Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Europarlament schválil Gatesove „digitálne ID“, ktoré vylúči neposlušných občanov zo života v spoločnosti


Print Friendly, PDF & Email

Europarlament schválil Gatesove „digitálne ID“, ktoré vylúči neposlušných občanov zo života v spoločnosti

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Globalistický miliardár Bill Gates požaduje, aby aj ostatné svetové vlády nasledovali príklad Európskej únie a Indie a schválili jeho systém „globálneho digitálneho ID“, ktorý má v sebe zabudované funkcie určené na vylúčenie ľudí z účasti v spoločnosti, ak nebudú dodržiavať globalistickú agendu.

Európsky parlament minulý piatok oficiálne schválil „Európsku peňaženku digitálnej identity“, čím položil základy pre čínsky systém sociálneho kreditu, ktorý trestá vylúčením zo spoločnosti tých, ktorí sa rozhodnú nedodržiavať vládou stanovené pravidlá.

Inak všimnite si na úvodnom obrázku, kto stojí za Billom Gatesom. Áno, je to slovenský eurokomistár Maroš Šefčovič!

Eva Vlaadingerbroeková na sociálny sieti X (bývalý Twitter) zverejnila nasledovný status:

V preklade do slovenčiny status uvádza:

„Európsky parlament včera oficiálne schválil „Peňaženku európskej digitálnej identity“. Hoci tvrdia, že to bude dobrovoľné – podobne ako tvrdili, že očkovacie covid pasy budú dobrovoľné – tento systém je položením základov pre štátny dohľad na spôsob čínskych sociálnych kreditov.

Cieľom Európskej únie je, aby digitálnu identifikáciu používalo do roku 2030 až 80% obyvateľstva v takmer každej oblasti života – od cestovania cez sociálne médiá, prihlasovanie na internete, návštevy lekára až po verejnú dopravu. Vašu digitálnu peňaženku budete potrebovať v podstate všade.“

V rámci príprav na tento nový systém sa Grécko stalo prvým štátom EÚ, ktorý minulý týždeň začal sprístupňovať občanom digitálne identifikačné karty.

Globálna elita v minulosti vždy popierala, že plánuje zaviesť digitálnu identifikáciu ľudí, pričom každého, kto sa odvážil odhaliť ich plány, označovala za „konšpiračných teoretikov“, ktorých treba na sociálnych sieťach umlčať a v niektorých prípadoch ich dokonca uvrhnúť do väzenia.

Dnes si však už naplno zložili masky a otvorene komunikujú svoje zlovestné plány pre ľudstvo.

Prírodná liečba osteoartritídy

Technológia digitálnej identity, ktorá je známa ako eID, poskytne politickej elite v Európe právomoc zmraziť bankové účty ľudí, zabrániť im v nákupe leteniek, potravín, základných životných potrieb a akýmkoľvek zmysluplným spôsobom sa podieľať na živote spoločnosti.

„Digitálna identita nie je len pas, ktorý budete mať vo svojom iPhone vo forme digitálneho pasu. Zahŕňa takmer všetko, čo o vás vláda chce vedieť,“ povedala Eva Vlaadingerbroeková.

„Nevýhodou toho je – a dúfam, že to ľudia začnú vidieť – že vás vláda môže zablokovať. Ak si budete chcieť kúpiť napríklad burger, na obrazovke pokladne vybehne červená výstraha, že transakcia bola zamietnutá. Alebo keď si budete chcieť kúpiť cestovný lístok, prípadne čokoľvek iné, čo sa vláda rozhodne pre vás zneprístupniť.”

(Súvisiace: EÚ vyhlasuje, že občania, ktorí odmietnu digitálny identifikátor Billa Gatesa, budú vylúčení zo spoločnosti.)

„Sú veľmi otvorení a úprimní, čo sa týka ich cieľa,“ pokračovala Vlaadingerbroeková.

„Mali by sme brať ich slovo veľmi vážne a povedať „Nie, do pekla!“. Mali by sme okamžite zrušiť týchto komunistov, mali by sme im povedať vypadni z môjho súkromného života, nenechám ťa sledovať, čo jem a kam chodím.“

Záver

Globálna elita je odhodlaná posunúť autoritárstvo na úplne novú úroveň, ďaleko presahujúcu všetky pokusy v Hitlerovom Nemecku alebo Maovej Číne.

Zlovestne, Svetové ekonomické fórum (WEF) prišilo v septembri so sériou článkov, ktoré presadzovali zavedenie digitálnej identity. WEF sľubuje, že nová „bezhotovostná spoločnosť“ a digitálne ID budú verejnosťou vítané, lebo ide o „technológiu vyžadujúcu si nulové technické znalosti“.

Naozaj si myslia, že sme hlúpi a že ich zločiny proti ľudskosti im prejdú?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Digitálne eID musia schváliť všetky vlády EU. Takže tam sa odhalia všetci hadi naplno, koniec divadielka a výhovoriek. Sloboda alebo tyrania, inej cesty niet! Takže sprostí ľudia, verte ďalej rozprávkam o dobrovoľnosti eID, rovnako tomu, že hotovosť nebude zrušená a pod. Pamätajte, čo povedal bojovníka za slobodu, ktorého po 17. novembri hneď chartisti s Havlom odkopli, tj Karel Kryl: „Veriť možno v Boha, v prírodu, v krásu ale nie politikom. Tých treba kontrolovať, lebo len idiot, verí politikom !“.

  • P.s.: Pamätáte si koľko globálnych protinárodných narcistických „expertov“ už vychoval SMER, od Ševčoviča cez Lačáka, kedysi aj Korčoka, Beňovú a ďalším do zbierky bude Pellegriny… samá faloš, pretvárka a divadielko pre plebs! Všetci boli z jednej dielne, jednej stajne všetci ! A spomeňte si na to najmä počas volieb do EU parlamentu ! Áno SMER bojuje s pravicovou opozíciou (bývalej vlády), ale v Agende 2030 sú všetci za jedno ! Majú rovnakého pánička !

   • Kollár kritizuje Korčoka – ako ten prešiel minulým a súčasným režimom, a stranami pri moci. ??? Ale však nič sa nezmenilo – oni sú stále tí istí marxisti a „komunisti“, tak prečo by mal Korčok od nich niekam – a kam – odchádzať?
    https://www.infovojna.bz/article/video-zoro-kollar-pozdrav-ivanovi-korcokovi-4-cast

    K tým zoznamom nežiadúcich – veď takto sa zároveň automaticky vytvorí INVERZNÝ zoznam vyvolených! Čo je to zoznam neočkovaných v množine všetkých obyvateľov, keď systém pozná tých očkovaných? Každý zoznam je začiatok plánu – jeden budú mať oni – druhý budeme mať my!

    Každý banket má svoj VIP zoznam – bez toho to nie je banket, ale Black Friday. Aj za feudalizmu existoval „zoznam privilegovaných“ – jednoducho bez toho by nemohli byť privilegovaní. Hú – a aké môže byť veľké prekvapenie, že „mňa nevybrali, pre mňa nie je miesto na lodi“. Pre užitočných idiotov totalitného režimu miesto neustále nebude – oni sú teraz len súčasťou prechodného režimu. Aj Kimov režim je len prechodný, preto si Kim môže dovoliť doslova námatkovo vybrať jedincov, ktorým udelí privilégiá, a tí mu ako „domoví negri“ slúžia až do skonania. Celý tento mocensko-korupčnícky systém je založený na komunistických prechodných obdobiach. Preto ím to zatiaľ vychádza. „Družstevná budovateľská“ ilúzia „VIP“ ako každá iná.

   • Momentálne sú Globalisti našimi taktickými spojencami v boji proti vojnychtivým liberálnym pohúnkom elít USA – preto máme Globalistickú vládu a nie proamerickú. Momentálne je najvyššou prioritou vlády SR v rámci svojich možností prispieť k zabráneniu rozpútania jadrového konfliktu zo strany USA, ktorí veria, že ich poskoci v Rusku dokážu zabezpečiť neopetovanie jadrového útoku zo strany západu. Tomu nezmyslu na západe a v USA veria, že je to možné uskutočniť cez 5 tu kolónu v Rusku – sú to debilovia, ktorí Rusko nepoznajú. Globalisti – to je iná káva – tí netrpia liberálnou debilizáciou do ktorej namočili celý Západ aj s ich elitami – tí vedia, že Rusko odpovie….a bude to lietať. To je priorita C1 a to ostatné je to čo už bolo dávno rozbehnuté, deje sa to zotrvačnosti.
    Niežeby sa Globalisti vzdali svojich plánov zbaviť sa USA a Londýna, likvidácie Ruska a Slovanov a zavedenia dig. NWO ale teraz sú ochotní pristúpiť na všetko – použiť všetko zlé čo pod ich riadením napáchali sion/USA a hodiť im to všetko na krk – aj tú plandémiu aby ich schladili a zabránili jadrovému konfliktu. Preto je táto Globalistická vláda pre Slovensko lepšia ako vláda progresívnych proamerických štváčov napriek tomu, že sa musí v mnohom podvolovať nadnárodnému riadeniu zo strany Globalistov alebo zo strany USA.

   • Ja si nepamätám, pokiaľ viem Šefčovič, Lajčák a Korčok nikdy neboli členovia strany SMER až na M.Beňovú. Samá faloš….. a teraz ako nazvať tých druhých čo sa hrabú k moci pol roka po legitímnych voľbách?

    • Ako by to nebolo jedno. Ani Blaha nebol členom Smeru SD, teraz je jeho podpredsedom. Šefčovič bol pred 5 rokmi jediným kandidátom Smeru SD na post prezidenta SR a Lajčák najlepším ministrom zahraničných vecí, akého kedy Slovensko malo. Naviac, europarlamentní poslanci Smeru SD hlasujú takmer vždy tak, ako si to EK praje.

     • Nie je to jedno, na rozdiel od určitých poslancov z jednej stajne, ktorí v EU parlamente okydávajú súčasnú vládu a Slovensko, skrátka serú si do vlastného hniezda. Ševčovič a Lajčák sú aspoň skúsení diplomati a niekedy ísť hlavou proti múru sa nevypláca.
      Niekomu ide ale najlepšie podrypovavnie na dosiahnutie svojho cieľa.

    • Jasné, postreh. Lajčák je taký skúsený diplomat, že silou mocou sa snažil na Slovensku presadiť Istanbulský dohovor a kvôli jeho odmietnutiu NR SR podal demisiu a doúradoval ako minister v demisii. PS by mu v tomto smere sedelo lepšie …

     • Čože? Odkiaľ to máš? Pokiaľ viem Lajčákovi bol odmietnutý Globálny pakt o migrácii a preto podal demisiu.

    • Benova je ten isty odpad

   • Zdá sa, že pán korčok ani hudobným sluchom príliš neoplýva.
    Strápňuje sa na všetkých frontoch – a jemu to úplne jedno…

  • Áno, súhlasím.Čo sa týka ID,v Číne už zopár rokov funguje „systém sociálnych kreditov“,tak je treba to vyskúšať aj v EÚ a samozrejme aj v iných štátoch… Keď sa v Bruseli rozhodne o digi-eure a z obehu sa budú sťahovať bankovky,tak hotovosť „padne“.Nie hneď,ale možno po nejakom kratšom čase, záleží na tom,ako rýchlo na to budú globalisti tlačiť… Väčšina europoslancov odsúhlasí všetko,čo budú vo fašistickej a totalitnej EÚ v zákulisí s WEF chcieť, takže v Európe s tým bude minimálny problém.Navyše v „euroústave“neexistuje niečo,ako právo na hotovosť.Jediná možnosť by bolo vystúpenie z EÚ a návrat k národnej mene pod „taktovkou“pronárodných politikov, ktorí nepotrebujú členstvo v kadejakých WEF a EÚ sektách,ale kde takých zohnať…?Takmer všade na svete sa vytvárajú rovnaké mechanizmy kontroly a väčšina politických bábok je zainteresovaná v pláne budúcich totalitných a technokratických režimov;najprv v jednotlivých krajinách a keď sa to podarí,tak aj celosvetovo.

  • Toto je absolutne Otroctvo,ako cast masivnej depopulacie sveta

 2. Prašiví psi na Západe brechajú ale karavána ide ďalej…:

  „Izolace“ Ruské Federace v plném proudu

  Na konci února se konal II. Mezinárodní kongres rusofilů. Hnutí přátel Ruska bylo založeno v březnu minulého roku, za účasti představitelů 42 států světa. Dnes je těch států už 125, a to ze všech kontinentů Země. Hnutí vychází z předpokladu, že současný model mezinárodních vztahů se postupně, ale nezvratně mění z jednopolárního na mnohopolární. Hnutí zcela záměrně a otevřeně prohlašuje, že není namířeno proti nikomu, ale naopak podporuje spolupráci všech se všemi. Není proti, ale je za. Za mír! Za spolupráci všech národů světa na základě rovnosti a spravedlnosti.

  Na přelomu února a března se v Kazani konaly Hry budoucnosti. Mezinárodní soutěž se odehrávala na pomezí dvou světů: reálného a virtuálního. V tomto směru jde klasický sport ruku v ruce s digitálním. To znamená, že testuje schopnosti sportovců ve dvou dříve nesouvisejících dimenzích. Sportovci se například nejprve střetli na hokejovém simulátoru a poté pokračovali v zápase na ledě. O trofeje Her budoucnosti se utkali účastníci ze 107 zemí, zúčastnilo se více než 270 týmů ve 21 disciplínách.

  A do třetice. Začátkem března se v Soči koná Celosvětový festival mládeže, a to již počtvrté. Akce se účastní 20000 mladých lidí z celého světa, ruských a zahraničních budoucích lídrů z oblasti obchodu, médií, mezinárodní spolupráce, kultury, vědy, vzdělávání, dobrovolnictví a charity, sportu, různých oblastí veřejného života a také teenageři zastupující různé dětské organizace a sdružení. Žádostí o účast na této unikátní slavnosti bylo více jak 325000.

  https://kob-forum.eu/2024/03/03/izolace-ruske-federace-v-plnem-proudu/

 3. Zapredana SR

  Total control sa blíži krok po kroku. Buď z únie vystúpime, alebo vytajte v novodobej Číne. Otrokarska loď práve pristála v prístave a nabera osádku. Keď vyrazí z prístavu, už nie je cesty späť. Podľa poslušnosti budete zaradení ako poslušní a ochotní podstupovať všetky depopulacne praktiky ako vax, konzumácia umelého mäsa, hmmyzu a gmo. Keď splníte úlohu dňa, teda zomriete, budete vyhodení z paluby. Neposlušní, vzdorovití a rozmýšľajúci budú rovno alebo postupne zaradení do spodnej triedy, najnižšej nepohodlnej kasty bez možnosti naroku na ludske práva. Kde budú musieť podstúpiť tie isté depopulacne procedúry ako poslušní otroci na palube. Všetci majú skončiť cez palubu, či poslušní alebo neposlušní, všetci sú odpad. A keď to nepochopime, tak umrieme. Poriadok sa musí urobiť buď na mostíku, alebo opustiť loď.

  • Zapredana,“Uz je pozde,Mili drozde“ ,kto nariadi aby Slovensko vystupilo? Ti co sa zenu do Jadra Wermachtu v Brusseli?/ ako Fico, Pelegrini,Korcok a cela ta skurvena Junta a nacelnik,slovensko zidovskeho povodu to riadi v Brusseli. Absolutne Otroctvo,sa Plazi,ako najjedovatejsi HAD, tiez ako cast masivneho vykynozenia,vacsiny sveta. Cesi,asi tak v maji,uz pojdu na Jatky do Ukrajiny,ako aj ostatne Slovanske Narody,vcetne Rumunska a ano Aj Slovaci,ako isli v WW!,WW2 a pojdu aj WW3

  • Smutné, ale vyzerá to,že k tomu spejeme,lebo tú loď nechcú opustiť ani tí,čo sú teraz pri vesle.

 4. Rainer Kakuska: „Meditácia stručne a prakticky“. Na úvod treba zdôrazni – nejde o vyloženú ezoteriku…
  http://www.stepnyvlk.sk/Rainer-Kakuska-Meditacia-strucne-a-prakticky-d10709.htm?tab=description

  Autor je renomovaný exaktný psychológ a publicista, drží sa bokom od siekt a rôznych guru, od náboženských a inštitucionálnych dogiem, preferuje slobodnú cestu v tejto oblasti, nakoľko techník meditácií
  je bezpočet, mnohé sú overené ticícročiami, existujú techniky vedecky vysvetliteľné a tiež tie, ktoré proste fungujú. Účelom meditácie nemá byť „moderný“ trend – ezoterický životný štýl a dojem mysticizmu, ale praktické využitie v každodennom živote s dôsledkami na duševnú rovnováhu a pokoj, rozvoj osobnosti, obranné stratégie voči „Zlu“, efektívne postupy samoliečby, rozvoja intuície, atď. Autor sám nazýva štýlových „mystikov“ ako Illuminatio praecox, alebo
  Ego nikdy nespí – ide tu často o potláčanú potrebu moci, „misionársku“ horlivosť – dosiahnuť výnimočné schopnosti a ovplyvňovať iných.

  Takže prr, kniha je určená „nám“, ktorí sa občas potrebujeme dostať zo sračiek. Niektoré techniky používajú aj špeciálne jednotky – spôsoby, ako prekonať ukrutnú zimu, nedostatok spánku, bolesť, strach a pod.

  Knihu treba prečítať fakt celú, kvôli ucelenému obrazu. Sú v nej pasáže, ktoré občas pripomínajú populárne články na tému ezoterika – ale autor sa k týmto veciam stavia veľmi prakticky, opisuje techniky, ako fungujú, a je na nás, ktorú si vyberieme, pokiaľ nám to nerobí
  zle /okamžite stop!/, a pokiaľ nám to vyhovuje. Je tam kopa optických, polohovacích, akupresúrnych, fantázijných, fyzických /telocvičných/, dýchacích a iných techník – komu čo do veku a fyzického a mentálneho stavu vyhovuje.
  ——————-
  Poznámka – knihu som mal v rukách zhruba pred 20 rokmi z knižnice. Urobil som si veľa poznámok, avšak bolo to na starom PC s W95, takže teraz mám typograficky rozhádzané texty ,a skoro každé slovo musím upravovať. Už som to tu dávno sľúbil, že to sem zavesím, takže pár statí už čoskoro – dávam dohromady jedno dôležité DVD, a bez tohoto materiálu by bolo generáciám postihnutým komunistickým materializmom a jemnohmotným skepticizmom nepochopiteľné, pretože veci fungujú, keď veríš, že fungujú = najprv uver a uvidíš – nie naopak!

  • „Ego nikdy nespí“ – to áno, produkt nespútanej činnosti rozumu veru nikdy nespí.
   Ale je aj iné ego – zdravé ego pod kontrolou svedomia s ktorým sa nedá vyjednávať a je ho správne používať.
   A pretože manipulátori vedia, že o egu len ako o niečom negatívnom zmýšlajú masy ľudí tak to aj patrične využívajú. Stačí keď v médiách prezentujú niečiu snahu, úspechy či odklon od „normálu“ ako prejav veľkého zlého ega u daného človeka. Voči významným osobnostiam, ktoré je treba pošpiniť a zničiť sa táto manipulácia používa s úspechom nakoľko sa vždy uchytí na nízkosti ľudí. A aby to u zmanipulovaných ľudí vyvolávalo pocity logiky a istoty, že to tak je ako manipulátori tvrdia tak to treba ešte spojiť či aspoň zaháčkovať za niečo o čom sa nedá diskutovať – trebárs na kult osobnosti. A tak obratne manipulátori v očiach ľudí otočia všetky úspechy, osobnú snahu a prejavy vôle – ducha či vonkajšie hmotné povahové prejavy významného človeka do pozície, že je to veľký samoľúby egoista lebo inak by sa tak nechoval, nejednal a nedosahoval takých úspechov alebo aj neúspechov.
   Samozrejme, že je potom ľahké k tomu informačnome pripojiť , že taký človek musí byť spojený úplne s kýmkoľvek a koná len na základe svojich sobeckých pohnútok. Tak sa deje mnohým a z histórie vypichnem osobu J.V.Stalina, H. Forda, V. Mečiara či V.V.Putina, ktorých pôsobenie dokazuje, že na to aby človek mohol žiť na Zemi ako človek musí vedome žiť v určitých jasne stanovených medziach – a to v medziach daných Bohom a nie svojvôľou človeka, ktorá je vždy produktom nespútaného rozumu. Nuž ale po zmanipulovaní ľudí tie idey, ktoré boli základom práce takýchto významných ľudí sa neprenesú dole ku všetkým ľuďom – k masám pre ich záchranu pretože sa tie masy sami nechali dobrovoľne oklamať, kvôli svojmu príklonu k nízkemu.

   • Opravujem – V.V Putin samozrejme nieje história a želám si nech žije a je v úrade čo najdlhšie.

 5. Toto už je MEDIÁLNY zločin!!!

  Prvé údaje zo Slovenska: Očkovanie proti covidu znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
  Otakar HorákOtakar Horák
  „Očkovanie proti covidu znížilo na Slovensku riziko diagnózy srdcovo-cievnych ochorení.

  Vyplýva to z analýzy, ktorú vypracovali analytici Inštitútu zdravotných analýz (IZA) na ministerstve zdravotníctva.

  Zverejnená bola tento týždeň. „Podľa našich informácií ide o prvú štúdiu tohto druhu na slovenských dátach,“ povedala pre Denník N Veronika Rybanská z analytického tímu Inštitútu zdravotných analýz.

  „V inštitúte sme sa téme covidu venovali už od začiatku pandémie a na rôzne súvislosti sme sa prostredníctvom dát pozerali už dlhšie. Údaje sme mali pripravené, ale táto konkrétna štúdia sa zrodila kvôli prebiehajúcej diskusii o súvislosti medzi očkovaním na covid a kardiovaskulárnymi chorobami,“ dodala analytička.

  Vydanie analýzy koliduje s publikovaním inej štúdie z časopisu Vaccine, ktorá naznačuje, že očkovanie proti covidu – v celkovej populácii – chráni pred zápalom srdca (myokarditída) či zápalom obalu srdcového svalu (perikarditída). Dôvodom je, že nezaočkované osoby, ktoré prekonajú covid, majú vyššie riziko závažnejších prejavov ochorenia vrátane srdcovo-cievnych komplikácií.

  Štúdia z Vaccine je výnimočná tým, že sa do nej zaradilo rekordných 99 miliónov zaočkovaných ľudí z ôsmich krajín sveta (Slovensko medzi nimi chýbalo).“
  https://dennikn.sk/3859754/prve-udaje-zo-slovenska-ockovanie-proti-covidu-znizuje-riziko-srdcovo-cievnych-ochoreni/
  ————-
  Čiže – „vakcíny“ sú – podľa Denníka N – „Dolinkovej“ mňamky na prevenciu srdcovo-cievnych ochorení – áno?! Do pi.e!
  https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Atok_na_redakci_%C4%8Dasopisu_Charlie_Hebdo

  • Anthony Morava

   Takže spiky z překonání jsou myokarditivní a z jehly antimmyok.., no mně ten blábol hlava nebere!!

  • galaxie andromeda

   No vidite a to ožiadne očkovanie nejde a opiciam sa nepichali vakciny neviem čo im pichali ale vakciny to na 100 pecent nie su. ČIže všetko je to klamstvo a pravda ukazuje uplne inu tvar. 31 rocny retard zo strany pirati dostal infarkt rovno za volantom.
   Ak by to bola pravda nemali my problem priznať že na infarkt zomieraju vylučne nenapichani.
   Pravda je taka že každy čo otrčil kopyta bol opichany jedom. Retardi su ti nimandi ako otakar horak!!

  • Nuz a vela oviec,to zozerie

 6. Neočkované děti jsou zdravější než očkované, prohlásil přední lékař v Senátu

  https://aktax.cz/neockovane-deti-jsou-zdravejsi-nez-ockovane-prohlasil-predni-lekar-v-senatu/

 7. Najnovšia relácia
  23 Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/23HoaxLive:a

 8. Putin: Západ si ničí svůj vlastní finanční systém

  https://aktax.cz/putin-zapad-si-nici-svuj-vlastni-financni-system/

 9. Všetko je na luďoch,keď budú rešpektovať rozhodnutia EU,sú v riti,možu sa aj na ne aj vykašlať.Myslíte,že naša vláda bude na nás tlačiť,keď nebudeme rešpektovať nezmysle únie ? Nebojte,nebude,dobre vedia kde je červená čiara a tú neprekročia.Vedia že Slováci sú na dne a ostáva už im iba jedno,ak chcú prežiť.

 10. Anthony Morava

  Co myslíte, je to ono???? https://www.bible.com/bible/15/REV.13.B21
  16Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, 17takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména.
  18Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666.

  • Objektívne

   Prečítaj si text na odkaze aby si porozumel významu čísla 666.
   https://nobulart.com/the-number-666/

  • hľadač pravdy

   V Apokalypse, v kapitole 13. Zjavenia svätého Jána, sa symbolicky znázorňuje dvojitá útočná sila, ktorú satan použije v boji proti Cirkvi, aby Ju zahubil – Morská šelma a Zemská šelma.
   =========================================================
   Morská šelma – prvá útočná sila satanova, je svetská politická násilná moc vladárov a kráľov, ktorá je nepriateľská k Cirkvi. Duch svätý prostredníctvom apoštola Jána píše o mori, ale nejedná sa o more, more je tu symbolom národov. Z národov – zo zástupov ľudí vystupujú panovníci nepriateľskí k Cirkvi. V dnešnej dobe sú to hlavne nadnárodní slobodomurári (vedení potomkami farizejov) a ich inštitúcie, ktoré pozakladali.
   Sú to všetky:
   => ultra-tajné (pra-lóže),
   => tajné (lóže, Veľké lóže a Veľké Orienty),
   => polotajné (para-slobodomurárske: CFR, Trilateral Commission, Bilderberg Group, Round Table, atď.) a
   => oficiálne (OSN, NATO, WEF, MMF, FED, ECB, EU, AU, NAU, EAEU, ASEAN, BRICS, atď.) organizácie.

   Zemská šelma – druhá útočná sila satanova, je duchovná moc bezbožnej materialistickej neviery v ústach a knihách falošných prorokov (šelma vystupujúca zo zeme-matérie). Druhá šelma je obdobou židovskej veľrady, ktorá svoju duchovnú moc v službách satanových, v neviere v Božskú najvyššiu Duchovnú Moc Ježiša Krista použila k prenasledovaniu Krista až na kríž. Taktiež Cirkev bude pribitá na kríž Antikristom, v ktorom vyvrcholý duchovná moc druhej veľrady nepriateľov Cirkvi, druhej šelmy satanovej a ktorému odovzdajú trón svetovlády vládcovia tohto sveta.
   ——————————————————————————————————–
   Proč je nám řečeno, že číslo 666 ,,je číslo člověka“?

   ,,V Bibli jsou pouze dvě pasáže, které se zmiňují o číslu 666: jedna je v knize Zjevení, kapitola 13 (Nový Zákon) a pak pasáž ze Starého Zákona. Tato pasáž ze Starého Zákona je v 1. knize královské, kapitola 10, a je to JEDINÉ místo v Písmu kromě Zjevení, které se k číslu 666 vztahuje. V této pasáži královna ze Sáby navštěvuje krále Šalomouna a odhaluje všechno bohatství i obchodní, ekonomický a finanční systém ustanovený Šalomounem.

   (ďalej je citácia 1Kr 10, 13-27).

   Všimněte si místa, které ukazuje na váhu zlata, kterou Šalamoun ročně dostával. Bylo to 666 talentů zlata! V tomto úryvku se tedy číslo šelmy vztahuje k člověku: ke králi Šalamounovi.

   A nyní se podívejme, co číslo 666 představuje:

   Ve výše uvedeném úryvku můžeme vidět, že 666 je spojeno s bohatstvím a finanční, ekonomickou a obchodní silou, které Šalamoun dosáhl.

   Jinými slovy, číslo 666 je finanční, ekonomický a obchodní systém a znamení šelmy bylo určeno k tomu, aby „nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jedině ten, kdo má znamení nebo jméno té šelmy nebo číslo jejího jména.“.

   Toto je tedy důvod, proč má šelma číslo 666: protože buduje finanční, hospodářský a obchodní systém bohatství!”

   Zdroj:
   spolocnostsbm.com //: ,,7. Duchovní nebezpečí čipu – na biblickém základě”
   ——————————————————————————————————–
   Zj. 13, 18.
   Co obsahuje číslo 666.

   „Kdo má rozum, sečti číslo šelmy, neboť jest to číslo člověka, a číslo jeho jest šest set šedesát šest“. „Dvanáct“ jest symbolické číslo Církve. Číslo „šest“ polovička „dvanácti“ znamená opak – satanovu proticírkev. Trojnásobná číslice „šest“ symbolisuje vyvrcholení moci pekla a jeho proticírkve na zemi v době vystoupení nejmocnějšího nástroje satanova „Antikrista“ před koncem světa. Trojnásobná „šestka“ naznačuje také, že Antikrist se bude činit bohem (trojka symbolické číslo Boží Bytosti).

   V čísle 666 je obsaženo jméno Antikristovo. V tomtéž čísle jsou jako ve zkratce obsaženy celé dějiny církevní: jejich počátek, průběh a konečný výsledek.

   V době svatého Jana se číslice psaly písmenkami z abecedy. Poněvadž svatý Jan napsal Zjevení jazykem řeckým, musíme písmena odpovídající číslicím šest set šedesát šest najít v řecké abecedě.

   => „Šest set“ se psávalo řeckou písmenou „ch“. Řecké „ch“ má podobu kříže a je monogramem jména Kristova (řecky Christos).

   => „Šedesát“ se psávalo řecky písmenou „ks“, (která má podobu hada s ohonem na zemi, s dvěma závity a hlavou obrácenou vzhůru jako když had rozzuřen útočí).

   => „Šest“ se psalo písmenou „s“, nyní užívanou na konci slov. Toto písmeno má podobu hada padajícího hlavou k zemi.

   Symbolika písmen je stručným obsahem církevních dějin. Na počátku církevních dějin „Kristus“ (kříž), průběh dějin ve znamení ,,útočícího hada-satana“, konec dějin Církve a světa „pád satanův“.

   Kromě toho písmena číslicemi zastoupená budou souhláskami ve jméně budoucího Antikrista. Křesťané té doby ho poznají, bude mít ve jméně souhlásky: ch, ks, s. Jeho jméno bude napodobeninou jména Spasitelova „Christos“, ale uprostřed jména bude „ks“.”

   ,,Zjevení svatého Jana jest tedy řetěz symbolů a symbolických obrazů. Vzhledem k tomuto symbolickému rázu celé knihy svatý Jeroným praví, že v knize Zjevení je takřka tolik tajemství, kolik slov. čtenář Zjevení nesmí ani okamžik zapomenout, že má před sebou symboly.”

   7 – symbolické číslo plnosti, celku (,,sedem hláv” šelmy vystupujúcich z mora národov – to znamená panovníkov Cirkvi nepriateľských, symbolickým číslom plnosti sú označení všetci panovníci Cirkvi nepriateľskí).

   3,5 roka – symbolicky znamená opak úplnosti/dočasnosť/nejaký čas

   12 – je symbolické číslo pre Cirkvev.

   6 – polovica dvanástky, znamená opak – satanovu proticirkev.

   666 – trojnásobná číslica ,,6”, symbolizuje vyvrcholenie moci pekla a jeho proticirkvi na zemi v dobe vystúpenia najmocnejšieho nástroja Satanovho – Antikrista. Trojnásobná ,,6” naznačuje tiež, že Antikrist sa bude vyhlasovať za boha (3 – symbolické číslo Trojjediného Boha).

   144 000 – neznamená tento počet, ale všetkých vyvolených, symbolicky počítané násobkom čísla 12, ktoré symbolizuje Cirkev v plnom počte všetkých oslávených, lebo 12 je symbolickým číslom Cirkvi.

   Zdroj:
   Čtení z Písma sv. Nového zákona, Zjevení Svatého Jana apoštola, texty zjevení s úvahami a výkladem. Podle překladu Dr. Jana L. Sýkory a Dr. Jana Hejčla. Výkladem a úvahami opatřil Augustin Navrátil, farář v Bílé Lhotě. Vydalo severomor. Nakladatelství společenské knih – tiskárny v Lošticích, 1946.

 11. Miroslav Čižmár

  Otázka je, v akom prípade otroctvo nemá logický zmysel. Pretože bez logiky nie je existencia.

  • Ty bezmozog – meňavkový „logik“. Meňavka rozhodne otrok nie je – existencia nie je otroctvo. To, že živá forma potrebuje existenčné zdroje a aktivity a kognitívne aktivity – v zmysle ľudskej existencie zadefinovanej na spolupráci – akože „v závislosti na celku“ – a preto to, že Jedni /paraziti/ „dávajú ľuďom prácu“. neznamená, že tí druhí sú automaticky otroci /ôlebo viac nepotrebujú“/. Celý vtip spočíva v rovnováhe! O tom je symbioza – výsledkom je celková rovnováha! V ľudskej otrokárskej parazitickej spoločnosti táto rovnováha nie je – preto to celé vnímame ako otroctvo. Lo nemá nič spoločné s logikou, pretože logika by mala byť postavené na paradigme – že všetci musia byť v rovnováhe! V prírode – strom-huba – strom dáva – huba berie, huba vracia – strom berie. Pretože v ľudskej spoločnosti jedni cucajú viac, a nedávajú tým, čo chcú viac – pretože dnešné „potreby“ organizuje marketing! Nie prírodná rovnováha. Nie je možné chápať ako symbiózu stav, keď jedna tisícina vlastní 999% energie tých ostatných a potreby tých ostatných saturuje drogami a ilúziou.

   Existencia – je ľudský produkt filozofie a naopak. Logika – je ľudský produkt matematiky a naopak. No – a teraz do toho napasuj existenciu meňavky /améby/ – ktorá ti v pohode vyžerie tvoj mozog!

  • Otroci, otrokári…hmmm.
   Z pohľadu pozemského človeka, ktorého rozum je silno pripútaný k hmote je vylúčené, že by sa mohol duchovný vývoj ľudstva diať bez prítomnosti zla a utrpenia – opaku dobra a prirodzenosti ukotvenej vo vôli Boha – v kozmických Zákonoch. Zlo sa berie ako niečo prirodzené, odveké. Niektorí tvrdia, že aspoň trocha ho musí byť lebo by sme si nevedeli vážiť dobra – to je však omyl! Žiadne zlo, utrpenie, nedostatok a všetko čo človeka trápi na tele,. duši a duchu nieje pre jeho duchovný vývoj potrebné ale je to naopak! Zlo v celej svojej histórii kozmu je len istý vedomý „prešľap“ a zásah archanjela Lucifera do prirodzeného vývoja ľudí vo vesmíre.. Zlo však vzniklo až ako „produkt „a efekt z FALOŠNÉHO PRINCÍPU, ktorý Lucifer zaviedol – cez mozog ľudí ich ovplyvňoval aby začali „fungovať“ nie v prirodzenosti ale vo falošnosti – v klame, v nepravde a až potom z toho čo ľudia fungujúci na takom falošnom princípe vytvorili – nastvárali – z toho vzniklo zlo na tejto Zemi a na iných planétach a napokon aj v astrale.
   Prirodzený a správny život a vývoj je existencia absolútne bez prítomnosti „zla“ – a to dokonca ani tak, že absolútna drvivá väčšina bude žiť správne a len pár zloduchov nie ale budú sa musieť prispôsobiť. Nie! Absolútne sa nebudú rodiť také duše do tiel. To je jediný prirodzený stav Bohom zamýšľaný.
   Treba poznať Zákony Stvorenia a nie vytvárať koncepty spravodlivej spoločnosti len s prihliadnutím na to čo sa v posledných tisícročiach na Zemi nachádza pretože sú to stále len riešenia rátajúce z neprirodzenosťou a prítomnosťou zla.
   Keď však bude všetko zlo a jeho pôvodca z kozmu Božou silou vymazané tak také ľudské koncepty ako „spravodlivo“ spravovať svet na vlastnú päsť budú zbytočné. Jediná koncepcia, ktorá je schopná učiniť transformáciu tohoto sveta s prítomnosťou zla a nadviazať na stav kedy bude zo sveta vymazané absolútne všetko zlo je koncepcia usporiadania Ruského sveta.
   Skúsme si predstaviť svet kde neexistuje absolútne žiadne zlo! Išlo by čo to bez neho?
   Určite!

   • Miroslav Čižmár

    Existencia zla vyžaduje jeho logickú zmysluplnosť. Pretože na počiatku bol Logos.

    Logika nie je konštrukt ľudskej mysle. Jazykový systém je zakódovaný v DNA. Najprv bol Logos, a až potom DNA.

    • Tak to je naprosto ale naprosto mimo mísu! Na začiatku bolo síce Slovo ale aby sa v tom Slove napĺňalo všetko existujúce nebolo zapotreby ničoho iného ako Zákonoch ukotvených v Slove samotnom. Preto Zlo – následok falošného princípu, ktorý zaviedol Lucifer vo vesmíre je zbytočné, škodlivé, ničivé ako falošný princíp sám. Boh dával celé veky Luciferovi možnosť však obrátiť – očistiť a vrátiť sa k poslaniu, ktoré mu zveril. Nestalo sa tak a tak po čase Božej zhovievavosťi príde čas kedy bude zlo a jeho pôvodca z vesmíru navždy odstránený.
     Potom bude prebiehať duchovný vývoj ľudstva na Zemi a tiež na iných – svetlých planétach len v prirodzenosti bez prítomnosti zla. V podstate sa Božím zásahom všetok život kozmický vráti tam kam podľa vôle Boha patrí…a to navždy.

   • holistický prístup

    Dobro – zlo

    Jedného dňa starčekovi ušiel jediný kôň, ktorého mal. Všetci jeho susedia vzdychali, akáže to smola starčeka postihla. On sa len pousmial a povedal: „Ako viete, že je to smola?“

    Na druhý deň sa jeho kôň vrátil a doviedol so sebou aj 12 divokých mustangov. Keď to videl starcov syn, okamžite uzavrel ohradu, aby kone neutiekli. Všetci susedia opäť rumázgali, akéže to šťastie starca
    postihlo.

    On sa opäť len pousmial a vraví: „Ako viete, že je to šťastie?“

    Na druhý deň starcov syn sa pokúšal osedlať jedného z divokých mustangov, spadol pritom a zlomil si nohu. Všetci susedia opäť svorne krútili hlavou, akéže to nešťastie sa privialo na starcovu rodinu.

    Starček znova len poznamenal, že ako môžu vedieť, že je to nešťastie?

    Na ďalší deň prišli do osady drábi a všetkých mladých zdravých mužov odviedli do vojny. Všetci v nej padli. Prežil len starcov syn, ktorého kvôli zlomenej nohe nezverbovali.

 12. Pavel Smutny

  Ahojte, debatil som s poslancom EP Robom Hajšelom prečo hoci je Smerák bol za DI,.. Proti v EP boli z SR len Uhrík a Radačovský…Lebo tam budú dôležité údaje z napr. medicínskeho hľadiska pri nejakom úraze, akútnom stave,..odpovedal Robo.. Nuž áno, keby sme nevedeli kdo je v čele EÚ, a kam to celé pár rokov smeruje. NWO,GR, WHO,..totalita nadnárodných miliardársko-iluminatosatanistických korporácií,… Čiže kovid pasy, nososparchľovacie preukazy, obmedzenia pre tzv. konšpirátorov-pravdo hovorcov,.. QR kód potom vo Vašom OP, či smartphone,..obsahuje cca 2000-7000, pri väčšom rozlíšení možno až 20000 znakov, čo je životopis, zdravotný záznam, hocičo a ešte s rôznym stupňom prístupu. Čiže majiteľ QR nemusí mať najvyšší prístup, nevie čo tam o ňom zverejňujú???!!! Ďalší krok do digitálneho pekla. RNDr. Pavel Smutný

  • galaxie andromeda

   1. Eu už skrachoval drži ju už iba farmacia a vojensky priemyslovy koncern ale to len dočasne. Bez penez možte mať len otrokov
   2. 10000 rokov nikto nepotreboval mat vsetky udaje na jednom mieste stačil dobry lekar a nič viac netrebalo.
   3. Hotovosť im brani v tom aby zaviedli otroctvo.
   Retard Hajšel hlasuje za ID lebo berie 30000 mesačne a už v tom ID žije jo s 30000 € a vynimkami to neni problem. Su to všetko judaši.

 13. Je dobře, že se samozvaná elita odkopala. Stačí jen otevřít oči a trochu přemýšlet a nenechat se přemáhat pohodlím. Ukazuje se, jak je nezbytná hotovost, je to překážka a naše svoboda. Měli bychom ji co nejvíce používat. Pokud si většina zvolí pohodlí, nemusíme sloužit zlu. Ale sami na ten odpor nestačíme, je nutné obrátit se k Bohu, důvěřovat Mu. Je všemocný a velmi mu záleží na každém z nás, i na tom, kdo je na okraji společnosti. Bůh má dost moci na to, aby nás ochránil a zajistil nám vše potřebné. Musíme však být s Ním spojeni, modlit se, snažit se Ho poslouchat, žít podle Jeho pravidel a plně Mu důvěřovat. Jedině tak nás nebudou moci samozvané elity vydírat.

 14. Je dobře, že se samozvaná elita včas odkopala. Stačí jen otevřít oči a trochu přemýšlet a nenechat se přemáhat pohodlím. Ukazuje se, jak je nezbytná hotovost, je to překážka a naše svoboda. Měli bychom ji co nejvíce používat. Pokud si většina zvolí pohodlí, nemusíme sloužit zlu. Ale sami na ten odpor nestačíme, je nutné obrátit se k Bohu, důvěřovat Mu. Je všemocný a velmi mu záleží na každém z nás, i na tom, kdo je na okraji společnosti. Bůh má dost moci na to, aby nás ochránil a zajistil nám vše potřebné. Musíme však být s Ním spojeni, modlit se, snažit se Ho poslouchat, žít podle Jeho pravidel a plně Mu důvěřovat. Jedině tak nás nebudou moci samozvané elity vydírat.

Pridajte komentár

*