Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Bill Gates náhle prestal pretláčať príbeh o klimatickej záhube


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates náhle prestal pretláčať príbeh o klimatickej záhube

(Patricia Harrity, Expose News) Bill Gates zrazu mení melódiu a zdá sa, že opúšťa príbeh o „klimatickej záhube“. Zrejme preto, že stále viac ľudí vidí cez fasádu klamstiev o klimatických zmenách a uvedomujú si, ako sú vykorisťovaní globalizáciou.

Bill Gates je autor knihy „Ako sa vyhnúť klimatickej pohrome“. Posledné desaťročie strávil šírením varovaní, že svet je preľudnený a podlieha hrozivej klimatickej záhube. Tvrdí, že aby sme zachránili planétu, musíme dosiahnuť „nulové čisté emisie uhlíka do roku 2050“.

„Medzitým Gates naďalej brázdi svet vo svojich súkromných tryskáčoch a za jeden rok vypúšťa viac uhlíkových emisií ako priemerný človek za celý svoj život,“ hovorí Lance D. Johnson zo stránky NewsTarget.

Poslednú dobu však Bill Gates zrazu mení svoju rétoriku. Počas živého rozprávania v Times Center v New Yorku Gates náhle otočil svoj príbeh o klimatickej záhube, keď povedal, že „žiadna krajina mierneho pásma sa nestane neobývateľnou.“

Gateove najnovšie komentáre sú v ostrom kontraste s verejnými komentármi, ktoré urobil len pred dvoma rokmi, keď bola prvýkrát publikovaná jeho kniha o klimatickej pohrome.

V dávnejšom rozhovore pre Fox News s Chrisom Wallaceom v roku 2021 Bill Gates povedal:

„Migrácia, ktorú sme videli zo Sýrie v dôsledku občianskej vojny, ktorá bola do istej miery závislá od počasia, bude 10-krát väčśia, pretože rovníkové oblasti sa stanú neobývateľné.“

Dnes Gates zrazu verí, že opak je pravdou a je ľahké pochopiť, prečo svoj postoj zmierňuje.

Strachom poháňaný príbeh o skaze spôsobenej zmenou klímy a konci sveta už príliš nepôsobí na masy ľudí. Gates vie, že ľudia manipuláciu a vykorisťovanie prehliadli, takže svoje posolstvá prispôsobuje situácii. Vo svojom najnovšom verejnom prejave povedal:

„Ak sa pokúsite aplikovať klimatickú agendu hrubou silou, ľudia povedia, že majú radi planétu, ale nechcú znášať tieto náklady a znižovať svoju životnú úroveň.“

Inými slovami, Gates vie, že jeho investície do priemyslu spojeného s klimatickou agendou ničia životnú úroveň miliónov ľudí na celom svete.

Chudobná a pracujúca trieda sú drancované Gatesovou politikou v oblasti klimatických zmien

Chudobná a pracujúca trieda sú tí, ktorí sú najviac zasiahnutí politikou globálneho nulového uhlíka, energie na prídel podľa pravidiel Green Dealu a praním špinavých peňazí, ktoré sa deje na celom svete.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Centrálne plánovanie poľnohospodárstva a výroby energie zo strany Organizácie spojených národov (OSN) potlačilo oboje, zvýšilo ceny potravín a energií a pre mnohých znížilo životnú úroveň.

Obyvatelia sa teraz bránia klimatickému fašizmu, novým Green Dealom (zeleným dohodám) a schémam „ESG“ (environmentálne, sociálne a vládne), ktoré infiltrovali korporácie a vlády po celom svete.

Tieto politiky spomalili ekonomický rast, zvýšili náklady na energie a premrhali miliardy eur daňových poplatníkov.

Fosílne palivá stále predstavujú približne 80 percent výroby a spotreby energie v USA, takže pokusy Bidenovho režimu o zatvorenie ropovodov a ropných vrtov poškodili len chudobnú a pracujúcu triedu, ktorá je závislá na dostupných cenách energie.

Bidenovou novou Zelenou dohodou vytvorená „Národná klimatická banka“, v ktorej je vložených 27 miliárd dolárov, viedla len k plytvaniu, podvodom, zneužívaniu a korporátnemu fašizmu (komunizmus pre firmy, kapitalizmus pre ľudí – čiže privatizácia ziskov a socializácia strát).

Vládni centrálni plánovači (ako klimatický cár John Kerry) majú právo vybrať si víťazov a porazených v ekonomike, čím potláčajú inovácie na trhu a ničia nespočetné množstvo pracovných miest a živobytia.

Medzitým všetko toto sebazničenie energetickej bezpečnosti a inovácií robí USA a Európu zraniteľnejšími voči cudzím národom, ako je Rusko.

Rusko, ktoré nemá zviazané ruky klimatickou hystériou a kontrolou obyvateľstva, získava vplyv na USA a Európu s ich robustnými, diverzifikovanými systémami výroby a dopravy energie.

Záver

Už len z dôvodov uvedených v tomto článku sú Bill Gates a globalisti presadzujúci nové Zelené dohody mimo reality.

Nielenže sťažujú bežnému človeku prístup k potravinám, práci a vykurovaniu svojich domovov, ale ich klamné politiky tiež narúšajú suverenitu národov, čím sa populácia stáva zraniteľnejšou a svet je v tomto procese menej bezpečný.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Patricia Harrity, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre. Kde je vlákno?

  Väčšina poznáte pojem zástupná téma. Na svojej úrovni. Otázka – v globalistických plánoch nemôže existovať zástupná téma? No a teraz mi vymenujte tú „pravú“ globálnu tému – ktorá – podľa vás – nemože byť zástupnou témou! To, že vám zahýba žena určite pre vás nebude zástupnou témou – že?

 2. Moc nechapem. Medzi rovnikovymi oblastami a oblastami mierneho pasma je snad rozdiel, tak aky rozpor ?

  • Tam je napísané, že „postoj zmierňuje“. Prvý krok, postupne, salámová metóda.

   • To by platilo ak by povedal „vacsina“ a aj to by bolo pritiahnute za vlasy, kedze je to slovickarenie.

    Toto je ciste zavadzanie 🙂

 3. zapredana SR

  To znamená, že má v pláne inú špinavost.

 4. Ak ako si na Twitteri písal Gatesovi s Pavlom tak možno písal Gerasimov aj Gatesovi, že ten prepotrebný štátny prevrat v Rusku podpindosníci už nedajú, že Rusko nepristúpi na rokovania o rozdelení okrajiny, že to vyzerá tak, že ani štáty pobaltia a východného bloku nebudú sionistickým neokonom po ruke ako zdroje a že ani Afrika už dlho nebude pre kolonizátorov bezpečná a to v každom ohľade.
  Proste prašule nebudú na nič, ani na vojnu ani na prerábku ekonomík západu ani na Globalistické idiotiny a naviac času Západu zbývá máličko. A čo je najhoršie – Rusko chce dencifikaciu dotiahnuť do konca…a ktovie či potom Ruský prokurátor nezaklope na Bruselské a Londýnske vráta.

 5. Oprava: Tak ako si na Twitteri písal Gerasimov s Pavlom, tak možno písal Gerasimov aj Gatesovi..

  Rudé vlajky na frontu!

  https://youtu.be/QeT-t5hw7Ss

 6. UNICEF: Děti bez doprovodu, které jsou nuceny uprchnout z Ukrajiny, jsou ohroženy obchodníky s dětmi

  https://aktax.cz/unicef-deti-bez-doprovodu-ktere-jsou-nuceny-uprchnout-z-ukrajiny-jsou-ohrozeny-obchodniky-s-detmi/

 7. Marek Kosice

  Gates ma miliardy, k dispozocii tu najlepsiu vyzivu, wellness z rise snov…toho najlepsieho trenera (ktory by mu spravil program kde za 15 minut denne kvalitne /vzhladom k veku/ odcvici telo)…Moze mat tie najlepsie kremy, esencialne oleje, UDAJNE adrenochrom….a…..A VYZERA NA SVOJ VEK….. Kde sa stala chyba?
  Tipujem, ze smilni mozno aj kazdy den, ved zvieratom je (len zviera je schopne zverstiev), a k tomu ma prisun „mäska“ od X do XY rokov…. Potom by to mnohe vysvetlovalo. Je to „vyonacena“ kopka hnoja, ten Gates…

 8. Uniklý dokument odhaluje obavy Bidenovy administrativy z korupce na Ukrajině

  https://aktax.cz/unikly-dokument-odhaluje-obavy-bidenovy-administrativy-z-korupce-na-ukrajine/

 9. V USA predpovedaju buduci rok 2024 za najburlivejsi od velkej hosp. krizy, kt ju aj prekona! A co bude potom v EU a u nas?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/davis-hanson-pristich-12-mesicu-bude-nejvybusnejsich-v-historii/

Pridajte komentár

*