Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Sociálne kredity: Budúci rok o takomto čase budete žiť v „Číne“


Print Friendly, PDF & Email

Sociálne kredity: Budúci rok o takomto čase budete žiť v „Číne“

(Dr. Vernon Coleman, The Expose) Ak túto vojnu prehráme, a teraz sa prvýkrát obávam, že by sme mohli, nebude to kvôli klamstvám a podvodom miliardárskych sprisahancov, ktorí ovládajú vládu, médiá a profesie.

A nebude to ani kvôli cenzúre a démonizácii pravdovravných.

Ak prehráme túto vojnu, najdôležitejšiu v našich dejinách, bude to kvôli kolaborantom, trolom a signalizátorom cností (povýšeneckým moralistom), ktorí poslúchajú bez premýšľania, ktorí sa rozčuľujú a nariekajú nad maličkosťami a nepodstatnosťami a ktorí nedokážu pochopiť, že bojujeme za naše životy a našu slobodu.

A ak túto vojnu prehráme, už nikdy nebude ďalšia vojna, ktorá by stála za to. Budeme pešiaci, bez kontroly nad našimi životmi alebo nad naším osudom.

„Sir“ Klaus Schwab (kráľovnou Alžbetou pasovaný za rytiera pre zásluhy o sprisahaniach) sa pochválil, že jeho Veľký reset zabezpečí, že nebudeme vlastniť nič, no budeme šťastní. Obávam sa, že kolaboranti, trolovia a povýšeneckí moralisti mu neveria.

Zaujímalo by ma, koľko z takzvaných novinárov pracujúcich pre verejnoprávne médiá si uvedomuje, že lži, ktoré šíria, im pomáhajú priviesť ich do sveta, kde ani nebudú nič vlastniť.

Lekári, novinári, sudcovia, právnici a politici, ktorí podporujú toto sprisahanie, nebudú oslobodení od krvilačných hrozieb globálnych spiklencov znížiť svetovú populáciu o 90%. Nikto z nich nebude vyňatý z plánu miliardárov vlastniť všetko a vládnuť nám ako otrokom.

Keď sa nastolí Veľký Reset, nebudeme mať žiadne práva, žiadny majetok, žiadne súkromie, žiadnu slobodu, žiadnu voľbu, žiadnu rodinu, žiadnu zdravotnú starostlivosť, žiadnu slobodu pohybu a žiadnu možnosť žiť tam, kde chceme. Nebudeme dokonca mať ani kontrolu nad svojím telom.

Prečo vykreslený obraz nie je vôbec preháňaním

Ak si myslíte, že je to prehnané, pozrite sa na prijímané nové zákony a pozrite sa, ako sa všetko mení.

Verejný zdravotný systém je len tieňom svojho bývalého „ja“ s nešťastným personálom núteným dodržiavať absurdné pravidlá o respirátoroch a sociálnych odstupoch, ktoré nikdy neboli potrebné. Školy sa zatvárajú, ak okolo ihriska preletí popadané lístie.

Milióny ľudí sa stali ochotnými spolupracovníkmi, zlomení nezmyslami o recyklácii a oslabení štátom, ktorý do všetkého pchá svoj nos. V skutočnosti veria, že štátu na nich záleží a postará sa o nich.

Toto majú na mysli, keď hovoria o Veľkom resete. Neplánujú malé kozmetické úpravy okolo okrajov našich životov. Plánujú kontrolovať všetko, čo robíme. Vlastniť nás.

Digitálna spoločnosť neznamená len možnosť zaplatiť za kávu bez toho, aby ste sa museli obťažovať hotovosťou. Znamená to, že si môžete kúpiť kávu len vtedy, ak vám to dovolia. Digitálna spoločnosť znamená, že oni spravujú vaše peniaze aj to, ako ich míňate.

Systém sociálnych kreditov, ktorý si Schwab a jeho kumpáni požičali od Číňanov, znamená, že stratíte právo cestovať autobusom alebo si prenajať dom, ak spochybňujete vládne nariadenia, nepreukazujete náležitú úctu systému alebo čítate, respektíve sledujete materiál, ktorý je zakázaný.

Po zavedení Veľkého resetu bude každý dostávať univerzálny základný príjem. A to bude všetko. Žiadne nádeje a žiadne ambície.

Zaujímalo by ma, či si zamestnanci verejnoprávnych médií uvedomujú, že v Novom svetovom poriadku (NWO) budú mať dnešní absurdne preplácaní moderátori rovnaký príjem ako obsluha parkovísk?

Kolaboranti a povýšenecky moralizujúci zombíci, ktorí boli vycvičení skákať na každý príkaz, s radosťou dodržiavali lockdownové nariadenia, vykonávali dvojstupňové sociálne odstupy, nosili respirátory a prijímali vakcíny, by mali vedieť jednu vec. Že akokoľvek zlé to bolo za posledné dva roky, po Veľkom resete, ak glabalistickí sprisahanci vyhrajú vojnu, to bude oveľa, oveľa horšie.

Život sa nikdy nevráti do „starého normálu“, pokiaľ to tak neurobíme my

Sú niektorí, ktorí si myslia, že všetko, čo sa nedávno stalo, je len smola: covidový hoax, šialené snahy o uhlíkovú neutralitu a dôsledky vykonštruovanej mediálnej vojny medzi Ruskom a Ukrajinou.

To ukazuje žalostne naivné zlyhanie v pochopení toho, ako je svet teraz ovládaný.

Sprisahancom pomáhajú trolovia, ktorí žijú a operujú ďaleko od miesta dejov, ale ktorí striehnu, nariekajú, kňučia a vytvárajú konflikty z ničoho. Svetové ekonomické fórum (WEF) oceňuje sebectvo, ignoranciu a zradu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tí, ktorí si myslia, že preháňam, by si možno radi položili otázku, prečo každý, kto povedal pravdu o covide alebo vakcínach, bol okamžite umlčaný, zakázaný, cenzurovaný, blokovaný, démonizovaný a ohováraný.

Prečo teraz médiá zakazujú otvorenú diskusiu o očkovaní alebo klimatických zmenách, keď veda nepochybne dokázala, že očkovanie proti covidu je nebezpečné a neúčinné a že klimatické zmeny neexistujú (resp. existujú, ale nespôsobuje ich človek)?

Vedecká diskusia už neexistuje. Noviny a časopisy sú skorumpované a platené za to, aby potláčali pravdu a vysmievali sa jej. Dokázal som, že takzvaní overovatelia faktov existujú na potlačenie skutočných faktov a propagovanie klamstiev.

Falošná vojna medzi Ruskom a Ukrajinou, zámerne spustená sprisahancami, nám dáva najavo, že naše vlády vyhlásili vojnu nám – je to vojna, ktorá má skončiť všetky vojny.

Sankcie používané ako zbrane dokazujú, že sprisahaci sú oddaní vojne, ktorá im umožní kontrolovať všetko, čo robíme.

Naše vlády, robiac to, čo im prikázali miliardárski sprisahanci, zámerne vytvorili svet, v ktorom bude masívny nedostatok palív a potravín (s nevyhnutným prísnym prídelovým systémom), rýchlo rastúce ceny a kolabujúce ekonomiky.

V Afrike zomrie od hladu niekoľko miliónov ľudí.

Vlady sa nesnažia potlačiť, zastrašiť alebo potrestať Rusko. Bojujú s nami

Americké ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť otvorene vyhlasuje, že konšpirační teoretici a ktokoľvek, kto spochybňuje nezmysly o COVIDe, sú „extrémisti“. V Írsku vláda uviedla, že štát „obmedzí právo na súkromné ​​vlastníctvo tam, kde je potrebné zabezpečiť spoločné dobro“.

Slovo „sekvestrácia“ (zadržiavanie majetku) sa teraz objavuje často. Vo Veľkej Británii zavádzajú nové obmedzujúce zákony. Nepohodlné pravdy sú nebezpečné, hovoria politici a médiá, a tí, ktorí ich šíria, musia byť potláčaní.

Ak túto vojnu vyhrajú globálni spiklenci, nezostane nám žiadna história, žiadna kultúra, žiadny šport, žiadna zábava, žiadna zdravotná starostlivosť, žiadny rodinný život, žiadne súkromie, žiadna sebaúcta, žiadna dôstojnosť, žiadna vášeň a žiadna možnosť užiť si pocit úspechu.

Cestovať budete len vtedy a tam, kde dostanete povolenku. Nebudete vlastniť auto, takže budete odkázaní na verejnú dopravu. Verejnú dopravu však budete môcť používať iba vtedy, ak na to dostanete povolenie.

Naozaj si myslíte, že je náhoda, že sa búrajú sochy, že kultúra rušenia (cancel culture) neumožňuje diskusiu, že deti majú možnosť zvoliť si pohlavie, že ženy sú vytláčané zo športu (lebo ich porážajú mužskí transvestiti) a že nové obmedzujúce zákony sú zavádzanie tak rýchlo, že nestíhame držať krok s tým, čo je povolené a čo nie?

Po Veľkom resete bude legislatíva veľmi jednoduchá: budeme môcť robiť len tie veci, ktoré máme dovolené robiť.

Ak si myslíte, že preháňam, potom, obávam sa, žijete vo svete tak neskutočnom ako v rozprávke Charlieho továreň na čokoládu.

Všetko, na čo som dva roky upozorňoval, sa stalo. Upozornenia „neresuscitovať“ (neoživovať) sa používajú pri liečbe starších, chorých a postihnutých ľudí. Neužitočné PCR testy sa môžu použiť na odber vzoriek DNA (ktoré sa potom predávajú komerčným spoločnostiam) alebo na očkovanie.

Keď spiklencii hovoria: „Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný“, majú na mysli presne to. O takomto čase budúci rok budete žiť v „Číne“.

A pamätajte, že spiklenci sa netajili tým, že považujú svet za značne preľudnený – a že majú v úmysle znížiť globálnu populáciu odstránením 90% obyvateľov sveta.

Myslíte si, že pravdepodobne budete jedným z vyvolených?

Ak chcete žiť v slobodnom svete, kde môžete robiť svoje vlastné rozhodnutia a mať slobodu voľby, potom musíte dať všetku svoju energiu do boja proti globálnym spiklencom.

Plaťte v hotovosti tak často, ako môžete. Nesťahujte si do smartfónu aplikácie. Nepoužívajte online bankovníctvo. Neverte ničomu, čo hovorí niekto platený vládou. Neverte ničomu, čo vidíte, počujete alebo čítate v médiách hlavného prúdu.

Pamätajte: žijeme vo svete, kde nám naše vlády vyhlásili vojnu. Musíme byť neustále bdelí a podozrievaví. Kedykoľvek sa stane niečo zlé, opýtajte sa sami seba: „Aký je na to najhroznejší dôvod?“ a „Čo musím urobiť, aby som sa ochránil?“

Večná paranoja je teraz cenou slobody.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Myslíte si, že pravdepodobne budete jedným z vyvolených?“

  To asi len blázon. (To každý jednotlivec musí vedieť na 100%! To nie je fantazmagória.)

 2. No – v máji som cez manžela susedky žijúcej v zahraničí „doručil“ – po 2 mesiacoch hnitia v ich schránke /od marca/- tie moje „úžasné antivaxer a spol DVD“ – z ktorých som fakticky aj ochorel – bolo tých negativ info na mňa moc. Dnes po 4 mesiacoch som sa jej orietačne spýtal, či si to pozrela. Odpoveď unikátna – Ona to už dávno všetko pozná! A to je tak so všetkým, o čom s ňou zapriadnem reč – darujem jej strom aj s pytlom kompostu a s radou, ako ho má zasadiť – ale však ona vie, lebo je z dediny! Po dopovedaní detto – ona to dávno vie! A tak sa „musíme spoliehať“ na takéto arogantné piče, že ony všetko vedia – a keď niečo poserú – tak je to naša chyba, že sme ich neupozornili. Skrátka – ukážka arogancie spojenej s blbosťou – ktorá musí mať stále navrch, ale vždy si nájde časovú skulinku na vedomostnom parazitizme!. Mne nejde o to, aby mi bola nejaká kunda vďačná za radu – ale fakt ma nasiera, že keď takejto kunde poviete, čo má správne urobiť – ešte vás urpbí chuja v duchu „To, čo vieš ty teraz, som ja dávno zabudla“! Do piče! Akurát ona tých 40-50 DVD-éčiek nerozdala – rozdal som ich ja. A najprv dal dohromady. Myslím, že fakt treba nechať takýchto arogantných debilov nechať si rozbiť tie ich tlsté umastené papule! Už prestávam preberať zodpovednosť za každého blba na tejto planéte! Stačilo! Lebo každý dobrý skutok musí byť potrestaný!

  • Miroslav Čižmár

   Kedy si začal preberať zodpovednosť na každého blba na planéte? Čo ťa k tomu viedlo?

   • Súcit – a kedy – to si zisti na železničniom nádraží. Naposledy som tam močil v roku 2006 – bližšie už neviem.

    • Miroslav Čižmár

     Na súcit sú potrební dvaja.

     • Na súcit sú potrební dvaja.
      ee

      na hádku sú potrební dvaja

      ak sa začneš hádať s hlupákom, tak o minútu sa hádajú už dvaja hlupáci

      na súcit stačí jeden

     • Miroslav Čižmár

      Na orgazmus stačí jeden, na súcit sú potrební dvaja.

     • Keďže súcit voči komu – tak dvaja. Ale podstata skurveného otčenáša je v zatajení – „a odpusť nám tak, ako my odpúšťame SEBE a svojim vinníkom“. To je inak základ pochopenia psychosomatiky chorôb – že konflikt je v nás! Nie medzi nami!

     • Miroslav Čižmár

      Chceš spasiť iných ľudí tak, že ponesieš ich kríž? Veď pre kresťana je dosť, že nesie svoj vlastný kríž. Falošným súcitom sa spreneveruješ svojmu životu, a nútiš k tomu aj toho, koho kríž chceš niesť. To je hriech.

     • Odpustenie má zmysel ak hriech bol uznaný ako chyba (nie úmysel), je snaha o nápravu (poučiť sa a neopakovať chyby), je snaha o kompenzáciu škôd. Inak treba trestať. Je mi jedno kde je to napísané, tak to má logiku.

  • Tiež som sa snažil. Nakoniec som to vzdal. Prišiel som o všetkých o ktorých som si myslel, že sú minimálne kamaráti. Covid všetko zobral. Zobral? Áááále, Nezobral ! Nemal čo zobrať. Stále mám chuť žiť, tvoriť. Už nikomu nič nehovorím. Žijem si svoj život ako najlepšie viem. 31.07.2021 som využil situáciu a pre OTP, / neakceptoval som tú šaškáreň / , tak som sa dal pri znižovaní stavu zamestnancov prepustiť a mám svätý pokoj. Nebudem sa predsa zúčastňovať neprávostí. Držte sa. Očista pokračuje. Odkaz pre radosť: https://soundcloud.com/bob-alberta/sets/alberta-compositions

  • Marosko,vela ludi si mysli ze zožralo vsetku mudrost sveta a pritom su najsprostejsi

 3. Tak ,všichni budou dostávat kapesné, když budou hodní.

  • A príkladom bude „sir“Klaus a vzdá sa so svojou partiou majetku a odstránia chudobu v Afrike.

   • Isto – cez agentúru BlackWater.

   • My nebudeme nic vlastnit a budeme stastni,a oni budu vlastnit vsetko aj to co patrilo nam ,takze z toho vyplyva,ze oni budu nestastni.Nejako mi ten ich slogan nebere rozum.

    • My sme rodení altruisti – my budeme šťastní, že oni vlastnia všetko – vrátane nás!

     Ukážková psychopatia – niekto ťa zatvorí do pivnice, tam spod teba vynáša sračky, potom ti prináša jedlo a pitie – a sem tam ťa pojebe. Ale veď toto už tu bolo!

     https://www.cas.sk › clanok › 242607 › belgicky-pedofil-dutroux-sa-zmenil-na-nepoznanie
     Belgický pedofil Dutroux sa zmenil na nepoznanie | Nový Čas
     Dutroux ju omámil liekmi a znásilnil. Scénu si nakrútil na video. Dievča sa na nič nepamätalo a o dva roky neskôr sa k Dutrouxovi vrátila aj s mladšou sestrou. Opäť boli omámené liekmi a znásilnené. Tretiu mladú Slovenku znásilnil Dutroux v júni 1995 počas jedného z jeho pobytov na Slovensku – v Prašiciach pri Topoľčanoch.

  • Magdalena,MINUS pokuty za neposlusnost,,alebo spotrebovanie viac“uhlika“,masa,debatovat s ludmi,ktori maju nizsie socialne rebricky a mnoho dalsich

 4. Přemýšlím jestli to zastavení toku ropy a následný nedostatek pohonných hmot v blízké době nepoužijí na začátek jako na Srí Lance pro přídělový systém pohonných hmot, který se opírá o QR kódy a digitální dohled.

  • Stalo sa toto…
   „Spoločnosť Slovnaft i MOL podľa Molnára iniciovali diskusiu s ukrajinskou aj ruskou stranou o možnosti zaplatenia tranzitného poplatku zo strany MOL-u, respektíve Slovnaftu, ktorý by umožnil obnovenie dodávok ropy.“
   „Slovnaft a jeho materský podnik MOL iniciovali s ukrajinskou a ruskou stranou rokovania o tom, že by uhradili tranzitné poplatky v záujme obnovenia dodávok ropy. Ukrajinská strana zareagovala pozitívne.

   „Slovnaft už platbu uskutočnil na účet spoločnosti a očakáva, že na základe toho sa v najbližších dňoch dodávky ropy obnovia. S daným riešením súhlasila aj ruská strana,“ uviedol hovorca Slovnaftu Anton Molnár.“
   https://www.informacnavojna.tk/article/slovnaft-zaplatil-ukrajine-za-tranzit-ruskej-ropy-dodavky-cez-ropovod-by-sa-mali-obnovit
   —————————————————–
   Vidím to takto. Už som v minulosti písal, že Globálny mocenský systém by mohli pomôcť povaliť vlastenecky-regionálne orientované korporácie. GMS používa korporácie ako exekutívu – perifériu moci. Teda.

   Zatiaľ, čo korporácia Shell je vyslovene globálna – korporácia MOl-Slovnaft je vyslovene regionálna – v Podunajskej nížine, ktorá nás tu spája. MOL žije z tohto regiónu a teda pochopiteľne nemá záujem na likvidácii regiónu. A takto by sa to malo rozvinúť ďalej – aby regionálne sily zabránili globálnym silám zničiť regionálnu existenciu! Teda – ak nadnárodné korporácie dokážu cez nájomný štát a nájomných politikov ovlyvňovať chod našej krajiny – práve sme svedkami intervencie národnej – maďarsko-slovenskej korporácie, na zachovanie regiónu. Naša industriálna „DNA“ je teda schopná samoopravy! Ale nie donekonečna – pretože globalisti urobia všetko preto, aby Shell zožrala MOL!
   No – a na to treba byť pripravený na bojkot Shellu – aj napriek určite ich super lacným dumpingovým PHM – a na to treba konceptuálne gramotných ľudí, nie debilné úplatné a vyhladované konzumné kurvy!

   Slovnaft si pamätá ešte ako Apollo bombardovanie „spojencami“ – je to aj o tom!

   • Reakcia na suliina,niekto niekomu zaplatil nevieme komu on to vrátil,,asi,,a teraz nevieme kto komu zaplatil a za čo,psychiatria eú,,my nevieme kto.komu.ako.preco. teraz nám ukázali ako sa riadi eú,4 ríša.

 5. mariankosmac

  V Holandsku otestovali „čip šťastia“ na liečbu depresie. Po uložení do mozgu pacienta spôsobuje eufóriu. No viac k tomu netreba dodávať, nakoniec z nás urobia koko… pardon robotov na diaľkové ovládanie. A budeme štastní. Ešteže vojna by mohla spomaliť vývoj technológií teda i čipov ale možno ani moc nie.

 6. Israismael

  Tento svet už nemoze dospieť k zmieru.. Zdá sa, ze už sa to priliz všetko rozbehlo smerom k zničeniu.. Keď sa pozriem na pyramídu zla tohto sveta , tak na samom vrchu tomu veli také obrovské zlo, ze už neostáva nič iné len modliť sa pre Boží Zákrok.. Ja vážne nevidím situáciu ktorá by sa urovnala v blízkej dobe ľudskými krokmi… To je už prakticky nemožné..
  Neberte ma ako pesimistu, poznám aj bibliu aj inú vzácnu knihu.. Ľuďom už ťažko veriť a preto už len Najvyššia sila môže zachrániť ešte to co nebude pod vplyvom temna.. A keďže dnes je skoro všetko temné, včetne ľudí (90% a aj viac), tak co môže zachrániť túto planétu ak nie zásah z hora… Čoskoro, čoskoro…

  • Úplný súhlas! Je potrebné sa duchovne na to všetko zlo čo prichádza pripraviť a modliť sa, pokánie, pôst… Ja sa modlím každý deň ružanec, minimálne raz, to je najsilnejšia zbraň proti ZLU !!! Nechcem tu nikomu vnucovať môj názor, ale moje presvedčenie je v tejto veci jednoznačné a všetko krásne do seba zapadá a má význam. Boj dobra a zla je tu od nepamäti, je to boj o ľudské duše a už sa nachádzame v poslednej etape boja… koľko rokov potrvá uvidíme, hlavne, aby sme to dali a nepodľahli ZLU !

   • Ruženec sa nedá modliť, iba odriekať. Čomu veríš – to sa ti stane!

   • Presne tak. Navyše modlitbou získavame potrebné milosti, silu ďalej žiť a pokoj v duši.

   • vsetky nabozenstva su uzasny podvod,vsak aj „jezis“ na krizi povedal,“Boze preco si ma opustil“???

    • John, Ježiš na kríži povedal – OTEC, prečo si ma opustil… Ježiš nepovedal BOŽE…

     Nie boh, ako ťa ľudia nazývajú, ale Otec je Tvoje meno – to sú slová Pravého Ježiša.

     Ježiš nemá s Jeho neskorším falošným židovským nástupcom – kristom, ani s jeho židovskou matkou nič spoločné – jestvoval dávno-predávno pred nimi. A matku nikdy nespomenul, lebo žiadnu nemal. Máriu označoval pred svojimi učeníkmi slovom žena.
     To, že milujúci a večne odpúšťajúci Stvoriteľ Otec = trestajúci a vraždiaci boh Sionu
     a rovnako aj to, že Ježiš bez národnosti = židovský kristus
     je totálny nezmysel a podvod vačší ako covid.

     S Tvojimi slovami, John, že všetky náboženstvá sú úžasný podvod, stopercentne súhlasím.
     Dnes svet už vie aj to, že bohom Sionu je Soros.

  • Všetko čas ukáže …..

 7. Nabízí hrozný balast snad „pandořiny skříňky, hrůz a běď?
  https://pravyprostor.net/zdrava-spolecnost-na-davkach-fungovat-nemuze/#comments 04:18:15

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,náprava ľudí je zbytočná ako aj akákoľvek s tým súvisiaca aktivita,dá sa to jedine preprogramovaním mysle a to môže jedine vševidiace oko,,,,ľudia sa na tento svet rodia už takto poškodení a iba pre otročinu a toto robí vševidiace oko-riadi tento temný svet z pozadia už od nepameti ako strážca poriadku sveta,,,,lenže zámer tohoto procesu je presne taký,že sa rodia aj inak mysliaci a inak naprogramovaní-je ich však primerané minimum a to zrejme zámerne pôsobením strážcov rovnováhy k udržaniu oponencie,,,,táto zložitá hra má priniesť výsledok v podobe vínimočných jedincov pre nové vyššie plány,,,,základom úlohy vedomia lepších je sa udržiavať počas života v tomto matrixe na tej správnej ceste a to za každú cenu,,,,tým,že sa tu poniektorí snažia o hrdinstvá bez výsledkov je iba zbytočné mrhanie silami,pretože nieje vo vaších silách a možnostiach dej zásadne meniť,,,,každá nanútená zmena je iba dočasná a zlepšenie neprinesie,,,,ak máte v rodinách negatívov-čo je bežné,tak sa s nimi ani nezaoberajte a nechajte ich žiť tie svoje pseudoživoty,lebo si nakoniec v nich nájdete nepriateľov,preto s nimi nebojujte-oni sa totižto nedokážu zmeniť a každá zmena je iba dočasný klam-ilúzia,,,,ani ježiš tu veľa zázrakov nenarobil,veď čo sa tu dá za nejakých 33-34rokov stihnúť keď sa ani nedožil veku starého mudrca,,,,policajti v uniformách chodia počas služby do obchoďákov a nakupujú tam cez qr v smartfónikoch a vidieť je to na skoro všetkých úradníkoch zdravotníkoch,záchranári a hlavne učiteľsko dovolenkársky eurovývozový zbor,,,,tam to funguje tak,že ak si iný v kolektíve-tak budeš považovaný za odpadlíka ak nerobíš to čo večšina,,,,mal som mnoho debát hlavne s policajtami,lebo ako chronický porušovateľ všetkých možných-nemožných predpisov som často na návštevách,,,,nikto z nich si na sôl nepoloží starý mobil a to zo strachu z kritiky a zavrhnutia nákazlivej choroby z pokroku a jej akože povinného príjimania,,,,vševidiace oko programuje ľudí podľa profesií a všetko má svoj plán-nič nepochádza vyslovene z ich hláv-všetko je plánované a podstrkované a práve preto sa nedá nič meniť,lebo nikto z nich nepríjme odpadlíctvo a zavrhnutie s rokmi ohovárania a možných posmeškov na profesiách,kde poslušnosť je zárukou kariérneho rastu a s tým aj výhod,,,,stať sa slobodným človekoj je totižto vy veľavážení tlučhubovci veľmi zložitý proces a verte mi,že pri prechode prichádzate postupne o všetko-priateľku,milenku,manželku rodinu,veškerú rodinu i priateľov či kolegov a samozrejme o majetok a pohodlie už bez pravideľného príjmu,,,,stávate sa verejnosťou zavrhnutým a nenávadením-hoci oni ani netušia,že prečo,len si vnútorne kompenzujú svoj možný nezdar,že sa to takto vôbec dá a že čo to môže priniesť,,,,ísť s davom a v dave je síce pohodlné,ale dav neumiera naraz,ale postupne a stále sa doplňuje a doplňuje,aby ho bolo vidieť už zo saturnu,,,,vyvolenci po skone pokračujú ďalej a ten ostatok-dav ide ku dnu,len pri tom nikto živý nikdy nebol a čo oko tupca nevidí,tak tomu neverí,lebo aj keby sa niekto z tupcov našiel čo by to videl-vševidiace oko sa postará o zmetky v hlave,lebo program je nad všetkým a to aj nad myšlienkami,pameťou a spomienkami,,,,je to plánovanie života-neživého tvora otroka.

 9. Keďže som spomínal účelové prepojenie vysokej kvality zvuku – vábnička – hit a boom reprákov bluethooth, treba si uvedomiť, že sa na nás potrebujú dostať cez potreby emocionálneho tela- cez zážitky /zážitková turistika a očkovanie napr./ – treba si uvedomiť, že každé bluethooth zariadenie je fakticky šikovná ploštica – nami samými nabitá kvantom energie!

  https://hackernoon.com › how-to-hack-bluetooth-devices-5-common-vulnerabilities-ng2537af
  How to Hack Bluetooth Devices: 5 Common Vulnerabilities
  15. 7. 2021Common Bluetooth Hacks and Vulnerabilities: BlueBorne Bluesnarfing Bluejacking Bluetooth Impersonation Attacks (BIAS) BlueBugging 1. BlueBorne The name BlueBorne was derived from the fact that it can „spread through the air (airborne) and attack devices via Bluetooth“ ( Armis ).

  https://duo.com › decipher › bluetooth-hacking-tools-comparison
  Bluetooth Hacking Tools Comparison | Decipher
  While hopping and chasing through the Bluetooth spectrum, you’ll occasionally get a complete chunk of Bluetooth traffic while sniffing with this utility. Don’t let the BTLE part of this fool you – all pairing takes place in Bluetooth 4.x in the low energy realm, so if nothing else, this is a great way to get a sniffer trace of the pairing process.

  https://www.hackers-arise.com › hacking-bluetooth
  Hacking Bluetooth | hackers-arise
  To get started with Hacking Bluetooth, check out these articles. 1. Getting Started with Bluetooth Hacking 2. Bluetooth Reconnaissance 3. Using the BlueBourne Exploit to Hack Nearly any Bluetooth Enabled Device 4. Using MultiBlue to Control Bluetooth Mobile Devices 5. Hacking Bluetooth with Software Defined Radio (SDR) (Coming Soon)

  https://www.tutorialspoint.com › wireless_security › wireless_security_bluetooth_hacking_tools.htm
  Wireless Security – Bluetooth Hacking Tools – tutorialspoint.com
  hciconfig This hciconfig is the main Linux command line utility used for interacting with Bluetooth device (Bluetooth dongle). If you know Linux, you may already see the reference to other tools like ifconfig or iwconfig. The information you get read from hciconfig output are − The name of the interface – “ hci0 „.

 10. svatoslav butora

  Ten súboj s celým prehnitým systémom Sveta Kapitálu a obecne s celým vládnucim systém Západu vyhrá ku prospechu celého Sveta Ľudí Ruská Federácia až bude priamo susediť s Polskom a Slovenskom atď. Zmení sa celá geopolitická situácia a všetkým Veľkým Reseťákom a Globálnym a Zeleným a iným akože „vládnucim“ Idiotom klapnú ich nenažrané pysky naprázdno.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,musí príjsť najprv ruská zima,lebo to sa potom lepšie pochopí medzi opicami,,,,ukrajina pred vojnou nebola ničím-ani v eu a ani v nato či vo v4,,,,samotné slovensko už kôli ukrajine skrachovalo,,,,je to dôkaz,že západ zneužíva najivný prostý skromný a chudobnejší ľud ku svojím vykorisťovateľským cieľom zaberania priestoru a potláčanie slovanov,lebo priamy boj by nato a západ stál viacej než keď to vykoná poslíček-novopečený sluha z milosti satanovej za asistencie digitálnej platobnej podpory,,,,západ ráta s podporou časti obyvateľstva s postkom.krajín,,,,nebojte sa-oni o vás všetkých už vedia,,,,

  • Vazeni Pan Batora Komunismus oficialne zacal Zidmi v Rusku a rozsirili ho po celom svete,infiltrovali vsetko a toto je jeho výsledok,len este v strasnejsej forme,ktora pride,to znamena co bolo v minulosti to boli len schodiky. Rusko je samozrejme castou noveho svetoveho zidovskeho poriadku,momentalne sa prevadza Harwardsko/Houstonska „Projekcia“,vykynozit Slovanov Slovanmi. Vsetci zainteresovani a ich pomahaci (usa,EU,etc.)na cele vojny su samozrejme Židia,ci je to Zelensky,Putin,Duda,atd. V Rusku prisne zakrocili proti odporcom „covidu“ a vaccines a pokracuju v tejto genocide. Otazka je:kde sa bude otrokom lepsie zit pod Rusko-Europsku Zidovcinu,kedze Rusi zaberu celu europu,alebo tuna v Usa,pod Cinskym otroctvom, (Kedze Cina bude mat z Usa polnohospodarsku oblast)tiez pod vedenim zidov??????????

   • svatoslav butora

    Chcel som poukázať na to, že narušená geopolitická rovnováha vyvolala nárast chutí USA a spol. a WEF a OSN a MMF k zvýšeniu ich pažravosti voči všetkým ľuďom a národom, z ktorých tieto nenažrané entity ešte nestiahli kožu… Obnovením geopolitiky a váhy RF na medzinárodnej scéne a v Európe sa nenažranosť Západu veľmi citelne eliminuje. Momentálne si zločinecké gangy WEF a vlády USA otvárajú pysky na všetko, čo je ľudské a ruské… Satanov mluvčí alias hovorca alias nenažraná sviňa pomenovaná ako Schwabe si dovoľuje plánovať zavraždenie ľudstva včítane židov a mohamedánov a slovanov a američanov atď., a pritom to nie žid ani Žid. Je to Nemec a potomok nemeckých fašistov. On má geny Sveta Kapitálu. Tam je pes zakopaný a nie v tom, či je niekto žid alebo nežid, američan alebo číňan, rus alebo ind alebo indián alebo černoch. Monštrum Sveta Kapitálu a hovorca davoských Idiotov s WEF a so Schwábom v čele …a ich Metaversum… to je to Monštrum, ktoré musí byť zo sveta ľudí odstránené.

 11. ze zasedání pražského magistrátu – vyjádření jedné obyvatelky práglu, 13 minut včetně úvodníku youtubera

  https://www.youtube.com/watch?v=AhilCqHKB6w

 12. Stále len počúvame,alebo čítame, že o chvíľu je tu Veľký Reset a sociálne kredity, čo to bude znamenať pre ľudí,ale nikto nevie poriadne poradiť, čo proti tomu robiť.Vraj máme používať hotovosť, neplatiť kartami,mobilmi atď, lenže veľa ľudí to už dávno robí,a aj keby sme začali používať hotovosť,tak aj tak sa časom úplne prejde na digitálnu menu a hotovosť nám nikde nevezmú….Výhovorky, že nemáme smartfóny neobstoja, väčšina ich má a kto nie,tomu určite s radosťou prispeje EÚ a vlády, možno budú aj zadarmo, dovezené väčšinou z Číny,s už zabudovanou otrockou aplikáciou sociálnych kreditov.“Lákadlo“ako hrom! Hlavne sociálne slabšie vrstvy sa potešia moderným telefónom zadarmo…Potom zrejme prebehne „menová reforma“ na spôsob Československa v r.1953, samozrejme oveľa modernejším a sofistikovanejším spôsobom,ale ľudia budú tak či tak pripravení o svoje peniaze.A do ich smartfónov im nabehnú digitálne eurá, ktorými budú s radosťou platiť.Mnohí sa radi nechajú zblbnúť modernou technikou, už teraz sú mnohí otroci svojich telefónov a počítačov, takže ďalšie otroctvo mnohým prekážať nebude.Mozno až po nejakom čase si uvedomia,na čo naleteli.Ale to už bude neskoro… Najmodernejšia technika nás už čoskoro do toho otroctva privedie.

  • Galaxia andromeda

   Ma to jeden veľký problém. Kto bude robiť na ich zhnité rite? Nikto budú eliminovaní, nejde o digitálne peniaze ide nám o život!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,na toto všetko ste mali myslieť už skôr-napríklad ja bojujem proti všetkému už vyše 15rokov,lebo som vedel že čo má príjsť a už som len trhal kalendáre,,,,ja som si ku švádskym stolom nesadol tak ako vy všetci-lebo odmietol som to,,,,a teraz sa pýtate,že čo máte po prehratom zápase robiť?,no odveta sa nekoná-hrá sa iba jeden krát,,,,ja som si už na chudobu zvykol-tvrdým tréningom asi 13rokov,som už pripravený aj na drahotu,aj na hlad,aj na vojnu a boj proti rusom odmietnem ak na to príjde,,,,dovolím si tu verejne ako čerstvo už onedlho vyhlásený správca xxxx tvrdiť,že vám končí lehota trvanlivosti,,,,lebo bolo povedané a je to nutnosť,teraz mám iba jednu radu a to poslednú-mlčte,alebo rovno plačte,rozdávajte čo máte a čakajte.

  • Israismael

   Ono zdá sa to už takmer nemožné zabojovať o to aby nedošlo k tyranii najväčšieho zrna proti ľuďom,kreditné systémi cez mobilné aplikácie (prejdete cez turniket v obchode ,ak nepipne nad turniketom ,že kredit má trebárs nulu alebo dokonca nie je aktívny pre nesúhlas dotyčného ,tak pripravena stráž vás pošle mimo predajní,nič nekúpis) a oni majú pre ľudí pripravené ešte mnohé pasce cez technológie ..
   Bolo by to jednoduché ako s nimi urobiť krátky proces a zabrzdiť im to všetko..ako??..nepoužívať mobil ale to kto by dnes ci o pár rokov či možno už len o rok dokázal??..iná možnosť je zostreliť či zničiť ich starlinky Elona..táto druhá možnosť zrejme príde ..ak to neurobí človek urobí to Božská vola..ešte vás iste napadne otázka že prečo to už neurobil Boh dávnejšie s tými parchantmi ?…no preto že ľudia maju individuálnu ale aj kolektívnu karmu a tá je taka že kým si to všetko nevypijeme do dna čo sme narobili ako ľudstvo ,tak zatiaľ nezasiahne…Až však príde čas keď to bude na pokraji totálneho zničenia Zeme a ľudstva ,k čomu však nemôže dojst ,tak potom až potom príde k zásahu..v poslednej možnej núdzi ..sami môžme za to ako to je,že aký je stav sveta ..žial ľudstvo si ešte pár rokov bude musieť vytrpieť svoju zlú karmu …

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,jediným bohom tu je kocka-digitál,ak chcete-môžete sa k nej modliť a klaniať sa stačí aj saturnusu,,,,ja mám stará mobil-už som to tu spomínal,bežne mi net pracuje v sieti edge a bežne fungujem v bezplatnom spomalenom režime po vyčerpaní kreditu,,,,nekupujem si kredit keď mi dojde,ale počkám aj 2-3týždne,nech si to tá umelá inteligencia pametá,že niesom otrok netu a ani robot,,,,v živote som nemal pôžičku a v bankách som bol iba vínimočne fakt iba mizerných niekoľko krát,,,,neviem čo práve robí ten váš onen boh,ale všeotec najvyšší už dávno koná a dám to sem narovinu-ide vám po koži,lebo poslal na vás „siedmého“,,,,diabol by toto neurobil čo teraz zažívate,lebo jemu vyhovoval stav za jeho panovania donedávna dokonca nechcel by ani svetovú vojnu,,,,to čo vidíte a zažívate a o čom počujete-je dielom „siedmeho“-posledného z panovníkov,po ňom už nebude nič,ešte si pre lepšiu predstavivosť predstavte,že „siedmy“ začne manipulovať so vševidiacim okom a umelou inteligenciou a vytvorí chaos,že čo tu asi tak postupne zažijete,lebo jemu nikto a nič nepovie-nie,,,,čo chcete,aby som sem napísal,že boh vás ochraňuj,ale pannamária nech za vás oroduje,a nieje náhodou spravodlivé,že vypite si-čo ste si naliali,,,,nebavme sa o karme,ale o osude,ktorý je nad všetkým.

    • Israismael

     Osud =karma.. Nebudem písať ako sa tvorí osud aké sú to vlákna, kto ich ktosi ťahá bud dole do zlej a nižšej reality alebo hore a až do Raja . Neviem akého Boha mate vy, ale ja poznám len jedného toho co stvoril Nebo, Zem, všetko živé.. Mňa siedmy nezaujíma, ani Lucifer ako bývalý syn Svetla, ktorý padol, aj keď mi je jasne ako ovplyvnoval tisícročia ľudstvo tejto planéty . Mňa zaujímajú len Najvyššie zákony toho Pravého , ktoré treba spoznať a pochopiť.. Medzi ne patrí aj zákon spätného navrátenia sa, návrat v kruhu a do kruhu , alebo co človek zaseje to aj zozne, čiže ta karma už spomínaná .. Tych zákonov je viac, ja som to už neraz písal ze aké sú.. Kto chcel mohol ich podchytit

     • Osud nieje karma.Osud je nieco,co si nemozes vybrat,o com nemozes sam rozhodovat,napriklad nevyberas si akym rodicom sa narodis,v akom state sa narodis.Naopak,karma= odplata,co zasejes to sa ti aj vrati.

  • Jozko, ano,uz je pozde myli drozde

 13. …ďakujem za rôz.zauj.informácie…slečna na pražs.magistráte bola veľmi trefná a pravd., ,,okolie nepochopilo“, resp.nechcelo pochopiť… verím tomu, že táto geopolit.situácia sa zmení k lepšiemu pre všet.ľudí…

  • Verit by sme mali viaceri… vela zalezi od oho aku energiu vysielame do vesmiru taka sa nam vrati…
   Este raz pre tych co vedia este po rusky odporucam pocuvat prof. Jurija Panarina na Telegrame a jeho nazory a to co sa dialo , deje a kam to cele smeruje…vie co hovori… sme v boji so silami temna uz minimalne 3200 rokov… a teraz sa zvadza zaverecny boj…je to boj Slovanov

   • Israismael

    Áno je to pravda ako to je dnes , ako to tu píšete a ako to povedal Panarin.. Sme tou generáciou, ktorá je v úplnom a záverečnom boji proti temnu a to nielen ako ľudia na úrovni hmoty(tiel) ale čo je najhlavnejšie aj ako ľudia na úrovni vlastných duchov ktorých máme.. Ved duch je to hlavne čím sme a telo je len obal .
    Pozemské telo vám môžu zabiť alebo ho človek strati prirodzenou smrťou, ale duch vždy ostáva.. Co je však už iná vec je to, ci je temny alebo svetlý.. Táto skutočnosť rozhodne kam sa zákonom tiaze dostane po pozemskom odputani sa, teda po pozemskej smrti.. Zaťažený duch temnom klesá na základe tiaze do nízkych sfér, planét ale naopak svetlý duch a ľahký bez nanosov temna stúpa na základe zákona tiaze hore do svetlých a k Zdroju bližších sfér, planét ci oblasti… Toto je proste zákon Boží pusteny odjakživa a tiahnuci sa od Najvyšších miest až po túto nízku Zem. Je samočinne riadiaci nič ho neovplyvní,a je Spravodlivý.. Človek to nepozná, lebo sa tým nezaoberá a ani nechce to spoznávať kvôli lenivosti ducha.. Tých zákonov Najvyššieho je viac, ktorými má človek na zemi vyvinúť ducha ale až vtedy keď ich spozna..
    ..

 14. Oľga Gašparíková

  No a čo, keď bude na Zemi viac Číňanov. Zasa strašíte s nízkou pôrodnosťou. Bolo by už načase vážne sa zaoberať humánnou kontrolou zvyšovania populácie na Zemi. Nie je normálne, aby sa ľudsvo množilo nekontrolovateľne ako kobylky. Veď sa aj správa ako kobylky. Už ľudstvu k jeho absolútnej zvrátenosti chýba len kanibalizmus. A to mám na mysli tzv. civilizovanú populáciu, ktorá ničí vľetko kam vkročí od drastrického pažravého ničenia daždivých pralesov, cez zneužívanie práce detí na plantážach tých „vyspelých civilizovaných bielych ľudí“ a kradnutie duševného bohatstva až po zamorenia spodných vôd a boli by sme tu veľmi dlho, keby sme chceli vymenova, čo všetko robia tie vyspelé krajiny, najmä ako odberatelia ukradnutých surovín a výrobkov a násilné zneužívanie slabších………Že sa tu ešte niekto opováži hovoriť o znižovaní pôrodnosti ako o negatívnom jave, tak to musí byť duševne chorý, ale podľa všetkého by sme vo vyspelých krajinách mali otvoriť jednu združenú obrovskú psychiatriu – počnúc pre celé OSN a iných „ničnerobiacich“ združených pod veľkými humanistickými heslami……….

 15. Maroš, dandy, John 👍

 16. Títo mazaní chytráci majú zámer vlastniť svet, ale vlastniť dušu všetkých nebudú nikdy. Štatistiky o očkovaní, ktoré sa nikdy histórii nemuseli tak dôkladne vykonávať , sú dôkazom toho, že ich dosah je síce úspešný, ale stále nie taký, aký by si zrejme predstavovali. Stránky a diskusné fóra, ktoré hovoria pre nich nepohodlnú pravdu môžu zakázať, ale to neznamená, že táto pravda prestane existovať.
  Nikdy v dejinách sa nediala snaha o zotročenie ľudí a ovládanie zemegule v tak obrovskom rozsahu ako je tomu dnes.
  Táto skvelá redakcia už v 2016 dnešný scenár približne predpovedala a ukázala zopár kúskov
  https://www.badatel.net/z-tychto-ludi-mrazi-5-najvacsich-hrozieb-pre-ludstvo-odhalenych/
  Klaus Šváb má 84 rokov.
  Títo bohatí, vplyvní a mocní ľudia sú v skutočnosti natoľko „mocní“, že kebyže ich priemerný stavebný robotník pritlačí k zemi, budú sa modliť k všetkým svojím pánbožkom a prosiť, aby ho nechali na pokoji.

  • Lajnová: „Každé ráno vstávam s vedomím, že idem škodiť stovkám miliónov Európanov a ešte mi za to platia mesačne minimálne 38 tisíc eur – no nie je táto nazi EU báječná?“

   Fakt ako v blbom filme, kde strelci zabudli strieľať a supermani už nevedia šplhať po stenách – ozaj – kam sa podel Pavúči Muž?

 17. …presne tak Danka…

 18. Musíme bojovať, nedá sa nič robiť…pridajte sa! https://www.sarisskadrzava.sk/mierova-rezolucia/

Pridajte komentár

*