Ľuboš Hrica: 6 fáz, ktorými chce Ódorova vláda „vyriešiť“ migračnú krízu


Print Friendly, PDF & Email

Ľuboš Hrica: 6 fáz, ktorými chce Ódorova vláda "vyriešiť" migračnú krízu

(Ľuboš Hrica, Telegram) Slovenskom momentálne otriasa migračná kríza a jej nezvládanie, respektíve úmyselné neriešenie dočasne poverenou Ódorovou vládou bez mandátu parlamentu, ktorú dosadila Čaputová.

Známy aktivista Ľuboš Hrica, ktorý žije v Taliansku, kde majú s nelegálnou migráciou bohaté skúsenosti, publikoval svoju predpoveď, ako bude „riešenie“ tejto krízy v podaní Ódorovej vlády vyzerať.

Status Ľuboša Hricu na Telegrame

Viete ako vláda Ódora vyrieši tých zopár tisíc migrantov na Slovensku?

Fáza 1. Končí sezóna, hotely sú prázdne, zaplatia im pobyt „All inclusive“, presne ako v Taliansku.

Fáza 2. Začnú sa sťažovať na slovenskú stravu, ktorá je pre nich príliš ťažká. Vláda podľahne, bude im dávať stravu akú chcú. Inak mimovládky budú škriekať v európskom parlamente o ľudských právach.

Fáza 3. Začnú sa sťažovať na signál, budú pýtať wifi grátis, aby mohli komunikovať s ich príbuznými. Čiže wifi grátis.

Fáza 4. Budú chcieť bývať hlavne v blízkosti veľkomesta, aby sa združovali medzi sebou a rozmýšľali, ako zo Slovenska utiecť.

Fáza 5. Polícia má čas minimálne pol roka na to, aby zistili ich totožnosť a zistili, či v ich štáte je vojna. Budú sa tváriť maloletí, čiže stupeň ohrozenia je vyšší a štát na nich vynaloží omnoho viac financií.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Fáza 6. Keď zistia, že majú všetko grátis, plus ich naučia slovenčinu, zostanú na Slovensku.

Prečo?

Pretože Čaputovej vláda si splnila sľuby na to, aby bola prezidentkou Slovenska a mohla ďalej prijímať kadejaké demokratické ocenenia aj napriek tomu, že slovenský občan to nechce…

Doplnenie

Ku včerajsiemu statusu som zabudol napísať tú nejprefíkanenšiu fázu, ktorá ilegálcom umožní žiť na Slovensku alebo inde v Európe v prípade, keď im bude zamietnutý status azylanta, aby mohli na dobu určitú vyžierať štát, čiže štátny „All inclusive“.

Stačí, ak povedia že sú geji a že v ich krajinách byť gejom je trestné a čaká ich za to väzenie.

Samozrejme, nabehnú mimovládky ktoré si ho zastanú, a ak mu status azylanta nepridelia, tak to pošlú do Strasburgu na súd pre ľudské práva, že Slovensko nedovolí žiť zahraničným gejom na Slovensku a posiela ich naspäť do rodných krajín, kde ich čaká istá smrť.

P.S. Podaktorým moderátorom z televízie sa to bude páčiť, pretože taký ilegálec, ktorý o sebe bude tvrdiť, že je gej, bude považovaný za pannu… 🤣🤣🤣

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Luboš Hrica, Zdroj: t.me/hricalubos, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nebuďte nasilu naivní a prvoplánoví – je to trapné – v prvom rade ich treba nakopať do pi.e!

 2. no čo už, EU bude zničená, ročildi majú plán ako ju zničiť – vojna medzi bielymi a imigrantami moslimami

 3. Gej by asi nemal byť považovaný za pannu ale za pánna.
  Ale ja sa v tom nevyznám, nechám to na mimovládky a vládky. Počkám, kedy sa tieň reality dotkne života progresívcov vo veľkom dedinovi. Asi nebudú chcieť bývať v Žehre…

 4. oldmarxista pamprlik

  Mi podnikatelia z nevyuzitimi a nevitazenimi priestorovymi kapacitami to plne podporujeme a vitame konecne budeme ziskovy. Aj mi podnikatelia co budeme dodavat potraviny a ini tovar sme plne spokojny …..k tomu len tolko za nas podnikatelsky klub 50000000. ps uz sa tesime na biznis s ochudobnenou psenicou. cest praci to je ono. Ps. pre snazivych co budu budovat domoobranu mame zlacnene uniformi po skrachovalej sbske.

 5. Práve som dopočúvala na YT cca 1,25 hod. video, ktoré robil Danny Kollár s Pavlom Forischom (bývalým dôstojníkom SIS) z exilu – pod názvom: „Za oponou migračného podvodu“.

  Migrácia – veľmi podrobne a do detailov v zmysle toho, čo sa deje na Slovensku (ale i v ostatnej EÚ) a aké sú naše reálne vízie.

  Záver a doporučenie P. F.:
  Ľudia, ak môžete, vybavte si zbrojné pasy a ozbrojte sa, pretože to budete veľmi potrebovať, keď začnú títo tmavší migranti okupovať naše záhrady, chaty, domy, „požičiavať“ si tovar z obchodov, znásilňovať naše ženy.. A vedzme, že ich utečenecké ľudské práva (byť to môžu byť spiaci teroristi alebo iní zločinci – nemajú predsa žiaden identifikačný doklad), určite budú povýšené nad právami Slovákov! (viď rok 2020, keď boli Slováci terorizovaní a zatváraní na hraniciach – Matovičom).

  Kalergiho plán sa do detailu napĺňa, nič nie je náhoda, čo sa tu deje s tichým súhlasom Čaputovej, Odora, Hamrana a Sorošových neziskoviek, ktorí Slovensko už dávno zapredali.

  I. odkaz – čerstvé info, že týchto migrantov s papierom zo SR, naložili do autobusov z česko-nemeckých hraníc a vrátili naspäť do SR !!
  Spoliehať sa iba na to, že v SR nebudú chcieť zostať, nie som si istá, či to je postačujúci argument..

  https://uploads.disquscdn.com/images/779a5953e8f2826780af1a53210e8ae5a6191de75fdd56ff299f08604994871b.jpg

  II. odkaz: Môžeme im pomáhať 24/7 a títo migranti nikdy nebudú za NIČ vďační, pretože sú tak vychovávaní v „mene“ Koránu.

  https://uploads.disquscdn.com/images/c7729f7d10841d6e9c9a228416b88877da5f3af3a5672355778f5dd1e6f3b421.jpg

  P.S: Rozprávali mi známi, ktorí si chceli ísť cez prázdniny nakúpiť (lebo im zostali nejaké české Kč) na Moravu cez hranicu Holič – Hodonín, so svojou 14-ročnou vnučkou, pri ktorej si ani neuvedomili, že musí mať pas, lebo veď načo – sme predsa v EÚ. No a SK – colníci ich pekne z čiary vrátili naspäť a jednoducho – nedovolili im vstup do ČR !!

  http://uploads.disquscdn.com/images/42819607a42ead36b2b4da89407324b191ebcd4822b4e909e647b402144795e3.jpg

  • Kur*va – z tohto mám naozaj obavy o bezpečnosť vlastnú, rodiny i celej SK.

   Ak štátna Polícia nemá gule na to, aby spravila Poriadok v tých SK-lokalitách, kde sú bezpečnostne ohrození Slováci, tak sa musia zomknúť títo ľudia – susedia a tam, kde hrozí nebezpečie, vytvoriť pouličné (ozbrojené) hliadky a chrániť svoje obydlia, rodiny, deti, domy, záhrady..

   P.S:1 – Pretože v IT – Lampaduse v t.č. vyhlásili výnimočný stav kvôli imigrantom (flow 5000/denne), tak aby niečo podobné nenastalo pred voľbami v SR s tým, že – Čapútová + Odor = sorry – výnimočný stav – voľby odkladáme..

   viď odkaz:

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/italska-lampedusa-vyhlasila-vyjimecny-stav-kvuli-migrantum/

   P.S. 2 – Vlastizrada – ako vyšitá a je mi jedno, akým spôsobom bude vykonaný Rozsudok. Pre tých všetkých zapredancov SR – by bolo oveľa výhodnejšie – ak budú odsúdení kompetentnými ľuďmi ešte tu na Zemi, pretože ak sa tak neudeje, tak Súd – Vyššou duchovnou silou (ktorý je už na Spadnutie), bude pre nich oveľa – oveľa Duchovne – fatálnejší. Oni si absolútne neuvedomujú (žiaľ) – koľká BIJE!!
   Sú tak všetci naivne + debilne – INFANTILNÍ – až mi ich – vôbec – NIE JE – ľúto!
   FUCK s nimi!

 6. Aby vse vytunelovani mohlo byt CSFR MUSELO SE ROZBIT
  JEN NARODY POD 10 MILIONMI OBYVATEL NEMAJI SANCI SA BRANIT VE VSECH FORMACH
  MOZE SA MANIPULOVAT
  v 1990 se anglani pokouseli bratrovtazdy na uzemi CSFR vdiala Bohu vse mimo Viktor Kozeny aleno Anglicka Oxford satanisti zlikvidovani krom vasiku zbierby NSP poslani Bratman Ruskym…..
  Na zapracovani v Sibire

 7. CESI MORAVANE SLOVACI SU JEDINNI VE SVETE KROME ANGLODASSU
  KTERI SA NAVZAJOM ANI NRXKRIVILI VLAS
  PRO nas v USA stale slovanska vzajemnost funguje CSFR existuje
  Zadejte ukrajonce o Podkarpatskou rus kterou nezakonne okupuji od 1944.

  I

 8. Vladimirovic

  Mam investice ve zbrojnim prumyslu energetice nove technologie 4x zisky
  Za 10 roku mozne 1000x
  Na EU zoldaka je len 200 patronu vse darovano ukrajoncum pro odprodej terroristum Afriketod Ukrajinsti …Olygarchove nosatci chazari
  ..8

 9. Hodne se taji ve svete
  Kdo Nas ridi mimo rotshildovy gangy
  Tem nestaci ze vlasyni jiz 99% vseho bohatstvi
  Windsor ma tolik ze cely svet 7 bilionu lidstva Z by mohl byt ziv pres 20 roku
  Ani krvave bohatstvi anglosassu
  Britske koruny Jen m f Z

Pridajte komentár

*