Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Elon Musk: Globálne elity plánujú ďalší teroristický útok pod falošnou vlajkou – horší ako 11. september


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Majiteľ sociálnej siete X (bývalý Twitter) Elon Musk varoval, že globálna tieňová vláda plánuje spáchať ďalší teroristický útok pod falošnou vlajkou v štýle útoku na newyorské dvojičky 11. septembra 2001, ktorý však tentoraz už Amerika nerozchodí.

V príspevku na sieti X Musk vyhlásil: „Táto administratíva (Joea Bidena) importuje voličov a zároveň vytvára hrozbu pre národnú bezpečnosť zo strany nepreverených nelegálnych migrantov.“

Musk zverejnil odkaz na článok v Daily Mail, ktorý sa týkal priznania Bieleho domu, že od januára do decembra 2023 boli tisíce ilegálnych migrantov z cudzích krajín letecky dopravené na najmenej 43 rôznych amerických letísk.

Aj podľa portálu Modernity.news je vysoko pravdepodobné, že sa vytvárajú základy pre niečo oveľa horšie ako bol 11. september 2001.

Tu je Muskov status na sieti X:

„Je to len otázka času,“ uzavrel svoj status Elon Musk odkazujúc na článok Daily Mail, ktorý uvádza, že Biden priznal letecký import až 320 000 migrantov do USA.

Prírodná liečba osteoartritídy

Podrobnosti o tajnom Bidenovom programe boli odhalené na základe súdneho procesu v spore o poskytnutie informácií podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám, o ktorom ako prvý informoval novinár Todd Bensman z Centra pre štúdium imigrácie.

Toto úsilie prinútilo Bidenovu administratívu priznať, že zorganizovala lety s najmenej 320 000 migrantmi do USA v snahe znížiť počet nelegálnych prekračovaní hraníc.

Úradníci odmietli poskytnúť akékoľvek podrobnosti o tom, kto bol letecky prepravený a kam, pričom právnici vládnych imigračných úradov tvrdili, že odhalenie miest, kde sa nelegálni nachádzajú, by mohlo vytvoriť „zraniteľnosti“ pre národnú bezpečnosť a umožniť „zlým aktérom“, aby to zneužili.

Napriek opakovanému konštatovaniu, že južná hranica USA s Mexikom je bezpečná a že tvrdenia konzervatívcov (republikánov) o „otvorenej hranici“ sú nepravdivé, dnes je už jasné, že Bidenova administratíva priamo prepravovala nelegálnych migrancov do krajiny.

V roku 2022 sa tiež ukázalo, že administratíva prepravovala nelegálnych migrantov naprieč USA letmi v utajení počas hlbokej noci.

Zbohom vysoký krvný tlak

Elon Musk opakovane varuje, že Bidenova vláda napomáha nekontrolovanému nelegálnemu prisťahovalectvu v snahe vytvoriť „štát jednej strany“.

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Podla najnovšej správy z TV Narkoza sa dištancuje Česká vláda od tej našej a prerušuje všetky styky, kvôli tomu ze sa minister zahraničných vecí Blanar stretol s Lavrovom…Ta Česká vláda to je riaden vazalik USA a západu, totálna ritnica a vopchaj prdelnica los americos.. My chceme mier a oni iba vojnu, zbrojenie a ďalšie zabíjanie sa slovanov… Absolútne nepochopenie a podla českej vlády sa mi strkáme rusom do dvoch poliek v zadnej časti tela… Absolútne nepochopenie.. Oni chcú mier zbrojení a ďalším násilím,co sa však nedá takym spôsobom dosiahnuť keďže rusko je jadrová veľmoc ..Slovensko chce mier jednaním a oddelením bojujúcich strán od seba a zastavenie palby .

  • Naše vláda jsou samí zmetci z Aspenu. Já jsem je nevolil, ale blbců, kteří jim to hodili se našlo dost. Dnes litují. Ale udělají to příště znovu. Jsou to manipulovatelné vovce. Skočí na každý špek.

   • Israismael

    Ono obyčajní ľudia v Česku už dnes nechcú takúto militantnu vládu akú máte.. Áno mnohí ľudkovia boli zmanipulovani pri voľbách, ale na druhej strane už mnohí ľudia nechceli aby opäť vládol Babis.. Paradoxne ste si však zvolili ešte horšie, žiaľ.. To isté platí aj na voľbu prezidenta – vojaka.. TEN ako vojak nikdy nebude za mier, zvlášť keď je chyteni do západných sieti a USA sieti… On bude vždy za vojnu a za chtič zničenia Ruska, tak ako aj Fiala a to je obr nebezpečie ze títo dvaja vás zavedú do vojny s Ruskom dodávkami zbraní a ktovie ci nie časom aj kontigentom vojakov.. Slováci naopak dúfajú, ze nás naši politici do takej vojny s Ruskom nezatiahnu!

    • Český prezident Pavel po jednání s Macronem, jako jednu z možností zmínil výcvik ukrajinských obránců přímo na území napadené země.

     https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesky-prezident-pavel-pripustil-vyslani-vojaku-na-ukrajinu/

    • Když bývalý prezident Zeman řekl, že voják na post prezidenta se volí max. tak v jihoamerických státech, tak to stádo umělců a havloidů z trucu volili tuhle zelenou gumu. No a teď sami koukají jak puci. Tohle tady nemůže dlouho vydržet a budou se snažit nás rozesrat. Ale to Češi určitě nedopustí, naopak!!! Tak to musíme nějak tyhle pitomce přežít. Chceme předčasné volby.

     • Israismael

      Nebude to ľahké pokúsiť sa o predčasné voľby lebo vaše politické bábky sú už silno zakorenené na západ a USA, a budú poslúchať na každý jeden povel co povie západ EÚ, Brusel a USA, NATO…

     • To je stále stejná skupina. To jsou ti, co dodnes nepochopili podvod s očkováním a jsou ochotni si klidně dát další kolo Ruské rulety. Ti nepochopí ani další souvislosti, jako je podvod s globálním oteplováním, hry na válku atd. Škoda, že ty vaxy mají relativně nízkou účinnost. Tady by ta Darwinova selekce druhu zrovna mohla fungovat rychleji.

     • Israismael

      Selekcia je už takmer vykonaná a bolo to tak chcene..Vakcíny, vojny, skúšky
      a všetko čo ľudstvo zažilo, bolo súčasťou Vyššieho Plánu a coskoro sa všetko čo je,, označené“ ako temné zrúti ako domček z karat.. Neostane ani stebielko temného chcenia ľudí..musí ostať iba nový svet s novým svetlom v ľuďoch…
      Tak to bolo povedané pred tisícročiami, a to co bolo predpovedané už dávno sa odhalí ako skutočnosť… Všetko to už visí vo vzduchu, mnoho mnoho ľudí to cíti, a ide to už spadnúť z hora ku nám do sveta ako opona.. Všetko ide podľa plánu! Ale nie podľa plánu tých ľudských šeliem, ktorí si myslia ze budu pánmi sveta nad ľudstvom…

     • Objektívne

      @Israismael:
      Žeby bola selekcia takmer vykonaná? Nemyslím si. Záver, ktorý odstráni minimálne 90% celého ľudstva ešte len príde. Tipujem, že z tých 10% preživších po všetkých útrapách zostane možno tiež len 10%. To je v celku 99%, ktorí pôjdu do preč. V súčasnosti je nás 8.1 miliardy.

     • Israismael

      Objektívne ! Tzv żatva sa už začala,resp rozbehla ,ak mi rozumieš ..Začína sa to a bude to čím ďalej tým viac viditeľné…Plán globalistov je vskutku takí že 99% ľudstva má ísť ,,do preč“ ..Ale to je ich plán a nie vesmírny a Boží ..

     • Objektívne

      @Israismael:
      Globalisti naozaj nebudú zabíjať 99% populácie, urobí to za nich niečo iné. To, čo hovoríš ty, sa deje na tých vyšších rovinách (nefyzických). Na fyzickej rovine bude prebiehať „odhalenie“.

     • Israismael

      Objektívne ! nebudú zabíjať 99% populácie ..Nie ..Totiz nebudú stíhať …veď píšem že začala ,,žatva“ pozemského pola ,a to čo na tom globálnom pozemskom poli narástlo za mnohé tisícročia ..Žatvu ovšem nevykonávajú globalisti ..Hádam nemusím písať že kto !!!!
      Žatva je obrazny pojem tzv Posledného súdu nad ľudstvom..Ten pojem Posledného súdu je známy pre ľudí ,nepíšem žiadnu novinku.

     • Objektívne

      @Israismael:
      Mám predstavu čo tým myslíš. Si pripravený zomrieť aj keď by to bolo už za týždeň? Ak no, tak globalisti znova vyhrajú, pretože sú na túto udalosť pripravení. Oni prežijú a ostatní zomrú, pretože tých ostatných už 2000 rokov pripravujú na posledný súd.

     • Israismael

      @Objektivne …Môžu sa pripravovať koľko chcú,môžu mať aj Cern kde chcú chytiť údajne Božieho syna do pasce a zničiť -udajne.. (im proste šibe) Nepomôžu im ani podzemné skrýše ,mesta a bunkre ,zasypani tam budú navždy po mega zemetraseniach ..Veď predsa kvôli temnotam globalu ,kvôli všetkým tým temných štruktúram na zemi sa vykoná Očista a zásah z nebies .Aky iný význam by mal mať taký zásah ? .
      Akú môžu mať šancu silní tohto sveta voči sile Svetla z Najvyšších miest ?..0% Šanca ..Nula … V každom boji musí nakoniec svetlo premôcť temnoty..Boh je sila ,Najvyššia sila ..Všetko ostatné je podriadené .Ľudia často povedia ,že prečo nechal to zlo posobit .Ludia ho sami tvorili a kumulovali cez slobodnú vôľu a nepoučili sa celé tisícročia ..Až na konci vekov prichádza zúčtovaníe…Každé svetlo a zvlášť to Božie musí osvetliť tmu a ta zanikne .Veď to je zákon ..S temnotou zaniknú aj temni ľudia ,ktorí sa dali nachytať do pascí a nitiek ..Neostane moc ľudí pre nový Vek

     • Objektívne

      @Israismael:
      Svetlo uvidíš pri zomieraní a poslednom výdychu. To bude to, čo ťa osvetlí. Svetlo je to, čo odchádza z tejto dimenzie k zdroju, ktorý nazývame Bohom. V skutočnosti je to úložný priestor informácií.

    • Okoloidúci

     Poúčaš?
     Tak som zvedavý, krorého s tých protislovenských riťolezov si vyberieš ….

   • Tých Česko – Slovenských „rozkolov“ tu bolo habadej – s nami to nepohne! Prago=židocentrizmus riadi tieto rozkoly – snaží sa o ne. Naša légia – vrstva, je jednotná. Potvrdené v boji!

   • Stydím se za ty vládní paka včetně agenta Pávka. Přes tři miliony tupých občanů, kteří skočili namasírku lžitelevizí můžeme opravdu poděkovat. Teď už máme co jste chtěli …. do rachoty zvesela! Omlouvám se Slovákům za ty pitomce, vy ale vydržte a až začne Vašáryová zase krafat, tak na ní hoďte síť. Lidi jsou s vámi, nebojte!

    • Israismael

     Áno vás český maestrem to je maximálna jednotka v Európe pre masírku mozgov.. To co predvádza ČT a aj Prima News to je absolútna americko západná mašinéria jedného jediného svetového názoru.. Obyčajni ľudia jednoducho uveria úplne v pohode všetkým správam, pretoze nemajú šancu počuť aspoň sem tam iné názory, iný pohľad sveta ako to bolo u nás na Slovensku… A nie každý človek si v čechach pozrie alternatívne správy , pretoze masírovanie maestreamom vam to veľmi rýchlo predostrie ako nevhodný obsah alebo ze hoax..

    • Milá Marie,
     Mne jako Čechovi žijícímu na Slovensku, se situace u vás obzvlášť těžko sleduje a jsem v úplném úžasu, že se toto může dít, v zemi, kde před staletími žil a kázal Jan Hus, který na hranici řekl, že svou pravdu neodvolá a tu chvíli utrpení s tou myslí vydrží.
     Kéž by měli jeho následovníci aspoň pár procent jeho odvahy a postavili se momentálnímu zlu na odpor.
     Přejeme si asi vícerí žít společně s vámi, vždyť nás spojuje bohatá minulost, rodinné svazky, kultura.
     Zřejmě se to ještě bez nějakých obětí neobejde, ale Zlatý věk, nás věřím nemine!

     • Dokiaľ budete hrať s parazitom tie hry na voľby, žiaden zlatý vek pre vás nebude.

    • Pávek byl u GRU.Tak uvidíme za koho bude kopat.

    • Souhlasím ve všem, češi se stali tupým stádem bez vůle a jeěště budou oslavovat a velebit své katy… takhle jsme to dopracovali…

   • presne fiala pod fialky

   • Bez výhrady vše podepisuji…

  • To je taktika bez stratégie – posledné bezhlavé zúfalé lízanie zadkov americkým sionistickým neokonom zo strany ich pohúnkov v ČR. Nech už robia čo chcú každý ich krok smeruje k nevyhnutnémi rozpadu terajšej politickej scény v ČR – „ľad“ pod nimi taje a oni s tým nič neurobia.
   To čo sa zdá nemožné sa stane realitou – ČR bude mať Globalistickú vládu a nie proamerickú. Globalisti teraz nechcú konflikt ale chcú zachovať Pražskú „Židovňu“ stoj čo stoj..a tiež tú Viedenskú pre ich medzimorie.
   Teraz však záleží na 5 tej kolóne v Rusku či urobí radosť 5 tej kolóne v ČR a tým degeneratom v USA keďže USA kom dochádza definitívne šťava.

   • Israismael

    Tak to čo dnes dostáva Fiala na českých diskusiách napr v Blesku to je naozaj poriadny poprask ..proste toho človeka ceši nenávidia ,a fandia v príspevkoch Ficovy a Slovensku ..A áno Achnaton dochádza stáva USA ale aj Eú… ja si myslím že pomaly a isto dochadza k rozkolu v EU a k pomerne rýchlemu rozpadu v chaotickom systéme EU ..Padaju na rypaky aj USA ,aj sion Izrael..USA má každú chvíľu postihnúť pohroma(ľudská aj prírodná) a Izreal zničenie. Tak je to predpovedane .

    • Izrael sa zmení v prach, tak písané v dejinách

    • Kissinger hovoril o konci Izraela. Tak ako Globalisti naplánovali jeho vznik a účel tak aj jeho zánik – koniec a spôsob akým bude vykonaný – celý svet však má otočiť proti Židom a Izraelu. Ono to síce začalo nedávnym konfliktom ale USA si tam mimo plán riešia svoje veci na vlastnú päsť a tak je to všetko trocha inak ako bolo v pláne…ale stratégia Globalistov zostava nezmenená. ..no a ešte to spropadené“ Rusko je „nažive“ ktoré vsi nepraje smrť žiadneho národa či etnika a tak je komplikovanejšie… našťastie. Našťastie preto, že ľudia však na tú ohromnú melu dobra na zla môžu pozerať akoby z pozície pozorovateľa aj keď sa ich to týka tiež.
     Môžu – majú čas sa k tomu čo však dnes na Zemi deje vnútorne vyhraniť a to je dôležitá vec.

  • Uz to otvorene povedal ten Peter Pavol,ze poslu vojska na Ukrajinu,nuz a Slovensko,po zvoleni noveho vraha,pojde za nimi,v Polsku obrovske demonstracie

   • Miroslav Čižmár

    Pelle nemá problém posielať zbrane od súkromných výrobcov, lebo biznis. Určite nebude mať problém posielať profesionálnych vojakov. Lebo biznis.

  • Pokud bude česká vláda takto nesmyslně až šíleně pokračovat,jistě se naplní i to proroctví o zániku Prahy,že Praha bude zničena,zůstanou jen rozvaliny,hromady cihel a kamení.Bohužel,z Prahy nyní jde jen zlo,podpora zabíjení, volání po válce.Praha je nyní sídlem zla.

   • Israismael

    Áno existuje staré proroctvo slepého mladenca stare cca 500 rokov ..Povedal že keď budú v jeden ťažký rok(zrejme keď bude veľká vojna ) na konci veku(konci stary vek Rýb ) kvitnúť čerešne ,že nechcel by byť cechom a že Praha bude zničená po veľkej ohnivej guli (asi atómky)..

   • povstaňte zakliatí rytieri, zničte tú fialovú haveď ,podľa možnosti aj hneď, spamätaj sa národ český ,rinčiace nech zaznejú povely, nech burácajú hromy a blesky…..veľa šťastia…

    • Israismael

     Povstane celá Európa ,nielen česi .

    • Urobte niečo skutočné, nebuďte spiacich rytierov. Prestaňte financovať tie ich špinavé hry. Iba to pomôže, nie burácanie v internetových diskusiách. Tým, že aktívne finančne podporujete korporácie, ktoré sa nazývajú štáty, platíte aj vojnu na Ukrajine a aj všetky iné zákernosti, ktoré šlapú po vašej skutočnej slobode. Ste slepí a hluchí.

  • Príležitostne som si na TV JOJ vypočul rozhovor Petra Weissa ohľadne našej zahraničnej politiky (stretnutie ministrov ZV J. Blanár – S. Lavrov), ale tú protiruskú demagógiu som nevládal dlhšie počúvať. Čo však čakať od straníckeho aparátčika a bývalého šéfa SDĽ, ktorý neskôr za odmenu bol veľvyslancom v Maďarsku a napokon Prahe (ČR). Pred rokom 1989 by aj pred Putinom kľačal na kolenách, ak by to pomohlo jeho kariére … Dnes je preňho vzorom Fialova vláda (?)

 2. + Tucker Carlson v rozhovoru se Stevem Kirschem. Carlson v šoku z odpovědi.. 17 milionů úmrtí (cca 10min video):

  https://rumble.com/v4hgmhi-tucker-17-000-000-mrt-na-covid-vakcnu.html

 3. Israismael

  Reakcia Fica na dnešné rozhodnutie českej vlády.. Skvelé a Rozumne slová .. Žiadne emócie.. Pod videom sú reakcie a príspevky ľudí.. https://m.youtube.com/watch?v=Oqdg5vtrsyw

  • Fico mi trocha pripomína A.Merkelovú…to bola ešte osoba, ktorá mala nadhľad a nie ako dnešný trubiroh Scholz. Aby bolo jasno ja R.Fica neberiem ako pronárodného ale osobu Globalistov. A prečo o tých „Globalistov“ stále meliem dokola jak postihnutý? Pretože ak majú Globalisti likvidovať bežnú populáciu tak využívajú silu – svaly USA a keď sa chcú zbaviť nepotrebných nimi vypestovaných a im podriadených elít a štruktúr tak používajú NÁS – bežných ľudí – naše ruky a náš hnev voči elitám a vždy sa skrývajú za podporou vlasteneckých ideí a národných politických síl.
   Takže pozor na to! Toto nieje len tak, že bez sily odspodu – bez objednávky od ľudí sa dejú takéto veľké veci. Každopádne však je v tejto situácii dobré, že ten subjekt čo riadi R.Fica nemá záujem podporovať politiku USA, ktorá svet priviedla ku hrane jadrovej katastrofy.

   • GP a 99,98…% obyvateľstva zemegule priviedla svet tam kde je. Lebo škola a výučba. Keby je GP nejaká vyspelá „partia“, tak sme niekde inde v rebríčku vesmírnej školy.

    Ak by ľudia – bytosti pochopili, tak by nebolo treba GP a ani iné mechanizmy, aby si uvedomili o čom je vlastne život v hmote. 8 miliárd žiakov prišlo na zem a výučba prebieha každodenne. A o tom to je. Ak už budem chňápať a mať „pochopené“, tak neprepadnem a postúpim do vyššieho levelu výučby. Ale to musím zvládnuť „maturitu“.

    A zvládnem ? Na to som aj ja sám zvedavý…
    Zvládneme ? No uvidíme…

    Denno denne svojimi myšlienkami a skutkami vypĺňame hodnotiaci list, ktorý bude predložený, keď odložíme „vozítko-telíčko“.

    Kto chce kam, pomôže si tam.

    Bravúrne vymyslené….

    • nesnívaj ,zgegneš a zožerú ťa červy, radšej sa daj spáliť ,vole…

     • Žijem a napodiv všetkému dianiu naokolo aj celkom v pohode, aj keď som si zarezal do palca pri vrúbľovaní a raz aj moje telo zgegne a či ho červy zožerú, alebo čo, je mi 24. A zatiaľ neviem dňa ani hodiny, lebo všetci, čo sa vezú v sanitke, akože v tom lepšom prídade, si nemysleli, že sa povezú, hlavne nech je to rýchle a bezbolestne, bárs aj zajtra…

      Jak hovorí kamoš, ráno sa zobudím a zistím, že som mŕtvy, vole…

      Aneb, Zítra vstanu a opařím se čajem‧ Sci-fi/Komédia, ČR, 1977

      https://www.youtube.com/watch?v=fcZ5pVoIWaA

    • Seneca – to, že na konci príde skúška – to je pravda. Avšak nieje pravda – a to píšem o tom, že ľudstvo potrebuje nejaký tým ako je napríklad GP k svojmu vývoju.
     Niektorí dokonca tvrdia – ako napríklad J. Chvátal (pořady „Absolutne neuvěřitelné“ na jutube), že GP je mentor. To už hraničí so Štokhol. syndrómom – také postoje.
     Ešte jedno – Boh dopúšťa na ľudstvo určité spätné účinky spôsobené ich chybami, ktoré učinili pod vplyvom pôsobenia GP ale nikdy nikomu a tiež celému ľudstvu nenaloží viac ako je schopný v konkrétnom čase či živote zvládnuť. Je tak činené za účelom prebudenia ducha u ľudí a nie kvôli ich trestaniu keďže dobrovoľná snaha u ľudí zaradiť sa do pôsobenia Božích Zákonov je u ľudí zriedkavosťou.
     Príde čas zúčtovania v ktorom všetci zlovolní a nepolepšitelní navždy zahynúť a táto očista Zeme a jej biopolí nieje nebude závislá absolútne v ničom na ľudskej mienke či vôli.
     Seneca, to čo sa deje na Zemi nieje hra a každý ju zažíva naplno. Nieje to sen, Matrix, prelud či Pc program v ktorom hráme akési postavy – to sú naprosté bludy. Avšak z pohľadu účelu žitia človeka na Zemi ide o školu, ktorú máme po Bohom stanovenom čase navždy opustiť a zostať žiť večne. Lenže to je možné len vtedy ak tú školu dokončíme úspešne – po správnom vývoji našej duchovnej podstaty – teda nás. Takže je to síce len škola ale výsledky sa nedajú nijako sfalšovať keďže prírodné zákony – teda Božie pôsobenie nikto nikdy neoklame a ani sa mu nevyhne. My na vývoj nepotrebujeme parazitov z GP ale vzhľadom na blížiaci sa svetový Boží súd a očistu Zeme je na každého človeka zlého karmického pôsobenia nakladané to tej miery koľko znesie a to sa potom buď prebudí alebo sa pod tým tlakom zlomí. V „deň“ Súdu bude ľudstvo už definitívne roztriedené, nikto nezostane „medzi“. Udalosti vo svete a jeho živote ho donútia sa navonok ukázať čo je zač (apokalypsa) a zaradiť sa medzi tých čo prejdú „sitom“ Božieho súdu a tých čo nie.

     • Achnaton

      Je to Váš pohľad, postoj, poznanie a ja Vám ho vyvracať nebudem. Verte si čomu len chcete.

      Ja píšem iba moju skúsenosť a dočasné poznanie a ani zďaleka ju nedefinujem ako pravdu.

      Za bludy boli považované aj myšlienky, ktoré tvrdil Ján Hus, Giordano Bruno, Galileo, Kopernik, Michelangelo údajne chodil tajne študovať anatómiu tela, pretože v tých dobách, za to hrozila smrť, aj s DaVinčiho si srandu robili, Jules Verne bol fantasta a každý čo tvrdil niečo, čo sa nezhodovalo s naratívom „akože“ všeobecného poznania a doby, tak nebola pravda. A čas ukázal, že…voľačo poodhalili, ale všetko ?

      Keď náhodou prežijeme posledný súd. a nezožerú nás červy, tak potom o tom podebatíme…

      Ako na konci tejto scénky:

      https://www.youtube.com/watch?v=2i5sfrXKB_A

      Nevieme ešte ani, ako to presne všetko vzniklo, prečo vôbec, ale vieme ako to skončí…?

  • Israismael

   Výborný príspevok Seneca..Veľa Pravdy …

 4. Fico je pragmatik, každý politik by mal vášne udržať na uzde, nepodliehať emóciám, aj keď má svoje chyby a každý ho nemusí. Český prezident v sebe nezaprie vojaka, iste sľúbil Macronovi podporu, bývalý prezident Zeman to dobre povedal, vojak by nemal byť prezidentom. Rovnako ako Ursula von der L. pôsobila 6 rokov ako ministerka obrany u Merkelovej, nemala sa stať predsedníčkou EK. Merkelová sa vyjadrila, že mierový plán z Minska bol uzavretý len preto, aby Ukrajina získala čas na zbrojenie. Otázkou je ako sa potom dopracovať k mierovým rokovaniam keď všetci sú odhodlaní bojovať a frustrovaný Macron hľadá podporu pre svoj šialený plán, ktorý môže viesť k tretej svetovej vojne.

 5. blbec s xememunde

  globálna tieňová vláda plánuje spáchať ďalší teroristický útok pod falošnou vlajkou. Jako vzdy ale tak proc je nekdo posloucha????? Asi takhle pokud nekdo naplanuje no rekneme vrazdu ale pak si najde nekoho kdo jiprovede hmmmm kdo je asi vrah . Toto je jen smysleny pripad ale vy se domnivate ze globalni vlada je nejaky teror??? NENENE jen ti co plni jejich prikazy

 6. Zambia by mala všetky ložiská znárodniť a Rusi jej v tom pomôcť, lebo psychopat GaťeS už nevie od šťastia čo so sebou ! https://www.trend.sk/spravy/startup-podporovany-b-gatesom-ma-unikatnom-nalezisku-medi-muske-dalsi-poklad-zemou

 7. Ovečky naleteli, skutočný účel – dostať čo do najviac z nich mňamku splnený! Návrat k normálu: https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/je-to-oficialni-nyni-se-covid-leci-stejne-jako-chripka/ .
  A čoskoro príbeh ďalší s ďalšími mňamkami, keďže ich ovce mali mať 8, 2-6 je málo ! Psychopati sú nedočkaví a frustrovaní… že GaťeS, Fauci, Bourla a spol?
  Služobníci bez svedomia pomôžu… taký čo slúžia len zlatému teľaťu sa vždy nájdu a hodne ! Sú aj v súčasnej vláde !!!

  • Počul som, že už je nová vakcína proti covidu-19, vraj klasická (nie mRNA), ktorú naše ministerstvo zdravotníctva schválilo a bude sa podávať záujemcom bezplatne. Neviem, ktorá firma túto, vraj bezpečnú vakcínu vyrába. Len ten covid-vírus zatiaľ nikto neizoloval, ale tvrdí sa, že existuje.

 8. Prvé klasické očkovanie, ktoré prechádza na mRNA technológiu je očkovanie proti chrípke, potom budú nasledovať ďalšie. Tzn. že zabíjanie nechcú žiadny vládni politici zastaviť! Prečo o tom píšem, že to súvisí s vyhláškou spomenutou v nižšie uvedenom článku, a tým so zabíjaním seniorov !
  https://www.ta3.com/clanok/249357/povinne-ockovanie-proti-chripke-a-pneumokokom-sa-v-zariadeniach-socialnych-sluzieb-nedodrziava
  Neverím, že madam Dolinková dilinová ju zrušila !

 9. Klaus Schwab: Váš avatar bude žít i po vaší smrti a váš mozek bude replikován pomocí algoritmů

  https://aktax.cz/klaus-schwab-vas-avatar-bude-zit-i-po-vasi-smrti/

 10. nesnívaj ,zgegneš a zožerú ťa červy, radšej sa daj spáliť ,vole…

 11. Putin se ohrazuje proti genderové ideologii, která ničí Západ: Existuje pouze muž a žena

  https://aktax.cz/putin-se-ohrazuje-proti-genderove-ideologii-ktera-nici-zapad/

 12. Všade sa píše o“elitách“,neviem, čo je elitného na psychopatoch,pedofiloch,masových vrahoch,zvrhlikoch…? Elon sa nejako konkrétne nevyjadril ohľadom budúcich útokov, veď sa uvidí… Každopádne by to nebolo nič nové, či prekvapivé v tejto „vysoko demokratickej,slobodnej krajine“.

Pridajte komentár

*