcín stala zbytočnou.
  Vraj by to mohlo poskytnúť silnejšiu ochranu ako Merck‘ molnupiravir.
  Je to 62 str.dokument.
  Ale zase chcú z toho urobiť všeliek-vakcínu proti všetkým variantom aj neexistujúcim doteraz.
  https://www.zerohedge.com/markets/chinese-researchers-claim-have-found-antibody-cure-covid

  úmysel dobrý, ak neskončí v nesprávnych rukách

 10. Princíp postupnej depopulácie mRNA vakcínami spočíva v potlačení prirodzeného imunitného systému. Keďže dve dávky vakcíny nemusia stačiť, pridávajú sa ďalšie dávky (tou treťou to určite neskončí), až nakoniec bude imunitný systém oslabený natoľko, že nebude schopný likvidovať ochorenia, s ktorými si bežne poradí. V podstate to bude fungovať ako pri AIDS, aj keď nie tak prudko, aby sa to mohlo pripísať vakcinácii.

 11. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-canada-millions-voluntary-isolation-sites-restricts-travel.html
  Canada spends millions on “voluntary” isolation sites, tightens travel restrictions
  Kanada míňa milióny na „dobrovoľné“ izolačné miesta, sprísňuje cestovné obmedzenia

 12. šéf Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti Peter Kremský (OĽaNO): “ nastal čas hovoriť o tom, aby si nezaočkovaní hradili testy na koronavírus zo svojho vrecka.“

  Nerozumiem… ako že „nastal čas“??
  Veď zamestnávateľ mal povinnosť testovať zamestnancov prvý raz tento pondelok 29.11. a raz za týždeň… podľa vyhlášky

  či u nich testovali každý deň?…a kto im to platil?

 13. Podobný článok ako sem nám už dala redakcia Bádateľa:
  https://cz24.news/bill-gates-byl-v-indii-v-nepritomnosti-obvinen-z-vrazdy-za-vrazdy-zpusobene-covid-vakcinami-zada-se-pro-nej-trest-smrti/
  BILL GATES BYL V INDII V NEPŘÍTOMNOSTI OBVINĚN Z VRAŽD COVID VAKCÍNAMI. ŽÁDÁ SE PRO NĚJ TREST SMRTI!

 14. https://cz24.news/snizeni-svetove-populace-velka-porada-jak-nas-povrazdit-tajne-setkani-zlocineckeho-spolku-miliardaru-good-club-v-roce-2009/
  SNÍŽENÍ SVĚTOVÉ POPULACE, VELKÁ PORADA JAK NÁS POVRAŽDIT: TAJNÉ SETKÁNÍ ZLOČINECKÉHO SPOLKU MILIARDÁŘŮ „GOOD CLUB“ V ROCE 2009

 15. „Kolíková pred pár dňami ohlásila nové trestné činy „šírenia nepravdivých informácií“ za ktoré chce dávať až 10 ročné tresty odňatia slobody.“

  Tak potom je šírenie nepravdivej informácie aj to, že “ celoplošné testovanie je dobrovoľné“ …sami sa totiž priznali, že nás donútili, či?

  …alebo že budeme nosiť rúška ďalších 50 r., že pán Krčméry?
  https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/slova-profesora-krcmeryho-vas-nepotesia-co-pride-tretej-vlne-dokedy-budeme-nosit-ruska

 16. holistický prístup

  Toto je dobre spracované – s ľahkosťou,pravdivo, …, lopatisticky … aj so svetlom na konci tunela …

  https://kresadlo.com/vrazditele-a-vrazdenci/

  • Marek Košice

   HP : ….až na to, že dotyčný tam (ako okolo roku 2012 či 2013 to robili stovky ezoterikov na územi „Československa“) rozpráva o 5D, a o tom, ako už „spravodlivá Aliancia“ zabíja/popravuje tých zlých…………… Tak dobre napísaný článok, ale bohužiaľ ho písal cvok, ktorý verí v Trumpovych „bojovníkov“, ktorí čistia svet od zrdcov a „covid zabijakov“……….. A ako dôkaz mu stačia nejaké vo windowskáckom skicári urobené koláže….

   • holistický prístup

    Marek Košice,

    vidíš len to, čo chceš vidieť.
    V článku je popísaný princíp – jednoduchými slovami prístupnými takmer každému človeku …

    • Marek Košice

     Vidím len to, čo vidím, nie to čo „chcem“ vidieť. Dotyčný sa nijak nelíši od niekoho, kto verí v to, že po smrti bude po boku Ježiša v Raji. Pre dotyčného z „Kresadlo.com“ je tým „Ježišom“ organizácia (či čo to je) menoj „Q“, Trump, Putin…… Škoda jeho naivity. Ešte nepochopil, že oni sú „dosadné“ nádeje ľudstva, ktoré majú „bojovníkov“ upokojiť a dúfať (či byť si istý) v „lepšie zajtrajšky“, pretože „Naši hrdinovia sa o nás postarajú“…

     • holistický prístup

      Marek Košice,

      reagovať na Teba je skutočne strata energie – vidíš len to, čo TY sám chceš vidieť.

    • Marek Košice

     HP : Keď má niekto na niečo iný pohľad než ty, tak „vidí len to, čo on sám chce vidieť“…A to, že ty a admin kresadlo.cz CHCETE POZEMSKÉHO HRDINU ZÁCHRANCU SVETA , to už nevidíš ako „mentálnu masturbáciu“….

     • holistický prístup

      MK,

      ži si so svojim Demiurgom … Ty nie si niekto s iným pohľadom … si úplne mimo – ale: I TAK ŠE DA – vybral si si – vidíš len to, čo chceš vidieť … článok je veľmi dobre spracovaný – presne, jednoduchým spôsobom pomenúva KTO je KTO, aká HRA sa HRÁ a o čo v tej HRE ide – čo máš konkrétne proti samotnému článku?!? – zrejme nič, tak si si vybral zástupnú „tému“ … ako inak …

  • vyborne citanie,bravo

 17. V tomto článku je rozpísané kriminálna história Pfizeru:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/04/pfizer-crime-history.aspx
  Pfizer’s Unconscionable Crimes, Past and Present
  Bezohľadné zločiny spoločnosti Pfizer, minulosť a súčasnosť

 18. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/04/how-gates-is-bankrolling-the-media.aspx
  How Gates Is Bankrolling the Media
  Ako Gates financuje médiá

  Via more than 30,000 grants, Gates has contributed at least $319 million to the media
  Prostredníctvom viac ako 30 000 grantov prispel Gates médiám najmenej 319 miliónmi dolárov

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/04/coroner-investigates-when-healthy-woman-dies-after-covid-vax.aspx
  Coroner Investigates When Healthy Woman Dies After COVID Vax
  Koroner (ohliadač mŕtvol) vyšetruje, keď zdravá žena zomrela po COVID vakcíne

  A healthy mom and grandma died after getting her second dose of Moderna’s mRNA COVID-19 shot.
  Zdravá mama a stará mama zomrela po tom, čo dostala druhú dávku mRNA COVID-19 vakcínu od Moderny.

  Still, health authorities insist the shots are safe.
  Zdravotnícke úrady stále trvajú na tom, že vakcíny sú bezpečné.

  • holistický prístup

   … isteže – bezpečne a zaručene pre každého príjemcu znamenajú SMRŤ nielen v hmote.

 20. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/03/researchers-acknowledge-sarscov2-is-gaining-vaccine-resistance.aspx
  Researchers Acknowledge SARS-CoV-2 Is Gaining Vaccine Resistance
  Výskumníci potvrdili, že SARS-CoV-2 získava odolnosť voči očkovaniu

  Looking at the viral evolution of SARS-CoV-2, researchers from the prestigious universities Harvard and MIT have found that the virus not only will continue to mutate and create new variants in the future, but will become resistant to the vaccines as it adapts to humans.
  Pri pohľade na vývoj vírusu SARS-CoV-2 výskumníci z prestížnych univerzít Harvard a MIT zistili, že vírus nielenže bude v budúcnosti naďalej mutovať a vytvárať nové varianty, ale stane sa odolným voči vakcínam, keď sa prispôsobí ľudom.

 21. https://cz24.news/mudr-david-frej-zavazna-zjisteni-prestizniho-lekarskeho-casopisu-the-bmj-british-medical-journal-o-klinicke-studii-vakciny-pfizer-video/
  MUDr. David Frej – ZÁVAŽNÁ ZJIŠTĚNÍ PRESTIŽNÍHO LÉKAŘSKÉHO ČASOPISU THE BMJ (BRITISH MEDICAL JOURNAL) O KLINICKÉ STUDII VAKCÍNY PFIZER (VIDEO)

 22. https://cz24.news/ockovany-vysokopostaveny-vatikansky-apostolsky-nuncius-aldo-giordano-zomrel-na-covid-covid-injekcie-najrychlejsia-skratka-na-druhy-svet/
  OČKOVANÝ, VYSOKOPOSTAVENÝ VATIKÁNSKY APOŠTOLSKÝ NUNCIUS ALDO GIORDANO ZOMREL NA COVID. COVID INJEKCIE: NAJRÝCHLEJŠIA SKRATKA NA DRUHÝ SVET

  • holistický prístup

   Beštie a ich oddaní OTROCI nikdy nezomierajú, ale DOCHNÚ. Prišli obnovovať zlomené KLIATBY a znovu vytvárať TEMNOTU nad Slovienskom – to je ICH odmena … aj najmenšie svetielko prerazí najtemnejšie TEMNO … KLIATBY sa odrazili na ich TVORCOV …

 23. https://cz24.news/mezinarodni-smlouva-o-udeleni-neomezene-moci-gatesovy-globalisticke-who-ceka-na-schvaleni/
  Mezinárodní smlouva o udělení “neomezené” moci Gatesovy globalistické WHO, čeká na schválení

 24. https://cz24.news/nastup-na-povinne-ockovani-proti-covidu-masakr-uz-v-breznu-krematoria-verny-to-obraz-osvetimi-jako-na-povel-navysuji-kapacity-tyka-se-i-vas-podivejte-se/
  NÁSTUP NA POVINNÉ OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU! MASAKR UŽ V BŘEZNU! KREMATORIA – VĚRNÝ TO OBRAZ OSVĚTIMI – JAKO NA POVEL NAVYŠUJÍ KAPACITY! TÝKÁ SE I VÁS? PODÍVEJTE SE!

 25. https://cz24.news/blahov-odkaz-mafianskej-koalicii-po-vas-budeme-vladnut-my-a-s-takymito-zakonmi-si-vas-zlaty-standard-demokracie-uzijete-do-sytosti-drahi-moji/
  Blahov odkaz mafiánskej koalícii: Po vás budeme vládnuť my a s takýmito zákonmi si váš „zlatý štandard demokracie“ užijete do sýtosti, drahí moji!

  Kam tie milióny nezaočkovaných ľudí, ktorí šíria „dezinformácie“, postrkajú?

  • To, že najneskôr o dva roky skončia, sa určite stane, ak nezrušia alebo aspoň nesfalšujú voľby (korešpondenčné a elektronické hlasovanie, ktorého nevyhnutnosť zdôvodnia pandémiou). Tak ako sa to udialo v USA, len aby Deep State dosadil do prezidentského kresla J. Bidena. Ako je známe, nie je dôležité kto ako volil, ale kto sčíta hlasy (tento výrok sa pripisuje Stalinovi).

  • Matelkove anarchisticko -cirkusove -koala-licno -zednarske desatoro: ++++++
   Musis byt tooopryyy opcan, musis byt poslusny, oddany rezimu, musis splnit vsetko co ti rezim prikaze.
   Nesmies sa branit, nesmies pouzivat mozog, nesmies sa slobodne rozhodovat, nesmies normalne zdravo zit.
   Nepretrzite musis mat strach z tv propagandy. Pravidelne opakovane sa musis ty aj tvoje deti podrobit zastepovaniu luciferanskymi dobrotami z usa. Svoje ludske prava, slobodu, majetok a slusny zivot musis pochovat pod ciernu zem. ++++++

 26. …vďaka za výborné video z knihy Perúna….veľmi výstižne vysvetlené, čo sa dnes vlastne deje… nie všetci to však chápu, resp.o tom nechcú nič počuť, je to veľmi smutné….no hlavne sa každý musíme rozhodnúť, ako sa k tomu ,,vyjadríme“….

 27. Miroslav Čižmár

  Dovolil by som si tých 10 bodov upraviť.
  1. Ja som covid, tvoj vírus, nebudeš mať iné vírusy okrem mňa!
  2. Nebudeš brať meno môjho variantu nadarmo!
  3. Pamätaj, že máš dodržiavať karanténu!
  4. Nechaj zaočkovať svojho otca a matku, aby dlho nežili na zemi!
  5. Nenakazíš!
  6. Nevyjdeš zo svojej bubliny!
  7. Zaplatíš za PCR test!
  8. Udáš svojho neočkovaného suseda!
  9. Zavoláš na svoju manželku očkovacie komando!
  10. Vzdáš sa majetku výmenou za nepodmienený príjem!

 28. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/pres-1300-ceskych-lekaru-podepsalo-petici-proti-natlaku-k-ockovani/
  Přes 1300 českých lékařů podepsalo petici proti nátlaku k očkování

  Nedávno jsme informovali o deklaraci českých lékařů proti covid-19 očkování. Petice se šíří mezi lékaři a již má přes tisíc tři sta podpisů.

 29. https://www.hlavnespravy.sk/nad-viednou-sa-blyska-hromy-divo-biju-narod-ktory-povstal-proti-koronadiktature-masove-protesty-v-rakusku-uz-na-dennom-poriadku/2778088
  Nad Viedňou sa blýska, hromy divo bijú: Národ, ktorý povstal proti “koronadiktatúre”. Masové protesty v Rakúsku už na dennom poriadku

 30. http://www.nwoo.org/2021/12/04/proc-by-to-proboha-delali/
  PROČ BY TO PROBOHA DĚLALI?

  Otroctví je otroctví, ať v kamenolomu nedaleko Říma, nebo v digitálním koncentráku našich vyspělých a moderních demokracií.

  • Musí sedět doma, patřičně se strojit, jak mu páni nařídí, a co víc – ještě si musí pravidelně stříkat do žíly to, o čem mu páni tvrdí, že je to pro jeho dobro, i když mu postupně selhávají plíce, kolabuje srdce nebo má po těle vyrážku jako Tom Hanks ve slavném filmu o AIDS.

 31. http://www.nwoo.org/2021/12/03/mezinarodni-smlouva-o-posileni-who-ceka-na-schvaleni/
  Mezinárodní smlouva o posílení WHO čeká na schválení

  Nemělo by se zapomínat, že mezi hlavní přispěvatele WHO patří nadace Billa a Melindy Gatesových a aliance pro vakcíny (GAVI), kterou nadace založila v roce 2000 a jejíž počáteční financování v podstatě poskytla – „unikátní partnerství veřejného a soukromého sektoru … spojující dohromady klíčové agentury OSN, vlády, očkovací průmysl, soukromý sektor a občanskou společnost.“ 14

 32. Nielen vakcínočka ale aj chemtrails nás ohrozuje:
  https://aeronet.cz/news/potvrzeno-chemicky-rozbor-destove-vody-nachytane-po-chemtrails-praskovani-na-zahradce-v-ceskem-raji-odhalil-kobalt-baryum-olovo-a-silene-prekroceni-aluminia-zpusobem-ze-v-laboratori-se-chemikum/
  Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale znovu potvrzená realita! Když vám do vany spolu s deštěm naprší skoro polovina Mendělejevovy tabulky, tak by se hygienické orgány státu namísto nesmyslů s chřipkou Covid-19 měly spíše zajímat o to, jaké organizace a letecké společnosti se podílejí na rozprašování těžkých kovů v atmosféře! Lékař doporučuje nezalévat plodiny koncentrovanou dešťovkou ze sudů a van, protože jinak si koledujete!

 33. https://zemavek.sk/staci-povedat-dost-a-cele-to-skonci/
  Stačí povedať: DOSŤ! a celé to skončí…

 34. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-excess-mortality-uk-children-vaccine-rollout.html
  Excess mortality in UK children observed after vaccine rollout… the shots appear to be causing children to die
  Nadmerná úmrtnosť u detí v Spojenom kráľovstve pozorovaná po zavedení vakcíny… Zdá sa, že vakcíny spôsobujú smrť detí

  Thousands of serious adverse events reported following COVID-19 vaccination in children
  Po očkovaní detí proti COVID-19 boli hlásené tisíce závažných nežiaducich udalostí

 35. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-stephanie-gard-pfizer-severe-adverse-reactions.html
  Stephanie Gard – Pfizer severe adverse reactions
  Stephanie Gard – Pfizer závažné nežiaduce reakcie

  Takéto vedľajšie účinky má po Pfizer covid vakcíne:

  Sever Adverse Reactions: Pericarditis & severe Neurological problems with Paralysis
  Závažné nežiaduce reakcie: Perikarditída a závažné neurologické problémy s paralýzou

 36. https://www.naturalnews.com/2021-12-03-reuters-chairman-is-pfizer-investor-board-member.html
  Conflict: Reuters chairman is Pfizer investor and board member
  Konflikt: Predseda agentúry Reuters je investorom a členom predstavenstva spoločnosti Pfizer

 37. https://www.youtube.com/watch?v=Msul1UQ2rI0
  Vulgárny prejav Igora Matoviča – reagovali Milan Mazurek a Eduard Kočiš

 38. ČESKO: Publicista a někdejší poslanec a místopředseda ODS Miroslav Macek se ve svých pravidelných glosách zaměřil mimo jiné na očkování proti koronaviru.

  V další glose se již covidu-19 věnoval. „Vláda má opravdu nelehký úkol. Přesvědčit neočkované, že vakcína funguje; a naočkované přesvědčit, že nefunguje, aby šli na další dávku,“ napsal Macek, že toto opsal z Facebooku. A dodal: „Možná to nebude tak těžké. Stačí jim říct, že bez třetí dávky nebudou moci dostat čtvrtou. Přitom ta čtvrtá dávka je nejdůležitější, protože bez ní není možné dostat pátou…“

  Zdroj: parlamentnilisty

 39. Vyhněte se nemocnici na sto honů!
  Eva Hrindová

  Posledních pár týdnů jsem mimo sociální sítě. Bohužel jsem měla úmrtí v blízké rodině. A dnes jsem byla už na druhém pohřbu.

  Smrt patří k životu a čím dál častěji jsem přesvědčována o tom, že záleží i na tom, jak kdo zemře.

  Jestli bez bolestí, smířený a v kruhu rodiny. Nebo trpící a v bolestech, osamocen mezi přístroji.

  Podle smrti asi nejlépe poznáte kvalitu zdravotnictví. V tomto ohledu to není nic moc. Lékaři léčí až k smrti a pacient je pro ně jen tělo, na kterém mohou zkoušet všechny možné léky a operace. Chybí jim obyčejný lidský odstup a nutí své pacienty k zákrokům, které jen zvyšují riziko a ztrpčují jim poslední dny života.

  Můj poznatek je jednoznačný – vyhněte se nemocnici na sto honů! Dělejte vše proto, abyste nemuseli potřebovat tu moderní a skvělou „intenzivní“ péči. Protože pak se stanete z člověka pacientem a to nikomu nepřeju. Zvlášť staří lidé jsou jen hříčkami v rukou lékařů. Pochopitelně můžete v té současné hrůze narazit i na zkušeného a lidského lékaře. Můžete, ale větší šanci máte na ty druhé…

  Nikdy mi nevymizí z paměti obraz ženy, která se na covidovém oddělení loučí se svým umírajícím mužem a sundá si respirátor, aby ho mohla políbit a vyprovodit ho na jeho poslední cestu…

  A šílená sestra, která na tu ženu křičí a kárá ji za to, že si sundala respirátor. Co se to s těmi lidmi stalo? Jsou zdravotníci ještě lidi? Nebo to jsou už jen adorované a nekritizovatelné entity?

  https://www.czechfreepress.cz/podoteky/vyhnete-se-nemocnici-na-sto-honu.html

  • Zdravotníci nie sú ľudia? Ktorí ako. Ale jeden odborný lekár-špecialista ma počas vyšetrenia prekvapil, keď mi povedal, že najviac/veľmi ho mrzí, že pacient je čoraz viac pre lekárov len číslo. A to bolo ešte pred covidom. Viem si predstaviť, aké hrozné je to dnes, najmä keď človek natrafí na odľuda.

 40. Koronavírus je podvod.Sám som sa o tom presvedčil na vlastnej koži. Viete,prečo sa dnes operuje tak veľmi málo? Pretože je nedostatok krvi. Zaočkovaný nemôžu darovať ani zaočkovaným…A záver si už urobte sami…

Pridajte komentár

*