Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Svetová zdravotnícka organizácia tajne zmenila definíciu „kolektívnej imunity“


Print Friendly, PDF & Email

Svetová zdravotnícka organizácia tajne zmenila definíciu „kolektívnej imunity“

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v týchto dňoch potichu zmenila definíciu „kolektívnej imunity“, čím eliminovala pred-kovidový konsenzus, ktorý tu bol celé desaťročia.

Doteraz platilo, že kolektívna imunita sa môže vytvoriť dvoma spôsobmi – buď rozšírením patogénu medzi populáciou a získaním prirodzenej imunity, alebo pomocou vakcín.

Ako WHO zmenilo definíciu

V novej definícii prirodzený spôsob získania kolektívnej imunity vypustili. Teraz je podľa nich túto imunitu možné dosiahnuť už iba pomocou vakcín.

Uvedená zmena sa objavila v sekcii na webovej stránke WHO pod názvom „Coronavirus disease (COVID-19): Serology, antibodies and immunity“ (Ochorenie na koronavírus COVID-19: Serológia, protilátky a imunita).

Pôvodná definícia (archivovaná TU) hovorí nasledovné:

„Kolektívna imunita nastáva vtedy, keď je populácia imúnna buď prostredníctvom očkovania, alebo prostredníctvom imunity získanej z prekonaného ochorenia.

To znamená, že aj ľudia, ktorí neboli infikovaní alebo ľudia, u ktorých infekcia nevyvolala imunitnú odpoveď, sú tiež chránení, pretože ľudia okolo nich sú imúnni. To pôsobí ako nárazník medzi nimi a infikovanými ľuďmi.“

Nedávno zmenená definícia tiež nezahŕňala pred-kovidový konsenzus o tom, čo znamená „kolektívna imunita“, čo je stav, keď populácia získa ochranu pred vírusom pretože dostatočné množstvo populácie sa patogénom nakazí a vytvoria „komunitnú imunitu“.

Avšak v súčasnosti aktualizovaná verzia definície Svetovej zdravotníckej organizácie je ešte extrémnejšia, pretože trvá na tom, že „kolektívna imunita“ môže byť dosiahnutá iba prostredníctvom masových očkovacích kampaní.

„Kolektívna imunita“ sa niekedy označuje aj ako „imunita populácie“.

Stop Candida

Používa sa hlavne pri očkovaní, kedy môže byť populácia chránená pred nejakým vírusom vtedy, ak sa dosiahne určitá miera preočkovanosti.

WHO na svojej stránke ďalej píše:

„Kolektívna imunita sa získava ochranou ľudí pred vírusom, nie ich vystavením vírusu a dosahuje sa vtedy, keď sa vysoké percento populácie dá zaočkovať.“

Záver

Týmto svojím posledným počinom, keď úplne vynechali zmienky o prirodzenom spôsobe získania kolektívnej imunity, Svetová zdravotnícka organizácia naplno odhalila svoje motívy.

Zmenou definície navyše doslova popreli storočia vedeckého výskumu a chápania imunity.

Ich zjavnou snahou je potlačiť fakt, že boj s pandémiou COVID-19 pomocou budovania prirodzenej imunity populácie by bol lepší spôsob, než neustále lockdowny, ktoré ničia ekonomiky a životy miliárd ľudí na celej planéte.

Dnes už otvorene priznávajú, že im nejde o zdravie, ale o totálnu kontrolu a moc nad ľudstvom prostredníctvom zavedenia celosvetovej fašistickej vlády. Podrobne sme o tom písali v článku rozoberajúcom takzvaný Veľký Reset.

Peniaze z vakcín tu síce tiež hrajú nejakú rolu, no až druhoradú. Ich hlavnými cieľmi sú ovládnutie sveta, depopulácia a zotročenie zvyšku ľudstva.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: summit.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. S poslednou vetou sa nedá nesúhlasiť. To isté som napísal nedávno na Bádateľovi v jednom mojom diskusnom príspevku.

  • Pokiaľ ideme ešte ďalej, tak áno, peniaze sú až na druhom mieste. Na prvom je snaha o získanie absolútnej mocenskej kontroly nad ľudstvom a jeho následné zotročenie v novodobej technokratickej fašistickej diktatúre.

   • Ale najdolezitejsia je massivna depopulacia a to dosiahnu,tak ako pisete,Janko

   • Asi áno, aj ja to tak vnímam… o peniaze ide vládnucim poskokom, ale pre samovyvolenú narcistickú partiu sionského boha sú druhoradé. Prioritné pre túto elitu je – zdá sa – ich bezvýhradné Prvenstvo.
    Samoľúbi, arogantní narcisti predovšetkým potrebujú byť VEĽKÍ. A HROZNÍ. Musia stoj čo stoj vládnuť nad svetom, čo v ich úbohom ponímaní znamená ponižovať a týrať ľudstvo. Lenže aj oni vedia, že po smrti im už budú peniaze aj bohatstvo celého sveta nanič.
    …a tak sa mi tu črtá ešte čosi iné. Treba recyklovať. Akokoľvek!

    Už ani dnes pre poniektorých nemusí byť problémom získať náhradné zdatné srdce, odolnú pečeň, výkonné obličky…čokoľvek, až po krásne zdravé vlasy. Tak prečo túto možnosť naplno nevyužiť do budúcnosti? Dôležité bude vybrať tie najkvalitnejšie vzorky od tých najvhodnejších „darcov“. Základné informácie (vek, krvná skupina + prítomnosť či neprítomnosť Rh faktoru, atď., atď…) – to zďaleka nestačí; je kvantum ďalších činiteľov, ktoré ovplyvňujú kvalitu tovaru. Čím väčšia vzorkovnica, tým viac možností výberu. A tentoraz bude potrebný ten NAJLEPŠÍ možný výber! Takže šup, šup – VŠETKY DNA! Kvôli stratégii aj tie už napohľad nepotrebné…však na pobavenie sa zísť môžu.
    …a to ešte zďaleka nemusí byť všetko…
    Budem nepredstaviteľne rada, ak sa mýlim.

    Je možné, že súčasná veda je v oblasti skúmania DNA už takmer „doma“. Ale neverím, že úplne. Predpokladám, že Stvoriteľ si ponechal túto vedomosť pre seba. Pri Jeho inteligencii musel predsa počítať s tým, že tá najegocentrickejšia časť ľudstva prekročí hranicu ľudskosti a začne babrať ešte aj do tej oblasti, kde je to najcennejšie, čím bol človek odzačiatku obdarený a bez čoho život nemôže dávať zmysel. Tou deliacou čiarou je Súcit.

  • Oldo vyber hlavu z piesku a skus pouzit rozum miesto spolocneho vedomia.

  • Ad „Dnes už im otvorene ide len o peniaze z vakcín, nie o blaho ľudstva.“ – opäť židovina odvádzajúca od pravdy! ICH prioritou je naša genocída! Je to doktrína sionizmu! Tá posledná veta je nebezpečná v tom, že kalkuluje s rezignáciou veľkého percenta ľudí na bohatstvo iných, lebo v mysli sa zmierili, že jedni sú bohatí a druhí sú chudobní, a tak to bude ďalších tisíc rokov, takže ak im ide LEN O PENIAZE – nič iné za tým asi nie je, takže o tom je vakcína, a my s tým nič nenarobíme – a veď tú vakcináciu zaplatí štát – „čo my nie sme“. Takže do prdele s takýmito článkami, kde je 99% pravdy a vždy 1% lži!

   To, že táto veta je napísaná úplne na záver, je ten povel, tá manipulácia – v copywriterskom trojuholníku je to schéma „do it!“ – urob toto. Rezignuj, nestaraj sa, je to jednoduché, tak to je! Debilov ani nenapadne, že si svoju popravu môžu zaplatiť z vlastného a sami si strčiť hlavu do slučky.

   • Uvítal by som od redakcie – ak narazí na takéto veci v článkoch, aby ich korigovala komentárom a nepreberala ich ako papagájčinu. Preberáte zodpovednosť za podsúvanie lží – to nie je len vec autora! Onedlho tu budete preberať články tolerovanej opozície aj s ich gebuzinami? Lebo „v niečom majú pravdu“?!

    • Ok, tak sme to mierne preformulovali, aby bolo jasné, že hlavným cieľom nie sú až tak peniaze, ako moc nad ľudstvom.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku.

 3. Toto video by bolo dobré vypočuť:
  https://www.naturalblaze.com/2021/01/dr-mercola-discusses-the-solutions-to-the-great-reset-with-derrick-broze.html
  Dr. Mercola Discusses The Solutions To The Great Reset With Derrick Broze
  Dr. Mercola diskutuje o riešeniach pre Veľký Reset s Derrickom Broze.

 4. Prečo sa mocní čudujú, že ľudia mnohému okolo covidu neveria. No napr. v lyžiarských strediskách sú ľudia testovaní, teda zdraví a na čerstvom vzduchu a predsa sa pozatvárali. Veď vyhlasovali, že ak budete testovaní budete slobodní a stalo sa? Tak mi to pripadá, že sa hľadajú všemožné spôsoby ako ľudí šikanovať a testujú dokedy to sú schopní vydržať. Lockdowny sú na to, aby aj názor zostal v pozadí.
  Ak som pozerala štatistiku ročných úmrtí, tak napr. v r. 2019 počas hospitalizácie zomrelo 29 868 pacientov. Len respiračné ochorenia z tohto počtu tvorili 3 577 úmrtí.Vekové kategórie pacientov sú uvádzané od 35-75 a vyššie. V kategórii 55-75 a vyššie zomrelo vyjadrené v percentách 51,2. Toto nie sú čísla vymyslené, toto mám z uvedenej štatistiky,kde sú aj tabuľkovo podrobne vyšpecifikované aj iné údaje.Tiež sú uvedené aj údaje celkovej úmrtnosti v r. 2006-15 a v priemere ročne zomriera v SR okolo 53 tis. osôb. Teda ak uvediem priemer úmrtí v nemocnici denne 83 osôb a doma podobné číslo. Zákon prírody nezastavíme ničím ani vírom ani lockdownami. Verím, že vírus je,ale liečme skutočne chorých a uvádzajme pri úmrtiach aj prvotné choroby,ktoré sú hlavnou príčinou,lebo vždy niečo hlavné je dôležitejšie ako pridružené. A starí ľudia sú vždy ohrozená skupina,lebo vek a choroby nezastavíme a to je krok do večnosti.

  • Covod-19 je platforma na svetove zotrocenie a masivne vyvrazdenie,ako virus,nebol nikdy dokazany testom,ani Koch Postulates. Na rok 2025-2028 je uz pripravena dalsia skamdemia: „the spars Pandemic“ John Hopkins University,89 stran ,uz vytlacene 2017 roku

 5. https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/vedouci-vedecka-pracovnice-who-varuje.html
  Vedoucí vědecká pracovnice WHO varuje: není žádný důkaz, že vakcína proti covidu brání přenosu viru.

 6. Definitiva

  WHO nezastupuje záujmy štátov, ale svojich sponzorov, Čína, Gates, Soros. Gebre jesus je vo svojej domovine vojnový zločinec.
  Imunita sa získava tak, že sa organizmus stretne s mikróbom. Imunita je obranná reakcia proti infekcii, je normálny fyziologický proces, ktorý prebieha neustále denne a desiatky tisíc rokov, prakticky od stvorenia živých tvorov.

  Vakcinácia nech je známa cca sto rokov, intenzívna vakcinácia na likvidáciu ochorení začala v 60 tich rokoch 20. stor. Mnohé ochorenia boli likvidované a vakcinačná loby to pripisuje vakcínam a

  to je nehorázne klamstvo.

  Na internete si nájdete grafy, ktoré hovoria, že vakcinácie sa začali až v dobe, keď výskyt týchto ochorení už bol na minime!

  Pred vakcinačným šialenstvom bola tiež kolektívna imunita, vakcíny neboli a teda logicky kolektívna imunita bola vyvolaná reakciou organizmu na prírodné mikróby a nie na neexistujúce vakcíny.

  Globálne elity poznajú psychológiu stáda, stádo preberá názory vodcu, nech je akýkoľvek dement. Stádo nemá vlastný názor, lebo nemá poznanie, nemá dostatok vedomostí a nedokáže logicky pracovať s faktami, lebo tie fakty nepozná. A nepozná ich preto, že systém vzdelávania už tisícky rokov udržiava ľudstvo v nevedomosti a náboženskej poslušnosti.
  Ľudstvo sa naučilo čítať a písať po skončení feudalizmu, keď kapitál potreboval vzdelanú pracovnú silu a nie preto že pred kapitalizmom bolo ľudstvo vrodene sprosté. Ľudský intelekt a schopnosť sa učiť je geneticky viazaná a dedí sa ako cez kopírku, do bodky presne.
  Je na elitách, či vám sprístupnia poznanie, alebo budú cieľavedome využívať vašu hlúposť pre vlastné ciele.

  WHO klame, klame cielene a úmyselne, Tedros, Gates, Soros už mali stáť pred súdom a nie nás osprosťovať vakcináciou.

  Je video s Dr. Lakotom: Bolo zistené, dokázané, štatistické fakty. že ľudia vakcinovaní proti chrípke ochorejú oveľa častejšie a choroba má u nich ťažší priebeh, ako ľudí nevakcinovaných. Korona a chrípka sa podobajú, teda účinky vakcín budú podobne zhubné.
  Chcete byť večne chorí, dajte sa vakcinovať. Veď farmaceutický biznis potrebuje ľudí chronicky chorých, nevyliečiteľne chorých, chorých až do smrti, aby ľudia žrali lieky do nemoty a farma biznis mohol tŕžiť miliardy, ktoré investuje nie do vášho zdravia, ale do ovládnutia zdrojov Zeme nutných pre život a vaše zotročenie na večné veky.
  Podobne aj supermarkety svojimi potravinami spôsobujú celosvetovú pandémiu civilizačných ochorení, ktoré sú spôsobené nezdravou stravou, rakovina, srdco cievne choroby, imunitné ochorenia, cukrovka, starecké chronické nervové ochorenia, alergie… Lekár funguje len na to, že zistí príznaky choroby a doživotne vám predpisuje lieky, ktoré vám zdravie nevrátia.
  A zase dôkaz, NEEXISTUJÚ ŠTATISKY VYLIEČENÝCH NA CIVILIZAČNÉ CHOROBY, lebo choroba sa dá liečiť len odstránením príčiny, nezdravej stravy, čím sa spustí proces samoliečenia, čo je prirodzená vlastnosť každého živého tvora. Ochorenia z iných príčin sú promilové.

  Ľudstvo je už 5000 rokov uzavreté do informačnej bubliny, denne sú mu servírované klamstvá, je nevzdelané, vystrašené a poslušné. Dnes sú informácie dostupné pre všetkých, napriek tomu ľudstvo debilnie, IQ klesá, lebo vedomie jedinca aj spoločnosti je blokované chémiou, liekmi, drogami, alkoholom, nikotínom, fluórom v potravinách… falošnými dejinami a náboženskou ideológiou. Hľadajte pravdu o Slovanských bohoch, napr. tu: http://новости-россии.ru-an.info/новости/правда-о-новом-годе-и-рождестве-которую-не-показывают-по-тв-почему-мы-празднуем-не-наш-новый-год/, hľadajte pravdivé dejiny ľudstva a Slovanov, Slovenov, Slovákov, napr. Timura, Dolog, Cvengrosh, Sudecký, Tkáč… Školy produkujú mentálnych retardov, Lavrov by povedal, že debilov a stav sa 30 rokov zhoršuje.

  WHO a elity s celým korona cirkusom sa spolieha len a len na ľudskú hlúposť a nemohúcnosť intelektu.

  • Pán Definitiva, zase ste to veľmi dobre zhrnuli.

  • Vyborny Clanok,100% Suhlasim,ked sa zvysila Hygiena,tiez kanalizacie,vela chorob zmyslo,ale uz napriklad tuna v Los Angeles,kde ziju desiatky tisic ludi na ulici v uzasnej spine, ,uz sa znova rozmahaju

 7. http://www.nwoo.org/2020/12/30/ockovani-nezabrani-sireni-nemocipriznava-dr-fauci-testovani-je-zamerne-zkreslene-rika-dr-yeadon/
  „Očkování nezabrání šíření nemoci,“přiznává Dr. Fauci. „Testování je záměrně zkreslené,“ říká Dr. Yeadon.

 8. Toto video sa oplatí vypočuť:
  https://gloria.tv/post/2BHYuxMoWoQ2D3U2G7n3CJwnz

 9. https://www.infowars.com/posts/bombshell-interview-with-del-bigtree-covid-vaccine-could-make-the-virus-far-more-deadly/
  Bombshell Interview With Del Bigtree: COVID Vaccine Could Make The Virus Far More Deadly, Leave Women Infertile
  Šokujúce interview s Del Bigtree: COVID vakcína môže urobiť vírus omnoho viac smrteľným, zanechať ženy neplodnými.

 10. Ahojte. Ja tej kolektívnej imunite nerozumiem . Lebo baktérie a vírusy tu boli aj sú. A teraz vo vzduchu lieta chrípka. A čo má spoločné moja imunita s imunitou druhého. Keď ju má niekto slabú, ochorie. Keď má ten druhý lepšiu, predsa mňa nechráni. Preto keby mi to niekto vysvetlil. Ďakujem

  • Kolekívna imunita – newspeak, novotvar. Hovadina. Vždy existuje len individuálna imunita – suma sumárum. Je to podprahovka – udržiavanie stádovitosti. Komunisti by v kádrovom posudku povedali „Vírus je obľúbený v kolektíve. Čo je to – kolektívna smrť? Čo je to byť kolektívne najedený? He – kolektívne tehotenstvo!

   Ani ja týmto sionistickým novotvarom nerozumiem – viem len to, čo s nimi sledujú. Urobiť ľudom v hlavách pojmový chaos – demoralizácia začína vždy dezorientáciou. Dalila – ty si dievča, alebo filištínska cigareta?

 11. https://www.czechfreepress.cz/zdravi/viaceri-lekari-sa-vyjadrili-k-vakcine-proti-koronavirusu-a-ockovaniu.html
  Viacerí lekári sa vyjadrili k vakcíne proti koronavírusu a očkovaniu.

 12. https://www.hlavnespravy.sk/velky-reset-v-dymovej-clone-covidu-co-nas-asi-caka-v-roku-2021/2394634
  Veľký reset v dymovej clone Covidu – čo nás asi čaká v roku 2021?

  • Z tohto článku som prekopírovala časť o vakcinácii:
   Vakcinácia obyvateľstva – v programe na stránke WTF sa však nehovorí len o jednej vakcíne. Píše sa tam, že treba „zriadiť testovacie centrá; vytvoriť mechanizmy na sledovanie infekcií“, čiže to vyzerá tak, že táto pandemicko-vakcínová diktatúra pánom zachutila, budú ju opakovať a tak vyselektujú neposlušných, popieračov a odpieračov, od zvyšku populácie. Potom pravdepodobne prídu sankcie za nezodpovednosť.

   • Véd nech sa učia a vzdelávajú to je dobre pre ľudí ak prídu na to ako chrániť zdravie a dĺžku života, ale ak ide o kšefty s orgánmi na základe dna, viac vakcín viac financii do zdravotnictva ktoré to ma dávno na hranici ak nie na inom haciku /ponuka kúpeľov ako bonus a za boľavý zub tu zakladnuinjekciu zaplatiť ci čakať mesiace na vyšetrenia a behať ako debilkovia s papiermi od jedného k druhému lebo jedna ambulancia to nedá ani nemocnica Na sk…. vidime to po privatizaciiambulanciinie?? Tlak na lekárov pôsobí tlak na pacientov, ale teraz je to „svetovo zvrhle“..

 13. Dcéra komunistu

  Už dávno kadejakí „odborníci“ vo WHO menia zdravotnícke klasifikácie ako sa im to hodí. Posledná klasifikácia chorôb napríklad v kapitole psychiatria je zmenená v tom zmysle, že niet človeka, na ktorého by nedokázali našiť diagnózu. Ešte aj na neagresívneho pubertiaka papuľujúceho svojim rodičom. Dávno sme na to upozorňovali, ale smiali ste sa nám. Nemali sme imidž, charizmu, lebo sme nebrali úplatky. Nebolo na luxusné šaty a nové autá ani na noblesné večierky . O plastických skrašľujúcich operáciach ani nehovorím. Už roky pozorujem, že sme proti ním bezbranní. Ponižujú nás, intrigujú, týrajú emočne aj fyzicky. Najprv to bolo ŠtB a teraz títo zmrdi. Bude niekedy pokoj?

  • V roku 2004 som sa v papieroch u zamestnávateľa stretol s ponukou z roku 1999 – od akéhosi centra psychiatrického výskumu v Olomouci, odkiaľ ponúkali firmám PREVÝCHOVU a psycho analýzu tzv. problémových zamestnancov!

   He – jediná výhoda je, že v takomto zariadení možno bez trestného postihu zabiť svojich väzniteľov! Keďže podľa nich – nie sme normálni. Čiže — projekt tzv. detencie pre politických odporcov je stále reálny! Biele plášte sú už neoddeliteľnou súčasťou politických zločinov!

 14. to je v keli 🙁

 15. Maros, Emily ,Definitiva. I Love you. ( uprimne) strasne rad citam ,ked rozpravaju (pisu) mudri ludia. Tolko vela je na svete hlupych ludi,az mi je do placu. Cim som starsi, tym viac si to uvedomujem.

Pridajte komentár

*