WEF vyhlásilo, že dramatický pokles populácie je „dobrý pre planétu“


Print Friendly, PDF & Email

WEF vyhlásilo, že dramatický pokles populácie je „dobrý pre planétu“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum vyhlásilo, že dramatický pokles svetovej populácie je „dobrý pre planétu“, pretože „menej duší na Zemi znamená menej znečistenia“.

Podľa vysokopostaveného predstaviteľa WEF klesajúca pôrodnosť na celom svete v kombinácii s prudkým nárastom úmrtí po zavedení covidových vakcín pomôže našej planéte vyliečiť sa z desaťročí klimatických zmien spôsobených človekom.

Tu je obrázok z britských novín The Telegraph, ktoré oslavujú pokles populácie:

Oxfordská profesorka Sarah Harperová je veľmi silná osobnosť. V článku na Telegraphe, v ktorom sú uvedené jej poverovacie listiny, sa však zabudlo spomenúť, že pôsobí v Rade globálnej agendy pre starnutie populácie Svetového ekonomického fóra.

Stránka Summit.news uvádza, že profesorka Harperová je nadšená z nedávneho poklesu plodnosti. Pre noviny Telegraph povedala:

„Myslím si, že je dobré, že krajiny sveta s vysokými príjmami a vysokou spotrebou znižujú počet detí, ktoré majú. Považujem to za veľmi pozitívne.“

Akademička uviedla, že klesajúca pôrodnosť v bohatých krajinách by pomohla vyriešiť „všeobecnú nadmernú spotrebu, ktorú v súčasnosti máme“ a má negatívny vplyv na planétu.

Najdôležitejšie je, že pokles pôrodnosti prinesie zníženie emisií CO2 z bohatých krajín, zdôrazňuje profesorka Harperová:

„Výskum zistil, že bohaté krajiny majú tendenciu mať oveľa väčšiu uhlíkovú stopu ako chudobnejšie krajiny, keďže bohatí ľudia si môžu dovoliť kupovať viac tovaru, viac cestovať a robiť ďalšie činnosti, ktoré vytvárajú emisie.

Údaje svetovej banky ukazujú, že emisie uhlíka z krajín s vysokými príjmami boli v roku 2020 v prepočte na obyvateľa 29-krát vyššie ako v krajinách s nízkymi príjmami.“

Pokles populácie alebo nahradenie populácie?

Jedna vec je však zvláštna. Ak by vedenie Svetového ekonomického fóra chcelo znížiť emisie z bohatých krajín, potom by sa dalo pochopiť, že znižovanie populácie povedie k poklesu ekonomického výkonu. Okrem morálnych dôsledkov je to jednoduchá matematika, že menej ľudí znamená menej áut na cestách, menej skonzumovaného jedla, atď.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Deje sa však niečo úplne iné! Zatiaľ čo populácia pôvodných obyvateľov západných krajín sa už nereprodukuje na úrovniach potrebných na udržanie populácie, nová imigrácia narastá a tvorí čoraz väčší podiel pôrodov!

Zatiaľ čo počet narodených detí v Británii klesá, podiel detí narodených rodičom, ktorí sa prisťahovali z krajín mimo Británie, dosiahol rekordnú výšku.

Takmer jedno z troch detí narodených v minulom roku porodili matky narodené mimo Spojeného kráľovstva. Počet pôrodov žien narodených mimo Spojeného kráľovstva medziročne vzrástol o 3 600, čo predstavuje 30,3% všetkých pôrodov. Predchádzajúci vrchol bol 29,3% v roku 2020.

Po započítaní otca malo viac ako každé tretie vlani narodené dieťa aspoň jedného rodiča narodeného v cudzine. V Londýne to boli až dve tretiny!

Tento vývoj nie je v súlade so snahou o zníženie počtu obyvateľov krajín s vysokou spotrebou. Oslavovať znižovanie pôrodnosti a zároveň zvyšovať príchod nových prisťahovalcov, ktorí tvrdo pracujú, aby dobre žili, veľa konzumovali, mali veľa detí a realizovali si „britský sen“, sa zdá byť pokrytecké.

Autor článku Sean Adl-Tabatabai prízvukuje, aby ste si ho zle nevykladali, keď poukazuje na vyššie uvedené nezrovnalosti, že ide o jeho nepriateľstvo voči imigrantom. On sám imigroval do Spojených štátov, tvrdo tam pracoval, aby mal dobrý život, a bol požehnaný krásnou rodinou a dvoma dospelými deťmi.

Je nesmierne vďačný za príležitosť žiť v tejto nádhernej slobodnej krajine – a je si istý, že väčšina ostatných prisťahovalcov chce žiť dobre a tvrdo pracovať, rovnako ako on.

No aj keď je rovnako naklonený imigrantom, ako aj pôvodným obyvateľom, nemôže sa zbaviť pocitu, že profesorka Harperová a WEF vykazujú rozpor medzi prezentovanými cieľmi a činmi, ktoré je ťažko vysvetliť.

Tento nesúlad je niečo, čomu autor článku nie celkom rozumie. Noví prisťahovalci chcú totiž spotrebovať rovnako veľa ako domáci obyvatelia. Prečo podporovať imigráciu z chudobných krajín do bohatých krajín, ak cieľom je zníženie emisií uhlíka a iných emisií, ku ktorým by došlo v dôsledku poklesu populácie bohatých krajín?

Pomôžte mu pochopiť túto hádanku! Uniká mu niečo? Čo vlastne globalisti skutočne chcú?

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Dramatický pokles populácie môže byť dobrý pre našu plochú Zem (resp. pre pribrzdenie priemyslu). ALE……………………….. tie sk*rvené „elity“ a ich poskoci sa o pokles populácie nemali postarať takýmto SATANISTICKÝM spôsobom. Mali posledných možno 100 rokov psychologickým spôsobom ľudí smerovať k tomu, aby mali menej detí. Nebolo by potom treba popuáciu vraždiť strelnými a podobnými zbraňami, vakcínami, jedmi, ani ju ohlupovať a demoralizovať hollywoodom, „New woke“ agendou, LGBTI sr*čkami a podobne.

  LENŽE ONI SI VYBRALI TENTO SPôSOBOM, pretože asi šlo o to, aby OBETOVALI NA OLTÁR SATANA milióny, či možno stámilióny až miliardy (ak tie „vakcíny“ fakt budú vo väčšine prípadov zabíjať) ľudí…. Takže asi fakt ide O RITUÁL OBETOVANIA NEVINNÝCH SATANOVI…. v gigapočtoch.

  • Ako chceš cigánov,arabov,čiernych z Afriky,indov,bangladéšanov…a ostatných primitívnych divochov „psychologický smerovať“aby nemali veľa detí? Skús im povedať o tej svojej plochej Zemi, že keď sa premnožia,tak sa na ňu všetci nepomestia a prepadnú sa cez okraj do vesmíru…

   • Na guľatej tak isto. Ide o to, že na tomto nosiči neexistuje ostrov, na ktorom by sa kedy premnožili ľudia!

    • No tak keď také tupé namixované stádo imigrantov nahradí pôvodné obyvateľstvo tak s nimi elity ľahšie zatočia a budú ich ľahšie ovládať.
     Imigrantom tiež pšenka nepokvete navždy – až splnia svoj účel – rozklad spoločnosti do ktorej sú elitami hnaní, bude s mini zaobchádzané horšie ako v koloniálnej ére. Potom pre elity nebude žiadny problém sa vysporiadať s ich rozmnožovaním. Takto vidím, možno sa mýlim ale takto mi to zatiaľ vychádza.

     • „Ide o to, že na tomto nosiči neexistuje ostrov, na ktorom by sa kedy premnožili ľudia!“

   • Marek Kosice

    Jozef, ked zeries polievku s knedlickami, tak sa ti vylieva z taniera? Zacni oremyslat Tvoj rozum nemas „vo vlastnych rukach“ …

    • Marek,ty hlupák,začni ty premýšľať sám o sebe.Tvoj rozum máš v riti.Ten ,kto v 21.storočí píše o plochej Zemi,je úplný hlupák a primitív.Začnii už konečne používať to, čo máš medzi ušami.Ak tam máš iba kus dutej lebky, naplnenú vzduchom,tak škoda reči.

    • Marek, mozog nás všetkých, v súčasnosti žijúcich, je od nášho príchodu na svet ovládaný rôznymi pochybnými entitami. Cca tri (či už možno štyri) posledné generácie sú v našej spoločnosti povinne zaočkované okamžite po príchode na svet – taktiež svinstvom – a to ešte pred prijatím kolostra od vlastnej matky. Naše mysle sú teda poškodzované od nášho zrodu, bez nášho vlastného pričinenia bielymi (v súčasnosti už aj skafandro-bielymi) vrahmi – a preto, na rozdiel od mozgu voľne žijúcich zvierat, nefungujú úplne perfektne ani jednému z nás. Okrem toho – máme až dve mozgové hemisféry a je fajn, ak ich udržiavame v rovnováhe. Naozaj nemá zmysel útočiť na komentátorov a osočovať sa tu navzájom; oveľa lepšou zbraňou sú argumenty. A ešte lepšou uvedomenie si sily slov celosvetovo známeho výroku múdreho Sokrata.

    • Marek, ešte dodám k tvojmu postrehu:
     To, že náš mozog nie je (a to hneď od nášho zrodu) v našich rukách, je, žiaľ, všeobecný holý fakt týkajúci sa nás všetkých… už len dúfať, že to nezostane tak navždy.

    • Vysvetli prosím prečo let napr. z Európy do USA trvá oveľa dlhšie ako let naopak? Ak zistiš príčinu, budeš na dobrej ceste pochopiť že si bol tupý ako plochá bagandža.
     Alebo prečo je slnko na oblohe v južných krajinách vyššie ako na oblohe u nás? Alebo na čo prišiel Galileo Galilei už v r. 1610? Že 4 mesiace v tvare guľe obiehajú okolo ďalšej gule? Skús sám pohľadať odpovede. Je to pre teba naročne? Určite. Však vidím ako si tupý.

   • Galaxia andromeda

    Zeby sterilizaciou?

  • To ma tiež napadlo))) súhlasím s tebou +++

 2. Redakcia, čo mi tu mažete komentáre.Mozete mi to vysvetliť? Čo to má znamenať?Stojíte za veľké hovno.

 3. Vladimír

  Pri zmene súčasného sionglobalistického poľnohospodárskeho systému sa na Zemi môže v súlade s prírodnými zákonmi v pohode uživiť až 80 000 000 000 ľudí. Pri novom systéme by pribudli aj pralesy a lesy, pri zachovaní množstva polí, ktoré tu sú.

  • přibližně před 25 lety byl na prima zoom dokument, ve kterém uváděli výzkum, který se zabýval velikostí planety v souvislosti s počtem lidí na planetě. Výsledek studie byl, že planeta se zvětšuje s počtem lidí, tudíž žádný hladomor a vyhynutí lidstva z důvodu nedostatku živin nehrozí. Po tomto zjištění bylo financování výzkumu ukončeno a asi do dvou či tří let byl výzkum ukončen z nedostatku finančních prostředků.

   • Odhadovaná biomasa mravcov na planéte je mierne vyššia ako biomasa ľudí.

    • Problém není v počtu lidí,ale velmi dobré životní úrovně mnoha lidí.Zajímalo by mi, jak by to na světě vypadalo,kdyby všichni na světě měli aspoň takovou životní úroveň jako třeba průměrný Němec-původní

   • oldmarxista pamprlik

    Ved to je samozrejme ludia su premnozeni len v kapitalizme. staci spominat a prideme na to ze o premnozeni sa zacalo kvikat od 89,Vsetko je to take jednoduche ako plocha zem a tajne a pravdive dejiny co nam bolsevik zatajil

 4. tajtrdlik

  Pekny den bratri slovaci. A co takhle snizeni populace elit?? Nebo at jdou prikladem. Mohou zacit konzumovat broucky, vratit vsechen majetek -nic nevlastnit no a v zaveru si nechat napichat tu mixaz do ramene nejlepe 65 davek pro zacatek?!

 5. Galaxia andromeda

  Kapitalizmus zdochyna a smrdi to teda riadne
  1. Problemom su dochodcovia je ich com dalej tym viac a nemaju pre nich hodnoty lebo ich uz prezrali riesenie vypustit virus zabijat vrahcinami zlikvidovat zdravotnu starostlivost
  2. Plynule naplanovat prechod z kapitalizmu na socialisticku diktaturu digitalna mena nadnarodne zmluvy, lockdowny zlikvidovana ekonomika cofidpasy kontrola a obmedzenie pohybu a samozrejme nepodmieneny prijem( hotovy raj nic netreba robit a mate peniaze)
  3. Propaganda a manipulacia deti na urovni sexualnej vychovy sex je prirodzeny pud na najmizsej urovni ide sa po hormonoch
  4. Neustale udrziavanie strachu vojny, poziare, viruso, hlad v podstate 3. Jazdci apokalypsy v materialnom konzume
  5. Nicenie duchovnosti a ludskosti likvidacia oponentov a protivnikov
  Mam pokracovat?
  Vsetko toto sa uz deje….

  • oldmarxista pamprlik

   Nesloptaj tolko.
   jedine co konci je socialny a demokraticky kapitalizmus a prechadza sa na realny kapitalizmus aky je vo vecsine sveta kde nie je ziaden dochodok. vid. somalsko.Pred 89 deti na zakladnej skole vedeli za kapitalizmus je sukromne vlastnictvo vyrobnych prostriedkov. Musis studovat dalej proste uz nebudu ludia kapitalisticky podnikat a mat socialne zabezpecenie ako v socializme. Precitaj si aspon cenkovej deti mala tenucka knizocka to snad zvladnes je aj filmik.

   • Túto knižôčku som čítala od Fraňa Kráľa som mala prečítanú na základnej ako dieťa a mala som dlho pocit nad utrpením detí velmi dlho som znášala Ťažko°°

    • oldmarxista pamprlik

     len ze to nie je o utrpeni deti ale o kapitalizme v prvej republike. o tom ako rodinka strednej triedy zijuca v podnikovom domceku pride o apka ktori zomrel na chorobu s povolania a su bezmilosti vykopnuti na ulicu . ziju v bude napriek tomu ze vdova celi cas robi v hoteloch ale kedze je bezdomovkina tak nema zmluvu ani penaznu mzdu ale satocku zvyskov z kuchine a ich zobrota sa prehlbuje napriek tomu ze robi. lebo toto je kapitalizmus. a tak to bude znovu.

     • Ochraňuj nás všetkých od takej doby Pane a nedopustme aby sa to znova opakovalo a naše deti by museli trpiet ako tie Čenkove to by bolo moc špatné°°

 6. Najlepšia Zem by bola asi Zem bez ľudí… ale bez ľudí ktorí chcú žiť na úkor druhých. To je najväčší problém. A je to
  problém ľudí a nie Zeme. Zem bez ľudí prežije, rovnako vesmír. A ľudia prežijú na Zemi len vtedy, keď sa zbavia darmožráčov a manipulátorov.
  Boh zabudol dať do Desatora jeden hriech – zneužívanie.
  Ale to by národ vedený kedysi Abrahámom asi neprežil.

  • to zneužívání tam je, ale poněkud v jiné formě…
   *****
   4. Pamatuj na sobotní den, abys ho posvětil. Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci, 10ale sedmý den je sobota patřící Hospodinu, tvému Bohu. Nebudeš dělat žádnou práci ty ani tvůj syn ani tvá dcera, tvůj otrok ani tvá otrokyně, tvé zvíře ani tvůj příchozí, který je ve tvých branách, protože šest dní Hospodin dělal nebesa a zemi, moře a všechno, co je v nich, a sedmý den odpočinul. Proto Hospodin požehnal sobotní den a posvětil ho.
   *****
   10. Nebudeš dychtit po domě svého bližního. Nebudeš dychtit po ženě svého bližního ani po jeho otroku ani po jeho otrokyni ani po jeho býku ani po jeho oslu, vůbec po ničem, co patří tvému bližnímu.
   http://www.desetprikazani.cz/zneni-desatera-bozich-prikazani-a-jeho-lidska-varianta/

   • Galaxia andromeda

    Boh vytvoril otrokov? Ked kde a ako a preco to dal do 10 bozich prikazani otroci su teda co? 1. Bozie prikazanie ke vymysel cloveka Boh by svoje ego nikdy nepresadzoval jedine clovek nebudes mat inych boho okrem mna aby si sa im klanal? Co to je za egosticky blabol? Boh vsemohuci predsa nepotrebuje kazat ze nebudes mat inych bohov tym by priznal ze su aj ony bohovia a tym padom nie len ze nie vsemohuci ale jednym z mnohych? Nezmysly.

  • no vidiš na aký fakt si prišiel (((((°°

 7. O tom, ako ruská prokuratúra podporuje všetky vnútorné protiruské aktivity!
  2023-08-19 Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 14.08.2023
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-19-otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-14-08-2023/

 8. Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta
  Hned na počátku mohu uklidnit Slováky, že u nich se žádné tak šílené zastupitelstvo města nenašlo. To v České republice ano. A jde o jedno velkoměsto v Čechách a jedno malé město na Moravě, tedy konkrétněji na Vysočině.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/vice-nez-1000-mest-z-celeho-sveta-vcetne-dvou-ceskych-chce-do-roku-2030-temer-uplne-zakazat-maso-mleko-a-soukroma-auta/

  • Ešte že o tom nevie náš starosta- ten je ochotný na nás navliecť akúkoľvek agendu – len aby ho stranícky boss nominoval ako kandidáta do parlamentu! Treba ich začať likvidovať.

   Milgramov experiment sabadeštrukcie – človek by neveril, že to môže fungovať u ľudí, ale zjavne funguje!

   • Dufam, že sa nečuduješ čo dnes zaberá na niektorých ľudí poznáš to veľmi dobre škoda rečí na to plytvat aj tak to nepomôže aj keby si sa tozkrájal na cvancorky DD°°

   • Galaxia andromeda

    Tak tak likvidovat ani Boh sa z padlymi anjelmi neparal. Pekne do pekla s nimi.

 9. Myslím, že trochu NAKA-nakazlivej muziky nezaškodí do aktuálneho NAKA-politicko-režimového diania v SK.

  https://www.youtube.com/watch?v=A3eWSytd8og&t=153s

  P.S. Kapela – Helenine oči, ktorá v posledný víkend odmietla na poslednú chvíľu v Sečovciach odohrať svoj koncert z dôvodu, že sa tam „náhle“ objavili politici z Hlasu, Smeru, KDH, Sme rodina, Republiky..
  Majú to vo svojich zmluvách poistené, že na politických koncertoch žiadnej zo strán – hrať nebudú. Myslím, že je v tom Racio..

  https://www.hlavnespravy.sk/znama-slovenska-kapela-odmietla-vystupovat-prekazali-jej-politici/3237608

Pridajte komentár

*