John Bush: Je lepšie sa odstrihnúť od štátneho totalitného systému, než s ním bojovať


Print Friendly, PDF & Email

John Bush: Je lepšie sa odstrihnúť od štátneho totalitného systému, než s ním bojovať

(Belle Carter, Natural News) John Bush z hnutia „Odíď a vybuduj si zázemie“ verí, že pre bežných ľudí je lepšie vystúpiť z totalitného štátneho systému namiesto toho, aby s ním bojovali.

Počas rozhovoru s Mikom Adamsom zo stránky Natural News povedal, že je dôležité jednoducho opustiť neetické systémy a vybudovať nové, ktoré sú decentralizované, transparentné a dobrovoľné. Podľa neho, najlepší čas na to je teraz.

„Je to istý paradox, pretože pre budovanie spoločnosti sledovania a dohľadu presadzovanú takzvaným Veľkým resetom sa používa technológia, ktorú súčasne používajú aj dobrí ľudia na to, aby sa odstrihli od štátnych systémov,“ povedal Bush.

Mike Adams súhlasil a poukázal na to, že vlády podporované globalistami tlačia ľudstvo do akceptovania digitálnych mien centrálnej banky (CBDC). Súhlasil aj s myšlienkou svojho hosťa odstrihnutia sa od štátneho finančného systému.

„Videli sme militarizáciu bánk napríklad proti kanadským kamionistom. Darujete 25 dolárov demonštrantom a vládni tyrani vám zabavia bankový účet,“ povedal zakladateľ stránkok Natural News a Brighteon.com.

„Premýšľajte o tom, koľko slobody by to prinieslo, keby sme už neboli viazaní dohľadom súčasného bankového systému.“

(Súvisiace:  Celosvetová digitálna mena je takmer tu – ale najprv musia skolabovať globálny finančný systém, aby jej uvoľnili cestu.)

John Bush tiež varoval, že CBDC meny budú prepojené s vašimi osobnými kvótami uhlíka, ktoré klimatickí alarmisti už ohlásili. Poukázal tiež na koncepciu „15-minútových miest“, ktoré majú obmedziť mobilitu ľudí v prípade, keď nejaká oblasť prekročí mesačný uhlíkový prídel.

„Nebudete si môcť kúpiť ani letenky,“ poznamenal Bush.

„V konečnom dôsledku musíme začať obchodovať medzi sebou… a to pomocou alternatívnych mien, ale aj tradičných vecí. Staré dobré veci typu blší trh s výmenným obchodom alebo napríklad strieborné centy.“

Bush: Buďte sebestační, aj keď vám globálne elity budú vykrúcať ruky

John Bush aj Mike Adams sa zhodli, že „nepriatelia slobody“ ukázali svoje skutočné zámery počas pandémie koronavírusu (Covid-19).

„Jednou z ich hlavných stratégií je tlačiť na ľudí, sťažovať im život, krútiť im rukami, až kým nepovedia, OK, dám sa zaočkovať‘, čomu sa mnohí ľudia spočiatku bránili. Potom sa im však začali globalistické vlády vyhrážať: Nebudeš môcť pracovať. Nebudeš môcť odletieť alebo priletieť do krajiny alebo navštíviť rodinných príslušníkov. Veľa ľudí to následne vzdalo,“ povedal Bush.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Ak sú však ľudia sebestační, pokiaľ ide o ich zdroj príjmu a potravy a ak ich rodiny žijú spolu v podstate kmeňovom zriadení, ako je napríklad ekovedina alebo komunity podobného typu (Amiši), je oveľa jednoduchšie odolať ich plánom a nakoniec opustiť ich systém.“

Vzájomná komunita je dobrovoľná rezidenčná komunita navrhnutá tak, aby mala od začiatku vysoký stupeň sociálnej súdržnosti a tímovej práce.

Mike Adams súhlasil a povedal:

„Čím viac kontrolných bodov nad vami má establišment, tým viac môžu ľudí prinútiť k dodržiavaniu ich predpisov, čo je skutočne sebazničujúce.“

John Bush tiež spomenul, ako povzbudzuje verejnosť prostredníctvom jeho školy Live Free Academy (Akadémia pre slobodný život) žiť slobodnejšie.Vyzýva ľudí, aby si sami vyhodnotili tie oblasti života, v ktorých sú závislí od štátnych systémov kontroly.

Podľa Busha jeho spoločnosť predkladá verejnosti silné argumenty, aby presvedčila obyvateľov miest na ich opustenie. Tento expert na sebestačnosť momentálne žije na 10-akrovom ranči so svojou rodinou a ďalšími rodinami, ktoré sa snažia vytvoriť silnú vzájomnú komunitu.

„Ľudia si samostatné vidiecke bývanie často nevedia predstaviť a nemajú s tým žiadne skúsenosti,“ povedal Bush.

„Úprimne povedané, dôležitá vec, ktorú som sa o tomto type bývania sám naučil, je, že skúsenosti získavate postupne za pochodu. Život je vám najlepším učiteľom.“

Pre ďalšie informácie na túto tému si pozrite stránku LivingFree.news a dozviete sa viac o sebestačnom živote.

Celý rozhovor (v angličtine) Johna Busha s Mikom Adamsom si môžete pozrieť tu:

Liečba osteoporózy

Autor: Belle Carter, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Popisek z Paralelne.cz: Už jednou v historii se elita zasnila, že na planetě zavládne celoplošný koncentrační tábor. Adolf Hitler se považoval za vyvoleného a chystal se uvést tuto myšlenku do praxe. V jeho “překrásné nové říši” měla být svobodná jenom arijská elita. Tento utopický sen se snažil popsat ve své knize Mein Kampf. Jeho sen se ale uskutečnit nepodařilo i když muselo kvůli jeho realizaci umřít několik desítek milionů lidí.

  Historická podobnost s Klausem Schwabem není úplně náhodná a není ani náhodou, že jeho otec Eugen Schwab byl za Hitlera ředitelem společnosti Esscher-Wyss, která dodávala třetí říši materiály pro válečný průmysl a byl pod speciální führerovou ochranou. Zkrátka, nic není náhoda!

  George Orwell nás varoval, když říkal “ lidé buďte ostražití!”

  Dokument „Co je Great reset?“ je dárkem a praktickou pomůckou pro edukaci.
  https://otevrisvoumysl.cz/co-je-velky-reset-vse-co-potrebujete-vedet-bez-ohledu-na-svetonazor/

  • ja som Áríjec takže možna by som sa mal lepšie 😀

   • aj ja som árijec 😀

    • Asi si hoši neuvědomujete,že Němci byli nástrojem proti Rusku.Po dokončení práce by jste ohrožovali zájmy Anglánů a oni by vás zkrotili

     • árijec je premenovaný beloch, Rassia je od slova rasa, Rassia = zem rasy (dnes už viacmenej šikmookých), čiže boli postavení bieli proti bielym

   • Ár – ryjec? Lebo arian znamená oráč, teda poľno-hospodár, teda gádžo. Správne aryan. Poslední árijci = Aryani žiju islamizovaní v Kašmíre – sfanatizované Nemky sa tam chodia nechať naprcávať, aby „zregenerovali“ túto rasu, lebo árijec Aryan v skutočnosti nie je ten najbelší beloch s modrými očami.

    https://cs.wikipedia.org › wiki › Árjové
    Árjové – Wikipedie
    Árjové. Árjové či Árijci je označení, které pro sebe používaly indoíránské kmeny, které přibližně v letech 1 500 – 800 př. n. l. osídlily dnešní Indii, Írán a přilehlé země. Z tohoto výrazu je odvozeno označení obou velkých větví indoíránských jazyků: indoárijský a íránský.

    https://zoom.iprima.cz › historie › kdo-byli-arijci
    Kdo ve skutečnosti byli Árijci? Nacisté tenhle výraz dost … – iPrima
    V původním slova smyslu však Árijci žádnou rasou nebyli. Podle jednoho indického společenského systému se jedná o soubor vlastností, které příslušníci dané skupiny vykazují. Těmito vlastnostmi jsou ušlechtilost a kultivovanost, Árijci (nebo také Árjové) se nezajímají o materiální problémy a smyslové požitky …

    https://hlavuhore.wordpress.com › 2007 › 10 › 03 › kto-su-to-arijci
    Kto sú to Árijci? | HlavuHore
    Skutoční Árijci sú Slovania a Indoeurópske národy, ktoré žijú v Iráne, Afganistane, severnej Indii, časti Pakistanu a Tadžikistanu. Germánske kmene pochádzajú z Malej Ázie (Y-DNA R1b, k´my skutočné Árijské národy majú väčšinou R1a. Okrem toho Árijci neprišli do Indie v 2. tisícročí P.K., je to falzifikácia dejín.

    Prečo cirkev premenovala areizmus na arianizmus a týchto stúpencov označila za arianov?! Tak isto urobili zo Slavov sclavov.

    https://sk.wikipedia.org › wiki › Arianizmus
    Arianizmus – Wikipédia
    Čítať. Upraviť. Upraviť zdroj. Zobraziť históriu. Nástroje. Arianizmus alebo ariánstvo je christologické učenie alexandrijského biskupa Areia, ktorý nepriznáva Kristovi rovnocennosť s Bohom. Roku 325 bolo odsúdené na prvom nicejskom koncile. [1] Veľký podiel na tom mal sv. Mikuláš z Myry.

    In Pictures: The last Aryans
    V obrazoch: Poslední Árijci
    Brogpovia žijúci v odľahlých Himalájach tvrdia, že sú poslednými Árijcami, čím lákajú turistov a výskumníkov.
    Dhahanu, Ladakh – Brogpovia (alebo Drogpovia) žijúci v Ladaku, v Kašmíre spravovanom Indiou, tvrdia, že sú poslednými Árijcami. Turistov – domácich i zahraničných – výskumníkov a návštevníkov láka „posledná árijská dedina“ nachádzajúca sa v odľahlých Himalájach.

    Sú skutočne poslednými z toho, čo rasoví teoretici z éry nacizmu považovali za čistokrvnú „hlavnú rasu“? Alebo bola propagovaná exotická identita na podporu rasovej turistiky?

    Žijú v dedinách Dha a Hanu (bežne nazývané ako Dhahanu), Darchik a Gahanu – ktoré sa nachádzajú 163 km juhozápadne od Lehu, administratívneho hlavného mesta Ladakhu. Asi 5000 členov jej komunity vyznáva tibetský budhizmus.

    Jedna teória hovorí, že prišli z Gilgitu v Pakistane v siedmom storočí; populárny príbeh je, že sú potomkami Alexandrovej armády, zatiaľ čo mnohí tvrdia, že Árijci sú domorodými obyvateľmi Indie.

    Na rozdiel od väčšiny Ladakov s tibetsko-mongolským vzhľadom majú Brogpovia indoárijské črty.

    30-minútový dokument Sanjeeva Sivana „The Achtung Baby – In Hľadaj of Purity“ skúma tradíciu tehotenskej turistiky: Nemecké ženy cestujú do Dhahanu, hľadajú mužov s modrými očami, vysokými lícnymi kosťami, dlhým nosom a vynikajúcou inteligenciou – v nádeji, že sú impregnované poslednými čistými árijskými spermiami.

    Podľa Mony Bhan, docentky antropológie na DePauw University, Indiana, teóriu árijskej identity možno vysledovať k „Britom, ktorí boli posadnutí rasovou kategorizáciou a spájali jazyk s rasou“. Tá komunitu dokumentuje už viac ako desaťročie.

    Pre komunitu je cestovný ruch vzrušujúcou ponukou. „Brogpovci nespájajú svoje árijstvo s jeho „špinavou a krutou“ históriou v Nemecku a inde, hoci ich nemožno oddeliť,“ povedal Bhan pre Al Jazeera. „Je tu tiež základný prúd na znovuzískanie určitého druhu nacionalistickej hrdosti a mužnosti, ktorá sa spolieha na telá Brogpa, aby posilnili nadradenosť indických génov.“

    Príbehy, ako je tehotenská turistika, sú vyrábané outsidermi, „aby podporili ich pokračujúcu posadnutosť rasou a exotikou“.

    Pre mnohých miestnych obyvateľov prináša trvalá zvedavosť dodatočný príjem počas letnej turistickej sezóny. „Teraz si od turistov účtujeme 5 dolárov za pózovanie na fotografiách a viac za nosenie tradičného oblečenia a oveľa viac, ak chcete natáčať videá,“ povedal Thinley Aryan, ktorý sa chváli zmenou svojho priezviska na árijské, aby zapôsobil na cudzincov.
    https://www.aljazeera.com/gallery/2014/7/14/in-pictures-the-last-aryans/

    Aryans…
    https://image.ibb.co/eqqMpw/Aryans.jpg
    https://th-thumbnailer.cdn-si-edu.com/3SYW6LVh1gdpCE9Qk-qzSz6hXdI=/fit-in/1072×0/https://tf-cmsv2-photocontest-smithsonianmag-prod-approved.s3.amazonaws.com/28478e4e28812e41e55ca2d597c0be86c9276fc3.jpg
    https://arthurhathrisen.files.wordpress.com/2019/12/ec8b9-4847453322_178c29beca.jpg

    Krásavica z Iránu!
    https://static.dailyforest.com/wp-content/uploads/2018/02/06100320/Aryans.jpg

    https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-40f29b9e3f124b6740272e47651b6eba
    https://farm1.staticflickr.com/146/376802247_2916fb57a1_b.jpg
    https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-9922c9379fb19bf88d557dd4c29ffda0

    The Real Aryans – YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4
    —————————-
    Takže žiadne MODRÉ oči – svetlé oči!
    A toto nebola tímová práca – túto tému mám dávno prelúskanú – sú to naozaj extra nádherní ľudia. Čo sa týka tej slamizácie – bola prijatá pasívne, lebo poľnohospodársky národ nevládol a nevládne mečom. Časť Aryanov žije aj v pre Čínu problematickej islámskej oblasti Ujghurov.
    http://realhistoryww.com/world_history/ancient/Misc/Data/Uyghur.jpg

    Aryanka – Kurdisan
    http://i1.ytimg.com/vi/8hHMwCE3ECU/maxresdefault.jpg
    ———————
    Indoeurópčina je nám známa. ???
    „Ladakh ( / l ə ˈ d ɑː k / ) [11] je región spravovaný Indiou ako územie únie [1] , ktorý tvorí súčasť väčšieho regiónu Kašmír a je predmetom sporu medzi Indiou, Pakistanom a Čínou . od roku 1947. [2] [3] Ladakh na východe hraničí s Tibetskou autonómnou oblasťou , na juhu s indickým štátom Himáčalpradéš , oboma oblasťami únie Džammú a Kašmír je spravovaná Indiou.a Pakistanom spravovaný Gilgit-Baltistan na západe a juhozápadný roh Sin-ťiangu cez priesmyk Karakoram na ďalekom severe. Rozprestiera sa od ľadovca Siachen v pohorí Karakoram na sever až po hlavné Veľké Himaláje na juhu. [12] [13] Východný koniec, pozostávajúci z neobývaných planín Aksai Chin , si nárokuje indická vláda ako súčasť Ladakhu a od roku 1962 je pod čínskou kontrolou . [14]“
    https://en.wikipedia.org/wiki/Ladakh
    Mesto Ladakh
    https://imgcld.yatra.com/ytimages/image/upload/v1464244500/Ladakh_History.jpg

    „Lendak (gor. Ľndak)je podtatranská obec na Slovensku v okrese Kežmarok v Prešovskom kraji. Dodnes sa tu zachoval ľudový kroj, zvyky a nárečie. Z hľadiska etnografie patrí do etnografickej skupiny Goralov. “
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Lendak
    Goralský kroj
    http://fotograf-svadba.sk/wp-content/uploads/2012/06/Svadba-Tataranska-Lomnica-003.jpg
    ——————————-
    A SME DOMA! Vŕšky sú vŕšky! A pekné baby!

    • Samozřejmě,já jim jen chtěla vysvětlit,že by je za nějaký čas ve Třetí říši nečekalo nic dobrého.

    • Modrooké blonďavé s bledou pokožkou je človek s poruchou tvorby pigmentu. Normálny „beloch“ má farbu kože v závislosti od množstva svetla (stálebiely = rakovina, stálečiery = nedostatok D), vlasy tmavé a rovné (krútené majú praskliny = poruchy), oči tiež tmavé.

  • Čítal som Mein Kampf (vyšiel v ČR hneď po „revolúcii“), ale nikde som sa nedočítal, že nemeckí nacisti chceli ovládnuť celý svet. Hľadali životný priestor pre Nemcov predovšetkým na Východe (Lebensraum), čiže do úvahy pripadalo hlavne (európske) územie ZSSR. Voči Anglicku, resp. britskému impériu, to neplatilo. A.H. požadoval len prinavrátenie bývalých nemeckých kolónií, o ktoré Nemecko prišlo po prehre v I. sv. vojne.

   • Hitler prehral vojnu pri Dunkerque.

    • Čo to zase skúšaš ku.va?! Ty tu vytváraš také svinské informačné pole, že ti vrazím na počkanie ty prasa! To zasraní Briti a Francúzi prehrali BITKU pri Dunkerque! Dôsledkom bola totálna expanzia nacistov v západne Európe!

     Ty prasa! Vypúšťaš tu kolosálne lži ako skúšobné balóniky! Satanista vy.ebaný! Ak nikto nezareaguje – bude to tu tvojím hovnom načmárané ako odveka pravda! No bude to inak! Ja zareagujem VŽDY!

 2. Hele, mimo, ale napadlo mě, že ve švábo-resetu nebude místo pro zvířata, tedy i všechna domácí zvířata (kočky, psi..). Změny budou probíhat pomalu. Nejprve bude více pravidel o tom, kde se mohou psi venčit, kolik budou stát licence, kdy mají mít psi náhubek nebo být na vodítku atd. A pak se jako důvod pro úplné odstranění domácích zvířat bude uvádět např. počet psích kousnutí… Paranoia? Jako všechny údajné „dezinformace“. A jako předtím, lidi přijali bez protestů, bez problémů čipování jejich psů..první fáze u zvířat tedy už prošla. A stejně první fáze u lidi v rámci kovid podvodu alias přeznačené chřipky taky prošla (nejsprostší vědecký podvod je kovid a jeho falešné „očkování“. Protože, tato přeznačená chřipka byla a je mírná a reálně téměř nikoho nezabila.. Ale ventilátorem získaný zápal plic naopak reálně zabil miliony lidí po celém světě).

  New York už začne sledovat nákupy potravin, aby se ujistil, že obyvatelé nekonzumují „příliš mnoho“ masa… Starosta NY oznámil spuštění nového systému sledování „uhlíkové stopy“ a spotřeby potravin v domácnostech, jehož cílem je snížit „uhlíkové emise“ o 33% do roku 2030.

  Největší hrozbu pro nás nepředstavuje malá skupina lidí, která se snaží ovládnout svět, ale kolaboranti, kteří jsou ochotni bezvýhradně přijmout lži, které jim byly namluveny: ČT a vlastně všechny korporátní ráda mění historii. Mám podezření, že pokud někdy natočí pořad o druhé světové válce, zvítězí Němci a ostatní bojové jednotky budou tvořit výhradně černoši a (muslimští) Američané 😀

  NA ZÁVĚR MALÁ RADA: pokud se léčíte s existující nemocí a objeví se u vás nové příznaky, pak byste měli, dokud se neprokáže opak, předpokládat, že nové příznaky jsou způsobeny léčbou, kterou dostáváte. Lékové interakce jsou hlavní příčinou onemocnění..

 3. Kdyby to nebylo tak vážné bylo by to ještě před pár lety k smíchu.
  https://www.youtube.com/watch?v=73UKnDUPR_M

 4. Deti! Poďme sa hrať na homosexuálov!

  2023-05-20 -Řeklo se stalo se s Petrem Václavem 105. díl – 120 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-20-reklo-se-stalo-se-s-petrem-vaclavem-105-dil-120-min/

 5. Veľké plány väčšinou nevychádzajú a dufam, že to tak bude aj teraz. Problém je v ľuďoch. Ako vysvetlíte občanom, že ak nepôjdu čo len mesiac do posraných hypermarketov, tak sa stanú ich pánmi? My určujeme priority, nie korporácie. Máme vo svojich rukách takú obrovskú silu a nevieme ju využiť!!! Vyzerá to tak, že sa budeme musieť poučiť, až keď padneme na dno. Je to škoda, lebo si stačí povedať : A dosť! A celá Schwabovská mašinéria môže ísť do prdele… Ale to sme my, ľudia, bohužiaľ.

  • To je ten problém, lidé budou poslouchat na slovo kvůli žrádlu-svinstvu nakoupeném v řetězcích ,bez toho neumí žít .Klidně si bez kritického myšlení dají vpálit do ruky čip ,nebo poběží pro novou občanku s biometrickými údaji -tvář, otisky prstů + digitální peněženka a je to v prd…li.

 6. Dobrá téma na Infovojne z 8.4. 2021 z historie Rakuskouhorska, Československa .Co nás v škole neučili. https://www.infovojna.bz/prehravac/informacna-vojna-842021?m=1
  Ždímali nás kdysi, ždímají nás dodnes.

 7. …vďaka za infor. …

 8. Kdyby si alespoň část lidí každý měsíc došla do banky a vybrala svou výplatu v hotovosti tak by bankám začlo být asi trochu horko.

Pridajte komentár

*