Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde


Print Friendly, PDF & Email

Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde

(TheExpose.uk) – Právnikmi z niekoľkých krajín boli Medzinárodnému súdnemu dvoru v Haagu predložené nové dôkazy, vrátane miestoprísažných vyhlásení odborníkov ako profesor Luc A. Montagnier.

Podanie obviňuje vlády na celom svete a ich poradcov zo spoluúčasti na genocíde, zločinoch proti ľudskosti a porušovania Norimberského kódexu.

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumová podali ešte v apríli 2021 na Medzinárodný súdny dvor v Haagu 27-stranovú „Žiadosť o prešetrenie“, obviňujúcu vládu Veľkej Británie a jej poradcov zo spoluúčasti na zločinoch proti ľudskosti v mene ochorenia Covid-19.

Dňa 28. apríla 2021 dostali tieto dve právničky od Medzinárodného trestného súdu formálne potvrdenie a pridelené číslo prípadu – ´141/21´.

Odvtedy dvojica zbierala nové dôkazy pre použitie vo svojom podaní a nadviazali styky s právnikmi a výskumnými vedcami z celého sveta.

Nová tlačová správa, uverejnená 17. augusta, potvrdzuje, že obe právnčky dostali prísažné vyhlásenia od popredného výskumného vedca a nukleárneho kardiológa Dr. Richarda Fleminga, nositeľa Nobelovej ceny profesora Luca A. Montagniera a Dr. Kevina W. McCaima, neurovedca a odborníka na nervové ochorenia.

Profesor Luc A. Montagnier, ktorý za svoju prácu o HIV víruse získal Nobelovu cenu, v apríli 2020 tvrdil, že je presvedčený, že nový koronavírus bol vytvorený v laboratóriu.

V máji 2021 potom expert na virológiu vyhlásil, že „hromadné očkovanie je tak vedecký, ako aj medicínsky omyl. Je to neakceptovateľná chyba. Učebnice dejepisu to dokážu, pretože práve očkovanie vytvára nové varianty vírusu.“

Čo hovoria nové dôkazy

Na Medzinárodný trestný súd bolo podané aj nové podanie z dôvodu obrovského množstva nových dôkazov a informácií, ktoré vyšli najavo v posledných niekoľkých mesiacoch.

Právničky hovoria, že majú teraz presvedčivé dôkazy o tom, že „vírus SARS-CoV-2 a „vakcíny“ proti ochoreniu Covid-19 sú zámerne zostrojené biologické zbrane, ktoré boli v dvoch fázach vypustené na nič netušiace národy sveta“.

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumová tiež potvrdili, že sa k nim teraz pridávajú právnici z Francúzska, Českej republiky a Slovenska, ktorí podali na Medzinárodný trestný súd podobné Žiadosti o prešetrenie.

Z tohto dôvodu bol 12. augusta 2021 Medzinárodnému trestnému súdu zaslaný list požadujúci, aby im všetkým bolo umožnené podanie spojenej žaloby a tiež podanie predbežných dôkazov k obvineniam, všeobecne známym všetkým na svete a požadujúce právo na žaloby špecifické pre jednotlivé krajiny, tiež vyšetrované Medzinárodným trestným súdom.

Prírodná liečba osteoartritídy

Genocída starých ľudí v starobincoch vo Veľkej Británii

Jednou žiadosťou, špecifickou pre Spojené kráľovstvo, je preskúmanie genocídy starých a zraniteľných ľudí, ku ktorej dochádzalo v domovoch opatrovateľskej starostlivosti a v nemocniciach nevhodným podávaním liekov midazolamu a morfia.

Teraz bolo uzavreté aj ďalšie vyšetrovanie, špecifické pre tento problém a bude pokračovať súkromné trestné stíhanie proti vláde Veľkej Británie, Mattovi Hancockovi, Chrisovi Whittymu a ďalším, ak tím právnikov a expertov, vedúci vyšetrovanie, nedostane uspokojivé odpovede na obsiahle otázky, ktoré boli vyššie menovaným zaslané otvoreným listom 17. augusta 2021.

Kdežto v spojenej žalobe právnikov niekoľkých krajín títo požadovali okamžité zastavenie celého očkovacieho programu Covid-19 a ukončenie testovania asymptomatických ľudí.

Právnici hovoria, že teraz dychtivo očakávajú rozhodnutie Medzinárodného súdneho dvora, či dovolí podanie spojenej žaloby niekoľkých krajín a prijme Žiadosť na prešetrenie.

Potreba urýchleného prešetrenia podania

Medzinárodnému trestnému súdu dali právnici jasne najavo, že z dôvodu eskalujúceho medicínskeho apartheidu, straty osobných slobôd a práv a stále sa zvyšujúceho, veľmi vysokého počtu úmrtí a závažných nežiaducich udalostí, ktoré utrpeli príjemcovia vakcín na Covid-19, existuje naliehavá potreba, aby Súd konal rýchlo a bez ďalšieho odkladu.

Za týmto účelom požiadali právnici o čo možno najskoršie stretnutie v Haagu.

Vznikla dokonca medzinárodná petícia vyzývajúca k urýchlenemu prešetreniu tohto podania, aby sa zastavilo ďalšie páchanie zločinov proti ľudskosti zo strany vlád. Petíciu nájdete a elektronicky podpísať môžete TU.

Nakoľko ide o medzinárodnú petíciu, je publikovaná v angličtine. Doteraz ju podporilo takmer 35000 ľudí z vyše 100 krajín sveta. Pridajte sa!

Záver

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumové potvrdili, že pri čakaní na odpoveď diskutujú s právnikmi v ďalších krajinách, ktoré ešte nepodali svoje individuálne Žiadosti na Medzinárodný trestný súd, no naznačujú, že by sa k nim pripojili a že len čo budú mať ďalšie správy, podajú aktuálne informácie.

Veríme, že súd čoskoro rozhodne a zastaví túto bohapustú celosvetovú genocídu a páchanie zločinov proti ľudskosti. A samozrejme, následne začne trestné stíhanie páchateľov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto na nás pripravujú:
  https://www.youtube.com/watch?v=W4tAx6XmGGE
  Marian Kotleba: Slovenská armáda vyvíja MOVIR – systém na sledovanie a izoláciu neočkovaných!

 2. Prvá časť filmu:
  https://www.banned.video/watch?id=615f96b3aa816336dbd21792
  COVIDLAND: The Lockdown

 3. https://cz24.news/skutecnym-cilem-byla-od-pocatku-nucena-vakcinace/
  SKUTEČNÝM CÍLEM BYLA OD POČÁTKU NUCENÁ VAKCINACE

 4. https://www.vaccinedeaths.com/2021-10-06-half-million-adverse-events-following-covid-vaccinations.html
  Over half a million adverse events reported after COVID vaccinations in the US so far (and counting)
  Po očkovaní proti COVIDU v USA (a stále sa počíta) bolo hlásených viac ako pol milióna nežiaducich udalostí

 5. https://www.hlavnespravy.sk/sonografka-zaznamenava-prudky-narast-srdcovych-problemov-a-mozgovych-prihod/2708262
  Sonografka zaznamenáva prudký nárast srdcových problémov a mozgových príhod

  Heather robí echokardiografiu a tvrdí, že vidí veľa ľudí, ktorí prichádzajú s vážnymi srdcovými problémami. Hovorí, že ide o ľudí po očkovaní proti korone. Tiež si všimla viac potratov. Myslí si, že dôvodom môže byť vakcína. Heather pracuje v blízkosti vojenskej základne a hovorí, že mnohí vojaci majú krvné zrazeniny

 6. zapredaná SR

  Keby súdy nekuli s farma korporáciami, ktoré patria aj tak, ako všetko ostatné BLACKROCKU a VANGUARDU, tak by nariadili pri toľkých dôkazoch ihneď zastaviť túto genocídu. Nemyslite? Ľudia zomierajú a stále sa ide podľa plánu, takže nečakajte že tie isté súdy niekoho odsúdia. Plán je zlatá miliarda a menej. Ľudia musia urobiť poriadky sami, ale to sa nestane, takže beeeee ovce a šup do košiara/fema tábora.

  • Plán je pozabíjať ľudí, neprispôsobivý sa množia bez obmedzenia.

  • Ovca zaockovana

   Pokial je takyto plan, tak mu nerozumiem. Kto by mal zaujem vyhladit poslusne ovecky a ponechat si tvrdohlavych baranov? Co ak je ten plan iny, oddelit ovce od baran najprv a potom nastolit novy svetovy poriadok bez baranov.

   • Cieľ je vyhladiť ovce aj baranov. Ovce však pôjdu na porážku sami, s baranmi budú mať viac roboty.

  • a sup na ostre guilotinky

 7. Nejak nechapem…🤔
  Ako moze byt novy koronavirus vytvoreny v labaku podla profesora Montagiera, ked dodnes nebol tento udajny covid 19 vedecky samostatne izolovany‼️🤨

  • Hypotéza č.1: Možno izolovaný bol, len sa tie práce nedostali na verejnosť, lebo potom by vyšlo najavo, že ide o umelý výtvor, ktorý obsahuje časti HIV, malárie či iných patogénov.

   Hypotéza č.2: Izolovaný nebol, lebo skutočne neexistuje. V predošlých vlnách sa preto museli v značnom rozsahu falšovať čísla nakazených, hospitalizovaných a úmrtí, aby ľudia v strachu sa dali zaočkovať toxickými vakcínami. V ďalších vlnách už masové falšovanie čísel nebude potrebné, lebo ľudia budú naozaj chorí a zomierať, avšak nie na covid, ale na vakcíny. Jediné potrebné falšovanie už bude len označiť úmrtie na vakcínu za úmrtie na covid.

   Takže si vyberte 🙂

   • CENTRAL SUN GALAXY

    NEBYL NIKDY NIKDE NIKDO NEIZOLOVAL – ŽÁDNÝ VIRUS ! ANI HIV NEEXISTUJE ! VIZ DAVID SUBIK AJ ODBORNÍCI NA NEEXISTUJÍCÍ BLUD VIRY, OČKOVÁNÍ A POD.
    TISÍC DŮKAZŮ NEEXISTENCE VIRŮ.
    NAOPAK ŽÁDNÝ – DŮKAZ EXISTENCE 🙂

  • Pretoze ziadny virus neekzistoval,ani neekzistuje a nebude existovat,je to len,aby ovce stale verili,ze virus existuje, nezalezi v akej forme,lebo takto mozu pokracovat v Genocide,takze aj oni klamu

 8. …no Jean, to je milé, že si opäť s nami ! ktovie, kto z prispiev.bádateľov si dá tento x pauzu ? :-(…:-)…verím tomu, že už nikto, nech ,,sa krabice už riadne rozhýbu“…. vďaka za kopec dobrých komentárov…stále si myslím, že všetko začína od nás samých teda od každ.1 jednotlivca, ako to celé chápe…dnes som sa sama presvedčila o 1 ,,chápaj.“ šoférovi, ,,vďaka“ nemu som prišla do iného mesta o 1 hod. neskôr…no neva, zasa nová skúsenosť, pekné bolo, že mňa sa zastal ešte 1 z cestujúcich, menej ,,pekné“ bolo, že 3 nepovedali nič a 5.- jedna pani ,,riešila“, že vďaka nášmu ,,rozhovoru“ mňa a šoféra zmešká do práce :-(….takže taká je moja ,,štatistika“ z dnesk.rána…napriek tomu, stojím si za tým aj naďalej a všetkým nám tu prajem pekný deň :-)…..

 9. Je to hrozné čo sa deje,bojím sa že všetky HOAXY budú pravda,ale do tej zlatej miliardy nepojdu všetci právníci a skorumpovaní politici,to si neuvedomujú??

 10. Rozhodnutie akéhokoľvek súdu je na Slovensku nevymožiteľné, ak je proti súčasnej vláde.

 11. František

  Tak snáď predsa len zvíťazí zdravý rozum a spravodlivosť! Otázne je či v dnešnej zvrátené dobe,nebude aj tento súd skorumpovaný! Ale stále platí, božie mlyny melú pomaly ale isto!!!
  Vďaka za skvelý článok a nádej….

 12. Vsetky medzinarodne institucie vratane sudov ovlada Chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.Spoliehat sa na ich rozhodnutia v prospech obcanov je velmi naivne,az hlupe.

  • Velmi spravny poznatok,Nikto nema na Rotschilds,atd, tiez nesedeli na lavici obzalovanych,ani v Nuremberg,obetuju sa malicke rybicky,ktore budu aj tak vyhubene,ako kedysi Milada Horakova,co bola obesena a bola komunistka,tisice dalsich,mnohi zahynuli vo vapne,ini v uranovych baniach

 13. https://www.banned.video/watch?id=6160b841bda8ad3b54315e43
  Genocidal Bombshell! Public John Hopkins Data Confirms Covid-19 “Vaccines” Are Causing Surge of Illnesses, Deaths – FULL SHOW 10/8/21
  Genocídna bomba! Verejné údaje Johna Hopkinsa potvrdzujú „očkovacie látky“ proti Covid-19 spôsobujú nárast chorôb, úmrtí – CELÁ UKÁŽKA 10/8/21

  In over 100 countries, John Hopkins database shows record spike in infections, hospitalizations, & deaths in the vaccinated.
  Databáza Johna Hopkinsa vo viac ako 100 krajinách ukazuje rekordný nárast infekcií, hospitalizácií a úmrtí očkovaných.

  It is a fact that Fauci ordered the construction of Covid-19 at the Wuhan lab in China – and that weapon was released on humanity to bring in the Great Reset!
  Je faktom, že Fauci nariadil vytvorenie Covidu -19 v laboratóriu Wuhan v Číne – a táto zbraň bola ľudstvu vypustená, aby priniesla Veľký reset!

 14. https://www.banned.video/watch?id=61609d457b13bf39e0e6fa4a
  Johns Hopkins Illustration Proves COVID Shots Causing Majority of Illness and Death
  Ilustrácia Johna Hopkinsa dokazuje, že COVID vakcíny spôsobujú väčšinu chorôb a smrti

 15. …ach jaj aj s tým nešťast.cov. :-(…presne ako ametyst povedala, strach ako ,,pomocník“ je úplne nevhodný a nežiadúci… Janka treba mu odolávať, akonáhle si ho začnete pripúšťať, tak mu podľahnete, musíte si povedať, že vždy je dáke riešenie :-)….určite to nebude ľahké, ale tiež nie nemožné….len keby nás viacero chcelo viac uvažovať vlast.rozumom, tak to by bolo skvelé…..,Jean aj si si odpočinula, či?…

  • Milá Alenka, ani som si veľmi neodpočinula len niečo veľmi so mnou zatriaslo. Umrela mi kamarátka, dôchodkyňa, zaočkovaná. Ja hovorím, že zomrela vďaka vakcíne, druhí, že staroba.
   No comment – bez komentára

 16. https://tadesco.org/to-ceho-jsme-se-obavali-se-nyni-potvrdilo-z-ockovanych-se-nyni-stali-superroznaseci/
  To, čeho jsme se obávali, se nyní potvrdilo: Z očkovaných se nyní stali superroznašeči

 17. https://www.brighteon.com/f04cabf8-a610-43c6-9436-15d1e872dac0
  Dr. Peter Breggin reveals how COVID is really a global reset agenda to enslave humanity
  Doktor Peter Breggin odhaľuje, ako je COVID v skutočnosti globálnym reset programom na zotročenie ľudstva

 18. https://otevrisvoumysl.cz/pfizer-nechceme-aby-lide-vedeli-o-bunkach-z-potracenych-plodu-ve-vakcinach-odhaleni-internich-emailu-pfizeru/
  Pfizer: „Nechceme, aby lidé věděli o buňkách z potracených plodů ve vakcínách.” Odhalení interních emailů Pfizeru

  Ve zkratce…
  Pracovnice Pfizeru přichází s odhalením interních emailů, které ukazují, že k výrobě jejich covid vakcíny byly použity buňky z potracených plodů. Více v 5. částo odhalení covid vakcíny od Projektu Veritas.

 19. Liek Molnupiravir proti Covidu od Mercku môže spôsobiť rakovinu a vrodené vady varujú vedci

  https://www.infowars.com/posts/proceed-with-caution-at-your-own-peril-mercks-covid-super-drug-poses-serious-health-risks-scientists-warn-2/
  ‘Proceed With Caution At Your Own Peril’: Merck’s COVID ‘Super Drug’ Poses Serious Health Risks, Scientists Warn

 20. https://www.naturalnews.com/2021-10-09-police-health-workers-resign-vaccine-mandates-australia.html
  Hundreds of police officers and health workers in Australia opt to resign rather than take COVID-19 vaccines
  Stovky policajtov a zdravotníckych pracovníkov v Austrálii sa rozhodli radšej odstúpiť, než by si vziať vakcíny proti COVID-19

 21. https://www.naturalnews.com/2021-10-09-think-fda-looking-out-for-your-health.html
  Think the FDA is looking out for your health? History tells a different story.
  Myslíte si, že FDA dbá o vaše zdravie? História hovorí iný príbeh.

 22. https://www.naturalblaze.com/2021/10/pro-vax-messaging-including-societal-guilt-was-being-tested-6-months-before-vaccine-approval.html
  Pro-Vax “Messaging”, Including “Societal Guilt” Was Being Tested 6 Months Before Vaccine Approval
  „Správy“ Za-očkovanie vrátane „spoločenskej viny“ sa testovali 6 mesiacov pred schválením vakcíny

  PS Jedným slovom vopred sa všetko pripravovalo

 23. https://www.infowars.com/posts/viral-mic-drop-moment-mom-asks-school-board-why-vaccines-necessary-if-they-dont-work/
  Viral Mic Drop Moment: California Nurse Asks County Board Why Vaccines Necessary If They Don’t Work
  Viral Mic Drop Moment: California Nurse Asks County
  Kalifornská sestrička sa pýta krajského úradu, prečo sú vakcíny potrebné keď nefungujú

 24. https://www.infowars.com/posts/video-australian-mp-unleashes-on-government-for-trying-to-silence-him-when-mentioning-ivermectin/
  Epic: Australian MP Unleashes On Government For Trying To Silence Him When Mentioning Ivermectin
  Epos: Austrálsky poslanec odhaľuje vládu, že sa ho pokúša umlčať, keď spomína Ivermektín

  An Australian Member of Parliament tore into the government for trying to shut him down for simply mentioning ivermectin during a speech in August.
  Austrálsky poslanec sa pustil do vlády za to, že sa ho pokúsili uzavrieť za to, že počas augustového prejavu jednoducho spomenul ivermektín.

 25. …milá Jean, tak to mi veľmi ľúto, vyjadrujem ti úprimnú sústrasť…a zároveň je to veľmi nešťastná ,,dohra“ po očkovaní….je smutné, že sa na to vôbec dala presvedčiť :-(, koľkí z vášho okolia si teraz z toho zoberú ponaučenie ? je to hrozné, že toto sa deje, a stále sa nájde dosť ľudi, kt.neváhajú a dajú si ,,včeličku“….Jean rozhodla sa tak sama a práve to je na tom rozhodujúce, že my sami si to dovolíme…treba skutočne dobre uvažovať, ako sa mám rozhodnúť…tak to ťa chápem, takto si s nami, ,,rovnako ,,nastavenými“ v kontakte a nebudeš nad tým rozmýšľať, a trápiť sa …vitaj medzi nami :-)…. a ešte mi napadlo, aj u mńa bol včera ml.syn, kt.som hovorila o tom, aby sa už neočkoval, no neviem či to malo dáky efekt, pretože bola aj dcéra , došiel aj st.syn / mimor.po dlĺhom čase boli všetky 3 deti u mňa :-)/ a všetci mi hovorili, že už sú dospelí a je to ich vec. Takže rozhovor na túto tému sme tým ukončili :-(….

Pridajte komentár

*