Svetové ekonomické fórum (WEF) vyzýva na ukončenie súkromného vlastníctva áut


Print Friendly, PDF & Email

Svetové ekonomické fórum (WEF) vyzýva na ukončenie súkromného vlastníctva áut

(National File) Obmedzenie „plytvavého“ vlastníctva áut vraj pomôže odvrátiť „klimatickú apokalypsu,“ hovorí Svetové ekonomické fórum (WEF) pod vedením neslávne známeho globalistu Klausa Schwaba.

Nikým nevolené „elity“ touto výzvou útočia priamo na základy demokratického zriadenia, kde právo a ochrana súkromného vlastníctva patria popri ochrane zdravia a života obyvateľov k základnym pilierom ústav štátov. Zdravie a životy zničili počas pandémie, teraz sa chystajú na majetok.

Dokument WEF označuje súkromné vlastníctvo áut za „plytvanie“

Nedávno publikovaný dokument vyzýva na ukončenie „plytvania“ súkromným vlastníctvom vozidiel v prospech verejnej dopravy a komunálnych áut.

„Priemerné auto alebo dodávka v Anglicku jazdí len 4% času,“ uvádza dokument WEF.

Následne vyzýva majiteľov áut, aby svoje vozidlo predali, pretože „platformy zdieľania áut, ako sú Getaround a BlueSG, už využili túto príležitosť a ponúkli vozidlá, pri ktorých platíte za použitú hodinu.“

WEF tvrdí, že ukončenie súkromného vlastníctva automobilov je nevyhnutné na riešenie klimatických zmien. Fórum pokračuje v presadzovaní rovnakých princípov, ktoré by sa mali uplatňovať aj na dizajn miest a domov.

„Proces dizajnovania, ktorý sa zameriava na splnenie základnej potreby namiesto podpory predaja, je základom tohto prechodu,“ napísali WEF.

„Toto je spôsob myslenia potrebný na prepracovanie miest, aby sa znížilo používanie súkromných vozidiel a iných spôsobov konzumu.“

Štáty už prijímajú zákony, ktoré zakazujú autá so spaľovacími motormi

Niekoľko európskych krajín a štátov USA prijímajú legislatívu, ktorá zakazuje predaj neelektrických áut už v roku 2030.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Washington, New York a Kalifornia už prijali takéto opatrenia, zatiaľ čo samotná Európska únia aj rastúci počet členských štátov robí to isté.

V Írsku vláda oznámila občanom, že budú natlačení do husto obývaných miest, aby bojovali proti klimatickým zmenám. Vodiči budú vytlačení z ciest ako súčasť plánu, ktorý „zrevoluční“ životný štýl a správanie ľudí.

Okrem toho Medzinárodná energetická agentúra (IEA) nariadila svetovým vládam, aby drasticky znížili dodávky ropy domácim spotrebiteľom s cieľom podporiť dodržiavanie predpisov tým, že „vyženú“ ľudí z ich súkromných áut.

10-bodový plán IEA na podporu „zmeny v správaní spotrebiteľov“ a zníženie dopytu po palivách na čerpacích staniciach zahŕňa zníženie rýchlostných limitov, prácu z domu tri dni v týždni, viac elektrických áut, nedele bez áut, viac cyklistických pruhov, lacnejšiu verejnú dopravu a väčšie využívanie diaľkových vlakov pred lietadlami, informoval Breitbart News.

Záver

V snahe odvrátiť „klimatickú apokalypsu“ vlády sveta plánujú vytlačiť ľudí zo súkromných áut, pretože sú vraj „najväčšími páchateľmi emisií“.

Prichádzajú tak s návrhmi, ktoré zahŕňajú zákaz vozidiel na fosílne palivá v mestách po celej krajine s cieľom úmyselne ochromiť bežných motoristov.

Dovolíme im to?

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: nationalfile.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja v mene všetkých občanov žiadam WEF a ostatných globalistov, aby sa vzdali svojho majetku a začali žiť obyčajným životom ako ja. Týmto činom by išli pre nás všetkých vzorom. Za ich uvedomelý čin im vopred ďakujem.

  • Lenže toto oni práveže neplánujú. Nič nevlastniť majú len bežní ľudia, oni naopak chcú vlastniť všetko. Lenže pýcha predchádza pádu a oni budú ešte nemilo prekvapení, ako sa situácia vyvinie.

   • Jan Janosik

    presne tak…. viete co je zaujímavé?… Nikto ani zelení ani globalisti nemajú proti lietadlám, lodiam, truckom, kamiónom…. ale serie ich len autíčko s litrovým motorom v súkromnom vlastnícve… očividná blbosť a priezračné klamstvo… Nikdy som moc neveril v chemtrails, ale v poslednom čase keď sledujem oblohu začínam veriť tomu, že fakt chcú zacloniť slnko sajrajtom aby sme tu pokapali ako muchy v skleníku

    • Súhlas oni ti veľkí európski ekologisti používajú ako dopravu lietadla aj tam kde už fungujú rychlovlaky TGV ktoré sú na kratšie vzdialenosti cca 500 km často rýchlejšie a lacnejšie !!! ako lietadlo. PRIKLAD ZO stredu Lyonu do stredu Paríža to trvá lietadlom aj s autobusom z a na letisko cca. 3 hod Vlakom TGV 2 hod 10 min. a lacnejšie. A pototykam to je prvé, dnes už „zastaralé“ TGV, ktoré ide LEN !!! 270 km/ SANCF už majú teraz rýchlejšie, napr. PARIS EST — STRASBOURG , max.320 km/ h

    • A je zaujímavé, že nikomu nevadia motošporty, kde spotreba a emisie sú až absurdné. Nikomu nevadia cykloetapáky, kde je viac áut a motoriek ako cyklistov.

    • Najväčším spotrebiteľom ropy je US armáda.

     • He – aby sa to nestratilo…
      Ruský úder Evropě. Gazprom místo dodávek přebytečný plyn spaluje
      „Ruská plynárenská společnost Gazprom místo dodávek do Evropy ve velkém spaluje přebytečný plyn. Na rusko-finské hranici poblíž kompresorové stanice Portovaja, kde jsou instalovány turbíny plynovodu Nord Stream 1, hoří už měsíc a půl obří plamen, napsal server The Moscow Times.

      Plamen se objevil 17. června, tři dny poté, co byl průtok potrubím Nord Stream 1 snížen o 40 procent a poté o další třetinu, uvedl finský server Yle s odvoláním na svědky a údaje NASA. Garprom tehdy zastavil dodávky plynu do některých evropských zemí a vyhlásil zásah vyšší moci pro své zbývající zákazníky v EU.

      Gazprom nyní posílá Nord Streamem do Evropy pouze 20 % kapacity a plamen hořícího plynu je u Finského zálivu vidět každý den, píší The Moscow Times.“
      https://www.informacnavojna.tk/article/rusky-uder-evrope-gazprom-misto-dodavek-prebytecny-plyn-spaluje

   • Ako sa vyvinie? 😁 Ja si myslím, že pre bežných ľudí asi veľmi zle. Masovým vrahom zo svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu sa zmení len to, že budú viac a viac ovládať ľudí. Oni vidia že ľudia sa neburia, vidia že ľudia sú tak debilní, že sa nebránia. Takže prekvapení budú iba otroci WEF.
    Iné by bolo to, keby ľudia začali loviť tu škodnu z WEF. Potom, potom by sa niečo zmenilo.

    • My tiež divíme, že v situácii, keď 1% chce depopulovať 99%, tak prečo tých 99% už dávno nedepopulovalo to 1%.

     • Lebo lóže „Humanizmus a Tolerancia“!

      https://humanizmus.sk
      Loza Humanizmus Orient Bratislava | Hladaj v sebe
      Riadna a dokonalá lóža Humanizmus bola založená vnesením svetla 8. mája roku 1993 v Bratislave, pod záštitou Veľkého Orientu Francúzska a stala sa tak pokračovaním tradície, ktorá istého času pohasla. Spolu s ďalšími lóžami je združená v obediencii Veľká Lóža Slovenska. Stále viac zabúdame na svoju fantáziu, na svoje duševné rituály.

      https://blogy.hnonline.sk › mordechaj-kapusta › hra-o-tron
      Hra o trón | HNblogy
      Dajte Like našej Lóži konkurencii Lóže Tolerancia a Lóža Humanizmus v Bratislave. Aj Lóža B’nai Brith prepadá panike. Chlapci z NWO a Bilderbergu sú úplne zmätení z takej konkurencie. https://www.facebook.com/telgartskaloza

     • Pretože násilím sa nikdy žiadne násilie nevyrieši. Možno dočasne, ale dlhodobo nikdy. Riešením je napr. nehrať ich hru, žiť si svoj život a tým ísť príkladom aj okoliu. Každý človek bol stvorený ako bytosť so slobodnou vôľou, každý si je svojim pánom a preto nikto nemá nad ním žiadnu moc (ak si to samozrejme uvedomí). Oni nie sú o nič mocnejší ako my. Sú to takí istí „obyčajní“ ľudia ako my. Čím viac ľudí si to uvedomí, tým skôr sa to všetko skončí. Ľuďom chýba odvaha, to je jediný problém… a kým sa nezbavíme strachu (a myslím tým strach z čohokoľvek, všeobecne), bude nás ovládať kadekto.

     • Rozumieme vášmu postoju, ale pacifizmus nie vždy veci vyrieši. Americkí indiáni tiež viac-menej aplikovali tento princíp a dostali sa na pokraj vyhynutia (mnohé kmene už vyhynuli úplne). Niekedy je boj pre prežitie národa nevyhnutný.

   • Páči sa mi, ako sa vždy povie WEF, lebo je to jednoduchšie, ako označiť hlavných protagonistov uvedených zvráteností priamo menom. Len nech mi niekto netvrdí, že hlavou tohto sprisahania voči ľudstvu je Klaus Schwab (prípadne Bill Gates), ktorého meno v minulom storočí poznal len málokto.

    • Oni sú len hovorcovia. Skutoční navrhovatelia agendy sú Blackrock, Vanguard, Rotschildovci, Rockefellerovci a ďalšie rodiny.

  • Tak tak presne!

  • „Equality“ – ROVNOSŤ neexistuje! A už vôbec nie ako ľudské právo! „Equality“ hlásajú neomarxistickí liberasti! Cielene kanalizujú TÚ SKUTOČNÚ nerovnosť pred „zákonom“ /zvôľou/ a mocou – ako „nerovnosť medzi pohlaviami“. A tak „pohlaviam“ uniká podstata ich nerovnosti – v parazitickom mocenskom systéme nie sú si rovné pred mocou žiadne pohlavia – aj keď ich je už pomaly „200“!
   https://www.praguepride.cz/cs/cteni-a-foto/clanky/1565-dve-nebo-tri-ci-vic-kolik-vlastne-existuje-tech-pohlavi

   • Obávam sa, že tieto zvrátené „múdrosti“ začlenia do učebných osnov škôl a budú nimi vymyvat deťom hlavy…

    • „Vymysli si nepriateľa a poraz ním /tak/ toho skutočného nepriateľa. Toto je Ariadnina niť vo všetkých agendách globalistov a Domu sionu!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,kto nieje slobodným tu-nebude slobodným ani inde,,,,automobil je nesloboda-má viacej nevýhod,než výhod ak to môžme vôbec výhodami nazvať,,,,automobil vás obmedzuje a ožobračuje,,,,kto riadi,plánuje a rozdeľuje-určuje pravidlá,názory a smery,,,,človek nemá počas života tu na nič vlastnícke právo-lebo mu tu nič nepatrí a nič si tu sám nevybudoval-človek je v podstate opustená bezhodnotná existencia,,,,keby ste tu len stromy chceli zasadiť a z nich neskôr postaviť príbytok,tak ani to by nebolo vaše,lebo aj to semienko ako základ nemáte zo svojho,,,,

  • Komentár MÚDREHO človeka!!!
   Áno to musíme požadovať.
   A mimochodom,15 kontajnerovych lodí vyprodukuje toľko emisií, čo všetky osobné vozidlá v EÚ!!!!! A mi musíme voziť skvapalneny plyn,kvôli hlupakom.

   • Žiadni hlupáci! To je ich zámer! Vytáča ma, keď niekto ani zaboha nepripustí, že je to plán! Oni nejdú proti sebe – oni idú proti nám, len oni sú akože naši zástupcovia a ľudia nechcú pochopiť, že nie sú naši zástupcovia, ale nepriatelia! Lebo „sme“ ich volili a ľudia si nepriznajú vlastnú hlúposť – tak považujú za hlupákov ich! Nie sú to hlupáci, je to banda spriahnutých zločincov a treba ich zlikvidovať! Doboha už! Oni stále používajú marxistické pravidlo – „Kto nejde s nami – ide proti nám!“ – a prenasledujú tých, ktorí sú proti! Tak im treba dať ochutnať ich vlastnú medicínu a kántriť ich na počkanie!

    • Israismael

     Véd toto je to, nepochopenie ľudí ze je to plán globalistov… A to ich potom vedie k názoru ze sú buď tupi vodcovia alebo neschopní vodcovia… Popritom je to jasný zámer… Oni nie sú tupi ani slepí.. Akurát vedú slepcov teda tých ľudí čo nechcú vidieť co sa deje vo svete do skazy…

    • Maroš, úplný súhlas. To je odvěký židovský sen , zopár otrokárov, ktorí budú ovládať a vykořisťovat svet. Svet v ich ponímaní, by sa mal stať jedným obrovským smradlavym kibucom. Ten Schwab to je jedna zrůda. — Stickete scchmutzige Juden Sau

    • Presne tak Maroš. 👍

    • Milan Filip

     OK

    • Niesom zástancom násilia ale musím svami súhlasiť. Je to tak je to plán a ak niečo nespravime tak nás vihladia ako škodnu zver.

 2. Miroslav Čižmár

  Podstata vlastníctva je duševná. Ako môžete niečo vlastniť, ked to nepoznáte a neviete si to vyrobiť a opraviť? Keď ukážete auto amazónskemu domorodcovi, on neuvidí auto, lebo nepozná auto. Väčšina ľudí dnes používa veci, ktoré sám nevymyslel a nevie si ich vyrobiť. Pracujú v automobilkách, ale nevedia vyrobiť a opraviť auto. Ruský moskvič ide vyrábať jednoduché auto, ktoré si každý sám doma vyklepe. Skutočné vlastníctvo je duševné a skutočný majetok má hodnotu pre dušu. Duša prišla na svet, aby spoznala lásku.

   • Miroslav Čižmár

    Paragrazoval som Junga. Ten hovorí, že duša prišla na svet, aby získala skúsenosť s neschopnosťou. Čo nás robí neschopnýmí? Láska, hormonálny stav, politický názor. To je to, čo božstvá závidia ľuďom. To je skutočný majetok ľudí, ktorým môžu obchodovať s bohmi.

    • Miroslav Čižmár

     Hodnotu majetku dáva láska k majetku.

     • Miroslav Čižmár

      Čím to je, že láska ľudí k ľuďom podlieha inflácii, zatiaľ čo láska ľudí k zlatu je nemenná?

     • Miroslav Čižmár

      Zlata je na Zemi stále rovnaké množstvo, a ľudí je už osem miliárd.

     • „Láska“ k zlatu je program používajúci symboliku na jeho dobývanie! V podstate základ symboliky vôbec. Keďže som kedysi ryžoval zlato – viem, čo je zlatá horúčka – naozaj to existuje – pri väčšom množstve som sa rozklepal, fascinovala ma jeho krása – vďaka mikro dutinkám sa rýdze zlato leskne-svieti bez ohľadu, z ktorej strany na neho svieti slnko a je fakt nádherné. Som nda tým rozmýšľal, ako je to možné, že človek sa pri tom tozklepe, a potom mi došli všetky tie slovné spojenia a podobenstvá a rozprávky – čo všetko prirovnávame k zlatu a čo všetko naj je „zlaté“. Máme to ako mem v kolektívnej pamäti.

 3. Už by to chtělo vymyslet nějaký nový příběh. Ta klimatická katastrofa už lidi nebere.

  • V zálohe ešte majú falošnú inváziu mimozemšťanov. A nerobíme si srandu.

  • hľadač pravdy

   ,,Už by to chtělo vymyslet nějaký nový příběh. Ta klimatická katastrofa už lidi nebere.”

   Jo ,,oni” na tom ,,novom” příběhu už desetiletí pracujou a ve vhodném okamžiku, až dozraje doba a technologie k tomu bude připravená – ten plán spustí naostro. A bude to taková celosvětová meinstrímová lóžová propaganda, že covid bude proti tomu jen šuvix! Už teď na tu zednářskou propagandu mnoho lidí naletělo a co teprve pak, až to spustí v reálu?!…
   ————————————————————————————————————-
   1.) POSLEDNÝ DIABLOV PODVOD – MIMOZEMŠŤANIA, Očité svedectvo o padlých duchoch. (VIDEO)
   Poznámka redakcie: Drahí bratia a sestry v Kristovi! Možno si pamätáte, že počas rokov našej práce sme vás varovali a často sme vám pripomínali, že posledným pokušením ľudstva, ktoré diabol pripravuje, bude takzvaný „príchod mimozemšťanov“, ktorí sú démoni.

   Svätý Gavriel (Urgebadze) pred tým varoval: „Diabol má 666 pascí. V čase Antikrista budú ľudia čakať na spásu z vesmíru. To bude najväčší diablov trik. Ľudstvo požiada o pomoc mimozemšťanov, pričom nevie, že sú to démoni.

   V našich publikáciách sme sa opakovane odvolávali aj na výroky Wernhera von Brauna, ktorý v polovici 20. storočia vyhlásil, že posledným predstavením pre ľudstvo bude invázia mimozemšťanov. Svojmu spolupracovníkovi a asistentovi by povedal: „Pamätaj, dievča, pamätaj: posledná mapa Ameriky sú mimozemšťania. Budúce generácie budú presvedčené, že my, pozemšťania, musíme vybudovať vojenské medziplanetárne základne na ochranu Zeme pred mimozemšťanmi. Nezabudnite tiež, že to všetko sú lži!“.

   A toto video (od 57. minúty) z roku 1982 hovorí o udalostiach zo 40. rokov 20. storočia, keď slobodomurári, ktorí komunikovali priamo so Satanom, varovali, že sa pripravuje globálna lož o príchode „mimozemšťanov“, ktorí majú ľudstvo odviesť od Boha k nepriateľovi ľudskej rasy. Satan to povedal, aby to ľudia „zhltli“….

   Drahí bratia a sestry! Tento čas už v skutočnosti nastal. Nie dnes, ale zajtra všetky svetové masmédiá oznámia kontakt a stretnutie s mimozemšťanmi a ukážu ich. Prečo o tom hovoríme tak dlho a často? Áno, pretože mnohí naši pravoslávni bratia a sestry sú presvedčení, že na iných planétach existujú iné svety a civilizácie. A nepochybne, keď sa ohlási stretnutie s nimi, takmer všetci títo ľudia uveria tejto lži a zničia si dušu.

   Chceme, aby ste si po zverejnení tohto podvodu spomenuli na to, pred čím sme vás varovali celých 13 rokov našej práce. Že neexistujú žiadni mimozemšťania! Sú to démoni! Kto má rozum, nech pochopí! Pomôž nám, Pane, a ochráň nás pred diablovými sieťami!

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/89662-finalnyj-obman-djavola-inoplanetjane-rasskaz-ochevidca-o-padshih-duhah-video.html
   ————————————————————————————————————-
   2.) desaťročia prebiehajúca propaganda slobodomurárskych lóží o ,,UFO“ – príprava scenára na ,,príchod mimozemšťanov”. Hlavnou úlohou tohoto je úplné zničenie kresťanskej viery (nie absolútne!):
   https://www.badatel.net/ako-technokracia-vyuziva-neviditelnych-nepriatelov-na-strasenie-sveta/#comment-103339

   • Israismael

    K tomuto len jedna, dve, možno tri poznámky😍… Áno sú to démoni alebo padli anjeli tzv mimozemšťania, pretože z pohľadu človeka majú iné tela aj keď podobu majú ako človek (žiadne tykadla a pod), ale sú jemnohmotni v telách a tak sa nemohli a ani nechceli prejavovať ľuďom na Zemi….. a nechceli sa samozrejme ani prezradiť, kto sú co sú… Z hľadiska stvorenia keď to prehliada znalý a vediaci je Zem ta úplne nízka časť (sféra) stvorenia videna od spodu smerom hore.. Ďalšia časť stvorenia nad pozemskou hrubohmotnostou, teda kam patrí aj naša Zem je tzv. jemnohmotnosť, teda územie Druhého Sveta kde sú duše všetkých zomrelých po smrti, ktoré teda umreli tu na Zemi, je ich viac tých jemnejších častí vyššie nad nami a podľa Zákona tiaze a Zákona príťažlivosti sú to temné ale aj svetle časti.. Tu by som podotkol ze v tejto spomínanej časti sveta jemnohmotnosti žijú aj démoni a padli anjeli… .. Nemôžu si len tak podľa zákona božieho laskovat od priestoru k priestoru a smerom k Zemi.. Našli však spôsob, každý vie aky(UFO) ze ako by sa mohli prejaviť a to bude teda aj ta falošná mimozemska invázia a ich prejavenie sa tesne pred tým ako ma dôjsť k druhému príchodu Božieho Syna … Aby som ešte doplnil dalej…. Nad svetom jemnohmotnym je oblasť ci sféra bytostneho tzv Valhala a tiež sféra odkiaľ prichádzajú na svet naše pozemské zvieratá..Valhala je najvyššia časť bytostneho, vládcom je Zeus.. To nie je rozprávka tentokrát ale tak je to v tej sfére, ktorá má dotyk už so sférou duchovna..
    Nad touto sférou Bytostneho sveta, je teda oblasť ktorej sa hovorí ze tam patrí každý vyvinutý a očistený duch – človek, ktorý sa správne vyvinul tu na Zemi a spoznal ze ma živého ducha a naladil ho na duchovnú sféru, na duchovnú oblasť a je to tzv Raj, opisovany aj v Biblii… Až toto je náš domov ale dnešní ľudia s takou naladitelnostou akú majú sa skôr dostanú do tých temných sfér hlboko pod Rajom a hlboko pod bytostnou a aj jemnohmotnou sférou.. Čiže klesnú dole do temna.. To sú ľudía ktorí nespoznalí ze majú živého ducha a riadia sa len pochybným rozumom, napriek tomu ze sú vysoko vyzdvihovani vo svete..
    Vysoko nad duchovnou ríšou a absolútne nepochopiteľná vzdialenosť od Zeme, nemeratelna ľudskými zmyslami je Božská sféra… Všetky sféry sú obývané oddelené deliacim pásom hmlovin.. A ako som už povedal našim domovom (tým pravým) nie je Zem, tu sa len vyvíjame a učíme, ale po odložení všetkých hmotných obalov a po vyvinuti ducha vchádzame do svojho domova do tzv Raja(spoznaj Pravdu Božiu nie tu pozemsku, uč sa a vyvinies rozžiaris svojho ducha.) . Tiež to nie je žiadna rozprávka a pod.. Preto treba sa učiť…. je taka moznost získať poznanie tu na Zemi verte mi len treba hľadať a prosiť o to a človek sa k tomu dostane so stopercentnou istotou .. Je už najvyšší čas.. Lebo všetko sa uzatvára tu na Zemi a kto premešká svoj vývin bude mať veľký problém.. Spravodlivý sudca je totiž na dosah a príde súdiť toto ľudstvo…

 4. A u nás sa klasicky na východe zase začal „náhodou“ šíriť prasačí mor. https://www.cas.sk/clanok/2704231/na-vychode-potvrdili-africky-mor-osipanych-v-ohnisku-museli-usmrtit-desiatky-zvierat/ Čoskoro vypustia vtáčiu chrípku, aby nám pozabíjali všetky hospodárske zvieratá ! Aj takto sa likviduje poľnohospodárstvo… ale naši farmári sú ticho… keď im všetko vykape alebo to vybijú nariekanie im nepomôže a my budeme bez mäsa !

 5. Ja sa už len čudujem že jaký magor im toto žere?! Žiadne globálne oteplovanie nie je,je to blud resp. záležitosť ktorú vytvárajú oni upravenými chemtrails lietadlami.Oni všetko vytvárajú tak aby zničili svet a došli k počtu pol miliardi.Nerozumiem ludom ktorý to zežerú a hovoria áno treba šetrit ako veci ,nejazdit veľa,robiť autá na batérie,nespalovať konáre a podobné somariny a pozrite sa na tých milionárov a miliardárov na čom chodia,na čom jazdia,na čom lietajú,na čom sa plavia-vy si myslíte že miliardár robí to čo chce on sám od ludí!?Zabudnite!!! Hlúpe ovečky že tak musím písať sa očkovaním upísali šelme,farmaceutickému priemyslu,smrti,chorobe a nepoužívali vlastný rozum ale nechali masových vrahov rozhodovať za svoje životy!!!! A miliardári si tlieskajú že vražda sa im podarila!!! Super nie! A pýtam sa koho zatvoria?! Nevadilo vám že nikto neberie za daný produkt zodpovednosť?! V živote za menej hodnotné veci chcete záruku,a ked sa jedná o údajnú vakcínku-otrovu a smrť tak tam máte dôveru aká sa nevidí ani u krestanov.Divné,?! Nezdá sa vám?!

  • „Štúdiová“ poprava – na značkovom povraze.
   https://cpb-us-w2.wpmucdn.com/blogs.pace.edu/dist/1/154/files/2014/01/evin-6.jpg

  • Israismael

   Samozvani vládcovia sveta ktorých nik nevolil si myslia ze ovládnu svet a budú vládnuť do skončenia sveta a naveky.. Aký to omyl prezivajú títo zdutelovia a namyslenci… Prvým dychom Svetla, prvým zachvevom Božím budú poslaní tam kam patria… Človek by to ľudovo povedal,, do vecnych lovist „… A to už nebude trvať tak dlho… Treba vydržať co nachystali, oni to urobia s ľudstvom co planuju, ale nebudú sa tešiť dlho.. Len na krátko…

  • Nu prostě nepřemýšlí, nepoužívají svůj mozek, nefunguje jim pud sebezáchovy a nemají šestý smysl. Duševně jsou vyprázdnění, lehce manipulovatelní a dlouhodobou propagandou se stali otupělí a bezvýznamní. Sajrajt jim pravděpodobně ovlivnil vědomí a já jsem přesvědčen, že spousta z nich je částečně nebo úplně přeprogramovaná. Ten sajrajt který do nich vrazili nesplňoval žádné požadavky na bezpečnost, neprošel požadovanými klinickými testy, nikdo nedal nikomu záruku bezpečnosti, natož možnosti nějakého odškodnění i když to je k ničemu když přijdete o zdraví. Jenže byla li ta původní předcovidová společnost zombifikovaná, tak tento covidový atak tím sajrajtem to dovršil. Lidé přišli většinově o důstojnost, dovolí pár grázlům, aby ovládali jejich životy. Dnes tu prostě žije z velké většiny zbabělá generace a mám velké pochyby o tom, že se to jen tak změní. Protože, aby se něco změnilo, museli bychom jít jako staří Číňané proti proudu řeky až k pramenu a tam hledat příčinu tohoto dnešního stavu. Toto mám z knihy vašeho lékaře TČM pana V. Anda. Jinak ještě dodám, že když lodě byly dřevěné tak chlapi byli železní, teď když jsou lodě železné tak chlapi jsou dřevění. A to je nezpochybnitelné.

  • Ahoj Jozin. Perfektne si to zhrnul. Musím fakt uznať. 100% s Tebou súhlasím ohľadne tej záruky. Je to aj pre mňa nepochopiteľné kde sa vytratilo kritické myslenie ľudí.
   Čo robí VAC z duchovného hľadiska rozoberať zmysel medzi ľuďmi, ktorí sú neveriaci zmysel nemá. Ten rohatý z pekiel musí mať momentálne z takéhoto stavu veľkú radosť inak.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a kto je tu pánom a koho je tento „dom“???? a čo je to ten úžas automobil????-smradľavý veterán so vzhľadom mimozemskej príšery či jašterov,,,,na vine ste všetkému vy a to všetci-ulakomíte sa na každú zhovadilosť tohoto zvráteného sveta fungujúceho na dlh,,,,predali ste svoje štáty,volíte si do politiky podnikateľov a zahraničných vyštudovancov,,,,v každej oblasti techniky nepoznáte hraníc-všetko preháňate a všetkým plytváte,,,,automobily sú ako kone a na koňoch sa vozia iba páni a ich vojaci,,,,skrz automobilov so spaľovacími motormi ste naplnili sami,hoci akoby nevedome akt plánov elít-zamorenie sveta automobilmi a ich bezhraničnému používaniu s nedoziernými dopadmi na klímu,kôli ktorej vám bude postupne všetko odoberané,,,,elity iba kopírujú a napĺňajú diablovu ideu-dávaj a ber!!!! všetko čo tu vlastníte a používate nemáte z vlastných zásluh,lebo ste sa s tým nikdy nemuseli zapodievať,ale práve skúmanie a správny výber je podstatou existencie človeka,ako aj schopnosťi rozlišovať a predvídať,,,,nič z toho vy nenapĺňate a preto je na každú vašu akciu aj príslušná reakcia-je to spravodlivá forma odplaty a ponižovania toho,kto nieje hoden povýšenia,,,,elity majú na rozdiel od vás večšiny rozum vedomosti a plány-vy máte iba rečičky a prázdné hrozby,,,,pozrite si ako vždy dopadli prevraty a revolúcie vo víznamných krajinách-nikdy sa nič podstatné nezmenilo,ako aj tu v bývalom československu keď ste vyháňali komunistov-po 90tom práve ich potomkovia sa dostali do politiky a k moci a ku veľkým peniazom pri privatizácii,a dodnes zohrávajú v pozadí víznamnú úlohy kontroly nad krajinou-štátom,,,,vyhnaním tichých ruských vojsk,ste si sem nasáčkovali hlučné a predražené nato kokainové postavičky,,,,slovensko je krajina zablokovaná v 90tých rokoch-kedy bol automobil a zahraničná mena vzácna,namiesto poľnohospodárstva ste si postavili fabriky na veterány,,,,každý z vás je defakto automechanik alebo itečkár,,,,lenže zabúdate na hlavný orgán otroka požierača-a to žalúdok (nie mozog),,,,slovensko potrebuje zdravé polia pre bohatú úrodu a pastviny pre dobytok,zdravé spodné vody,nevykácané lesy,ochranu trávnatých porastov a výrobu zbraní pre svet,ktorý sa chce vyvražďovať a hlavne dobre jesť a piť zdravú vodu,,,,zo spojencov si robíte nepriateľov a z nepriateľov spojencov,,,,občan je majetkom štátu a štáty patria systému a systém riadia elity a nad elitami je už „siedmy“.

  • citujem ťa:
   skrz automobilov so spaľovacími motormi ste naplnili sami,hoci akoby nevedome akt plánov elít-zamorenie sveta automobilmi a ich bezhraničnému používaniu s nedoziernými dopadmi na klímu

   autá nemajú žiadny, absolútne žiadny dopad na klímu

   pred tristo to vypadá tak, že na Sibír padlo nejaké veľké mračno asteroidov, rozbilo a zabilo to Tartáriu.
   Predtým na Sibíri boli asi niečo medzi subtrópmi a teplým pásmom, potom Sibír zmrzla.
   Teraz sa to podnebie dostáva do stavu pred tristo rokmi.

   autá a ich vplyv na podnebie a oteplovanie, to je kravina

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,všetky vozidlá spotrebuvávajú nielen palivá,ktoré je treba získať prepraviť upraviť a uskladňovať a predávať,ale aj dýchajú-zhltnú čistý vzduch a znehodnotia ho čiže nielen spaľovaním,ovzdušie zohrieva aj plechová karoséria a pohonné jednotky ako aj brzdy a klimatizácie,,,,inak by sa teplota od slnka lepšie rozložila keby ste nevykosili všetky trávniky a nevyrúbali stromy,,,,roboš motorista nemôže vedieť ako sa to prejavuje-keď neustále sedí vo veteráne na splátky a púšťa si klímu,,,,zavri sa v garáži na dve hodiny a naštartuj veterána a sadni si za volant a uvidíš čo ťa zabije,,,,skús sa prejsť na frekventovanej križovatke keď majú červenú okolo vozidiel a uvidíš ako ti bude teplúčko a skvelý vzduch,,,,vaše výpočty a propagandistické žvásty skorumpovaných vedcov a politikov si strčte do orálov,,,,samotná výroba a prvovýroba súčiastok a stroj pre výrobu áut je súčasťou celku znečisťovania,to že si niekto kúpi auto a má ho v garáži a použije iba zriedkavo je prirodzené používanie k nevyhnutnosti,,,,kôli autám sa stavajú autoservisy,autopredajne atd a tam stroje tiež fajnovo zasmradia-súčtov všetkého je automobil a vozidlá največším znečisťovateľom na tejto planéte,,,,pre lepšie pochopenie si skúste predstaviť fabriku v ktorej otročíte a to bez-šatní,jedálne a bufetu,záchodou a umývarní a tak isto aj autá potrebujú kolos asistenčných zbytočností,aby mohli byť v prevádzke,,,,keď nebudú autá-bude svet citeľne odľahčený,,,,

    • nevyťahuj z jedného planetárneho obrovského problému iba autá

     áno, zasmradzujú, ale nie sú príčina zmeny podnebia

     ani celý priemysel nie je príčina zmeny podnebia

     to je Slnko
     plus planéta sa vracia do svojho prirodzeného stavu spred tristo rokov

     takže s tvojimi argumentami o strašných autách nesúhlasím.
     autá sú len malá časť celkového priemyselného znečistenia a ničenia planéty

     • zvrhlý deduško večerníček

      A na toto si prišiel ty s nejakým tímom vedcov po mnohoročnom výskume v súčinnosti s poprednými klimatológmi, paleontológmi, historikmi, chemikmi a astonómmim alebo si si niekde zas len prečítal nejaký článoček niekde na houno-stránke dot com napísanom nejakým mudrlantom čo práve dokŕmil svine, hodil sliepkam a poďho na internet rozdávať nejaké kvázi informácie ? Fascinujú ma takýto ľudia, poprední vedci tápajú ale on v tom má všetko jasno ! Veď ráno jedol obáranú slanimu , tak musí to sakra vedieť, nie ???

     • zvrhlý deduško večerníček
      síce tento odkaz už nikto neprečíta, ale to nevadí
      choď do p.če
      robím to zriedkavo, takto hrubo, ale je to primeraná reakcia na teba 🙂
      krátka, jasná a výstižná, za viac nestojíš

 7. Troška z iného súdka. Nuž divadielko bu-bu-bu covid sa pomaly končí, ľudia už týmto hajzlom vo väčšine neveria, resp. väčšina zaočkovaná už nechce ďalšie mňamky, už o tom píše aj mainstream so super reakciami diskutujúcich: https://www.topky.sk/cl/10/2356785/COVID-je-uz-na-urovni-sezonnej-chripky–TOTO-zmenilo-hru–Vlny-vsak-budu-prichadzat-kazdy-pol-rok#disqus_holder !
  Čo bude teraz? Nuž prehodia sa na chrípku, na ktorú už vyrobili rovnako smrtiace očkovacie látky, ktoré budú tlačiť spolu s tzv. liekmi proti covidu, ktoré sú rovnakým sajrajtom ako očkovacie látky ! Proste menia taktiku, ale tlačia ďalej na pílku ! Depopulácie sa nikdy nevzdali a nevzdajú, sú ňou psychopaticky postihnutí a urobia preto čokoľvek, preto vymysleli aj green deal, lgbti, gender a iné zvratky, ktoré financujú, šíria a podporujú ! Kult smrti je to, čo ich vzrušuje, úchylákov sociopatických slobodomurárskych !!!

  • Vždy bolo sezónnou chrípkou, ale takto sa z toho elegantne vykrútili a ovčania im to zasa zožerú aj s navijakom.

  • Myslím, že stačí odpovědět, že jsou to skutečně úchylové. Je ale zapotřebí je zastavit, jenže oni nejméně polovinu populace přeformátovali a změnili jim vědomí. A jedou dál. Dnes se dá těžko předvídat jak to skončí.

 8. kvakcína je sloboda

  nech začnú miliardári od seba a miesto súkromnými tryskáčmi nech cestujú na bicykli a plavia sa na plachetniciach, nech otvoria brány svojich palácov bezdomovcom, a peniaze nech rozdajú chudobe!!!

 9. svatoslav butora

  Vyzývám bláznom z WEF, aby so svojím globálnym Idiotizmom prestali ohrozovať Svet Ľudí.

  • Israismael

   Ich plán NWO, Veľký reset.. Klaus Schwab.. Hodný to mena toho malého zvieratka ktorého nazývame svab.. Oni sa žiaľ nezastavia.. A preto ich musí zastaviť nie človek lebo na to nebude mať silu bojovať s diablami ale bude ich musieť zastaviť Božia sila v zásahu z hora…

 10. Nacistický mainstream zase začína chŕliť klamstva a manipuluje v mene platenej genocídy : https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/635849-obavy-zo-smrtiaceho-ockovania-sa-nenaplnili-obeti-je-sedem/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box ! Toto ale NAKA nezaujíma, veď čo ich je po ich príbuzných, priateľoch či susedoch. Hlavne miestečko a plat má pre nich skutočnú hodnotu. Čo tam po ľudskom živote a podvodoch a klamstvách politikov, novinárov a pseudo-lekárov ! STOKA !!!
  Pýtam sa, kde skončili všetky testy občanov SR po veľkom testovaní? Kto a na základe akého práva či súhlasu dotknutých poskytol genetické údaje národa nikomu v zahraničí? Toto nech vyšetruje kurva NAKA !!!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ej veru-realita a môžno aj reality,lebo po takýchto šmejdoch vám rozumčeky behajú-stavať na úriodnej zemi chýže v ktorých nebude mať kto bývať,lebo buď ste stále v práci,na služobkách,alebo v zahraničnomzahraničí,alebo na dovolenkách a víletoch kde míňate a potom fňučkáte,že nemáte z čoho luxusne-akože dôstojne žiť,,,,viď rozhadzovanie verejnými financiami na zdravorníctvo školstvo a štátnu správu,lebo oni majú stále málo a keď im citeľne zvýšia platy,tak si na ne rýchlo zvyknú a zasa im bude málo,lebo v kocúrkove na marse majú platy ešte vyššie,,,,politici-podnikatelia-populisti si kupujú hlasy voličov podľa stupňov na slobodomurárskej pyramíde,,,,dodnes napríklad skromnejší,ktorí niesú nenažranci ako vy kočovníci robošina živoria zo sociálnych dávok a podpor ako v 90tých rokéoch,,,,každý politik ľutuje chudobu-len oni radšej vidia človeka opretého v pote na linkách fabrík ich spojencov v rámci využívania ľudského potenciálu-čiže zotročovania a okrádania človeka o jeho život a šancu v živote získať body pre nový život,,,,vševidiace oko mi pomôže toto všetko zničiť a prestavať,,,,

  • Obesíme ich!

   • Konečne ťa to napadlo …

    • MnE to napadlo /napadlo MI/ – a vyjadril som to aj písomne menežmentu jednej nemenovanej „fico“korporácii, v nemenovaných súvislostiach, že keď nás budú takto ojebávať – ľudia ich obesia /aby som sa vyhol tomu MY, teda ja – ale možno „moji“ ľudia/. Ani nepípli a vyšli mi neštandardne v ústrety. Zdá sa, že sloveso „obesiť“ má pre nich magický význam, zvláš keď to dostanú čierne na bielom! Zrejme ho treba používať častejšie aj v oficiálnom styku. Ono „obesiť“ znamená čistú robotu, čomu biele goliere veľmi dobre rozumejú – odrezať im hlavy je fuj, prehnané, a teda nepravdepodobné, dramatizované. A možno – vec ich podvedomia – je to tým, že sú to KRAVAŤÁCI – teda predurčení na obesenie! Tak!

     • celkom výstižne si to napísal nie je k tomu čo dodať pochopila som…

 11. Šváb patrí ku klanom USA/Sionu/pax americana a nie ku Globalistom. Globalisti vytvorili štruktúry Pax Americana/Britanica a Sionismusus ale tí sa im v posledných rokoch vymkli z pod kontroly a začali viesť vojny vo svete (spustili kovidovu agendu a ďalšie agendy) na vlastnú päsť bez účasti Globalistov. NWO , vojny a c19 ktoré spustili USA a Sionisti sú pre nich príliš veľkým sústom na ktoré nemajú dostatočnú riadiacu kapacitu.
  A aby sa nezosypala civilizácia na Zemi a nezahynuli s ňou aj samotní Globalisti tak sú Globalisti nútení zlikvidovať štruktúry USA a Sionu. A tiež ich poskokov. A to ekonomické fórum – tú najnižšiu etáž – tú žumpu z hľadiska hierarchie elít tak tú čaká tiež koniec tak ako celý „západný projekt“ – dielo Globalistov. A keďže sa tu USA elitám nepáči – to odstrihávanie od zdrojov na Zemi tak začali bojovať proti Globalistom po celom svete, v každom štáte. Keby USA dalej plnili plán svojho pána – Globalistov tak by ten NWO prišiel pomaly, postupne a z minimom chýb v riadení, ktoré by museli korigovať. Ale keďže USA Elity sú degenerovaní tupci tak ten plán c19 spustili svojvoľne a ako hurá akciu a ešte k tomu zavarlili Globalistom aj Ukrajine a staručký hovorca Globalistov to tam musel ísť hasiť ( do Davosu) aby zachránil pre Globalistov časť banderovskej liahne. Preto Macron a iní USA poskoci v médiách s.rali Nagy v kockách.
  Takže celá tá spackaná akcia c19, NWO v podaní elít USA ide o kytek aj s vývesným štítkom Davosu Švábom. Čaká ich koniec, riadený rozpad kolektívneho západu na čele z USA GB.

  • Israismael

   Ľudia im prekukli celý ich covid a prekukli o čo im išlo v tých vakcinach proti covidu…ľudia začínajú chápať aj tu hroznú odpornu zio-anglo-americku os zla ..Začínajú chápať čo sa skutočne deje na Ukrajine …
   Pripájam dva články ,ktoré treba ale preložiť cez Google kto nevie po angl..ty je niečo čo sa len tak neobjaví ani na MSM ani na alternatívne :

   https://stateofthenation.co/?p=127012
   https://stateofthenation.co/?p=126850

  • O tom hovoril prof. Jurij Paarin uz v roku 1998 na svetovom ekonomickom fore v Linzi -krach dolara a rozpad USA… predstavil tam dokonca aj novu mapu – rozpad USA na 6 casti… kto vie rusky, je zaujimave ho sledovat a Telegrame… myslim ze dost dobre vie co hovori a predpoveda…. neustale prizvukuje 9.9. 2022- termin dokedy sa ma vsetko zo strany Putina ukoncit… 24 rocny cyklus…treba ho sledovat… hovori o avrate Trumpa a novej Jalte 2 a ako bude vyzerat Europa a Azia po Jalte2… ucastnici… Putin, Trump, Si Thin Pin….
   pocul uz o tom niekto?

 12. Už len to by som chcel vidieť,ako berú autá našim Cigánom.To by veru zle pochodili… Tí chodia autom aj do obchodu, ktorý je od ich domu necelých sto metrov.Aj keby stál benzín 10eur za liter,tak sa budú voziť.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,cigáni sú rómovia a rómovia sú pôvodom židia,resp.ich blízky evolučný tuning,,,,rómovia sú jednotní,ale majú jednu podstatnú závadičku-nikdy nepovstanú silou voči majorite-čiže živiteľovi a nositelovi v parazitovaní,,,,čiže rómske revolúcie určite nebudú-to by šli sami proti sebe,,,,rómska taktika-neustále na seba poukazovat a zviditeľňovať sa dobiedzaním pomyselnej červenej čiary,že tu sú a to za všetkých okolností,toto je to ich umenie a kultúra v rámci rómskeho rasizmu,,,,dúfam,že sa dočkám aj toho,že rómovia budú raz reprezentovať slovensko v tenise,lyžovaní,cyklistike,hokeji,plávaní,,,,doba bude rýchla a prinesie mnoho prekvapivých momentov,,,,ak chcete prežiť drahotu-musíte sa už teraz zbavovať príveskov a zbytočností,,,,hromadná preprava je budúcnosť-blízka budúcnosť a reálna budúcnosť.

 13. Toto je pecka !!!
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/v-holandsku-se-uskutecni-velky-celosvetovy-summit-odpurcu-velkeho-resetu/#comment-15554 !
  Ale kedze tema Velkeho resetu je v SR temou TABU pre vsetkych verejne posobiacich, pocnuc politkmi a konciac primitivnymi tv kanalmi, obavam sa, ze tam vela erudovanych zastupcov od nas nebude… a kupene zradne media budu mlcat ako hrob!

 14. Ešte ste to nepochopili? NEBUDETE NIČ VLASTNIŤ A BUDETE ŠŤASTNÝ!

 15. Ked chcem byt štastný,budem vlastnit to čo mi robí radost,a nedovolím nikomu aby mi tú radost kazil.

 16. …vďaka za informácie…ozaj vysvetľujúco podané Israismael…všetko má takú hodnotu, akú tomu my sami dáme…verím tomu, že plány globalistov ľudia ,,prekuknú“ čím ďalej, tým viac…po Holansku sa určite pridajú ďalší……

 17. …presne tak, aj týmto sa dá to šťastie udržať….

 18. …čítala som ,,robiť“ a ono je tam ,,vlastniť“…,,radosť“ má rôz.podoby…

 19. Ono to je uplne v poriadku a dava to zmysel a uz to tak je vo velkych mestach napr v cine… Lebo tam keby kazdy mohol mat auto a mal k nemu lahky pristup a mohol nim v meste chodit sam do prace, tak to mesto by skoncilo, by sa tam udusili a cesty by sa upchali totalne…. Ale to treba riesit tam kde je to problem… V Trebisove ani vo Svidniku to problem neni a ani dalsich 50 rokov zrejme nebude…

 20. Tak to si sa teraz dosť „sekol“Jerry 19.Ja pochádzam zo Svidníka a ver tomu ,že je to tu poriadne upchaté autami, zopár rokov dozadu to tu bolo ešte horšie, keď tu cez mesto jazdili kamióny smerom na Dukelský priesmyk a ďalej do Poľska,teraz tu máme konečne obchvat,ale aj tak,na to, že Svidník je desať tisícové, malé mestečko tak to by si neveril ,ako je to tu prehustené autami.Dnes je už jedno,kde žiješ,áut je všade plno.Asi si vo Svidníku v živote nebol, keď píšeš,že ďalších 50 rokov tu problém s autami nebude.Je to problém už teraz, príď sa tu niekedy pozrieť a potom môžeš aj objektívne napísať niečo z vlastnej skúsenosti,nielen z tvojich dohadov.

 21. Nie súkromné vlastníctvo aut zrušiť. Treba zrušiť vôbec výrobu akýchkoľvek automobilov i lietadiel. A to okamžite. Zo dňa na deň.

Pridajte komentár

*