Známa lekárka, ktorá sa vysmievala „antivaxerom“ počas covidového očkovania, náhle zomrela


Print Friendly, PDF & Email

Známa lekárka, ktorá sa vysmievala „antivaxerom“ počas covidového očkovania, náhle zomrela

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Lekára a úrazová chirurgička, ktorá sa na sociálnych sieťach vysmievala neočkovaným a každého, kto odmietal vakcínu proti covidu, označovala za konšpiračného teoretika, nečakane zomrela.

Jej rodina prezradila, že doktorka Vicky Jenningsová skonala po náhlom infarkte.

Dr. Jenningsová bola členkou Asociácie chirurgov Južnej Afriky (ASSA) a Traumatologickej spoločnosti Južnej Afriky (TSSA). Patrila medzi medzinárodne uznávaných odborníkov Medzinárodnou asociáciou úrazovej chirurgie a intenzívnej starostlivosti (IATSIC).

Nedávno sa tiež stala členkou Americkej asociácie pre úrazovú chirurgiu (AAST).

Častý výsmech „antivaxerov“

Na internete bola známa aj svojou podporou očkovania, a najmä zosmiešňovaním odmietačov očkovania proti covidu.

Tu si môžete pozrieť príklady jej statusov, ktoré teraz na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) zverejnila stránka Truthseeker (Hľadač pravdy):

Zoznam plne zaočkovaných „influencerov“, ktorí sa počas pandémie vysmievali neočkovaným, naďalej exponenciálne rastie.

Liečba osteoporózy

Pamätáte si na influencerov na YouTube a TikToku, ktorí medzi svojich fanúšikov počas pandémie šírili propagandu o experimentálnych vakcínach proti Covidu-19? Väčšina z nich dostávala platby od vlád a farmaceutických spoločností, aby prinútili svojich nasledovateľov dať sa zaočkovať.

YouTuberi a ďalšie známe osobnosti na sociálnych médiách boli nápomocné pri šírení masovej psychózy, ktorá, ako uviedol Dr. John Malone, viedla k tomu, že značná časť populácie bola v podstate zhypnotizovaná, aby poslušne dodržiavala všetky drakonické pandemické opatrenia.

Keď sa presunieme o pár rokov vpred (do súčasnosti), môžeme vidieť, ako tých istých YouTuberov, ktorí inkasovali veľké peniaze od vlád a farmaceutických spoločností, teraz zrazila na kolená karma.

Stovkám z týchto mladých a donedávna zdravých ľudí je teraz diagnostikovaná rakovina a mnohí z nich priznali, že trpia zriedkavými a agresívnymi typmi turbo rakoviny.

Tu si o nich môžete pozrieť video (v angličtine):

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosnac

  Tak aspoň že tomu čo hlásala, aj naozaj verila a dopriala aj sebe tú svoju medicínu.

 2. úprimnú sústrasť všetkým, ktorých táto BioRobotická prosystémová entita presvedčila, aby sa zaočkovali fakcínou

 3. Teroristický útok v Rusku má na svědomí USA

  https://aktax.cz/teroristicky-utok-v-rusku-ma-na-svedomi-usa/

 4. Novela trestného zákona! Pozrite na slovlex:

  V § 29 odseky 1 a 2 znejú:
  „(1)
  Čin inak trestný nie je trestným činom, ak bol vykonaný so súhlasom poškodeného daným vopred alebo súčasne s činom. Súhlas poškodeného nevylučuje protiprávnosť činu, ktorý smeruje proti životu alebo zdraviu poškodeného; to neplatí, ak ide o súhlas s poskytnutím zdravotnej starostlivosti, ktorá bola v čase spáchania činu poskytnutá v súlade s právnymi predpismi a so súčasnými poznatkami lekárskej vedy a praxe.
  (2)
  Nejde o súhlas poškodeného, ak súhlas nebol vážny a dobrovoľný alebo zrozumiteľne vyjadrený alebo ak v súvislosti s ním bol spáchaný iný trestný čin.“.

  Čože sa to už pripravuje?

  • Už vidím, ako budú pred eutanáziou podsúvať „informovaný“ súhlas s eutanáziou. Eutanázia z podstaty nemôže byť slobodné rozhodnutie – lebo pod tlakom okolností nemôže. Koľko potomkov sa rozhodne dediť skôr? Detto – kto overí podpis? A čo kómatické stavy – niektoré sú len dočasné. Ako utiesť hrobárovi z lopaty! Naša vládička pokračuje vo všetkých agendách – niečo sa spomalí, ale ide sa.

   Teraz riešia zákon o RTVS – akože ako ho nastaviť, aby ho vládna strana nemohla zneužiť, resp. pri zmene vlády. Jednoduché – v zákone zakázať obsah týchto sebazničujúcich agend. Že v telke neuvidíš film s dvomi lesbami. A hneď začnú jačať, že to je cenzúra a útok na slobodu slova! Veď o tom je celý liberalizmus a neomarxizmus. Čo môžeš čakať od marxistu Blahu? Všimol som si, že mladý Kaliňák od neho prevzal intonáciu aj gestikuláciu, čo signalizuje, že napodobňuje Blahu ako guru.

   • A čo keď to súvisí s pandemickou dohodou a niečím pripravovaným, ako napr. povestná choroba X? Určite vedia, vedel aj Pellegriny, keď bol u Trumpa! Na covid asi ťažko, keď ešte platí LEX RETRO NON AGIT…

  • to bude souviset s COVIDvaxem v době COVIDovej a s testama PCR, antigen,…

 5. No aj môže byť, že je to rukopis spravodaj. služieb, najma, chytať hadov cudzími rukami…

 6. Len tak na okraj, koľko rokov sa dožila dr. Vicky Jenningsová? Na obrázku je mladá a celkom fešná. Zosmiešňovanie antivaxerov sa jej stalo osudným (vyššia moc).

 7. Kravaťák vyslal signál smerom k Rotschieldovcom – fialová.
  https://www.cas.sk/clanok/2911051/hlas-sa-postavil-ficovi-aj-sns-rtvs-ako-bod-zlomu-pred-2-kolom/

 8. Navrhované změny IHR a pandemická smlouva WHO vytvoří zvrácenou motivaci k vyhlašování pandemií

  https://aktax.cz/navrhovane-zmeny-ihr-a-pandemicka-smlouva-who-vytvori-zvracenou-motivaci-k-vyhlasovani-pandemii/

 9. Britský soud rozhodl, že Julian Assange nebude okamžitě vydán

  https://aktax.cz/britsky-soud-rozhodl-ze-julian-assange-nebude-okamzite-vydan/

 10. Studie Billa Gatese „předpovídá“ náhlý a nezvratný kolaps světové populace

  https://aktax.cz/studie-billa-gatese-predpovida-nahly-a-nezvratny-kolaps-svetove-populace/

 11. To, že brali prachy za manipuláciu verejnosti je jedna vec, a to či boli zaočkovaní druhá.
  To predpokladá, že aj verili tomu čo písali… v takom prípade by im nebolo treba za to, aby písali pozitívne o vakcínach, platiť.

 12. Vzhľadom k tomu, že za posledné kalendárne dni (t.j. 22.3., 24.3., 25.3., 26.3.2024) boli redakciou Bádateľa editované články, v ktorých spoločný menovateľ bolo – OČKOVANIE – proti C19, dovolím si v odkaze nižšie „zavesiť“ – pre VÝSTRAHU a ako jedno obrovské MEMENTO (!!) i do Budúcna (viď pripravovanú ratifikáciu faši-pandemickej Zmluvy WHO v 5/2024 v rámci Zeme) pre občanov SR ako i ľudí všetkých štátov Sveta, aby VYDRŽALI a nedopadli tak, ako tisíce ľudí, vr. stoviek športovcov – pred kamerou a zároveň ako milióny „anonymných“ ľudí mimo kamier a to „LEN“ z dôvodu, že.. z rôznych príčin, ktoré – nie je mojou snahou tu rozoberať – sa nechali mRNA vakcínou – opichať 1-3x!, čo im bolo ex-post, z titulu nastupivších relevantných zdravotných diagnóz – životne – fatálne !

  P.S: Všetkým ostatným („začipovaným“, ale rovnako tak i „nezačipovaným“ ľuďom) držím palce, aby si zachovali psychické i fyzické Zdravie čo najdlhšie v rámci tohto „pobytu“ na Zemi.

  https://www.kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cs&id=25859&date=2023-04-22

  Vďaka za pochopenie!

Pridajte komentár

*