Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Čo vypovedá dĺžka prstov o vašej povahe a charaktere


Print Friendly, PDF & Email

dĺžka prstov a charakter človeka

Zrejme ste nevedeli o tom, že dĺžka vašich prstov dokáže vypovedať aj o vašej povahe a charaktere.

Porovnajte si dĺžku svojho ukazováka s prstenníkom a presvedčte sa, či sa to zhoduje s niektorými vašimi osobnostnými vlastnosťami.

Úvodný obrázok znázorňuje 3 variácie dĺžok prstov označené písmenami A, B a C. Určte najprv, ktorý prípad ste vy a potom si prečítajte jeho význam.

A)

Hovorí sa, že ľudia, ktorých prstenník je dlhší ako ukazovák, sú veľmi pekní na vzhľad. Vyžarujú charizmu, ktorá je pre ostatných neodolateľná.

Okrem toho sú oveľa agresívnejší a rozhodnejší. Nemajú problém podstúpiť aj veľké riziko.

Sú pre ne typické nasledovné profesie:

 • vojak
 • technik, inžinier
 • šachový hráč
 • a podobne

Tieto osoby sú veľmi dobré aj v lúštení krížoviek.

Vedci tiež objavili, že ľudia s dlhšími prstenníkmi zarábajú viac ako ich kolegovia s prstenníkmi kratšej dĺžky.

B)

Ľudia s dlhšími ukazovákmi ako prstenníkmi majú silné sebavedomie.

Často sú narcistickí a arogantní. Uprednostňujú pokoj a nemajú radi, keď ich vo voľnom čase niekto vyrušuje.

Keď dôjde na vzťahy, nie sú tým typom ľudí, ktorí by urobili prvý krok. Na druhej strane však vždy uvítajú a príjmu pozornosť, ktorej sa im dostane.

C)

Osoby, ktoré majú dĺžku prstenníka aj ukazováka rovnakú, sú mierumilovné, milujúce a cítia sa nepohodlne, keď sa ocitnú uprostred nejakého konfliktu.

Títo ľudia sú dobre organizovaní a chcú s každým dobre vychádzať.

Ďalšou ich charakteristikou je, že vo vzťahoch sa snažia byť voči svojmu partnerovi verní, plní nehy a starostliví.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: See How Your Fingers Length Reveals Your Personality!

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. jj presne to na mne padne s temi prsty 🙂

 2. :3

 3. Je to portal o zdravi. Ten clanok by som odstranil, lebo troch zavadza a je mimo temy portalu. Radsej pisat (prekladat) clanky hodnotne a menej casto, ako kazdy den len preto, aby daco bolo.

 4. A teraz po „bádateľskom“ úvode do tématiky nejaký skutočné fakty: https://www.psychologytoday.com/blog/naturally-selected/201205/what-do-your-fingers-tell-about-your-hormones-personality-and 😉

 5. Tie prsty ma zaujali je to pre mňa zhodujemsa. Ja mám bolesti ľavého bedrového kĺbu. Po operácii 18 rokov. Liecim sa na ambulancii chronickej bolesti v Banskej Bystrici. Ďakujem vela šťastia.

 6. tento článok ma zaujel hoci neverim na horoskpy a kadejaké buludy tentokrát mi píšu pravdu wau som prekvapená ..

 7. Blbost, vubec to nesedi

 8. Muži majú prsteník dlhší ako ukazovák a ženy majú dlhší ukazovák ako prsteník.Výnimku tvoria homosexuálni jedinci,ktorí to majú naopak,čiže muž-homosexuál má tzv.ženskú ruku,t.j.ukazovák dlhší ako prsteník a žena-lesbička má tzv.mužskú ruku,čiže prsteník má dlhší ako ukazovák.Tí jedinci,ktorí majú ukazovák a prsteník rovnakej dľžky,sú spravidla bisexuáli.

  • Jste moc radikální. Kolik rukou, mužských i ženských, jste prostudoval?
   Já mám kratší ukazováček než prsteníček, jsem přitom žena, a jak jinak než krásná a charismatická…

  • Marek je to velmi individualne. Som zena a ja aj moja dcera mame o mnoho dlhsie prsteníky. Detto aj moja mama a sestra. Ani jedna nemame ani najmensi sklon k homosexualite. Chcela by som vediet, kolko zenskych ruk si preskumal, ked tvrdis tieto sprostosti.

 9. Jan Jurečka

  Vážení respondenti, doporučuji při kritice tohoto článku trochu pokory. Ptáte se proč?
  Mám na to jednoduché a ověřené informace.
  Mnozí z vás jistě slyšeli, že řeč těla charakterizuje každého z nás.
  Možná, že někdo z vás pokročil v poznání kousek dál a objevil, že VŠECHNY nemoci mají svůj základ v našem nitru – duši.
  Výsledkem našich emocionálních projevů, skrývání nepřejícnosti, závisti, nepřejícnosti…se naší (ne Boží) zásluhou nesmazatelně zapisuje v našem hardwaru/mozku a my se tak úspěšně podílíme na tvorbě našich nemocí, deformací, bolestí… stačí pozorovat deformace končetin, kvality pleti, vlasů, jasu očí, bolestí kloubů…
  Proto pozor na rychlé a striktní odsouzení k jakému se někteří respondenti uchylují. Anatomie rukou není věc astrologie a jen hlupák bigotně svázaný názorovými pověrami bez jakéhokoliv základu a to vědeckého, léčitelského se vyjadřuje negativně.
  Osobně vím z pozorování řady mých klientů, jak vypočítavost, lakota mění nejen chování jedince, jeho pohled ale především jeho ruce…
  Tyto poznatky jsou kromě mého vlastního pozorování opřeny o estonskou lékařku, která z oboru gynekologie přešla na léčení všech nemocí skrze nemocnou duši.
  Všem přeji hezký den a pokoj v duši. A…nezapomeňte za vše děkovat.
  Jan

  • Dobrý den,
   plně s Vámi souhlasím. Došel jsem k podobným poznatkům při řešení svých neduhů a bylo jich dost, teda nejsem na konci.:)
   Pokud by jste byl ochoten, rad bych si něco přečetl od estonské lékařky. Bude to jistě zajímavé čtení a rad se po posunu dal.
   Krásný den a slunce na duši přeje Petr Anděl.

 10. Článok je o niečom inom, nie o nemocích.

  Väčšina chorôb má pôvod v spôsobe života, hlavne v nesprávnej strave a výžive, ktorá má nakoniec vplyv aj na psychiku.

 11. opravdu to sedí

 12. To sú riadné chujoviny, kde na to chodíte? Aby podľa dĺžky prstov boli charakterové vlastnosti. To už zrovna podľa veľkosti ochlpenia vaginy, alebo hrúbky penisu sa môže určovať či dotyčný, alebo dotyčná milujú chrenovú omáčku.

Pridajte komentár

*