Skúsený psychiater varuje, že ľudia prinútení k očkovaniu môžu páchať atentáty


Print Friendly, PDF & Email

Skúsený psychiater varuje, že ľudia prinútení k očkovaniu môžu páchať atentáty

(Facebook) – Tlak štátu do očkovania proti ochoreniu Covid-19 poslednú dobu neúmerne narastá a naberá priam hrozivých rozmerov.

Keď nepomohlo úvodné strašenie „smrteľným“ vírusom, ani propaganda bezprizorných „celebrít“ či pochybných „autorít“ a napokon ani marketingové triky s čakárňou (aka nedostatkový tovar), tak nastupuje nátlak, vyhrážky a apartheid neočkovaných.

Takéto nátlakové konanie však môže mať aj vážne následky, ktoré zodpovední predstavitelia štátu pravdepodobne podceňujú.

Známy lekár a psychiater MUDr. Radoslav Čičala sa obáva, že ľudia dotlačení do očkovania proti svojej vôli môžu v prípade vážnych následkov po vakcíne reagovať agresívne voči tým, ktorých budú považovať za vinníkov.

Na sociálnej sieti nedávno zverejnil status, v ktorom popisuje svoje znepokojenie. Jeho status uvádzame nižšie.

Status MUDr. Čičalu vyjadrujúci obavy z nútenia ľudí do očkovania

Necelých 20% ľudí sa dobrovoľne chcelo očkovať.

Ďalších 20% ľudí sa očkovalo vďaka manipulatívnej strašiacej kampani využitím zamestnávateľov, dovoleniek. Tým sa dostávame na súčasnú úroveň cca 40% zaočkovanosť.

Ak budú chcieť očkovať ďalších 20%, čo je maximum, čo sa im na Slovensku podarí, už to bude pod masívnejším nátlakom, šikanou.

A ak takýto človek ochorie alebo bude mať zdravotné problémy po očkovaní, poprípade jeho žena, dieťa… nič mu nebude brániť v tom, aby prišiel a spáchal atentát, či už na zdravotníkov, ktorí ho očkovali… alebo politikov.

Toto však vedia, preto v okolí mnohých objektov je armáda.

Mnoho ľudí, aj z tých očkovaných, sa cíti už teraz podvedených, keď počúvajú, že sa treba znova očkovať, že treba dodržiavať opatrenia… v rámci naivnosti a masívnej manipulácii reklamami uverili najšpinavšiemu marketingu, aký za posledné desaťročia sme zažili.

Poznámka redakcie

Treba si uvedomiť, že nejde o slová nejakého obyčajného človeka, ale profesionálneho lekára – psychiatra, ktorý toho o ľudskej psychike, motivácii a správaní vie pomerne veľa.

Počas svojej dlhoročnej praxe sa určite stretol so stovkami pacientov trpiacimi duševnými problémami a dokáže kvalifikovane odhadnúť, čoho môžu byť schopní ľudia zahnaní do kúta. A zvlášť, ak sa to dotýka ich najbližších.

Jeho varovné slová by preto štátni predstavitelia nemali brať na ľahkú váhu.

Ak by nedajbože došlo k nejakému nešťastiu, morálne bude zodpovedný nielen ten zúfalý poškodený človek, ale aj ten, kto ho do zúfalého stavu priviedol.

Pamätajme na jednú vec: Ľudia, ktorí už nemajú v živote čo stratiť, môžu urobiť veci, ktoré by inak nikdy neurobili.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: Facebook.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Jeho varovné slová by preto štátni predstavitelia nemali brať na ľahkú váhu.“ ???

  A vy už ste mali na krku nadnárodnú mafiu?! Syndikát Domu Sionu?
  Táto vláda a mediálni marketéri absolútne serú na to, či nejaký zúfalec odkrágľuje, nejakého lekára aj so sestrou „niekde“ – ono takých prípadov bude jeden a potom z toho urobia prípad pre psychiatra Čičalu a ten si to niekde zaknihuje a pred vstupom do zdravotníckeho zariadenia budú ľudí filcovať.
  A nie v každej ambulancii máte možnosť ukoristiť skalpel alebo fľašu benzín-alkoholu. Aôe to nemusia byť len zdravotníci – skôr to vidím, že niekto odkrágľuje nejakého idiota zamestnávateľa – štatistiky v USA sú presne o tomto.

  Teraz inak – keďže Badatela asi vlastní Dom Sionu a preto sa adminka tak serie s tými zrkadlami, a ktosi tu naznačoval nejaké koktaily. Pozrite si „nevinnú“ brigádu dievčat zo strednej školy, ktoré pripravujú zápalné fľaše na masaker v Dome odborov v Odese!

  Redakcia zjavne nechce rozlišovať nenásilné riešenie od toho násilného zo zúfalstva – takže aj tento článok „nenápadne“ programuje ľudí smerom k zúfalým činom. Kto vás financuje – Badatelka? Lebo ja momentálne financujem svoju DVD antivakcerskú kampaň zo svojho dôchodku – aj keď zrejme ako posledné kolo 2-ročnej osvety, lebo sa blíži deadline.

  Tie dievčatá rozhodne neboli v zúfalej situácii – napriek tomu boli odhodlané podieľať sa na vraždení! Zúfalá situácia teda automaticky nemusí viesť k násiliu!
  Toto nám tu redakcia ako schému „príčinu a následok“ podsúva – a ja chcem vedieť – qui bono! Takže Maroš je ten agresívny primitív – áno?!

  Ešte k tomu aškenázi primitívovi. Treba mať pojem o psycholingvistike. Slovák by ma nárečovo nazval napr. jebom. Aškenázi žid je kozmopolita a používa výrazy zrozumiteľné ostatným aškenázim – teda tomu, čo chcel o mne povedať, musí v jidiš rozumieť aj aškenázi v Španielsku a teda – „nemôže“ ma nazvať jebom, keďže „vysiela“ správu svojím súkmeňovcom „všade“.

  Takže nabudúce poprosím – Slováci a Slovenky – voči mojej osobe používajte írečité slovenské nadávky! České nadávky samozrejme s radosťou akceptujem tiež! Vopred ďakujem!

  Ukrajina Odesa príprava zápalných fliaš 2.5.2014
  https://www.mojevideo.sk/video/1fb69/ukrajina_odesa_priprava_zapalnych_flias_2_5_2014.html

  ľudia skáču z okien
  https://www.mojevideo.sk/video/1f464/ludia_skacu_z_okien.html

  Masaker v Odese Ukrajina 3.5. 2014 (18+)
  https://www.mojevideo.sk/video/1f350/masaker_v_odese_ukrajina_3_5_2014_(18_).html

 2. Redakcia – komentár je vo vašom AI vysávači!

 3. Ešte poznámka k článku – celá naša situ je PSY OP a aj článok je toho súčasťou!

  INFORMACE PRO ZAMĚSTNAVATELE A POSKYTOVATELE SLUŽEB V SOUVISLOSTI S KOMPULZIVNÍM VYNUCOVÁNÍM (OD ZÁŘÍ PLACENÉHO) TESTOVÁNÍ ČI OČKOVÁNÍ
  http://www.nwoo.org/2021/08/03/informace-pro-zamestnavatele-a-poskytovatele-sluzeb-v-souvislosti-s-kompulzivnim-vynucovanim-od-zari-placeneho-testovani-ci-ockovani/

  Čo desí vládu a marketérov operácie Covid „najtýn – vantajm nextajm“!
  Prečo sú konkrétni z nich už na prášky!
  Médiá, peniaze a moc Domu Sionu.
  2021-07-30 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-30-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 4. ‼‼‼‼‼VRELO ODPORÚČAM POZRIEŤ‼‼ MUSÍTE POZRIEŤ DO KONCA!!!!
  31. JÚLA, 2021 ZVEREJNILA ODBORNÁ KOMISIA (už sú tam aj titulky):
  Dr. Astrid Stuckleberger (MSc, PhD, PD) je odborníčka na medzinárodné zdravie už viac ako 20 rokov, ktorá v rokoch 2009-2012 spolupracovala s WHO ako inštruktorka na implementácie medzinárodných nariadení o zdraví. Vo videu si môžete pozrieť rozhovor s dr. Astrid, ktorá hovorí o dnešnej situácii s pandémiou, o WHO a ďalších, pre mnohých prekvapivých, súvislostiach: https://rumble.com/vko9ik-planta-v-lockdowne-astrid-stuckelberger-interview.html?fbclid=IwAR1p2WqII-4T7ac2VLBl24q4f4oJ0PsNm9imuAr5Irx9eSqQ5lLVXeL-3S0

  • Astrid – je tuším aj leštidlo na topánky? Video som si obligátne stiahol a začal pozerať – nedopozeral som, pretože táto osoba zjavne nechápe, že v OSN a WHO je v brlohu mafiánov a illuminátov, a čuduje sa ako Alenka – alebo ešte lepšie ako mladá žena, ktorú vylákajú na dobrú prácu, potom jej zoberú „kovid pas“, štyria ju brutálne znásilnia do análu, aby ju pokorili než ju prinútia šľapať a ona stále – a kde je tá dobrá práca?

   Inak – zažil som v svojom poslednom zamestnaní – bandu tunelárov a človeka šlak triafal, ako to môže ísť od 9 k 5. Pre nich čím horšie tým lepšie. Osobne tú Astrid ľutujem, ale jej výpoveď nepochopí 99% ľudí, ktorí o podstate OSN a WHO nemajú šajnu! Ona svoju situáciu a celý podvod s Covid 19 totiž nechápe tiež. A mala šťastie, že nie je príťažlivá – už by bola zasvätená rohatému.

 5. Maros, ak sa Vam tento web nepaci, preco ho prosim Vas sledujete⁉️?
  My si vieme tiez vytvorit svoj nazor, nie sme uplne padnuti na hlavu ale Vase direktivne az diktatorske komenty mi uz vazne lezu krkom‼️?
  Zi a nechaj zit, nechajte aj inym priestor‼️

  • Trixi je meno bratislavskej židovky, ktorá z pomsty za odsun svojho otca do Čiech pracovala pre anglosasov a pomáhala rekognoskovať bratislavské Apollo na jeho čo najúčinnejšie zbombardovanie. Zrejme neodviedla dobre svoju prácu, keďže „spojenci“ zbombardovali aj civilnú časť Bratislavy – odhadované straty 729 mŕtvych civilova vojakov a stovky nezvestných! Trixi nikdy neoľutovala smrť svojich 129 kolegov v Apollo.

   Máš nick ako tá mrcha – a to vadí mne! Väčšina profesionálnych trollov si volí prezývky podľa určitých „osobností“ – čo nie je náhoda! Šalom!

   • Blbeček trolíček, myslíš, si, akýže si macher a informovaný génius, si len obyčajná sprostá nula, ktorá si chce načechrať svoje neexistujúce sebavedomie. Tvoje drísty tu skoro nikto nečíta, pretože z nich čpie smrad truhlíka, čo všade bol, všetko videl a hovno vie.

  • Preco mne sa pacia, nutia dumat nad situaciou je v nich aj hodne zaujimavych informacii

   • Môže hovoriť aj absolútnu pravdu, pokiaľ tu napáda a zhadzuje druhých, je pre mňa to, čo som napísala. Chodím sem dlhšie, ale väčšinou odchádzam znechutená práve kvôli jeho drístom a urážaniu druhých, teraz som si povedala dosť, nech si nemyslí, že sa tu z neho všetci po..ú.

 6. Ujasnime si ani nie tak mechanizmy riadiacich procesov, ktoré u nás prebiehajú, ako skôr stav a spoločenské prostredie, za akých prebiehajú – „to“ 1/ DELEGOVANÉ NÁSILIE a 2/ DEMORALIZÁCIA s následkom rozvratu.

  1/ Delegovanie úloh je výraz pochádzajúci z časového menežmentu – Time Management. Pán VK z Aeronetu to trefne nazval DELEGOVANÝ NÁTLAK – čo už je výraz dotýkajúci sa kriminálnej činnosti a ono to naozaj aj je proces riadený organizovaným zločinom.

  Capo de tutti capii zadá úlohu bossom miestnych pobočiek, tí túto úlohu delegujú na svojich pobočníkov, tí na svojich vojakov a tí to vykonajú buď osobne, alebo to delegujú na biele kone. Otázka – funguje naša polícia, naša armáda, naše zdravotníctvo, naši colníci, naše médiá, naše technológie a iné odvetvia – ako mafie? Fungujú u nás procesy riadenia na princípe vydierania a nátlaku?

  Vitajte v Klube!

  2/ DEMORALIZÁCIA. Proces rozvratu, na ktorý treba aspoň jednu generáciu – keď otec prestane poznávať svojho syna a už vôbec nedokáže poznať svojho vnuka – „to predsa nemôže byť pravda – to nemôžu byť oni“!

  Ale môžu! Prelúskajte si Yuri Bezmenova na Mojevideo.sk. Bezmenov v jednej časti hovorí o rozvrate, ktorým sa zavŕši proces demoralizácie, avšak v inej časti hovorí o procese normalizácie, keď ten, kto rozvracia, rozvráti a tak získa absolútnu moc a situáciu – prostredie – stabilizuje tak, aby si moc v tomto prostredí udržal a mohol z nej profitovať. SEMIT = Sysťema Ewro Masónskovo Intelektuálnovo Terora.

  Dankov zákon proti antisemitizmu sa netýka semitov ako takých, ale týka sa odporcov SEMITu a ich doktríny a ideológie sionizmu. A máte zodpovedaných mnoho nepoložených otázok. Späť k delegovanému nátlaku zamestnávateľov a zamestnancov.

  Môžem konštatovať, že absolútna väčšina podnikateľov je u nás nejakou formou vypaľovaná aj „vypaľovaná“. Racketing Crime. Štát predsa „chráni“ zamestnávateľov! Sloboda a Solidarita! Jediný jediný problém sú tí zamestnanci! A najväčší problém je ich rovnosť pred zákonom V PRACOVNOPRÁVNOM VZŤAHU! A táto rovnosť doboha pokračuje aj po uzatvorení pracovnej zmluvy – tak sa doboha pýtam, čo učia deti na občianskej náuke, ak toto nevedia! Teraz inak!

  Prečo tu stále omieľam ukrajinský MAJDAN! ??? Otázka – KOMU sú potrebné sakrálne obete?! Kto funguje na Kulte krvi?!

  Otázka – ako je doboha možné, že napriek sakrálnym obetiam – Kuciaka a Kušnírovej – Slovákov a Slovenky nie je možné poštvať proti sebe v krvavom Majdane?!

  Odpoveď – náš národ, ktorý tu je minimálne 8.000 rokov a píše sa rok 7529 od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme – NIE JE AŽ TAK DEMORALIZOVANÝ! A to je tá najlepšia správa!

  Táto sku.vená mafia, ktorá gniavi Slovensko ešte Slovensko NEROZVRÁTILA! Nerozvrátila pokojnú myseľ stoického, ale zároveň keď treba – najkrutejšieho Západného Slovana, ktorý má tisícročné skúsenosti s odrezávaním hláv a ktorý sa – pokiaľ možno – násiliu vyhýba – a už vôbec násiliu na vlastných! To však neznamená, že tu nemáme demoralizovaných jednotlivcov, cez ktorých – ako cez padlých anjelov – policajtov, vojakov, lekárov, ktorí by mali byť anjelmi, aby si zasluhovali úctu a rešpekt – zločinci delegujú svoj amorálny racketing – tentoraz vakcinačný a lockdownový racketing! Oni nemajú morálny problém nahnať celú dedinu do kostola a tam ju spáliť! Stalo sa mnohokrát – ten film Patriot si prosím pozrite! Naozaj je to o demoralizácii vojakov mafie!

  Jean, Jean! Naša včelička beznádeje! Kedy ťa prestanú bolieť očká?! Kedy sem začneš prinášať – *** – balíky teroru?! Kto ti delegoval – na Jean! A hoď to to tam – nech sa poserú! Žeby „vnútorné“ hlasy?!

  Redakcia – prečo si o nás myslíte, že sme takí idioti, že v zúfalstve odkrágľujeme nejakého demoralizovaného lekára a nie tých, ktorí toto vydieranie delegujú?! Ich hlavy budú padať už len za to, že nedokázali splniť tie na nich delegované mafiánske úlohy! A nejedná sa len o systém padajúceho hovna – jedná sa o plánovanú – našu – genocídu! A za toto zaplatia ich celé rodiny! Jedného dňa sa ich teraz nedotknuteľné detičky prestanú hrať s nožničkami na papier a budú mať 18 a začnú hrať Monopoly! A potom sa – vantajm – nextajm – uvidí!

  Len pre zaujímavosť – firma, ktorej majiteľ sa deklaruje ako radikálny vlastnenec, a ktorá zarába veľké lówe v reklame, a ktorá pracuje aj pre vládu – má svojich zamestnancov opichaných medzi prvými.

  Boh ochraňuj Slovensko pred falošnými „spasiteľmi“! Ľudia – veriaci – vyjadrite Bohu jednoznačný odpor tomuto zločinu! Amen!

 7. hľadač pravdy

  Čo poviete na toto?

  https://t.me/chaos_covid19/23479

  • Na videu to nevyzerá, že by ich očkovali. Skôr odchytávajú ľudí, ktorí porušili zákaz vychádzania. Pri nútenom očkovaní v Austrálii zatiaľ nie sú (čo neznamená, že tam časom nemusia dôjsť).

   • Ale už bolo na internete video, kde hovoril nejaký austrálsky politik, že idú schváliť taký zákon, na základe ktorého nasilu zaočkujú ľudí, vraj pre ich dobro.

  • A že prečo už budú chodiť policajti po troch – jeden vie čítať, druhý vie písať a tretí vie pichať vakcíny. Fuj! Keď nás budú po uliciach naháňať drony – to bude zábava! Zrejme si ušijem nejaké antielektromagnetické pončo ako rybárova dcéra,

 8. ŠKANDALÓZNE ODHALENIE: Tajná zmluva Pfizer/EÚ – o miliardy predražené vakcíny, zodpovednosť na pleciach štátov únie, účinok vakcín nejasný-nadpis,čítajte a pochopíte!

  Po tom, čo užívateľ Twitteru „Ehden“ pred niekoľkými dňami zverejnil zmluvy spoločnosti Pfizer s Albánskom a Brazíliou, anonymný zdroj poslal redakcii portálu Report24 News úplnú a necenzurovanú zmluvu EÚ s konzorciom Pfizer/Biontech, informuje Willi Huber na portáli report24.news……………….

  Treba dať aj viackrát na vedomie ako sa ľudstvo manipuluje za pomoci štátnych úradníkov,ktorí to nerobia iba pre pekné oči.A predsedníčka EU Von der Leyen,ktorej manžel pracuje pre farma spoločnosť a keď sa dajú veci do súvisu, tak musíme pochopiť čo sa vo svete s nami deje a kto sú akí aktéri.

  a Názor lekára:
  Desivé slová doktora Liptáka: Čakajú nás chronické následky vakcinácie!

  „V skutočnosti sa očkovaní očkovaním vystavili vysokému riziku získania závažných chronických ochorení, ale aj náhlej smrti na následky tohto experimentu. Neočkovaní majú to isté riziko z Covidu, ale odpadajú u nich samozrejme riziká z očkovania proti COVID-19,“ varuje MUDr. Lipták. ………..

  Ján Baránek sa stretol s premiérom! Predostrel mu veci, ktoré považuje za „urgentné a akútne“

  Nečakané sa stalo skutočnosťou. Analytikovi Jánovi Baránekovi sa podarilo stretnúť sa na niekoľko hodín s premiérom Eduardom Hegerom. Informácie zo stretnutia poskytol aj verejnosti, cez svoje konto na sociálnej sieti. My Vám správu ponúkame v plnom znení………………………….

  Treba konečne národu predstaviť názory skutočných odborníkov,ktorí vírus liečili a aj mnohých vyliečili a nielen jednostranných podplatených tkzv.
  „odborníkov“.
  A potom následne vyvodiť voči všetkým aj zodpovednosť.

  Toto spoločnosť očakáva,lebo inak sa dostaneme do situácie,ktorá môže mať hrozivé ľudské a ekonomické následky. Aby už zajtra nebolo neskoro!!!!!!!

  • Pavelkovych Milan

   Vraj hoax a konšpiracia, bude to platiť aj zajtra….? https://cz24.news/unikli-tajne-informacie-od-septembra-nas-caka-pritvrdenie/

   • Preto ich treba zvrhnúť čím skôr, aby v septembri už neboli pri moci.

    • Postavte sa na hlavu a odrážajte sa ušami – oni budú potom zvrhnutí dole hlavou ako Mussolini. Všetko je len uhol pohľadu – aj tie zrkadlá však. Skúste mi – pre pokoj mojej agresívnej duše – povedať, prečo je to podľa vás blbosť – zvlášť v ideálnom taktickom postavení davu pred parlamentom – Slnko na juhu a západe. ??? Lebo už máte na to len 2 týždne a potom to celé zabásnu do zákazu vychádzania – a vy budete mať pre nás – pre dlhé a dlhšie večery to vaše prečítaníčko! Základ je – kanalizovať odpor a vy to robíte bravúrne! Viete – deti mojej generácie dostávali po papuli, keď neurobili aspoň to základné pre domácnosť – keď nevyniesli smeti alebo neumyli riad napr. Sloboda pre vás je niečo nemusieť a potom čuduj sa svete, že máte odpálené kognitívne myslenie a pravú hemisféru ako židia na púšti v Egypte.

     • Moja chmúrna úvaha – kto tak môže mať Archimeda v zuboch – a vychádza mi z toho – Rímsky klub!

 9. Neviem čo je na tom pravdy??
  V utorok 27. júla sa americkým námorným silám podarilo zaistiť Billa Gatesa pri nehnuteľnosti, ktorú tajne vlastnil v Myrtle Beach v Južnej Karolíne.
  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/vojenske-zatykanie-billa-gatesa-skutocne-hrube-spravy

  • Aj iné stránky píšu túto info o Gatesovi, že bol zatknutý. Lenže ON je len omrvinka v spleti toho všetkého.
   Sú v tom všetky mocnosti sveta, všetci vrchní predstavitelia štátov a ONI to tak ľahko nevzdajú. V tejto dobe kto je pri moci má zlatú baňu a plebs len útlak a chudobu.
   To musí byť veľká sila a odvaha, aby sa to zvrhlo.

 10. Povedal som môjmu známemu (uznávanému) psychiatrovi stručný obsah článku. Jeho odpoveď: áno, môže sa to stať, pretože v populácii je síce veľmi malý, ale predsa len určitý počet psychopatov a ľudí, ktorí to v hlave nemajú v poriadku. Pokiaľ im to v hlave úplne preskočí, sú schopní všetkého. Zámienkou či impulzom môže byť čokoľvek. Kvôli tomu sa však zdravotníctvo a vláda „nepokakajú“ a nezmenia svoje plány. Veď to by vo Francúzsku, USA, Nemecku atď., kde majú značné skúsenosti s atentátnikmi, už dávno miesto vlády štát riadili rôzne indivíduá, ktoré by sa vyhrážali atentátmi. Treba vraj počkať, život sa kvôli nim nezastaví, ale pôjde to tak, ako zdravý rozum káže…

 11. Jednoduchá

  …čo sa týka tejto doby, je možné, že diať sa môže všeličo…bolo by dobré okrem tela podporovať aj svojho ducha a svoju dušu, v ,,rovnováhe“ sa totiž oveľa lepšie funguje….ako v tom slob.vysielači to bolo povedané ohľad.techniky- tá nám veľmi zasahuje do života, až neskutočne, a to je z hľadiska eugeniky pre nás až nebezpečné, miesto toho, aby sme sa tešili napr.zo slnka, sa ho budeme báť….ľudia sa paroxne začnú od seba odsudzovať, starš.človek nebude poznať svoje vnúčatá a pravnúč., narastá počet alergií vplvom čoraz väčš.použív.chemik., ľudia sa stávajú demoralizovanými….veľmi smutná skutočnosť to je, ešte to zajtra dopočúvam…je to pravda, aj ako v tom prísp.podtatranské správy uvádzajú kopec príspevkov, kto ,,stojí“ za koronocirkusom ….tá p.dokt.Astrid to určite myslela dobre, no zrejme do ,,toho predtým nevidela tak, ako vidí teraz“…áno, od mala ľudí ,,otupujú“, musia sa a aj my sme sa museli učiť podľa pravidiel, ak by bol človek ,,vytŕčal z radu, už by bolo zle -nedobre…avšak to sme boli malé deti, teraz sme už aspoň si myslím, že tieto články čítame dospelí, tak by sme sa podľa toho aj mohli správať ….poprosila by som nechať p.Jean tak, nie je tu medzi nami, nemôže sa brániť, to je 1 vec a tá 2.mám ju rada, ako svoju spriaz.dušu, záleží mi na nej, je to milá osôbka, veľmi empatická, budem rada, ak ju zo svojich komentárov niekto vynechá….a ešte k tej situácii, stále verím, že to bude mať lepšie pokračovanie, samozrejme aj za našej aktív.pomoci, stále verím, že Svetlo zvíťazí nad temnom….

Pridajte komentár

*