Kanadský minister zdravotníctva: Posilňujúce dávky budú vyžadované každých 9 mesiacov


Print Friendly, PDF & Email

Kanadský minister zdravotníctva: Posilňujúce dávky budú vyžadované každých 9 mesiacov

(Matthew Horwood, Western Standard) Kanaďania budú musieť v dohľadnej budúcnosti každých deväť mesiacov podstúpiť očkovanie proti Covid-19, hovorí minister zdravotníctva Jean-Yves Duclos.

Novinárom povedal, že predchádzajúce definície „plne zaočkovaného“ človeka už naďalej nedávajú zmysel.

Kanadský minister skĺzol do otvoreného fašizmu

„Deväť mesiacov je veľmi jasný pokyn, ktorý pomôže ľuďom pochopiť, prečo posun od pojmu „plne zaočkovaný“ k pojmu „aktuálne očkovanie“ je ten správny spôsob, ako odteraz premýšľať o očkovaní,“ povedal Duclos.

„Odteraz „plne zaočkovaný“ už nedáva zmysel. Ide o „aktuálnosť“. Správne je teraz sa sám seba pýtať: Mám aktuálne očkovanie? Dostal som za posledných deväť mesiacov vakcínu?“

Podľa portálu Blacklock’s Reporter, keď sa novinár spýtal Duclosa, či pripravuje pôdu na to, aby sa na jeseň vrátilo povinné očkovanie, odpovedal:

„Musíme pokračovať v boji proti covidu.“

„Vylučujete návrat k povinnému očkovaniu?“ spýtal sa reportér.

„Chceme byť pripravení na budúcu jeseň a to si vyžaduje aktuálne očkovanie, ktoré je založené na deviatich mesiacoch,“ odpovedal Duclos.

„Prečo vláda nezmenila definíciu plne zaočkovaného na tri dávky namiesto dvoch?“ spýtal sa reportér.

„Môžeme sa tešiť na pokračovanie boja na jeseň,“ odpovedal Duclos. „Nikdy nebudeme plne zaočkovaní proti Covid-19. Rovnako ako vírus, aj naša imunita sa vyvíja.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Dve dávky už nestačia,“ dodal Duclos a pokračoval:

„Naše očkovanie musíme aktualizovať. „Aktuálne“ znamená, že ste dostali poslednú dávku za posledných deväť mesiacov. Ak ste už dostali prvú posilňujúcu dávku, je to skvelé. Zistite, či máte nárok na druhú alebo tretiu, aby ste zostali aktuálny.“

Je Kanada novým testovacím polygónom globalistov?

Podľa kanadského Národného poradného výboru pre imunizáciu je v súčasnosti 86% Kanaďanov starších ako päť rokov plne zaočkovaných dvoma dávkami vakcíny proti Covid-19. Výbor v správe z 29. júna 2022 uviedol, že bude „pokračovať v monitorovaní dôkazov“ o tom, či sa tretia a štvrtá posilňovacia dávka odporúča širokej verejnosti.

Výbor schválil štvrtú posilňovaciu dávku pre obyvateľov domovov dôchodcov, väzňov, obyvateľov indiánskych komunít, širokú verejnosť nad 65 rokov a jedincov s oslabenou imunitou nad 12 rokov.

„Výbor odporúča, aby všetkým ostatným jednotlivcom vo veku 12 až 64 rokov bola ponúknutá jesenná posilňovacia dávka vakcíny proti Covid-19 bez ohľadu na počet predtým podaných posilňovacích dávok,“ píše sa v správe z 29. júna 2022.

„Výbor nie je schopný predpovedať, ako presne sa budúcnosť vyvinie. Preto nám v tomto čase poskytujú tie najlepšie rady, ako sa aktuálne zariadiť,“ povedal Dr. Matthew Tunis, výkonný tajomník.

Záver

Kanadská vláda je plne pod kontrolou globálnej kabaly a zločincov zo Svetového ekonomického fóra (WEF), ktoré vedie nacistický pohrobok Klaus Schwab. No a globalisti teraz v Kanade zrejme skúšajú, kam až môžu zájsť a čo všetko si ľudia nechajú na sebe napáchať.

Podľa nášho názoru v štádiu, kam až dospela Kanada, už nepomôžu diskusie s politikmi, petície ani protesty. Posledné protesty kamionistov totiž jasne ukázali, že vlády neberú požiadavky ľudí vážne a sú ochotné ich tvrdo perzekvovať (napríklad konfiškovať bankové účty).

Zdá sa, že prichádza doba, kedy jediným zostávajúcim riešením bude, že ľud v každej krajine na svete povstane a nemilosrdne vyženie skorumpované, vlastizradné a genocídne vlády.

Liečba osteoporózy

Autor: Matthew Horwood, Zdroj: westernstandard.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na čele vám bude svietiť červená bodka – ako na mobile – je pre vás pripravená ďalšia aktualizácia! Stiahnite si ju čo najskôr, inak vás nikde nepustíme, nič si nekúpite, prestanete fungovať. Nebudete aktualizovaná súčasť systému. Teraz každých deväť mesiacov. Kto prežije, každých šesť mesiacov.
  Vírusy sa doteraz asi nevyvíjali. Teda vyvíjali aj mutovali, ale nie v labákoch pod dozorom skúsených vedcov a ich pomocníka – umelej inteligencie. Tá bola pôvodne vyvíjaná aby pomohla ľudstvu, len zopár jednotlivcov (napr. Eliezer Yudkowski) malo obavu, že by mohla ľudstvu aj uškodiť. Vtip je v tom, že UI by ľudstvu mohla začať škodiť sama od seba až na istom stupni “sebauvedomenia”, zatiaľ čo fragmenty súčasnej UI v rukách zbastardených vedcov škodia už teraz.
  Ozaj, myslíte si, že minister Duclos JE DOSTATOČNE AKTUÁLNY? Nebol predsa aktualizovaný (alebo menený) posledných deväť mesiacov! Nie je načase aktualizovať toto kreslo INÝM MINISTROM?
  A myslíte si, že sú dostatočne aktuálni aj naši ministri a prezident? Myslím, že skysli myslením v roku 1938 alebo tak nejak…

  • Ad „Vtip je v tom, že UI by ľudstvu mohla začať škodiť sama od seba až na istom stupni “sebauvedomenia”, zatiaľ čo fragmenty súčasnej UI v rukách zbastardených vedcov škodia už teraz.“

   Keďže židodarwinistická „evolučná“ /prečo nie revolučná doboha?/ je založená „progresívne“ na „výhodách“ – AI by musela byť úplný blbec, ak by „nepochopila“, že škodiť ľudstvu – v rukách „vyvolených“ – je jej základná výhoda prežitia – inak ju spláchnu do hajzlu! Takže – bude škodiť! Ako dobrý sluha a zlý pán. Trendy.

  • muž s mačetou

   toho hajzla treba jemne odstrániť a poslať do ríše nebeskej , kanaďania sú samé sračky, nevedia to.

 2. „Zdá sa, že prichádza doba, kedy jediným zostávajúcim riešením bude, že ľud v každej krajine na svete povstane a nemilosrdne vyženie skorumpované, vlastizradné a genocídne vlády.“

  A nebolo to tak vždy aj v minulosti?
  Ale husársky kúsok predviedli v 1989, kedy všetci unikli trestom.

  • Nebolo. Ľudovít XXVI a Mária Antoinette neunikli…
   Odvtedy sú pre istotu už len “organizované” revolúcie a prevraty.

  • Nie že vyženie, ale bude ich musieť natrvalo deratizovat. Inak sa z tohoto šialenstva ľudstvo nedostane. Tu už ide o boj o vlastné životy. Buď ľudstvo povraždia oni, ale ľudstvo zlikviduje ich. 0.003% populácie sveta ovláda 99.997 % populácie.

   Neviem ci sú % presné, ale nejako tak to je.

 3. Už to začíná..Budoucí hladomor v EU: Žádná hnojiva, palivo ani potraviny.. Kdo stále nevěří, seďte, sledujte..

  NĚMECKO: Druhé největší město v Německu zvažuje, zda v souvislosti s prohlubující se energetickou krizí zavést příděly teplé vody.
  Zhoršující se krize v Německu nevykazuje žádné známky zmírnění..
  Německý ministr hospodářství varuje před katastrofálním hospodářským kolapsem v důsledku nedostatku energie.
  EU se připravuje na úplné odříznutí od veškeré ruské energie. A pokud se tak stane, Německo a další evropské země, které jsou silně závislé na dovozu, postihne kolaps energetického trhu..
  Ministr hospodářství a vícekancléř Robert Habeck vydal důrazné varování o tom, že největší evropské ekonomice hrozí totální ekonomická destrukce, pokud se dodávky plynu v zimě ztenčí, což se očekává. Německo již čelí 60procentnímu snížení dodávek zemního plynu z Ruska, a to vše proto, že odmítá platit za energii v rublech, které Rusko požaduje.
  Němci nakupují kamna na dřevo a dělají si zásoby palivového dřeva, protože Rusko omezuje dodávky plynu. Když v roce 2018 tehdejší prezident Donald Trump během svého projevu na Valném shromáždění OSN varoval Německo před jeho závislostí na ruské energii, německá delegace (rozuměj parta idiotů) se tomu jen vysmála. Ceny plynu se v Německu dostaly tak vysoko, že kamna na dřevo a palivové dříví se staly nedostatkovým zbožím, protože občané se nakládají, aby mohli i v příštím roce vytápět své domovy. Výrobci a instalatéři pecí dostávají velké objednávky od znepokojených zákazníků, kteří si chtějí do svých domů nebo bytů instalovat další možnosti vytápění. Obavy o zásobování energií vyvolaly u občanů obavy, a proto se nyní obracejí ke kamnům na dřevo. Ani ta však nemohou zaručit teplo, pokud je nedostatek palivového dřeva. Vzhledem k tomu, že prodejci palivového dřeva čelí celostátnímu náporu zákazníků a nemohou již uspokojit zvýšenou poptávku, Gerd Müller, vedoucí kanceláře Spolkového svazu palivového dřeva v Kameni, uvedl, že trh je nyní prázdný.. Dvě největší severoirské potravinářské společnosti navíc varovaly spotřebitele, aby v průběhu roku očekávali další růst cen. Rychlá inflace v posledním roce ovlivnila také vstupy do potravinářské výroby, jako jsou pohonné hmoty, hnojiva a krmiva pro zvířata.
  Evropa je na pozoru před sebevraždou, protože potravinový a energetický kolaps se každým dnem zhoršuje…
  Nyní země jako Německo, Francie a Velká Británie čelí energetické katastrofě, protože Rusko neustále snižuje odtok zemního plynu z plynovodů, jako je Nord Stream 1, který má být také za pouhých pět dní vyřazen z provozu kvůli “běžné údržbě”. Mnohé evropské země se obávají, že Nord Stream nebude znovu spuštěn. Plán naplnit zásobníky plynu do konce léta pravděpodobně nevyjde,” řekl Henning Gloystein z Eurasia Group.
  A proč by Rusko nepřerušilo dodávky energie do Evropy, když Evropa posílá zbraně na Ukrajinu, aby zabíjela ruské vojáky? Proč si evropští představitelé myslí, že mohou vést ekonomickou a kinetickou válku proti Rusku, ale požadují, aby Rusko nevedlo ekonomickou válku proti Evropě? Zdá se, že Evropa říká: “ZABIJEME TĚ, Rusko! Ale prosím, prodávejte nám svůj plyn, zatímco my vás budeme zabíjet.”
  Hladomor v celé Evropě: Žádná hnojiva, palivo ani potraviny. Tak to dopadá, když se snažíte odříznout od světa zemi, která dodává většinu energie a hnojiv, jež udržují váš vlastní národ nad vodou. Nyní ve své aroganci a bojovnosti čelí západoevropské národy během nadcházející zimy totálnímu ekonomickému a sociálnímu kolapsu, protože Rusko přeruší přísun energie. Západoevropské země jsou již léta pozadu s obnovením provozu uhelných a plynových elektráren, což znamená, že budou v příštích letech zažívat katastrofální utrpení, i kdyby se pokusily přejít zpět na uhlí a plyn hned teď. Euro se zhroutí, pravděpodobně během příštích 18 měsíců. Německá ekonomika imploduje. Velká část západní Evropy bude v roce 2023 vypadat jako dnešní Srí Lanka..
  +
  Srí Lanka: se rychle hroutí, vláda pozastavila prodej pohonných hmot a požádala Rusko o pomoc.. Ministr energetiky Kanchana Wijesekera podle agentury Associated Press uvedl, že oba vládní představitelé přijeli minulý týden do Ruska, aby pokračovali v jednáních o přímém nákupu ruského paliva.
  “Srí Lanka nikdy ve své historii nečelila tak vážné hospodářské krizi,” a “od dnešní půlnoci se nebudou prodávat žádné pohonné hmoty s výjimkou základních služeb, jako je zdravotnictví, protože chceme zachovat i ty malé rezervy, které máme,” sdělil mluvčí vlády Bandula Gunawardana v předem nahraném prohlášení, které získala agentura AFP News.
  “Nyní čelíme mnohem vážnější situaci, než je pouhý nedostatek pohonných hmot, plynu, elektřiny a potravin. Naše ekonomika čelí úplnému kolapsu,” řekl Wickremesinghe 22. června v parlamentu. “Není snadné oživit zemi s naprosto zhroucenou ekonomikou, zejména takovou, která má nebezpečně nízké devizové rezervy.”
  POKRAČOVÁNÍ ZDE: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=11&p=358#p358

  • Rusko zaviera plyn, pretože doláre sú mu na nič kvôli sankciám.
   Okrem toho sa chystá štrajk ťažiarov plynu a ropy v Nórsku.
   Ak nie je ani drevo, riešenie je teplé oblečenie, treba kúpiť kým sú otvorené obchody.

   • To si robíš srandu? Na zimu má predsa každý teplé oblečenie a najlepšie sú vybavení homeless, ale o to tu nejde. Už som to písal v predchádzajúcom článku, čo budete jesť, keď si to nebude kde a za čo kúpiť, veď fabriky kľaknú skôr ako obyvatelia-ako dlho vydržíš bez príjmu. To sa predsa nedá oddeliť-spamätajte sa!
    Kúpte si teplé oblečenie radí aj von der lajno. To sme to dopracovali…

    • Keď v zamrznutom dome ľahneš vo vetrovke pod hrubú perinu, aj tak ti bude zima. Oblečenie treba v rukách pravidelne prať a potom dlho schne, respektíve otrepeš ľad.

    • Bez príjmu vydržíš dlho ak máš zásoby a vieš si zohnať ďalšie. Výhoda je bývať pri lese a vedieť rúbať stromy meter nad zemou.

    • Všechny ty parchanty je potřeba odstranit od moci. Nemůžeme se přece bavit o tom co koupit a jak se nachystat na problémy. Ti grázlové toto vše úmyslně spustili, je zapotřebí, aby zmizli. To není žádná krize způsobená nedostatkem něčeho, to jenom banda zmetků si hraje na bohy a hazarduje s lidskými životy. Tady v Čechách je to vždycky tak, že místo aby lidé řešili příčinu, takže aby vykopli od moci grázly, snaží se nějakou se vzniklou situací vydrbat. Copak je řešení kupovat kamna na dřevo, není řešením přinutit dacany aby odstoupili od moci a řídili to lidé, kterým to ještě nehráblo?

     • Orel 19:03: Je to vojna. Klamstvo je spôsob boja. Na Donbase ľudia povstali. Pec na drevo vyrobíš z plechového sudu. Varič na drevo je 30 cm guľatina stromu, rozrúbaná na polená a znova spojená drôtom.

    • Diviaky sú chutné, medvede hnusné. Preto sa diviaky strieľajú, a medvede chránia. Ak by som mal zomrieť od hladu, aj medveď je dobrý.

 4. citujem: „Ak budete ovládať techniku oslobodenia, ktorú popisuje táto kniha, dokážete si stvoriť akýkoľvek svet. Ponúka sa vám šanca prelomiť matrix a preniknúť na slobodu. Nehovorím, že treba zničiť celý systém. Človek sa môže pohybovať v systéme, využívať ho pre svoje ciele a zároveň k nemu nebyť pripútaný.
  Čo treba na to, aby ste mohli samostatne nakladať so svojím osudom? Tri veci: slobodnú vôľu, slobodné vedomie a slobodnú energiu. V systéme (matrixe) však existujú tri faktory, ktoré vám v tom bránia: tzv. lapená pozornosť, zakalené vedomie a zablokovaná energia. Podrobne rozpracovaná metóda transurfingu vrátane odpovedí na množstvo otázok, v ktorých iste nájdete mnohé rady aj pre seba samých, vám pomôže vystúpiť z radu a žiť tak, ako chcete. Dnes sa na človeka hrnie mocný vodopád informácií. Začala sa doslova informačná intoxikácia. Čo nespracuje naše podvedomie, to sa prevtelí do fyzických problémov. Ak sa zbavíte závislosti na informáciách a syntetickej strave a budete se zaoberať svojou energiou, potom nájdete oporu sami v sebe.“

  https://www.preskoly.sk/p/404684-jak-se-vymanit-ze-systemu/

  • Jaroslav Dušek je chytrý chlap, ale vzpamatujte se. Toto vše co se děje je dílo neuvěřitelných grázlů. Celých 40 roků jsem žil v socialismu a žádný Matrix jsem nepotřeboval. Každý z nás potřebuje, aby jeho vlast řídili slušní lidé, kteří o ni pečují. Já se kupříkladu zajímám o TČM, Ajurvédu, homeopatii, ale hlavní je společnost zralých a slušných lidí. Nepotřebuji žádnou techniku osvobození proboha, já jsem svobodný na duchu i těle, neblbněme a začněme racionálně konat. Veškeré osvobození mi bude k ničemu, když nebudu mít jídlo a teplo. Jakpak to bude dělat pan Dušek, má již zásoby jídla na roky a nějaký dobře vyhřívaný domeček k přezimování? On možná ano, ale jsou nás tu miliony. Teď je potřeba dělat jiné věci. Je potřeba, aby se spojili vlastenci a zajistili, že tu budou vládnout lidé, kteří mají ještě úctu k lidem a k řízení státu.

   • Darmo, roky z teba urobili nielen slobodného, ale aj velmi rozhľadeného človeka, čo sa o mnohých nedá povedať. Nie je dôchodca ako dôchodca a nie vždy staroba prináša aj múdrosť, no tvoje komentáre sú plné pravdy.

 5. Nevěřím už ničemu co píšou,všechno je potřeba min. 2x prefiltrovat,zjisťovat ,studovat a neuspokojit se s předloženým jako hotovou věcí.Jsou to mazané zákeřné bestie,není náhoda že je lidi ze svých zemí vyháněli ale i tak nakonec obsadili téměř celý svět.Zdání často lže. Nedostatek je vyvolaný uměle ,vede k zdražování a je součástí domluveného plánu globalistů – nosaté Rady tří set jak zrazit lidi na kolena.Sledujte co dělá kouzelník druhou rukou. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ta-cena-je-umele-vyhnana-CR-je-obeti-Vitaskova-k-energiim-691267

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,globalisti robia len to,čo im podsunul pred tým diabol a teraz tar robí „siedmy“,,,,globalisti nemajú nič z vlastnej hlavy a rozumu-je to manipulácia myslenia,globalisti a nižší sú len výkonnou a rádiacou autoritou,,,,ako príklad uvediem-ak by démon chcel-aby si kradol,tak kradnúť budeš presne tam a to,čo ti od prikáže a ty to takto skutočne aj urobíš,lebo nemáš slobodné a vlastné myslenie,ale iba program a funguješ ako na diaľkový ovládač-ako neslobodná živámŕtvola upír,,,,

  • Je to hydra

  • ako povedal môj !!!!!! osemročný vnuk na televízne noviny, desať minút reklama a desať minút klamú!!!

 6. Strašlivé, smrtelné onemocnění mozku spojené s “vakcínami”. Z mnoha nežádoucích účinků “vakcín” je toto onemocnění mozku nejděsivější..Článek od Dr. Joel S. Hirschhorn:
  https://thebluestateconservative.com/2022/06/18/frightening-terrible-fatal-brain-disease-linked-to-covid-vaccines/
  Existují údaje, které naznačují, že tyto vakcíny mohou vyvolat jednu z nejsmrtelnějších nemocí, které medicína zná. Nemoc je vždy smrtelná. Vlády se sledováním Creutzfeldt-Jakobovy nemoci (CID) příliš nezabývají. Je známá jako prionové onemocnění. Další prokázané fakta na toto téma:
  https://cms.galenos.com.tr/Uploads/Article_50671/TYBD-0-0.pdf
  https://www.mdpi.com/2076-2607/10/2/280/htm
  https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23

  + 86 % úmrtí na Covid-19 v Kanadě připadá na očkovanou populaci, vláda však nadále prosazuje očkování: https://expose-news.com/2022/06/22/trudeau-panics-9-in-10-covid-deaths-fully-vaccinated/
  = Nyní se mu rozhodnutí vnutit očkování tolika Kanaďanům vrací, neboť statistiky ukazují, že očkovaní Kanaďané tvořili v uplynulém měsíci přibližně 9 z 10 úmrtí na Covid v Kanadě, přičemž 80 % těchto úmrtí se vyskytlo u osob, které byly očkovány třikrát..

  + Hongkongští lékařští odborníci nalezli důkazy naznačující, že vakcíny COVID-19 způsobují srdeční onemocnění: https://www.theepochtimes.com/hong-kong-medical-expert-says-covid-vaccine-may-cause-heart-disease_4573450.html
  = Lékařští odborníci z Hongkongu nalezli důkazy, které jasně naznačují, že “vakcíny” způsobují srdeční onemocnění. I když tito renomovaní lékaři přišli se svými zjištěními, mainstreamová média, vlády a lékařské časopisy stále tvrdí, že “vakcíny” jsou bezpečné..

  + Lékař ověřil údaje VAERS, které ukazují, že “vakcíny” zvyšují nebezpečí pro reprodukční zdraví žen:
  https://www.theepochtimes.com/covid-vaccines-increase-menstrual-irregularities-thousandfold-fetal-abnormalities-hundredfold-doctors-vaers-analysis_4564754.html
  = Certifikovaný lékař z oboru porodnictví a gynekologie ověřil nedávné údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), které ukazují zvýšené nebezpečí, jež představují “vakcíny” proti idiotismu ko*kovid pro reprodukční zdraví žen..

 7. Pamätám ako v 90 tkach niektorí zo Slovenska utekali do USA/GB či Kanady a teraz sa vracajú s plačom domov. Niektorí sa vracajú lebo to tam už nevedia vydržať a niektorí ako vyškolení liberálni/lgbt agenti aby sa tu ujali vo verejnom živote či veľkých nadnárodných firmách lebo živná pôda je tu pre nich pripravená. Poznám takých aj takých.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,odíjdencivymetenci sa vonku nakazili a teraz nákazu prinášajú sem ku menej vinnýma čistejším,kde nákaza ešte nebola,,,,aj vďaka prišelcom sú tu tak vysoké ceny v reštauráciách,baroch,autoservisoch či iných službách kde sme dlho mali slušné ceny kým sem neprišli títo nakazenci zo západu,,,,je to takto zámerne-všetko chcú tu zničiť čo je iné,než oni chcú,,,,systém je rafinovaný a opiera sa iba o ľudskú ješitnosť,slabomyselnosť a najivitu,,,,rusko-čínsky systém mám o každom európanovi z býv.vých.sektoru všetky potrebné informácie-sami nakazenci si budú staviať prevýchovné pracovné a trestanecké tábory tam niekde ďaleko na východe,,,,“siedmy“ im už toto posunul k vykonaniu,,,,svet sa rýchlo bude meniť,tak ako aj príroda a vesmír,,,,

   • ,,,,odíjdencivymetenci sa vonku nakazili a teraz nákazu prinášajú sem ku menej vinnýma čistejším,kde nákaza ešte nebola,,
    Kámo ty si si asi potiahol lajnu od Zelenského, tu sú menej vinní ľudia ako na západe? Prosím vás kontrolujte sa, to čo si aplikuješ domov a do svojej hlavy a čo príjmeš je tvoja slobodná vôľa a sám si zodpovedný za seba a svoje deti ak si sa nechal nakaziť , tak je to presne ako s tými vakcínami. Už tu netrep prosím ťa a uvažuj zdravo a logicky!

 8. Uvádzam mierne pozitívnu správu v spleti
  tých katastrofických – viď vyššie:

  Předseda Státní dumy RF obvinil Spojené státy ze vzniku COVID-19!
  Vjačeslav Volodin vyzval Spojené státy, aby zastavily veškerý vojenský biologický vývoj, který provádějí po celém světě.
  Tak okomentoval prohlášení předsedy komise pro koronavirus lékařského časopisu Lancet Jeffreyho Sachse, že COVID-19 byl s největší pravděpodobností vytvořen v americké biologické laboratoři.
  „Miliony nemocných a mrtvých lidí, světová ekonomická krize, pokles životní úrovně lidí jsou důsledky COVID-19, za které musí být Washington pohnán k odpovědnosti: americký vojenský biologický vývoj, který provádějí po celém světě musí být zastaven a odtajněn,“ napsal Volodin.

  Dodal také, že Spojené státy jsou povinny kompenzovat ztráty všem zemím postižených pandemií.

  „Dnes, když taková obvinění zazní, Biden mlčí. Bojí se, že svět zjistí pravdu o skutečném viníkovi pandemie,“ zdůraznil Volodin.

  Zde je překlad toho, co říká Sachs:

  „Dva roky jsem předsedal komisi Lancet pro Covid. Jsem téměř přesvědčen, že pochází z amerických biotechnologických laboratoří a ne z přírody. Jen poznamenám, že to byly dva roky intenzivního studia: podle mého názoru jde o omyl biotechnologie, a ne o přirozenou distribuci. Nevíme to jistě, musím to říct naprosto jasně, ale existuje dostatek důkazů, že to stojí za to zkoumat a nezkoumá se to ani v USA, ani jinde. Myslím, že existují důvody: nechtějí se podívat pod koberec.“

  https://www.pokec24.cz/politika/predseda-statni-dumy-rf-obvinil-spojene-staty-ze-vzniku-covid-19/

 9. Miroslav Čižmár

  Trump obviňoval Čínu. Vírus je skutočný, vakcíny zabíjajú.

  • Trump – zástupca Globálnej elity mieril na tú zapredanú čínsku proamerickú sebranku, tú komsomolskú fašistickú zberbu – také „slušné Slovensko“ v čínskom podaní.
   Ich bolo nutné odhaľovať a diskreditovať.

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,keď chceš v tomto systéme pracovať a využívať výhody ako zdravotná starostlivosť,bankovníctvo a pôžičky,cestovanie,pohodlné nákupy v supermarketoch a obchoďákoch či dovolenky v hoteloch a kultúrne podujatia-musíš sa nechať O,,,,každý kto žije v domácnosti s deťmi-musí byť O,,,,všetci bude opíchavaní či sa vám to bude páčiť,alebo nie,lebo fungujete komunitne a vaše rodiny budú vaším pohrebiskoma systém chce chrániť komunity pred rebéliou a neposlušnosťou či iným názorom,než bude dovolené,,,,

  • muž s mačetou

   preber sa, nech to niekto skúsi a zgegne v tú ranu

   • Presne tak, to je slovo do bitky. Súhlas. Zle sa mi to číta tieto deprimujúce pi…ny. Ak raz niečo nechcem, tak to nebude-buď odoláš alebo ťa zlomia. Každý má na výber. Ľudia za pravdu sú ochotní aj život položiť a príkladov je v histórii X. Je to zase len o jednotlivcovi.

    • Čo by ste povedali na svet, kde nebudú nič vlastniť Klaus Schwab a Bill Gates?

     • To by bol surrealizmus globálneho parazitického systému! Parazitovať na niekom a niečom a ešte to vlastniť všetko je to pravé orechové majetníckych sociopatov!

      Oni sú tak drzí, že im to ani nepripadá blbé! Víno piť a vodu kázať – to bol ešte vrchol spoločenskej slušnosti.

     • Že som ten článok už čítal…

     • Jo Fa: Ale tu môžeš diskutovať.

 11. Osobne si myslim, ze kanadski nacisti sa boja vzbury a zvrhnutia. Dobre vedia ze dvojdavkovci zomru az asi do 2028, ako posledne pisu odbornici proti ockovaniu, a preto chcu genocidu urychlit. Inak mi to nevychadza…

  • provokater

   Kráľovstvo Nebeské sa utešene rozrastie…ale akosi sa tam nikomu nechce, predsa raj, večný život v ňom,, akosi tomu nerozumiem

   • Do Valhaly sa dostanú len bojovníci.

   • Neviem či sa dá dobrovolné opichanie satanistickou vakcínou spájať s kráľovstvom nebeským. V tom je rozpor, preto tomu nerozumieš. Jedni sú vzkriesení pre život večný a iní budú vzkriesení na zatratenie. Nie je to celkom presné, ale je to z evanjelia podľa Jána.

 12. Bylo a je to úplně všechno připravené, jak říká paní Magdaléna. To je přesně ten plán plutokratických globalistů a jejich poskoků. Úplně nejlepší by byla tzv. nespolupráce, to co zavedl Gándhí. Jenže tady je již spousta lidí přeformátovaná. Jsou to prostě jejich otroci. A otrok si chce zachovat svůj bídný život i když jeho důstojnost bude zlikvidována. Přátelé, jsem pouze nějaký týden účasten diskuzí na tomto serveru, ale z několikerého vyjádření redakce tohoto serveru vím, že tady to řídí správní vlastenci a buďte pyšní, že máte takový web. Odvážní a správní chlapi a ženy, kteří tento web řídí si zaslouží náležité uznání a podporu. Vyjadřuji tím dík i tomu chalanovi, který nám na pokecu dal na vás kontakt. Mějte se fajn.

  • vítaj na palube

   • Vstúpiť na palubu sa smie len so súhlasom kapitána – a o to treba požiadať. Hovorím o lodi – nie o lietadle. Takže kam popluje táto ponorka? Fajčiari – hlavne neotvárajte okná!

 13. Všem nám vládnou pomatení psychopati. Pokud lidem zničíte jejich přesvědčení, stanou se slabými, vystrašenými, náchylnými, zranitelnými a připravenými udělat, co se jim řekne. Lidé, kteří jsou nejistí a bojí se, se stávají poddajnými, vzdávají se sebeúcty a žijí falešný život a stávají se z nich pokrytci..

  To vše se nyní děje – v česku, slovensku i jijnde, ať už žijete kdekoli..

  A média, která by měla být spolehlivě rázná a nezávislá, se zaprodala Světovému ekonomickému fóru, OSN, Bilderbergům.. Cílem je Velký reset. Nic se neděje náhodou. Vše se děje záměrně. Akorát si ti idioti z médií aspol. ještě neuvědomili, že tím likvidují sebe a svou rodinu a všechny kolem.

  A politici musí dělat, co se jim řekne, pokud chtějí v rámci systému stoupat. Znamená to také, že politici, kteří se ve všech zemích dostanou na vrchol, jsou odpad; žalostná směs psychopatů, megalomanů a šílenců. A všchny státy jsou divadlem, veškerá politika je pouze divadlo.

  A když se naši premiéři očividně po sobě zhoršují, koho dostaneme příště?

  A ohledně “green deal a změny klimatu” dodám: všichni blázni změny klimatu už léta šíří dezinformace a strach, odmítají diskutovat s lidmi, kteří mají mozek. Vědí, že za jejich bláboly není žádná věda! Jejich lži jsou vycucané z prstu a stojí za nimi asi tolik vědy, jako za absurdním toxickým šťouchancem (vakcína).

  Všechny tyto děsivé věci jen dokazují, že celá záležitost s globálním oteplováním a změnou klimatu je podvod, mezinárodní celosvětový podvod, stejně jako podvod covid-19. Navzdory důkazům budou ve svých předpovědích nepochybně pokračovat. A samozřejmě, předpovídat konec světa je skvělý způsob, jak získat publicitu a nasbírat více sledujících na Twitteru, Instagramu a Facebooku..

  A kniha s názvem: Gretin domácí úkol, od Zina Cohen – je k dispozici v brožované i elektronické podobě. Je to kniha, kterou byste si měli přečíst, pokud chcete znát fakta a vědecké poznatky o globálním oteplování (Greta’s Homework: 101 Truths About Climate Change that Everyone Should Read (Especially Hysterical, Hypocritical Mythmakers) Paperback – 24 Feb. 2020): https://www.amazon.co.uk/Gretas-Homework-Especially-Hysterical-Hypocritical/dp/B0851LS5LZ/

  • Řekl jste to výborně. Vládnou nám psychopati a skuteční zločinci. Nejvíce mne štve ta bohorovnost toho stáda, které se tak hrne na vlastní porážku. Jak je možné takhle vygumovat mozkovny mi fakt není jasné. Jediné vysvětlení, které mne teď napadá, že lidský tvor je na konci své cesty a že to tak bylo vždy.

 14. Na pár mesiacov človek odtiaľto odíde a nedá sa to tu čítať samá polomŕtvola a mám chuť si jeb..ť Xanax. Maroš rob niečo!! Veď sa tu už ani nedá zasmiať poriadne. Zobuďte sa !!! Na HS je to plné srandy aj keď je to smiech cez slzy, Slováci nie sú žiadne béčka, ale životaschopný národ. Mám z dobrých zdrojov, že na vidieku stúpli objednávky dreva o 200percent a záhrady sú plné, začnite si robiť kontrakty s vidiekom a zabezpečte objednávky, nespite- 50 percent je neopichaných, tak dokážte, že máte rozum a životaschopnosť. Žite !!!

 15. Lépe to říci nejde. Je mi hned veseleji.

 16. …vďaka za článok, aj kopec zaujím.príspevkov…všetko so všetkým súvisí, aj také konverzky s rôz.ponukami-AHA moment…je super, ak je naša mladá generácia taká vnímavá k počúv.informáciam….

 17. Jednoduché:
  Treba sa ODPOJIŤ nie od ruských energií, ale od COVIDO-FAŠISTICKEJ agendy, prípadné príznaky liečiť tak ako desiatky rokov respiračných ochorení doteraz – ambultne existujúcou liečbou, najlepšie však tiež existujúcou prevenciou a CELONÁRODNE odmietnuť šikanovať zdravých spoluobčanov takzvanými „testami“ a takzvanými „vakcínami“ !
  Až do chvíle likvidácie posledného USA bio-laborátoria vo SVETE!

 18. Kedysi dávno,asi tak pred dvadsiatimi rokmi som aj ja ako mladý chalan chcel legálne odísť do Kanady.Potreboval som však asi 15 000 kanadských dolárov,bolo to vtedy podľa platných imigračných zákonov.Zúčastnil som sa tu na Slovensku aj predbežného jazykového imigračného testu a potom ešte ďalšieho,ale toľké peniaze mi samozrejme nebol nikto ochotný požičať a tak z toho nebolo nič.Až teraz si uvedomujem,ako dobre sa stalo.Lepšie by bolo žiť v nejakej africkej , či juhoamerickej krajine,(a je ich dosť)ktorej vláda nechce mať nič spoločné s globalistami, veľkým resetom, zelenými energiami, očkovaním a podobnými hovadinami,ako v EÚ,Kanade, či vAustrálii.Afričania teraz masovo migrujú do EÚ,len aby ešte onedlho nezačali Európania utekať pod tlakom represií do Afriky.Posledných desať rokov sledujem,ako sa z „konšpiračných teórii“postupne stávajú pravdy.

Pridajte komentár

*