Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Londýnska lekárka opisuje „bezprecedentnú“ mieru chorobnosti po očkovaní na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Londýnska lekárka opisuje „bezprecedentnú“ mieru chorobnosti po očkovaní na COVID-19

(Michael Haynes, LifeSiteNews) – Lekárka a konzultantka napísala, že „sa usiluje pochopiť, prečo sa nenahlasuje realita morbidity, spôsobovanej naším súčasným vakcinačným programom zdravotníctvu a zdravotníckemu personálu.“

V dôrazne formulovanom liste časopisu British Medical Journal poukázala v Londýne pôsobiaca konzultantka na „bezprecedentné“ miery chorobnosti personálu po očkovaní proti ochoreniu COVID-19, opisujúc „nátlak a povinné nariaďovanie“ očkovania, pripomínajúce „nacistickú dystopiu“.

Autorkou listu, ktorý bol 2. apríla uverejnený v prestížnom časopise British Medical Journal (BMJ), bola Dr. Polyakova, poradkyňa z Londýna, reagujúca na článok v BMJ nazvaný „Musia sa lekári očkovať proti ochoreniu COVID-19?“

Časopis toho o Polyakovej veľa nenapísal.

Pôvodný článok dôrazne vyzýval k hromadnému očkovaniu zdravotníckeho personálu, vyhlasujúc, že je to z dôvodu ochrany zdravia verejnosti morálna povinnosť a tiež bagatelizujúc akékoľvek obavy, ktoré by mohli byť vyslovené ohľadom účinnosti či bezpečnosti vakcín.

Vážne obavy Dr. Polyakovej

Ľahkovážny tón článku v BMJ a uniformné názory štyroch citovaných zdravotníkov vyvolali v Dr. Polyakovej obavy.

Napísala nasledovné:

„Usilujem sa pochopiť, prečo sa nenahlasuje realita morbidity, spôsobovanej naším súčasným vakcinačným programom zdravotníctvu a zdravotníckemu personálu. 

Miery chorobnosti po vakcinácii [sic] sú bezprecedentné a personál je veľmi chorý a niektorí majú neurologické príznaky, čo má obrovský dopad na fungovanie zdravotníctva. Celé dni, niektorí aj celé týždne, maródia aj mladí a zdraví, a niektorí potrebujú lekárske ošetrenie.

Vypadávajú celé tímy, ktoré sa dali zaočkovať spoločne.“

Túto pozíciu bránila Polyaková opisom svojich skúseností z nedávnych mesiacov, keď počas covidového obdobia viedla zdravotnú službu, a tiež tvrdením, že má „vo svojom živote viac vakcín, než väčšina ľudí.“

Hoci ju očividne nie je možné označiť za „antivaxerku“, Polyaková napísala, že nútené očkovania by boli nebezpečné a proti etickým princípom zdravotníctva:

„Povinné očkovanie je v tomto prípade hlúpe, neetické a nezodpovedné, čo sa týka ochrany nášho personálu a zdravia verejnosti.

Sme v dobrovoľnej fáze očkovania a nabádania personálu, aby sa dal očkovať produktom bez licencie, ktorý má vplyv na jeho okamžité zdravie. A ja mám priame skúsenosti s personálom, ktorý dostal covid PO OČKOVANÍ a pravdepodobne ho ďalej šíril.

V skutočnosti sa jasne uvádza, že tieto očkovacie produkty neposkytujú imunitu, ani nezastavujú prenos. V tom prípade, prečo to robíme?“

Nedostatok údajov o bezpečnosti vakcín

Poradkyňa sa ďalej zmieňuje aj o nespornom nedostatku údajov o náhlivo vyvíjaných vakcínach, spochybňujúc dlhodobé účinky, ktoré budú mať, najmä na zdravotníctvo:

„Nie sú k dispozícii žiadne priebežne vedené bezpečnostné údaje (aspoň niekoľkomesačné dáta z testov) a tieto produkty sú schválené len na núdzové použitie. Čo znamená, že nie sú žiadne dlhodobo sledované nepriaznivé účinky, ktorým môžeme čeliť, ktoré môžu ohroziť celý sektor zdravotníctva.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Poukazujúc na sezónnu chrípku, ktorá je „veľkým každoročným zabijakom“, ktorý „zaplavuje zdravotnícky systém“, Polyaková poznamenala, že očkovanie proti chrípke je nielen dobrovoľné, ale slúži aj ako ochrana proti ďalším ochoreniam „so závažnejšími následkami“.

 „Nútenie nášho personálu, členov verejnosti k povinným vakcínam, najmä keď sú stále len v experimentálnej fáze, je silne vo sfére totalitnej nacistickej dystopie a ďaleko prekračuje naše etické hodnoty ako strážcov zdravia.“

Prezradiac, že „ja a celá moja rodina sme“ COVID-19 mali, ako aj žiaľ nad smrťou „pomerne mladého člena rodiny“, ktorý v súvislosti s COVIDOM vyvolaným zápalom pľúc utrpel zlyhanie srdca, si však Polyaková napriek tomu zachovala silný odpor voči núteným očkovaniam.

Ako ďalej hovorí:

„Napriek tomuto by som sa nikdy neznížila k súhlasu, že by sme sa mali vzdať našich liberálnych princípov a medzinárodného postoja k suverenite tela, slobodného informovaného rozhodovania a ľudských práv a podporovať bezprecedentné nútenie profesionálnych zdravotníkov, pacientov a ľudí k experimentálnej liečbe s obmedzenými dátami o bezpečnosti.

Tento a s ním súvisiaci postup sú pre našu spoločnosť väčším nebezpečenstvom, než čokoľvek iné, čomu sme za posledný rok čelili.“

To, čo platí pri potratoch, už neplatí pri očkovaní?

Použijúc obľúbenú frázu zástancov potratov sa Polyaková opýtala: „Čo sa stalo s heslom ´moje telo, moja voľba´?“

„Čo sa stalo s vedeckou a otvorenou diskusiou? Keď nepredpíšem antibiotikum pacientovi, ktorý ho nepotrebuje a je zdravý, znamená to, že som proti antibiotikám? Alebo ich popieračka?

Nie je čas, kedy ľudia naozaj premýšľajú o tom, čo sa to s nami deje a kam nás to všetko vedie?“

Varovania Dr. Polyakovej o „bezprecedentných“ mierach chorobnosti po očkovaniach podporujú dáta vlády Veľkej Británie, dokumentujúce stále rastúci počet nepriaznivých reakcií a úmrtí po očkovaniach.

Do 21. marca 2021 bolo v Spojenom kráľovstve hlásených 494 114 nežiaducich reakcií po očkovaní. Z toho počtu bolo 5 230 srdcových porúch, 103 zástav srdca, 140 prípadov paralýzy a 704 úmrtí.

Ďalších 76 ľudí osleplo, u 45 došlo k spontánnemu potratu a bolo zaznamenaných 8 552 psychických porúch.

Vlastne, ako dokazujú údaje amerického Systému nahlasovania nepriaznivých udalostí po očkovaní (VAERS), zomrelo v USA po očkovaní 2 249 ľudí (pozn. redakcie: k 23.5.2021 je to už vyše 4000, pričom mnohí poukazujú na to, že hlásených je len 1% až 10% prípadov, takže skutočné čísla môžu byť násobne vyššie).

Toto číslo je o viac ako 20% vyššie než celkový počet systémom VAERS zdokumentovaných úmrtí po všetkých vakcínach od začiatku ich zaznamenávania v roku 1990. Teda za pár mesiacov očkovanie na COVID-19 prekonalo úmrtia za 30 rokov u všetkých ostatných vakcín dokopy.

Záver

Napriek tomu všetkému sa očkovanie ďalej propaguje. Premiér Boris Johnson a minister zdravotníctva Matt Hancock údajne plánujú povinne zaočkovať personál domovov dôchodcov a ústavov starostlivosti.

Britské noviny The Telegraph zistili, že táto dvojica spolupracovala na zmene zákona, ktorá spraví očkovania povinnými.

Všetky podrobnosti plánu zatiaľ nevyšli na povrch, medzitým sa však Spojené kráľovstvo usiluje účinne presadiť povinné očkovania, keď rýchlo pokračuje v plánoch zaviesť do používania očkovacie pasy.

Hrozí podobný scenár s povinným očkovaním proti covidu aj u nás? Musíme bdieť a akúkoľvek snahu o niečo také rázne zaraziť hneď v úvode. Čert totiž nikdy nespí!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Michael Haynes, Zdroj: LifeSiteNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pred chvíľkou mi volala kamarátka, že jej známa v Domove dôchodcov po zaočkovaní už nevládze ani rozprávať, umiera.

  • Cleaner001

   Kolko ma rokov ? 90? Naco to pises

   • Clean YOUR Act please,or go away,“Cleaner“

   • Vážený pán Cleaner, čiže čistič. Nemyslíte, že môže prísť povinné očkovanie, povinné čistenie aj mladých ľudí?

   • už si sa zaočkoval Cleaner ????

    • Zero zero one = „s právom zabíjať“. Koho – ty zmrd?! Zero zero je aj označenie dverí hajzu = hajzel číslo jeden. Čistič hajzlov číslo jeden – bež do gender neurčitého hajzlu! Pokiaľ viem, tak stále je univerzálna tá diera v podlahe. Arschloch – sráč!

     Moju 85-ročnú matku s ostatnými v dome seniorov opichalo komando – „lebo nikto neprotestoval“. Dovtedy – do lockdownov bežne pendlovala po meste a cestovala do zahraničia. Po prvej vakcíne má problém prejsť v izbe k telke alebo na záchod! Takže choď s tou 90-tkou do p.če! Do 5 rokov je po vakcíne po tebe!

  • Jean my condolence, we are all witnessing it,or will in big way

   • Milý pán John, ja tu umierajúcu dôchodkyňu po očkovaní osobne nepoznám. Je to kamarátka mojej kamarátky a včera mi to povedala.
    Ja sa len modlím, aby sa to nejako zázrakom celé zastavilo.
    Na http://www.banned.video – nabehli nové videa na túto tému – treba vypočuť

  • Pokial sa ockovala dobrovolne, tak je vsetko v poriadku ze umiera.

   • pokiaľ zoberieš Sines predpísané antibiotikum dobrovoľne a dostaneš anafilatický šok , bude v poriadku, že umieraš ?????

    • Absolútny súhlas, iva.
     Navyše – ani nevedomosť či slabomyseľnosť starčekov nemôže byť dôvodom na to, aby slúžili títo ľudia ako pokusné krysy na „testovanie“ Fauciho experimentálnych kvázi vakcín, presnejšie – biologických zbraní.
     Keď už globalisti berú ľudstvu právo na dôstojný život, mali by mu ponechať aspoň právo na dôstojnú smrť.

    • Kazdy podpisuje experimentalnu skusku na sebe, pri antibiotikach nic take neodpisujem

     • Ty blbec, Jean nepíše o tridsiatnikoch, ktorí sú v kuse zavesení na ajfónoch, ale o starých ľuďoch v domovoch dôchodcov, ktorých sa nikto nič nepýta!

   • Pokiaľ bola informácia o možných rizikách preukázateľne obsiahla a obsiahnutá – napr. doložená vyhlásením výrobcu vakcín o zhode a takto preukázateľne zanesená do dokumentu o informovanom súhlae pacienta – čo vyslovene vylučujem, pretože experimentálny vakcína v štádiu výskumu nemôže mať zákonite ani logicky uzavretú dokumentáciu! Pokiaľ viem – nejaké podpísanie dobrovoľnosti na základe neúplnej informácie o rizikách je zavádzanie s dôsledkami na oprávnený záujem – zdravie-život dotknutej osoby! To je ako dobrovoľný súhlas s tým, že sa nechám dobrovoľne podviesť – lebo je môj problém, že sa nechám dobrovoľne klamať a vydierať! Teória viktímy v aplikovanej praxi – hej?!

    A podľa Norimberského kódexu sú akékoľvek medicínske pokusy na nesvojprávnych ľuďoch zakázané /ale zakázané nerovná sa automaticky trestné!!! – Norimberský kódex je pro forma – nie zákonník!/ a už vôbec – osoby nad 60 rokov a ŤZP sú chránené osoby. „Chránené“ žalárom a vakcínou.

    V domovoch dôchodcov – pretože prinútili zaočkovať ošetrovateľov – ošetrovatelia prinútili očkovať klientov = delegované násilie = teror a fašizmus!

    Ku.va! Najprv zrušte Teror a fašizmus a potom sa domáhajte VÁŠHO práva!

 2. https://www.naturalnews.com/2021-05-22-newspapers-being-paid-by-uk-govt.html
  Newspapers being paid by UK govt to publish ‘news’ on their positive COVID response
  Noviny sú platené vládou Veľkej Británii aby publikovali „správy“ ohľadne pozitívnych reakcií na COVID

  • Zuzana Vavrikova

   Pracovala som v Domove dôchodcov 25rokov,teraz som dala výpoveď, pretože už som sa nevládala pozerať na to, ako klientov zaockovali bez toho, aby vôbec vedeli, čo sa s nimi deje. Väčšina z nich trpí demenciou, ležiaci sa brániť nevedia a tí, ktorí sa branili, boli zaockovani nasilu, informovany suhlas podpisovali bez toho, aby vedeli, čo podpisujú, dopredu bolo slovo nesúhlasím preciarknute, niektorí klienti už zomreli, či to suviselo s vakcinou, o to sa nikto nestaral. Presne po mesiaci po druhom zaockovani dostali niektorí klienti kovid a jedna pani zomrela. Ja som z práce, ktorú milujem, musela odísť, lebo som ako zamestnanec odmietla dať sa zaockovat, bola som pod velkym tlakom zo strany ockovanych, oznacena za nezodpovednu a za hrozbu pre klientov. Je mi z toho veľmi smutno.

   • Milá pani Zuzka, veľmi veľmi smutné. Ja sa len modlím, aby to niekto už zastavil. A to je hrozné, že ľudia sa nepostavia na odpor. To je hrozné, keď lekári sa teraz pýtajú pacienta pred ošetrením: Ste už zaočkovaní?
    Toľko vieme, že top právnici podali žaloby, ale kedy sa to bude riešiť to nevieme.

    A teraz mobilné jednotky budú vyhľadávať dôchodcov po bytoch aby ich mohli zaočkovať. Mnohých čo majú už demenciu alebo sú neinformovaní aj chytia a zaočkujú.
    Aj u nás tí čo násilne v mediach pretláčajú očkovanie sú napojení na farma biznis a „tečú“ im za to peniaze, provízie. Predpokladá sa, že do piatich rokov väčšina zaočkovaných umrie. Jedným slovom berú sa peniaze za smrť. Voľakedy sa ľudia aspoň báli pána Boha.

   • Tieto svedectvá treba zdokumentovať!!!

    https://samvojakvpoli.sk/
    https://akw.sk/
    [email protected]

 3. https://www.infowars.com/posts/cdc-investigating-heart-problems-in-teens-young-adults-who-took-second-dose-of-covid-vaccine/
  CDC Investigating Heart Problems In Teens & Young Adults Who Took Second Dose of COVID Vaccine
  CDC prešetruje problémy so srdcom u tínedžerov a mladých dospelých ktorý zobrali druhú dávku COVID vakcíny

  The Centers for Disease Control and Prevention is looking into reports of teenagers and young adults experiencing heart problems shortly after taking the second dose of the Pzifer-BioNTech or Moderna COVID vaccine.
  Ide o vakcíny od Pfizer-BioNTech a Moderna

  Symptoms of myocarditis include fatigue, chest pain and arrhythmias (a problem with the rate or rhythm of the heartbeat) and cardiac arrest.
  Ide o myocarditídu, únavu, bolesti hrudníka, arytmie, zástavy srdca.

  This comes days after the Food and Drug Administration approved Pfizer’s COVID vaccine for Emergency Use for children 12-15 years old.

 4. Čo by také mohli na nás ako smrtiace použiť? Je to riadna sviňa – pokiaľ viem – medzihostiteľom sú eukalypty – a tie sa v poslednej dobe v Európe rozširujú!

  Cryptococcus gattii_Deadly Fungus_smrtiaca pleseň.mp4
  https://ulozto.net/file/oKfEN1Ewbysp/cryptococcus-gattii-deadly-fungus-smrtiaca-plesen-mp4#!ZGN2ZmR2AGIuZQxjMwH2Amt1ZmR2AKOmrJWuESH1nH54nQZ0At==

  Eucalyptus Tree: A Potential Source of Cryptococcus …
  [Prehľadávať doménu hindawi.com] https://www.hindawi.com/journals/ijmicro/2016/4080725/
  Although Eucalyptus is present in many of the areas known to have C. gattii cryptococcosis, the actual isolation of C. gattii from Eucalyptus trees is rare outside Australia. Moreover, imported Eucalyptus has not been associated with the environmental presence of C. gattii in Spain, Central Africa, Canada, Papua New Guinea, Egypt, and Italy [ 15

  • Eukalyptus: ako pestovať strom doma – Eastern Plays
   [Prehľadávať doménu easternplays.com] https://easternplays.com/znalostna-baza/eukalyptus-ako-pestovat-strom-doma/
   Ak chcete efektívne pestovať eukalyptus doma, odporúča sa ho pestovať v pôde, ktorá pozostáva z: pôda; kompost; rašelinová pôda; riečny piesok. Musí sa dodržať pomer týchto zložiek pôdy – 2: 1: 1: 1. Používajú sa aj pôdy z piesku a zeminy, ktoré sa odoberajú v rovnakých častiach.

  • absolutny nezmysel,ja mam Eukaliptove stromy,veľmi blizko domu ,olej z Eucalyptu, je uzasne liecivy ,pouzivam ho ako aj stovky miliónov ludi,zabija tiez Fungusy, plesne,hoji rany, pouzivam vetve do sauny,uzasne to pomaha pri dychani atd.Zrejme Elita chce aby sprosti ludia vyrúbali tieto vzacne stromy a saby sa takto neliecili,na straz

   • To máš ako s mačkou a toxoplazmou. Toxoplazma dokončuje vývoj až v koristi mačiek – v hlodavcoch. Mačka – jej mláďatá sú medzihostiteľmi. Na toxoplazmu je vnímavý aj človek, ale nie je pre neho letálna. Letálna je len strata ostražitosti – stratégiou toxoplazmy je nechať sa zožrať s hostiteľom.

    Cryptococus gatii je nepravá kvasinka – podobne ako candidy tetanu a botoxu. Je teda – technologicky – vhodná aj ako biologická zbraň hromadného ničenia /do aerosólov/.

    V prírode vegetuje špeciálne v kvetoch eukalyptov – ako kvasinka zrejme na nektári. Jej spóry potom prežívajú na dreve – aj v dreve eukalyptov. Príroda zabezpečuje rovnováhu požiarmi eukalyptových porastov, vďaka ktorým môžu vôbec semená eukalyptov vzklíčiť.

    Čiže – konšpiračne teoreticky dávam dohromadu 1/ letálnosť Cryptococus gatii, 2/ chemtrails, 3/ rozširované pestovanie eukalyptov v Európe – hoci EU je mimoriadne citlivá na import cudzích druhov – napr. topinamburu, ktorý nepotrebuje postreky a neprijíma toxíny z pôdy. Tak aby sme sa nedivili, keď nám tu začne bačovať nejaký nový „antrax“. Je zaujímavé, že Švajčiari so svojími mohutnými lesmi potrebujú zakladať v Tunise práve eukalyptové plantáže na produkciu dreva. Dreva, v ktorom sa zákonite bude vyskytovať aj Cryptococus gatii.

    Tým vôbec nespochybňujem liečivé vlastnosti BLAHO-vičníku. Len poukazujem na to, že nie je až tak bezpečný a v Európe a v domácnostiach zrejme nebude rovnováha v prírode zabezpečovaná požiarmi lesov „a domácností“ ako v Austrálii. Čiže otázka – chceš mať doma stavebné drevo práve z eukalyptu?

    Čiže – aby sme po čase nezistili /“britskí vedci zistili“/, že tu máme smrtiacu pleseň-kvasinhu-hubu „kvôli“ obľúbeným blahovičníkom. Konšpiračná teória. Pretože antrax je už obohraná platňa a aspergillus niger v domácnostiach nedokáže ľudí vyhubiť podľa plánu.

    „Novým strašiakom by sa ale podľa nich mohla stať mukormykóza, závažné plesňové ochorenie, ktoré sa medzi ľuďmi začalo zrejme kvôli oslabenej imunite alebo v dôsledku liečby covidu-19 steroidy hojnejšie objavovať.“

    • To podstatné – smrtnosť Cryptococus gatii je 25% nakazených! Zomierajú na to aj zvieratá. Zvieratá ako vektor tohto ochorenia nie je skúmaný – aspoň zatiaľ nie oficiálne. A pripomínam „úvahy vedcov“- programátorov, že v budúcnosti sa máme pripraviť na nebezpečné ochorenia prenášané zvieratami – „čo má byť dôvod na obmedzovanie pohybu ľudí v prírode a chovu hospodárskych zvierat“ – klimatický /zelený/ lockdown.

     Len pozorujem!

   • Eukalyptus je skvelým čističom vzduchu a dezinfekciou, pretože obsahuje mnoho Ohňa. Eukalyptová živica ako aj cédrová a iné sú psychickou energiou ich stromov, a z toho pramenia všetky ich liečivé vlastnosti – posilňujúce, čistiace, hojacie, ukľudňujúce a iné. Eukalyptus je aj výborným prostriedkom na odháňanie astrálnych bytostí. Možno pred spánkom nakvapkať pár kvapiek do nádoby s horúcou vodou. Na spánok on pôsobí veľmi blahodarne, lebo keď je vzduch otrávený, tak možno očakávať nezvaných hostí. Eukalyptus aj mäta odháňajú našepkávajúce tiene. Eukalyptus je výborný aj od astmy, rovnako ako aj mäta.

    • Ja nehovorím „o chlebe“ – ja hovorím „o plesni“ na chlebe. Asi tak.

     • A z mojej strany bolo poukázané na blahodarnosť „chleba“, aby nebola na neho unáhlene vrhnutá tieň )

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-23-role-of-vaccinations-indias-surging-death-rate-cant-be-denied.html
  The role of vaccinations in India’s SURGING death rate can no longer be denied
  Úloha (rola) vakcinácii u prudkej smrti v Indii dlhšie nemôže byť odmietnutá (odopretá)

  Infectious disease is ravaging India, from tuberculosis to malaria, as covid vaccines cause severe inflammation, weakening the population
  Infekčné choroby pustošia Indiu, od tuberkulózy po maláriu, pretože covid vakcíny spôsobujú prudký zápal, oslabujú obyvateľstvo.

  Moreover, the vaccines function like autoimmune disease bioweapons, forcing people’s bodies to churn out spike proteins that can lead to environmental exposure and rapid evolution of infectious virus particles. The unvaccinated are being exposed to countless spike proteins from vaccinated people. These reasons may help explain why the death toll is suddenly out of control in India and why bodies are washing up in droves along the shorelines of the Ganges.
  Rýchly preklad:
  Tieto vakcíny sú biologické zbrane, zaočkovaní vypúšťajú spike (hrotový protein), infekčné vírusové častice…

  • India je naplanovana na depopuláciu az po 2025, so SPARS PANDEMIC,scenarios uz publikovane od John Hopkins University,89 stran,2017

 6. https://www.naturalnews.com/2021-05-23-data-proves-big-pharma-knew-covid-vaccines-pandemic.html
  Hard data proves Big Pharma knew COVID vaccines would worsen and prolong the pandemic
  Tvrdé (objektívne) dáta dokazujú, že farmaceutický priemysel vedel, že covid vakcíny budú zhoršovať a predlžovať pandémiu.

  • neviem preco Mike Adams,propaguje ze existuje covid. Tiez ma blokuje,kde moze, i ked postujem pozitivne informacie o ňom,aj ked som od neho kúpil zopar vyrobkov,tiez manuka honey,atd

   • V alternatívnej komunite existuje stále nejednotnosť. Zhruba polovica tvrdí, že nový koronavírus neexistuje, druhá polovica, že existuje, ale jeho hrozba sa preháňa. Mike Adams patrí k zástancom toho, že vírus existuje.

    Zrejme vás neblokuje on osobne, ale má na to administrátorov. Vzhľadom na to, že patrí medzi najviac cenzurovaných ľudí na svete, nie je sa mu čo čudovať, že nesúhlasné komentáre maže. Určite ich denne dostáva od trolov tisíce a tak jeho administrátori možno už príliš nerozlišujú, či ide o jeho priaznivca s vecnou kritikou alebo o trola a mažú všetko.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-23-top-interviews-of-the-week-dr-christiane-northrup-lee-merritt-greg-caton-tim-truth-clay-clark.html
  Top interviews of the week: Dr. Christiane Northrup, Dr. Lee Merritt, Greg Caton, Tim Truth and Clay Clark

  V tomto článku je niekoľko videí s poprednými ľuďmi na túto tému – behom dňa to vypočujem.

 8. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-cesky-ze-zahranici-o-covid-ockovani/
  Svědectví Češky ze zahraničí o covid očkování

  Ve zkratce…
  Svědectví Češky ze zahraničí o covid očkování

  • Teraz som vypočula toto video: Jedným slovom nejaký popredný manažér firmy Pfizer v Írsku nedovolí seba zaočkovať týmto svinstvom. Bill Gates nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať. Na webe naturalnews.com boli články, že ľudia čo zarábajú milióny, miliardy na očkovaniach nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať.

  • Uz som to rozniesol po celom internete,tak,treba bojovat,ako tato Pani

   • Pán John robíte veľmi dobrú prácu. Ja som z toho veľmi smutná, že dnes ešte veľa ľudí neverí čo s nami „elita“ sveta robí a čo s nami ďalej plánujú urobiť.

 9. https://tadesco.org/medii-utajovana-velka-zdravotnicka-konference-v-usa-prinesla-desive-informace/
  Médii utajovaná velká zdravotnická konference v USA přinesla děsivé informace

 10. https://www.hlavnespravy.sk/u-niektorych-mladych-zaockovanych-sa-objavil-zapal-srdcoveho-svalu-uvadza-cdc-zaznieva-vazna-rada-je-dolezite-pozriet-sa-na-pomer-rizika-a-prinosu/2548178
  U niektorých mladých zaočkovaných sa objavil zápal srdcového svalu, uvádza CDC. Zaznieva vážna rada: „Je dôležité pozrieť sa na pomer rizika a prínosu“

  U niektorých tínedžerov a mladších dospelých v USA zaznamenali po zaočkovaní vakcínou proti Covid-19 zápal srdcového svalu. Vyplýva to zo správy poradného výboru amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC). Informuje agentúra Reuters

 11. Rochel walesky,v Bidenovej Junte je muz,co nosi zenske saty,ouch

 12. https://www.infowars.com/posts/bombshell-nobel-prize-winner-reveals-covid-vaccine-is-creating-variants/
  Bombshell: Nobel Prize Winner Reveals Covid Vaccine is ‘Creating Variants’
  Nositeľ Nobelovej ceny odhaľuje, že covid vakcína „vytvára (tvorí) varianty“

 13. Zaujímavé video v slovenčine, veľa je v ňom aj o očkovaní:
  https://www.youtube.com/watch?v=cwkFW9FIVgs

 14. provokater

  Tri dni ma naháňali, aj tak ma nedostali. Tri dni ma ešte budú, aj tak ma nedostanú. NAMIESTO OčKOVANIA 3 DCL ABSINTU, ahojte…

 15. https://otevrisvoumysl.cz/tucker-carlson-teorie-o-umelem-puvodu-covidu-nabyva-v-mainstreamu-na-sile/
  Tucker Carlson – Teorie o umělém původu covidu nabývá v mainstreamu na síle
  24 května, 2021

  Tucker Carlson – Teorie o umělém původu viru nabývá v mainstreamu na síle

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/tri-virologove-ve-wu-chanu-tezce-onemocneli-jiz-pred-covid-19-uvedl-wsj/
  Tři virologové ve Wu-chanu těžce onemocněli již před Covid-19, uvedl WSJ

  Tři čínští vědci z virologického ústavu ve Wu-chanu těžce onemocněli krátce před začátkem pandemie, píše The Wall Street Journal s odkazem na americkou rozvědku.

 17. Ahojte…neviete , ktorá krajina vyrába čipy do automobilov?
  Vraj je ich urgentný nedostatok a bude nedostatok do konca roku. Tak som len chcela vedieť, ktorý štát hrá šachy ?

 18. Pozor pozor …SaS chce schváliť registrované partnerstvá…. zvolebnieva sa

 19. Dlouhodobé nošení roušky nebo respirátoru se může projevit různými potížemi.
  https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/rouska-rouskovy-syndrom-krcni-pater-unava-zrak-zdravotnici-bilina_2105200828_tzr

 20. Jednoduchá

  …..nedať sa ,,chytiť“…..ani za deň či 3……..jednoducho vôbec ,,nedať sa zlomiť“ a vytrvať……………………………………………

 21. Jednoduchá

  ….Maroš, Jean a John ….máte výborné zdroje informácii, ste prínosom pre všetkých čitateľov, ,,pokrokovým zmýšľaním“ nám všetkým ,,otvárate oči“……ďakujem…..
  ………………………………………………………

Pridajte komentár

*