Lancet, ktorý pomocou lží zdiskreditoval hydroxychlorochín, teraz tvrdí, že zmena klímy je „zdravotnou núdzou“


Print Friendly, PDF & Email

Lancet, ktorý pomocou lží zdiskreditoval hydroxychlorochín, teraz tvrdí, že zmena klímy je „zdravotnou núdzou“

(Ethan Huff, Natural News) Podľa medicínskeho žurnálu The Lancet je najpálčivejšou otázkou dňa „etická a medicínska naliehavosť klimatickej krízy“ .

Kedysi uznávaný medicínsky časopis, ktorý pochádza z Veľkej Británie, vyhlásil globálne otepľovanie za „najväčšiu globálnu hrozbu pre zdravie 21. storočia“.

Jeho redakčná rada tiež oslavuje „odborníkov v oblasti zdravotnej starostlivosti zúčastňujúcich sa akcií klimatických extrémistov z hnutia Extinction Rebellion, ktorí nedávno zablokovali vstup do britského Ministerstva obchodu, energetiky a priemyslu na protest proti „impotentným reakciám vlády“ na zmenu klímy.

Zdravotná starostlivosť, povedal The Lancet, je súčasťou klimatického problému, pretože „globálny zdravotnícky priemysel vypustil v roku 2014 dve gigatony oxidu uhličitého (CO2), čiže 4,4% z celkového množstva na svete“. To si vraj vyžaduje okamžitú akciu vo forme agresívneho klimatického aktivizmu v rámci lekárskej komunity.

Ide o ten istý medicínsky žurnál The Lancet, ktorý nedávno vyhlásil „lekársky rasizmus“ v Spojených štátoch amerických za ďalší naliehavý problém, ktorý možno vyriešiť iba odstránením „štrukturálneho násilia“, ktoré údajne pretrváva v celej krajine.

(Súvisiace: Pamätáte si, ako na vrchole podvodnej pamdémie covidu The Lancet publikoval a potom bol prinútený stiahnuť falošnú vedeckú štúdiu, ktorá tvrdila, že hydroxychlorochín spôsobuje srdcové choroby?)

Lieky sa vyrábajú z „fosílnych palív“, čo znamená, že musia byť tiež zrušené

Čo sa týka klimatických zmien, The Lancet poukázal na operačné sály „preplnené odpadkami vytvorenými jednorazovými sterilnými materiálmi a chirurgickým vybavením“, ako aj „parkoviská plné súkromnej dopravy závislej od fosílnych palív a neustály tok energie do digitálnych monitorov a iných technológií. “

Zaujímavé je, že časopis tiež identifikoval liečivá ako klimatický problém, pretože väčšina z nich je vyrobená z takzvaných „fosílnych palív“, čo sú v skutočnosti iba zemské palivá od Boha, ktoré existujú v hojnosti pod povrchom planéty.

To, čím sa The Lancet zaoberá, nie sú ani tak samotné palivá, ale „uhlík“, ktorý produkujú.

Klimatický kult, ako pravdepodobne viete, je posadnutý uhlíkom a verí, že je to niečo „zlé“, hoci všetok život na našej planéte je vytvorený z uhlíka.

Stop Candida

Jeden zo spôsobov, ako The Lancet navrhuje bojovať proti všetkému tomuto uhlíku, je, aby sa lekári prestali zúčastňovať na programoch bezplatných vzoriek liekov, čo „pomôže znížiť nadmerné užívanie liekov a znížiť vplyv uhlíka, keď sa vzorky nebudú používať“.

Ďalšou myšlienkou, ktorú predstavil The Lancet, je, aby lekári prestali predpisovať pacientom lieky na 30 dní dopredu a namiesto toho vyskúšali prístup k predpisovaniu liekov len na 1 týždeň aj za cenu určitého zníženia pohodlia pre lekára a pacienta. Čiže inak povedané, aby pacient behal do lekárne pre lieky nie raz za mesiac, ale každý týždeň.

Znie to hlúpo – pričom zlé to naozaj aj je – ale toto sa stalo s časopisom, ktorý bol v dávnych dobách všeobecne považovaný za zlatý štandard lekárskej vedy. The Lancet zjavne infiltrovali a teraz ovládajú klimatickí šialenci, rovnako ako vlády, akademickú obec a dokonca aj Wall Street.

Je zábavné, že The Lancet tiež chce, aby sa lekári začali zapájať do programu „zeleného informovaného súhlasu“, ktorý „zahŕňa vzdelávanie o vplyve liekov na klímu a zdravotných rizikách súvisiacich so zmenou klímy“.

Inými slovami, pacienti majú byť indoktrinovaní klimatickou propagandou zakaždým, keď navštívia svojho lekára alebo dostanú recept. To dá pacientom možnosť „rozhodnúť sa odmietnuť liek, alebo sa môžu rozhodnúť prijať liek a usilovať o kompenzáciu uhlíka“.

Záver

Celkovo vzaté, The Lancet chce, aby sa lekári na celom svete stali „klimatickými aktivistami vo svojej každodennej klinickej praxi“ – áno, toto je priamy citát z časopisu.

„Zdravotnícki odborníci zohrávajú dôležitú úlohu pri znižovaní emisií uhlíka v zdravotníctve tým, že vydávajú iba potrebné lieky a pomáhajú zabezpečiť, aby sa ich potenciál využíval naplno,“ uviedol časopis.

Viac informácií o tom, ako rozpoznať falošnú vedu, nájdete na stránke JunkScienceWatch.com.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A toto chysta pre ludi satanska EU: https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/pokud-bude-prijat-tento-navrh-eu-venkovske-oblasti-v-cele-evrope-budou-ve-skutecne-velkych-problemech/#comment-26484 ! Precitajte dokonca. Zostat v EU znamena smrt alebo uplne zotrocenie ! Kazdy politik, kt je za zotrvanie v EU je vlastizradca a spinava hyena !

  • Je to agenda VILDERIZÁCIE – zdivočenia zeme! Prebiehajú pokusy s oživovaním dinosaurov – tie sporadické zábery nie sú fejky! Nacisti v Poľsku vytvorili rezerváciu s divokými turmi – nesmierne agresívne zvieratá, ktoré napádali hospodárske zvieratá. Vyľudnili vtedy 20 tisíc Poliakov. Velil tomu Goring.

 2. Ale masala chai a samosa im chutia:
  https://imgur.com/a/vLU1NqT

 3. Že prý se planeta sedmý rok ochlazuje tak kam na to chodí. Možná je učí externě ti co si tu koksují řitě a prázdnuše se zahraničními amanty. 🙂

  • je to pravda

  • Objektívne

   Mnohí ešte nepostrehli, že na niektorých miestach sa ochladzuje a na iných zase otepľuje. S takýmito výraznými rozdielmi sa budeme stretávať až do resetu, kedy sa prudko ochladí, na niektorých miestach aj pod -100 ºC a nebude to iba na póloch, ale aj v nižších zemepisných šírkach. Už teraz máme na Sibíri -62 ºC. Si pamätám tak pred 4 rokmi, že sa tam chceli zbohatlíci húfne sťahovať a kupovať pozemky. Myslím, že by dobre urobili.

 4. No to je úžasný, takže to jako budu lítat do lékárny pro léky pro otce, který má Parkinsona a Alzheimera a pro matku která je napůl slepá ne jednou za měsíc, ale každý týden? Ti ZMRDI by se měli taky zamyslet nad tím, jak ztěžují život pracujícím, kteří pečují o seniory!!! To budu v lékárně pečená vařená pomalu obden! Svině!

  • Nehledě na to, že pomalu všechny léky se musejí objednávat a ne všude je mají! Ku.vy zas..ný!

  • Anebo zkusit přírodní léčbu:
   PARKINSONOVA NEMOC

   přírodní léčba podle Marie Treben
   mateřídouška
   řebříček
   šavel
   švédské kapky
   návod dle jejich knih
   *****
   pravá skořice může zpomalovat rozvoj Parkinsonovy či Alzheimerovy choroby
   *****
   Prevence a léčba Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby: kvercetin + omega-3 (65)
   http://www.zenazdravotne.cz/2021/09/19/kvercetin-quercetin/

  • Dost mi to pripomina „utahovanie srobov“ – akusi politiku eliminacie zbytocnych strat v nadnarodnych firmach kde sa rok co rok zhorsuju podmienky pre pracujucich.
   Pod zasterkou zlepsovania pracovnych podmienok pre pracovnikov sa pracovnici dostanu do pozicie kedy musia s kazdou hovadinou utekat za nadriadenym, za kazdu hovadinu orodovat u nadriadeneho, kazdy ukon vo vyrobe zdokumentovat aby vo vykaze na konci zmeny mal vsetko casovo zdovodnene – jak keby dospely clovek nevedel co ma robit a musel sa kazdu chvilu spovedat za vsetko co urobi alebo neurobi jak male decko.
   Znechuteni su z toho pracovnici aj nadriadeni ale vrchnost potrebuje odhalit a vyuzit vsetky rezervy vo vyrobe a hlavne potrebuje mat paky jak kazdeho pracovnika dostat tam kam je chce a pekne presnymi korekciami.
   Mam v rodine starych ludi ktori beru pravidelne dlhodobo lieky a su radi, ze nemusia casto chodit von, do mesta na nakupy a do lekarne pre lieky. Hlavne nemaju radi caste navstevy u lekara pretoze po kazdej takej navsteve dostanu „davku“ aktualnych info o ich zdravi po ktorej ich boli hlava dva mesiace.

   • To máte pravdu. Jde to ale s lékařem zařídit tak, že když je nemoc chronická, pošle e-recept pacientovi formou sms, to si přepošlu k sobě a objednám v lékárně. Někde to jde objednat i přes internet. Některé léky se ale musejí pracně shánět. K lékaři tak pacient jde asi jednou za půl roku nebo když se vyskytnou komplikace. Pořád člověk ale lítá jako hadr na holi, každý den, soboty neděle taky, to ale jistě znáte. A teď ty k.vy vymyslí takovou hovadinu.

   • to co popisujete ve firmách už dávno probíhá na úřadech. Např. moje „práce“do r.2008 na Magistrátu Ostrava:vlastní myšlení absolutně vyloučeno- Pán psovi,pes ocasovi atd. A nikdy jinak.

 5. kvakcína je sloboda

  The Lancet si koleduje o iný lancet, zvaný aj kamikadze dron
  https://mil.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/dron-1-1.jpg

 6. Súčasní – akože – vedci, sú len dobre vycvičené opice, pochytané do koncentračných lágrov, nazývajúcich sa výskumné ústavy. Správne – je tam použité slovo – „Ústav“, pretože sú tam rovnako – ako cvoci v blázinci pod – trvalým dohľadom služobne starších bacharov, ktorí ich pomocou špeciálne vymyslených kontrolných mechanizmov strážia, aby náhodou – omylom – niečo prospešné pre ľudí – nevymysleli.
  Ide skôr o to, aby títo – kvázi – vedci – vymýšľali – niečo pre ľudí – likvidačné – a to – za mld. objednávky gaunerov – Gatesa, Švába, Rotšildov a ďalších satanistov (covidy, vakcíny, chemické koktejly.. )
  Ale už aj im – zvoní – hrana!! Čas – sa im kráti!

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudstvo postihla reálna demencia pred koncom jeho časou,,,,veda ako nástroj vykorysovania a zneužívania tak ako aj iné pozadím dotované riadené a regulované inštitúcie ako parlamenty a vlády krajín,školstvo a vzdelávací proces,médiá,zdravotníctvo,úrady a dańovníctvo,polícia a verejné osobnosti kultúry športu a šoubizu,,,,úp každom prevrate vždy pozadie nechalo ľudí sa trošku nadýchať a potom znovu robia to,čo vždy robili a takto to ide po desaťročia stíle dookola,,,,plánované demokracia,plánované prevraty,plánované krízy jednodu všetko podlieha ich plánovaniu a ich potrebám-o slobode človeka tu v tomto systéme nemôže byť ani reči a práve vďaka miešancom-nemysliacim si tu dokážu po stáročia udržiavať dominantné neohrozené postavenie,pretože dokážu plánovať a vyhýbať sa tak globálnemu zjednocovaniu ľudstva,-jednoducho povedané prevtaty a nepokoje sa dejú v krajinách zámerne nesúbežne a sú riadené a načasované tak,aby ich to nezlikvidovalo a aby ľudia v daných krajinách boli presvedčení-že toto všetko sami dokázali a že už konečne bude lepšie k čomu ich presvedčili práve podstrčení poskoci pánov z pozadia-architekti sveta,,,,človek je už tak na tom zle,ýe je už úplne závyslým na elitácha nedokáže tu prežiť bez ich pomoci a ich schopností tu projektovať a materiálne rásť,,,,

  • KOVID pridávam Ti hviezdičku * a titl PuDr

  • Objektívne

   Mnohé z toho by sa nedialo nebyť N.Teslu. Tesla bol veľkňaz náboženskej vedy s oddanosťou materializmu, ktorý vidí ľudskú bytosť ako stroj, automat, bez duše a ducha. Jeho bezduché „automaty“ a „telautomaty“ bez duše, o ktorých predpovedal, že ovládnu svet, dnes nazývame robotika a transhumanizmus. Hlboko vo vnútri Tesla nemal rád ľudí, mal rád roboty a stroje. Povedal, že obrazy jeho vynálezov v jeho hlave boli akousi „strojovou inteligenciou“, ktorá mu komunikovala v ich jazyku, neľudskom jazyku. Ľudí tak neznášal, že povedal: „V roku 2100 bude eugenika všeobecne zavedená.
   Teslove besné presvedčenie o eugenike je paralelné s Billom Gatesom, Kingom Charlesom, Margaret Sangerovou a ďalšími globalistami, ktorí používajú Teslove technológie na ovládanie hlavných častí spoločnosti. V Teslovom srdci sa nenachádza žiadny účel, žiadne ciele mimo technológie, žiadna láska ani súcit, len nezmyselný mechanický reflex. Táto filozofia poukazuje na materialistickú vedu, ktorá sa nikdy neopýta, či inovácia alebo vynález bude dobrý pre morálny a duchovný život ľudskej bytosti. Bude nová myšlienka vyzbrojená proti ľudskosti? Je to potrebné v tejto dobe? Dehumanizuje to ľudstvo? Vytvára to pre používateľa zdravie alebo chorobu? A nakoniec, kde sa tento nápad vzal?

 8. +dodám sem něco k aktuálnímu dění kolem nás:

  Potravinářská a energetická infrastruktura je demontována, aby se dosáhlo kolapsu. O tom není pochyb. Děje se to v USA i v Evropě. Jde o taky o to, aby se zhroutila ekonomika a masy lidí upadly do bídy a hladomoru.
  No, a např. z pohledu antihumánních globalistů tato taktika láká do pasti odpůrce očkování (NÁS), kteří jsou ale příliš chytří na to, aby se nechali snadno oklamat a spáchali sebevraždu za pomoci vakcín.

  A protože – všichni jedí, zhroucení potravinového řetězce dopadne na všechny, ať už jsou očkováni, nebo ne. Ale to si ti provládní najatí šašci (cemperátoři, elfové aspol.) stále neuvědomují. Celé to dění na mne působí i tak, že pracují na rozpoutání masového násilí ve městech – jako na dalším způsobu, jak nás vyhubit a nahradit imigranty.. Včetně přípravy na finanční reset, který by vedl k téměř okamžitému bezpráví a chaosu v ulicích, protože přestanou fungovat banky, bankomaty, potravinové lístky…

  A vakcíny jsou jen jedním z vektorů, které jsou nasazovány k dosažení globální depopulace. Potravinový kolaps, energetický kolaps, finanční kolaps a již probíhající válečné plány zahrnují další vektory..

 9. kvakcína je sloboda

  malá odbočka: dnes odišlo z Čečenska ďalšia skupina dobrovoľníkov na SVO, celkom od začiatku operácie, z Čečenska odišlo okolo 200 tisíc dobrovoľníkov

  • Mám dojem, že se Kadyrovci budou užiteční i jinde:

   Milan Uhrík (Republika) na sociálnej sieti informuje o tom, že sa zúčastnil v Európskom parlamente konferencie, ktorej cieľom bolo pripraviť zámery na dobytie a ovládnutie Ruskej federácie a na jej deimperializáciu a dekolonizáciu. Podľa organizátorov konferencie neexistuje žiadny ruský národ, len nejaké národy v rámci Ruskej federácie

   https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-v-bruseli-sa-oficialne-diskutuje-o-planoch-na-dobytie-a-rozdelenie-ruska/3031688

   • 1.Rusko je v prvom rade civilizacia – to ale nikdy nepochopia degenerati z multikuti titaniku – zapadu. Je jasne, ze sa v agonii chcu zmocnit Ruska – co im ine zostava – sami nevedia vybudovat nic trvacne a spravodlive.
    2.Inak Uhrikovi moc neverim nech hovori co chce. Asi chce zabranit vojne ako Globalisti ale Slovensko – jeho obyvatelstvo ho podla mna moc nezaujima.

    • kvakcína je sloboda

     s tým uhríkom súhlasím – vykľulo sa šidlo z vreca a musím žiaľ priznať, že som ho volila do EP, rovnako ako mazureka do NRSR; z mazureka sa stal tlčhuba, nič viac!!! obaja sa po Kotlebovom chrbte vyšplhali tam, kde sú a zabudli, komu za to vďačia

     • Tolerovaný Uhrík si už uvedomil, že vždy ho v EU prehlasujú, takže si môže dovoliť túto pózu „jeden proti všetkým“ za 14 tisíc eur mesačne, ktorou aj tak nič v EU nezmení – a má tak šancu, že ho slovenskí blbci za 14 tisíc mesačne zvolia znovu!

 10. Hezké shrnutí – Mobilizace: vláda rychle a potichu mění zákony. Bojí se nevole občanů. Jde o čas. NATO: mír nepanuje
  youtube.com/watch?v=hTYem7QTicI

  Dodám, že papíry typu: “VZOR_odmitnuti-mimoradne-sluzby-ve-stavu-ohrozeni” moc fungovat asi pak nebude, tady se třetím rokem manipuluje, lže, šlapě po ústavě, zákonech..

  + tohle s vypuštěním prvních balónků k „výběrové“ mobilizaci taky zapadá:
  pbs.twimg.com/media/Fn3RZyYXkAAlc87.jpg

  = jedno z malých „veřejných“ přiznání, že okrajina dávno prohrála a nemá moc kde brát pro Ruský kanonefuter

  • Spojené státy opět obvinily Rusko, že ohrožuje poslední dohodu, která upravuje dva největší jaderné arzenály na světě – jadernou smlouvu New START.
   Bidenova administrativa tento týden uvedla, že Rusko odmítá umožnit obnovení inspekcí na místě, které jsou ústředním bodem smluvního ustanovení, podle něhož jsou obě strany schopny zajistit dodržování smlouvy druhou stranou. „Odmítnutí Ruska usnadnit inspekční činnost brání Spojeným státům ve výkonu důležitých práv vyplývajících ze smlouvy a ohrožuje životaschopnost americko-ruské kontroly jaderných zbraní,“ uvedlo v úterý ministerstvo zahraničí.

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/usa-obvinily-rusko-z-poruseni-posledni-zbyvajici-smlouvy-o-jadernych-zbranich/

 11. Objektívne

  Globalisti určite vedia, že najväčším znečisťovateľom sú uhlíkové jednotky znečisťujúce Zem. Je to aj ústredný motív prvého dielu zo série filmov Star-Trek. Vo filme je predstavená myšlienka, že uhlíkové jednotky je potrebné z planéty Zem odstrániť.

 12. „„Ale chvála Všemohúcemu, vrchný veliteľ Ozbrojených síl RF Vladimir Putin nepodpíše žiadne dokumenty, kým sa nedosiahnu ciele špeciálnej vojenskej operácie. A cieľom je potrestať všetkých, ktorí zhodili masky a zohrávali úlohy pri snahe rozštvrtenia nášho štátu. Ak niektorí ľudia stále pochybujú, že vstúpime do Kyjeva, Varšavy a ďalších európskych miest, tak sú na veľkom omyle. Dokázali sme, že blok NATO má ďaleko od predtým deklarovanej sily a moci. Žiadne vybavenie NATO nie je schopné zlomiť našu silu. Preto sa domnievam, že koniec špeciálnej vojenskej operácie by sa mal uskutočniť výlučne na našich podmienkach. A táto zmluva bude znamenať koniec existencie bloku NATO. A veľmi veľkou otázkou je, či do tejto doby budú Spojené štáty existovať v podobe, v akej existujú teraz,“ povedal Alaudinov.“
  https://www.infovojna.bz/article/specialna-vojenska-operacia-skonci-podla-nasich-podmienok-tato-kapitulacia-bude-koncom-nato-sef-specialnych-sil-v-luhansku
  —————————————
  Čiže to „Go West“ je stále aktuálne!

Pridajte komentár

*