Prečo sa nemusíte báť nového „omikron“ variantu, o ktorom dnes médiá besnia


Print Friendly, PDF & Email

Prečo sa nemusíte báť nového „omikron“ variantu, o ktorom dnes médiá besnia

(Mike Adams, naturalnews.com) – Ako ste si určite za posledné 2 dni všimli, globálne médiá hlavného prúdu započali novú fázu psychologickej operácie o príchode „nového variantu“ koronavírusu s názvom „nú“ alebo „omikron“.

Opäť šalejú, strašia a besnia, že ten nový variant má vraj až 30 hrôzostrašných mutácií a môže sa šíriť rýchlejšie, než čokoľvek v histórii pred ním.

Samozrejme, je tu podprahová správa, že každý by sa mal začať báť, prestať odporovať a okamžite plniť všetky nariadenia skorumpovaných vlád.

V skutočnosti to, čo sa najrýchlejšie šíri, je mediálna hystéria.

Pasažierom v lietadle, ktoré včera priletelo z Južnej Afriky do Amsterdamu, bolo znemožnené na letisku vystúpiť. A to všetko len kvôli masovej hystérii šírenej médiami.

Ľudia panikária, lebo si uvedomujú, že vakcíny a posilňovacie dávky, ktoré už dostali, sú teraz bezcenné

Časť odkazu šíreného mediálnou panikou je, že všetky vakcíny, ktoré si doteraz nechali ľudia aplikovať, sú v podstate bezcenné. Inými slovami, ich vakcinačné covid pasy budú vyresetované na nulu.

Agentúra The Associated Press (AP) hlási, že Izraelci už ohľadne tohto nového variantu strácajú rozum a premiér Naftali Bennett je na pokraji vyhlásenia stavu núdze.

Podľa agentúry AP nový variant nachádzajú u plne zaočkovaných jedincov, ktorí pricestovali do Izraela. Bennett sa vyhráža, že hranice krajiny a cestovanie budú zmrazené, dokým izraelská armáda nevytrasuje všetkých cestujúcich z postihnutých afrických krajín a neuväzní ich v karanténnych táboroch.

„Vláda neskôr uviedla, že všetky krajiny v sub-saharskej Afrike sa považujú za rizikové a ich občania budú mať zákaz cestovania do Izraela a rovnako izraelskí občania budú mať zákaz cestovania do týchto krajín. Navrátilci zasa budú musieť na nejaký čas podstúpiť izoláciu.

Izraelská armáda sa momentálne snaží lokalizovať všetkých jednotlivcov, ktorí navštívili tieto krajiny za posledný týždeň a nasmeruje ich do karantény, dokým sa neuskutoční ich pretestovanie.“

Teror na celom svete pritvrdzuje.

V Austrálii momentálne armáda naháňa domorodé obyvateľstvo a odváža ich do koncentračných táborov, kde ich násilne očkuje.

Ostatné vlády sa pripravujú na finálny útok voči ľudstvu a najnovšia mediálna hystéria okolo variantu „omikron“ má za cieľ ešte viac vystrašiť svetové obyvateľstvo, aby sa bez odporu podriadilo už otvorenej tyranii a genocíde.

Liečba osteoporózy

Vy sa podriadite, ak vás budú média dostatočne terorizovať?

Ako vysvetľuje Mike Adams v najnovšom podcase, celá táto mediálna kampaň je zameraná na dosiahnutie globálnej poslušnosti s vládnou tyraniou.

Novinári dnes pôsobia ako žurnalo-teroristi, ktorí pretláčajú masovú hystériu, aby prinútili ľudí poslúchať (a očkovať sa).

Farma firmy sa už vytešujú z ďalších potenciálnych ziskov plynúcich z aktualizovaných vakcín. Viac vakcín však povedie k viac mutáciám a viac variantom vírusu v roku 2022 i neskôr v budúcnosti.

Celá táto vec je jeden obrovský kriminálny podvod založený na klamstvách a diablovi. S vašou poslušnosťou to nikdy neskončí! Ľudia na celom svete musia povstať a spoločne sa postaviť proti propagande strachu, bio-terorizmu a vládami sponzorovanej genocíde.

Dôvodom, prečo bol vypustený tento najnovší variant strachu za koordinovanej asistencie médií, je skutočnosť, že ľudstvo sa začína prebúdzať a učí sa vzdorovať tyranii. Preto globalisti stupňujú svoj útok proti ľudstvu, vypúšťajú ďalšie biologické zbrane zo zmrazenej Fauciho zbierky a ničia psychiku populácie neustávajúcou mediálnou propagandou.

A aká je svetlá stránka toho všetkého?

Ak máte prirodzenú imunitu proti covidu po prekonaní ktoréhokoľvek „variantu“, potom máte imunitu proti všetkým variantom.

Avšak nespočetné masy zaočkovaných ľudí si svoju prirodzenú imunitu zničili, čo znamená, že sú dnes voči každému novému variantu vírusu extrémne zraniteľní. Teda, ak pripustíme, že nejaký koronavírus vôbec existuje, lebo aj to je otázne.

Všimnite si, ako dobré to bolo načasované. Médiá majú dnes výbornú výhovorku, ktorou vysvetlia, prečo tak veľa zaočkovaných ľudí umiera s oslabenou imunitou. Chyba samozrejme nebude vo vakcíne, ale v novom variante.

Ponaučenie? Ak sa podrobíte, zomriete. Preto sa nepodrobujte!

Záver

Okrem hore uvedeného všimli ste si ešte, ako sa ten nový variant objavil zrazu, len pár dní po tom, ako bol vo väčšine európskych krajín, vrátane Česka a Slovenska, vyhlásený núdzový stav a celoplošný lockdown?

Ešte stále veríte na náhody?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nič nové pod slnkom. Podľa českého vedca prof. MUDr. Jiřího Berana, CSc., imunita získaná prekonaním covidu-19 je až 13-násobne vyššia ako imunita po očkovaní. Podľa M. Yeadona sú rozdiely medzi mutáciami takmer zanedbateľné, ale ak by boli aj 30%, nebol by dôvod pripisovať tomu katastrofálne následky. Jednoznačne tu už nejde len o zdravotný problém, ale v prvom rade o nástroj na ovládanie „poddaných“. O tomto násilí – diktatúre sa toho už popísalo neúrekom, preto to nemá význam ďalej rozoberať. Ešte sa len začala panika okolo tretej vlny (britskej mutácie) a už nás pripravujú na ďalšiu, ktorá podľa všetkého bude vrcholiť na prelome rokov 2022/23 (?). Na prechod do normálu môžeme teda zabudnúť.

  • Pavelkovych Milan

   Myslím si, že svet ako sme poznali, nástupom „… hoaxu…“ z dielne vrchného psychopata globalizmu, Klaus Schwaba prestal existovať. / jeho kniha Klaus Schwab Covid-19 Great Reset sa dá kúpiť aj na Slovensku / Tento fanaticky globalista, patrí do partie ostatných psychopatov, ktorí sa skrývajú pod názvom Svetové ekonomické fórum v Davose, medzi ktorých patria napr. Gates, Fauci, Klaus Schwab, Obamamovci, Clintonovci, rotchildovci, Zuckerberg, Bezos, anglická kráľovská rodina a nesmieme zabudnúť na vrchného vatikánskeho satana pápeža. Pokiaľ tito psychopati nebudú eliminovani, zlikvidovani, tak ľudstvo nemá nádej prežiť. Len likvidáciou týchto psychopatov sa môže ľudstvo zachrániť. Aj skorumpovane vlády vo svete, sú bez týchto bezmocne. Bez týchto si Mengeleho Pfizer a jemu podobne firmy môžu svoje chemické výrobky strčiť do riti.

  • Zdeněk Purma

   Souhlasím s Vámi a jen dodávám !
   1. Jedinou možnou obranou (podobně jako třeba u příušnic) je překonat nemoc, což by neměl být problém, pokud Vám bude včas podán některý z léků např. ISOPRINOSINE, IVERMEKTIN + několik dalších. Odzkoušeno s výsledkem 100 % !!! 2. Vyléčený extrém: Muž 37 let, hospitalizován, teploty překračující 40 °C a ještě se v tom špitále přidala růže… Lékaři začali rodinu připravovat na nejhorší. Na radu lékaře z nemocnice rodina sehnala Isoprinosine, dodala ho do špitálu, pacient bral ráno – poledne – večer 2 – 2 – 2 prášky a za 3 dny bylo po horečkách, za další 3 dny byl propuštěn do domácího ošetřování a za dalších 10 – 14 dnů bylo i po růži. Problém je, že nemocnice z nějakých důvodů tento lék nemohla nebo nesměla nemocnému podat. (!!!)
   3. A jsme zpět u světově uznávaného virologa MUDr. Berana. Kdyby se začalo místo vakcín okamžitě léčit, místo 31 tisíc mrtvých jen v ČR od jara 2020 bychom měli nulu nebo skoro nulu… O co tu tedy vlastně jde ? Mám pocit, že o zdraví na prvním místě asi ne, i když jak komu…

   • Prosim, kde ste v CZ zohnali ivermectin? Isoprinosine som zohnala (v PL) ale s ivermectinom (za normalnu cenu) neviem najst 🙁 A domace zvieratko nemam, aby som bezala ku zverolelarovi…Dakujem za pomoc.

   • Na isoprinosin sa nespoliehajte…ja ho mam od prveho dna….muz presiel kovidom ako tak bez vaznejsich komplikacii s nim…ja v zaciatkoch parada..ale po tyzdni sposoboval vazne zaludocne problemy a musela som ho prestat brat….obvodny hovoril ze viaceri z neho maju zaludocne problemy…treba mat v zalohe aj iny plan napr. Kortikoidy

    • Neexistuje, Ivermektin vylieci Covid 100% u kazdeho, nedajte sa presviedcat o opaku. Len je na Slovensku zakazany.

  • Zdeněk Purma

   Není to tak dávno, kdy jsem se v televizi díval na přenosy fotbalú z Britských ostrovů, konkrétně Sparta – Rangers ale nejen toto utkání. Všude zaplněné stadiony, hlava na hlavě, nikde ani jedna rouška. Ti, co tam žijí tvrdí, že zcela normálně fungují jak restaurace, tak třeba kina a přitom mají daleko méně nakažených (přepočteno na tisíc obyvatel) než my v Čechách nebo na Slovensku… Nestálo by za úvahu přejít na co nejrychlejší kontrolované promoření a místo neúčinných injekcí, vyrobených na varianru C – 19, (v současnosti už máme snad devátou mutaci) přejít na včasné léčení nakažených a ještě ušetřit životy i miliardy, bez ohledu na měnu ?
   Paradoxy současnosti :
   1. V ČR do restaurací smějí pouze očkovaní nebo vyléčení po corona viru ale jen přes den a do max. 22:00 hod… Proč to časové omezení ? To corona vir útočí jen v noci ? Proto by tito očkovaní mohli po dvaadvacáté hodině onemocnět, navzdory očkováni (prý) nesmírně účinnými vakcínami…? (!!!) Když pak vyjdou na ulici a pokračují domů např. tramvají, tak už čas ani množství lidí v uzavřeném prostoru není důležitý…
   2. Zakázali jsme předvánoční trhy. Budiž. ALE ! Stačí tyto trhy přejmenovat na farmářské trhy a je problém vyřešen. Ty jsou povoleny stejně jako tzv. celoroční trhy… Tak nevím… Rada mé babičky ? Hochu, nedělej si starosti. Ono se to všechno podělá i bez tvého nervování…
   3. Prý když Bůh dal funkci, dá i rozum. Nevím jak kdo, ale já na základě své každodenní praxe bych na to rozhodně nespoléhal…

  • Nevedia nájsť virus protilátky ani imunitu naše tela sa detoxikuju a liečia samo to voláte choroba

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

  https://otevrisvoumysl.cz/dukaz-covid-vakciny-zpusobuji-prionova-onemocneni/
  Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění

  Ve zkratce…
  Steve Kirsch ve svém dalším článku píše o tom, jak covid vakcíny podle všeho způsobují prionová onemocnění jako je demence, Alzheimerova choroba a Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD). Více v článku.

 3. svatoslav butora

  Bolo by dobré, keby všetci naši spoluobčania vedeii, že namiesto neúčinných vakcín produkovaných Veľkou Štvorkou, ktorými si Svetovládni Idioti v lone sparchantelej OSN a OSN-WHO a WEF atď. privlastňujú Svet Ľudí a ktorí strachom z kovidného besnenia, ktoré oni vygenerovaii debilizujú Svet Ľudí a ich vlády;
  takže keby naši spoluobčania vedeli, že namiesto neúčinných škodlivých „vakcín“ stačí ako prevenciu pred nachytaním „kovidu“ každého druhu užívať 1 tabl. paralenu (paracetamolu 500mg) denne – to je neškodná denná dávka pre deti i dospelých – tak by diabolské vydieranie ľudí a našich vlád a trápenie Sveta Ľudí týmito gangsterskými entitami skončilo.

  • Ľudia keby teraz rozmýšľali, tak sa spýtajú „prečo sa máme očkovať na deltu, keď nestačí proti omicronu?“

   Ale myslenie bolí, tak neočakávam, že by si niekto túto otázku položil.
   Čo chcú teraz robiť s vakcínami na deltu?

   • ametyst: třeba se zas objeví nějaká studie, která bude tvrdit, že ta vakcínka na deltu je z nějakého důvodu potřebná a musí být aplikována ve stanovené chronologii,….
    třeba z důvodu budoucího vývoje při nakažení nějakým zmutovaným kmenem COVID…..

  • Výborná – odporúčam! Práve ju prvý krát nasávam. „je so bo ta cacarija juchacha!“
   https://www.oldherold.sk/wp-content/uploads/2021/05/koncept-koniferum-1-2048×1434.jpg

   Treba si všimnúť to „prírodná aróma“ = pridaný esenciálny extrakt z borievok. V normálnom destiláte ho toľko nemáte – lebo chémia – pary nie sú kompatibilné – preto sa ani vo voňavkárstve niečo nedestiluje, ale extrahuje – ružový olej napr. Je to slovenský liek!
   Spišská je dobrá, ale toto má tú pridanú hodnotu. Výborná na žalúdok a nie je to výčapná otrundžovica.

   • Maros oni kedysi vyrabali borovicku ale len s esenciu,takze to nebol pravy destilat,mne tuna Vaclav doniesol jeho slivovicu z Cejkovic,je vyborna

 4. ja som tiež dnes „náhodou“ prečítala článok:
  Šéf WHO vyzval zaočkovaných ľudí, aby ďalej dodržiavali opatrenia a snažili sa vyhýbať nákaze a jej následnému šíreniu.

  „Sme znepokojení falošným pocitom bezpečia v tom, že vakcína ukončila pandémiu a zaočkovaní ľudia nemusia dodržiavať preventívne opatrenia… Vakcíny zachraňujú životy, nezabraňujú však úplne prenosu (koronavírusu),“ uviedol generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.
  https://www.info.sk/sprava/200812/neprepadnite-falosnej-predstave-o-bezpecnosti-vyzyva-who-zaockovanych/

  …a po týždni pustím tv a tam nič iné len OMICRON 😀
  Nerobím si srandu, ale vybuchla som smiechom. Pretože zase začína kolotoč a temnota pred úsvitom už nevie čo by robila a ako by strašila a konala zlo.

  Potešila ma info, že v lyžiarskych strediskách veselo zasnežujú aj keď je uzávierka, či zákaz vychádzania, či čo to vlastne je?? Žeby sa majitelia stredísk konečne spojili a vyriešili to po svojom? Uvidíme.

  Na SK sú predsa dva týždne do Veľkej noci…och, ako ten čas letííí.
  Zrejme rýchlosťou slnečného vetra 600 km/s (ako to bolo ešte pred troma dňami).

 5. Zaujímalo by ma, ako zistili, že práve TEN človek ADAM je nakazený omicronom?

  Na letisku ho testovali alebo už bol otestovaný? …alebo ho netestovali lebo bol opichaný.
  Dobre, nebol a dostal príznaky.
  Tak ho otestovali.
  Asi som ešte v plienkach ohľadom testovania, ale ako z testu rozlíšili nový variant?
  Nebodaj mu zobrali krv a zistili o „bodliak“ naviac?
  Prečo im napadlo zobrať mu krv, ak bežným smrteľníkom neberú krv a robia len testy?
  Veď nech nám povedia, čo mal také INÉ ako nákazu deltou.

  Ako teraz chudáci zamestnávatelia dokážu rozlíšiť deltu vs.omicron testami?
  Nemala by im vláda zabezpečiť omicrontesty?

  och, zase nebudem spať z toľkých otázok 😛

 6. mimochodom, jedna info z reality … niektorí ľudia si dali urobiť rozbor či majú po očkovaní dvomi dávkami protilátky.
  A výsledok? … žiadne nemajú. Teraz majú len strach, že dostanú covid.

  • Nemaju protilatky a coskoro nebudu mat ani imunitu, alebo znacne znehodonotenu, neockovany a neprekonany (zatial) nema protilatky, ale ma inumitu – bavime sa o vcelku zdravych ludoch, nie tych co uz to maju na krajicku i bez covidu.

 7. Prepáčte, že idem od témy. Aj toto pre nás ovečky pripravujú:
  https://www.hlavnespravy.sk/danova-revolucia-nie-je-odvodovy-bonus-zdoraznuje-sulik/2769386

  PS Pod článkom sú „zaujímavé, vysvetľujúce“ blogy

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-27-ten-omicron-variant-predictions-for-2022-authoritarian-playbook.html
  Ten OMICRON “variant” predictions for 2022 and beyond… globalist authoritarian playbook stripped naked
  Desať „variantných“ predpovedí OMICRONU na rok 2022 a neskôr… globalistická autoritárska príručka vyzlečená donaha

  PS Prebehla som tými desiatimi bodmi čo pre nás „elity“ pripravujú. Viac ako horor.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-27-higher-covid-vaccine-coverage-higher-excess-mortality.html
  The SCIENCE is CLEAR: Higher covid “vaccine” coverage equals higher excess mortality
  VEDA JE JASNÁ: Vyššie pokrytie „vakcínou“ proti Covidu sa rovná vyššej nadmernej úmrtnosti

  Skip the jab and save your life
  Nechoďte na vakcínu a zachráňte si život

 10. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/28/_1820_excruciating-pain_1920_-after-pfizer-shot-has-victim-rethinking-her-choice.aspx
  ‘Excruciating Pain’ After Pfizer Shot Has Victim Rethinking Her Choice
  „Neznesiteľná bolesť“ po tom čo obeť Pfizer vakcíny prehodnotila svoju voľbu

  A young woman who took her first shot of the Pfizer COVID-19 mRNA jab talks about having excruciating pain, body chills and other aches all over her body the day after.
  Mladá žena, ktorá prijala prvú mRNA Pfizer COVID-19 vakcínu, hovorí o tom, že deň nato mala po celom tele neznesiteľnú bolesť, zimnicu a iné bolesti.

  “My bones hurt. My muscles hurt … I don’t know what to do. I just want you guys to know that this can happen,” she says.
  „Bolia ma kosti. Bolia ma svaly…neviem, čo mám robiť. Len chcem, aby ste vedeli, že sa toto môže stať,“ hovorí.

 11. https://cz24.news/jdete-uz-s-omikronem-do-prdele-bez-vyteckovani-jste-smejdi-desit-a-pichat-udelejme-tecku-za-falesnymi-pandemickymi-hrami-v-nasi-republice/
  JDĚTE UŽ S OMIKRONEM DO PRDELE! BEZ VYTEČKOVÁNÍ! JSTE ŠMEJDI! DĚSIT A PÍCHAT! UDĚLEJME TEČKU ZA FALEŠNÝMI PANDEMICKÝMI HRAMI V NAŠÍ REPUBLICE!

  ČESKO: Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat! Děsit, zavírat a píchat!

  Stále častěji umírají sportovci, fotbalisté, mladí lidé na záhadnou chorobu po Pfizeru, ale vše se drží pod pokličkou a dokonce smlouvy jsou s jednotlivými zločinnými médii na propagaci americko-německých hnusů!

  Dnes už víme, že ti, co dostanou vakcíny, nakazí zdravé lidi.

 12. Satanista Biden to povedal podľa inštrukcii satanistu Gates presne:
  https://www.hlavnespravy.sk/biden-prezradil-kedy-skonci-pandemia/2769626 !!!
  Akurát nedodal, čo sa pod tým opichaním celého sveta rozumie – 6 dávok bude stačiť? Toto nemôže skončiť dobre !!!

 13. …ďakujem Portál Bádateľovi ako aj všet. tu píšucim príspevky za informácie k akt.situácii….

 14. Jožko Fazuľa
  • Jožko Fazuľa

   Výborný diskusia, skvelý nedočkavý a hulvát Kuric,Mesík, Jancovci, a Hanáčková , teším sa na zbytok…Stojí to za to. Doporučujem..

 15. Dr. Peková bola na začiatku za svoj názor, že nejde o mutáciu, ale o nový vírus, ktorý niekto vypúšťa zosmiešňovaná. To bolo pri tzv. mutácii alfa. Potom prišla mutácia delta, ktorú máme dnes. A už je tu ďalšia. Tak ako od začiatku táto statočná doktorka tvrdila o laboratórnom pôvode vírusu, čo už dnes málokto spochybňuje, je jej dávnejší výrok o vypúšťaní nových vírusov viac ako pravdepodobný.

  • Marek Košice

   Akurát že nikto nevypúšťa nový vírus, ale nejaké nové žiarenie…..

   • Vražedné lúče so špendlíkovou presnosťou! Frekvencie vlnových dĺžok od veľkosti atómupo stovky tisíc kilometrov. Satelitný /aj klimatický/ teror obývaných centier a totálna kontrola všetkého a všetkých. Nedokazateľné vražedné nástroje. Zrejme takto zabili ThDr.René Baláka!
    2021-11-24 – 2/2 Špionské družice: 🛰 Moderní tichá válka. Mikrovlny a laser. Vypneme chytré město několika povely
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-24-2-2-spionske-druzice-%f0%9f%9b%b0-moderni-ticha-valka-mikrovlny-a-laser-vypneme-chytre-mesto-nekolika-povely/

    • ano to je to slavne 5G! ja si taky mobil v zivote nekupim, zlata Nokia 3210! Bojkot novych technologii, navrat ku korenom nas zachrani!

     • Ze si taky mobil nekupi je fajn, ale ako sa vyhnes pokrytiu signalu? Ci si myslis ze signal ide k mabilu a nieje vsade? Naivna predstava.

     • S narastaním vzdialenosti od vysielača sila signálu prudko klesá (s druhou mocninou). Takže je rozdiel mať mobil priamo pri hlave alebo vysielač 300 metrov od seba. Hoc vysielač ma vyšší výkon ako mobil, no vo väčšej vzdialenosti je už jeho signál oveľa slabší ako ten vychádzajúci z mobilu.

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/svetova-vlada-se-obava-probuzeni-mas-v-panice-kupuje-bunkry-soudneho-dne/
  „Světová vláda“ se obává probuzení mas, nakupuje bunkry soudného dne

  Podle generálního ředitele jednoho z největších světových stavitelů bunkrů “soudného dne” pro elitu se ti, kdo jsou v současnosti u moci, obávají “vzpoury” těch, kterým vládnou.

  Ron Hubbard, generální ředitel společnosti Atlas Survival Shelters, v rozhovoru pro The Canadian Prepper říká, že “obchod se stavbou bunkrů” láme rekordy, protože elity se obávají probuzení mas.

  Elity si přejí obrovský chaos a rozdělení, a proto jsme rozděleni všemi možnými způsoby. Pokud se nedokážeme dohodnout a spolupracovat, dosáhnou svého.

  Například šest měsíců před vyhlášením pandemie si Bill Gates pořídil spoustu nemovitostí a vybudoval několik bunkrů s tunely, z nichž každý stál 5 milionů dolarů. Jen pod denverským letištěm je bunkr pro 500 tisíc elit se zásobami na 3 roky.

  • Vědí, že ztrácejí kontrolu, a stačí masová neposlušnost, aby si lidé uvědomili, že se nenarodili jako otroci žádné vládnoucí třídy.

 17. Svet ovládli satanisti. Ľudia vďaka pohodliu zabudli na p.Boha. Satan neustále klame a zvádza do hriechu. To platí aj v tomto čase. Pozorne prečítajte tieto odkazy:
  https://m.facebook.com/FatimskyApostolat/photos/a.534453836923261/1361569110878392/
  Litmanovská vizionárka Iveta: Spomienka na prvý deň zjavení po 30tich rokoch
  https://www.youtube.com/watch?v=EKVhizCFRxk
  Zjavenie Panny Márie v Litmanovej, posolstvá (1990-1995)
  https://www.youtube.com/watch?v=jnQpX3LElcI
  Posledné posolstvo Panny Márie na hore Zvir Litmanová 6.august 1995
  https://www.youtube.com/watch?v=vtkQirgnClM

 18. Zuzana Halandová

  Omikron – vieme už aj to, že Moderna začala pripravovať „vakcínu“….
  Informácia z tlače…

 19. Dakujem Badatelovy ze uverejnuje clanky odbornikov/doktorov. Prosim piste viac a informujte ludi o klamstvach a podvodoch. Nabadajte ludi aby sa zapojili a vzdorovali tomuto svinstvu sposobenemu bohacmi a terotistami strachu. Pride cas a banda ktora sposobuje tuto genocidu bude odstranena a odsudena na zanik.

 20. lubomír lubomir

  Chrípka bola aj bude s novými prejavmi .Len hlupáci veria, že sa chrípka pominie. A to sme len “ pár rokov “ ľudstvo na svete“
  A tí ktorí to pochopili zarábajú na ľudskej hlúposti . Len tak ďalej…späť k pyramídam …

 21. pře chvílí hlásil normální rozhlas čr2 že ženská,co přicestovala „omikronem“ má velmi slabou reakci a jedná se o slabý vir.

 22. Páni Fico, Blaha, Pellegriny, kedy sa konečne vyjadríte verejne k tomuto: https://aeronet.cz/news/kdyz-se-nepodari-naockovat-75-populace-clenska-zeme-eu-nedostane-miliardy-eur-z-evropskeho-fondu-obnovy-a-rozvoje-pro-kryti-nasledku-virove-krize/ ?
  Čo by ste robil vy, keby ste boli po predčasných voľbách pri moci? Pokračovali by ste ďalej v špinavostiach vládnej koalície a EU ďalej a očkovali až do 75% obyvateľstva SR nebezpečnými “vakcínami” pre prachy ???
  Ako je to s vašim svedomím, charakterom a chrbtovou kosťou???

  • O tom sa mlčí. Len si neviem predstaviť, žeby za predpokladané 4 mesiace vzrástla zaočkovanosť na Slovensku o 30%, aby sa dosiahlo požadovaných 75%. Viď. tabuľka na AENews. V praxi to znamená, že viac ako polovica nezaočkovaných by sa nakoniec podvolila.

   • preto tlačia na očkovanie deti apod. Je jedno, ako sa tie cisla vyrobia, keby to slo, tak budu ockovat aj nebostikov, aj ked tym to aspon by nevadilo:-)

 23. https://zemavek.sk/mudr-mesik-fiasko-masoveho-opichavania-ludi-a-novy-drahy-liek/
  MUDr. Mesík: Fiasko masového opichávania ľudí a nový drahý liek

 24. https://zemavek.sk/pfizer-biontech-a-moderna-dosahuju-zisk-1-000-kazdu-sekundu/
  Pfizer/BioNTech a Moderna dosahujú zisk 1 000 $ každú sekundu

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/je-to-fasismus-komentoval-chorvatsky-prezident-lockdown-pro-neockovane/
  Je to fašismus, komentoval chorvatský prezident lockdown pro neočkované

  Chorvatský prezident Zoran Milanović hovořil včera ve Vatikánu s papežem Františkem o situaci v regionu, Evropě a očkování proti covid-19.

  Po jednání mluvil s novináři o opatřeních a očkování, k novým epidemiologickým opatřením v Rakousku řekl, že jde o fašismus.

 26. Znovu článok na túto tému:
  https://cz24.news/dabelsky-plan-bruselskych-neomarxistu-kdyz-se-nepodari-naockovat-75-populace-clenska-zeme-eu-nedostane-miliardy-eur-z-evropskeho-fondu-obnovy-a-rozvoje-pro-kryti-nasledku-virove-krize/
  ĎÁBELSKÝ PLÁN BRUSELSKÝCH NEOMARXISTŮ: KDYŽ SE NEPODAŘÍ NAOČKOVAT 75% POPULACE, ČLENSKÁ ZEMĚ EU NEDOSTANE MILIARDY EUR Z EVROPSKÉHO FONDU OBNOVY A ROZVOJE PRO KRYTÍ NÁSLEDKŮ VIROVÉ KRIZE!

  V celé Evropě jedině Lukašenko se nenechal koupit a uplatit globalisty na jaře 2020, když mu nabídli peníze za to, že zavře ekonomiku a lidi do lockdownů

  Dříve vakcíny nakoupit a potom vylít do kanálu. Dnes už to nejde, globalisté nařídili politikům, že vakcíny musí napíchat do lidí, zanést do databází a lidi sledovat

  A protože státní databáze očkovaných jsou propojeny do mezinárodní sítě, potom to znamená, že globalisté budou znát polohu s přesností na 1 metr čtvereční každého žijícího a očkovaného člověka na této planetě.

  • Zatím toto sledování zajistí mobily, bez kterých se lidé nikam nepohnou. Později přijdou na řadu čipy a embodenty, které budou komunikovat se sítěmi 5G. Potom už mobily nebudou potřeba ke sledování pohybu očkovaného (anebo testovaného) obyvatelstva.

   • holistický prístup

    Mám pocit, že sa pohybujem v pre mňa divnom svete – na údajných tvárach nasadené zobáky, v rukách mobily – uprené pohľady na ne, tzv. ruky zaoberajúce sa týmito debilizátormi, v ušiach slúchadlá, … a vrchol je, že samotní dospelí v strachu mučia svoje deti – bránia im v dýchaní a prirodzenom pohybe a tým ich vraždia … pri platbe v hotovosti sa na mňa dívajú priam s opovrhnutím – ako na nejakého zaostalého burana … ako možno žiť v takomto „svete“?!?

    • holistický prístup

     Ono tuto skutočne blbne s diskusiou – už niekoľko dní … a riadne … alebo to len mne takto?!? …

    • Jožko Fazuľa

     Veď ti to tu píšem „aktívna pasivita“, pestuj zeleninu, chovaj zvieratá vyrábaj svoje víno alebo páleno,rob čo ťa baví, teš sa zo života a zahoď tie hovná čo popisuješ-otázka je dokážeš to? Schopnosť vzdať sa pôžitkov čo ti Matrix ponúka je druhá tvár prebudenia…

     • holistický prístup

      JF,

      vieš o mne veľké NIČ – nechaj si tie svoje „múdra“ pre seba a svoju opichanú a kvalitne vyšpáranú „rodinu“ – žijem, ako sa mi dá – čo najviac mimo matrix … ale určité záležitosti sa ma bytostne dotýkajú – takí, ako si TY, to nikdy nie sú schopní pochopiť svojim EGOM …

    • Jožko Fazuľa

     Pobavil si…

    • Jožko Fazuľa

     Vieš o mne len to , čo som ti dovolil o mne vedieť a zneužívaš to pre svoje stupídne napádanie. To je moje ego? Pozri sa do zrkadla.V mojom príspevku nie je nič, čo by ťa malo urážať, Seriem ťa…

     • holistický prístup

      Gratulujem JF k hrubostiam a iným veeeľmi „žiadúcim“ vlastnostiam Tvojho EGA … čo máš ešte v „repertoári“?!? – to predsa nie je moja vina, že tak rád vystavuješ SEBA na obdiv, že píšeš rád o SEBE … ľudia sú stále rovnakí – len sa vyzliekajú, vyfarbujú, prezliekajú, … človek rastie … .

 27. holistický prístup

  Odporúčam – absurdity dneška

  https://kresadlo.com/absurdity-dneska/

  • dopi ce , dajte si po jednej

  • toto mi uplne staci spravit si na vas nazor, ale uplne. v chvilke nepozornlsti sa ludia ukliknu a hla kde travia svoj volny cas, na akych strankach… a vraj sa snazite zit mimo matrix… prazdne slova, veru prazdne, katastrofa cista toto ako ludia ziju.

  • toto mi uplne staci spravit si na vas nazor, ale uplne. v chvilke nepozornlsti sa ludia ukliknu a hla kde travia svoj volny cas, na akych strankach… a vraj sa snazite zit mimo matrix… prazdne slova, veru prazdne, katastrofa cista toto ako ludia ziju.

 28. Kňaz v slovenskej obci Bolešov radil obyvateľom obce, aby sa nenechávali očkovať a radšej sa nechali infikovať koronavírusom. Tvrdil, že radšej sám zomrie na chorobu a slobodný, než aby žil vo väzení rôznych opatrení. Kňaz sa bude zodpovedať pred žilinským biskupom

  „Nech ma radšej nakazí covidom môj neočkovaný alebo očkovaný brat, sestra, než by som mal jeho alebo seba vidieť šikanovaného týmto štátom a oberaného o slobody, práva či majetok. A za seba, radšej umriem slobodný na covid, než ako neslobodný vo väzení len preto, že ich vakcínu už nepotrebujem, nechcem, alebo nemôžem, pretože som pochopil, že ide len o neustálu manipuláciu a vydieranie,“ tvrdí ďalej kňaz Štefan Kľúčik.

  Slová kňaza znepokojujú biskupov:

  „Mrzí nás to, je to samozrejme v rozpore s tým, čo hovoria biskupi. Žilinský biskup túto situáciu rieši a daného kňaza si už pozval na rozhovor,“ uviedol hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara.

  Nakoniec musel kňaz sľúbiť, že sa tejto téme bude vyhýbať, potom čo sa otázkou začala zaoberať žilinská diecéza.

  https://www.hlavnespravy.sk/knaz-ktory-nepodporuje-ockovanie-radsej-umriem-na-covid-slobodny-nez-budem-zit-vo-vazeni-opatreni/2769632

  • Jožko Fazuľa

   Tiež som to čítal, prisahali vernosť cirkvi a pápežovi, no a teraz ich to doháňa- nepochopili že Boh je viac.

 29. https://cz24.news/naprosta-vetsina-hospitalizovanych-korona-pacientu-vcetne-jip-v-rakousku-je-plne-ockovana-kdy-padne-ceska-vladni-lez-o-ceskych-neockovanych-pacientech/
  NAPROSTÁ VĚTŠINA HOSPITALIZOVANÝCH KORONA PACIENTŮ VČETNĚ JIP V RAKOUSKU JE PLNĚ OČKOVANÁ. KDY PADNE ČESKÁ „VLÁDNÍ“ LEŽ O ČESKÝCH NEOČKOVANÝCH PACIENTECH?!

 30. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18341/
  Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%

 31. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18338/
  Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-19

 32. https://www.infowars.com/posts/omicron-variant-first-detected-in-four-people-who-were-fully-vaccinated/
  Omicron Variant First Detected in Four People Who Were Fully Vaccinated
  Variant Omicron bol prvýkrát zistený u štyroch ľudí, ktorí boli plne zaočkovaní

  The new ‘Omicron’ variant of COVID-19 was first detected in four people who were fully vaccinated, according to a public statement by the Botswana government.
  Nový variant COVID-19 „Omicron“ bol prvýkrát zistený u štyroch ľudí, ktorí boli plne zaočkovaní, podľa verejného vyhlásenia vlády Botswany.

  • holistický prístup

   Ako inak – nikdy neizolovali ani jediný tzv. „ví-rus“, ale tliachajú o množstve iných … a ako inak – všetky zisťujú rovnakými vraj.testami … to už dávno ani smiešne nie je …

 33. Ja si pamätám sci fi film o mimoňovi Omicron – niečo ako poľský film Sexmisia. Omicron dokázal napr. prečítať stovky strán za pár sekúnd, čo bolo vtipné práve školopovinným. Dosť možné, že práve preto ide o 60 rokov starú rozpracovanú viacgeneračnú podprahovku! Takže ako hovoril David Bowie – „Ou ou!“

  Omicron (film) – Wikipedia
  [Prehľadávať doménu en.wikipedia.org] https://en.wikipedia.org › wiki › Omicron_(film)
  Omicron is a 1963 Italian science fiction-comedy film directed by Ugo Gregoretti. The film entered the competition at the 24th Venice International Film Festival.. As is becoming apparent, we live in a Quantum universe, where there are no coincidences, only synchronicities.

  Sci-fi adventure game ‚Omikron‘ starring David Bowie now …
  [Prehľadávať doménu breitbart.com] https://www.breitbart.com › news › sci-fi-adventure-game-omikron-starring-david-bowie-now-available-for-free
  PARIS, Jan. 15 (UPI) — In honor of David Bowie, Square Enix is offering classic sci-fi adventure game Omikron: The Nomad Soul for free on PC. Omikron, which famously starred the legendary singer, was originally released for Windows PC in 1999 and for the Sega Dreamcast in 2000.

  David Bowie – Starman.mp4
  https://ulozto.net/file/qzUQ1KAbUu9b/david-bowie-starman-mp4#!ZJD5LmR2ZmuuLGV2MGEyLGLkMwtlBJV5qIIbq2DjGJgjnmyvLj==

  • Omicron (1963, Ugo Gregoretti, CZTA).rar
   https://ulozto.net/file/oFG5XQxxaLYs/omicron-1963-ugo-gregoretti-czta-rar#!ZJLkMwR2AzDjAmAzMQx1AQSwBGpkZaAMGTSiG2j2F2ACLmp5Lt==
   ——————————————————–
   Film je už vtedy dobovým odkazom tým, ktorí mienia vytŕtčať, že ich v konečnom dôsledku čaká aj zákaz myslieť. Vtedy srandičky – dnes liberálny fašizmus.

   Film je komprimovaný spolu s titulkami – film zvlášť, titulky zvlášť. Treba ho z .rar rozbaliť aj s titulkami na rovnakú platformu. U mňa na Linuxe titulky nie sú kompatibilné – 2/3 nečitateľné.

   Inak film som videl asi ako 8-10-ročný pred rokom 1970 v dome kultúry na Súmračnej na Ostredkoch BA, kde je dnes centrála SMERu. Dnes sme ako diváci samozrejme na inej úrovni – komančovia ho vtdy pustili, pretože kritizoval vtedajšie kapitalistické pomery a neslobodu „tam“.

   Myslím, že za súčasným názvom nového strašiaka „omicron“ môže byť práve Rímsky klub s jeho totalitnými plánmi..

  • Maroš tiež niečo podobné len o 18 rokov neskôr, a tak isto to je na uložto : https://ulozto.sk/hledej?q=They%20live%201988&autocomplete=std

   Majko

 34. https://tadesco.org/severni-korea-je-jednou-z-pouhych-dvou-zemi-ktere-jeste-nezacaly-s-ockovanim-proti-covid-19/
  Severní Korea je jednou z pouhých dvou zemí, které ještě nezačaly s očkováním proti COVID-19

 35. https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-mate-nejaky-vzkaz-pro-sve-lekarske-kolegy-otazka-10-12/
  Otevřená diskuze lékařů: Máte nějaký vzkaz pro své lékařské kolegy? (otázka 10/12)

  Ve zkratce…
  Podívejte se na desátou část otevřené diskuze lékařů. Napište nám komentář a sdílejte, děkujeme.

 36. https://www.hlavnespravy.sk/co-caka-zaockovanych-zo-strednodobeho-hladiska/2769650
  Čo čaká zaočkovaných zo strednodobého hľadiska?

  Náš záver je, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšujú zápal výstielky (endotelu) a infiltráciu srdcového svalu T bunkami (lymfocytmi) a môžu byť vysvetlením pre pozorovaný vzostup trombóz, kardiomyopatií a ďalších cievnych príhod po vakcináciách.“
  cievnych mozgových príhod, poškodení obličiek a iných orgánov a systémov tela,“

 37. …je to skutočne veľmi smutné, čo sa deje…biskupi Slovenska ,,riešia mimoriadne závaž.vec“….niekt.ľudia naďalej čakajú na ,,vakc.pomoc“….mnohí si overujú, kto je zaočk.a kto nie, či sa môžu vôbec stretnúť….všetko rastie cenami nahor….vírus si ,,vyberá“ písmená v abecede….vláda nás stále ,,presviedča o svoj.dob.úmysloch“ —pre nás :-(….je toho toľko na nás všetkých, až neskutočne…a čo také ,,obyčajné“ vločky snehu? všimli ste si ich včera? všimli sme si ich vôbec ? kam sa stráca tá obyč.krása a čaro jednod.vecí? na to je 1jediná odpoveď – v nezmyselnom koronocirkuse…..

 38. „Teda, ak pripustíme, že nejaký koronavírus vôbec existuje, lebo aj to je otázne.“
  …toto nie je úplne správne… Koronavírusy existujú a bežne mutujú. A spôsobujú bežnú virózu, prechladnutie.
  Inak reakcia nášho imunológa z úplného začiatku tohto šialenstva- je to len ďalšia mutácia bežného vírusu…

  • Mačko-vírus…

   Koronavírus u mačiek | rady a tipy pre chovatelov …
   [Prehľadávať doménu zoohit.sk] https://www.zoohit.sk › magazin › macky › starostlivost-o-zdravie-macky › koronavirus-u-maciek
   Koronavírus u mačiek. Koronavírusy sa vyskytujú nielen u majiteľov zvierat, ale tiež u našich chlpatých štvornohých priateľov. Na rozdiel od terajšieho nového ľudského koronavírusu sú mačacie koronavírusy (FCoV) u mačiek známe už mnoho rokov. Patrí k nim Feline Enterale Coronavirus (FECV) a oveľa viac známy vírus …

 39. …veru, tie vírusy môžu byť rôzne, môžu mať rôzne názvy 🙂 a pritom nemusia robiť, teda niekt.ľudia z nich veľké bu-bu-bu :-(….

Pridajte komentár

*